13. 2. 2020

1. tř. 9.2.2020

1.třída 9.2.2020

Další turnajové kolo zvládli s plným bodovým ziskem jen Tenisáci B, kteří bez inkasované branky porazili Vršky, pak si poradili s Dlouhým Polem a nakonec, opět bez inkasované branky přehráli Pásovce Bystřici. Dvě výhry si připsaly Tenisáci C, Deratizace a Bruins. Tenisáci C v úvodu nestačili na nekompletní Deratizaci, ale pak porazili Bruins a po přestávce také Gogo. Deratizace s jediným náhradníkem vyhrála nad Tenisáky C i Gogem, ale v závěru již neměla síly na Bruins. Bruins porazil bez inkasované branky oslabené Gogo, pak si připsal porážku s Tenisáky C a na závěr porazila oslabenou a unavenou Deratizaci. 4 body si odváží Dlouhé Pole, které po remíze s Pásovci Bystřice podlehlo Tenisákům B a nakonec zdolalo Vršky. Jednu výhru získaly Vršky, které porazily Pásovci Bystřici. S jediným bodem se museli spokojit Pásovci Bystřice, který získali s Dlouhým Polem. Bez bodů zůstalo jen torzo Goga. Hrálo se slušně bez vyloučení, minimem žlutých karet. Utkání rozhodovali Macháček K., Macháček M. a Svobodný. Na čele aktivity i ve střelcích se nic nezměnilo, nadále vede v obou kategoriích s velkým náskokem Januš z Žejdlíku.

Tenisáci B (1. místo) nasadili 7 hráčů do pole z nich dva hráči byli z A celku, a začali výhrou nad Vršky bez inkasované branky, rozhodnuto do přestávky, rychlé vedení, Zoubek 1+2, pak přehráli Dlouhé Pole, opět rychlé vedení, ale soupeř ho smazal, opět rozhodl Zoubek dvěma góly v závěru, a nakonec snadná výhra, bez inkasované branky nad Pásovci Bystřice, nestavitelný Zoubek hattrick, úporná obrana soupeře nebyla nic platná.

Tenisáci C (6. místo) přijeli jen se 6 hráči do pole a úvodní duel s deratizací prohráli, defenzivní utkání rozhodl agilní zahraniční kanonýr soupeře Le Tuan, čestný úspěch zaznamenal Hocek, dvě trefené tyče, pak porazili Bruins, hra na brejky, čistý hattrick Hocka, a na závěr porazili oslabené Gogo až po přestávce, úvodní trefa gólmana přes celé hřiště do prázdné, opět aktivní Hocek, 2 góly.

Deratizace (5. místo) také značně oslabena jen s jediným náhradníkem do pole začala výhrou nad Tenisáky C, dvoubrankové rozhodující vedení zařídil Le Tuan, dobře mu sekundoval Podhorský M., pak přehrál i oslabené Gogo, rychlé vedení, dvougólový Le Tuan a Podhorský M., vše připravovali Kohoutkové, a na závěr nestačili po změně stran na Bruins, došli síly.

Bruins (3. místo) nominoval hned 9 hráčů do pole a začal jednoduchou výhrou nad torzem Goga, bez inkasované branky, rychlé vedení, hattrick Ždycha, který k tomu přidal i trefené břevno, pak ale nestačil na Tenisáky C, slabý výkon, nezvládal duo Hocek, Boťa, a nakonec po přestávce zničil unavenou Deratizaci, 2 branky Matouška, jednu si dal soupeř sám, soupeř zlobil jen do poločasu pak již neměl síly.

Dlouhé Pole (9. místo) začalo jen se 6 hráči do pole a bez brankáře, vedení, ale hodně šancí neproměněno a konečné vyrovnání soupeři vysloveně darovali, pak nestačilo na Tenisáky B v závěru utkání, dlouho je držel v naději Vilímek, ale soupeř měl Zoubka, a na závěr porazilo Vršky, hattrick Matouška, velice slušné utkání bez jediného faulu.

Pásovci Bystřice (13. místo) dorazili s optimálním počtem 8 hráčů do pole a začali remízou s Dlouhým Polem, dvakrát dotahovali náskok soupeře, vyrovnávací branku nabídl soupeř sám, pak ale nestačili na Vršky, špatná koncovka, dost faulů, soupeři nabídli i 10mPK, a nakonec prohráli jasně i s Tenisáky B, kterým nevstřelili ani jednu branku, prakticky se jen úporně bránili.

Vršky (10. místo) s 9 hráči do pole začali porážkou s Tenisáky B, kterým nevstřelili ani jednu branku, rozhodnuto do přestávky, pak ale přehráli Pásovce Bystřici, otáčení nepříznivého stavu, dva góly Orna, jeden i z 10mPK a nakonec nestačily na Dlouhé Pole, hráno bez faulů.

Gogo (11. místo) opět bez brankáře (nahradil ho Vesecký) a jen s 5 hráči do pole nevstřelilo ani jednu branku Bruinsu, jen jedna trefená tyč, pak prohrálo s Deratizací, rychlé gólové manko, a na závěr po změně stran nestačilo na Tenisáky C, i když vedlo, ale nepovedla se power play s gólmanem v poli.

Statistiky:

čekatelé: Racek – tři výhry do dvoustovky (24 sezóna), Tůma J. (Gogo) – 13 branek do stovky, 12 sezóna

Střelci dne se stali se 6 Zoubek L. z Tenisáků B a Hocek P. z Tenisáků C. Nejlepším asistentem, nahrával celkem na 4 branky, byl Zoubek L. z Tenisáků B.

Sestava dne:

Šmolík D. (Tenisáci C) – Zoubek L. (Tenisáci B), Hocek P. (Tenisáci C), Vilímek P. (Dl. Pole), Ždych J. (Bruins)

O2A1001 FK Vršky Benešov - Tenisáci Benešov B 0 : 4 (0 : 3)
Rozhodčí: Svobodný Zdeněk, Macháček Karel Branky (asistence): - 2. Zoubek Lukáš (Mareš Václav), 4. Hruška Miroslav (Zoubek Lukáš), 10. Rabiňák Ondra (Pěkný Petr), 24. Žofaj Jiří (Zoubek Lukáš)                  AF: D 1/2 – H 1/2 Fair play (trestné body): D 3 – H 3
FK Vršky Benešov: Barchanski Lukáš, Chobotský Jiří, Pilát Jan, Jedlička Tomáš, Orna Vítězslav, Jedlička Lukáš, Koflák Zdeněk, Král Martin, Tříška Libor, Nápravník Michal
Tenisáci Benešov B: Dvořák Jiří, Pěkný Petr, Sysel František, Hruška Miroslav, Mareš Václav, Zoubek Lukáš, Rabiňák Ondra, Žofaj Jiří Nejlepší hráč: Zoubek L. (Tenisáci B)

O2A1002 FC Pásovci Bystřice - AFC Dlouhé Pole 2 : 2 (1 : 1)
Rozhodčí: Macháček Karel, Macháček Milan Branky (asistence): 10. Helikar Matěj (Dědina Jan), 22. Svejkovský Matěj - 9. Vilímek Petr (Škvor Pavel ml.), 19. Vilímek Petr AF: D 1/3 – H 1/2 Fair play (trestné body): D 4 – H 3
FC Pásovci Bystřice: Moravec Robert, Křivánek Karel, Svejkovský Matěj, Vaširovský Marek, Voříšek František, Vasilevski Matěj, Helikar Matěj, Dědina Jan, Pylyp Jaroslav
AFC Dlouhé Pole: Khol Tomáš, Kokstein Zdeněk, Škvor Pavel ml., Matoušek David, Vilímek Petr, Filip Václav, Fadler Ondřej Nejlepší hráč: Vilímek (Dl. Pole)

O2A1003 FK Vršky Benešov - FC Pásovci Bystřice 3 : 1 (2 : 1)
Rozhodčí: Macháček Milan, Macháček Karel Branky (asistence): 13. Král Martin (Jedlička Lukáš), 14. Orna Vítězslav (Nápravník Michal), 30. Orna Vítězslav - 3. Křivánek Karel
ŽK: Heřmánek Tomáš - Moravec Robert, Helikar Matěj AF: D 0/3 – H 5/2 Fair play (trestné body): D 5 – H 9
FK Vršky Benešov: Barchanski Lukáš, Chobotský Jiří, Heřmánek Tomáš, Pilát Jan, Jedlička Tomáš, Orna Vítězslav, Jedlička Lukáš, Koflák Zdeněk, Král Martin, Tříška Libor, Nápravník Michal
FC Pásovci Bystřice: Moravec Robert, Křivánek Karel, Svejkovský Matěj, Vaširovský Marek, Voříšek František, Vasilevski Matěj, Helikar Matěj, Dědina Jan, Pylyp Jaroslav Nejlepší hráč: Orna V. (Vršky)

O2A1004 AFC Dlouhé Pole - Tenisáci Benešov B 2 : 4 (1 : 2)
Rozhodčí: Svobodný Zdeněk, Macháček Milan Branky (asistence): 7. Khol Tomáš (Vilímek Petr), 21. Vilímek Petr (Filip Václav) - 3. Žofaj Jiří (Sysel František), 5. Žofaj Jiří (Dvořák Jiří), 24. Zoubek Lukáš, 28. Zoubek Lukáš (Dvořák Jiří) AF: D 1/2 – H 0/0 Fair play (trestné body): D 3 – H 0
AFC Dlouhé Pole: Škvor Martin, Škvor Pavel ml., Kokstein Zdeněk, Matoušek David, Vilímek Petr, Filip Václav, Fadler Ondřej, Khol Tomáš
Tenisáci Benešov B: Dvořák Jiří, Pěkný Petr, Sysel František, Hruška Miroslav, Mareš Václav, Zoubek Lukáš, Rabiňák Ondra, Žofaj Jiří Nejlepší hráč: Zoubek L. (Tenisáci B)

O2A1005 FK Vršky Benešov - AFC Dlouhé Pole 2 : 5 (1 : 3)
Rozhodčí: Svobodný Zdeněk, Macháček Karel Branky (asistence): 11. Chobotský Jiří (Jedlička Tomáš), 30. Heřmánek Tomáš (Král Martin) - 1. Matoušek David (Filip Václav), 10. Khol Tomáš (Vilímek Petr), 12. Matoušek David (Filip Václav), 20. Matoušek David (Vilímek Petr), 22. Vilímek Petr (Khol Tomáš) AF: D 0/0 – H 0/0 Fair play (trestné body): D 0 – H 0
FK Vršky Benešov: Barchanski Lukáš, Chobotský Jiří, Heřmánek Tomáš, Pilát Jan, Jedlička Tomáš, Orna Vítězslav, Jedlička Lukáš, Koflák Zdeněk, Král Martin, Tříška Libor, Nápravník Michal
AFC Dlouhé Pole: Škvor Martin, Kokstein Zdeněk, Khol Tomáš, Škvor Pavel ml., Matoušek David, Vilímek Petr, Filip Václav, Fadler Ondřej Nejlepší hráč: Vilímek P. (Dl. Pole)

O2A1006 Tenisáci Benešov B - FC Pásovci Bystřice 6 : 0 (1 : 0)
Rozhodčí: Macháček Karel, Macháček Milan Branky (asistence): 10. Žofaj Jiří (Zoubek Lukáš), 17. Zoubek Lukáš (Rabiňák Ondra), 19. Zoubek Lukáš (Rabiňák Ondra), 21. Pěkný Petr (Rabiňák Ondra), 23. Sysel František (Zoubek Lukáš), 26. Zoubek Lukáš (Mareš Václav) AF: D 2/1 – H 1/1 Fair play (trestné body): D 3 – H 2
Tenisáci Benešov B: Dvořák Jiří, Pěkný Petr, Sysel František, Hruška Miroslav, Mareš Václav, Zoubek Lukáš, Rabiňák Ondra, Žofaj Jiří
FC Pásovci Bystřice: Moravec Robert, Křivánek Karel, Svejkovský Matěj, Vaširovský Marek, Voříšek František, Vasilevski Matěj, Helikar Matěj, Dědina Jan, Pylyp Jaroslav Nejlepší hráč: Zoubek L. (Tenisáci B)

O2A1007 Tenisáci Benešov C - TBC Deratizace Benešov 1 : 3 (0 : 1)
Rozhodčí: Svobodný Zdeněk, Macháček Milan Branky (asistence): 22. Hocek Petr (Boťa Josef) - 13. Le Tuan Anh, 17. Le Tuan Anh (Podhorský Miroslav), 24. Podhorský Miroslav (Beran Jan) AF: D 0/1 – H 1/4 Fair play (trestné body): D 1 – H 5
Tenisáci Benešov C: Šmolík David, Boťa Josef, Božovský David, Kučera Jaroslav, Hocek Petr, Škvor David, Kaprálek Michal
TBC Deratizace Benešov: Kohoutek Jakub, Kohoutek Miroslav, Kohoutek Miroslav ml., Beran Jan, Le Tuan Anh, Podhorský Miroslav Nejlepší hráč: Le Tuan A. (Deratizace)

O2A1008 PC Bruins Benešov - Gogo Benešov 6 : 0 (3 : 0)
Rozhodčí: Svobodný Zdeněk, Macháček Karel Branky (asistence): 2. Ždych Jindřich (Matoušek Milan), 4. Fořt Pavel, 8. Fořt Pavel (Skála Petr), 18. Ždych Jindřich (Matoušek Milan), 22. Matoušek Milan (Štěrba Pavel), 25. Ždych Jindřich (Štěrba Pavel) AF: D 0/2 – H 0/0 Fair play (trestné body): D 2 – H 0
PC Bruins Benešov: Sedlmaier Luboš, Skála Petr, Kaňka Ondřej, Zajíc Jiří, Matoušek Milan, Fořt Pavel, Horník Roman, Kahoun Ondřej, Štěrba Pavel, Ždych Jindřich
Gogo Benešov: Vesecký Aleš, Bervida Petr, Urban Martin, Holada Miloš, Žížala Zdeněk, Morávek Lukáš Nejlepší hráč: Ždych J. (Bruins)

O2A1009 TBC Deratizace Benešov - Gogo Benešov 5 : 3 (4 : 1)
Rozhodčí: Macháček Karel, Macháček Milan Branky (asistence): 1. Le Tuan Anh (Kohoutek Miroslav), 4. Podhorský Miroslav (Kohoutek Miroslav ml.), 8. Le Tuan Anh (Kohoutek Jakub), 13. Beran Jan (Kohoutek Jakub), 16. Podhorský Miroslav (Kohoutek Miroslav ml.) - 14. Žížala Zdeněk (Bervida Petr), 22. Urban Martin (Morávek Lukáš), 28. Žížala Zdeněk (Bervida Petr) AF: D 1/0 – H 1/1 Fair play (trestné body): D 1 – H 2
TBC Deratizace Benešov: Kohoutek Jakub, Kohoutek Miroslav, Kohoutek Miroslav ml., Le Tuan Anh, Beran Jan, Podhorský Miroslav
Gogo Benešov: Vesecký Aleš, Bervida Petr, Urban Martin, Holada Miloš, Žížala Zdeněk, Morávek Lukáš Nejlepší hráč: Podhorský M. (Deratizace)

O2A1010 Tenisáci Benešov C - PC Bruins Benešov 3 : 1 (2 : 0)
Rozhodčí: Svobodný Zdeněk, Macháček Karel Branky (asistence): 12. Hocek Petr (Boťa Josef), 13. Hocek Petr (Boťa Josef), 23. Hocek Petr - 25. Ždych Jindřich (Sedlmaier Luboš) AF: D 1/2 – H 1/3 Fair play (trestné body): D 3 – H 4
Tenisáci Benešov C: Šmolík David, Boťa Josef, Božovský David, Kučera Jaroslav, Hocek Petr, Škvor David, Kaprálek Michal, Hanka Libor
PC Bruins Benešov: Sedlmaier Luboš, Skála Petr, Fořt Pavel, Kaňka Ondřej, Zajíc Jiří, Matoušek Milan, Kahoun Ondřej, Horník Roman, Štěrba Pavel, Ždych Jindřich Nejlepší hráč: Hocek P. (Tenisáci C)

O2A1011 Tenisáci Benešov C - Gogo Benešov 4 : 2 (1 : 1)
Rozhodčí: Svobodný Zdeněk, Macháček Milan Branky (asistence): 14. Šmolík David, 16. Škvor David (Božovský David), 20. Hocek Petr, 30. Hocek Petr - 11. Morávek Lukáš, 23. Bervida Petr (Holada Miloš)
ŽK: 0 - Bervida Petr AF: D 2/2 – H 1/0 Fair play (trestné body): D 2 – H 3
Tenisáci Benešov C: Šmolík David, Boťa Josef, Božovský David, Kučera Jaroslav, Hocek Petr, Škvor David, Kaprálek Michal, Hanka Libor
Gogo Benešov: Vesecký Aleš, Bervida Petr, Urban Martin, Holada Miloš, Žížala Zdeněk, Morávek Lukáš Nejlepší hráč: Hocek P. (Tenisáci C)

O2A1012 PC Bruins Benešov - TBC Deratizace Benešov 6 : 3 (1 : 1)
Rozhodčí: Macháček Milan, Macháček Karel Branky (asistence): 4. Matoušek Milan (Skála Petr), 17. Ždych Jindřich (Zajíc Jiří), 20. Matoušek Milan (Horník Roman), 23. vlastní, 24. Zajíc Jiří (Matoušek Milan), 28. Kahoun Ondřej (Horník Roman) - 12. Kohoutek Miroslav (Podhorský Miroslav), 26. Le Tuan Anh, 30. Kohoutek Jakub (Kohoutek Miroslav) AF: D 0/1 – H 0/0 Fair play (trestné body): D 1 – H 0
PC Bruins Benešov: Sedlmaier Luboš, Skála Petr, Zajíc Jiří, Fořt Pavel, Kaňka Ondřej, Matoušek Milan, Kahoun Ondřej, Horník Roman, Ždych Jindřich
TBC Deratizace Benešov: Kohoutek Jakub, Kohoutek Miroslav, Kohoutek Miroslav ml., Le Tuan Anh, Beran Jan, Podhorský Miroslav Nejlepší hráč: Sedlmaier L. (Bruins)

 TABULKA

Rk.

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

PK

(Prav)

 

1.

Tenisáci Benešov B

21

19

1

1

90: 23

58

 

( 28)

 

2.

FC Žejdlík Benešov

18

13

2

3

90: 49

41

 

( 11)

 

3.

PC Bruins Benešov

18

13

0

5

66: 48

39

 

( 9)

 

4.

Dannyho Parťáci Mrač

18

12

0

6

92: 43

36

 

( 12)

 

5.

TBC Deratizace Benešov

18

11

2

5

78: 55

35

 

( 5)

 

6.

Tenisáci Benešov C

18

9

3

6

49: 41

30

 

( -6)

 

7.

Ďáblové Jablonná

18

7

2

9

45: 58

23

 

( -4)

 

8.

TJ Bystřice B

18

6

3

9

57: 55

21

 

( -3)

 

9.

AFC Dlouhé Pole

18

4

4

10

50: 63

16

 

(-11)

 

10.

FK Vršky Benešov

21

5

1

15

33: 84

16

 

(-14)

 

11.

Gogo Benešov

18

3

4

11

42: 85

13

 

( -8)

 

12.

Racek

18

4

0

14

38: 76

12

 

(-12)

 

13.

FC Pásovci Bystřice

18

2

2

14

40: 90

8

 

(-19)

 

 

TABULKA AKTIVITY ke dni 09.02.2020

Jméno

Oddíl

Aktivita

Branky

Asistence

 

Januš Jan

FC Žejdlík Benešov

52

31

21

 

Lizák Dušan

FC Žejdlík Benešov

35

18

17

 

Strnad Aleš

Dannyho Parťáci Mrač

35

17

18

 

Klíma Petr

Dannyho Parťáci Mrač

33

16

17

 

Pejša Zdeněk

TBC Deratizace Benešov

31

12

19

 

Zdražil Lukáš

TJ Bystřice B

27

16

11

 

Sysel David

Dannyho Parťáci Mrač

27

11

16

 

TABULKA STŘELCŮ ke dni 09.02.2020

Jméno

Oddíl

Počet

 

Januš Jan

FC Žejdlík Benešov

31

 

Le Tuan Anh

TBC Deratizace Benešov

21

 

Lizák Dušan

FC Žejdlík Benešov

18

 

Matoušek Milan

PC Bruins Benešov

17

 

Strnad Aleš

Dannyho Parťáci Mrač

17

 

Ždych Jindřich

PC Bruins Benešov

17

 

KARTY ke dni 09.02.2020

Oddíl

Jméno

ŽK

ČK

 

AFC Dlouhé Pole

Filip Václav

1

0

 

AFC Dlouhé Pole

Kokstein Zdeněk

3

0

 

AFC Dlouhé Pole

Matoušek David

1

0

 

AFC Dlouhé Pole

Škvor Martin

1

1

 

AFC Dlouhé Pole

Škvor Pavel ml.

3

1

 

Ďáblové Jablonná

Bartoš Jan

2

0

 

Ďáblové Jablonná

Pokorný Jan

1

0

 

Ďáblové Jablonná

Šeba Václav

2

0

 

Ďáblové Jablonná

Šusta Alexandr

2

0

 

Ďáblové Jablonná

Vrkoslav Roman

1

0

 

Dannyho Parťáci Mrač

Kaucký Jan

1

0

 

Dannyho Parťáci Mrač

Sysel David

1

0

 

Dannyho Parťáci Mrač

Wáclavík Jakub

1

0

 

Dannyho Parťáci Mrač

Zmek Vojtěch

1

0

 

FC Pásovci Bystřice

Helikar Matěj

2

0

 

FC Pásovci Bystřice

Křivánek Karel

1

0

 

FC Pásovci Bystřice

Moravec Robert

3

0

 

FC Pásovci Bystřice

Srb Pavel

0

1

 

FC Pásovci Bystřice

Svejkovský Matěj

0

1

 

FC Pásovci Bystřice

Vasilevski Matěj

1

0

 

FC Pásovci Bystřice

Vašák Ondřej

1

1

 

FC Žejdlík Benešov

Král Marian

2

0

 

FC Žejdlík Benešov

Mašata Jiří

1

0

 

FK Vršky Benešov

Barchanski Lukáš

1

0

 

FK Vršky Benešov

Heřmánek Tomáš

1

0

 

FK Vršky Benešov

Chobotský Jiří

1

0

 

FK Vršky Benešov

Jedlička Tomáš

2

0

 

FK Vršky Benešov

Král Martin

1

0

 

FK Vršky Benešov

Orna Vítězslav

2

0

 

FK Vršky Benešov

Tříška Libor

1

0

 

Gogo Benešov

Bervida Petr

2

0

 

Gogo Benešov

Kladiva Jiří

1

0

 

Gogo Benešov

Urban Martin

1

0

 

Gogo Benešov

Zeman Jan

1

0

 

Gogo Benešov

Žížala Zdeněk

1

0

 

PC Bruins Benešov

Fořt Pavel

1

0

 

PC Bruins Benešov

Frajták Ondřej

1

0

 

PC Bruins Benešov

Horník Roman

1

0

 

PC Bruins Benešov

Matoušek Milan

2

0

 

PC Bruins Benešov

Skála Petr

2

0

 

PC Bruins Benešov

Zajíc Jiří

1

0

 

PC Bruins Benešov

Ždych Jindřich

1

0

 

Racek

Belada Martin

1

0

 

Racek

Císař Jiří

1

0

 

Racek

Cvrček Martin

1

0

 

Racek

Kubásek Tomáš

2

0

 

Racek

Mach Marek

1

0

 

Racek

Páv Jiří

1

0

 

Racek

Skopec Matěj

1

0

 

TBC Deratizace Benešov

Kohoutek Jakub

1

0

 

TBC Deratizace Benešov

Kohoutek Miroslav ml.

0

1

 

TBC Deratizace Benešov

Pejša Zdeněk

1

0

 

TBC Deratizace Benešov

Podhorský Miroslav

1

0

 

Tenisáci Benešov B

Dvořák Daniel

1

0

 

Tenisáci Benešov B

Franěk Michal

1

0

 

Tenisáci Benešov B

Hanka David

4

0

 

Tenisáci Benešov B

Hašek Václav

1

0

 

Tenisáci Benešov B

Hruška Miroslav

1

0

 

Tenisáci Benešov B

Pěkný Petr

1

0

 

Tenisáci Benešov B

Rabiňák Ondra

4

0

 

Tenisáci Benešov B

Zoubek Lukáš

1

0

 

Tenisáci Benešov B

Žižka Ondřej

1

0

 

Tenisáci Benešov C

Kaprálek Michal

1

0

 

TJ Bystřice B

Bican Jaroslav

0

1

 

TJ Bystřice B

Laurich Karel

1

0

 

TJ Bystřice B

Malík Dominik

1

0

 

TJ Bystřice B

Vosička Borek

2

0

 

TJ Bystřice B

Zdražil Lukáš

2

0

ZASTAVENÍ ČINNOSTI:

Vašák Ondřej (Pásovci Bystřice) – na 2 měsíce, tj. do 28.3.2020 (napadení soupeře v přerušené hře úderem do hlavy a do břicha)

Srb Pavel (Pásovci Bystřice) – na 2 SU (zbytek trestu)  

PROMINUTÍ ZBYTKU TRESTU (podmíněně na zkušební bodu 3 měsíců, tj. do 28.4.2020)

 Kohoutek Miroslav ml. – 2 SU

TREST SI ODSTÁLI:

Škvor Martin (Dlouhé Pole)

 TABULKA FAIR – PLAY

 k 9.2.2020

pořadí

klub

trestné body

 1.

Tenisáci Benešov C (18)

      41 

 2.

Gogo Benešov (18)

      44

 3.

TBC Deratizace Benešov (18)

      62

 4.

FC Žejdlík Benešov (18)

      65

 5.

TJ Bystřice B (18)

      67

 6 - 7.

PC Bruins Benešov (18)

      70

 

Dannyho Parťáci Mrač (18)

      70

 8.

Racek (18)

      72

 9.

FK Vršky Benešov (21)

      78

10.

AFC Dlouhé Pole (18)

      78

11.

FC Pásovci Bystřice (18)

      88

12.

Ďáblové Jablonná (18)

      91

13.

Tenisáci Benešov C (21)

      93