30. 6. 2006

1.UMBRO liga - Ročník 2005/2006

Finále play-off

1. utkání
CC LKW Jistebník - Mikeska Ostrava  3:0 (1:0)

Rozhodčí: Henych Karel (8), Novotný Josef (8). Delegát: Pivovarčík Miroslav. Diváků: 600.
Branky: 17.Maruchnič Ivo, 23. Janovský Jan (Maruchnič Ivo), 40. Žiga Marcel (Buček Michal).
ŽK: 0 – Levčík David.
CC LKW Jistebník: Krayzel Petr, Myška Pavel – Sluka Tomáš, Hvolka Tomáš, Kašický Dušan, Jelínek Ondřej, Malý Oldřich, Maruchnič Ivo, Žiga Marcel, Janovský Jan, Komár Vítězslav, Buček Michal. Trenér: Korený Radek.
Mikeska: Zotyka Lukáš, Holuša Jan – Koval Radomír, Levčík David, Mičkal Patrik, Musial Roman, Polzer Stanislav, Kornák David, Polášek Radek, Kožušník Martin, Múdrik Vladimír, Lechovič Roman. Trenér: Wonka Stanislav.

Stav série: 1:0.


2. utkání
Mikeska Ostrava - CC LKW Jistebník 1:3 (1:3)
Rozhodčí: Lobo Radek (8), Venc Radek (8). Delegát: Hoffman Petr. Diváků: 600.
Branky: 20. Polzer Stanislav - 15. Maruchnič Ivo (Sluka Tomáš), 16. Žiga Marcel, 19. Hvolka Tomáš (Jelínek Ondřej).
ŽK: Polzer Stanislav – Sluka Tomáš, Malý Oldřich.
Mikeska: Zotyka Lukáš, Holuša Jan – Koval Radomír, Mičkal Patrik, Musial Roman, Polzer Stanislav, Kornák David, Polášek Radek, Kožušník Martin, Mudrík Valdimír, Lechovič Roman, Halamíček Radek. Trenér: Wonka Stanislav.
CC LKW Jistebník: Krayzel Petr, Myška Pavel – Sluka Tomáš, Hvolka Tomáš, Kašický Dušan, Jelínek Ondřej, Malý Oldřich, Maruchnič Ivo, Žiga Marcel, Janovský Jan, Komár Vítězslav, Buček Michal. Trenér: Korený Radek.

Stav série: 0:2.

CC Jistebník se stal Mistrem ČR ve futsalu pro ročník 2005/06.


 

Semifinále play-off

1. utkání
CC LKW Jistebník – Viktoria Žižkov 4:3 (2:1)

Rozhodčí: Kovárník Ctibor (7,5), Venc Radek (7,5). Delegát: Rohánek Zdeněk. Diváků: 350.
Branky: 6. Sluka Tomáš (Kašický Dušan), 19. Sluka Tomáš (Malý Oldřich), 21. Jelínek Ondřej (Hvolka Tomáš), 29. Maruchnič Ivo (Buček Michal) – 5. Pleyer Petr (Frič David), 22. Pleyer Petr (Dlouhý Martin), 36. Jakubec František.
CC LKW Jistebník: Krayzel Petr, Myška Pavel – Sluka Tomáš, Hvolka Tomáš, Kašický Dušan, Jelínek Ondřej, Malý Oldřich, Maruchnič Ivo, Žiga Marcel, Janovský Jan, Komár Vítězslav, Buček Michal. Trenér: Korený Radek.
Viktoria Žižkov: Obermajer Tomáš, Víšek Petr – Dlouhý Martin, Pleyer Petr, Jakubec František, Frič David, Bouška Milan, Bellada Václav, Sláma Zdeněk, Stejskal Pavel. Trenér: Dlouhý Martin.

2. utkání
Viktoria Žižkov - CC LKW Jistebník 5:6 po p.k. (4:4,2:2)
Rozhodčí: Honěk Jiří (9), Czene Pavel (8,5). Delegát: Tanáč Vladislav. Diváků: 310.
Branky: 14.Stejskal Pavel (Bouška Milan), 15.Sláma Zdeněk, 33.Dlouhý Martin (Bellada Jaroslav), 34.Sláma Zdeněk (Bouška Milan), 43.Dlouhý Martin (Frič David) – 6.Malý Oldřich, 12.Maruchnič Ivo (Komár Vítězslav), 35.Žiga Marcel (Malý Oldřich), 37.Žiga Marcel (Janovský Jan), 41.Jelínek Ondřej (Krayzel Petr), p.k. Jelínek Ondřej. 
ŽK: Stejskal Pavel, Jakubec František, Bouška Milan – 0. 
Viktoria Žižkov: Máca Theodor, Víšek Petr – Dlouhý Martin, Pleyer Petr, Novotný Jiří, Jakubec František, Bouška Milan, Frič David, Bellada Jaroslav, Sláma Zdeněk, Stejskal Pavel. Trenér: Dlouhý Martin. 
CC LKW Jistebník: Krayzel Petr, Myška Pavel – Kašický Dušan, Hvolka Tomáš, Jelínek Ondřej, Malý Oldřich, Maruchnič Ivo, Žiga Marcel, Janovský Jan, Komár Vítězslav, Buček Michal. Trenér: Korený Radek.
Konečný stav série: 2:0.


1. utkání
Era-Pack Chrudim - Mikeska Ostrava 2:1 (2:1)
Rozhodčí:
Novotný Josef (8,5), Herzog Antonín (8,5). Delegát: Nepil Pavel. Diváků: 750.
Branky: 1.Dvořák Dušan (Vladyka Petr), 6.Vladyka Petr (Linhart Tomáš) – 4.Polášek Radek (Mičkal Patrik)
ŽK: 33.Formánek Pavel – 0.
Chrudim: Meller Tomáš, Hlouš Radek – Linhart Tomáš, Rajnoch Daniel, Ryba Marek, Dvořák Dušan, Novák Petr, Vladyka Petr, Stejskal David, Formánek Pavel, Pecháček Filip, Vácha Tomáš, Trenér: Stejskal Ota.
Mikeska: Zotyka Lukáš, Holuša Jan – Levčík David, Mičkal Patrik, Musial Roman, Polzer Stanislav, Kornák David, Polášek Radek, Halamíček Radek, Kožušník David, Múdrik Vladimír, Lechovič Roman Trenér: Wonka Stanislav.

2. utkání
Mikeska Ostrava - Era-Pack Chrudim 3:2 po prodloužení (2:2; 1:2)
Rozhodčí:
Venc Radek (8), Lobo Radek (8). Delegát: Pelikán Martin. Diváků: 560.
Branky: 6.Mudrik Vladimír (Lechovič Roman), 37.Polzer Stanislav (Musial Roman), 50.Musial Roman – 7.Stejskal David (Meller Tomáš), 18.vlastní. 
ŽK: Polzer Stanislav, Levčík David – Pecháček Filip, Stejskal David, Dvořák Dušan, Novák Petr.
ČK: Holuša Jan – 0.
Mikeska: Zotyka Lukáš, Holuša Jan – Koval Radomír, Levčík David, Mičkal Patrik, Musial Roman, Polzer Stanislav, Kornák David, Polášek Radek, Halamíček Radek, Múdrik Vladimír, Lechovič Roman. Trenér: Wonka Stanislav. 
Chrudim: Meller Tomáš, Žďánský Jakub – Linhart Tomáš, Rajnoch Daniel, Dvořák Dušan, Novák Petr, Stejskal David, Formánek Pavel, Pecháček Filip, Vácha Tomáš, Popelka Petr, Berner Tomáš. Trenér: Stejskal Ota.

3. utkání
Era-Pack Chrudim - Mikeska Ostrava 3:4 (0:2)
Rozhodčí:
Kudrna Ladislav (9), Černý Martin (9). Delegát: Drobný Ladislav. Diváků: 450. 
Branky: 34.Dvořák Dušan (Popelka Petr), 35.Linhart Tomáš (Dvořák Dušan), 36.Ryba Marek – 6.Polzer Stanislav (Musial Roman), 18.Musial Roman (Kožušník Martin), 34.Polášek Radek, 40.Polášek Radek (Kožušník Martin). 
ŽK: Rajnoch Daniel – Polášek Radek. 
Chrudim: Meller Tomáš, Hlouš Radek – Linhart Tomáš, Rajnoch Daniel, Ryba Marek, Dvořák Dušan, Novák Petr, Stejskal David, Formánek Pavel, Popelka Petr, Dostál Zdeněk, Vácha Tomáš, Trenér: Stejskal Ota. 
Mikeska: Zotyka Lukáš, Šmíra Karel – Koval Radomír, Levčík David, Mičkal Patrik, Musial Roman, Polzer Stanislav, Kornák David, Polášek Radek, Kožušník David, Múdrik Vladimír, Matěj Jaromír. Trenér: Wonka Stanislav.
Konečný stav série: 1:2.



 


Čtvrtfinále play-off

CC LKW Jistebník – SK Kladno 4:0 (2:0)
Rozhodčí: Lobo Radek (9), Venc Radek (9). Delegát: Hoffman Petr. Diváků: 500.
Branky: 9. Sluka Tomáš (Jelínek Ondřej), 17. Jelínek Ondřej (Sluka Tomáš), 22. Malý Oldřich (Kašický Dušan), 22. Sluka Tomáš (Malý Oldřich).
ŽK: 0 – Fujdiar Josef, Chadima Miroslav.
CC LKW Jistebník: Krayzel Petr, Myška Pavel - Sluka Tomáš, Hvolka Tomáš, Fejerčák Pavel, Kašický Dušan, Jelínek Ondřej, Malý Oldřich, Maruchnič Ivo, Žiga Marcel, Janovský Jan, Komár Vítězslav, Buček Michal. Trenér: Korený Radek.
SK Kladno: Manda Pavel, Vošmík Petr - Junek Petr, Veselý Jiří, Šroba Tomáš, Chadima Miroslav, Vincenc Tomáš, Samek Martin, Fujdiar Josef, Fitko Martin, Petr Milan, Chaloupka David. Trenér: Hašek Zdeněk.

SK Kladno - CC LKW Jistebník 4:7 (3:3)
Rozhodčí: Novotný Josef (8), Henych Karel (8). Delegát: Bydžovský Zdeněk. Diváků: 210.
Branky: 2.Junek Petr, 8.Vincenc Tomáš (Petr Milan), 16.Chaloupka David (Junek Petr), 36.Veselý Jiří – 5.Sluka Tomáš (Hvolka Tomáš), 8.Žiga Marcel (Buček Michal), 9.Sluka Tomáš (Hvolka Tomáš), 26.Maruchnič Ivo (Sluka Tomáš), 34.Malý Oldřich (Hvolka Tomáš), 37.Krayzel Petr, 38.Krayzel Petr.
ŽK: Fujdiar Josef, Manda Pavel – 0.
SK Kladno: Manda Pavel, Vošmík Petr - Junek Petr, Veselý Jiří, Šroba Tomáš, Chadima Miroslav, Vincenc Tomáš, Fujdiar Josef, Fitko Martin, Petr Milan, Chaloupka David. Trenér: Hašek Zdeněk.
CC LKW Jistebník: Krayzel Petr, Myška Pavel - Sluka Tomáš, Hvolka Tomáš, Kašický Dušan, Jelínek Ondřej, Malý Oldřich, Maruchnič Ivo, Žiga Marcel, Janovský Jan, Komár Vítězslav, Buček Michal. Trenér: Korený Radek.

Stav série: 2:0, postupuje Jistebník


Era-Pack Chrudim – Torf Pardubice 6:2 (4:1)
Rozhodčí: Kresta Jan (8), Kudrna Ladislav (8). Delegát: Amler Evžen. Diváků: 650.
Branky: 2. Rajnoch Daniel (Vladyka Petr), 8. Pecháček Filip (Stejskal David), 17. Vladyka Petr (Rajnoch Daniel), 19. Formánek Pavel (Ryba Marek), 26. Rajnoch Daniel (Vladyka Petr), 32. Ryba Marek (Rajnoch Daniel) - 4. Pecháček Martin, 27. Šmeral Petr (Pecháček Martin).
ŽK: Stejskal David – Kostka Vladilav, Burget Vlastimil
Era-Pack Chrudim: Meller Tomáš - Linhart Tomáš, Rajnoch Daniel, Ryba Marek, Popelka Petr, Dvořák Dušan, Novák Petr, Vladyka Petr, Pecháček Filip, Stejskal David, Formánek Pavel. Trenér: Stejskal Ota.
Torf Pardubice: Kašpar Jiří, Dufek Petr - Semerád Miroslav, Pecháček Martin, Hlaváč Libor, Burget Vlastimil, Jeřábek Jan, Urbanec Tomáš, Zemek Jan, Šmeral Petr, Vencl Aleš, Kostka Vlastislav. Trenér: Šťastný Jiří.

Torf Pardubice - Era-Pack Chrudim  1:1 (0:0), 3:1 pk 
Rozhodčí: Kaštánek Libor (5,5), Polák Ivo (6,5). Delegát: Strnad Karel. Diváků: 400.
Branky: 48.Pecháček Filip (Zemek Jan) – 49.Rajnoch Daniel (PK – Sentivan Miroslav).
ŽK: Zemek Jan, Jeřábek Jan, Semerád Miroslav – Popelka Petr.
Torf Pardubice: Kašpar Jiří, Dufek Petr - Semerád Miroslav, Pecháček Martin, Hlaváč Libor, Burget Vlastimil, Jeřábek Jan, Urbanec Tomáš, Zemek Jan, Šmeral Petr, Kostka Vlastislav. Trenér: Šťastný Jiří.
Era-Pack Chrudim: Meller Tomáš - Linhart Tomáš, Rajnoch Daniel, Popelka Petr, Dvořák Dušan, Novák Petr, Pecháček Filip, Stejskal David, Formánek Pavel, Runt Pavel, Sentivan Miroslav. Trenér: Stejskal Ota.

Stav série: 2:0, postupuje Chrudim



Mikeska Ostrava – Helas Keloc Brno 3:1 po prodloužení (1:1, 0:1)
Rozhodčí: Gryc Leoš (5,5), Smreček Ladislav (5,5). Delegát: Pivovarčík Miroslav. Diváků: 350.
Branky: 26.Polášek Radek, 46.Polášek Radek, 49.Kožušník Martin – 12.Veselovský Tomáš (Spurný Adam).
ŽK: Kožušník Martin, Halamíček Radek – Veselovský Tomáš, Spurný Adam.
ČK: Levčík David – 0.
Mikeska Ostrava: Zotyka Lukáš, Holuša Jan – Koval Radomír, Mičkal Patrik, Kornák David, Musial Roman, Halamíček Radek, Levčík David, Polášek Radek, Kožušník Martin, Štverka David, Mudrik Vladimír. Trenér: Wonka Stanislav.
Helas Keloc Brno: Tuháček Karel, Vašíček Jiří – Maša Martin, Galia Tomáš, Chadzidis Dimo, Veselovský Tomáš, Spurný Adam, Vencl Ondřej, Gaštan Lubomír, Horák Roman, Havel Josef, Havel Jan. Trenér: Loup Jan.

Helas Keloc Brno - Mikeska Ostrava 5:3 (3:1)
Rozhodčí: Herzog Antonín (9), Černý Martin (9). Delegát: Starý Vladislav
Diváků: 400
Branky: 10. Tůma Martin (Maša Martin), 12. Tůma Martin (Havel Josef), 13. Gaštan Lubomír (Gália Tomáš),25. Havel Josef, 39. Tůma Martin - 17. Polášek Radek (Polzer Stanislav), 21. Kožušník Martin, 32. Kožušník Martin (Mičkal Patrik)
ŽK: Havel Josef – Kožušník Martin, Polášek Radek. ČK: Kožušník Martin.Helas Keloc Brno: Tuháček Karel, Vašíček Jiří - Maša Martin, Tůma Martin, Havel Jan, Spurný Adam, Veselovský Tomáš, Vencl Ondřej, Galia Tomáš, Gaštan Lubomír, Havel Josef, Chadzidis Dimo Trenér: Loup Jan
Mikeska Ostrava: Holuša Jan - Polzer Stanislav, Mičkal Patrik, Kornák David, Musial Roman, Halamíček Radek, Polášek Radek, Kožušník Martin, Štverka David, Mudrik Vladimír, Řehulka Radovan. Trenér: Wonka Stanislav.

Mikeska Ostrava – Helas Keloc Brno 7:4 (4:1)
Rozhodčí: Polák Ivo (9), Kaštánek Libor (9). Delegát: Navalaný Josef. Diváků: 350.
Branky: 1.Polzer Stanislav (Levčík Dušan), 4.Halamíček Radek (Kornák David), 13.Musial Roman (Mičkal Patrik), 18.Mudrik Vladimír (Polášek Radek), 28.Polášek Radek (Kornák David), 37.Mudrik Vladimír (Musial Roman), 40.Mičkal Patrik – 20.Havel Josef (Chadzidis Dimo), 31.Vencl Ondřej (Maša Martin), 39.Gaštan Lubomír (Maša Martin), 40.Tůma Martin (Gaštan Lubomír).
ŽK: Mudrik Vladimír, Levčík David – Havel Josef, Chadzidis Dimo, Maša Martin, Spurný Adam.
Mikeska Ostrava: Zotyka Lukáš, Holuša Jan – Levčík David, Mičkal Patrik, Kornák David, Musial Roman, Halamíček Radek, Polášek Radek, Polzer Stanislav, Štverka David, Mudrik Vladimír, Řehulka Radovan. Trenér: Wonka Stanislav.
Helas Keloc Brno: Tuháček Karel, Vašíček Jiří – Maša Martin, Galia Tomáš, Chadzidis Dimo, Veselovský Tomáš, Spurný Adam, Vencl Ondřej, Gaštan Lubomír, Tůma Martin, Havel Josef, Havel Jan. Trenér: Loup Jan.

Stav série: 2:1, postupuje Mikeska.


Viktoria Žižkov – Nejzbach Vysoké Mýto 3:1 po prodloužení (1:1, 0:1)
Rozhodčí: Czene Pavel (8), Honěk Jiří (8). Delegát: Svoboda Miroslav. Diváků: 200.
Branky: 35.Dlouhý Martin (Pleyer Petr), 42.Sláma Zdeněk (Stejskal Pavel), 50.Dlouhý Martin – 19.Malý Roman.
ŽK: Frič David – Říha Petr, Malý Roman, Mikan Radek.
Viktoria Žižkov: Obermajer Tomáš, Máca Theodor – Dlouhý Martin, Pleyer Petr, Spal Václav, Jakubec František, Frič David, Bouška Milan, Bellada Václav, Mareš Zbyněk, Sláma Zdeněk, Stejskal Pavel. Trenér: Dlouhý Martin.
Nejzbach Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Hejzlar Jiří – Malý Roman, Dostál Jakub, Podroužek Roman, Štěpánek Roman, Kroulík Radovan, Unger Jaroslav, Říha Petr, Černý Michal, Mikan Radek, Pilný Pavel. Trenér: Podroužek Jiří.

Nejzbach Vysoké Mýto - Viktoria Žižkov 1:5 (0:2)
Rozhodčí: Ježek Martin (5,5), Kovárník Ctibor (7). Delegát: Návesník Pavel. Diváků: 440.
Branky: 22.Mikan Radek – 2.Pleyer Petr (Frič David), 13.Sláma Zdeněk (Bouška Milan), 29.Sláma Zdeněk (Stejskal Pavel), 37.Dlouhý Martin (Spal Václav), 39.Sláma Zdeněk (Stejskal Pavel).
ŽK: Kroulík Radovan, Říha Petr, Mikan Radek - Frič David, Pleyer Petr.
Nejzbach Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Jadrný Tomáš – Malý Roman, Dostál Jakub, Podroužek Roman, Štěpánek Roman, Kroulík Radovan, Unger Jaroslav, Říha Petr, Černý Michal, Mikan Radek, Pilný Pavel. Trenér: Podroužek Jiří.
Viktoria Žižkov: Obermajer Tomáš, Máca Theodor – Dlouhý Martin, Pleyer Petr, Spal Václav, Frič David, Bouška Milan, Bellada Václav, Sláma Zdeněk, Slunečko Jakub, Stejskal Pavel. Trenér: Dlouhý Martin.

Stav série: 2:0, postupuje Žižkov.


Tabulka aktivity play-off 1.Umbro ligy 2005/2006 (konečný stav)

Střelci:

7  -  Polášek Radek         (Mikeska)
6  -  Sluka Tomáš           (Jistebník)
      Sláma Zdeněk          (Žižkov)
5  -  Maruchnič Ivo         (Jistebník)
      Žiga Marcel           (Jistebník)
      Dlouhý Martin         (Žižkov)
4  -  Jelínek Ondřej        (Jistebník)
      Polzer Stanislav      (Mikeska)
      Tůma Martin           (Brno)
3  -  Malý Oldřich          (Jistebník)
      Rajnoch Daniel        (Chrudim)
      Kožušník Martin       (Mikeska)
      Mudrik Vladimír       (Mikeska)
      Musial Roman          (Mikeska)
      Pleyer Petr           (Žižkov)
2  -  Krayzel Petr          (Jistebník)
      Dvořák Dušan          (Chrudim)
      Ryba Marek            (Chrudim)
      Vladyka Petr          (Chrudim)
      Gaštan Lubomír        (Brno)
      Havel Josef           (Brno)
      Pecháček Martin       (Pardubice)



Asistenti:

4  -  Hvolka Tomáš          (Jistebník)
3  -  Malý Oldřich          (Jistebník)
      Sluka Tomáš           (Jistebník)
      Vladyka Petr          (Chrudim)
      Mičkal Patrik         (Mikeska)
      Musial Roman          (Mikeska)
      Bouška Milan          (Žižkov)
      Frič David            (Žižkov)
      Stejskal Pavel        (Žižkov)
      Maša Martin           (Brno)
2  -  Buček Michal          (Jistebník)
      Jelínek Ondřej        (Jistebník)
      Kašický Dušan         (Jistebník)
      Rajnoch Daniel        (Chrudim)
      Kornák David          (Mikeska)
      Kožušník Martin       (Mikeska)



Aktivita:

9  -  Sluka Tomáš       6+3     (Jistebník)
8  -  Polášek Radek     7+1     (Mikeska)
6  -  Sláma Zdeněk      6+0     (Žižkov)
      Maruchnič Ivo     5+1     (Jistebník)
      Dlouhý Martin     5+1     (Žižkov)
      Jelínek Ondřej    4+2     (Jistebník)
      Malý Oldřich      3+3     (Jistebník)
      Musial Roman      3+3     (Mikeska)       
5  -  Žiga Marcel       5+0     (Jistebník) 
      Polzer Stanislav  4+1     (Mikeska)
      Rajnoch Daniel    3+2     (Chrudim)
      Kožušník Martin   3+2     (Mikeska)
      Vladyka Petr      2+3     (Chrudim)
      Hvolka Tomáš      1+4     (Jistebník)
4     Tůma Martin       4+0     (Brno)
      Polzer Stanislav  3+1     (Mikeska)
      Pleyer Petr       3+1     (Žižkov)
      Mičkal Patrik     1+3     (Mikeska)
      Stejskal Pavel    1+3     (Žižkov)
3  -  Mudrik Vladimír   3+0     (Mikeska)
      Krayzel Petr      2+1     (Jistebník)
      Ryba Marek        2+1     (Chrudim)
      Gaštan Lubomír    2+1     (Brno)
      Havel Josef       2+1     (Brno)
      Pecháček Martin   2+1     (Pardubice)
      Bouška Milan      0+3     (Žižkov)
      Frič David        0+3     (Žižkov)
      Maša Martin       0+3     (Brno)
2  -  Janovský Jan      1+1     (Jistebník)
      Stejskal David    1+1     (Chrudim)
      Junek Petr        1+1     (Kladno)
      Buček Michal      0+2     (Jistebník)
      Kašický Dušan     0+2     (Jistebník)
      Kornák David      0+2     (Mikeska) 

 

  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
1. CC LKW Jistebník 22 16 1 5 105: 50 49 ( 16)
2. Era-Pack Chrudim 22 13 7 2 84: 53 46 ( 13)
3. Mikeska Ostrava 22 14 3 5 90: 57 45 ( 12)
4. Viktoria Žižkov 22 13 2 7 106: 69 41 ( 8)
5. Vysoké Mýto 22 12 2 8 71: 62 38 ( 5)
6. Helas Keloc Brno 22 11 4 7 85: 75 37 ( 4)
7. Torf Pardubice 22 8 1 13 72: 75 25 ( -8)
8. SK Kladno 22 7 2 13 61: 88 23 (-10)
9. Delta Real Šumperk 22 6 3 13 72:102 21 (-12)
10. Benago Praha 22 5 5 12 81:107 20 (-13)
11. TS Bakov n/J 22 5 5 12 72: 91 20 (-13)
12. Betas Megas Třinec 22 4 1 17 60:130 13 (-20)
TABULKA AKTIVITY ke dni 17.03.2006
Jméno Oddíl Aktivita Branky Asistence
Mikan Radek Vysoké Mýto 40 27 13
Sluka Tomáš CC LKW Jistebník 40 27 13
Rajnoch Daniel Era-Pack Chrudim 32 17 15
Chadzidis Dimostenis Helas Keloc Brno 31 24 7
Dlouhý Martin Viktoria Žižkov 31 18 13
Šnídl Petr Benago Praha 29 21 8
Kašický Dušan CC LKW Jistebník 28 19 9
Polášek Radek Mikeska Ostrava 28 20 8
Štorc Aleš Benago Praha 28 12 16
Hecl Bohdan Delta Real Šumperk 25 17 8
Malý Oldřich CC LKW Jistebník 25 7 18
Musial Roman Mikeska Ostrava 25 15 10
Stejskal Pavel Viktoria Žižkov 25 14 11
Kamenický Jaroslav TS Bakov n/J 22 14 8
Filinger David Benago Praha 21 14 7
Maruchnič Ivo CC LKW Jistebník 21 13 8
Semerád Miroslav Torf Pardubice 21 11 10
Burget Vlastimil Torf Pardubice 20 15 5
Buček Michal CC LKW Jistebník 20 14 6
Martinček Robert Betas Megas Třinec 20 11 9
Vincenc Tomáš SK Kladno 20 14 6
Hvolka Tomáš CC LKW Jistebník 19 13 6
Kornak David Mikeska Ostrava 19 10 9
Levčík David Mikeska Ostrava 19 6 13
Maša Martin Helas Keloc Brno 19 11 8
Bouška Milan Viktoria Žižkov 18 9 9
Frič David Viktoria Žižkov 18 5 13
Veis Marek Torf Pardubice 18 13 5
Žiga Marcel CC LKW Jistebník 18 6 12
Ryba Marek Era-Pack Chrudim 17 9 8
Málko Martin Delta Real Šumperk 16 13 3
Tůma Martin Helas Keloc Brno 16 11 5
Veselovský Tomáš Helas Keloc Brno 16 6 10
Kasálek Martin Helas Keloc Brno 15 6 9
Mičkal Patrik Mikeska Ostrava 15 6 9
Zapadlo Michal TS Bakov n/J 15 9 6
Junek Petr SK Kladno 14 11 3
Pleyer Petr Viktoria Žižkov 14 9 5
Cieslar ml. Josef Betas Megas Třinec 13 8 5
Hrdina Martin TS Bakov n/J 13 6 7
Sopko Martin TS Bakov n/J 13 7 6
Spal Václav Viktoria Žižkov 13 9 4
Strnad Martin Delta Real Šumperk 13 9 4
Dvořák Dušan Era-Pack Chrudim 12 6 6
Formánek Pavel Era-Pack Chrudim 12 8 4
Halamíček Radek Mikeska Ostrava 12 7 5
Hlaváč Libor Torf Pardubice 12 6 6
Janovský Jan CC LKW Jistebník 12 7 5
Opravil Zdeněk Delta Real Šumperk 12 3 9
Pecháček Filip Era-Pack Chrudim 11 5 6
Stejskal David Era-Pack Chrudim 11 8 3
Veselý Jiří SK Kladno 11 6 5
Zemek Jan Torf Pardubice 11 7 4
Duda Rostislav Betas Megas Třinec 10 7 3
Groš Rostislav Betas Megas Třinec 10 4 6
Havel Josef Helas Keloc Brno 10 5 5
Hůlka Josef TS Bakov n/J 10 9 1
Jeřábek Jan Torf Pardubice 10 9 1
Kožušník Martin Mikeska Ostrava 10 9 1
Makula Kamil Benago Praha 10 5 5
Mareš Zbyněk Viktoria Žižkov 10 7 3
Simitči Ago Benago Praha 10 3 7
Sláma Zdeněk Viktoria Žižkov 10 8 2
Szuscik Marek Betas Megas Třinec 10 7 3
Tezner Jiří Delta Real Šumperk 10 6 4
Topiarz Jiří Betas Megas Třinec 10 7 3
Říha Petr Vysoké Mýto 10 8 2
Divina Václav Betas Megas Třinec 9 8 1
Kroulík Radovan Vysoké Mýto 9 5 4
Linhart Jaroslav Betas Megas Třinec 9 2 7
Štverka David Mikeska Ostrava 9 5 4
Bellada Václav Viktoria Žižkov 8 3 5
Brožek Daniel Benago Praha 8 5 3
Fujdiar Josef SK Kladno 8 2 6
Komár Vítězslav CC LKW Jistebník 8 2 6
Linhart Tomáš Era-Pack Chrudim 8 3 5
Matějka Tomáš TS Bakov n/J 8 5 3
Müller David SK Kladno 8 3 5
Novák Jiří Benago Praha 8 5 3
Dittrich Jaroslav Era-Pack Chrudim 7 5 2
Kohoutek Marek Delta Real Šumperk 7 3 4
Malý Roman Vysoké Mýto 7 1 6
Petr Milan SK Kladno 7 5 2
Unger Jaroslav Vysoké Mýto 7 3 4
Buryán Jan TS Bakov n/J 6 4 2
Chaloupka David SK Kladno 6 5 1
Gaštan Lubomír Helas Keloc Brno 6 5 1
Giil Oivind Benago Praha 6 5 1
Gália Tomáš Helas Keloc Brno 6 5 1
Havel Jan Helas Keloc Brno 6 2 4
Jelínek Ondřej CC LKW Jistebník 6 3 3
Konečný Tomáš TS Bakov n/J 6 5 1
Koval Radomír Mikeska Ostrava 6 5 1
Novotný Jiří Viktoria Žižkov 6 3 3
Podroužek Roman Vysoké Mýto 6 2 4
Simitči Beni Benago Praha 6 4 2
Vítek Martin Torf Pardubice 6 5 1
Černý Michal Vysoké Mýto 6 5 1
Bejda Stanislav TS Bakov n/J 5 4 1
Fitko Martin SK Kladno 5 5 0
Franek Rostislav Betas Megas Třinec 5 2 3
Gerčák Libor Vysoké Mýto 5 1 4
Horák Roman Helas Keloc Brno 5 2 3
Novák Petr Era-Pack Chrudim 5 5 0
Sokol Richard Delta Real Šumperk 5 3 2
Vladyka Petr Era-Pack Chrudim 5 3 2
Vácha Tomáš Era-Pack Chrudim 5 3 2
Kobylík Petr Delta Real Šumperk 4 2 2
Kostka Vlastislav Torf Pardubice 4 0 4
Král Marcel TS Bakov n/J 4 2 2
Mrština Bohumil Benago Praha 4 4 0
Navrátil Petr Delta Real Šumperk 4 3 1
Novotný Pavel Delta Real Šumperk 4 2 2
Plachý Jaroslav Delta Real Šumperk 4 3 1
Rodek Marcel Mikeska Ostrava 4 1 3
Szuscik Michael Betas Megas Třinec 4 3 1
Zachariáš Michal SK Kladno 4 2 2
Štěpánek Roman Vysoké Mýto 4 3 1
Fejerčák Pavel CC LKW Jistebník 3 1 2
Holub Antonín SK Kladno 3 2 1
Jakubec František Viktoria Žižkov 3 2 1
Manda Pavel SK Kladno 3 1 2
Matěj Jaromír Mikeska Ostrava 3 2 1
Obermajer Tomáš Viktoria Žižkov 3 0 3
Pavlosek Milan SK Kladno 3 1 2
Popelka Petr Era-Pack Chrudim 3 1 2
Urbanec Tomáš Torf Pardubice 3 2 1
vlastní Mikeska Ostrava 3 3 0
Šalamoun Martin Delta Real Šumperk 3 2 1
Černohorský Lukáš Delta Real Šumperk 3 0 3
Barančok Luděk TS Bakov n/J 2 1 1
Blažek Petr TS Bakov n/J 2 2 0
Chadima Miroslav SK Kladno 2 1 1
Dostál Jakub Vysoké Mýto 2 2 0
Gába Jiří Delta Real Šumperk 2 1 1
Kašpar Jiří Torf Pardubice 2 0 2
Kohnhäuser Rudolf TS Bakov n/J 2 2 0
Konečný Jiří Delta Real Šumperk 2 1 1
Kratochvíl Tomáš CC LKW Jistebník 2 2 0
Kušnirák Lukáš Betas Megas Třinec 2 1 1
Marek Tomáš SK Kladno 2 1 1
Mrkva Aleš Era-Pack Chrudim 2 2 0
Němec Jakub Viktoria Žižkov 2 2 0
Okleštěk Lukáš Delta Real Šumperk 2 1 1
Pavlíček Petr Era-Pack Chrudim 2 2 0
Rada David Benago Praha 2 2 0
Růžička Jiří Torf Pardubice 2 1 1
Tuháček Karel Helas Keloc Brno 2 0 2
Urban Jiří Benago Praha 2 0 2
Valeš Jan TS Bakov n/J 2 1 1
Velinský David Vysoké Mýto 2 2 0
Vlastní Era-Pack Chrudim 2 2 0
Vodrážka Tomáš Benago Praha 2 0 2
Zotyka Lukáš Mikeska Ostrava 2 0 2
Šilhan Jaromír SK Kladno 2 1 1
Šmeral Petr Torf Pardubice 2 2 0
Šroba Tomáš SK Kladno 2 0 2
Bartoš Michal Vysoké Mýto 1 1 0
Dufek Petr Torf Pardubice 1 0 1
Gruntorád Martin Delta Real Šumperk 1 0 1
Hlaváč Ondřej Torf Pardubice 1 0 1
Klemsa Jaroslav Delta Real Šumperk 1 1 0
Klíma Jan Benago Praha 1 0 1
Knobloch Ondřej TS Bakov n/J 1 0 1
Konečný Tomáš TS Bakov n/J 1 0 1
Kopecký Marek Era-Pack Chrudim 1 0 1
Krayzel Petr CC LKW Jistebník 1 1 0
Kříž David Helas Keloc Brno 1 1 0
Laštovka Lubomír Vysoké Mýto 1 1 0
Ligocki Josef Betas Megas Třinec 1 0 1
Machač Jaroslav SK Kladno 1 0 1
Mačura Otakar SK Kladno 1 0 1
Máca Theodor Viktoria Žižkov 1 0 1
Ráček Vojtěch Helas Keloc Brno 1 1 0
Samek Martin SK Kladno 1 1 0
Sembol Tomáš Delta Real Šumperk 1 1 0
Sklenička Radim Mikeska Ostrava 1 1 0
Slunéčko Jakub Viktoria Žižkov 1 1 0
Spurný Adam Helas Keloc Brno 1 1 0
Toman Radek Helas Keloc Brno 1 0 1
Tošovský Jaroslav Torf Pardubice 1 1 0
Tuma Lukáš TS Bakov n/J 1 0 1
Vencl Aleš Torf Pardubice 1 0 1
Vencl Ondřej Helas Keloc Brno 1 0 1
Večeřa Tomáš Delta Real Šumperk 1 1 0
Vrabec Karel TS Bakov n/J 1 1 0
Škerko Libor Mikeska Ostrava 1 1 0
Žďánský Jakub Era-Pack Chrudim 1 0 1
Řehulka Radovan Mikeska Ostrava 1 0 1
TABULKA STŘELCŮ ke dni 17.03.2006
Jméno Oddíl Počet
Mikan Radek Vysoké Mýto 27
Sluka Tomáš CC LKW Jistebník 27
Chadzidis Dimostenis Helas Keloc Brno 24
Šnídl Petr Benago Praha 21
Polášek Radek Mikeska Ostrava 20
Kašický Dušan CC LKW Jistebník 19
Dlouhý Martin Viktoria Žižkov 18
Hecl Bohdan Delta Real Šumperk 17
Rajnoch Daniel Era-Pack Chrudim 17
Burget Vlastimil Torf Pardubice 15
Musial Roman Mikeska Ostrava 15
Buček Michal CC LKW Jistebník 14
Filinger David Benago Praha 14
Kamenický Jaroslav TS Bakov n/J 14
Stejskal Pavel Viktoria Žižkov 14
Vincenc Tomáš SK Kladno 14
Maruchnič Ivo CC LKW Jistebník 13
Málko Martin Delta Real Šumperk 13
Veis Marek Torf Pardubice 13
Štorc Aleš Benago Praha 12
Junek Petr SK Kladno 11
Martinček Robert Betas Megas Třinec 11
Maša Martin Helas Keloc Brno 11
Semerád Miroslav Torf Pardubice 11
Tůma Martin Helas Keloc Brno 11
Hvolka Tomáš Viktoria Žižkov 10
Kornak David Mikeska Ostrava 10
Bouška Milan Viktoria Žižkov 9
Hůlka Josef TS Bakov n/J 9
Jeřábek Jan Torf Pardubice 9
Kožušník Martin Mikeska Ostrava 9
Pleyer Petr Viktoria Žižkov 9
Ryba Marek Era-Pack Chrudim 9
Spal Václav Viktoria Žižkov 9
Strnad Martin Delta Real Šumperk 9
Zapadlo Michal TS Bakov n/J 9
Cieslar ml. Josef Betas Megas Třinec 8
Divina Václav Betas Megas Třinec 8
Formánek Pavel Era-Pack Chrudim 8
Sláma Zdeněk Viktoria Žižkov 8
Stejskal David Era-Pack Chrudim 8
Říha Petr Vysoké Mýto 8
Duda Rostislav Betas Megas Třinec 7
Halamíček Radek Mikeska Ostrava 7
Janovský Jan CC LKW Jistebník 7
Malý Oldřich CC LKW Jistebník 7
Mareš Zbyněk Viktoria Žižkov 7
Sopko Martin TS Bakov n/J 7
Szuscik Marek Betas Megas Třinec 7
Topiarz Jiří Betas Megas Třinec 7
Zemek Jan Torf Pardubice 7
Dvořák Dušan Era-Pack Chrudim 6
Hlaváč Libor Torf Pardubice 6
Hrdina Martin TS Bakov n/J 6
Kasálek Martin Helas Keloc Brno 6
Levčík David Mikeska Ostrava 6
Mičkal Patrik Mikeska Ostrava 6
Tezner Jiří Delta Real Šumperk 6
Veselovský Tomáš Helas Keloc Brno 6
Veselý Jiří SK Kladno 6
Žiga Marcel CC LKW Jistebník 6
Brožek Daniel Benago Praha 5
Chaloupka David SK Kladno 5
Dittrich Jaroslav Era-Pack Chrudim 5
Fitko Martin SK Kladno 5
Frič David Viktoria Žižkov 5
Gaštan Lubomír Helas Keloc Brno 5
Giil Oivind Benago Praha 5
Gália Tomáš Helas Keloc Brno 5
Havel Josef Helas Keloc Brno 5
Konečný Tomáš TS Bakov n/J 5
Koval Radomír Mikeska Ostrava 5
Kroulík Radovan Vysoké Mýto 5
Makula Kamil Benago Praha 5
Matějka Tomáš TS Bakov n/J 5
Novák Jiří Benago Praha 5
Novák Petr Era-Pack Chrudim 5
Pecháček Filip Era-Pack Chrudim 5
Petr Milan SK Kladno 5
Vítek Martin Torf Pardubice 5
Štverka David Mikeska Ostrava 5
Černý Michal Vysoké Mýto 5
Bejda Stanislav TS Bakov n/J 4
Buryán Jan TS Bakov n/J 4
Groš Rostislav Betas Megas Třinec 4
Mrština Bohumil Benago Praha 4
Simitči Beni Benago Praha 4
Bellada Václav Viktoria Žižkov 3
Hvolka Tomáš CC LKW Jistebník 3
Jelínek Ondřej CC LKW Jistebník 3
Kohoutek Marek Delta Real Šumperk 3
Linhart Tomáš Era-Pack Chrudim 3
Müller David SK Kladno 3
Navrátil Petr Delta Real Šumperk 3
Novotný Jiří Viktoria Žižkov 3
Opravil Zdeněk Delta Real Šumperk 3
Plachý Jaroslav Delta Real Šumperk 3
Sokol Richard Delta Real Šumperk 3
Szuscik Michael Betas Megas Třinec 3
Unger Jaroslav Vysoké Mýto 3
Vladyka Petr Era-Pack Chrudim 3
Vácha Tomáš Era-Pack Chrudim 3
Štěpánek Roman Vysoké Mýto 3
Blažek Petr TS Bakov n/J 2
Dostál Jakub Vysoké Mýto 2
Franek Rostislav Betas Megas Třinec 2
Fujdiar Josef SK Kladno 2
Havel Jan Helas Keloc Brno 2
Holub Antonín SK Kladno 2
Horák Roman Helas Keloc Brno 2
Jakubec František Viktoria Žižkov 2
Kobylík Petr Delta Real Šumperk 2
Kohnhäuser Rudolf TS Bakov n/J 2
Komár Vítězslav CC LKW Jistebník 2
Kratochvíl Tomáš CC LKW Jistebník 2
Král Marcel TS Bakov n/J 2
Linhart Jaroslav Betas Megas Třinec 2
Matěj Jaromír Mikeska Ostrava 2
Mrkva Aleš Era-Pack Chrudim 2
Mudrík Mikeska Ostrava 2
Novotný Pavel Delta Real Šumperk 2
Němec Jakub Viktoria Žižkov 2
Pavlíček Petr Era-Pack Chrudim 2
Podroužek Roman Vysoké Mýto 2
Rada David Benago Praha 2
Simitči Ago Benago Praha 2
Urbanec Tomáš Torf Pardubice 2
Velinský David Vysoké Mýto 2
Zachariáš Michal SK Kladno 2
Šalamoun Martin Delta Real Šumperk 2
Šmeral Petr Torf Pardubice 2
Barančok Luděk TS Bakov n/J 1
Bartoš Michal Vysoké Mýto 1
Chadima Miroslav SK Kladno 1
Fejerčák Pavel CC LKW Jistebník 1
Gerčák Libor Vysoké Mýto 1
Gába Jiří Delta Real Šumperk 1
Klemsa Jaroslav Delta Real Šumperk 1
Konečný Jiří Delta Real Šumperk 1
Krayzel Petr CC LKW Jistebník 1
Kušnirák Lukáš Betas Megas Třinec 1
Kříž David Helas Keloc Brno 1
Laštovka Lubomír Vysoké Mýto 1
Malý Roman Vysoké Mýto 1
Manda Pavel SK Kladno 1
Marek Tomáš SK Kladno 1
Okleštěk Lukáš Delta Real Šumperk 1
Pavlosek Milan SK Kladno 1
Popelka Petr Era-Pack Chrudim 1
Rodek Marcel Mikeska Ostrava 1
Ráček Vojtěch Helas Keloc Brno 1
Růžička Jiří Torf Pardubice 1
Samek Martin SK Kladno 1
Sembol Tomáš Delta Real Šumperk 1
Simitči Agron Benago Praha 1
Sklenička Radim Mikeska Ostrava 1
Slunéčko Jakub Viktoria Žižkov 1
Spurný Adam Helas Keloc Brno 1
Tošovský Jaroslav Torf Pardubice 1
Valeš Jan TS Bakov n/J 1
Večeřa Tomáš Delta Real Šumperk 1
Vlastní Benago Praha 1
Vlastní Era-Pack Chrudim 1
Vrabec Karel TS Bakov n/J 1
vlastní Viktoria Žižkov 1
Šilhan Jaromír SK Kladno 1
Škerko Libor Mikeska Ostrava 1
TABULKA ASISTENCÍ ke dni 17.03.2006
Jméno Oddíl Asistence
Malý Oldřich CC LKW Jistebník 18
Štorc Aleš Benago Praha 16
Rajnoch Daniel Era-Pack Chrudim 15
Dlouhý Martin Viktoria Žižkov 13
Frič David Viktoria Žižkov 13
Levčík David Mikeska Ostrava 13
Mikan Radek Vysoké Mýto 13
Sluka Tomáš CC LKW Jistebník 13
Žiga Marcel CC LKW Jistebník 12
Stejskal Pavel Viktoria Žižkov 11
Musial Roman Mikeska Ostrava 10
Semerád Miroslav Torf Pardubice 10
Veselovský Tomáš Helas Keloc Brno 10
Bouška Milan Viktoria Žižkov 9
Kasálek Martin Helas Keloc Brno 9
Kašický Dušan CC LKW Jistebník 9
Kornak David Mikeska Ostrava 9
Martinček Robert Betas Megas Třinec 9
Mičkal Patrik Mikeska Ostrava 9
Opravil Zdeněk Delta Real Šumperk 9
Hecl Bohdan Delta Real Šumperk 8
Kamenický Jaroslav TS Bakov n/J 8
Maruchnič Ivo CC LKW Jistebník 8
Maša Martin Helas Keloc Brno 8
Polášek Radek Mikeska Ostrava 8
Ryba Marek Era-Pack Chrudim 8
Šnídl Petr Benago Praha 8
Chadzidis Dimostenis Helas Keloc Brno 7
Filinger David Benago Praha 7
Hrdina Martin TS Bakov n/J 7
Linhart Jaroslav Betas Megas Třinec 7
Simitči Ago Benago Praha 7
Buček Michal CC LKW Jistebník 6
Dvořák Dušan Era-Pack Chrudim 6
Fujdiar Josef SK Kladno 6
Groš Rostislav Betas Megas Třinec 6
Hlaváč Libor Torf Pardubice 6
Hvolka Tomáš CC LKW Jistebník 6
Komár Vítězslav CC LKW Jistebník 6
Malý Roman Vysoké Mýto 6
Pecháček Filip Era-Pack Chrudim 6
Sopko Martin TS Bakov n/J 6
Vincenc Tomáš SK Kladno 6
Zapadlo Michal TS Bakov n/J 6
Bellada Václav Viktoria Žižkov 5
Burget Vlastimil Torf Pardubice 5
Cieslar ml. Josef Betas Megas Třinec 5
Halamíček Radek Mikeska Ostrava 5
Havel Josef Helas Keloc Brno 5
Janovský Jan CC LKW Jistebník 5
Linhart Tomáš Era-Pack Chrudim 5
Makula Kamil Benago Praha 5
Müller David SK Kladno 5
Pleyer Petr Viktoria Žižkov 5
Tůma Martin Helas Keloc Brno 5
Veis Marek Torf Pardubice 5
Veselý Jiří SK Kladno 5
Formánek Pavel Era-Pack Chrudim 4
Gerčák Libor Vysoké Mýto 4
Havel Jan Helas Keloc Brno 4
Kohoutek Marek Delta Real Šumperk 4
Kostka Vlastislav Torf Pardubice 4
Kroulík Radovan Vysoké Mýto 4
Podroužek Roman Vysoké Mýto 4
Spal Václav Viktoria Žižkov 4
Strnad Martin Delta Real Šumperk 4
Tezner Jiří Delta Real Šumperk 4
Unger Jaroslav Vysoké Mýto 4
Zemek Jan Torf Pardubice 4
Štverka David Mikeska Ostrava 4
Brožek Daniel Benago Praha 3
Duda Rostislav Betas Megas Třinec 3
Franek Rostislav Betas Megas Třinec 3
Horák Roman Helas Keloc Brno 3
Jelínek Ondřej CC LKW Jistebník 3
Junek Petr SK Kladno 3
Mareš Zbyněk Viktoria Žižkov 3
Matějka Tomáš TS Bakov n/J 3
Málko Martin Delta Real Šumperk 3
Novotný Jiří Viktoria Žižkov 3
Novák Jiří Benago Praha 3
Obermajer Tomáš Viktoria Žižkov 3
Rodek Marcel Mikeska Ostrava 3
Stejskal David Era-Pack Chrudim 3
Szuscik Marek Betas Megas Třinec 3
Topiarz Jiří Betas Megas Třinec 3
Černohorský Lukáš Delta Real Šumperk 3
Buryán Jan TS Bakov n/J 2
Dittrich Jaroslav Era-Pack Chrudim 2
Fejerčák Pavel CC LKW Jistebník 2
Kašpar Jiří Torf Pardubice 2
Kobylík Petr Delta Real Šumperk 2
Král Marcel TS Bakov n/J 2
Manda Pavel SK Kladno 2
Novotný Pavel Delta Real Šumperk 2
Pavlosek Milan SK Kladno 2
Petr Milan SK Kladno 2
Popelka Petr Era-Pack Chrudim 2
Simitči Beni Benago Praha 2
Sláma Zdeněk Viktoria Žižkov 2
Sokol Richard Delta Real Šumperk 2
Tuháček Karel Helas Keloc Brno 2
Urban Jiří Benago Praha 2
Vladyka Petr Era-Pack Chrudim 2
Vodrážka Tomáš Benago Praha 2
Vácha Tomáš Era-Pack Chrudim 2
Zachariáš Michal SK Kladno 2
Zotyka Lukáš Mikeska Ostrava 2
Šroba Tomáš SK Kladno 2
Říha Petr Vysoké Mýto 2
Barančok Luděk TS Bakov n/J 1
Bejda Stanislav TS Bakov n/J 1
Chadima Miroslav SK Kladno 1
Chaloupka David SK Kladno 1
Divina Václav Betas Megas Třinec 1
Dufek Petr Torf Pardubice 1
Gaštan Lubomír Helas Keloc Brno 1
Giil Oivind Benago Praha 1
Gruntorád Martin Delta Real Šumperk 1
Gába Jiří Delta Real Šumperk 1
Gália Tomáš Helas Keloc Brno 1
Hlaváč Ondřej Torf Pardubice 1
Holub Antonín SK Kladno 1
Hůlka Josef TS Bakov n/J 1
Jakubec František Viktoria Žižkov 1
Jeřábek Jan Torf Pardubice 1
Klíma Jan Benago Praha 1
Knobloch Ondřej TS Bakov n/J 1
Konečný Jiří Delta Real Šumperk 1
Konečný Tomáš TS Bakov n/J 1
Konečný Tomáš TS Bakov n/J 1
Kopecký Marek Era-Pack Chrudim 1
Koval Radomír Mikeska Ostrava 1
Kožušník Martin Mikeska Ostrava 1
Kušnirák Lukáš Betas Megas Třinec 1
Ligocki Josef Betas Megas Třinec 1
Machač Jaroslav SK Kladno 1
Marek Tomáš SK Kladno 1
Matěj Jaromír Mikeska Ostrava 1
Mačura Otakar SK Kladno 1
Máca Theodor Viktoria Žižkov 1
Navrátil Petr Delta Real Šumperk 1
Okleštěk Lukáš Delta Real Šumperk 1
Plachý Jaroslav Delta Real Šumperk 1
Růžička Jiří Torf Pardubice 1
Szuscik Michael Betas Megas Třinec 1
Toman Radek Helas Keloc Brno 1
Tuma Lukáš TS Bakov n/J 1
Urbanec Tomáš Torf Pardubice 1
Valeš Jan TS Bakov n/J 1
Vencl Aleš Torf Pardubice 1
Vencl Ondřej Helas Keloc Brno 1
Vítek Martin Torf Pardubice 1
Šalamoun Martin Delta Real Šumperk 1
Šilhan Jaromír SK Kladno 1
Štěpánek Roman Vysoké Mýto 1
Žďánský Jakub Era-Pack Chrudim 1
Černý Michal Vysoké Mýto 1
Řehulka Radovan Mikeska Ostrava 1

 

 


22.kolo

Benago Praha - Torf Pardubice 2 : 6 (0 : 1)
Rozhodčí: Lobo Radek (7.5), Venc Radek (7.5). Delegát: Amler Evžen Diváků: 150
Branky: 26. Štorc Aleš (Simitči Beni), 34. Štorc Aleš (Šnídl Petr) - 13. Zemek Jan (Burget Vlastimil), 25. Burget Vlastimil (Jeřábek Jan), 28. Semerád Miroslav (Jeřábek Jan), 30. Zemek Jan (Jeřábek Jan), 33. Šmeral Petr (Hlaváč Libor), 37. Burget Vlastimil (Semerád Miroslav)
ŽK: Štorc Aleš - 0
Benago Praha: Čížek Jindřich, Klíma Jan, Simitči Beni, Šnídl Petr, Rosalia Rodny, Simitči Ago, Urban Jiří, Štorc Aleš, Rada David, Vodrážka Tomáš, Novák Jiří, Giil Oivind Trenér: B.Simitči
Torf Pardubice: Kašpar Jiří, Dufek Petr, Semerád Miroslav, Pecháček Martin, Hlaváč Libor, Burget Vlastimil, Jeřábek Jan, Urbanec Tomáš, Zemek Jan, Šmeral Petr, Kostka Vlastislav Trenér: Šťastný

Vysoké Mýto - Viktoria Žižkov 7 : 5 (4 : 2)
Rozhodčí: Kresta Jan (7.), Kudrna Ladislav (7.). Delegát: Hoffman Petr Diváků: 340
Branky: 4. Velinský David (Štěpánek Roman), 12. Pilný Pavel, 13. Mikan Radek, 20. Černý Michal (Gerčák Libor), 23. Unger Jaroslav (Černý Michal), 25. Říha Petr (Říha Petr), 25. Pilný Pavel - 6. Dlouhý Martin (Frič David), 18. Dlouhý Martin (Stejskal Pavel), 22. Dlouhý Martin (Pleyer Petr), 27. Dlouhý Martin (Frič David), 40. Bouška Milan
ŽK: Štěpánek Roman, Velinský David - Frič David
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Malý Roman, Dostál Jakub, Podroužek Roman, Štěpánek Roman, Unger Jaroslav, Říha Petr, Černý Michal, Mikan Radek, Pilný Pavel, Velinský David, Jadrný Tomáš Trenér: Podroužek
Viktoria Žižkov: Obermajer Tomáš, Dlouhý Martin, Pleyer Petr, Bouška Milan, Frič David, Bellada Václav, Sláma Zdeněk, Stejskal Pavel, Víšek Petr Trenér: Dlouhý

TS Bakov n/J - Delta Real Šumperk 2 : 8 (0 : 2)
Rozhodčí: Henych Karel (9.), Novotný Josef (9.). Delegát: Nepil Pavel Diváků: 500
Branky: 22. Kamenický Jaroslav, 37. Král Marcel (Matějka Tomáš) - 11. Tezner Jiří (Opravil Zdeněk), 14. Strnad Martin (Málko Martin), 26. Tezner Jiří (Málko Martin), 28. Opravil Zdeněk, 32. Navrátil Petr (Opravil Zdeněk), 34. Navrátil Petr, 37. Kohoutek Marek, 40. Strnad Martin (Málko Martin)
ŽK: Knobloch Ondřej - Navrátil Petr ČK: Kamenický Jaroslav - 0
TS Bakov n/J: Knobloch Ondřej, Zapadlo Michal, Valeš Jan, Barančok Luděk, Blažek Petr, Kamenický Jaroslav, Konečný Tomáš, Matějka Tomáš, Kohnhäuser Rudolf, Král Marcel, Sopko Martin, Hůlka Josef Trenér: Baborák
Delta Real Šumperk: Netopil Radim, Hecl Bohdan, Gruntorád Martin, Opravil Zdeněk, Konečný Jiří, Plachý Jaroslav, Navrátil Petr, Kohoutek Marek, Málko Martin, Tezner Jiří, Strnad Martin Trenér: Klusák

Betas Megas Třinec - CC LKW Jistebník 1 : 9 (0 : 3)
Rozhodčí: Bokroš Miroslav (8.), Vozárik Dušan (8.). Delegát: Pivovarčík Miroslav Diváků: 190
Branky: 34. Szuscik Marek - 1. Sluka Tomáš (Malý Oldřich), 5. Sluka Tomáš (Malý Oldřich), 10. Sluka Tomáš (Fejerčák Pavel), 23. Maruchnič Ivo (Komár Vítězslav), 25. Maruchnič Ivo (Komár Vítězslav), 26. Sluka Tomáš (Fejerčák Pavel), 27. Sluka Tomáš (Malý Oldřich), 29. Kašický Dušan (Maruchnič Ivo), 30. Sluka Tomáš
ŽK: Groš Rostislav, Szuscik Michael - 0
Betas Megas Třinec: Csikán Vojtěch, Duda Rostislav, Franek Rostislav, Divina Václav, Ligocki Josef, Groš Rostislav, Szuscik Marek, Szuscik Michael Trenér: Cieslar
CC LKW Jistebník: Krayzel Petr, Myška Pavel, Sluka Tomáš, Potůček Václav, Hvolka Tomáš, Fejerčák Pavel, Komár Vítězslav, Kašický Dušan, Maruchnič Ivo, Malý Oldřich, Bílek Jakub, Buček Michal Trenér: Korený

Mikeska Ostrava - SK Kladno 4 : 1 (3 : 1)
Rozhodčí: Bělovský Jan (8.), Kovárník Ctibor (8.). Delegát: Navalaný Josef Diváků: 130
Branky: 6. Kornak David (Mičkal Patrik), 7. Štverka David (Polzer Stanislav), 9. Mudrík Vladimír (Mičkal Patrik), 27. Mudrík Vladimír (Mičkal Patrik) - 14. Veselý Jiří (Hlaváč Petr)
Mikeska Ostrava: Holuša Jan, Koval Radomír, Mičkal Patrik, Kornak David, Musial Roman, Levčík David, Mudrík Vladimír, Štverka David, Polzer Stanislav, Kožušník Martin, Řehulka Radovan Trenér: Wonka
SK Kladno: Vošmík Petr, Junek Petr, Veselý Jiří, Hlaváč Petr, Šroba Tomáš, Manda Pavel, Chadima Miroslav, Vincenc Tomáš Trenér: Hlaváč

Helas Keloc Brno - Era-Pack Chrudim 3 : 3 (1 : 1)
Rozhodčí: Czene Pavel (8.), Honěk Jiří (8.). Delegát: Návesník Pavel Diváků: 550
Branky: 6. Ráček Vojtěch (Maša Martin), 24. Gaštan Lubomír (Vencl Ondřej), 28. Tůma Martin (Maša Martin) - 14. Rajnoch Daniel (Popelka Petr), 36. Rajnoch Daniel (Stejskal David), 37. Stejskal David
Helas Keloc Brno: Tuháček Karel, Vašíček Jiří, Maša Martin, Tůma Martin, Havel Jan, Spurný Adam, Ráček Vojtěch, Vencl Ondřej, Gália Tomáš, Gaštan Lubomír, Mittner Ondřej Trenér: Loup
Era-Pack Chrudim: Meller Tomáš, Žďánský Jakub, Linhart Tomáš, Hlouš Radek, Rajnoch Daniel, Popelka Petr, Novák Petr, Pecháček Filip, Stejskal David, Formánek Pavel, Berner Tomáš Trenér: Stejskal

 

 

21.kolo

 

 

Benago Praha - Era-Pack Chrudim 3 : 3 (3 : 0)
Rozhodčí: Hanzlík Jiří (8), Kudrna Ladislav (8). Delegát: Tanáč Vladislav Diváků: 182
Branky: 2. Štorc Aleš (Simitči Ago), 14. Šnídl Petr (Vodrážka Tomáš), 19. Štorc Aleš (Vodrážka Tomáš) - 27. Vácha Tomáš (Linhart Tomáš), 35. Dvořák Dušan (Rajnoch Daniel), 38. Novák Petr (Rajnoch Daniel)
Benago Praha: Čížek Jindřich, Klíma Jan - Simitči Beni, Simitči Ago, Rosalia Rodny, Šnídl Petr, Urban Jiří, Štorc Aleš, Rada David, Vodrážka Tomáš, Novák Jiří Trenér: Simitči Beni
Era-Pack Chrudim: Meller Tomáš, Hlouš Radek - Linhart Tomáš, Rajnoch Daniel, Ryba Marek, Dvořák Dušan, Novák Petr, Formánek Pavel, Pecháček Filip, Berner Tomáš, Vácha Tomáš Trenér: Stejskal Ota

SK Kladno - Helas Keloc Brno 6 : 5 (6 : 1)
Rozhodčí: Kaštánek Libor (9), Polák Ivo (9). Delegát: Drobný Ladislav Diváků: 150
Branky: 4. Petr Milan (Fujdiar Josef), 13. Fitko Martin (Manda Pavel), 14. Fitko Martin (Fujdiar Josef), 16. Veselý Jiří (Vincenc Tomáš), 19. Vincenc Tomáš (Manda Pavel), 20. Junek Petr (Vincenc Tomáš) - 7. Havel Jan (Vencl Ondřej), 24. Tůma Martin (Veselovský Tomáš), 30. Spurný Adam (Havel Jan), 32. Veselovský Tomáš (Horák Roman), 33. Tůma Martin (Veselovský Tomáš)
SK Kladno: Manda Pavel, Vošmík Petr - Fujdiar Josef, Chadima Miroslav, Junek Petr, Petr Milan, Fitko Martin, Šroba Tomáš, Vincenc Tomáš, Veselý Jiří Trenér: Hašek Zdeněk
Helas Keloc Brno: Tuháček Karel, Vašíček Jiří - Horák Roman, Chadzidis Dimostenis, Vencl Ondřej, Veselovský Tomáš, Spurný Adam, Tůma Martin, Gaštan Lubomír, Havel Jan Trenér: Loup Jan

CC LKW Jistebník - Mikeska Ostrava 7 : 2 (5 : 2)
Rozhodčí: Kincl Miroslav (7.5), Štola Lubomír (7.5). Delegát: Pelikán Martin Diváků: 190
Branky: 1. Sluka Tomáš (Malý Oldřich), 7. Kašický Dušan (Žiga Marcel), 14. Buček Michal (Žiga Marcel), 15. Buček Michal (Žiga Marcel), 16. Jelínek Ondřej (Sluka Tomáš), 27. Kašický Dušan (Maruchnič Ivo), 29. Maruchnič Ivo - 8. Kornak David (Halamíček Radek), 19. Polášek Radek
ŽK: 0 - Levčík David
CC LKW Jistebník: Myška Pavel, Krayzel Petr - Sluka Tomáš, Komár Vítězslav, Hvolka Tomáš, Kašický Dušan, Žiga Marcel, Buček Michal, Jelínek Ondřej, Malý Oldřich, Maruchnič Ivo, Bílek Jakub Trenér: Korený Radek
Mikeska Ostrava: Řehulka Radovan, Holuša Jan - Koval Radomír, Mičkal Patrik, Kornak David, Halamíček Radek, Polzer Stanislav, Levčík David, Musial Roman, Polášek Radek, Šmíra Jiří, Štverka David Trenér: Wonka Stanislav

Delta Real Šumperk - Betas Megas Třinec 7 : 3 (1 : 2)
Rozhodčí: Herzog Antonín (8), Černý Martin (7). Delegát: Pivovarčík Miroslav Diváků: 400
Branky: 11. Málko Martin (Okleštěk Lukáš), 25. Plachý Jaroslav (Strnad Martin), 31. Hecl Bohdan (Konečný Jiří), 32. Hecl Bohdan (Opravil Zdeněk), 36. Málko Martin (Opravil Zdeněk), 38. Strnad Martin, 39. Málko Martin (Opravil Zdeněk) - 9. Duda Rostislav (Szuscik Marek), 20. Szuscik Marek, 23. Duda Rostislav (Ligocki Josef)
ŽK: 0 - Groš Rostislav, Ligocki Josef ČK: Okleštěk Lukáš - 0
Delta Real Šumperk: Netopil Radim, Gruntorád Martin - Hecl Bohdan, Sembol Tomáš, Navrátil Petr, Konečný Jiří, Málko Martin, Okleštěk Lukáš, Opravil Zdeněk, Plachý Jaroslav, Strnad Martin, Tezner Jiří Trenér: Klusák Petr
Betas Megas Třinec: Csikán Vojtěch, Kreželok Zdeněk - Duda Rostislav, Franek Rostislav, Divina Václav, Groš Rostislav, Ligocki Josef, Szuscik Marek, Szuscik Michael Trenér: Cieslar Josef st.

Viktoria Žižkov - TS Bakov n/J 7 : 3 (4 : 0)
Rozhodčí: Kovárník Ctibor (8), Ježek Martin (7.5). Delegát: Poppr Zbyněk Diváků: 160
Branky: 7. Sláma Zdeněk (Stejskal Pavel), 11. Pleyer Petr (Frič David), 14. Frič David (Dlouhý Martin), 18. Dlouhý Martin (Frič David), 34. Dlouhý Martin, 39. Dlouhý Martin (Obermajer Tomáš), 40. Pleyer Petr (Bellada Václav) - 23. Bejda Stanislav (Hůlka Josef), 24. Matějka Tomáš (Král Marcel), 29. Bejda Stanislav (Sopko Martin)
ŽK: Spal Václav, Slunéčko Jakub - 0
Viktoria Žižkov: Obermajer Tomáš, Máca Theodor - Dlouhý Martin, Bouška Milan, Frič David, Bellada Václav, Pleyer Petr, Spal Václav, Slunéčko Jakub, Stejskal Pavel, Sláma Zdeněk Trenér: Dlouhý Martin
TS Bakov n/J: Knobloch Ondřej - Valeš Jan, Výda Slavonír, Barančok Luděk, Kamenický Jaroslav, Konečný Tomáš, Zapadlo Michal, Bejda Stanislav, Matějka Tomáš, Král Marcel, Sopko Martin, Hůlka Josef Trenér: Baborák Jiří

Torf Pardubice - Vysoké Mýto 2 : 0 (1 : 0)
Rozhodčí: Novotný Josef (8), Henych Karel (8). Delegát: Starý Ladislav Diváků: 500
Branky: 8. Burget Vlastimil, 32. Šmeral Petr (Hlaváč Libor)
ŽK: Šmeral Petr - Malý Roman, Bartoš Michal
Torf Pardubice: Kašpar Jiří, Dufek Petr - Semerád Miroslav, Urbanec Tomáš, Burget Vlastimil, Jeřábek Jan, Kostka Vlastislav, Hlaváč Libor, Zemek Jan, Šmeral Petr Trenér: Šťastný Jiří
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Jadrný Tomáš - Malý Roman, Novotný Pavel, Podroužek Roman, Štěpánek Roman, Unger Jaroslav, Kroulík Radovan, Říha Petr, Černý Michal, Bartoš Michal, Velinský David Trenér: Podroužek Jiří

 

20.kolo

 

Benago Praha - Vysoké Mýto 3 : 2 (0 : 0)
Rozhodčí: Hric Daniel (8), Novotný Josef (8). Delegát: Nepil Pavel Diváků: 200
Branky: 24. Novák Jiří, 34. Štorc Aleš (Šnídl Petr), 36. Šnídl Petr (Novák Jiří) - 34. Mikan Radek, 39. Kroulík Radovan (Malý Roman)
ŽK: Simitči Ago - Unger Jaroslav
Benago Praha: Čížek Jindřich - Simitči Beni, Simitči Ago, Šnídl Petr, Štorc Aleš, Chrobák Marek, Rada David, Vodrážka Tomáš, Urban Jiří, Novák Jiří, Rosalia Rodny Trenér: Simitči Beni
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Jadrný Tomáš - Malý Roman, Dostál Jakub, Podroužek Roman, Štěpánek Roman, Kroulík Radovan, Unger Jaroslav, Černý Michal, Mikan Radek, Pilný Pavel, Velinský David Trenér: Brychta Martin

TS Bakov n/J - Torf Pardubice 5 : 2 (3 : 1)
Rozhodčí: Venc Radek (8), Lobo Radek (8). Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 300
Branky: 15. Buryán Jan (Hrdina Martin), 17. Sopko Martin (Barančok Luděk), 18. Bejda Stanislav (Buryán Jan), 36. Kamenický Jaroslav, 37. Buryán Jan (Hrdina Martin) - 16. Hlaváč Libor (Semerád Miroslav), 30. Hlaváč Libor (Semerád Miroslav)
ŽK: Hrdina Martin - 0
TS Bakov n/J: Knobloch Ondřej - Kohnhäuser Rudolf, Valeš Jan, Hrdina Martin, Blažek Petr, Barančok Luděk, Buryán Jan, Kamenický Jaroslav, Bejda Stanislav, Matějka Tomáš, Král Marcel, Sopko Martin Trenér: Baborák Jiří
Torf Pardubice: Kašpar Jiří, Dufek Petr - Semerád Miroslav, Burget Vlastimil, Kostka Vlastislav, Urbanec Tomáš, Šťastný Jiří, Jeřábek Jan, Hlaváč Libor, Hlaváč Ondřej Trenér: Šťastný Jiří

Betas Megas Třinec - Viktoria Žižkov 1 : 11 (1 : 3)
Rozhodčí: Czene Pavel (8), Honěk Jiří (8). Delegát: Žižka Alois Diváků: 170
Branky: 16. Duda Rostislav (Groš Rostislav) - 8. Sláma Zdeněk (Frič David), 12. Frič David (Pleyer Petr), 13. Bellada Václav (Pleyer Petr), 23. Stejskal Pavel, 29. Bouška Milan, 31. Frič David, 32. Frič David (Dlouhý Martin), 37. Dlouhý Martin, 38. Dlouhý Martin, 39. Sláma Zdeněk, 40. Dlouhý Martin (Frič David)
ŽK: Cieslar ml. Josef - 0
Betas Megas Třinec: Csikán Vojtěch, Kreželok Zdeněk - Duda Rostislav, Franek Rostislav, Topiarz Jiří, Divina Václav, Cieslar ml. Josef, Groš Rostislav, Ligocki Josef, Szuscik Marek, Szuscik Michael Trenér: Cieslar Josef
Viktoria Žižkov: Máca Theodor - Dlouhý Martin, Frič David, Bellada Václav, Jakubec František, Bouška Milan, Pleyer Petr, Sláma Zdeněk, Stejskal Pavel Trenér: Dlouhý Martin

Mikeska Ostrava - Delta Real Šumperk 3 : 8 (1 : 2)
Rozhodčí: Vozárik Dušan (8), Bokroš Miroslav (8). Delegát: Navalaný Josef Diváků: 140
Branky: 1. Koval Radomír (Polášek Radek), 25. Musial Roman (Polášek Radek), 26. Musial Roman (Zotyka Lukáš) - 9. Opravil Zdeněk, 14. Sembol Tomáš (Plachý Jaroslav), 24. Hecl Bohdan (Strnad Martin), 26. Hecl Bohdan, 32. Hecl Bohdan, 33. Hecl Bohdan (Tezner Jiří), 38. Tezner Jiří (Opravil Zdeněk), 39. Okleštěk Lukáš
ŽK: Polášek Radek - Sembol Tomáš
Mikeska Ostrava: Zotyka Lukáš, Řehulka Radovan - Koval Radomír, Polzer Stanislav, Štverka David, Kornak David, Kožušník Martin, Halamíček Radek, Šmíra Jiří, Mičkal Patrik, Polášek Radek, Musial Roman Trenér: Wonka Stanislav
Delta Real Šumperk: Netopil Radim, Hrouza Tomáš - Hecl Bohdan, Konečný Jiří, Okleštěk Lukáš, Opravil Zdeněk, Plachý Jaroslav, Tezner Jiří, Strnad Martin, Sembol Tomáš

Helas Keloc Brno - CC LKW Jistebník 0 : 7 (0 : 3)
Rozhodčí: Petřík Petr (7.5), Mecner Aleš (8). Delegát: Rohánek Zdeněk Diváků: 325
Branky: - 3. Kašický Dušan, 10. Sluka Tomáš (Jelínek Ondřej), 13. Sluka Tomáš, 31. Hvolka Tomáš (Malý Oldřich), 36. Janovský Jan (Kašický Dušan), 37. Kašický Dušan, 38. Buček Michal (Malý Oldřich)
Helas Keloc Brno: Tuháček Karel, Zhoř Karel - Horák Roman, Tůma Martin, Veselovský Tomáš, Chadzidis Dimostenis, Gália Tomáš, Gaštan Lubomír, Havel Jan, Spurný Adam, Ráček Vojtěch Trenér: Loup Jan
CC LKW Jistebník: Krayzel Petr, Myška Pavel - Sluka Tomáš, Hvolka Tomáš, Kašický Dušan, Maruchnič Ivo, Malý Oldřich, Komár Vítězslav, Jelínek Ondřej, Buček Michal, Janovský Jan, Žiga Marcel Trenér: Korený Radek

Era-Pack Chrudim - SK Kladno 4 : 2 (1 : 2)
Rozhodčí: Herzog Antonín (8), Ježek Martin (8). Delegát: Starý Ladislav Diváků: 250
Branky: 11. Rajnoch Daniel (Popelka Petr), 25. Formánek Pavel (Pecháček Filip), 28. Dvořák Dušan (Vácha Tomáš), 37. Ryba Marek (Formánek Pavel) - 16. Vincenc Tomáš (Junek Petr), 18. Samek Martin (Šroba Tomáš)
Era-Pack Chrudim: Meller Tomáš, Žďánský Jakub - Linhart Tomáš, Rajnoch Daniel, Ryba Marek, Popelka Petr, Dvořák Dušan, Formánek Pavel, Stejskal David, Berner Tomáš, Pecháček Filip, Vácha Tomáš Trenér: Stejskal Ota
SK Kladno: Manda Pavel, Vošmík Petr - Veselý Jiří, Vincenc Tomáš, Šroba Tomáš, Chadima Miroslav, Fitko Martin, Fujdiar Josef, Junek Petr, Samek Martin Trenér: Mašek Zdeněk

 

19.kolo

SK Kladno - Benago Praha 4 : 3 (3 : 2)
Rozhodčí:
Smreček Ladislav (6), Příhoda Radek (7). Delegát: Popek Roman Diváků: 200
Branky: 7. Chaloupka David (Junek Petr), 12. Junek Petr (Fujdiar Josef), 16. Vincenc Tomáš (Müller David), 24. Müller David (Vincenc Tomáš) - 17. Filinger David (Štorc Aleš), 19. Filinger David (Štorc Aleš), 32. Šnídl Petr
ŽK: Chaloupka David - 0
ČK: 0 - Filinger David
SK Kladno: Manda Pavel, Vošmík Petr - Junek Petr, Chadima Miroslav, Fitko Martin, Müller David, Fujdiar Josef, Chaloupka David, Hejduk Roman, Samek Martin, Veselý Jiří, Vincenc Tomáš Trenér: Hašek Zdeněk
Benago Praha: Klíma Jan, Čížek Jindřich - Simitči Beni, Simitči Ago, Štorc Aleš, Šnídl Petr, Filinger David, Giil Oivind, Novák Jiří, Urban Jiří, Loder Tomáš, Rada David Trenér: Simitči Beni

CC LKW Jistebník - Era-Pack Chrudim 2 : 2 (0 : 0)
Rozhodčí:
Lobo Radek (8), Venc Radek (8). Delegát: Žižka Alois Diváků: 200
Branky: 21. Jelínek Ondřej (Malý Oldřich), 40. Maruchnič Ivo - 27. Stejskal David (Linhart Tomáš), 32. Rajnoch Daniel
CC LKW Jistebník: Krayzel Petr, Myška Pavel - Sluka Tomáš, Hvolka Tomáš, Malý Oldřich, Jelínek Ondřej, Janovský Jan, Žiga Marcel, Buček Michal, Kašický Dušan, Komár Vítězslav, Maruchnič Ivo Trenér: Korený Radek
Era-Pack Chrudim: Meller Tomáš, Žďánský Jakub - Linhart Tomáš, Pecháček Filip, Rajnoch Daniel, Dvořák Dušan, Formánek Pavel, Berner Tomáš, Stejskal David Trenér: Stejskal Ota

Delta Real Šumperk - Helas Keloc Brno 5 : 3 (3 : 2)
Rozhodčí: Honěk Jiří (8), Přeček Dušan (8). Delegát: Hoffman Petr Diváků: 220
Branky: 11. Kohoutek Marek, 12. Málko Martin (Hecl Bohdan), 20. Strnad Martin, 28. Hecl Bohdan (Málko Martin), 40. Hecl Bohdan (Málko Martin) - 16. Kříž David, 17. Tůma Martin, 36. Chadzidis Dimostenis
ŽK: Hecl Bohdan, Málko Martin, Kohoutek Marek - Maša Martin, Vencl Ondřej, Veselovský Tomáš
Delta Real Šumperk: Gruntorád Martin, Netopil Radim - Hecl Bohdan, Navrátil Petr, Málko Martin, Kohoutek Marek, Konečný Jiří, Opravil Zdeněk, Plachý Jaroslav, Novotný Pavel, Strnad Martin Trenér: Klusák Petr
Helas Keloc Brno: Tuháček Karel, Vašíček Jiří - Maša Martin, Chadzidis Dimostenis, Gaštan Lubomír, Havel Jan, Vencl Ondřej, Spurný Adam, Tůma Martin, Kříž David, Veselovský Tomáš Trenér: Toman Radek

Viktoria Žižkov - Mikeska Ostrava 6 : 1 (3 : 1)
Rozhodčí: Příhoda Radek (8), Ipser Michal (8). Delegát: Nepil Pavel Diváků: 200
Branky: 4. Sláma Zdeněk, 13. Dlouhý Martin (Frič David), 15. Stejskal Pavel (Bellada Václav), 24. Bouška Milan, 31. Spal Václav, 32. Stejskal Pavel - 1. Halamíček Radek
ŽK: Obermajer Tomáš - Halamíček Radek, Kornak David
Viktoria Žižkov: Obermajer Tomáš, Máca Theodor - Dlouhý Martin, Frič David, Bouška Milan, Bellada Václav, Mareš Zbyněk, Pleyer Petr, Spal Václav, Sláma Zdeněk, Stejskal Pavel Trenér: Dlouhý Martin
Mikeska Ostrava: Zotyka Lukáš - Koval Radomír, Polášek Radek, Halamíček Radek, Štverka David, Rodek Marcel, Kornak David, Polzer Stanislav, Šmíra Jiří Trenér: Wonka Stanislav

Torf Pardubice - Betas Megas Třinec 3 : 0 (0 : 0)
Rozhodčí:
Kudrna Ladislav (8), Matějka Zdeněk (8). Delegát: Amler Evžen Diváků: 170
Branky: 22. Burget Vlastimil (Semerád Miroslav), 35. Jeřábek Jan (Semerád Miroslav), 38. Jeřábek Jan (Burget Vlastimil)
ŽK: 0 - Martinček Robert, Szuscik Michael
ČK: 0 - Martinček Robert
Torf Pardubice: Kašpar Jiří, Dufek Petr - Semerád Miroslav, Hlaváč Libor, Burget Vlastimil, Jeřábek Jan, Vencl Aleš, Urbanec Tomáš, Zemek Jan, Pecháček Martin, Kostka Vlastislav Trenér: Šťastný Jiří
Betas Megas Třinec: Csikán Vojtěch, Kreželok Zdeněk - Duda Rostislav, Ligocki Josef, Franek Rostislav, Topiarz Jiří, Cieslar ml. Josef, Divina Václav, Martinček Robert, Szuscik Marek, Szuscik Michael Trenér: Cieslar Josef st.

Vysoké Mýto - TS Bakov n/J 4 : 1 (2 : 0)
Rozhodčí:
Herzog Antonín (6), Černý Ondřej (6). Delegát: Starý Ladislav Diváků: 380
Branky: 9. Černý Michal (Unger Jaroslav), 17. Mikan Radek, 35. Mikan Radek, 36. Kroulík Radovan (Podroužek Roman) - 23. Hrdina Martin
ŽK: Unger Jaroslav, Mikan Radek - Valeš Jan, Kamenický Jaroslav, Matějka Tomáš
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Jadrný Tomáš - Malý Roman, Dostál Jakub, Novotný Pavel, Podroužek Roman, Štěpánek Roman, Kroulík Radovan, Unger Jaroslav, Mikan Radek, Říha Petr, Černý Michal Trenér: Podroužek Jiří
TS Bakov n/J:Knobloch Ondřej - Valeš Jan, Hrdina Martin, Barančok Luděk, Baborák Jiří, Kamenický Jaroslav, Konečný Tomáš, Král Marcel, Matějka Tomáš, Sopko Martin, Hůlka Josef Trenér: Baborák Jiří

 

 

18.kolo

Benago Praha - TS Bakov n/J 3 : 3 (2 : 1)
Rozhodčí: Kovárník Ctibor (8), Ježek Martin (8). Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 150
Branky: 8. Filinger David (Novák Jiří), 12. Simitči Beni (Novák Jiří), 36. Filinger David - 3. Buryán Jan, 37. Matějka Tomáš (Bejda Stanislav), 40. Sopko Martin (Buryán Jan)
ŽK: Filinger David - Buryán Jan
Benago Praha: Klíma Jan, Čížek Jindřich - Simitči Beni, Simitči Ago, Filinger David, Šnídl Petr, Urban Jiří, Novák Jiří, Rada David, Štorc Aleš, Giil Oivind, Loder Tomáš Trenér: Simitči Beni
TS Bakov n/J: Knobloch Ondřej - Valeš Jan, Hrdina Martin, Kohnhäuser Rudolf, Barančok Luděk, Konečný Tomáš, Kamenický Jaroslav, Bejda Stanislav, Matějka Tomáš, Sopko Martin, Hůlka Josef, Buryán Jan Trenér: Baborák Jiří

Betas Megas Třinec - Vysoké Mýto 3 : 3 (1 : 2)
Rozhodčí: Honěk Jiří (7.5), Czene Pavel (8). Delegát: Hoffman Petr Diváků: 230
Branky: 5. Topiarz Jiří (Cieslar ml. Josef), 22. Cieslar ml. Josef (Duda Rostislav), 28. Martinček Robert (Szuscik Michael) - 12. Mikan Radek, 13. Štěpánek Roman, 38. Mikan Radek (Říha Petr)
ŽK: Divina Václav, Szuscik Marek - Gerčák Libor, Novotný Pavel
Betas Megas Třinec: Csikán Vojtěch, Kreželok Zdeněk - Duda Rostislav, Stoszek Tomáš, Franek Rostislav, Topiarz Jiří, Cieslar ml. Josef, Divina Václav, Martinček Robert, Szuscik Marek, Szuscik Michael, Groš Rostislav Trenér: Cieslar Josef st.
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Jadrný Tomáš - Malý Roman, Novotný Pavel, Štěpánek Roman, Kroulík Radovan, Říha Petr, Černý Michal, Mikan Radek, Velinský David, Dostál Jakub Trenér: Brychta Martin

Mikeska Ostrava - Torf Pardubice 3 : 1 (0 : 0)
Rozhodčí: Lobo Radek (8), Rek Lubomír (6). Delegát: Rohánek Zdeněk Diváků: 170
Branky: 21. Musial Roman (Levčík David), 23. Polášek Radek, 40. Musial Roman - 38. Semerád Miroslav (Burget Vlastimil)
ŽK: Levčík David, Halamíček Radek - Jeřábek Jan, Kostka Vlastislav
Mikeska Ostrava: Zotyka Lukáš, Holuša Jan - Koval Radomír, Kožušník Martin, Kornak David, Polášek Radek, Štverka David, Levčík David, Halamíček Radek, Musial Roman Trenér: Wonka Stanislav
Torf Pardubice: Kašpar Jiří, Dufek Petr - Semerád Miroslav, Hlaváč Libor, Burget Vlastimil, Jeřábek Jan, Urbanec Tomáš, Zemek Jan, Vencl Aleš, Kostka Vlastislav Trenér: Šťastný Jiří

Helas Keloc Brno - Viktoria Žižkov  nesehráno  

Era-Pack Chrudim - Delta Real Šumperk  nesehráno

SK Kladno - CC LKW Jistebník 1 : 5 (0 : 2)
Rozhodčí: Kresta Jan (8.5), Petřík Petr (8.5). Delegát: Chyba Michal Diváků: 200
Branky: 26. Chaloupka David - 17. Kašický Dušan (Žiga Marcel), 18. Sluka Tomáš (Maruchnič Ivo), 29. Žiga Marcel, 39. Sluka Tomáš (Malý Oldřich), 40. Malý Oldřich (Sluka Tomáš)
ŽK: Samek Martin - Maruchnič Ivo
SK Kladno: Manda Pavel, Vošmík Petr - Müller David, Junek Petr, Fitko Martin, Chadima Miroslav, Chaloupka David, Šroba Tomáš, Vincenc Tomáš, Samek Martin, Hejduk Roman Trenér: Hašek Zdeněk
CC LKW Jistebník: Myška Pavel, Šumník Marek - Sluka Tomáš, Žiga Marcel, Hvolka Tomáš, Kašický Dušan, Komár Vítězslav, Malý Oldřich, Maruchnič Ivo, Jelínek Ondřej, Janovský Jan, Buček Michal Trenér: Brož Rostislav

 

 

17.kolo

CC LKW Jistebník - Benago Praha 6 : 4 (2 : 1)
Rozhodčí: Honěk Jiří (8), Czene Pavel (8.5). Delegát: Navalaný Josef Diváků: 165
Branky: 4. Komár Vítězslav (Hvolka Tomáš), 7. Buček Michal, 25. Sluka Tomáš, 38. Buček Michal (Žiga Marcel), 39. Malý Oldřich, 40. Jelínek Ondřej (Kašický Dušan) - 16. Giil Oivind (Štorc Aleš), 21. Giil Oivind (Simitči Ago), 25. Giil Oivind (Štorc Aleš), 35. Štorc Aleš (Giil Oivind)
ŽK: Krayzel Petr - Klíma Jan
CC LKW Jistebník: Myška Pavel, Krayzel Petr - Sluka Tomáš, Buček Michal, Malý Oldřich, Jelínek Ondřej, Žiga Marcel, Kašický Dušan, Maruchnič Ivo, Hvolka Tomáš, Komár Vítězslav Trenér: Korený Radek
Benago Praha: Klíma Jan, Čížek Jindřich - Simitči Beni, Simitči Ago, Štorc Aleš, Šnídl Petr, Urban Jiří, Giil Oivind, Rada David Trenér: Simitči Beni

Delta Real Šumperk - SK Kladno 5 : 4 (2 : 2)
Rozhodčí: Kincl Miroslav (7), Štola Lubomír (7). Delegát: Blažek Marek Diváků: 255
Branky: 9. Novotný Pavel (Hecl Bohdan), 10. Konečný Jiří (Tezner Jiří), 21. Hecl Bohdan (Málko Martin), 35. Málko Martin (Novotný Pavel), 38. Málko Martin (Hecl Bohdan) - 14. Veselý Jiří (Fujdiar Josef), 18. Junek Petr (Vincenc Tomáš), 37. Vincenc Tomáš (Fujdiar Josef), 40. Manda Pavel (Šroba Tomáš)
ŽK: Kohoutek Marek, Málko Martin - Fujdiar Josef ČK: 0 - Veselý Jiří
Delta Real Šumperk: Gruntorád Martin, Netopil Radim - Hecl Bohdan, Harag Pavel, Konečný Jiří, Kohoutek Marek, Navrátil Petr, Novotný Pavel, Málko Martin, Tezner Jiří Trenér: Klusák Petr
SK Kladno: Manda Pavel - Veselý Jiří, Fujdiar Josef, Nový Martin, Junek Petr, Šroba Tomáš, Vincenc Tomáš Trenér: Hašek Zdeněk

Viktoria Žižkov - Era-Pack Chrudim 5 : 5 (3 : 2)
Rozhodčí: Příhoda Radek (8), Smreček Ladislav (8). Delegát: Popek Roman Diváků: 200
Branky: 6. Pleyer Petr (Dlouhý Martin), 12. Slunéčko Jakub (Máca Theodor), 13. Mareš Zbyněk (Dlouhý Martin), 25. Pleyer Petr (Dlouhý Martin), 40. Dlouhý Martin (Mareš Zbyněk) - 4. Ryba Marek, 15. Rajnoch Daniel (Linhart Tomáš), 28. Pecháček Filip (Ryba Marek), 31. Ryba Marek, 35. Stejskal David
ŽK: Slunéčko Jakub - 0
Viktoria Žižkov: Máca Theodor, Cicala Martin, Obermajer Tomáš - Dlouhý Martin, Bouška Milan, Frič David, Mareš Zbyněk, Pleyer Petr, Slunéčko Jakub, Spal Václav, Stejskal Pavel Trenér: Dlouhý Martin
Era-Pack Chrudim: Meller Tomáš, Žďánský Jakub - Linhart Tomáš, Rajnoch Daniel, Dvořák Dušan, Formánek Pavel, Pecháček Filip, Ryba Marek, Stejskal David, Hlouš Radek, Popelka Petr, Vácha Tomáš Trenér: Stejskal Ota

Torf Pardubice - Helas Keloc Brno 3 : 0 (0 : 0)
Rozhodčí: Novotný Josef (8.5), Kresta Jan (8). Delegát: Maurer Miroslav Diváků: 220
Branky: 32. Zemek Jan (Vencl Aleš), 38. Jeřábek Jan (Hlaváč Libor), 40. Burget Vlastimil
ŽK: Hlaváč Libor, Burget Vlastimil, Vencl Aleš - Spurný Adam
Torf Pardubice: Kašpar Jiří - Semerád Miroslav, Hlaváč Libor, Burget Vlastimil, Vencl Aleš, Kostka Vlastislav, Jeřábek Jan, Urbanec Tomáš, Zemek Jan Trenér: Šťastný Jiří
Helas Keloc Brno: Tuháček Karel, Vašíček Jiří - Toman Radek, Maša Martin, Havel Jan, Gaštan Lubomír, Horák Roman, Spurný Adam, Lepka Petr, Veselovský Tomáš Trenér: Loup Jan

Vysoké Mýto - Mikeska Ostrava 2 : 1 (0 : 0)
Rozhodčí: Ježek Martin (8), Černý Martin (8). Delegát: Strnad Karel Diváků: 390
Branky: 21. Podroužek Roman (Mikan Radek), 33. Unger Jaroslav (Mikan Radek) - 35. Polášek Radek (Levčík David)
ŽK: Podroužek Roman, Unger Jaroslav - Kožušník Martin, Kornak David, Štverka David
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Jadrný Tomáš - Malý Roman, Dostál Jakub, Podroužek Roman, Štěpánek Roman, Kroulík Radovan, Unger Jaroslav, Říha Petr, Černý Michal, Mikan Radek, Velinský David Trenér: Podroužek Jiří
Mikeska Ostrava: Zotyka Lukáš, Řehulka Radovan - Koval Radomír, Kožušník Martin, Kornak David, Levčík David, Halamíček Radek, Štverka David, Rodek Marcel, Musial Roman, Polášek Radek Trenér: Wonka Stanislav

TS Bakov n/J - Betas Megas Třinec 5 : 1 (2 : 0)
Rozhodčí: Kovařík Václav (7), Vaněk Václav (7). Delegát: Šoun Josef Diváků: 250
Branky: 2. Zapadlo Michal (Sopko Martin), 6. Barančok Luděk (Zapadlo Michal), 29. Král Marcel (Matějka Tomáš), 32. Kamenický Jaroslav (Sopko Martin), 36. Kamenický Jaroslav - 21. Divina Václav (Martinček Robert)
ŽK: Barančok Luděk - Martinček Robert
TS Bakov n/J: Knobloch Ondřej - Zapadlo Michal, Hrdina Martin, Konečný Tomáš, Barančok Luděk, Bejda Stanislav, Kamenický Jaroslav, Matějka Tomáš, Sopko Martin, Král Marcel, Hůlka Josef, Kožíšek Jiří Trenér: Baborák Jiří
Betas Megas Třinec: Csikán Vojtěch, Kreželok Zdeněk - Duda Rostislav, Ligocki Josef, Divina Václav, Franek Rostislav, Topiarz Jiří, Szuscik Michael, Cieslar ml. Josef, Martinček Robert Trenér: Cieslar Josef

 

16.kolo

Benago Praha - Betas Megas Třinec 3 : 1 (1 : 1)
Rozhodčí: Příhoda Radek (8), Brejník Aleš (8). Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 150
Branky: 4. Simitči Beni, 26. Filinger David (Simitči Beni), 28. Novák Jiří (Šnídl Petr) - 19. Szuscik Marek (Duda Rostislav)
ŽK: Rada David - Topiarz Jiří, Martinček Robert
Benago Praha: Čížek Jindřich, Klíma Jan - Simitči Beni, Simitči Ago, Filinger David, Šnídl Petr, Urban Jiří, Novák Jiří, Štorc Aleš, Rada David, Vodrážka Tomáš, Mrština Bohumil Trenér: Simitči Beni
Betas Megas Třinec: Csikán Vojtěch, Kreželok Zdeněk - Duda Rostislav, Franek Rostislav, Topiarz Jiří, Divina Václav, Linhart Jaroslav, Martinček Robert, Cieslar Josef ml., Szuscik Marek, Szuscik Michael Trenér: Cieslar Josef st.

Mikeska Ostrava - TS Bakov n/J 7 : 1 (2 : 1)
Rozhodčí: Havíř Milan (8), Štola Lubomír (7.5). Delegát: Hoffman Petr Diváků: 220
Branky: 9. Koval Radomír (Polášek Radek), 18. Koval Radomír (Musial Roman), 22. Polášek Radek (Musial Roman), 25. Musial Roman (Levčík David), 27. Polášek Radek (Koval Radomír), 38. Kožušník Martin (Rodek Marcel), 39. Štverka David (Kornak David) - 10. Hůlka Josef (Matějka Tomáš)
ŽK: 0 - Barančok Luděk
Mikeska Ostrava: Zotyka Lukáš, Holuša Jan - Koval Radomír, Kornak David, Kožušník Martin, Štverka David, Musial Roman, Polášek Radek, Levčík David, Rodek Marcel, Šmíra Jiří, Škerko Libor Trenér: Wonka Stanislav
TS Bakov n/J: Knobloch Ondřej - Zapadlo Michal, Valeš Jan, Blažek Petr, Barančok Luděk, Matějka Tomáš, Sopko Martin, Hůlka Josef, Urban David, Baborák Jiří Trenér: Baborák Jiří

Helas Keloc Brno - Vysoké Mýto 3 : 4 (1 : 1)
Rozhodčí: Honěk Jiří (8), Czene Pavel (8). Delegát: Primus Miroslav Diváků: 530
Branky: 17. Maša Martin (Veselovský Tomáš), 29. Chadzidis Dimostenis, 34. Veselovský Tomáš - 1. vlastní, 21. vlastní, 32. vlastní, 38. Mikan Radek (Kroulík Radovan)
ŽK: Maša Martin - Podroužek Roman, Kroulík Radovan ČK: Vencl Ondřej - 0
Helas Keloc Brno: Tuháček Karel, Vašíček Jiří - Maša Martin, Veselovský Tomáš, Havel Jan, Tůma Martin, Chadzidis Dimostenis, Spurný Adam, Vencl Ondřej, Gália Tomáš, Gaštan Lubomír Trenér: Loup Jan
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Jadrný Tomáš - Malý Roman, Podroužek Roman, Štěpánek Roman, Kroulík Radovan, Unger Jaroslav, Říha Petr, Mikan Radek, Pilný Pavel Trenér: Podroužek Jiří

Era-Pack Chrudim - Torf Pardubice 4 : 2 (2 : 1)
Rozhodčí: Petřík Petr (7.5), Kresta Jan (8.5). Delegát: Strnad Karel Diváků: 455
Branky: 3. Pecháček Filip, 8. Ryba Marek (Pecháček Filip), 25. Stejskal David (Ryba Marek), 30. Formánek Pavel (Kopecký Marek) - 19. Semerád Miroslav (Zemek Jan), 40. Jeřábek Jan (Semerád Miroslav)
ŽK: 0 - Pecháček Martin
Era-Pack Chrudim: Hlouš Radek, Meller Tomáš - Linhart Tomáš, Formánek Pavel, Pecháček Filip, Rajnoch Daniel, Kopecký Marek, Stejskal David, Ryba Marek, Dvořák Dušan, Popelka Petr, Berner Tomáš Trenér: Stejskal Ota
Torf Pardubice: Kašpar Jiří, Dufek Petr - Hlaváč Libor, Urbanec Tomáš, Pecháček Martin, Burget Vlastimil, Jeřábek Jan, Semerád Miroslav, Kostka Vlastislav, Jílek Vojtěch, Veis Marek, Zemek Jan Trenér: Šťastný Jiří

SK Kladno - Viktoria Žižkov 0 : 5 (0 : 1)
Rozhodčí: Novotný Josef (8), Hanzlík Jiří (8). Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 250
Branky: 0 - 4. Spal Václav (Stejskal Pavel), 25. Stejskal Pavel (Spal Václav), 30. Bouška Milan (Stejskal Pavel), 34. Dlouhý Martin (Obermajer Tomáš), 35. Bouška Milan (Bellada Václav)
ŽK: Fujdiar Josef - Slunéčko Jakub ČK: Fitko Martin - 0
SK Kladno: Manda Pavel, Vošmík Petr - Nový Martin, Fitko Martin, Junek Petr, Fujdiar Josef, Petr Milan, Samek Martin, Šroba Tomáš, Chalupa Jaroslav, Vincenc Tomáš Trenér: Hašek Zdeněk
Viktoria Žižkov: Obermajer Tomáš, Máca Theodor - Dlouhý Martin, Bouška Milan, Frič David, Mareš Zbyněk, Bellada Václav, Pleyer Petr, Stejskal Pavel, Slunéčko Jakub, Spal Václav Trenér: Dlouhý Martin

CC LKW Jistebník - Delta Real Šumperk 11 : 2 (5 : 0)
Rozhodčí: Vozárik Dušan (8), Přeček Dušan (8). Delegát: Pivovarčík Miroslav Diváků: 180
Branky: 2. Hvolka Tomáš (Maruchnič Ivo), 3. Maruchnič Ivo (Komár Vítězslav), 5. Maruchnič Ivo (Buček Michal), 14. Janovský Jan (Kašický Dušan), 16. Hvolka Tomáš (Komár Vítězslav), 26. Sluka Tomáš, 29. Kašický Dušan, 30. Buček Michal (Maruchnič Ivo), 33. Sluka Tomáš (Kašický Dušan), 36. Kašický Dušan (Malý Oldřich), 38. Kašický Dušan - 33. Navrátil Petr, 34. Hecl Bohdan (Opravil Zdeněk)
ŽK: Komár Vítězslav - Opravil Zdeněk
CC LKW Jistebník: Krayzel Petr, Myška Pavel - Sluka Tomáš, Janovský Jan, Jelínek Radim, Kašický Dušan, Buček Michal, Komár Vítězslav, Maruchnič Ivo, Jelínek Ondřej, Malý Oldřich, Hvolka Tomáš Trenér: Korený Radek
Delta Real Šumperk: Gruntorád Martin, Netopil Radim - Hecl Bohdan, Harag Pavel, Horák Jaroslav, Málko Martin, Opravil Zdeněk, Navrátil Petr, Zugar Lukáš, Tezner Jiří

 

15.kolo

Delta Real Šumperk - Benago Praha 6 : 6 (2 : 1)
Rozhodčí:
Czene Pavel (8.5), Honěk Jiří (8.5). Delegát: Žižka Alois Diváků: 195
Branky: 1. Málko Martin (Hecl Bohdan), 4. Opravil Zdeněk (Hecl Bohdan), 26. Hecl Bohdan (Opravil Zdeněk), 27. Plachý Jaroslav, 38. Málko Martin (Opravil Zdeněk), 39. Málko Martin (Černohorský Lukáš) - 17. Novák Jiří, 24. Šnídl Petr (Štorc Aleš), 25. Šnídl Petr (Simitči Ago), 31. Novák Jiří (Urban Jiří), 33. Novák Jiří (Štorc Aleš), 34. Šnídl Petr
ŽK: Navrátil Petr - Novák Jiří, Šnídl Petr, Urban Jiří
ČK: Strnad Martin - 0
Delta Real Šumperk: Málko Martin, Opravil Zdeněk, Hecl Bohdan, Plachý Jaroslav, Gruntorád Martin, Strnad Martin, Navrátil Petr, Netopil Radim, Konečný Jiří, Černohorský Lukáš Trenér: Klusák Petr
Benago Praha: Novák Jiří, Šnídl Petr, Čížek Jindřich, Simitči Ago, Štorc Aleš, Giil Oivind, Rada David, Vodrážka Tomáš, Urban Jiří Trenér: Simitči Ago

Viktoria Žižkov - CC LKW Jistebník 6 : 4 (5 : 1)
Rozhodčí:
Brejník Aleš (5.5), Kudrna Ladislav (4.). Delegát: Maurer Miroslav Diváků: 100
Branky: 8. Spal Václav (Dlouhý Martin), 13. Dlouhý Martin (Jakubec František), 18. Jakubec František, 19. vlastní, 20. Jakubec František, 39. Pleyer Petr (Dlouhý Martin) - 17. Kašický Dušan (Malý Oldřich), 21. Sluka Tomáš (Malý Oldřich), 23. Janovský Jan (Kašický Dušan), 34. Malý Oldřich (Sluka Tomáš)
ŽK: 0 - Malý Oldřich, Krayzel Petr
ČK: 0 - Žiga Marcel
Viktoria Žižkov: Jakubec František, Dlouhý Martin, Spal Václav, Pleyer Petr, vlastní, Máca Theodor, Slunéčko Jakub, Obermajer Tomáš, Stejskal Pavel, Bellada Václav Trenér: Dlouhý Martin
CC LKW Jistebník: Kašický Dušan, Janovský Jan, Sluka Tomáš, Malý Oldřich, Krayzel Petr, Jelínek Ondřej, Žiga Marcel, Myška Pavel, Jelínek Radim, Komár Vítězslav, Pliska Martin, Maruchnič Ivo Trenér: Korený Radek

Torf Pardubice - SK Kladno 2 : 3 (1 : 1)
Rozhodčí:
Venc Radek (8.5), Štola Lubomír (8.5). Delegát: Tanáč Vladislav Diváků: 110
Branky: 10. Jeřábek Jan, 37. Burget Vlastimil (Hlaváč Libor) - 9. Veselý Jiří (Fujdiar Josef), 39. Junek Petr, 40. Junek Petr
ŽK: Semerád Miroslav, Veis Marek - Veselý Jiří, Fujdiar Josef
Torf Pardubice: Burget Vlastimil, Jeřábek Jan, Dufek Petr, Kašpar Jiří, Hlaváč Libor, Zemek Jan, Semerád Miroslav, Růžička Jiří, Veis Marek, Jílek Vojtěch, Kostka Vlastislav, Pecháček Martin Trenér: Šťastný Jiří
SK Kladno: Veselý Jiří, Junek Petr, Manda Pavel, Vošmík Petr, Šroba Tomáš, Fujdiar Josef, Vincenc Tomáš, Petr Milan, Chalupa Jaroslav, Moravčík Robert, Samek Martin Trenér: Hašek Zdeněk

Vysoké Mýto - Era-Pack Chrudim 1 : 0 (0 : 0)
Rozhodčí:
Kaštánek Libor (8.), Ježek Martin (8.). Delegát: Strnad Karel Diváků: 340
Branky: 24. Dostál Jakub (Mikan Radek)
ŽK: Mikan Radek - Linhart Tomáš, Formánek Pavel
Vysoké Mýto: Dostál Jakub, Gerčák Libor, Jadrný Tomáš, Malý Roman, Černý Michal, Podroužek Roman, Kroulík Radovan, Štěpánek Roman, Unger Jaroslav, Říha Petr, Mikan Radek, Velinský David Trenér: Podroužek Jiří
Era-Pack Chrudim: Žďánský Jakub, Hlouš Radek, Linhart Tomáš, Pecháček Filip, Rajnoch Daniel, Dvořák Dušan, Formánek Pavel, Vácha Tomáš, Stejskal David Trenér: Stejskal Ota

Helas Keloc Brno - TS Bakov n/J 2 : 1 (2 : 1)
Rozhodčí:
Vaněk Václav (8.), Kovařík Václav (8.). Delegát: Amler Evžen Diváků: 250 Branky: 4. Gália Tomáš (Chadzidis Dimostenis), 12. Tůma Martin (Maša Martin) - 10. Hrdina Martin (Král Marcel)
ŽK: 0 - Kamenický Jaroslav
Helas Keloc Brno: Gália Tomáš, Tůma Martin, Tuháček Karel, Zhoř Karel, Maša Martin, Veselovský Tomáš, Chadzidis Dimostenis, Havel Jan, Spurný Adam, Gaštan Lubomír, Lepka Petr, Vencl Ondřej Trenér: Loup Jan
TS Bakov n/J: Hrdina Martin, Knobloch Ondřej, Zapadlo Michal, Blažek Petr, Barančok Luděk, Konečný Tomáš, Kamenický Jaroslav, Matějka Tomáš, Král Marcel, Sopko Martin, Hůlka Josef, Kohnhäuser Rudolf Trenér: Kamenický Jaroslav

Betas Megas Třinec - Mikeska Ostrava 2 : 7 (2 : 3)
Rozhodčí:
Gryc Leoš (7.5), Venc Radek (8.5). Delegát: Pelikán Martin Diváků: 180
Branky: 13. Szuscik Michael (Franek Rostislav), 16. Martinček Robert (Topiarz Jiří) - 2. Polášek Radek, 4. Kožušník Martin (Kornak David), 7. Štverka David, 21. Musial Roman (Levčík David), 22. Kožušník Martin (Štverka David), 28. Štverka David (Kornak David), 36. Polášek Radek (Levčík David)
ŽK: Martinček Robert - 0
Betas Megas Třinec: Szuscik Michael, Martinček Robert, Csikán Vojtěch, Ondraszek Tomáš, Duda Rostislav, Franek Rostislav, Topiarz Jiří, Ligocki Josef, Divina Václav, Cieslar ml. Josef, Linhart Jaroslav, Szuscik Marek Trenér: Cieslar Josef st.
Mikeska Ostrava:Polášek Radek, Kožušník Martin, Štverka David, Musial Roman, Zotyka Lukáš, Holuša Jan, Mičkal Patrik, Koval Radomír, Kornak David, Levčík David, Halamíček Radek Trenér: Wonka Stanislav

 

14.kolo

Benago Praha - Mikeska Ostrava 4 : 7 (1 : 4)
Rozhodčí: Hric Daniel (7.), Novotný Josef (7.). Delegát: Svoboda Miroslav Diváků: 125
Branky: 17. Brožek Daniel, 26. Filinger David, 31. Šnídl Petr (Filinger David), 35. Šnídl Petr (Štorc Aleš) - 2. Kožušník Martin (Mičkal Patrik), 4. Kožušník Martin, 11. Kožušník Martin (Kornak David), 19. Halamíček Radek, 25. Polášek Radek (Řehulka Radovan), 26. Polášek Radek (Halamíček Radek), 39. Halamíček Radek (Musial Roman)
ŽK: Simitči Ago, Štorc Aleš, Filinger David, Makula Kamil - Řehulka Radovan, Koval Radomír, Kožušník Martin ČK: Filinger David - 0
Benago Praha: Löffler Erik, Čížek Jindřich - Simitči Beni, Simitči Ago, Valigůra Martin, Rada David, Brožek Daniel, Štorc Aleš, Šnídl Petr, Filinger David, Makula Kamil Trenér: Simitči Beni
Mikeska Ostrava: Řehulka Radovan, Holuša Jan - Koval Radomír, Matěj Jaromír, Mičkal Patrik, Kornak David, Halamíček Radek, Musial Roman, Polášek Radek, Kožušník Martin Trenér: Wonka Stanislav

Helas Keloc Brno - Betas Megas Třinec 5 : 2 (2 : 1)
Rozhodčí: Polák Ivo (3.5), Brejník Aleš (7.5). Delegát: Blažek Marek Diváků: 350
Branky: 2. Gaštan Lubomír, 6. Maša Martin, 31. Kasálek Martin (Havel Jan), 39. Tůma Martin, 40. Kasálek Martin (Havel Josef) - 6. Groš Rostislav (Martinček Robert), 36. Szuscik Marek
ŽK: Tuháček Karel, Havel Jan - Ondraszek Tomáš, Szuscik Marek, Szuscik Michael, Martinček Robert
Helas Keloc Brno: Tuháček Karel, Vašíček Jiří, Horák Roman, Havel Jan, Havel Josef, Kasálek Martin, Gália Tomáš, Tůma Martin, Gaštan Lubomír, Maša Martin, Veselovský Tomáš Trenér: Loup Jan
Betas Megas Třinec: Ondraszek Tomáš, Kreželok Zdeněk, Duda Rostislav, Franek Rostislav, Groš Rostislav, Szuscik Marek, Szuscik Michael, Ligocki Josef, Martinček Robert, Topiarz Jiří

Era-Pack Chrudim - TS Bakov n/J 2 : 2 (0 : 0)
Rozhodčí: Příhoda (8), Kudrna (8). Delegát: Starý Diváků: 300
Branky: 34. Dvořák Dušan (Dittrich Jaroslav), 35. Stejskal David (Rajnoch Daniel) - 25. Buryán Jan (Tuma Lukáš), 33. Bejda Stanislav (Hrdina Martin)
ŽK: Linhart Tomáš - Tuma Lukáš
Era-Pack Chrudim: Meller Tomáš, Hlouš Radek - Linhart Tomáš, Rajnoch Daniel, Dvořák Dušan, Formánek Pavel, Dittrich Jaroslav, Stejskal David, Mrkva Aleš, Pecháček Filip, Vácha Tomáš Trenér: Stejskal Ota
TS Bakov n/J: Knobloch Ondřej - Buryán Jan, Hrdina Martin, Blažek Petr, Barančok Luděk, Baborák Jiří, Bejda Stanislav, Matějka Tomáš, Tuma Lukáš, Sopko Martin, Výda Slavonír Trenér: Baborák Jiří

SK Kladno - Vysoké Mýto 3 : 3 (3 : 0)
Rozhodčí: Lasch Jiří (9.), Kaštánek Libor (9.). Delegát: Maurer Miroslav Diváků: 250
Branky: 5. Zachariáš Michal (Veselý Jiří), 18. Müller David (Veselý Jiří), 20. Zachariáš Michal (Veselý Jiří) - 25. Bartoš Michal (Malý Roman), 32. Mikan Radek (Štěpánek Roman), 33. Štěpánek Roman (Mikan Radek)
ŽK: Marek Tomáš - Unger Jaroslav
SK Kladno: Manda Pavel, Vošmík Petr - Veselý Jiří, Marek Tomáš, Müller David, Junek Petr, Fitko Martin, Holub Antonín, Petr Milan, Vincenc Tomáš, Zachariáš Michal Trenér: Kolářský Jiří
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Bělohlávek Michal - Malý Roman, Dostál Jakub, Štěpánek Roman, Kroulík Radovan, Mikan Radek, Říha Petr, Unger Jaroslav, Bartoš Michal, Velinský David Trenér: Podroužek Jiří

CC LKW Jistebník - Torf Pardubice 4 : 3 (0 : 2)
Rozhodčí: Lobo Radek (7.5), Honěk Jiří (7.). Delegát: Pelikán Martin Diváků: 130
Branky: 28. Žiga Marcel (Janovský Jan), 29. Kašický Dušan (Sluka Tomáš), 30. Malý Oldřich (Sluka Tomáš), 33. Kratochvíl Tomáš (Sluka Tomáš) - 2. Semerád Miroslav (Zemek Jan), 16. Zemek Jan (Jeřábek Jan), 26. Jeřábek Jan (Semerád Miroslav)
ŽK: Malý Oldřich - Burget Vlastimil, Urbanec Tomáš
CC LKW Jistebník: Krayzel Petr, Šumník Marek - Sluka Tomáš, Žiga Marcel, Kašický Dušan, Maruchnič Ivo, Komár Vítězslav, Malý Oldřich, Kratochvíl Tomáš, Janovský Jan, Buček Michal, Pliska Martin Trenér: Brož Rostislav
Torf Pardubice: Dufek Petr - Hlaváč Libor, Burget Vlastimil, Kostka Vlastislav, Jeřábek Jan, Semerád Miroslav, Veis Marek, Urbanec Tomáš, Zemek Jan Trenér: Šťastný Jiří

Delta Real Šumperk - Viktoria Žižkov 2 : 9 (0 : 4)
Rozhodčí: Venc (8.), Kincl (8.). Delegát: Žižka Diváků: 280
Branky: 25. Strnad Martin (Sokol Richard), 35. Plachý Jaroslav - 11. Dlouhý Martin (Pleyer Petr), 15. Novotný Jiří (Dlouhý Martin), 17. Bouška Milan, 18. Bouška Milan, 22. Spal Václav (Bellada Václav), 23. Stejskal Pavel, 25. Spal Václav (Stejskal Pavel), 35. Pleyer Petr (Hvolka Tomáš), 40. Spal Václav (Bouška Milan).
ŽK: 0 - Bouška Milan
Delta Real Šumperk: Netopil Radim, Gruntorád Martin, Hecl Bohdan, Losert Richard, Strnad Martin, Plachý Jaroslav, Novák Martin, Černohorský Lukáš, Okleštěk Lukáš, Navrátil Petr, Sokol Richard
Viktoria Žižkov: Máca Theodor, Freitag Martin, Dlouhý Martin, Bouška Milan, Pleyer Petr, Novotný Jiří, Bellada Václav, Stejskal Pavel, Spal Václav, Hvolka Tomáš. Trenér: Dlouhý

 

13.kolo

Viktoria Žižkov - Benago Praha 6 : 4 (4 : 2)
Rozhodčí: Henych Karel (6.), Ježek Martin (6.). Delegát: Svoboda Miroslav Diváků: 145
Branky: 11. Hvolka Tomáš (Mareš Zbyněk), 12. Pleyer Petr (Hvolka Tomáš), 14. Stejskal Pavel (Bouška Milan), 20. Stejskal Pavel (Bouška Milan), 30. Hvolka Tomáš (Pleyer Petr), 37. Mareš Zbyněk - 5. Šnídl Petr (Simitči Ago), 18. Giil Oivind (Filinger David), 22. Giil Oivind (Filinger David), 37. Šnídl Petr
ŽK: Mareš Zbyněk, Spal Václav, Slunéčko Jakub - Klíma Jan, Simitči Beni
Viktoria Žižkov: Obermajer Tomáš, Máca Theodor - Bouška Milan, Hvolka Tomáš, Bellada Václav, Mareš Zbyněk, Novotný Jiří, Pleyer Petr, Spal Václav, Stejskal Pavel, Slunéčko Jakub Trenér: Dlouhý Martin
Benago Praha: Klíma Jan - Simitči Ago, Simitči Beni, Štorc Aleš, Brožek Daniel, Filinger David, Giil Oivind, Rada David, Valigůra Martin, Šnídl Petr Trenér: Simitči Beni

Torf Pardubice - Delta Real Šumperk 7 : 3 (1 : 0)
Rozhodčí: Polák Ivo (8.), Kovařík Václav (8.). Delegát: Strnad Karel Diváků: 170
Branky: 13. Veis Marek (Kostka Vlastislav), 32. Zemek Jan (Semerád Miroslav), 33. Burget Vlastimil, 36. Semerád Miroslav (Zemek Jan), 37. Burget Vlastimil, 38. Burget Vlastimil, 39. Semerád Miroslav - 36. Strnad Martin, 37. Strnad Martin, 39. Šalamoun Martin
ŽK: Burget Vlastimil, Kostka Vlastislav - Hecl Bohdan, Konečný Jiří, Šalamoun Martin ČK: 0 - Málko Martin
Torf Pardubice: Dufek Petr - Hlaváč Libor, Semerád Miroslav, Pecháček Martin, Růžička Jiří, Burget Vlastimil, Zemek Jan, Kostka Vlastislav, Jeřábek Jan, Veis Marek, Tošovský Jaroslav, Urbanec Tomáš Trenér: Šťastný Jiří
Delta Real Šumperk: Netopil Radim, Gruntorád Martin - Hecl Bohdan, Málko Martin, Kobylík Petr, Černohorský Lukáš, Kohoutek Marek, Konečný Jiří, Šalamoun Martin, Strnad Martin Trenér: Klusák Petr

Vysoké Mýto - CC LKW Jistebník 2 : 1 (1 : 0)
Rozhodčí: Kresta Jan (8.), Hanzlík Jiří (8.). Delegát: Starý Ladislav Diváků: 280
Branky: 6. Malý Roman (Unger Jaroslav), 40. Mikan Radek (Gerčák Libor) - 37. Maruchnič Ivo (Jelínek Ondřej)
ŽK: Unger Jaroslav - Maruchnič Ivo
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Jadrný Tomáš - Malý Roman, Dostál Jakub, Laštovka Lubomír, Podroužek Roman, Kroulík Radovan, Unger Jaroslav, Říha Petr, Černý Michal, Mikan Radek, Bartoš Michal Trenér: Podroužek Jiří
CC LKW Jistebník: Krayzel Petr, Šumník Marek - Sluka Tomáš, Fejerčák Pavel, Kašický Dušan, Maruchnič Ivo, Komár Vítězslav, Kratochvíl Tomáš, Jelínek Ondřej, Janovský Jan, Buček Michal Trenér: Brož Rostislav

TS Bakov n/J - SK Kladno 2 : 2 (1 : 2)
Rozhodčí: Smreček Ladislav (7.), Brejník Aleš (5.5). Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 450
Branky: 15. Vrabec Karel, 37. Sopko Martin - 12. Marek Tomáš (Zachariáš Michal), 15. Petr Milan (Müller David)
ŽK: Knobloch Ondřej, Hrdina Martin, Tuma Lukáš - Zachariáš Michal ČK: Kamenický Jaroslav - 0
TS Bakov n/J: Knobloch Ondřej - Zapadlo Michal, Hrdina Martin, Barančok Luděk, Blažek Petr, Tuma Lukáš, Kamenický Jaroslav, Matějka Tomáš, Sopko Martin, Hůlka Josef, Bejda Stanislav, Vrabec Karel Trenér: Baborák Jiří
SK Kladno: Manda Pavel, Vošmík Petr - Veselý Jiří, Müller David, Marek Tomáš, Petr Milan, Junek Petr, Pavlosek Milan, Vincenc Tomáš, Zachariáš Michal, Fitko Martin Trenér: Hlaváč Petr

Betas Megas Třinec - Era-Pack Chrudim 5 : 10 (3 : 5)
Rozhodčí: Štola Lubomír (8.5), Kincl Miroslav (8.5). Delegát: Žižka Alois Diváků: 190
Branky: 3. Divina Václav, 17. Szuscik Michael, 18. Franek Rostislav (Topiarz Jiří), 39. Topiarz Jiří, 40. Divina Václav (Franek Rostislav) - 2. Dittrich Jaroslav (Vácha Tomáš), 15. Vácha Tomáš (Rajnoch Daniel), 16. Formánek Pavel (Pecháček Filip), 17. Dittrich Jaroslav (Rajnoch Daniel), 19. vlastní, 24. Mrkva Aleš, 28. Ryba Marek (Stejskal David), 31. Ryba Marek (Formánek Pavel), 38. Vácha Tomáš (Linhart Tomáš), 40. Ryba Marek (Rajnoch Daniel)
Betas Megas Třinec: Csikán Vojtěch, Ondraszek Tomáš - Duda Rostislav, Ligocki Josef, Franek Rostislav, Topiarz Jiří, Divina Václav, Linhart Jaroslav, Groš Rostislav, Szuscik Marek, Szuscik Michael, Martinček Robert Trenér: Cieslar Josef
Era-Pack Chrudim: Hlouš Radek, Meller Tomáš - Linhart Tomáš, Rajnoch Daniel, Ryba Marek, Dvořák Dušan, Dittrich Jaroslav, Stejskal David, Formánek Pavel, Pecháček Filip, Mrkva Aleš, Vácha Tomáš Trenér: Stejskal Ota

Mikeska Ostrava - Helas Keloc Brno 2 : 2 (2 : 1)
Rozhodčí: Venc Radek (8.), Lobo Radek (8.). Delegát: Pivovarčík Miroslav Diváků: 170
Branky: 12. Matěj Jaromír (Musial Roman), 16. Kožušník Martin (Musial Roman) - 7. Gaštan Lubomír (Havel Jan), 31. Havel Jan (Gaštan Lubomír)
ŽK: Levčík David - Havel Josef, Kasálek Martin ČK: 0 - Chadzidis Dimostenis
Mikeska Ostrava: Řehulka Radovan, Holuša Jan - Levčík David, Mičkal Patrik, Šmíra Jiří, Halamíček Radek, Polzer Stanislav, Matěj Jaromír, Musial Roman, Škerko Libor, Kožušník Martin, Rodek Marcel Trenér: Wonka Stanislav
Helas Keloc Brno: Tuháček Karel, Vašíček Jiří - Horák Roman, Havel Jan, Havel Josef, Chadzidis Dimostenis, Kasálek Martin, Gália Tomáš, Gaštan Lubomír, Maša Martin, Lepka Petr, Hajnovič Martin Trenér: Loup Jan

   

12.kolo

Benago Praha - Helas Keloc Brno 6 : 6 (3 : 3)
Rozhodčí: Příhoda Radek (5.5), Kudrna Ladislav (6). Delegát: Amler Evžen Diváků: 130
Branky: 2. Filinger David (Klíma Jan), 11. Makula Kamil, 13. Vlastní, 22. Štorc Aleš (Filinger David), 29. Filinger David (Štorc Aleš), 35. Filinger David (Makula Kamil) - 4. Chadzidis Dimostenis (Maša Martin), 8. Gaštan Lubomír (Tůma Martin), 20. Chadzidis Dimostenis (Havel Josef), 23. Gaštan Lubomír (Tůma Martin), 25. Chadzidis Dimostenis (Kasálek Martin), 37. Chadzidis Dimostenis (Kasálek Martin)
ŽK: Klíma Jan, Filinger David, Valigůra Martin - Maša Martin, Havel Jan, Havel Josef ČK: 0 - Toman Radek
Benago Praha: Klíma Jan, Löffler Erik - Simitči Ago, Malokos Damir, Makula Kamil, Filinger David, Štorc Aleš, Rada David, Valigůra Martin, Vlastní Trenér: Simitči Beni
Helas Keloc Brno: Tuháček Karel, Vašíček Jiří - Horák Roman, Gaštan Lubomír, Maša Martin, Havel Jan, Havel Josef, Tůma Martin, Kasálek Martin, Chadzidis Dimostenis, Toman Radek Trenér: Loup Jan

Era-Pack Chrudim - Mikeska Ostrava 2 : 2 (0 : 0)
Rozhodčí: Polák Ivo (8), Kaštánek Libor (8). Delegát: Hoffman Petr Diváků: 300
Branky: 30. Dittrich Jaroslav, 40. Formánek Pavel (Dvořák Dušan) - 33. Polášek Radek (Musial Roman), 36. Musial Roman (Levčík David)
ŽK: Dittrich Jaroslav - Levčík David, Polášek Radek
Era-Pack Chrudim: Meller Tomáš, Hlouš Radek - Rajnoch Daniel, Popelka Petr, Dvořák Dušan, Dittrich Jaroslav, Formánek Pavel, Pecháček Filip, Mrkva Aleš, Berner Tomáš, Vácha Tomáš Trenér: Stejskal Ota
Mikeska Ostrava: Řehulka Radovan, Holuša Jan - Koval Radomír, Kornak David, Mičkal Patrik, Musial Roman, Levčík David, Matěj Jaromír, Halamíček Radek, Kožušník Martin, Polášek Radek, Polzer Stanislav Trenér: Wonka Stanislav

SK Kladno - Betas Megas Třinec 8 : 1 (2 : 0)
Rozhodčí: Novotný Josef (8.5), Hric Daniel (8.5). Delegát: Chyba Michal Diváků: 180
Branky: 18. Veselý Jiří, 19. Holub Antonín (Chaloupka David), 21. Junek Petr, 25. Petr Milan (Vincenc Tomáš), 26. Petr Milan (Marek Tomáš), 27. Chaloupka David (Müller David), 28. Chaloupka David, 36. Veselý Jiří (Petr Milan) - 31. Divina Václav (Cieslar ml. Josef)
ŽK: 0 - Csikán Vojtěch, Franek Rostislav, Divina Václav, Martinček Robert
SK Kladno: Manda Pavel, Vošmík Petr - Veselý Jiří, Marek Tomáš, Müller David, Petr Milan, Junek Petr, Vincenc Tomáš, Chaloupka David, Holub Antonín, Zachariáš Michal Trenér: Kolářský Jiří
Betas Megas Třinec: Csikán Vojtěch, Ondraszek Tomáš - Duda Rostislav, Ligocki Josef, Franek Rostislav, Topiarz Jiří, Cieslar ml. Josef, Divina Václav, Groš Rostislav, Martinček Robert, Szuscik Marek, Szuscik Michael Trenér: Cieslar Josef st.

CC LKW Jistebník - TS Bakov n/J 6 : 2 (3 : 0)
Rozhodčí: Kovárník Ctibor (8), Venc Radek (7.5). Delegát: Pelikán Martin Diváků: 160
Branky: 8. Janovský Jan (Kašický Dušan), 9. Kašický Dušan (Janovský Jan), 17. Žiga Marcel (Komár Vítězslav), 22. Malý Oldřich (Buček Michal), 34. Kašický Dušan (Komár Vítězslav), 40. Krayzel Petr - 27. Sopko Martin (Kamenický Jaroslav), 31. Zapadlo Michal
ŽK: 0 - Kamenický Jaroslav
CC LKW Jistebník: Krayzel Petr, Šumník Marek - Kašický Dušan, Žiga Marcel, Fejerčák Pavel, Maruchnič Ivo, Komár Vítězslav, Malý Oldřich, Kratochvíl Tomáš, Jelínek Ondřej, Janovský Jan, Buček Michal Trenér: Korený Radek
TS Bakov n/J: Knobloch Ondřej - Zapadlo Michal, Blažek Petr, Kohnhäuser Rudolf, Barančok Luděk, Konečný Tomáš, Kamenický Jaroslav, Hůlka Josef, Valeš Jan, Sopko Martin Trenér: Baborák Jiří

Delta Real Šumperk - Vysoké Mýto 3 : 6 (0 : 3)
Rozhodčí: Henych Karel (7), Ježek Martin (6.5). Delegát: Starý Ladislav Diváků: 350
Branky: 26. Kobylík Petr (Gába Jiří), 35. Hecl Bohdan (Gruntorád Martin), 37. Gába Jiří (Kobylík Petr) - 9. Říha Petr (Podroužek Roman), 18. Říha Petr (Malý Roman), 19. Mikan Radek (Gerčák Libor), 27. Kroulík Radovan (Mikan Radek), 30. Černý Michal, 33. Mikan Radek
ŽK: Gába Jiří, Strnad Martin - Podroužek Roman, Velinský David ČK: Losert Richard - 0
Delta Real Šumperk: Gruntorád Martin, Netopil Radim - Hecl Bohdan, Gába Jiří, Kobylík Petr, Večeřa Tomáš, Strnad Martin, Černohorský Lukáš, Šalamoun Martin, Konečný Jiří, Losert Richard Trenér: Klusák Petr
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Jadrný Tomáš - Malý Roman, Říha Petr, Dostál Jakub, Podroužek Roman, Štěpánek Roman, Kroulík Radovan, Černý Michal, Mikan Radek, Bartoš Michal, Velinský David Trenér: Podroužek Jiří

Viktoria Žižkov - Torf Pardubice 4 : 3 (1 : 2)
Rozhodčí: Gryc Leoš (8.5), Brejník Aleš (8.5). Delegát: Klier Radoslav Diváků: 140
Branky: 6. Hvolka Tomáš (Bellada Václav), 21. Hvolka Tomáš (Stejskal Pavel), 33. Stejskal Pavel, 40. Stejskal Pavel (Hvolka Tomáš) - 9. Zemek Jan (Burget Vlastimil), 12. Zemek Jan (Kašpar Jiří), 31. Burget Vlastimil (Veis Marek)
ŽK: Slunéčko Jakub - Tošovský Jaroslav, Kostka Vlastislav ČK: Frič David - Kašpar Jiří
Viktoria Žižkov: Máca Theodor, Obermajer Tomáš - Bouška Milan, Frič David, Němec Jakub, Hvolka Tomáš, Novotný Jiří, Mareš Zbyněk, Bellada Václav, Slunéčko Jakub, Stejskal Pavel Trenér: Dlouhý Martin
Torf Pardubice: Kašpar Jiří, Dufek Petr - Zemek Jan, Tošovský Jaroslav, Burget Vlastimil, Veis Marek, Semerád Miroslav, Urbanec Tomáš, Kostka Vlastislav, Hlaváč Libor Trenér: Šťastný Jiří

 

11.kolo

Torf Pardubice - Benago Praha 8 : 2 (3 : 1)
Rozhodčí: Kresta Jan (8), Trlida Zdeněk (8). Delegát: Starý Ladislav Diváků: 150
Branky: 17. Semerád Miroslav (Burget Vlastimil), 18. Veis Marek, 20. Jeřábek Jan (Semerád Miroslav), 35. Burget Vlastimil (Semerád Miroslav), 36. Jeřábek Jan, 37. Jeřábek Jan, 38. Hlaváč Libor (Veis Marek), 39. Veis Marek - 16. Štorc Aleš (Makula Kamil), 37. Štorc Aleš (Makula Kamil)
ŽK: Tošovský Jaroslav - Klíma Jan, Makula Kamil, Rada David ČK: 0 - Šnídl Petr
Torf Pardubice: Kašpar Jiří, Dufek Petr - Burget Vlastimil, Hlaváč Libor, Semerád Miroslav, Tošovský Jaroslav, Zemek Jan, Veis Marek, Růžička Jiří, Urbanec Tomáš, Jeřábek Jan Trenér: Šťastný Jiří
Benago Praha: Klíma Jan, Löffler Erik - Simitči Ago, Simitči Beni, Šindelář David, Makula Kamil, Šnídl Petr, Šimáně Jakub, Rada David, Štorc Aleš, Giil Oivind

Viktoria Žižkov - Vysoké Mýto 3 : 0 (2 : 0)
Rozhodčí: Hric Daniel (7 ), Novotný Josef (5). Delegát: Házi Zdeněk Diváků: 150
Branky: 8. Pleyer Petr (Novotný Jiří), 20. Stejskal Pavel (Frič David), 38. Hvolka Tomáš (Dlouhý Martin)
ŽK: Bellada Václav - Laštovka Lubomír, Mikan Radek
Viktoria Žižkov: Máca Theodor, Obermajer Tomáš - Dlouhý Martin, Bellada Václav, Hvolka Tomáš, Frič David, Novotný Jiří, Slunéčko Jakub, Stejskal Pavel, Pleyer Petr Trenér: Dlouhý Martin
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Jadrný Tomáš - Říha Petr, Dostál Jakub, Laštovka Lubomír, Podroužek Roman, Štěpánek Roman, Unger Jaroslav, Kroulík Radovan, Mikan Radek, Bartoš Michal, Velinský David Trenér: Hoffmann Petr

Delta Real Šumperk - TS Bakov n/J 3 : 2 (0 : 1)
Rozhodčí: Štola Lubomír (7), Kincl Miroslav (8). Delegát: Hoffman Petr Diváků: 290
Branky: 26. Večeřa Tomáš (Černohorský Lukáš), 28. Šalamoun Martin, 40. Sokol Richard - 20. Kohnhäuser Rudolf (Hrdina Martin), 33. Kamenický Jaroslav (Valeš Jan)
ŽK: Kohoutek Marek, Málko Martin - Barančok Luděk, Blažek Petr
Delta Real Šumperk: Gruntorád Martin, Netopil Radim - Hecl Bohdan, Konečný Jiří, Černohorský Lukáš, Strnad Martin, Kohoutek Marek, Sokol Richard, Večeřa Tomáš, Málko Martin, Kobylík Petr, Šalamoun Martin Trenér: Klusák Petr
TS Bakov n/J: Knobloch Ondřej, Janura Zdeněk - Zapadlo Michal, Valeš Jan, Barančok Luděk, Blažek Petr, Hrdina Martin, Kamenický Jaroslav, Matějka Tomáš, Hůlka Josef, Kohnhäuser Rudolf Trenér: Kamenický Jaroslav

CC LKW Jistebník - Betas Megas Třinec 9 : 0 (5 : 0)
Rozhodčí: Ertel Zdeněk (8), Glogar Ladislav (8). Delegát: Žižka Alois Diváků: 280
Branky: 4. Žiga Marcel (Komár Vítězslav), 9. Maruchnič Ivo (Sluka Tomáš), 12. Žiga Marcel (Fejerčák Pavel), 13. Buček Michal (Maruchnič Ivo), 15. Buček Michal (Sluka Tomáš), 25. Buček Michal (Sluka Tomáš), 29. Sluka Tomáš (Buček Michal), 30. Buček Michal (Jelínek Ondřej), 31. Sluka Tomáš (Buček Michal)
ŽK: Fejerčák Pavel - 0
CC LKW Jistebník: Krayzel Petr, Šumník Marek - Sluka Tomáš, Buček Michal, Jelínek Ondřej, Maruchnič Ivo, Žiga Marcel, Janovský Jan, Fejerčák Pavel, Komár Vítězslav, Kašický Dušan, Kratochvíl Tomáš Trenér: Korený Radek
Betas Megas Třinec: Csikán Vojtěch, Ondraszek Tomáš - Franek Rostislav, Divina Václav, Topiarz Jiří, Ligocki Josef, Kušnirák Lukáš, Szuscik Marek, Szuscik Michael Trenér: Cieslar Josef st.

SK Kladno - Mikeska Ostrava 3 : 4 (3 : 1)
Rozhodčí: Příhoda Radek (8.5), Jedlička Jaroslav (8.5). Delegát: Nepil Pavel Diváků: 250
Branky: 4. Müller David (Holub Antonín), 8. Holub Antonín (Müller David), 14. Vincenc Tomáš (Zachariáš Michal) - 14. Polášek Radek (Levčík David), 24. Levčík David (Polášek Radek), 26. Kožušník Martin, 32. Polášek Radek
ŽK: Müller David - Polášek Radek
SK Kladno: Manda Pavel, Vošmík Petr - Marek Tomáš, Holub Antonín, Junek Petr, Chaloupka David, Fitko Martin, Müller David, Vincenc Tomáš, Zachariáš Michal Trenér: Hlaváč Petr
Mikeska Ostrava: Zotyka Lukáš - Levčík David, Matěj Jaromír, Mičkal Patrik, Musial Roman, Kornak David, Halamíček Radek, Kožušník Martin, Polášek Radek, Polzer Stanislav, Rodek Marcel, Řehulka Radovan Trenér: Wonka Stanislav

Era-Pack Chrudim - Helas Keloc Brno 1 : 1 (1 : 1)
Rozhodčí: Polák Ivo (8), Kaštánek Libor (8). Delegát: Strnad Karel Diváků: 210
Branky: 18. Pecháček Filip (Rajnoch Daniel) - 10. Horák Roman (Havel Jan)
Era-Pack Chrudim: Žďánský Jakub, Meller Tomáš - Linhart Tomáš, Rajnoch Daniel, Popelka Petr, Dvořák Dušan, Dittrich Jaroslav, Stejskal David, Formánek Pavel, Pecháček Filip, Mrkva Aleš, Berner Tomáš Trenér: Stejskal Ota
Helas Keloc Brno: Tuháček Karel, Vašíček Jiří - Horák Roman, Havel Jan, Havel Josef, Chadzidis Dimostenis, Kasálek Martin, Maša Martin, Toman Radek, Tůma Martin, Veselovský Tomáš Trenér: Loup Jan

 

10.kolo

Era-Pack Chrudim - Benago Praha 4 : 2 (1 : 0)
Rozhodčí: Lobo (7.5), Venc (7.5). Delegát: Blažek Diváků: 170
Branky: 6. Dvořák Dušan (Rajnoch Daniel), 25. Rajnoch Daniel (Dvořák Dušan), 29. Mrkva Aleš (Formánek Pavel), 35. Formánek Pavel (Vladyka Petr) - 34. Rada David (Šnídl Petr), 37. Šnídl Petr
ŽK: 0 - Klíma Jan
Era-Pack Chrudim: Meller Tomáš, Žďánský Jakub - Linhart Tomáš, Rajnoch Daniel, Ryba Marek, Dvořák Dušan, Mrkva Aleš, Formánek Pavel, Pecháček Filip, Berner Tomáš, Vácha Tomáš, Vladyka Petr Trenér: Stejskal Ota
Benago Praha: Klíma Jan, Čížek Jindřich - Simitči Ago, Simitči Beni, Štorc Aleš, Makula Kamil, Mrština Bohumil, Šnídl Petr, Rada David, Giil Oivind Trenér: Adamec Petr

Helas Keloc Brno - SK Kladno 4 : 3 (2 : 0)
Rozhodčí: Henych (8), Ježek (8). Delegát: Návesník Diváků: 400
Branky: 10. Veselovský Tomáš (Toman Radek), 13. Maša Martin (Veselovský Tomáš), 26. Maša Martin (Kasálek Martin), 31. Chadzidis Dimostenis (Kasálek Martin) - 32. Fitko Martin (Müller David), 35. Fujdiar Josef (Vincenc Tomáš), 37. Fitko Martin
ŽK: Kasálek Martin - 0 ČK: 0 - Veselý Jiří
Helas Keloc Brno: Zhoř Karel, Vašíček Jiří - Toman Radek, Maša Martin, Havel Jan, Tůma Martin, Kasálek Martin, Veselovský Tomáš, Chadzidis Dimostenis, Šíma Jiří, Horák Roman, Cupák David Trenér: Loup Jan
SK Kladno: Manda Pavel, Vošmík Petr - Veselý Jiří, Müller David, Fitko Martin, Junek Petr, Chaloupka David, Fujdiar Josef, Pavlosek Milan, Petr Milan, Vincenc Tomáš Trenér: Kolářský Jiří

Mikeska Ostrava - CC LKW Jistebník 3 : 2 (1 : 0)
Rozhodčí: Kincl (7.5), Štola (7.5). Delegát: Pelikán Diváků: 200
Branky: 17. Halamíček Radek (Mičkal Patrik), 26. Kornak David (Mičkal Patrik), 39. Kornak David (Polášek Radek) - 23. Janovský Jan (Sluka Tomáš), 34. Sluka Tomáš
ŽK: Levčík David - Sluka Tomáš, Malý Oldřich
Mikeska Ostrava: Zotyka Lukáš, Holuša Jan - Koval Radomír, Kornak David, Šmíra Jiří, Škerko Libor, Levčík David, Mičkal Patrik, Polášek Radek, Halamíček Radek, Kožušník Martin, Polzer Stanislav Trenér: Wonka Stanislav
CC LKW Jistebník: Krayzel Petr, Šumník Marek - Sluka Tomáš, Čavera Milan, Buček Michal, Fejerčák Pavel, Žiga Marcel, Jelínek Ondřej, Janovský Jan, Komár Vítězslav, Kratochvíl Tomáš, Malý Oldřich Trenér: Korený Radek

Betas Megas Třinec - Delta Real Šumperk 5 : 3 (3 : 3)
Rozhodčí: Kovárník (4), Vokněr (4). Delegát: Pivovarčík Diváků: 233
Branky: 10. Divina Václav, 11. Topiarz Jiří (Martinček Robert), 28. Cieslar ml. Josef (Martinček Robert), 31. Martinček Robert, 38. Cieslar ml. Josef - 7. Tezner Jiří (Strnad Martin), 11. Kobylík Petr (Strnad Martin), 24. Hecl Bohdan (Kobylík Petr)
ŽK: 0 - Šalamoun Martin, Kobylík Petr, Konečný Jiří
Betas Megas Třinec: Csikán Vojtěch, Ondraszek Tomáš - Martinček Robert, Franek Rostislav, Topiarz Jiří, Cieslar ml. Josef, Divina Václav, Groš Rostislav, Kušnirák Lukáš, Szuscik Marek, Szuscik Michael Trenér: Cieslar Josef st.
Delta Real Šumperk: Gruntorád Martin, Netopil Radim - Šalamoun Martin, Kobylík Petr, Černohorský Lukáš, Konečný Jiří, Hecl Bohdan, Tezner Jiří, Strnad Martin Trenér: Opravil Zdeněk

TS Bakov n/J - Viktoria Žižkov 3 : 3 (3 : 0)
Rozhodčí: Příhoda Radek (8), Kudrna Ladislav (8). Delegát: Strnad Karel Diváků: 350
Branky: 10. Matějka Tomáš (Konečný Tomáš), 11. Hrdina Martin (Sopko Martin), 18. Sopko Martin (Knobloch Ondřej) - 22. Hvolka Tomáš (Pleyer Petr), 26. Dlouhý Martin (Hvolka Tomáš), 35. Spal Václav (Stejskal Pavel)
ŽK: 0 - Frič David, Pleyer Petr ČK: 0 - Bouška Milan
TS Bakov n/J: Knobloch Ondřej - Zapadlo Michal, Valeš Jan, Hrdina Martin, Blažek Petr, Barančok Luděk, Konečný Tomáš, Kamenický Jaroslav, Sopko Martin, Matějka Tomáš, Hůlka Josef, Kohnhäuser Rudolf Trenér: Kamenický Jaroslav
Viktoria Žižkov: Obermajer Tomáš, Máca Theodor - Dlouhý Martin, Bouška Milan, Frič David, Bellada Václav, Hvolka Tomáš, Novotný Jiří, Pleyer Petr, Spal Václav, Stejskal Pavel Trenér: Dlouhý Martin

Vysoké Mýto - Torf Pardubice 7 : 3 (2 : 0)
Rozhodčí: Polák (8), Vaněk (8). Delegát: Bydžovský Diváků: 370
Branky: 5. Černý Michal (Mikan Radek), 16. Mikan Radek (Gerčák Libor), 23. Štěpánek Roman (Kroulík Radovan), 29. Unger Jaroslav (Kroulík Radovan), 31. Mikan Radek, 35. Říha Petr, 39. Mikan Radek - 28. Tošovský Jaroslav, 32. Veis Marek (Kostka Vlastislav), 33. Veis Marek
ŽK: Dostál Jakub, Černý Michal - Semerád Miroslav, Urbanec Tomáš, Kostka Vlastislav, Veis Marek, Jeřábek Jan
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Jadrný Tomáš - Říha Petr, Dostál Jakub, Laštovka Lubomír, Podroužek Roman, Štěpánek Roman, Kroulík Radovan, Unger Jaroslav, Bartoš Michal, Černý Michal, Mikan Radek Trenér: Podroužek Jiří
Torf Pardubice: Kašpar Jiří, Dufek Petr - Tošovský Jaroslav, Semerád Miroslav, Urbanec Tomáš, Zemek Jan, Růžička Jiří, Hlaváč Libor, Kostka Vlastislav, Veis Marek, Jeřábek Jan Trenér: Šťastný Jiří

 

9.kolo

Vysoké Mýto - Benago Praha 3 : 1 (2 : 1)
Rozhodčí: Smreček Ladislav (7), Gryc Leoš (7). Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 320
Branky: 11. Dostál Jakub (Kroulík Radovan), 13. Unger Jaroslav, 25. Velinský David (Unger Jaroslav) - 15. Štorc Aleš (Simitči Beni)
ŽK: 0 - Simitči Beni, Filinger David, Rada David ČK: Velinský David - 0
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Jadrný Tomáš – Říha Petr, Dostál Jakub, Laštovka Lubomír, Podroužek Roman, Štěpánek Roman, Kroulík Radovan, Unger Jaroslav, Černý Michal, Velinský David, Pilný Pavel Trenér: Podroužek Jiří
Benago Praha: Čížek Jindřich, Löffler Erik – Simitči Ago, Simitči Beni, Štorc Aleš, Šnídl Petr, Filinger David, Rada David, Makula Kamil, Giil Oivind, Loder Tomáš Trenér: Adamec Petr

Torf Pardubice - TS Bakov n/J 5 : 2 (3 : 2)
Rozhodčí: Smreček Ladislav (8.5), Černý Martin (8.5). Delegát: Klier Radoslav Diváků: 200
Branky: 4. Semerád Miroslav (Zemek Jan), 10. Hlaváč Libor (Semerád Miroslav), 16. Veis Marek, 36. Urbanec Tomáš (Kašpar Jiří), 38. Hlaváč Libor - 3. Sopko Martin (Zapadlo Michal), 16. Matějka Tomáš (Sopko Martin)
ŽK: 0 - Zapadlo Michal
Torf Pardubice: Kašpar Jiří, Dufek Petr – Tošovský Jaroslav, Veis Marek, Burget Vlastimil, Kostka Vlastislav, Zemek Jan, Semerád Miroslav, Růžička Jiří, Hlaváč Libor, Vítek Martin, Urbanec Tomáš Trenér: Šťastný Jiří
TS Bakov n/J: Knobloch Ondřej, Janura Zdeněk – Zapadlo Michal, Valeš Jan, Hrdina Martin, Blažek Petr, Barančok Luděk, Konečný Tomáš, Matějka Tomáš, Sopko Martin, Hůlka Josef, Kohnhäuser Rudolf Trenér: Kamenický Jaroslav

Viktoria Žižkov - Betas Megas Třinec 4 : 0 (1 : 0)
Rozhodčí: Hanzlík Jiří (8), Kresta Jan (8). Delegát: Šoun Josef Diváků: 200
Branky: 18. Němec Jakub (Stejskal Pavel), 24. Dlouhý Martin (Frič David), 34. Novotný Jiří, 39. Stejskal Pavel (Bouška Milan)
ŽK: Bouška Milan - 0
Viktoria Žižkov: Máca Theodor, Cicala Martin – Dlouhý Martin, Pleyer Petr, Novotný Jiří, Bouška Milan, Frič David, Němec Jakub, Bellada Václav, Stejskal Pavel Trenér: Dlouhý Martin
Betas Megas Třinec: Csikán Vojtěch, Ondraszek Tomáš – Martinček Robert, Franek Rostislav, Divina Václav, Cieslar ml. Josef, Szuscik Marek, Szuscik Michael Trenér: Cieslar Josef st.

Delta Real Šumperk - Mikeska Ostrava 0 : 5 (0 : 3)
Rozhodčí: Ertel Zdeněk (8), Glogar Ladislav (8). Delegát: Navalaný Josef Diváků: 300
Branky: - 6. Kornak David, 11. Polášek Radek, 12. Musial Roman (Halamíček Radek), 35. Kornak David (Musial Roman), 39. Polášek Radek (Levčík David)
ŽK: Hecl Bohdan, Málko Martin - 0
Delta Real Šumperk: Gruntorád Martin, Kulhánek Michal – Hecl Bohdan, Málko Martin, Okleštěk Lukáš, Konečný Jiří, Klemsa Jaroslav, Kohoutek Marek, Strnad Martin, Tezner Jiří, Sokol Richard Trenér: Klusák Petr
Mikeska Ostrava: Zotyka Lukáš, Holuša Jan – Koval Radomír, Matěj Jaromír, Kornak David, Levčík David, Halamíček Radek, Šmíra Jiří, Musial Roman, Polášek Radek Trenér: Wonka Stanislav

CC LKW Jistebník - Helas Keloc Brno 7 : 4 (4 : 2)
Rozhodčí: Henych Karel (8), Ježek Martin (8). Delegát: Blažek Marek Diváků: 250
Branky: 6. Sluka Tomáš (Malý Oldřich), 7. Maruchnič Ivo (Buček Michal), 8. Malý Oldřich (Žiga Marcel), 15. Janovský Jan (Žiga Marcel), 31. Maruchnič Ivo (Sluka Tomáš), 35. Maruchnič Ivo (Malý Oldřich), 36. Komár Vítězslav (Žiga Marcel) - 6. Veselovský Tomáš (Maša Martin), 11. Maša Martin (Veselovský Tomáš), 31. Maša Martin (Chadzidis Dimostenis), 40. Chadzidis Dimostenis (Kasálek Martin)
CC LKW Jistebník: Krayzel Petr, Šumník Marek – Sluka Tomáš, Fejerčák Pavel, Žiga Marcel, Chalúpka Jaroslav, Maruchnič Ivo, Komár Vítězslav, Malý Oldřich, Kratochvíl Tomáš, Janovský Jan, Buček Michal Trenér: Korený Radek
Helas Keloc Brno: Tuháček Karel – Horák Roman, Vašíček Jiří, Gália Tomáš, Tůma Martin, Spurný Adam, Kasálek Martin, Maša Martin, Veselovský Tomáš, Chadzidis Dimostenis, Toman Radek Trenér: Toman Radek

SK Kladno - Era-Pack Chrudim 1 : 3 (0 : 0)
Rozhodčí: Kudrna Ladislav (8), Vaněk Václav (8). Delegát: Drobný Ladislav Diváků: 250
Branky: 36. Vincenc Tomáš - 21. Dvořák Dušan (Dittrich Jaroslav), 23. Formánek Pavel (Žďánský Jakub), 35. Dittrich Jaroslav
SK Kladno: Manda Pavel, Pošta Jiří – Veselý Jiří, Pavlosek Milan, Fujdiar Josef, Müller David, Fitko Martin, Vincenc Tomáš, Chadima Miroslav, Petr Milan, Čurda Jan Trenér: Hlaváč Petr
Era-Pack Chrudim: Žďánský Jakub, Meller Tomáš – Linhart Tomáš, Rajnoch Daniel, Dvořák Dušan, Dittrich Jaroslav, Berner Tomáš, Stejskal David, Formánek Pavel, Mrkva Aleš, Lörinc Josef Trenér: Stejskal Ota

 

8.kolo

Benago Praha - SK Kladno 3 : 4 (1 : 2)
Rozhodčí: Kaštánek Libor (8.5), Lasch Jiří (8.). Delegát: Návesník Pavel Diváků: 150
Branky: 4. Filinger David, 17. Šnídl Petr (Makula Kamil), 40. Simitči Beni (Filinger David) - 11. Junek Petr (Pavlosek Milan), 15. Vincenc Tomáš (Petr Milan), 37. Petr Milan, 39. Fitko Martin
ŽK: Simitči Beni, Filinger David - 0 ČK: 0 - Junek Petr
Benago Praha: Klíma Jan, Čížek Jindřich - Simitči Ago, Simitči Beni, Šnídl Petr, Makula Kamil, Rada David, Mrština Bohumil, Štorc Aleš, Filinger David Trenér: Adamec Petr SK Kladno: Manda Pavel, Vošmík Petr - Trojan Aleš, Pavlosek Milan, Junek Petr, Fujdiar Josef, Vincenc Tomáš, Petr Milan, Chaloupka David, Fitko Martin Trenér: Hlaváč Petr

Era-Pack Chrudim - CC LKW Jistebník 5 : 2 (0 : 1)
Rozhodčí: Gryc Leoš (8.5), Příhoda Radek (8.5). Delegát: Strnad Karel Diváků: 400
Branky: 22. Stejskal David (Rajnoch Daniel), 25. Dittrich Jaroslav (Dvořák Dušan), 29. Dvořák Dušan (Popelka Petr), 39. Novák Petr, 40. Rajnoch Daniel - 17. Sluka Tomáš (Maruchnič Ivo), 40. Kašický Dušan (Maruchnič Ivo)
ŽK: Popelka Petr - Chalúpka Jaroslav, Komár Vítězslav
Era-Pack Chrudim: Hlouš Radek, Žďánský Jakub - Linhart Tomáš, Rajnoch Daniel, Popelka Petr, Dvořák Dušan, Dittrich Jaroslav, Novák Petr, Stejskal David, Formánek Pavel, Berner Tomáš, Vácha Tomáš Trenér: Stejskal Ota
CC LKW Jistebník: Krayzel Petr, Šumník Marek - Sluka Tomáš, Chalúpka Jaroslav, Kašický Dušan, Maruchnič Ivo, Komár Vítězslav, Malý Oldřich, Kratochvíl Tomáš, Buček Michal, Janovský Jan Trenér: Korený Radek

Helas Keloc Brno - Delta Real Šumperk 6 : 0 (4 : 0)
Rozhodčí: Venc Radek (8.), Lobo Radek (8.). Delegát: Rohánek Zdeněk Diváků: 700
Branky: 1. Chadzidis Dimostenis (Maša Martin), 14. Maša Martin (Chadzidis Dimostenis), 17. Gália Tomáš (Kasálek Martin), 18. Havel Josef (Horák Roman), 24. Kasálek Martin (Veselovský Tomáš), 30. Gália Tomáš (Kasálek Martin)
Helas Keloc Brno: Tuháček Karel, Zhoř Karel - Horák Roman, Maša Martin, Havel Josef, Chadzidis Dimostenis, Toman Radek, Veselovský Tomáš, Kasálek Martin, Gália Tomáš, Spurný Adam Trenér: Toman Radek
Delta Real Šumperk: Gruntorád Martin, Netopil Radim - Konečný Jiří, Hecl Bohdan, Okleštěk Lukáš, Kobylík Petr, Tezner Jiří, Sokol Richard, Strnad Martin Trenér: Klusák Petr

Mikeska Ostrava - Viktoria Žižkov 5 : 2 (2 : 0)
Rozhodčí: Ježek Martin (7.), Kovárník Ctibor (6.5). Delegát: Blažek Marek Diváků: 180
Branky: 1. Polášek Radek (Štverka David), 15. Polášek Radek (Levčík David), 30. Polášek Radek (Matěj Jaromír), 34. Halamíček Radek (Polášek Radek), 37. Levčík David - 35. Dlouhý Martin (Mareš Zbyněk), 37. Novotný Jiří (Sláma Zdeněk)
ŽK: Matěj Jaromír - 0 ČK: 0 - Hvolka Tomáš, Spal Václav
Mikeska Ostrava: Zotyka Lukáš - Levčík David, Škerko Libor, Štverka David, Kožušník Martin, Halamíček Radek, Polášek Radek, Kornak David, Matěj Jaromír, Rodek Marcel, Řehulka Radovan Trenér: Wonka Stanislav
Viktoria Žižkov: Obermajer Tomáš, Cicala Martin - Dlouhý Martin, Frič David, Hvolka Tomáš, Mareš Zbyněk, Novotný Jiří, Sláma Zdeněk, Spal Václav, Stejskal Pavel Trenér: Dlouhý Martin

Betas Megas Třinec - Torf Pardubice 6 : 5 (1 : 2)
Rozhodčí: Glogar Ladislav (7.5), Ertel Zdeněk (6.5). Delegát: Pelikán Martin Diváků: 230
Branky: 12. Franek Rostislav (Martinček Robert), 23. Divina Václav (Kušnirák Lukáš), 29. Martinček Robert (Linhart Jaroslav), 33. Kušnirák Lukáš, 39. Martinček Robert (Szuscik Marek), 40. Szuscik Marek - 6. Vítek Martin (Kostka Vlastislav), 9. Semerád Miroslav (Dufek Petr), 26. Semerád Miroslav (Kostka Vlastislav), 30. Semerád Miroslav (Hlaváč Libor), 36. Burget Vlastimil
ŽK: Linhart Jaroslav, Szuscik Michael - Semerád Miroslav
Betas Megas Třinec: Ondraszek Tomáš, Csikán Vojtěch - Martinček Robert, Franek Rostislav, Divina Václav, Linhart Jaroslav, Cieslar ml. Josef, Szuscik Marek, Szuscik Michael, Groš Rostislav, Komár Lukáš, Kušnirák Lukáš Trenér: Cieslar Josef st.
Torf Pardubice: Dufek Petr, Kašpar Jiří - Hlaváč Libor, Kostka Vlastislav, Burget Vlastimil, Šťastný Jiří, Růžička Jiří, Vítek Martin, Jílek Vojtěch, Semerád Miroslav Trenér: Šťastný Jiří

TS Bakov n/J - Vysoké Mýto 4 : 1 (1 : 0)
Rozhodčí: Brejník Aleš (8.5), Kudrna Ladislav (8.5). Delegát: Nepil Pavel Diváků: 400
Branky: 7. Hůlka Josef (Hrdina Martin), 26. Sopko Martin (Zapadlo Michal), 32. Konečný Tomáš, 40. Kamenický Jaroslav - 40. Mikan Radek
ŽK: Hrdina Martin - Říha Petr, Mikan Radek
TS Bakov n/J: Knobloch Ondřej - Zapadlo Michal, Valeš Jan, Hrdina Martin, Blažek Petr, Kamenický Jaroslav, Konečný Tomáš, Matějka Tomáš, Sopko Martin, Hůlka Josef, Kohnhäuser Rudolf, Král Marcel Trenér: Kamenický Jaroslav
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Soušek Roman - Říha Petr, Dostál Jakub, Laštovka Lubomír, Podroužek Roman, Štěpánek Roman, Kroulík Radovan, Unger Jaroslav, Mikan Radek, Černý Michal, Bartoš Michal Trenér: Podroužek Jiří

 

7.kolo

Delta Real Šumperk - Era-Pack Chrudim 2 : 3 (1 : 2)
Rozhodčí: Henych Karel (8), Ježek Martin (8). Delegát: Strnad Karel Diváků: 200
Branky: 16. Hecl Bohdan (Hecl Bohdan), 38. Málko Martin - 5. Novák Petr (Rajnoch Daniel), 10. Formánek Pavel (Rajnoch Daniel), 29. Rajnoch Daniel (Stejskal David)
ŽK: Málko Martin, Strnad Martin, Kohoutek Marek - Novák Petr
Delta Real Šumperk: Gruntorád Martin, Kulhánek Michal – Hecl Bohdan, Málko Martin, Konečný Jiří, Strnad Martin, Tezner Jiří, Okleštěk Lukáš, Šalamoun Martin, Kohoutek Marek, Večeřa Tomáš
Era-Pack Chrudim: Hlouš Radek, Meller Tomáš – Linhart Tomáš, Rajnoch Daniel, Dvořák Dušan, Dittrich Jaroslav, Novák Petr, Stejskal David, Formánek Pavel, Mrkva Aleš, Vácha Tomáš Trenér: Stejskal Ota

TS Bakov n/J - Benago Praha 7 : 10 (4 : 2)
Rozhodčí: Hric Daniel (7), Novotný Josef (6.5). Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 280
Branky: 2. Blažek Petr (Kamenický Jaroslav), 3. Hrdina Martin, 4. Kohnhäuser Rudolf (Hrdina Martin), 19. Konečný Tomáš (Kamenický Jaroslav), 22. Zapadlo Michal, 36. Zapadlo Michal, 38. Konečný Tomáš (Sopko Martin) - 5. Rada David (Filinger David), 12. Šnídl Petr (Brožek Daniel), 25. Filinger David (Simitči Ago), 26. Simitči Beni (Brožek Daniel), 26. Šnídl Petr, 27. Simitči Ago (Brožek Daniel), 27. Šnídl Petr, 28. Brožek Daniel, 33. Mrština Bohumil, 35. Filinger David
ŽK: Hrdina Martin, Konečný Tomáš, Kamenický Jaroslav – 0  
TS Bakov n/J: Janura Zdeněk – Zapadlo Michal, Valeš Jan, Hrdina Martin, Blažek Petr, Konečný Tomáš, Kamenický Jaroslav, Král Marcel, Sopko Martin, Hůlka Josef, Kohnhäuser Rudolf, Šulc Michal Trenér: Kamenický Jaroslav
Benago Praha: Löffler Erik, Čížek Jindřich – Simitči Ago, Simitči Beni, Šnídl Petr, Mrština Bohumil, Rada David, Makula Kamil, Filinger David, Brožek Daniel Trenér: Adamec Petr

Vysoké Mýto - Betas Megas Třinec 7 : 4 (3 : 2)
Rozhodčí: Kovařík Václav (8), Černý Martin (8). Delegát: Strnad Karel Diváků: 350
Branky: 4. Říha Petr, 15. Mikan Radek, 19. Mikan Radek (Podroužek Roman), 23. Mikan Radek, 24. Mikan Radek, 33. Mikan Radek (Černý Michal), 35. Podroužek Roman (Mikan Radek) - 13. Cieslar ml. Josef (Groš Rostislav), 19. Topiarz Jiří, 27. Martinček Robert (Linhart Jaroslav), 40. Divina Václav (Martinček Robert)
ŽK: Unger Jaroslav, Černý Michal, Velinský David – Martinček Robert, Groš Rostislav
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Jadrný Tomáš – Říha Petr, Dostál Jakub, Laštovka Lubomír, Podroužek Roman, Štěpánek Roman, Kroulík Radovan, Unger Jaroslav, Černý Michal, Mikan Radek, Velinský David Trenér: Podroužek Jiří
Betas Megas Třinec: Ondraszek Tomáš, Csikán Vojtěch – Martinček Robert, Franek Rostislav, Topiarz Jiří, Divina Václav, Linhart Jaroslav, Cieslar ml. Josef, Groš Rostislav, Szuscik Marek, Komár Lukáš Trenér: Cieslar Josef st.

Torf Pardubice - Mikeska Ostrava 4 : 5 (1 : 1)
Rozhodčí: Petřík Petr (8.5), Gryc Leoš (7.5). Delegát: Tanáč Vladislav Diváků: 130
Branky: 6. Vítek Martin (Hlaváč Libor), 33. Vítek Martin, 39. Veis Marek (Vítek Martin), 40. Veis Marek - 3. Matěj Jaromír (Rodek Marcel), 32. Levčík David (Kožušník Martin), 35. Halamíček Radek (Levčík David), 38. Halamíček Radek (Polášek Radek), 39. Levčík David
ŽK: Kostka Vlastislav – Halamíček Radek, Polášek Radek
Torf Pardubice: Dufek Petr, Zika Ondřej – Hlaváč Libor, Urbanec Tomáš, Růžička Jiří, Kostka Vlastislav, Vítek Martin, Veis Marek, Tošovský Jaroslav, Valenta Bohumil Trenér: Růžička Miloslav
Mikeska Ostrava: Řehulka Radovan, Holuša Jan – Levčík David, Matěj Jaromír, Halamíček Radek, Polášek Radek, Kožušník Martin, Rodek Marcel, Šmíra Jiří, Ščigel Daniel Trenér: Wonka Stanislav

Viktoria Žižkov - Helas Keloc Brno 8 : 1 (3 : 1)
Rozhodčí: Příhoda Radek (6), Kudrna Ladislav (6). Delegát: Nepil Pavel Diváků: 180
Branky: 10. Sláma Zdeněk (Spal Václav), 14. Stejskal Pavel (Spal Václav), 15. Dlouhý Martin (Bouška Milan), 22. Sláma Zdeněk (Bouška Milan), 24. Hvolka Tomáš (Novotný Jiří), 27. Bellada Václav (Novotný Jiří), 31. Sláma Zdeněk (Stejskal Pavel), 35. Spal Václav (Sláma Zdeněk) - 1. Tůma Martin
ŽK: Spal Václav – Maša Martin  ČK: 0 – Havel Jan
Viktoria Žižkov: Obermajer Tomáš, Máca Theodor – Dlouhý Martin, Bouška Milan, Hvolka Tomáš, Bellada Václav, Němec Jakub, Novotný Jiří, Spal Václav, Sláma Zdeněk, Stejskal Pavel Trenér: Dlouhý Martin
Helas Keloc Brno: Tuháček Karel, Vašíček Jiří – Horák Roman, Tůma Martin, Havel Jan, Havel Josef, Kasálek Martin, Chadzidis Dimostenis, Veselovský Tomáš, Gália Tomáš, Maša Martin Trenér: Loup Jan

CC LKW Jistebník - SK Kladno 7 : 0 (1 : 0)
Rozhodčí: Štola Lubomír (7.5), Glogar Ladislav (7.5). Delegát: Pivovarčík Miroslav Diváků: 175
Branky: 10. Fejerčák Pavel (Janovský Jan), 21. Sluka Tomáš (Malý Oldřich), 24. Kašický Dušan (Janovský Jan), 25. Buček Michal (Maruchnič Ivo), 26. Sluka Tomáš (Malý Oldřich), 27. Kašický Dušan (Fejerčák Pavel), 29. Kašický Dušan (Žiga Marcel)
ŽK: Fejerčák Pavel – Vincenc Tomáš, Pavlosek Milan
CC LKW Jistebník: Krayzel Petr, Myška Pavel – Sluka Tomáš, Žiga Marcel, Fejerčák Pavel, Chalúpka Jaroslav, Kašický Dušan, Komár Vítězslav, Maruchnič Ivo, Malý Oldřich, Janovský Jan, Buček Michal Trenér: Korený Radek
SK Kladno: Manda Pavel, Vošmík Petr – Veselý Jiří, Junek Petr, Petr Milan, Vincenc Tomáš, Šilhan Jaromír, Chaloupka David, Pavlosek Milan Trenér: Kolářský Jiří

 

6.kolo

Benago Praha - CC LKW Jistebník 5 : 2 (1 : 0)
Rozhodčí: Brejník Aleš (8), Příhoda Radek (8.5). Delegát: Maurer Miroslav Diváků: 250
Branky: 19. Brožek Daniel (Štorc Aleš), 21. Brožek Daniel (Filinger David), 22. Filinger David, 26. Mrština Bohumil (Štorc Aleš), 38. Filinger David - 25. Sluka Tomáš (Kašický Dušan), 29. Žiga Marcel (Sluka Tomáš)
ŽK: 0 – Buček Michal
Benago Praha: Klíma Jan, Čížek Jindřich – Simitči Ago, Simitči Beni, Rada David, Makula Kamil, Štorc Aleš, Brožek Daniel, Mrština Bohumil, Filinger David Trenér: Adamec Petr
CC LKW Jistebník: Krayzel Petr, Šumník Marek – Sluka Tomáš, Žiga Marcel, Fejerčák Pavel, Chalúpka Jaroslav, Kašický Dušan, Maruchnič Ivo, Buček Michal, Komár Vítězslav, Jelínek Ondřej Trenér: Korený Radek

SK Kladno - Delta Real Šumperk 5 : 2 (2 : 2)
Rozhodčí: Hric Daniel (7), Novotný Josef (7). Delegát: Popek Roman Diváků: 180
Branky: 2. Junek Petr, 11. Vincenc Tomáš (Veselý Jiří), 39. Junek Petr (Pavlosek Milan), 40. Vincenc Tomáš, 40. Vincenc Tomáš - 18. Kohoutek Marek, 19. Strnad Martin (Navrátil Petr)
ŽK: Veselý Jiří, Hlaváč Petr, Chaloupka David – Netopil Radim, Gruntorád Martin, Kohoutek Marek
SK Kladno: Manda Pavel, Vošmík Petr – Veselý Jiří, Fujdiar Josef, Junek Petr, Pavlosek Milan, Vincenc Tomáš, Hlaváč Petr, Petr Milan, Chaloupka David, Peroutka Michal Trenér: Kolářský Jiří
Delta Real Šumperk: Netopil Radim, Gruntorád Martin – Horák Jaroslav, Klemsa Jaroslav, Plachý Jaroslav, Navrátil Petr, Kohoutek Marek, Hecl Bohdan, Strnad Martin, Tezner Jiří Trenér: Klusák Petr

Era-Pack Chrudim - Viktoria Žižkov 7 : 4 (2 : 2)
Rozhodčí: Hanzlík Jiří (7.5), Smreček Ladislav (7.5). Delegát: Pelikán Martin Diváků: 400
Branky: 1. Novák Petr (Rajnoch Daniel), 12. Vladyka Petr (Rajnoch Daniel), 23. Rajnoch Daniel, 34. Rajnoch Daniel, 35. Vladyka Petr (Rajnoch Daniel), 39. Vladyka Petr, 40. Novák Petr (Vladyka Petr) - 3. Bouška Milan, 15. Hvolka Tomáš (Frič David), 30. Bellada Václav (Stejskal Pavel), 40. Hvolka Tomáš (Frič David)
ŽK: Vladyka Petr, Novák Petr – Frič David ČK: 0 – Pleyer Petr
Era-Pack Chrudim: Meller Tomáš, Hlouš Radek – Linhart Tomáš, Rajnoch Daniel, Ryba Marek, Dvořák Dušan, Vladyka Petr, Pavlíček Petr, Pecháček Filip, Formánek Pavel, Novák Petr, Dittrich Jaroslav Trenér: Stejskal Ota
Viktoria Žižkov: Bellada Jaroslav – Dlouhý Martin, Frič David, Pleyer Petr, Spal Václav, Bellada Václav, Bouška Milan, Hvolka Tomáš, Sláma Zdeněk, Stejskal Pavel Trenér: Dlouhý Martin

Helas Keloc Brno - Torf Pardubice 7 : 1 (1 : 0)
Rozhodčí: Petřík Petr (8), Vaněk Václav (7). Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 520
Branky: 3. Tůma Martin, 27. Havel Josef (Chadzidis Dimostenis), 34. Chadzidis Dimostenis, 36. Chadzidis Dimostenis, 37. Chadzidis Dimostenis (Maša Martin), 39. Kasálek Martin (Gália Tomáš), 40. Kasálek Martin - 35. Veis Marek
ŽK: Chadzidis Dimostenis – Burget Vlastimil, Urbanec Tomáš, Kostka Vlastislav
Helas Keloc Brno: Tuháček Karel, Vašíček Jiří – Horák Roman, Maša Martin, Veselovský Tomáš, Chadzidis Dimostenis, Havel Jan, Havel Josef, Gália Tomáš, Tůma Martin, Spurný Adam, Kasálek Martin Trenér: Loup Jan
Torf Pardubice: Dufek Petr, Kašpar Jiří – Burget Vlastimil, Veis Marek, Brychnáč Aleš, Urbanec Tomáš, Kostka Vlastislav, Růžička Jiří, Vítek Martin, Šťastný Jiří Trenér: Růžička Miroslav

Mikeska Ostrava - Vysoké Mýto 8 : 1 (4 : 0)
Rozhodčí: Štola Lubomír (8), Venc Radek (8). Delegát: Hoffman Petr Diváků: 260
Branky: 5. Musial Roman, 9. Kornak David (Kornak David), 10. Musial Roman (Mičkal Patrik), 15. Levčík David (Musial Roman), 31. Rodek Marcel (Polášek Radek), 32. Musial Roman (Mičkal Patrik), 37. Polášek Radek (Zotyka Lukáš), 40. Musial Roman (Kornak David) - 39. Mikan Radek (Říha Petr)
ŽK: Mičkal Patrik, Polášek Radek – Podroužek Roman
Mikeska Ostrava: Zotyka Lukáš, Holuša Jan – Koval Radomír, Mičkal Patrik, Kornak David, Musial Roman, Halamíček Radek, Kožušník Martin, Polášek Radek, Levčík David, Rodek Marcel, Štverka David Trenér: Wonka Stanislav
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Jadrný Tomáš – Říha Petr, Mikan Radek, Podroužek Roman, Kroulík Radovan, Laštovka Lubomír, Černý Michal, Unger Jaroslav, Štěpánek Roman, Velinský David Trenér: Podroužek Jiří

Betas Megas Třinec - TS Bakov n/J 1 : 6 (1 : 2)
Rozhodčí: Lobo (8), Kincl (8). Delegát: Navalaný Diváků: 180
Branky: 1. Duda Rostislav - 10. Konečný Tomáš (Hrdina Martin), 18. Zapadlo Michal, 21. Hůlka Josef, 22. Konečný Tomáš, 30. Hrdina Martin, 32. Hůlka Josef
ŽK: 0 – Blažek Petr
Betas Megas Třinec: Csikán Vojtěch, Kreželok Zdeněk – Duda Rostislav, Franek Rostislav, Groš Rostislav, Komár Lukáš, Martinček Robert, Topiarz Jiří, Szuscik Marek, Divina Václav, Cieslar ml. Josef Trenér: Cieslar Josef st.
TS Bakov n/J: Knobloch Ondřej – Zapadlo Michal, Valeš Jan, Hrdina Martin, Blažek Petr, Konečný Tomáš, Kamenický Jaroslav, Hůlka Josef, Kohnhäuser Rudolf Trenér: Kamenický Jaroslav

 

5.kolo

Betas Megas Třinec - Benago Praha 10 : 5 (6 : 1)
Rozhodčí: Venc Radek (8.), Štola Lubomír (7.5). Delegát: Blažek Marek. Diváků: 240.
Branky: 3. Martinček Robert (Linhart Jaroslav), 4. Szuscik Marek, 9. Martinček Robert (Linhart Jaroslav), 10. Cieslar ml. Josef (Divina Václav), 13. Duda Rostislav (Linhart Jaroslav), 18. Cieslar ml. Josef (Groš Rostislav), 22. Groš Rostislav (Cieslar ml. Josef), 27. Martinček Robert (Franek Rostislav), 30. Martinček Robert, 36. Szuscik Marek - 15. Mrština Bohumil (Šnídl Petr), 26. Makula Kamil (Šnídl Petr), 29. Makula Kamil (Simitči Ago), 34. Šnídl Petr (Štorc Aleš), 37. Šnídl Petr.
ŽK: Linhart Jaroslav - Filinger David ČK: 0 - Šnídl Petr
Betas Megas Třinec: Csikán Vojtěch, Ondraszek Tomáš - Duda Rostislav, Franek Rostislav, Divina Václav, Topiarz Jiří, Cieslar ml. Josef, Linhart Jaroslav, Noga Zdeněk, Groš Rostislav, Martinček Robert, Szuscik Marek Trenér: Cieslar Josef st.
Benago Praha: Löffler Erik, Srb Kamil - Simitči Beni, Simitči Ago, Brožek Daniel, Holeček Michal, Štorc Aleš, Filinger David, Rada David, Mrština Bohumil, Šnídl Petr, Makula Kamil Trenér: Adamec Petr

TS Bakov n/J - Mikeska Ostrava 4 : 4 (2 : 1)
Rozhodčí: Ježek Martin (8.), Henych Karel (8.). Delegát: Klier Radoslav Diváků: 350
Branky: 3. Zapadlo Michal (Kamenický Jaroslav), 15. Zapadlo Michal, 28. Blažek Petr (Matějka Tomáš), 29. Hůlka Josef (Zapadlo Michal) - 19. Štverka David (Kornak David), 21. Kornak David (Rodek Marcel), 36. Kornak David (Štverka David), 37. Sklenička Radim (Halamíček Radek)
ŽK: Knobloch Ondřej - Štverka David, Kornak David
TS Bakov n/J: Knobloch Ondřej, Janura Zdeněk - Zapadlo Michal, Valeš Jan, Hrdina Martin, Blažek Petr, Konečný Tomáš, Kamenický Jaroslav, Matějka Tomáš, Hůlka Josef, Kohnhäuser Rudolf, Šulc Michal Trenér: Kamenický Jaroslav
Mikeska Ostrava: Zotyka Lukáš, Holuša Jan - Štverka David, Kornak David, Sklenička Radim, Vojtuš David, Halamíček Radek, Rodek Marcel, Šmíra Jiří, Wonka Stanislav Trenér: Wonka Stanislav

Vysoké Mýto - Helas Keloc Brno 2 : 3 (1 : 1)
Rozhodčí: Bokroš Miroslav (4.), Vozárik Dušan (4.). Delegát: Hoffman Petr Diváků: 350
Branky: 13. Říha Petr (Mikan Radek), 25. Mikan Radek - 19. Tůma Martin, 31. Maša Martin, 34. Chadzidis Dimostenis
ŽK: Černý Michal, Mikan Radek, Velinský David - Chadzidis Dimostenis
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Jadrný Tomáš - Říha Petr, Dostál Jakub, Laštovka Lubomír, Podroužek Roman, Štěpánek Roman, Kroulík Radovan, Unger Jaroslav, Černý Michal, Mikan Radek, Velinský David Trenér: Podroužek Jiří
Helas Keloc Brno: Tuháček Karel, Vašíček Jiří - Horák Roman, Veselovský Tomáš, Maša Martin, Kasálek Martin, Tůma Martin, Spurný Adam, Toman Radek, Chadzidis Dimostenis, Havel Jan, Havel Josef Trenér: Loup Jan

Torf Pardubice - Era-Pack Chrudim 1 : 5 (1 : 4)
Rozhodčí: Novotný Josef (7.), Hric Daniel (7.). Delegát: Maurer Miroslav Diváků: 250
Branky: 15. Vítek Martin (Veis Marek) - 1. Pecháček Filip (Ryba Marek), 7. Rajnoch Daniel (Pecháček Filip), 19. Rajnoch Daniel, 20. Rajnoch Daniel (Ryba Marek), 40. Rajnoch Daniel
ŽK: Vykoukal Petr, Kostka Vlastislav - 0 ČK: Vykoukal Petr - 0
Torf Pardubice: Dufek Petr - Hlaváč Libor, Veis Marek, Urbanec Tomáš, Vykoukal Petr, Růžička Jiří, Vítek Martin, Kostka Vlastislav, Pilař Luboš, Burget Vlastimil Trenér: Vich Milan
Era-Pack Chrudim: Meller Tomáš, Hlouš Radek - Linhart Tomáš, Rajnoch Daniel, Ryba Marek, Popelka Petr, Stejskal David, Dvořák Dušan, Pavlíček Petr, Berner Tomáš, Formánek Pavel, Pecháček Filip Trenér: Stejskal Ota

Viktoria Žižkov - SK Kladno 5 : 1 (3 : 0)
Rozhodčí: Lasch Jiří (8.), Kaštánek Libor (6.5). Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 150
Branky: 6. Stejskal Pavel (Spal Václav), 7. Sláma Zdeněk (Stejskal Pavel), 15. Pleyer Petr (Frič David), 27. Spal Václav (Stejskal Pavel), 29. Hvolka Tomáš (Frič David) - 27. Fujdiar Josef
ŽK: Hvolka Tomáš - Fujdiar Josef, Rolný Pavel
Viktoria Žižkov: Máca Theodor, Obermajer Tomáš - Dlouhý Martin, Frič David, Pleyer Petr, Spal Václav, Hvolka Tomáš, Bellada Václav, Sláma Zdeněk, Stejskal Pavel, Bouška Milan Trenér: Dlouhý Martin
SK Kladno: Manda Pavel, Vošmík Petr - Veselý Jiří, Junek Petr, Fujdiar Josef, Peroutka Michal, Vincenc Tomáš, Šilhan Jaromír, Chaloupka David, Mačura Otakar, Pavlosek Milan, Rolný Pavel Trenér: Hlaváč Petr

Delta Real Šumperk - CC LKW Jistebník 2 : 3 (1 : 0)
Rozhodčí: Kincl Miroslav (7.), Lobo Radek (7.5). Delegát: Pelikán Martin Diváků: 385
Branky: 7. Hecl Bohdan (Kohoutek Marek), 28. Hecl Bohdan (Kohoutek Marek) - 28. Sluka Tomáš (Kašický Dušan), 31. Maruchnič Ivo (Malý Oldřich), 38. Buček Michal (Malý Oldřich)
ŽK: 0 - Fejerčák Pavel, Janovský Jan
Delta Real Šumperk: Netopil Radim, Gruntorád Martin - Konečný Jiří, Šalamoun Martin, Strnad Martin, Hecl Bohdan, Kohoutek Marek, Navrátil Petr, Tezner Jiří, Klemsa Jaroslav, Málko Martin Trenér: Klusák Petr
CC LKW Jistebník: Krayzel Petr, Šumník Marek - Sluka Tomáš, Žiga Marcel, Fejerčák Pavel, Chalúpka Jaroslav, Kašický Dušan, Komár Vítězslav, Malý Oldřich, Maruchnič Ivo, Buček Michal, Janovský Jan Trenér: Korený Radek

 

4.kolo

Benago Praha - Delta Real Šumperk 3 : 3 (2 : 1)
Rozhodčí: Novotný Josef (8.), Hric Daniel (8.). Delegát: Chyba Michal Diváků: 150
Branky: 15. Šnídl Petr (Štorc Aleš), 17. Makula Kamil (Šnídl Petr), 39. Brožek Daniel (Štorc Aleš) - 20. Novotný Pavel, 32. Strnad Martin, 35. Hecl Bohdan (Kohoutek Marek)
ŽK: Brožek Daniel - Konečný Jiří, Kohoutek Marek
Benago Praha: Čížek Jindřich, Löffler Erik - Simitči Beni, Simitči Ago, Brožek Daniel, Malokos Damir, Mrština Bohumil, Štorc Aleš, Šnídl Petr, Rada David, Makula Kamil Trenér: Adamec Petr
Delta Real Šumperk: Netopil Radim, Gruntorád Martin - Konečný Jiří, Hecl Bohdan, Strnad Martin, Málko Martin, Novotný Pavel, Tezner Jiří, Kohoutek Marek Trenér: Klusák Petr

CC LKW Jistebník - Viktoria Žižkov 2 : 1 (2 : 0)
Rozhodčí: Venc Radek (8.), Lobo Radek (7.5). Delegát: Hoffman Petr Diváků: 220
Branky: 5. Janovský Jan (Sluka Tomáš), 20. Sluka Tomáš (Malý Oldřich) - 36. Bouška Milan
CC LKW Jistebník: Krayzel Petr, Myška Pavel - Sluka Tomáš, Žiga Marcel, Malý Oldřich, Janovský Jan, Buček Michal, Komár Vítězslav, Maruchnič Ivo, Fejerčák Pavel, Kašický Dušan, Chalúpka Jaroslav Trenér: Korený Radek
Viktoria Žižkov: Máca Theodor, Bellada Jaroslav - Bouška Milan, Frič David, Pleyer Petr, Spal Václav, Němec Jakub, Hvolka Tomáš, Kahoun Jiří, Sláma Zdeněk, Stejskal Pavel Trenér: Cicala Martin

SK Kladno - Torf Pardubice 5 : 3 (2 : 1)
Rozhodčí: Hanzlík Jiří (8.5), Smreček Ladislav (8.5). Delegát: Nepil Pavel Diváků: 180
Branky: 15. Vincenc Tomáš, 19. Šilhan Jaromír (Mačura Otakar), 27. Chaloupka David (Šilhan Jaromír), 28. Pavlosek Milan, 35. Vincenc Tomáš (Chadima Miroslav) - 1. Růžička Jiří (Hlaváč Libor), 27. Urbanec Tomáš (Veis Marek), 40. Veis Marek (Hlaváč Ondřej)
ŽK: 0 - Kaluža Miroslav ČK: 0 - Kaluža Miroslav
SK Kladno: Manda Pavel, Vošmík Petr - Veselý Jiří, Pavlosek Milan, Vincenc Tomáš, Hlaváč Petr, Chadima Miroslav, Mačura Otakar, Šilhan Jaromír, Chaloupka David Trenér: Kolářský Jiří
Torf Pardubice: Dufek Petr - Hlaváč Libor, Kaluža Miroslav, Zavřel Jan, Urbanec Tomáš, Růžička Jiří, Kostka Vlastislav, Veis Marek, Hlaváč Ondřej Trenér: Růžička Miloslav

Era-Pack Chrudim - Vysoké Mýto 4 : 1 (2 : 0)
Rozhodčí: Příhoda Radek (7.5), Gryc Leoš (7.). Delegát: Maurer Miroslav Diváků: 450
Branky: 10. Ryba Marek (Rajnoch Daniel), 17. Ryba Marek (Stejskal David), 36. Linhart Tomáš (Ryba Marek), 40. Popelka Petr (Linhart Tomáš) - 28. Mikan Radek
ŽK: Meller Tomáš, Dvořák Dušan - Mikan Radek, Černý Michal
Era-Pack Chrudim: Meller Tomáš, Hlouš Radek - Linhart Tomáš, Rajnoch Daniel, Ryba Marek, Popelka Petr, Dvořák Dušan, Stejskal David, Pavlíček Petr, Pecháček Filip, Žďánský Jakub, Berner Tomáš Trenér: Stejskal Ota
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Jadrný Tomáš - Říha Petr, Podroužek Roman, Mikan Radek, Černý Michal, Pilný Pavel, Unger Jaroslav, Kroulík Radovan, Štěpánek Roman, Velinský David, Dostál Jakub Trenér: Podroužek Jiří

TS Bakov n/J - Helas Keloc Brno 6 : 8 (4 : 4)
Rozhodčí: Lasch Jiří (6.5), Kudrna Ladislav (6.5). Delegát: Šoun Josef Diváků: 220
Branky: 13. Hůlka Josef, 14. Valeš Jan (Zapadlo Michal), 16. Kamenický Jaroslav (Zapadlo Michal), 19. Hrdina Martin (Kamenický Jaroslav), 39. Zapadlo Michal (Kamenický Jaroslav), 40. Kamenický Jaroslav - 1. Maša Martin (Havel Josef), 8. Chadzidis Dimostenis, 9. Chadzidis Dimostenis (Tůma Martin), 17. Chadzidis Dimostenis (Tůma Martin), 30. Chadzidis Dimostenis (Tuháček Karel), 33. Horák Roman (Veselovský Tomáš), 36. Kasálek Martin (Veselovský Tomáš), 37. Veselovský Tomáš
ŽK: 0 - Kasálek Martin
TS Bakov n/J: Janura Zdeněk, Knobloch Ondřej - Zapadlo Michal, Valeš Jan, Výda Slavonír, Kamenický Jaroslav, Hůlka Josef, Šulc Michal, Konečný Tomáš, Blažek Petr, Hrdina Martin, Barančok Luděk Trenér: Kamenický Jaroslav
Helas Keloc Brno: Tuháček Karel - Horák Roman, Maša Martin, Havel Josef, Havel Jan, Chadzidis Dimostenis, Kasálek Martin, Tůma Martin, Veselovský Tomáš, Gália Tomáš Trenér: Loup Jan

Mikeska Ostrava - Betas Megas Třinec 4 : 1 (0 : 0)
Rozhodčí: Ježek Martin (7.), Kovárník Ctibor (7.). Delegát: Pivovarčík Miroslav Diváků: 200
Branky: 22. Polášek Radek (Musial Roman), 25. Mičkal Patrik (Musial Roman), 30. Polášek Radek, 39. Musial Roman - 23. Cieslar ml. Josef (Groš Rostislav)
Mikeska Ostrava: Zotyka Lukáš - Koval Radomír, Řehulka Radovan, Škerko Libor, Mičkal Patrik, Musial Roman, Polášek Radek, Kornak David, Kožušník Martin, Štverka David, Matěj Jaromír Trenér: Wonka Stanislav
Betas Megas Třinec: Csikán Vojtěch - Linhart Jaroslav, Franek Rostislav, Divina Václav, Cieslar ml. Josef, Topiarz Miroslav, Noga Zdeněk, Groš Rostislav, Martinček Robert, Szuscik Marek Trenér: Cieslar Josef st.

 

 

3.kolo

Mikeska Ostrava - Benago Praha 7 : 0 (0 : 0)
Rozhodčí: Lobo Radek (7.5), Kincl Miroslav (7.5). Delegát: Pelikán Martin Diváků: 200
Branky: 21. Musial Roman (Mičkal Patrik), 24. Levčík David (Mičkal Patrik), 28. Mičkal Patrik, 31. Mičkal Patrik (Kornak David), 38. Mičkal Patrik (Levčík David), 39. Kornak David (Mičkal Patrik), 40. Koval Radomír
ŽK: Halamíček Radek, Štverka David – 0, ČK: Halamíček Radek – 0.
Mikeska Ostrava: Zotyka Lukáš, Šmíra Karel - Koval Radomír, Mičkal Patrik, Škerko Libor, Musial Roman, Levčík David, Halamíček Radek, Kornak David, Šmíra Jiří, Štverka David Trenér: Wonka Stanislav
Benago Praha: Čížek Jindřich - Simitči Beni, Viskup Marian, Šnídl Petr, Makula Kamil, Chrobák Marek, Rada David Trenér: Adamec Petr

Betas Megas Třinec - Helas Keloc Brno 4 : 9 (3 : 4)
Rozhodčí: Henych Karel (7.), Ježek Martin (7.). Delegát: Pivovarčík Miroslav Diváků: 300
Branky: 10. Linhart Jaroslav (Martinček Robert), 14. Topiarz Jiří (Groš Rostislav), 15. Topiarz Jiří (Groš Rostislav), 29. Topiarz Jiří (Cieslar ml. Josef) - 1. Chadzidis Dimostenis (Maša Martin), 5. Chadzidis Dimostenis (Maša Martin), 6. Maša Martin (Tůma Martin), 18. Gália Tomáš, 26. Havel Josef (Maša Martin), 30. Chadzidis Dimostenis (Havel Josef), 31. Tůma Martin (Chadzidis Dimostenis), 36. Chadzidis Dimostenis (Tuháček Karel), 40. Tůma Martin (Chadzidis Dimostenis)
ŽK: Martinček Robert - Veselovský Tomáš
Betas Megas Třinec: Csikán Vojtěch, Ondraszek Tomáš - Linhart Jaroslav, Franek Rostislav, Szuscik Marek, Szuscik Michael, Topiarz Jiří, Cieslar ml. Josef, Groš Rostislav, Divina Václav, Martinček Robert, Noga Zdeněk Trenér: Cieslar Josef st.
Helas Keloc Brno: Tuháček Karel, Vašíček Jiří - Horák Roman, Havel Josef, Maša Martin, Chadzidis Dimostenis, Veselovský Tomáš, Gália Tomáš, Spurný Adam, Tůma Martin, Havel Jan Trenér: Loup Jan

TS Bakov n/J - Era-Pack Chrudim 5 : 6 (0 : 2)
Rozhodčí: Kresta Jan (3.5), Matějka Zdeněk (3.). Delegát: Amler Evžen Diváků: 200
Branky: 24. Kamenický Jaroslav, 32. Kamenický Jaroslav, 35. Kamenický Jaroslav, 37. Kamenický Jaroslav, 38. Hůlka Josef (Kamenický Jaroslav) - 10. Stejskal David (Ryba Marek), 18. vlastní, 22. Rajnoch Daniel (Ryba Marek), 27. Linhart Tomáš, 29. Stejskal David (Ryba Marek), 40. Pavlíček Petr (Dvořák Dušan)
ŽK: Knobloch Ondřej, Matějka Tomáš, Král Marcel - Linhart Tomáš, Ryba Marek, Popelka Petr, Stejskal David, Dvořák Dušan, Pavlíček Petr ČK: Matějka Tomáš, Král Marcel - 0
TS Bakov n/J: Knobloch Ondřej, Janura Zdeněk - Kamenický Jaroslav, Výda Slavonír, Matějka Tomáš, Hrdina Martin, Valeš Jan, Barančok Luděk, Konečný Tomáš, Hůlka Josef, Kohnhäuser Rudolf, Král Marcel Trenér: Kamenický Jaroslav
Era-Pack Chrudim: Meller Tomáš, Žďánský Jakub - Linhart Tomáš, Rajnoch Daniel, Ryba Marek, Popelka Petr, Stejskal David, Dvořák Dušan, Pavlíček Petr, Pecháček Filip, Berner Tomáš Trenér: Stejskal Ota

Vysoké Mýto - SK Kladno 7 : 0 (3 : 0)
Rozhodčí: Polák Ivo (6.), Černý Martin (4.5). Delegát: Blažek Marek Diváků: 380
Branky: 6. Říha Petr (Mikan Radek), 19. Černý Michal (Mikan Radek), 19. Mikan Radek, 25. Velinský David (Unger Jaroslav), 32. Říha Petr (Mikan Radek), 33. Říha Petr (Mikan Radek), 35. Kroulík Radovan
ŽK: 0 - Veselý Jiří
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Jadrný Tomáš - Říha Petr, Podroužek Roman, Laštovka Lubomír, Štěpánek Roman, Černý Michal, Kroulík Radovan, Unger Jaroslav, Velinský David, Pilný Pavel, Mikan Radek Trenér: Podroužek Jiří
SK Kladno: Manda Pavel, Vošmík Petr - Trojan Aleš, Pavlosek Milan, Veselý Jiří, Junek Petr, Chadima Miroslav, Vincenc Tomáš, Mačura Otakar, Peroutka Michal Trenér: Hlaváč Petr

Torf Pardubice - CC LKW Jistebník 1 : 2 (0 : 1)
Rozhodčí: Venc Radek (8), Kovárník Ctibor (7.5). Delegát: Návesník Pavel Diváků: 157
Branky: 33. Veis Marek - 10. Buček Michal (Komár Vítězslav), 38. Malý Oldřich (Janovský Jan)
ŽK: Burget Vlastimil, Kaluža Miroslav - 0
Torf Pardubice: Dufek Petr, Kašpar Jiří - Burget Vlastimil, Kaluža Miroslav, Hlaváč Libor, Urbanec Tomáš, Vencl Aleš, Vítek Martin, Růžička Jiří, Vykoukal Petr, Veis Marek Trenér: Růžička Miroslav
CC LKW Jistebník: Myška Pavel, Krayzel Petr - Sluka Tomáš, Žiga Marcel, Fejerčák Pavel, Chalúpka Jaroslav, Maruchnič Ivo, Malý Oldřich, Komár Vítězslav, Buček Michal, Potůček Václav, Janovský Jan Trenér: Korený Radek

Viktoria Žižkov - Delta Real Šumperk 4 : 3 (1 : 1)
Rozhodčí: Kaštánek Libor (8), Gryc Leoš (8). Delegát: Maurer Miroslav Diváků: 160
Branky: 2. Němec Jakub, 24. Stejskal Pavel (Bouška Milan), 35. Bouška Milan (Dlouhý Martin), 38. Dlouhý Martin (Hvolka Tomáš) - 13. Málko Martin (Sokol Richard), 33. Málko Martin (Tezner Jiří), 34. Tezner Jiří (Novotný Pavel)
ŽK: Frič David - 0
Viktoria Žižkov: Obermajer Tomáš, Máca Theodor - Dlouhý Martin, Frič David, Kahoun Jiří, Bouška Milan, Hvolka Tomáš, Socher Václav, Bellada Jaroslav, Němec Jakub, Stejskal Pavel Trenér: Dlouhý Martin
Delta Real Šumperk: Gruntorád Martin, Netopil Radim - Konečný Jiří, Kohoutek Marek, Šalamoun Martin, Tezner Jiří, Sokol Richard, Novotný Pavel, Klemsa Jaroslav, Málko Martin Trenér: Klusák Petr

 

2.kolo

Benago Praha - Viktoria Žižkov 7:4 (1:0)
Rozhodčí: Polák Ivo (7.), Petřík Petr (7.5). Delegát: Poppr Zbyněk Diváků: 150
Branky: 6. Simitči Ago (Štorc Aleš), 33. Šnídl Petr, 35. Šnídl Petr, 37. Simitči Ago, 38. Štorc Aleš, 39. Štorc Aleš, 40. Mrština Bohumil (Šnídl Petr) - 25. Dlouhý Martin (Obermajer Tomáš), 30. Mareš Zbyněk (Bouška Milan), 38. Mareš Zbyněk (Frič David), 40. Frič David (Dlouhý Martin)
ŽK: Simitči Ago, Mrština Bohumil, Šnídl Petr - Frič David, Bouška Milan
Benago Praha: Löffler Erik, Čížek Jindřich, Simitči Ago, Štorc Aleš, Brožek Daniel, Makula Kamil, Mrština Bohumil, Holeček Michal, Rada David, Šnídl Petr Trenér: Adamec Petr
Viktoria Žižkov: Obermajer Tomáš, Máca Theodor, Dlouhý Martin, Kahoun Jiří, Frič David, Bouška Milan, Hvolka Tomáš, Mareš Zbyněk, Bellada Václav, Němec Jakub, Socher Václav Trenér: Dlouhý Martin

Delta Real Šumperk - Torf Pardubice 2:2 (0:0)
Rozhodčí: Lobo Radek (8.), Venc Radek (8.). Delegát: Blažek Marek Diváků: 390
Branky: 24. Sokol Richard (Kohoutek Marek), 25. Sokol Richard (Šalamoun Martin) - 35. Burget Vlastimil, 39. Burget Vlastimil
ŽK: Málko Martin - Burget Vlastimil, Urbanec Tomáš
Delta Real Šumperk: Gruntorád Martin, Netopil Radim, Konečný Jiří, Málko Martin, Šalamoun Martin, Klemsa Jaroslav, Kohoutek Marek, Gába Jiří, Navrátil Petr, Sokol Richard, Tezner Jiří, Černohorský Lukáš Trenér: Klusák Petr
Torf Pardubice: Dufek Petr, Burget Vlastimil, Hlaváč Libor, Kaluža Miroslav, Kostka Vlastislav, Vítek Martin, Veis Marek, Vykoukal Petr, Urbanec Tomáš, Růžička Jiří Trenér: Růžička Miloslav

CC LKW Jistebník - Vysoké Mýto 4:3 (2:0)
Rozhodčí: Ježek Martin (7.5), Henych Karel (7.). Delegát: Pelikán Martin Diváků: 257
Branky: 11. Sluka Tomáš (Malý Oldřich), 16. Kašický Dušan (Žiga Marcel), 28. Buček Michal (Malý Oldřich), 32. Kašický Dušan (Žiga Marcel) - 27. Černý Michal (Mikan Radek), 36. Kroulík Radovan (Malý Roman), 40. Gerčák Libor (Malý Roman)
ŽK: Sluka Tomáš, Žiga Marcel - Malý Roman, Mikan Radek, Velinský David
CC LKW Jistebník: Krayzel Petr, Myška Pavel, Sluka Tomáš, Žiga Marcel, Fejerčák Pavel, Chalúpka Jaroslav, Kašický Dušan, Komár Vítězslav, Maruchnič Ivo, Malý Oldřich, Buček Michal, Janovský Jan Trenér: Korený Radek
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Jadrný Tomáš, Malý Roman, Laštovka Lubomír, Podroužek Roman, Štěpánek Roman, Kroulík Radovan, Unger Jaroslav, Říha Petr, Černý Michal, Mikan Radek, Velinský David Trenér: Podroužek Jiří

SK Kladno - TS Bakov n/J 3:5 (0:1)
Rozhodčí: Vaněk Václav (7.5), Novotný Josef (8.). Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 140
Branky: 36. Junek Petr (Machač Jaroslav), 38. Chadima Miroslav (Junek Petr), 39. Junek Petr - 9. Kamenický Jaroslav, 30. Matějka Tomáš, 32. Kamenický Jaroslav, 37. Hůlka Josef (Konečný Tomáš), 38. Hůlka Josef
ŽK: Veselý Jiří - 0
SK Kladno: Vošmík Petr, Pergl Martin, Trojan Aleš, Chadima Miroslav, Pavlosek Milan, Veselý Jiří, Junek Petr, Fujdiar Josef, Machač Jaroslav, Vincenc Tomáš, Mačura Otakar Trenér: Kolářský Jiří
TS Bakov n/J: Knobloch Ondřej, Janura Zdeněk, Valeš Jan, Konečný Tomáš, Výda Slavonír, Kamenický Jaroslav, Bílek Michal, Matějka Tomáš, Hůlka Josef, Kohnhäuser Rudolf, Král Marcel Trenér: Kamenický Jaroslav

Era-Pack Chrudim - Betas Megas Třinec 5:3 (2:1)
Rozhodčí: Gryc Leoš (8.), Smreček Ladislav (8.). Delegát: Bareš Oldřich Diváků: 250
Branky: 4. Rajnoch Daniel (Pecháček Filip), 18. Pecháček Filip (Formánek Pavel), 28. Rajnoch Daniel (Pecháček Filip), 33. Pavlíček Petr (Dvořák Dušan), 34. Linhart Tomáš (Dvořák Dušan) - 9. Cieslar ml. Josef (Topiarz Jiří), 22. Divina Václav (Martinček Robert), 34. Szuscik Michael (Martinček Robert)
ŽK: Pecháček Filip - Cieslar ml. Josef
Era-Pack Chrudim: Meller Tomáš, Hlouš Radek, Linhart Tomáš, Rajnoch Daniel, Ryba Marek, Popelka Petr, Dvořák Dušan, Stejskal David, Pavlíček Petr, Pecháček Filip, Berner Tomáš, Formánek Pavel Trenér: Stejskal Ota
Betas Megas Třinec: Csikán Vojtěch, Ondraszek Tomáš, Duda Rostislav, Szuscik Marek, Szuscik Michael, Franek Rostislav, Divina Václav, Cieslar ml. Josef, Martinček Robert, Linhart Jaroslav, Groš Rostislav, Topiarz Jiří Trenér: Cieslar Josef st.

Helas Keloc Brno - Mikeska Ostrava 3:2 (0:1)
Rozhodčí: Czene Pavel (6.), Glogar Ladislav (6.). Delegát: Hoffman Petr Diváků: 535
Branky: 28. Havel Josef (Veselovský Tomáš), 29. Veselovský Tomáš (Havel Josef), 32. Gália Tomáš (Veselovský Tomáš) - 3. Koval Radomír (Štverka David), 26. Kožušník Martin (Kornak David)
ŽK: 0 - Mičkal Patrik, Šmíra Jiří, Kožušník Martin
Helas Keloc Brno: Tuháček Karel, Vašíček Jiří, Horák Roman, Havel Josef, Maša Martin, Chadzidis Dimostenis, Kasálek Martin, Spurný Adam, Gália Tomáš, Veselovský Tomáš, Gaštan Lubomír, Tůma Martin Trenér: Loup Jan
Mikeska Ostrava: Šmíra Karel, Zotyka Lukáš, Koval Radomír, Mičkal Patrik, Šmíra Jiří, Musial Roman, Štverka David, Kožušník Martin, Halamíček Radek, Kornak David Trenér: Wonka Stanislav

 

1.kolo

Helas Keloc Brno - Benago Praha 5:2 (1:1)
Rozhodčí: Vozárik (6), Bokroš (8). Delegát: Návesník Diváků: 183
Branky: 13. Maša Martin (Horák Roman), 34. Chadzidis Dimostenis, 38. Chadzidis Dimostenis (Kasálek Martin), 38. Havel Josef (Chadzidis Dimostenis) 38. Chadzidis Dimostenis (Kasálek Martin) - 20. Šnídl Petr (Makula Kamil), 26. Makula Kamil (Šnídl Petr)
ŽK: Gaštan Lubomír - Filinger David ČK: 0 - Simitči Beni
Helas Keloc Brno: Tuháček Karel – Horák Roman, Spurný Adam, Kasálek Martin, Maša Martin, Gaštan Lubomír, Vašíček Jiří, Toman Radek, Chadzidis Dimostenis, Gália Tomáš, Havel Josef, Zivčák Filip Trenér: Loup Jan
Benago Praha: Löffler Erik, Čížek Jindřich – Simitči Beni, Simitči Ago, Štorc Aleš, Brožek Daniel, Makula Kamil, Mrština Bohumil, Šnídl Petr, Filinger David, Malokos Damir, Rada David Trenér: Adamec Petr

Mikeska Ostrava - Era-Pack Chrudim 4:1 (2:1)
Rozhodčí: Henych (7.5), Polák (7.5). Delegát: Blažek Diváků: 175
Branky: 5. Mičkal Patrik, 14. Škerko Libor (Mičkal Patrik), 35. Musial Roman (Levčík David), 36. Mičkal Patrik (Levčík David) - 17. Formánek Pavel
ŽK: Levčík David, Škerko Libor - Dvořák Dušan
Mikeska Ostrava: Zotyka Lukáš, Šmíra Karel - Koval Radomír, Štverka David, Kožušník Martin, Kornak David, Levčík David, Cirkl Pavel, Halamíček Radek, Musial Roman, Mičkal Patrik, Škerko Libor Trenér: Wonka Stanislav
Era-Pack Chrudim: Meller Tomáš, Žďánský Jakub - Linhart Tomáš, Ryba Marek, Popelka Petr, Dvořák Dušan, Pecháček Filip, Formánek Pavel, Berner Tomáš Trenér: Stejskal Ota

Betas Megas Třinec - SK Kladno 6:2 (3:0)
Rozhodčí: Lobo (8), Kincl (8). Delegát: Hoffman Diváků: 260
Branky: 6. Duda Rostislav (Linhart Jaroslav), 13. Groš Rostislav, 15. Groš Rostislav (Szuscik Marek), 31. Duda Rostislav (Linhart Jaroslav), 32. Linhart Jaroslav (Duda Rostislav), 39. Martinček Robert (Cieslar ml. Josef) - 39. Vincenc Tomáš, 40. Vincenc Tomáš (Veselý Jiří)
ŽK: 0 - Chadima Miroslav
Betas Megas Třinec: Csikán Vojtěch - Duda Rostislav, Linhart Jaroslav, Divina Václav, Franek Rostislav, Cieslar ml. Josef, Szuscik Marek, Noga Zdeněk, Martinček Robert, Topiarz Jiří, Groš Rostislav, Ondraszek Tomáš Trenér: Cieslar Josef st.
SK Kladno: Manda Pavel, Vošmík Petr - Trojan Aleš, Pavlosek Milan, Veselý Jiří, Junek Petr, Machač Jaroslav, Fujdiar Josef, Vincenc Tomáš, Chadima Miroslav Trenér: Hlaváč Petr

TS Bakov n/J - CC LKW Jistebník 1:3 (1:2)
Rozhodčí: Venc (8), Štola (6.5). Delegát: Nepil Diváků: 150
Branky: 12. Zapadlo Michal (Kamenický Jaroslav) - 4. Sluka Tomáš (Malý Oldřich), 5. Kratochvíl Tomáš (Buček Michal), 14. Maruchnič Ivo
ŽK: Konečný Tomáš, Kamenický Jaroslav - 0 ČK: Hrdina Martin - 0
TS Bakov n/J: Knobloch Ondřej, Janura Zdeněk - Zapadlo Michal, Blažek Petr, Barančok Luděk, Konečný Tomáš, Kamenický Jaroslav, Bílek Michal, Hrdina Martin, Šulc Michal, Kohnhäuser Rudolf, Matějka Tomáš Trenér: Kamenický Jaroslav
CC LKW Jistebník: Krayzel Petr, Myška Pavel - Sluka Tomáš, Eckelsberger Pavel, Buček Michal, Žiga Marcel, Fejerčák Pavel, Kratochvíl Tomáš, Malý Oldřich, Kašický Dušan, Brož Rostislav, Maruchnič Ivo Trenér: Korený Radek

Vysoké Mýto - Delta Real Šumperk 5:3 (2:2)
Rozhodčí: Petřík (8), Černý M. (8). Delegát: Klier Diváků: 300
Branky: 2. Mikan Radek (Podroužek Roman), 17. Mikan Radek (Gerčák Libor), 25. Mikan Radek, 31. Mikan Radek (Malý Roman), 36. Laštovka Lubomír - 1. Tezner Jiří, 13. Málko Martin (Tezner Jiří), 30. Klemsa Jaroslav
ŽK: Velinský David - Černohorský Lukáš
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Jadrný Tomáš - Malý Roman, Laštovka Lubomír, Podroužek Roman, Štěpánek Roman, Kroulík Radovan, Unger Jaroslav, Říha Petr, Černý Michal, Mikan Radek, Velinský David Trenér: Podroužek Jiří
Delta Real Šumperk: Gruntorád Martin, Netopil Radim - Konečný Jiří, Hecl Bohdan, Strnad Martin, Kohoutek Marek, Tezner Jiří, Málko Martin, Navrátil Petr, Černohorský Lukáš, Klemsa Jaroslav Trenér: Klusák Petr

Torf Pardubice - Viktoria Žižkov 5:4 (3:1)
Rozhodčí: Příhoda (8), Kudrna (7). Delegát: Bydžovský Diváků: 150
Branky: 3. Veis Marek, 16. Vítek Martin (Burget Vlastimil), 16. Veis Marek (Růžička Jiří), 24. Hlaváč Libor (Veis Marek), 26. Burget Vlastimil (Urbanec Tomáš) - 11. Dlouhý Martin (Bouška Milan), 33. Mareš Zbyněk (Dlouhý Martin), 34. Mareš Zbyněk (Frič David), 37. Mareš Zbyněk (Dlouhý Martin)
ŽK: Burget Vlastimil, Vencl Aleš - Dlouhý Martin, Frič David, Bouška Milan
Torf Pardubice: Kašpar Jiří, Dufek Petr - Burget Vlastimil, Urbanec Tomáš, Hlaváč Libor, Vítek Martin, Kostka Vlastislav, Vencl Aleš, Tesař Jiří, Veis Marek, Růžička Jiří, Vykoukal Petr Trenér: Růžička Miloslav
Viktoria Žižkov: Máca Theodor, Bellada Jaroslav - Dlouhý Martin, Frič David, Bouška Milan, Stejskal Pavel, Hvolka Tomáš, Němec Jakub, Socher Václav, Mareš Zbyněk, Kahoun Jiří Trenér: Dlouhý Martin