Události 15.kola

Vedoucí trio favoritů nezaváhalo, Brandýsek si přivezl přesvědčivou výhru z Kladna a drží si devítibodový náskok před svými pronásledovateli. Třebusice porazily v derby MCE Slaný. Příbram prokázala lepší koncovku v Kralupech. Doma připravily třináctigólová představení Dobřichovice slánskému Hraslu a Přelouč torzu Stochova. Ve statistikách se již nic měnit nebude, aktivitu a střelce opět suverénně ovládá Hink z Třebusic 58 (40+18).

Statistiky:

Ve patnáctém kole měly mírně navrch domácí celky v poměru 3 0 2, domů si body přivezla Příbram z Kralup a Brandýsek z Kladna. Střelci se činili, hned tři utkání připravily dvouciferné výsledky, 14 branek připravil Brandýsek domácímu Kladnu, a shodně po 13 gólech nasázely Dobřichovice Hraslu Slaný a Přelouč Stochovu. Nejvíce branek padlo v utkání Dobřichovice – Hrasl Slaný a to celkem 20. K utkáním tohoto kola nastoupilo 80 hráčů, nejvíce hráčů nominovala tradičně Přelouč, a to 10, nejméně jich nasadil Stochov, jen 6 hráčů. Celkem bylo vstřeleno rekordních 83 branek (průměr na zápas 16,60), domácí jich vstřelili 45, (průměr na zápas 9,00), hosté se trefili 38 x, nový rekord (průměr na zápas 7,60). Toto kolo sledovalo celkem 107 diváků, nejvíce si jich našlo cestu do přeloučské haly, a to 52. Uděleno bylo celkem 12 žlutých karet. Hrálo se slušně bez vyloučení. Nejvíce akumulovaných faulů posbíralo MCE Slaný, a to 12, nejslušnějším celkem v této činnosti byla Příbram, jen se 4 fauly.

Příbramská VIVA si veze všechny body od kralupského AFC, když dokázala smazat rychle nabité čtyřbrankové manko, k obratům přispěly i dvě power play, rozhodla až závěrečná sedmiminutovka, Kunc L. přispěl k výhře 4 góly. Domácí vstoupili do utkání výborně. Již z prvního útoku vstřelili úvodní branku utkání Vymětalíkem. O minutu později přidal pojistku Koláček a další Junek. Po 8 minutách hry již svítil na ukazateli stav 4:0 po druhé trefě Koláčka. Hosté na tento hrozivý stav zareagovali hrou power play a během 10 minut manko smazali, stíhačku začal Beneš, další snížení připravili Branžovský s Kuncem a minutu před poločasem srovnává Riegel. I úvod druhé části vyšel lépe hostitelskému celku, opětovné vedení trefil Vymětalík, soupeř kontroval Kuncem. Ani další vedoucí branka Koláčka body domácím nepřinesla. Soupeř opět nasadil power play a opět převrátil skóre na svoji stranu, tentokrát definitivně. Další, v pořadí třetí srovnání stavu znamenalo pro Kunce i zkompletování hattricku. V závěrečné čtvrtině hry hosté přidali ještě tři branky, kterými zlomili odpor domácího celku, trefil se Hanáček, Beneš podruhé a počtvrté Kunc. Příbram má pátou výhru v řadě a drží si třetí příčku, nejlepším v aktivitě i ve střelcích je Kunc L. 41 (27+14). Kralupy promarnily velkou šanci po delší době bodovat, již 11 kol v řadě nepoznali pocit z výhry, nejlepším v aktivitě i ve střelcích je Vymětalík 34 (20+14).

Třebusické PK si ve společné slánské hale poradilo se slánským MCE, domácí měli mírnou převahu i lepší střeleckou mušku, hattricky na obou stranách, čistý Hinka přinesl výhru, Volfa asi naopak moc netěšil. Svižné a poměrně slušné utkání, kdy dost AF vyplynulo ze hry, nabídnuté 10mPK ale zůstaly nevyužity, domácí měli dva, hosté jeden. V 6 minutě otevřeli skóre domácí Měkotou, zanedlouho srovnal stav Volf. Rychle navrácení vedení zajistil Kubín J. a těsně před přestávkou přidal ještě pojistku Fedrhanc. V úvodu druhého poločasu hosté vstřelili rychle kontaktní branku opět Volfem, ale více jim hostitel nedovolil. Klid do domácích řad vnesl svým druhým gólem Fedrhanc, další přidali Šerák s Hinkem. Hosté se snažili, dvěma góly Volfa (hattrick) a Říčky se opět domácím přiblížili, ale ihned jim chybou darovali další branku pro Hinka, který si vzápětí vystřelil i čistý hattrick. Třebusice si 10 výhrou v soutěži pohlídaly druhé místo tabulky, Hink suverénně ovládá všechny statistiky 58 (40+18). MCE Slaný prohrálo nyní podruhé za sebou a zůstává s 23 body čtvrté, nejlepší v aktivitě i ve střelcích je nadále Nykl 40 (25+15).

Brandýsek se veze na vítězné vlně k celkové prvenství, stačí mu nyní neprohrát s Třebusicemi, domácímu kladenskému Brazilu připravil 14 branek, Kroc p. se trefil 5x, hattricky připojili Toman a Růžička, domácí vzdorovali jen v úvodních minutách. Favorit udeřil hned v úvodní minutě Růžičkou, a hned další branku připojil Kroc P. Domácí však odpověděli stejným metrem a dvěma slepenými góly velice rychle stav srovnali, 2x se prosadil Kořínek. I na další vedení hostů Tomanem domácí zareagovali vyrovnávací brankou Danylycha, ale pak již hosté převzali iniciativu a svého hostitele přehrávali ve všech směrech. Byla to jen otázka skóre a kdyby hosté proměnili všechny své tutovky, bylo by konečné skóre daleko vyšší. Další návrat hostů do vedení zajistil svými dvěma góly Kroc P. Hosté stihli do přestávky ještě další 4 branky o které se podělili Růžička, brankář Vokoun, Toman a opět Růžička. Domácí stihli kontrovat jediným gólem brankáře Doležala a šli tak do poločasové přestávky s pětibrankovým mankem. I druhá část utkání měla podobný jednoznačný průběh, hosté se trefili celkem 5x, domácí odpověděli jedinou další trefou svého brankáře Doležala. U hostů se mezi střelce zapsal také Holub a Zíka, dále Toman si trefil hattrick a vše završil svými dalšími góly nejlepší hráč utkání Kroc P. Brandýsek má sérii 9 výher v řadě a již další kolo mu může přinést definitivu, nejlepším v aktivitě i ve střelcích je nadále Kroc P. 39 (20+19). Kladno na domácí palubovce prohrálo již počtvrté a kleslo na 8 pozici, nejlepší v aktivitě je Dlouhý P. 25 (11+14), ve střelcích je nejúspěšnější Zelenka s 12 góly.

Dobřichovický Sokol zvládl na své palubovce přestřelku se slánským Hraslem v závěrečných minutách hry, musel smazávat i rychle nabité tříbrankové manko. Hostům hra power play vycházela jen v úvodní části hry. Hosté vstoupili do utkání aktivní a pěknou kombinační hrou. Od začátku se pokoušeli o power play, a tak během prvních 12 minut ovládli utkání a domácí prakticky k ničemu nepustili. Hostům zařídil vedení kapitán Peška, další připojili Landvojtovič J. ml. a opět Peška. Domácím se ale postupně podařilo dostat do hry přesnými střelami ze střední vzdálenosti a využili chyb soupeře při power play, o smazání gólového manka se postaral dvěma góly Štědroňský a také Šlapák. Těsně před poločasovou přestávkou poslal domácí celek do vedení Onderka. Druhý poločas začal obrovskou chybou brankáře hostí, kdy mu proklouzl míč mezi rukama a prakticky si ho hodil do vlastní branky. Následovala pasáž, kdy se oba soupeři přetahovali o skóre, domácí Rada dává svému celku tříbrankový náskok, soupeř kontruje Procházkou a Kubou. Plzák připravuje opět únik, Kuba opět snižuje, a do třetice na trefu Rady přichází kontaktní branka Pešky (také hattrick). Vypadá to na dramatickou koncovku, ale domácí v závěru přidávají pojistky, Štědroňský si dodělává hattrick, následují 2 góly Janouše, trefuje se i Kustoš a opět Štědroňský završuje gólový účet z 10mPK. Hosté měli také výhodu 10mPK, ale ti ho neproměnili. Dobřichovice přerušily čtyřzápasovou sérii bez výhry a drží si pátou příčku, nejlepší v aktivitě i ve střelcích je Rada L. 40 (22+18). Hrasl Slaný si připsal 7 porážku v soutěži a klesl na 7 místo, nejlepší v aktivitě i ve střelcích je Peška 29 (24+5).

Stochov s jediným náhradníkem byl snadným soustem pro domácí přeloučské Mazáky, rozhodnuto bylo velice rychle, domácí dovolili soupeři smazat nulu až v závěru utkání. Hosté přijeli toto utkání odehrát z povinnosti a byla to otázka jen skóre. Domácí se poprvé prosadili ve 3 minutě Vančurou, následovaly branky Nováka a Hajna. Poté si vystřelil druhou branku Vančura, pokračovaly dvě trefy Dlaska, do přestávky stihl Vančura hattrick a osmou branku trefil opět Novák. Domácí gólman držel čisté konto, ale moc práce neměl. I po změně stran domácí pokračovali ve střelecké exhibici, Novák trefil další své branky tentokrát tři v řadě, mezi střelce se zapsal i gólman Záruba a vše završili hosté vlastencem. Hosté se prosadili v koncovce až v samotném závěru za stavu 0:11 třemi góly od Černého, Pelce a Doláka. Přelouč se druhou domácí dvoucifernou výhrou posunula na šesté místo tabulky, nejlepším v aktivitě i ve střelcích je nadále Janecký 36 (29+7). Stochov má pětizápasovou šňůru porážek v řadě a zůstává předposlední, devátý, nejlepším v aktivitě i ve střelcích je stále Novotný 23 (17+6).

Střelci kola se stali s 5 góly Kroc P. z Brandýsku a Novák J. z Přelouče. Nejlepším asistentem, nahrával celkem na 5 branek, byl také Kroc P. z Brandýsku.

Statistiky:

200 branku Přelouče, ve 2 sezóně, vstřelil Novák J.

čekatelé: Kladno – 10 branek do třístovky, 3 sezóna, Zlata R. (MCE Sl) – 1 branka do stovky, 8 sezóna. Mára M. (Kralupy) – 2 branky do stovky, 14 sezóna, Maroušek J. (MCE Sl) – 6 branek do stovky, 8 sezóna), Volf L. (MCE Slaný) – 7 branek do dvoustovky, 10 sezóna, Karas R. (Kralupy) – 10 branek do stovky, 14 sezóna

Sestava 15. kola:

Sedlák M. (Třebusice) – Novák J. (Přelouč), Kroc P. (Brandýsek) 2x, Štědroňský M. (Dobřichovice), Kunc L. (Příbram) 4x

O1A1501 AFC Kralupy - FK Viva Příbram 6 : 9 (4 : 4)

Rozhodčí: Laštovička Stanislav (7,9), Říha Jaroslav (7,9) Delegát: Ing. Bydžovský Zdeněk Diváků: 15 Místo konání: SH Kralupy Datum konání: 16. 2. 2020 Výkop: 18:45 AF: D 4/4 – H 4/0 Fair play (trestné body): D 12 – H 8
Branky (asistence): 1. Vymětalík Vladimír (Koláček Libor), 2. Koláček Libor, 4. Junek Petr (Vymětalík Vladimír), 8. Koláček Libor (Vymětalík Vladimír), 23. Vymětalík Vladimír (Koláček Libor), 27. Koláček Libor - 9. Beneš Lukáš, 15. Branžovský Marek (Beneš Lukáš), 16. Kunc Luboš (Trefný Josef), 19. Riegel Jan, 25. Kunc Luboš (Beneš Lukáš), 28. Kunc Luboš (Riegel Jan), 33. Hanáček Martin (Kunc Luboš), 34. Beneš Lukáš (Drašnar Ondřej), 39. Kunc Luboš (Drašnar Ondřej)
ŽK: Bednárik Jan, Koláček Libor - Trefný Josef, Beneš Lukáš
AFC Kralupy: Prosický Jaroslav, Vymětalík Vladimír, Bednárik Jan, Koláček Libor, Harmáček Daniel, Koláček Tomáš, Karas Roman, Junek Petr, Kaňka Jan
FK Viva Příbram: Branžovský Marek, Drašnar Ondřej, Trefný Josef, Kunc Luboš, Riegel Jan, Hanáček Martin, Beneš Lukáš Nejlepší hráči: Koláček L., Vymětalík V. (oba Kralupy), Beneš L. (Příbram)

O1A1502 PK Třebusice - MCE Slaný 8 : 5 (3 : 1)

Rozhodčí: Cílek Martin, Bázler Jiří Diváků: 10 Místo konání: SH BIOS Slaný Datum konání: 14. 2. 2020 Výkop: 19:15 AF: D 6/2 – H 7/5 Fair play (trestné body): D 8 – H 14
Branky (asistence): 6. Měkota Ondřej (Fedrhanc Adam), 11. Kubín Jan (Šerák Radek), 19. Fedrhanc Adam (Hink Jaroslav), 23. Fedrhanc Adam (Hink Jaroslav), 28. Šerák Radek (Sedlák Michal), 30. Hink Jaroslav, 38. Hink Jaroslav (Měkota Ondřej), 39. Hink Jaroslav (Fedrhanc Adam) - 10. Volf Libor (Maroušek Jan), 22. Volf Libor (Nykl Michal), 32. Nykl Michal (Maroušek Jan), 33. Volf Libor (Nykl Michal), 38. Říčka Jiří (Maroušek Jan)
ŽK: 0 - Nykl Michal
PK Třebusice: Sedlák Michal, Hink Jaroslav, Fedrhanc Adam, Šerák Radek, Šulc Kryštof, Dráb Václav, Měkota Ondřej, Kubín Jan
MCE Slaný: Pustai Simon, Maroušek Jan, Volf Libor, Zlata René, Nykl Michal, Říčka Jiří, Beneš Adam Nejlepší hráči: Hink J., Šerák R. (oba Třebusice), Volf L. (MCE Slaný)

O1A1503 FC Brazil Kladno - Futsal Club Brandýsek 5 : 14 (4 : 9)

Rozhodčí: Svoboda Richard, Kalík Michal Diváků: 20 Místo konání: SH Kladno Datum konání: 16. 2. 2020 Výkop: 20:15 AF: D 3/4 – H 5/3 Fair play (trestné body): D 7 – H 10
Branky(asistence) : 3. Kořínek Libor (Danylych Denys), 4. Kořínek Libor (Čampulka David), 7. Danylych Denys (Kořínek Libor), 17. Doležal Jan, 24. Doležal Jan - 1. Růžička Jiří (Kroc Patrik), 2. Kroc Patrik (Růžička Jiří), 6. Toman Matěj (Kroc Patrik), 11. Kroc Patrik, 14. Kroc Patrik (Zíka Jan), 15. Růžička Jiří (Kroc Patrik), 18. Vokoun Martin (Kroc Patrik), 19. Toman Matěj (Kroc Lukáš), 20. Růžička Jiří (Toman Matěj), 23. Holub Vojtěch (Růžička Jiří), 26. Toman Matěj (Kroc Patrik), 28. Zíka Jan (Tesař Tomáš), 30. Kroc Patrik, 38. Kroc Patrik (Zíka Jan)
ŽK: 0 - Tesař Tomáš
FC Brazil Kladno: Doležal Jan, Neumann Radislav, Dlouhý Pavel, Procházka Šimon, Danylych Denys, Havlíček Robin, Hudousek Matěj, Čampulka David, Kořínek Libor
Futsal Club Brandýsek: Vokoun Martin, Tesař Tomáš, Toman Matěj, Kroc Lukáš, Kroc Patrik, Zíka Jan, Růžička Jiří, Holub Vojtěch Nejlepší hráči: Kroc P., Růžička J. (oba Brandýsek), Kořínek L. (Kladno)

O1A1504 TJ Sokol Dobřichovice - Hrasl Slaný 13 : 7 (4 : 3)

Rozhodčí: Peták Jan, Chyba Michal Diváků: 10 Místo konání: SH BIOS Dobřichovice Datum konání: 14. 2. 2020 Výkop: 20:00 AF: D 2/6 – H 1/6 Fair play (trestné body): D 12 – H 9
Branky (asistence): 12. Štědronský Martin, 16. Šlapák Marcel (Rada Lukáš), 17. Štědronský Martin (Šlapák Marcel), 20. Onderka Adam (Šlapák Marcel), 21. vlastní, 24. Rada Lukáš, 28. Plzák Michal (Seidler Zdeněk), 31. Rada Lukáš (Seidler Zdeněk), 34. Štědronský Martin (Rada Lukáš), 35. Janouš Martin (Onderka Adam), 36. Janouš Martin (Rada Lukáš), 37. Kustoš Adam (Šlapák Marcel), 38. Štědronský Martin - 2. Peška Jan, 6. Landvojtovič Jan ml. (Klusáček Petr), 12. Peška Jan, 27. Procházka David (Rössler Lukáš), 28. Kuba Ondřej (Peška Jan), 30. Kuba Ondřej, 33. Peška Jan (Kuba Ondřej)
ŽK: Geissler Jiří, Plzák Michal - Peška Jan
TJ Sokol Dobřichovice: Geissler Jiří, Rada Lukáš, Kustoš Adam, Onderka Adam, Janouš Martin, Seidler Zdeněk, Plzák Michal, Štědronský Martin, Šlapák Marcel
Hrasl Slaný: Klusáček Petr, Peška Jan, Kuba Ondřej, Procházka David, Landvojtovič Jan ml., Landvojtovič Vít, Rössler Lukáš Nejlepší hráči: Štědroňský M., Šlapák M. (oba Dobřichovice), Peška J. (Hrasl Slaný)

O1A1505 FC Mazáci Přelouč - FK Stochov 13 : 3 (8 : 0)

Rozhodčí: Zlatník Jakub, Trlida Zdeněk Diváků: 52 Místo konání: SH Přelouč Datum konání: 15. 2. 2020 Výkop: 19:30 AF: D 5/0 – H 4/3 Fair play (trestné body): D 7 – H 11
Branky (asistence): 3. Vančura Václav (Novák Jakub), 7. Novák Jakub (Březina Milan), 8. Hajn David (Jedlička Martin), 12. Vančura Václav (Záruba Marek), 17. Dlask Daniel (Novák Jakub), 18. Dlask Daniel (Vančura Václav), 19. Vančura Václav (Hajn David), 20. Novák Jakub (Vančura Václav), 22. Novák Jakub (Dlask Daniel), 23. Novák Jakub (Vančura Václav), 27. Novák Jakub, 39. Záruba Marek (Vančura Václav), 40. vlastní - 35. Černý Lukáš (Dolák Dominik), 37. Pelc Jiří (Dolák Dominik), 38. Dolák Dominik (Pelc Jiří)
ŽK: Novák Jakub - Schöner Pavel, Pelc Jiří
FC Mazáci Přelouč: Záruba Marek, Rokyta Václav, Hajn David, Novák Jakub, Vančura Václav, Jedlička Martin, Dlask Daniel, Šimon Jakub, Čada David, Březina Milan
FK Stochov: Majer Jiří, Schöner Pavel, Černý Lukáš, Dolák Dominik, Pelc Jiří, Lukáč Vít Nejlepší hráči: Novák J., Vančura V. (oba Přelouč), Dolák D. (Stochov)