15. 1. 2020

1.tř. 12.1.2020

1.třída 12.1.2020

Další turnajové kolo přineslo plný bodový zisk dvěma celkům, Tenisákům Bn B, kteří jsou na čele soutěže a také Bruinsu Bn, který se dostal na třetí místo tabulky. Tenisáci B porazili bez inkasované branky rezervu Bystřice a Dlouhé Pole, a o jedinou branku finišující Gogo. Bruins přehrál Racek, po přestávce Jablonnou a také po změně stran skolil i Mrač. 6 bodů si odváží Mrač, která porazila Jablonnou, desítku připravila Racku, ale nestačila ve druhé části hry na Bruins. Jednu výhru a remízu získalo Gogo, které dotáhlo na nerozhodný stav duel s Dlouhým Polem, pak marně stíhalo manko s Tenisáky B a až třetí pokus vyšel, když porazilo Bystřici B po přestávce. Po jedné výhře bere Racek a Bystřice B. Racek začal prohrou s Bruinsem, pak přišel dvouciferný debakl od Mrače, a nakonec přehrál Jablonnou. Bystřice B nevstřelila rezervě Tenisáků ani branku, pak si to napravila jasnou výhrou nad Dlouhým Polem, ale na závěr jí vůbec nevyšel druhý poločas s Gogem. S jediným bodem se muselo spokojit Dlouhé Pole, když ztratilo dva body v závěru s Gogem, pak již nestačilo re zervy Bystřice ani Tenisáků. Bez bodů zůstala tentokrát jen Jablonná, která nestačila na Mrač, ve druhé části hry na Bruins a propásla i celý první půli s Rackem. Hrálo se slušně, bez vyloučení. Utkání řídila trojice Velebil, Žarnecki, Borek. V čele aktivity zůstává Januš J. ze Žejdlíku, kterého stíhá (ztrácí dva body) Strnad A. z Mrače. Januš je také společně s Pávem O. z Mrače ve vedení střelců, oba mají nyní 16 vstřelených branek.

Tenisáci B se 7 hráči do pole byli posíleni třemi hráči A celku a začali výhrou nad rezervou Bystřice, bez inkasované branky, dva góly si rozdělili do obou poločasů, hned 3x trefili tyč, pak přehráli Gogo, ale jen o branku, rychlé vedení je ukolébalo a soupeř začal stíhačku a mohlo být i zle když hosté v závěru za stavu 3:4 promarnili tutovku, a nakonec opět zlepšili defenzivu a nedovolili Dlouhému Poli ani jednou skórovat, 4x se prosadil Hanka D.

Bruins hned s 10 hráči do pole i s nejvýraznější posilou Matouškem M. přehráli Racek, soupeř zlobil jen v úvodu, navíc jedna trefená tyč, pak lepší koncovkou po přestávce zničil i Jablonnou, soupeř se hodně trápil s koncovkou a ve třetím vystoupení a opět po změně stran přehráli Mrač, hattrick Matouška, smazání dvoubrankového manka.

Mrač s 9 hráči do pole, ale bez svého nejlepšího hráče Páva O., začala výhrou nad Jablonnou, která se více než hře věnovala rozhodčím, pak si vylepšila klubové i individuální statistiky desítkou Racku, řadila dvojice Klíma (5 branek), Strnad (5 asistencí), ale na závěr nestačila po přestávce na Bruins, nestačilo ani dvoubrankové vedení, pak zcela odešla koncovka.

Gogo jen se dvěma náhradníky do pole úspěšně dotáhlo stíhačku s Dlouhým Polem alespoň k remíze, navíc dvě nastřelené tyče, další dotahování manka již nevyšlo, o jediný gól padlo s Tenisáky B, trefená tyč, odmítnutí v závěru bodu, když v poslední vteřině netrefilo branku, a nakonec ve druhé části hry zcela přehrálo Bystřici B, další dvě trefené tyče.

Racek téměř kompletní nasadil hned 9 hráčů do pole, ale nestačil na rozjetý Bruins, hodně šancí zůstalo neproměněno, poté inkasoval nepopulární desítku od Mrače, čestný úspěch Macha, a do třetice přišla výhra nad Jablonnou, rozhodlo rychlé vedení a čistý hattrick Kubáska.

Bystřice B přijela se sedmi hráči do pole a v úvodu nevstřelila ani jednu branku Tenisákům B, dlouho ji ještě držel brankář Malík, ale ta koncovka, k tomu dvě trefené tyče, pak přehrála v poklidu a zaslouženě Dlouhé Pole, lepší ve všem, k tomu nastřelená tyč a břevno, a nakonec nezvládla druhý poločas s Gogem, jediný gól vstřelil v úvodu Zdražil, jedna trefená tyč, špatný druhý poločas.

Dlouhé Pole představilo 9 hráčů do pole a začalo remízou s Gogem, když v závěru ztratilo dvoubrankové vedení, poté vůbec nestačilo na Bystřici B, skórovalo jen 2x po přestávce za rozhodnutého stavu a na závěr nevstřelilo Tenisákům B ani jednu branku.

Jablonná hrála s 9 hráči do pole, ale neporadila si s absencí gólmana a vše prohrála, nejprve nestačila na Mrač, nedisciplinovaností inkasovala 3 ŽK, poté nezvládla druhý poločas s Bruinsem, špatná koncovka, a nakonec zaspala první poločas s Rackem, opět doplatila na neproměňování šancí.

Statistiky:

čekatelé: Žejdlík Bn – 12 branek do dvou tisící čtyřsté branky, 20 sezóna, Podhorský D. (Deratizace Bn) – 2 branky do stovky (11 sezóna), Racek – čtyři výhry do dvoustovky (24 sezóna), Januš J. (Žejdlík) – 3 branky do třístovky (10 sezóna)

Střelcem dne se stal se 7 góly Matoušek M. z Bruinsu. Nejlepším asistentem, nahrával celkem na 6 branek, byl Strnad A. z Mrače.

Sestava dne:

Dvořák J. (Tenisáci B) – Matoušek M. (Bruins), Strnad A. (Mrač), Kubásek T. (Racek), Vesecký A. (Gogo)

O2A0601 Dannyho Parťáci Mrač - Ďáblové Jablonná 4 : 1 (2 : 1)

Rozhodčí: Velebil Tomáš, Borek Alexandr Branky (asistence): 3. Strnad Aleš (Klíma Petr), 10. Zmek Vojtěch (Sysel David), 18. Klíma Petr (Veselý Ondřej), 30. Zmek Vojtěch (Strnad Aleš) - 13. Bačík Hynek (Mlejnek Martin)
ŽK: 0 - Šeba Václav, Pokorný Jan, Vrkoslav Roman AF: D 3/4 – H 2/3 Fair play (trestné body): D 7 – H 11
Dannyho Parťáci Mrač: Soudný Jiří, Kmoch David, Kříž Jakub, Kaucký Jan, Veselý Ondřej, Klíma Petr, Sysel David, Zmek Vojtěch, Strnad Aleš, Wáclavík Jakub
Ďáblové Jablonná: Mlejnek Martin, Šeba Václav, Pokorný Jan, Tůma Martin, Šusta Alexandr, Zeman Jan, Bačík Hynek, Bartoš Jan, König Vojtěch, Vrkoslav Roman Nejlepší hráč: Zmek V. (Mrač)

O2A0602 PC Bruins Benešov - Racek 6 : 3 (3 : 1)

Rozhodčí: Borek Alexandr, Velebil Tomáš Branky (asistence): 4. Horník Roman (Hameršmíd Jaroslav), 10. Ždych Jindřich (Horník Roman), 14. Matoušek Milan, 22. Matoušek Milan (Sedlmaier Luboš), 23. Ždych Jindřich (Skála Petr), 30. Skála Petr - 6. Mach Marek (Kubásek Tomáš), 25. Kubásek Tomáš, 26. Kubásek Tomáš (Skopec Matěj)
ŽK: Skála Petr, Matoušek Milan - 0 AF: D 2/0 – H 0/3 Fair play (trestné body): D 6 – H 3
PC Bruins Benešov: Málek Jan, Skála Petr, Sedlmaier Luboš, Hameršmíd Jaroslav, Horník Roman, Hruška Patrik, Matoušek Milan, Ždych Jindřich, Štěrba Pavel, Fořt Pavel, Štětina Martin
Racek: Majer Pavel, Kubásek Tomáš, Mach Marek, Kocmata Roman, Bauer Jiří, Mlčoch Matej, Císař Jiří, Cvrček Martin, Skopec Matěj, Páv Jiří Nejlepší hráč: Matoušek M. (Bruins)

O2A0603 Racek - Dannyho Parťáci Mrač 1 : 10 (0 : 3)

Rozhodčí: Žarnecki Robert, Velebil Tomáš Branky (asistence): 16. Mach Marek (Císař Jiří) - 2. Klíma Petr (Strnad Aleš), 4. Strnad Aleš (Klíma Petr), 9. Klíma Petr (Strnad Aleš), 20. Kaucký Jan (Sysel David), 22. Klíma Petr (Strnad Aleš), 23. Zmek Vojtěch (Kaucký Jan), 24. Zmek Vojtěch (Sysel David), 25. Klíma Petr (Strnad Aleš), 28. Kaucký Jan (Sysel David), 30. Klíma Petr (Strnad Aleš)                                       AF: D 1/0 – H 1/0 Fair play (trestné body): D 1 – H 1
Racek: Majer Pavel, Kubásek Tomáš, Mach Marek, Kocmata Roman, Bauer Jiří, Mlčoch Matej, Císař Jiří, Cvrček Martin, Skopec Matěj, Páv Jiří
Dannyho Parťáci Mrač: Soudný Jiří, Kmoch David, Kříž Jakub, Veselý Ondřej, Kaucký Jan, Klíma Petr, Sysel David, Zmek Vojtěch, Strnad Aleš, Wáclavík Jakub Nejlepší hráč: Klíma P. (Mrač)

O2A0604 Ďáblové Jablonná - PC Bruins Benešov 2 : 5 (1 : 1)

Rozhodčí: Borek Alexandr, Velebil Tomáš Branky (asistence): 4. Vrkoslav Roman (Bačík Hynek), 30. Bačík Hynek (Tůma Martin) - 11. Fořt Pavel, 16. Matoušek Milan (Štěrba Pavel), 17. Ždych Jindřich (Skála Petr), 24. Sedlmaier Luboš (Skála Petr), 27. Matoušek Milan (Málek Jan)                                     AF: D 1/2 – H 0/1 Fair play (trestné body): D 3 – H 1
Ďáblové Jablonná: Šeba Václav, Pokorný Jan, Tůma Martin, Šusta Alexandr, Zeman Jan, Bačík Hynek, König Vojtěch, Vrkoslav Roman
PC Bruins Benešov: Skála Petr, Sedlmaier Luboš, Hameršmíd Jaroslav, Horník Roman, Matoušek Milan, Ždych Jindřich, Štěrba Pavel, Fořt Pavel, Štětina Martin, Málek Jan Nejlepší hráč: Skála P. (Bruins)

O2A0605 Ďáblové Jablonná - Racek 4 : 6 (1 : 5)

Rozhodčí: Borek Tomáš, Velebil Tomáš Branky (asistence): 9. Tůma Martin (Zeman Jan), 18. Bačík Hynek (Vrkoslav Roman), 20. Vrkoslav Roman, 22. Tůma Martin (König Vojtěch) - 3. Mlčoch Matej, 5. Císař Jiří, 8. Cvrček Martin (Skopec Matěj), 10. Kubásek Tomáš, 13. Kubásek Tomáš, 28. Kubásek Tomáš (Mlčoch Matej) AF: D 2/2 – H 2/0 Fair play (trestné body): D 4 – H 2
Ďáblové Jablonná: Šeba Václav, Pokorný Jan, Tůma Martin, Šusta Alexandr, Zeman Jan, Bačík Hynek, Bartoš Jan, König Vojtěch, Vrkoslav Roman
Racek: Majer Pavel, Kubásek Tomáš, Mach Marek, Kocmata Roman, Bauer Jiří, Mlčoch Matej, Císař Jiří, Cvrček Martin, Skopec Matěj, Páv Jiří Nejlepší hráč: Kubásek T. (Racek)

O2A0606 PC Bruins Benešov - Dannyho Parťáci Mrač 5 : 2 (2 : 2)

Rozhodčí: Velebil Tomáš, Žarnecki Robert Branky (asistence): 14. Ždych Jindřich (Matoušek Milan), 22. Hameršmíd Jaroslav (Fořt Pavel), 22. Matoušek Milan, 27. Matoušek Milan (Hameršmíd Jaroslav), 28. Matoušek Milan (Sedlmaier Luboš) - 4. Zmek Vojtěch (Kmoch David), 13. Kříž Jakub (Sysel David)
ŽK: 0 - Kaucký Jan AF: D 0/3 – H 1/1 Fair play (trestné body): D 3 – H 4
PC Bruins Benešov: Málek Jan, Skála Petr, Sedlmaier Luboš, Hameršmíd Jaroslav, Horník Roman, Ždych Jindřich, Matoušek Milan, Štěrba Pavel, Fořt Pavel
Dannyho Parťáci Mrač: Soudný Jiří, Kmoch David, Kříž Jakub, Veselý Ondřej, Kaucký Jan, Klíma Petr, Sysel David, Zmek Vojtěch, Strnad Aleš, Wáclavík Jakub Nejlepší hráč: Matoušek M. (Bruins)

O2A0607 Gogo Benešov - AFC Dlouhé Pole 3 : 3 (0 : 0)

Rozhodčí: Borek Alexandr, Žarnecki Robert Branky (asistence): 23. Urban Martin (Vesecký Aleš), 28. Bervida Petr (Vesecký Aleš), 29. Urban Martin (Žížala Zdeněk) - 17. Matoušek David (Khol Tomáš), 21. Vilímek Petr, 29. Matoušek David (Vilímek Petr)
ŽK: Kladiva Jiří - 0 AF: D 1/0– H 0/3 Fair play (trestné body): D 3 – H 3
Gogo Benešov: Kladiva Jiří, Vesecký Aleš, Bervida Petr, Vender Vojtěch, Tůma Josef, Urban Martin, Žížala Zdeněk
AFC Dlouhé Pole: Škvor Martin, Škvor Pavel ml., Škvor Jakub, Kokstein Zdeněk, Matoušek David, Filip Václav, Khol Tomáš, Vilímek Petr, Kosina Petr, Hnilička Jakub Nejlepší hráč: Vesecký A. (Gogo)

O2A0608 TJ Bystřice B - Tenisáci Benešov B 0 : 2 (0 : 1)

Rozhodčí: Borek Alexandr, Žernecki Robert Branky (asistence): - 12. Hruška Miroslav, 20. Balík Tomáš (Franěk Michal)
ŽK: 0 - Zoubek Lukáš AF: D 2/0 – H 1/0 Fair play (trestné body): D 2 – H 3
TJ Bystřice B: Malík Dominik, Zdražil Lukáš, Mádl Jan, Maršoun Lukáš, Laurich Karel, Máca Theodor, Máca Theodor ml., Brabenec Vojtěch
Tenisáci Benešov B: Dvořák Jiří, Pěkný Petr, Hanka David, Hruška Miroslav, Balík Tomáš, Franěk Michal, Zoubek Lukáš, Žižka Ondřej Nejlepší hráč: Malík D. (Bystřice B)

O2A0609 Tenisáci Benešov B - Gogo Benešov 4 : 3 (2 : 0)

Rozhodčí: Borek Alexandr, Žarnecki Robert Branky (asistence): 1. Pěkný Petr (Franěk Michal), 3. Zoubek Lukáš (Rabiňák Ondra), 16. Balík Tomáš (Zoubek Lukáš), 18. Zoubek Lukáš (Rabiňák Ondra) - 25. Urban Martin (Vender Vojtěch), 27. Vender Vojtěch (Vesecký Aleš), 28. Vesecký Aleš (Bervida Petr)    AF: D 3/1 – H 1/1 Fair play (trestné body): D 4 – H 2
Tenisáci Benešov B: Dvořák Jiří, Pěkný Petr, Hanka David, Hruška Miroslav, Žižka Ondřej, Rabiňák Ondra, Balík Tomáš, Franěk Michal, Zoubek Lukáš
Gogo Benešov: Kladiva Jiří, Vesecký Aleš, Bervida Petr, Vender Vojtěch, Urban Martin, Tůma Josef, Žížala Zdeněk Nejlepší hráč: Zoubek L. (Tenisáci B)

O2A0610 TJ Bystřice B - AFC Dlouhé Pole 8 : 2 (4 : 0)

Rozhodčí: Borek Alexandr, Žarnecki Robert Branky (asistence): 3. Maršoun Lukáš (Laurich Karel), 5. Máca Theodor ml. (Maršoun Lukáš), 11. Laurich Karel (Říha Tomáš), 14. Zdražil Lukáš (Brabenec Vojtěch), 19. Říha Tomáš (Zdražil Lukáš), 20. Brabenec Vojtěch (Zdražil Lukáš), 21. Říha Tomáš (Zdražil Lukáš), 27. Maršoun Lukáš (Laurich Karel) - 26. Vilímek Petr (Škvor Jakub), 28. Matoušek David (Kokstein Zdeněk)                                                                                                                                            AF: D 2/1 – H 1/0 Fair play (trestné body): D 3 – H 1
TJ Bystřice B: Malík Dominik, Zdražil Lukáš, Maršoun Lukáš, Laurich Karel, Máca Theodor, Máca Theodor ml., Brabenec Vojtěch, Říha Tomáš
AFC Dlouhé Pole: Škvor Martin, Škvor Pavel ml., Škvor Jakub, Kokstein Zdeněk, Matoušek David, Filip Václav, Khol Tomáš, Vilímek Petr, Kosina Petr, Hnilička Jakub Nejlepší hráč: Maršoun L. (Bystřice B)

O2A0611 Tenisáci Benešov B - AFC Dlouhé Pole 6 : 0 (2 : 0)

Rozhodčí: Borek Alexandr, Velebil Tomáš Branky (asistence): 3. Hruška Miroslav (Zoubek Lukáš), 8. Hanka David (Franěk Michal), 16. Hanka David (Rabiňák Ondra), 18. Balík Tomáš (Žižka Ondřej), 23. Hanka David (Zoubek Lukáš), 30. Hanka David (Žižka Ondřej)
ŽK: Hanka David - 0 AF: D 0/3 – H 0/1 Fair play (trestné body): D 5 – H 1
Tenisáci Benešov B: Dvořák Jiří, Pěkný Petr, Hanka David, Hruška Miroslav, Žižka Ondřej, Balík Tomáš, Franěk Michal, Zoubek Lukáš, Rabiňák Ondra
AFC Dlouhé Pole: Škvor Martin, Škvor Pavel ml., Škvor Jakub, Kokstein Zdeněk, Matoušek David, Filip Václav, Khol Tomáš, Vilímek Petr, Kosina Petr, Hnilička Jakub Nejlepší hráč: Hanka D. (Tenisáci B)

O2A0612 TJ Bystřice B - Gogo Benešov 1 : 6 (1 : 0)

Rozhodčí: Žarnecki Robert, Velebil Tomáš Branky (asistence): 2. Zdražil Lukáš (Říha Tomáš) - 18. Urban Martin (Bervida Petr), 21. Urban Martin (Bervida Petr), 24. Vesecký Aleš (Vender Vojtěch), 27. Tůma Josef (Vesecký Aleš), 29. Žížala Zdeněk (Tůma Josef), 30. Bervida Petr (Vesecký Aleš)
ŽK: Malík Dominik - 0 AF: D 2/1 – H 1/0 Fair play (trestné body): D 5 – H 1
TJ Bystřice B: Malík Dominik, Zdražil Lukáš, Mádl Jan, Bican Jaroslav, Laurich Karel, Máca Theodor, Máca Theodor ml., Brabenec Vojtěch, Říha Tomáš
Gogo Benešov: Kladiva Jiří, Vesecký Aleš, Bervida Petr, Vender Vojtěch, Tůma Josef, Urban Martin, Žížala Zdeněk Nejlepší hráč: Bervida P. (Gogo)

TABULKA

Rk.

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

PK

(Prav)

 

1.

Dannyho Parťáci Mrač

12

11

0

1

74: 17

33

 

( 12)

 

2.

Tenisáci Benešov B

12

11

0

1

46: 14

33

 

( 18)

 

3.

PC Bruins Benešov

12

9

0

3

47: 34

27

 

( 9)

 

4.

FC Žejdlík Benešov

9

7

0

2

46: 27

21

 

( 6)

 

5.

TBC Deratizace Benešov

9

5

1

3

34: 25

16

 

( -2)

 

6.

Tenisáci Benešov C

9

4

3

2

24: 22

15

 

( -3)

 

7.

TJ Bystřice B

12

4

2

6

35: 32

14

 

( -1)

 

8.

Ďáblové Jablonná

12

4

1

7

34: 39

13

 

( -8)

 

9.

Gogo Benešov

12

3

3

6

32: 52

12

 

( -9)

 

10.

Racek

12

3

0

9

26: 54

9

 

( -3)

 

11.

AFC Dlouhé Pole

12

1

3

8

25: 43

6

 

(-12)

 

12.

FC Pásovci Bystřice

12

2

0

10

30: 67

6

 

(-12)

 

13.

FK Vršky Benešov

9

1

1

7

11: 38

4

 

( -2)

 

TABULKA AKTIVITY ke dni 12.01.2020

Jméno

Oddíl

Aktivita

Branky

Asistence

 

Januš Jan

FC Žejdlík Benešov

28

16

12

 

Strnad Aleš

Dannyho Parťáci Mrač

27

14

13

 

Klíma Petr

Dannyho Parťáci Mrač

25

12

13

 

Páv Ondřej

Dannyho Parťáci Mrač

24

16

8

 

Sysel David

Dannyho Parťáci Mrač

20

6

14

 

Lizák Dušan

FC Žejdlík Benešov

19

9

10

 

Matoušek Milan

PC Bruins Benešov

18

13

5

 

Vesecký Aleš

Gogo Benešov

17

8

9

 

Srb Pavel

FC Pásovci Bystřice

17

7

10

 

TABULKA STŘELCŮ ke dni 12.01.2020

Jméno

Oddíl

Počet

 

Januš Jan

FC Žejdlík Benešov

16

 

Páv Ondřej

Dannyho Parťáci Mrač

16

 

Průcha Štěpán

Tenisáci Benešov C

14

 

Strnad Aleš

Dannyho Parťáci Mrač

14

 

Matoušek Milan

PC Bruins Benešov

13

 

Klíma Petr

Dannyho Parťáci Mrač

12

 

Vrkoslav Roman

Ďáblové Jablonná

11

 

Zmek Vojtěch

Dannyho Parťáci Mrač

11

 

Ždych Jindřich

PC Bruins Benešov

10

KARTY ke dni 12.01.2020

Oddíl

Jméno

ŽK

ČK

 

AFC Dlouhé Pole

Kokstein Zdeněk

2

0

 

AFC Dlouhé Pole

Škvor Pavel ml.

2

1

 

Ďáblové Jablonná

Bartoš Jan

2

0

 

Ďáblové Jablonná

Pokorný Jan

1

0

 

Ďáblové Jablonná

Šeba Václav

2

0

 

Ďáblové Jablonná

Šusta Alexandr

1

0

 

Ďáblové Jablonná

Vrkoslav Roman

1

0

 

Dannyho Parťáci Mrač

Kaucký Jan

1

0

 

Dannyho Parťáci Mrač

Sysel David

1

0

 

Dannyho Parťáci Mrač

Wáclavík Jakub

1

0

 

FC Pásovci Bystřice

Svejkovský Matěj

0

1

 

FC Pásovci Bystřice

Vasilevski Matěj

1

0

 

FC Pásovci Bystřice

Vašák Ondřej

1

0

 

FC Žejdlík Benešov

Král Marian

1

0

 

FK Vršky Benešov

Barchanski Lukáš

1

0

 

FK Vršky Benešov

Jedlička Tomáš

1

0

 

FK Vršky Benešov

Orna Vítězslav

1

0

 

FK Vršky Benešov

Tříška Libor

1

0

 

Gogo Benešov

Bervida Petr

1

0

 

Gogo Benešov

Kladiva Jiří

1

0

 

Gogo Benešov

Urban Martin

1

0

 

Gogo Benešov

Zeman Jan

1

0

 

PC Bruins Benešov

Fořt Pavel

1

0

 

PC Bruins Benešov

Frajták Ondřej

1

0

 

PC Bruins Benešov

Matoušek Milan

1

0

 

PC Bruins Benešov

Skála Petr

2

0

 

PC Bruins Benešov

Zajíc Jiří

1

0

 

PC Bruins Benešov

Ždych Jindřich

1

0

 

Racek

Císař Jiří

1

0

 

Racek

Cvrček Martin

1

0

 

Racek

Kubásek Tomáš

2

0

 

TBC Deratizace Benešov

Kohoutek Jakub

1

0

 

TBC Deratizace Benešov

Pejša Zdeněk

1

0

 

TBC Deratizace Benešov

Podhorský Miroslav

1

0

 

Tenisáci Benešov B

Dvořák Daniel

1

0

 

Tenisáci Benešov B

Franěk Michal

1

0

 

Tenisáci Benešov B

Hanka David

4

0

 

Tenisáci Benešov B

Hašek Václav

1

0

 

Tenisáci Benešov B

Hruška Miroslav

1

0

 

Tenisáci Benešov B

Rabiňák Ondra

4

0

 

Tenisáci Benešov B

Zoubek Lukáš

1

0

 

Tenisáci Benešov B

Žižka Ondřej

1

0

 

TJ Bystřice B

Bican Jaroslav

0

1

 

TJ Bystřice B

Laurich Karel

1

0

 

TJ Bystřice B

Malík Dominik

1

0

 

TJ Bystřice B

Vosička Borek

1

0

 

TJ Bystřice B

Zdražil Lukáš

1

0

         

ZASTAVENÍ ČINNOSTI:

Hanka David (Tenisáci Bn B) – 1 SU (4 ŽK)

Svejkovský Matěj (P. Bystřice) – 1 SU (zbytek trestu: ČK – úmyslná hra rukou v PÚ, zabránění vstřelení

                                                              branky)

 TREST SI ODSTÁLI:

 Bican Jaroslav (TJ Bystřice B)

 TABULKA FAIR – PLAY

 k 12.1.2020

pořadí

klub

trestné body

 1.

Tenisáci Benešov C (9)

      20  

 2 - 3.

Gogo Benešov (12)

      35

 

Vršky Benešov (9)

      35

 4.

FC Žejdlík Benešov (9)

      36

 5.

TBC Deratizace Benešov (9)

      41

 6.

Racek (12)

      42

 7.

FC Pásovci Bystřice (12)

      45

 8.

TJ Bystřice B (12)

      46

 9 - 10.

AFC Dlouhé Pole (12)

      47

 

Dannyho Parťáci Mrač (12)

      47

11.

FC Bruins Benešov (12)

      54

12.

Ďáblové Jablonná (12)

      65

13.

Tenisáci Benešov B (12)

      67