4. 12. 2019

1.třída 2019-20

1.třída 1.12.2019

Druhé turnajové kolo přineslo plný bodový zisk dvěma celkům, Žejdlíku Bn a Tenisáci Bn B. Žejdlík nejprve přehrál Vršky Bn, které zlobily jen v úvodu utkání, poté porazil Racek, 4 góly Januše, ale přišel o zraněného gólmana Čiperu, a nakonec si poradil s Gogem, po hezkých akcích do prázdné branky a hattricku Januše. Rezerva Tenisáků Bn porazila Jablonnou i když hrála dlouho pod hrozbou 5 AF, poté otočila po přestávce nepříznivý stav s Deratizací Bn i díky dvěma gólům z přímých kopů a trefou brankáře přes celé hřiště, a na závěr rozdrtili po změně stran Pásovce z Bystřice pěti góly Haška. Dvě výhry má Deratizace Bn, která začala vysokou výhrou nad Pásovci Bystřice, kombinační akce až do prázdné branky, dvougólový Kohoutkové, pak nestačila na Bystřici B po přestávce, vychytával ji bystřický gólman Dvořák a na závěr si poradila s Jablonnou, když využívala chyb soupeře. Hned čtyři celky získaly po jedné výhře, Racku v duelu s Vršky stačila jedna povedená střela na tři body, Gogo rozhodlo utkání s Rackem střelou do šibenice minutu před koncem, Vršky zvítězily důraznou hrou v brankovišti nad Gogem a Jablonná zdolala Pásovce Bystřice díky Vrkoslavovi. Bez bodů zůstávají jen Pásovci Bystřice, kteří herně nezaostávají, ale citelně jim chybí střelec. Hrálo se slušně bez vyloučení. Utkání řídila trojice rozhodčích Chaloupka, Macháček K., Maxián. Do čela aktivity se prostřílel Hašek Václav z Tenisáků Bn B, 10 (8+2), který zároveň vede s nejtěsnějším náskokem i tabulku střelců s 8 góly.

Žejdlík Bn s devíti hráči do pole představil hned tři posily a začal výhrou nad Vršky Bn, dařilo se Potůčkovi, dvě trefné tyče, úvodní branka z přímého kopu, pak si poradil s Rackem, když trestal chyby soupeře, přišel ale o zraněného gólmana Čeperu, kterého nahradili hráči z pole, Januš se trefil 4x, poslední šestá branka padla z klasické penalty, a nakonec přehrál také Gogo, pohodová výhra, když míč donášel až do prázdné branky, hattrick Januše, soupeř moc nezlobil.

Tenisáci Bn B s optimálním počtem osmi hráčů do pole a výborným gólmanem Dvořákem, začali výhrou nad Jablonnou, lepší koncovka, 2 góly Haška, ustáli i dlouhou hrozbu 4 AF, poté otočili nepříznivý stav s Deratizací v závěru utkání, využívali standardní situace, přímé kopy, skóroval do prázdné přes celé hřiště i gólman Dvořák při power play soupeře, a lehce přehráli celkem neškodné Pásovce z Bystřice, hlavně 5 góly Haška, kromě 8 branek 4x trefili i tyč.

Deratizace Bn nasadila také 8 hráčů do pole a čerstvou posilu z Vietnamu, uvedla se zaslouženou výhrou nad Pásovci Bystřice, dva góly dali oba Kohoutkové, jedna branka z přímého kopu, k tomu dvě trefené tyče, kombinační akce až do prázdné branky, pak nedotáhla dobře rozehraný zápas s Tenisáky B, ničil ji gólman Dvořák, další dvě trefené tyče, nepomohla ani závěrečná power play, při níž inkasovala přes celé do prázdné od gólmana, a nakonec hladce přehrála Jablonnou, když využívala chyb soupeře.

Racek také nominoval 8 hráčů do pole s jednou posilou a prohrál o jedinou branku s Gogem, více šancí, trefená tyč, ale rozhodla šibenice hostů minutu před koncem, pak nestačil na Žejdlík, velké chyby v obraně soupeř trestal, sám měl jen sporadické šance s pár střel z dálky, nevyužil ani zranění gólmana soupeře, nakonec jedinou brankou získal tři body s Vršky, dvě trefené tyče, minimum šancí na obou stranách.

Gogo Bn jen se šesti hráči do pole (v trestu byl na 2 SU Bervida) s jedním novým hráčem začalo těsnou výhrou nad Rackem, u všech branek byl kapitán Vesecký, o výhře rozhodla trefená šibenice minutu před koncem, pak nestačilo na Vršky, navíc bez vstřelené branky, nedůraz ve vlastním brankovišti, bez zakončení, jedna trefená tyč, a nakonec podlehl i Žejdlíku, opět mizerná koncovka a jedna nastřelená tyč, inkasovalo často až do prázdné po vyšachování obrany.  

Vršky Bn hned s devíti hráči do pole začaly porážkou od Žejdlíku, soupeř trestal chyby, trefená tyč, hezká vyrovnávací branka (angličan) po individuální akci, pak přehrály Gogo, když důraznou hrou v brankovišti zařídili obě branky a samy neinkasovaly, ustály i power play soupeře, který se hodně trápil, nakonec jednou inkasovaly a prohrály s Rackem, dvě nastřelené tyče, málo šancí.  

Jablonná také přijela s 8 hráči do pole, ale chyběl jí gólman, kterého nahrazovali hráči z pole, začala porážkou od rezervy Tenisáků, problémy v koncovce, soupeř ustál bez újmy hrozbu 5 AF, poté porazila Pásovce Bystřice bez inkasované branky, u všeho byl Vrkoslav, pojistka po výhozu gólmana, soupeř ale v koncovce vůbec nezlobil, a nakonec podlehla i Deratizaci, soupeř trestal chyby, koncovka opět byla nevýrazná.  

Pásovci Bystřice také nastoupili s osmi hráči do pole, herně to není špatné, ale úplně chybí střelec, nejprve přišla vysoká porážka od Deratizace, kde nezachytávali kombinační akce soupeře, pak bez vstřelené branky podlehli Jablonné, branku soupeře prakticky vůbec neohrožovali a na závěr přišla další vysoká porážka od Tenisáků B, nestíhali hlavně po změně stran. Jen tři vstřelené branky ve třech zápasech je žalostně málo.

Střelcem dne se stal s 8 góly Hašek V. z Tenisáků Bn B. Nejlepším asistentem, nahrával celkem na 5 branek, byl Král M. z Žejdlíku Bn.

Statistiky: 1700 branku Goga, ve 26 sezóně, trefil Tůma J. 1500 branku Tenisáků Bn B, ve 20 sezóně, vstřelil Žižka O.

čekatelé: Tenisáci Bn C – 1 branka do osmistovky (11 sezóna), Mrač – 7 branek do osmnáctistovky (26 sezóna), Bruins Bn – 5 branek do čtrnáctistovky (26 sezóna), Podhorský D. (Deratizace Bn) – 2 branky do stovky (11 sezóna)

Sestava dne:

Dvořák J. (Tenisáci Bn B) – Hašek V. (Tenisáci Bn B), Lizák D. (Žejdlík Bn), Januš J. (Žejdlík Bn), Le Tuan A. (Deratizace Bn)

O2A0201 Racek - Gogo Benešov 2 : 3 (1 : 2)

Rozhodčí: Macháček Karel, Maxián Libor Branky (asistence): 2. Císař Jiří, 25. Kubásek Tomáš (Majer Pavel) - 1. Vesecký Aleš (Tůma Josef), 4. Vesecký Aleš (Morávek Lukáš), 29. Vender Vojtěch (Vesecký Aleš)                                                                                                                                                               AF: D 2/4 – H 2/2 Fair play (trestné body): D 6 – H 6
Racek: Majer Pavel, Müller Václav, Kubásek Tomáš, Mlčoch Matej, Císař Jiří, Belada Martin, Cvrček Martin, Havelka Martin, Páv Jiří
Gogo Benešov: Kladiva Jiří, Vesecký Aleš, Holada Miloš, Vender Vojtěch, Tůma Josef, Jíša Petr, Morávek Lukáš Nejlepší hráč: Vesecký A. (Gogo Bn)

O2A0202 FC Žejdlík Benešov - FK Vršky Benešov 4 : 1 (2 : 1)

Rozhodčí: Maxián Libor, Chaloupka Jiří Branky (asistence): 4. Potůček Marcel, 14. Král Marian, 26. Balík Martin (Král Marian), 30. Potůček Marcel (Hlaváček Filip) - 8. Orna Vítězslav
ŽK: Král Marian - 0 AF: D 1/4 – H 2/2 Fair play (trestné body): D 7 – H 4
FC Žejdlík Benešov: Čepera Tomáš, Kopecký Luboš, Král Marian, Lizák Dušan, Hlaváček Filip, Převrátil Martin, Januš Jan, Potůček Marcel, Balík Petr, Balík Martin
FK Vršky Benešov: Barchanski Lukáš, Chobotský Jiří, Heřmánek Tomáš, Pilát Jan, Orna Vítězslav, Jedlička Lukáš, Koflák Zdeněk, Král Martin, Tříška Libor, Nápravník Michal Nejlepší hráč: Potůček M. (Žejdlík Bn)

O2A0203 Racek - FC Žejdlík Benešov 2 : 6 (0 : 2)

Rozhodčí: Chaloupka Jiří, Macháček Karel Branky (asistence): 19. Páv Jiří, 30. Belada Martin (Majer Pavel) - 7. Januš Jan (Kopecký Luboš), 14. Januš Jan, 16. Januš Jan (Lizák Dušan), 20. Lizák Dušan (Januš Jan), 25. Januš Jan (Král Marian), 29. Kopecký Luboš
ŽK: Císař Jiří - 0 AF: D 0/3 – H 2/4 Fair play (trestné body): D 5 – H 6
Racek: Majer Pavel, Müller Václav, Kubásek Tomáš, Mlčoch Matej, Císař Jiří, Belada Martin, Cvrček Martin, Páv Jiří, Kocmata Roman
FC Žejdlík Benešov: Čepera Tomáš, Kopecký Luboš, Král Marian, Lizák Dušan, Hlaváček Filip, Převrátil Martin, Januš Jan, Potůček Marcel, Balík Petr, Balík Martin Nejlepší hráč: Lizák D. (Žejdlík Bn)

O2A0204 Gogo Benešov - FK Vršky Benešov 0 : 2 (0 : 2)

Rozhodčí: Macháček Karel, Maxián Libor Branky (asistence): - 2. Chobotský Jiří (Orna Vítězslav), 11. Koflák Zdeněk (Pilát Jan)
ŽK: 0 - Barchanski Lukáš AF: D 2/4 – H 2/2 Fair play (trestné body): D 6 – H 6
Gogo Benešov: Kladiva Jiří, Vesecký Aleš, Holada Miloš, Vender Vojtěch, Tůma Josef, Jíša Petr, Morávek Lukáš
FK Vršky Benešov: Barchanski Lukáš, Chobotský Jiří, Heřmánek Tomáš, Pilát Jan, Orna Vítězslav, Jedlička Lukáš, Koflák Zdeněk, Král Martin, Tříška Libor, Nápravník Michal Nejlepší hráč: Barchanski L. (Vršky Bn)

O2A0205 Racek - FK Vršky Benešov 1 : 0 (0 : 0)

Rozhodčí: Maxián Libor, Chaloupka Jiří Branky (asistence): 21. Kocmata Roman (Belada Martin)
ŽK: Kubásek Tomáš, Cvrček Martin - Orna Vítězslav, Tříška Libor AF: D 2/3 – H 1/2 Fair play (trestné body): D 9 – H 7
Racek: Majer Pavel, Müller Václav, Kubásek Tomáš, Mlčoch Matej, Císař Jiří, Belada Martin, Cvrček Martin, Havelka Martin, Páv Jiří, Kocmata Roman
FK Vršky Benešov: Barchanski Lukáš, Chobotský Jiří, Heřmánek Tomáš, Pilát Jan, Orna Vítězslav, Jedlička Lukáš, Koflák Zdeněk, Král Martin, Tříška Libor, Nápravník Michal Nejlepší hráč: Mlčoch M. (Racek)

O2A0206 Gogo Benešov - FC Žejdlík Benešov 4 : 7 (1 : 3)

Rozhodčí: Chaloupka Jiří, Macháček Karel Branky (asistence): 10. Tůma Josef (Morávek Lukáš), 17. Jíša Petr (Vesecký Aleš), 25. Vesecký Aleš (Bervida Petr), 27. Vender Vojtěch (Jíša Petr) - 1. Hlaváček Filip (Král Marian), 3. Januš Jan (Kopecký Luboš), 13. Balík Martin (Januš Jan), 16. Januš Jan (Král Marian), 20. Januš Jan (Král Marian), 23. Hlaváček Filip (Januš Jan), 26. Mašata Jiří (Potůček Marcel)                                                                                                                                                            AF: D 3/0 – H 0/4 Fair play (trestné body): D 3 – H 4
Gogo Benešov: Kladiva Jiří, Vesecký Aleš, Holada Miloš, Vender Vojtěch, Tůma Josef, Jíša Petr, Morávek Lukáš, Bervida Petr
FC Žejdlík Benešov: Lizák Dušan, Král Marian, Hlaváček Filip, Januš Jan, Kopecký Luboš, Potůček Marcel, Balík Martin, Balík Petr, Mašata Jiří Nejlepší hráč: Balík M. (Žejdlík Bn)

O2A0207 FC Pásovci Bystřice - TBC Deratizace Benešov 2 : 7 (1 : 3)

Rozhodčí: Maxián Libor, Macháček Karel Branky (asistence): 12. Moravec Robert (Vaširovský Marek), 28. Dědina Jan (Vaširovský Marek) - 8. Kohoutek Miroslav ml. (Bartůšek Ondřej), 9. Podhorský David, 12. Kohoutek Miroslav ml., 19. Kohoutek Miroslav (Le Tuan Anh), 25. Le Tuan Anh (Bartůšek Ondřej), 27. Kohoutek Miroslav (Podhorský Miroslav), 30. Bartůšek Ondřej (Le Tuan Anh)                                             AF: D 3/0 – H 0/2 Fair play (trestné body): D 3 – H 2
FC Pásovci Bystřice: Vašák Ondřej, Moravec Robert, Vaširovský Marek, Svejkovský Matěj, Srb Pavel, Brejla Štěpán, Dědina Jan, Buk Adam, Vasilevski Matěj
TBC Deratizace Benešov: Kohoutek Jakub, Kohoutek Miroslav, Kohoutek Miroslav ml., Le Tuan Anh, Beran Jan, Bartůšek Ondřej, Podhorský David, Podhorský Miroslav, Hrbek Martin Nejlepší hráč: Kohoutek M. (Deratizace Bn)

O2A0208 Ďáblové Jablonná - Tenisáci Benešov B 1 : 3 (0 : 2)

Rozhodčí: Maxián Libor, Chaloupka Jiří Branky (asistence): 27. Pokorný Jan - 4. Hašek Václav (Hanka David), 13. Hašek Václav (Žofaj Jiří), 22. Franěk Michal (Žofaj Jiří)
ŽK: Šusta Alexandr - 0 AF: D 3/1 – H 4/4 Fair play (trestné body): D 6 – H 8
Ďáblové Jablonná: Šeba Václav, Mlejnek Martin, Pokorný Jan, König Vojtěch, Šusta Alexandr, Janák Martin, Bartoš Jan, Vrkoslav Roman, Rabiňák Lukáš
Tenisáci Benešov B: Dvořák Jiří, Pěkný Petr, Franěk Michal, Hašek Václav, Žižka Ondřej, Hruška Miroslav, Hanka David, Žofaj Jiří, Rabiňák Ondra Nejlepší hráč: Hašek V. (Tenisáci Bn B)

O2A0209 FC Pásovci Bystřice - Ďáblové Jablonná 0 : 3 (0 : 1)

Rozhodčí: Chaloupka Jiří, Macháček Karel Branky (asistence): - 3. Šusta Alexandr (Vrkoslav Roman), 21. Vrkoslav Roman, 30. Vrkoslav Roman (Rabiňák Lukáš)                                                                            AF: D 3/2 – H 4/2 Fair play (trestné body): D 5 – H 6
FC Pásovci Bystřice: Vašák Ondřej, Moravec Robert, Vaširovský Marek, Svejkovský Matěj, Srb Pavel, Brejla Štěpán, Dědina Jan, Buk Adam, Vasilevski Matěj
Ďáblové Jablonná: Rabiňák Lukáš, Mlejnek Martin, Šeba Václav, König Vojtěch, Šusta Alexandr, Janák Martin, Bartoš Jan, Vrkoslav Roman, Pokorný Jan Nejlepší hráč: Vrkoslav R. (Jablonná)

O2A0210 Tenisáci Benešov B - TBC Deratizace Benešov 4 : 2 (1 : 2)

Rozhodčí: Macháček Karel, Maxián Libor Branky (asistence): 1. Rabiňák Ondra (Franěk Michal), 17. Rabiňák Ondra (Franěk Michal), 27. Hašek Václav, 30. Dvořák Jiří - 6. Le Tuan Anh (Bartůšek Ondřej), 9. Kohoutek Miroslav ml. (Hrbek Martin)
ŽK: Franěk Michal, Hašek Václav, Hanka David, Rabiňák Ondra - 0 AF: D 2/2 – H 2/4 Fair play (trestné body): D 12 – H 6
Tenisáci Benešov B: Dvořák Jiří, Pěkný Petr, Franěk Michal, Hašek Václav, Žižka Ondřej, Hruška Miroslav, Hanka David, Žofaj Jiří, Rabiňák Ondra
TBC Deratizace Benešov: Kohoutek Jakub, Kohoutek Miroslav, Kohoutek Miroslav ml., Le Tuan Anh, Hrbek Martin, Beran Jan, Podhorský David, Podhorský Miroslav, Bartůšek Ondřej Nejlepší hráč: Le Tuan A. (Deratizace Bn)

O2A0211 FC Pásovci Bystřice - Tenisáci Benešov B 1 : 8 (0 : 2)

Rozhodčí: Maxián Libor, Chaloupka Jiří Branky (asistence): 18. Vaširovský Marek (Moravec Robert) - 6. Hašek Václav, 14. Hašek Václav (Dvořák Jiří), 20. Hašek Václav, 24. Hruška Miroslav (Žižka Ondřej), 25. Hašek Václav (Žižka Ondřej), 28. Hanka David (Hašek Václav), 29. Žižka Ondřej (Hašek Václav), 30. Hašek Václav (Žofaj Jiří)
ŽK: Vašák Ondřej - Hruška Miroslav, Hanka David, Rabiňák Ondra AF: D 1/1 – H 2/1 Fair play (trestné body): D 2 – H 9
FC Pásovci Bystřice: Vašák Ondřej, Moravec Robert, Vaširovský Marek, Svejkovský Matěj, Srb Pavel, Brejla Štěpán, Dědina Jan, Buk Adam, Vasilevski Matěj
Tenisáci Benešov B: Dvořák Jiří, Pěkný Petr, Franěk Michal, Hašek Václav, Žižka Ondřej, Hruška Miroslav, Hanka David, Žofaj Jiří, Rabiňák Ondra Nejlepší hráč: Hašek V. (Tenisáci Bn B)

O2A0212 Ďáblové Jablonná - TBC Deratizace Benešov 1 : 5 (0 : 2)

Rozhodčí: Chaloupka Jiří, Macháček Karel Branky (asistence): 28. Vrkoslav Roman (Bartoš Jan) - 3. Le Tuan Anh (Kohoutek Jakub), 6. Le Tuan Anh (Kohoutek Miroslav ml.), 16. Podhorský Miroslav (Beran Jan), 20. Beran Jan (Kohoutek Miroslav ml.), 27. Podhorský Miroslav (Podhorský David)
ŽK: Bartoš Jan - Podhorský Miroslav AF: D 3/1 – H 0/3 Fair play (trestné body): D 6 – H 5
Ďáblové Jablonná: Rabiňák Lukáš, Mlejnek Martin, Šeba Václav, König Vojtěch, Šusta Alexandr, Pokorný Jan, Janák Martin, Bartoš Jan, Vrkoslav Roman
TBC Deratizace Benešov: Kohoutek Jakub, Kohoutek Miroslav, Kohoutek Miroslav ml., Le Tuan Anh, Beran Jan, Podhorský David, Podhorský Miroslav, Bartůšek Ondřej Nejlepší hráč: Podhorský D. (Deratizace Bn)

TABULKA

Rk.

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

PK

(Prav)

 

1.

TBC Deratizace Benešov

6

4

1

1

27: 17

13

 

( 4)

 

2.

Tenisáci Benešov B

3

3

0

0

15: 4

9

 

( 6)

 

3.

FC Žejdlík Benešov

3

3

0

0

17: 7

9

 

( 6)

 

4.

Dannyho Parťáci Mrač

3

3

0

0

14: 4

9

 

( 0)

 

5.

Ďáblové Jablonná

6

2

1

3

15: 18

7

 

( -5)

 

6.

TJ Bystřice B

3

2

0

1

12: 5

6

 

( 6)

 

7.

Tenisáci Benešov C

3

1

1

1

9: 9

4

 

( 1)

 

8.

FK Vršky Benešov

3

1

0

2

3: 5

3

 

( 3)

 

9.

Gogo Benešov

3

1

0

2

7: 11

3

 

( -3)

 

10.

Racek

3

1

0

2

5: 9

3

 

( -6)

 

11.

PC Bruins Benešov

3

1

0

2

5: 11

3

 

( -3)

 

12.

AFC Dlouhé Pole

3

0

1

2

7: 10

1

 

( 1)

 

13.

FC Pásovci Bystřice

6

0

0

6

8: 34

0

 

(-12)

 

TABULKA AKTIVITY ke dni 01.12.2019

Jméno

Oddíl

Aktivita

Branky

Asistence

 

Hašek Václav

Tenisáci Benešov B

10

8

2

 

Januš Jan

FC Žejdlík Benešov

10

7

3

 

Vrkoslav Roman

Ďáblové Jablonná

9

7

2

 

Podhorský David

Deratizace Benešov

9

5

4

 

Pejša Zdeněk

Deratizace Benešov

8

4

4

 

Kohoutek Mir. ml.

Deratizace Benešov

7

5

2

 

Průcha Štěpán

Tenisáci Benešov C

6

5

1

 

Le Tuan Anh

TBC Deratizace Benešov

6

4

2

 

Bartůšek Ondřej

TBC Deratizace Benešov

6

1

5

 

Král Marian

FC Žejdlík Benešov

6

1

5

 

TABULKA STŘELCŮ ke dni 01.12.2019

Jméno

Oddíl

Počet

 

Hašek Václav

Tenisáci Benešov B

8

 

Januš Jan

FC Žejdlík Benešov

7

 

Vrkoslav Roman

Ďáblové Jablonná

7

 

Kohoutek Miroslav ml.

TBC Deratizace Benešov

5

 

Podhorský David

TBC Deratizace Benešov

5

 

Průcha Štěpán

Tenisáci Benešov C

5

 

KARTY ke dni 01.12.2019

Oddíl

Jméno

ŽK

ČK

 

AFC Dlouhé Pole

Škvor Pavel ml.

0

1

 

Ďáblové Jablonná

Bartoš Jan

1

0

 

Ďáblové Jablonná

Šeba Václav

1

0

 

Ďáblové Jablonná

Šusta Alexandr

1

0

 

Dannyho Parťáci Mrač

Sysel David

1

0

 

Dannyho Parťáci Mrač

Wáclavík Jakub

1

0

 

FC Pásovci Bystřice

Vašák Ondřej

1

0

 

FC Žejdlík Benešov

Král Marian

1

0

 

FK Vršky Benešov

Barchanski Lukáš

1

0

 

FK Vršky Benešov

Orna Vítězslav

1

0

 

FK Vršky Benešov

Tříška Libor

1

0

 

PC Bruins Benešov

Fořt Pavel

1

0

 

PC Bruins Benešov

Skála Petr

1

0

 

Racek

Císař Jiří

1

0

 

Racek

Cvrček Martin

1

0

 

Racek

Kubásek Tomáš

1

0

 

TBC Deratizace Benešov

Pejša Zdeněk

1

0

 

TBC Deratizace Benešov

Podhorský Miroslav

1

0

 

Tenisáci Benešov B

Franěk Michal

1

0

 

Tenisáci Benešov B

Hanka David

2

0

 

Tenisáci Benešov B

Hašek Václav

1

0

 

Tenisáci Benešov B

Hruška Miroslav

1

0

 

Tenisáci Benešov B

Rabiňák Ondra

2

0

TREST SI ODSTÁLI:

Bervida Petr (Gogo Benešov), Podhorský Miroslav (Deratizace Benešov – prominutí zbytku trestu)

                TABULKA FAIR – PLAY

                            k 1.12.2019

pořadí

klub

trestné body

 1.

Tenisáci Benešov C (3)

       6  

 2.

TJ Bystřice B (3)

       7

 3 - 4.

Gogo Benešov (3)

      12

 

Dannyho Parťáci Mrač (3)

      12

 5.

PC Bruins Benešov (3)

      16

 6 - 7.

FC Žejdlík Benešov (3)

      17

 

FK Vršky Benešov (3)

      17

 8 - 9.

AFC Dlouhé Pole (3)

      18

 

Racek (3)

      18

10.

Pásovci Bystřice (6)

      20

11.

Deratizace Benešov (6)

      28

12.

Tenisáci Benešov B (3)

      29

13.

Ďáblové Jablonná (6)

      32