Události 16.kola

Brandýsek si výhrou nad Třebusice definitivně pojistil celkové vítězství v soutěži. Uspěla i Příbram v duelu s Přeloučí k potvrzení konečného druhého místa ji stačí získat v závěrečném kole bod. Třebusice mají jistou minimálně třetí příčku. Trochu nečekaná byla domácí prohra Hraslu Slaný s Kladnem. Dobřichovice potvrdily roli favorita u Stochova. MCE Slaný deklasovalo poslední Kralupy 17 góly. Ve statistikách se na čele asi již nezmění, obrovský náskok Hinka J. z Třebusic je neotřesitelný 58 (40+18), má devíti bodový náskok na Nykla M. z MCE a na toho samého hráče i náskok 8 branek.

Statistiky:

V šestnáctém kole měly mírně navrch domácí celky v poměru 3 0 2, domů si body přivezly Dobřichovice ze Stochova a Kladno od slánského Hraslu. Tentokrát se urodily dva dvouciferné výsledky, 17 gólový příděl připravilo slánské MCE Kralupům, v tomto utkání také padlo nejvíce branek, a to celkem 24) a 12 branek nastřílela Příbram Přelouči. K utkáním tohoto kola nastoupilo 82 hráčů, nejvíce hráčů nominovaly tradičně Přelouč, dále MCE Slaný a Kralupy, a to po 9, nejméně jich nasadil Hrasl Slaný, jen 7 hráčů. Celkem bylo vstřeleno 70 branek (průměr na zápas 14,00), domácí jich vstřelili 41 (průměr na zápas 8,20), hosté se trefili 29 x (průměr na zápas 5,80). Toto kolo sledovalo celkem jen 88 diváků, nejvíce si jich našlo cestu do stochovské haly, a to 30. Uděleno bylo celkem jen 7 žlutých karet. Hrálo se slušně bez vyloučení. Nejvíce akumulovaných faulů posbíraly Kralupy, a to 14, nejslušnějším celkem v této činnosti byla Přelouč, jen se 2 fauly.

Příbramská Viva nadělila nekompletním přeloučským Mazákům 12 branek, jednoznačné utkání v režii domácího celku, jehož kombinační hra slavila úspěch, hattrick Drašnara, hosté bez několika opor a bez brankáře moc šancí neměli. Utkání připomínalo hru kočky s myší. Do přeloučské branky se postavil hráč z pole, jeho spoluhráči byli pomalejší a velmi nepřesní. Skóre utěšeně narůstalo pro hostitele od prvních minut, který se v průběhu utkání velmi často uchyloval ke hře power play. Vše začal ve 2 minutě kapitán Zykán, pojistky přidali Branžovský Kunc a Drašnar. Hosté se prosadili po 10 minutách hry jedinou trefou od Nováka, to však bylo z jejich strany na dlouhou dobu vše. Domácí ještě do přestávky přidali další 4 branky, o které se podělili Hausleitner, Drašnar podruhé, Trefný a Havelka a přenesli si tak do druhé části luxusní sedmibrankové vedení. Jedinou slabší chvilku si vybrali domácí na začátku druhého poločasu, kdy polevili ve své kombinační hře a hosté již nebrali ohled na výsledek, ale chtěli si zahrát, výsledkem byly snižovací branky Šimona a Dlaska. Devátou branku domácích trefil Kunc a připravil mečbol na desítku pro Havelku. Po půlhodině hry si hosté dali sami vlastence a domácí účet završil svým zkompletovaným hattrickem Drašnar. Hosté v samotném závěru ještě trochu upravili skóre dvěma zásahy od Březiny a Nováka. Příbram má šestou výhru v řadě a posunula se na druhé místo tabulky, nejlepším v aktivitě i ve střelcích je Kunc L. 43 (29+14), který bodoval ve všech svých 14 vystoupeních. Přelouč v odvetách zůstává jen na dvou výhrách a klesla na osmou pozici, nejlepším v aktivitě i ve střelcích je nadále Janecký J. 39 (31+8), který také bodoval ve všech svých 13 startech.

Dobřichovický Sokol si veze všechny body ze Stochova, domácí sehráli vyrovnanou partii jen do přestávky, hostující Janoušek si vystřelil hattrick. V první části hry se na stochovské palubovce odehrávala celkem vyrovnaná partie. Jako první otevřeli skóre domácí po 10 minutách hry Cafourkem, a soupeř brzy kontroval vyrovnávací brankou Císaře. Útoky se přelévaly z jedné strany na druhou, hrál se důrazný futsal, ale v duchu fair play. Střelci se však moc nevyznamenávali, až 3 minuty pře poločasem si hosté připsali vedení po trefě Janouška a šli tak do poločasové přestávky s těsným náskokem. Po změně stran se situace na hrací ploše rapidně změnila, hosté zcela ovládli, byli jasně lepší a svou převahu zúročili i střelecky. Pojistky vedení přidali Kočí a Černý. Domácí odpověděli jen snižovací brankou Schonera. Další změny skóre přišly až v závěrečné desetiminutovce, hosté navýšili vedení dvěma góly Šlapáka, to samé se povedlo i Janouškovi, který si tak dokonal hattrick. U hostitelského celku se ještě mezi střelce zapsal Pelc. Dobřichovice se v odvetách dostaly do remízové bilance 3 1 3 a drží si pátou příčku, nejlepším v aktivitě i ve střelcích je Rada L. 40 (22+18), který bodoval ve všech svých 15 startech. Stochov čeká na třetí výhru v soutěži již šest kol a zůstává devátý, nejlepším v aktivitě i ve střelcích je Novotný J. 23 (17+6).

Kladenský Brazil pokořil slánský Hrasl na jeho palubovce, každý celek si vybíral slabší chvilky, ale nakonec se z výhry radovali hosté, domácím k bodovému zisku hattrick Klusáčka nepomohl. Úvod utkání patřil hostům, když domácí tým našel v nedbalkách a udeřil dvěma góly od Dlouhého a Danylycha. Domácí to trochu probudilo, ale výsledkem byla jen kontaktní branka Klusáčka. Hosté si vrátili dvoubrankové vedení druhou trefou Danylycha a to si přenesli do druhé části hry. Přestávka domácím prospěla, srovnali hru a po půlhodině i stav. Chvílemi svého soupeře přehrávali, snížení připravil Eichler, hosté sice udeřili Neumannem, ale dvě slepené branky domácího celku přinesli vyrovnání, Peška snižoval a remízu vystřelil Klusáček. Hosté se ovšem nevzdali a byli to opět oni kteří přidali na aktivitě a vrátili si dvoubrankové vedení Havlíčkem a Neumannem. Závěr již hostitel odehrál v power play, které však přineslo jen snižovací branku Klusáčka, který si tak zkompletoval hattrick. Kladno v odvetách vyhrálo potřetí a posunulo se na 7 místo, nejlepším v aktivitě je Dlouhý P. 27 (12+15), nejlepším střelcem týmu je Neumann R. se 13 góly. Hrasl Slaný si přerušil třízápasovou sérii výher a zůstává šestý, nejlepším v aktivitě je Klusáček P. 36 (18+18), nejlepším střelcem týmu je Peška J. s 26 góly.

Brandýsek si připsal tři body s Třebusicemi a může slavit již nyní titul, výhra se však nerodila snadno, nakonec rozhodovalo lepší proměňování šancí zejména po přestávce i výborný výkon domácího gólmana Vokouna. Utkání výborné úrovně, hrálo se s obrovským nasazením. Lépe začal domácí Brandýsek, když po 7 minutách hry otevřel skóre Krocem P. a po čtvrthodině přidal pojistku Čížek. Hosté dlouho nemohli pokořit domácího čaroděje v brance, ale před přestávkou se to podařilo Fedrhancovi, pak i Šulcovi K. a oba celky šly do poločasové přestávky za nerozhodného stavu. Po změně stran však již stříleli branky jen domácí hráči, Vokoun přiváděl hostující střelce k šílenství a udržel si čisté konto. Domácí vrátil vedení kapitán Tesař a definitivu stanovil svým druhým gólem Čížek. Brandýsek dosáhl v sérii výher na číslo deset a může slavit, nejlepším v aktivitě i ve střelcích je Kroc P. 42 (21+21). Třebusice si v odvetách připsaly druhou porážku a klesly na třetí místo, statistikám neohroženě vévodí Hink J. 58 (40+18).

Slánské MCE připravilo Kralupům střelecké manévry v podobě 17 vstřelených branek, a soupeři skoro nic nedovolili, Nykl se trefil hned 7x, Volf přispěl 5 góly a Maroušek hattrickem, čistý hattrick Mošničky na body nestačil. Domácí od první minuty určovali tempo hry a soupeři povolili jen pár šancí na kosmetickou úpravu konečného výsledku. Brankostroj domácí spustili ve 2 minutě Nyklem a po dalších brankách Volfa, opět Nykla, a Říčky bylo prakticky velice brzy rozhodnuto. Hosté sice kontrovali dvěma zásahy Junka, ale pátou branku hostitele přidal Maroušek, hosté ještě snižují Harmáčkem, ale do přestávky inkasují další čtyři branky, Nykl přidává další dvě branky, trefuje je i Zlata a opět Volf. Hned v úvodu druhého poločasu přišla desítka v podání Volfa (hattrick), soupeř odpovídá opět Harmáčkem. Druhou desítku začíná Nykl dalšími dvěma góly. K němu se připojují Maroušek, opět Volf, Nykl posedmé, Maroušek potřetí a vše ukončuje svoji pátou brankou Volf. Hosté v závěrečné desetiminutovce jen snižují čistým hattrickem Mošničky. MCE Slaný má v odvetách teprve druhou výhru a zůstává čtvrté, nejlepším v aktivitě i ve střelcích je Nykl M. 49 (32+17). Kralupy čekají na výhru již 12 kol a trůní na dně tabulky, nejlepším v aktivitě i ve střelcích je stále Vymětalík V. 34 (20+14).

Střelcem kola se stali se 7 góly Nykl M. z MCE Slaný. Nejlepším asistentem, nahrával celkem na 5 branek, byl také hráč MCE Slaný Volf L.

Statistiky:

Svou 100 branku, v 8 sezóně, si vystřelil Zlata R. z MCE Slaný.

čekatelé: Kladno – 4 branky do třístovky, 3 sezóna, Mára M. (Kralupy) – 2 branky do stovky, 14 sezóna, Maroušek J. (MCE Sl) – 3 branky do stovky, 8 sezóna), Volf L. (MCE Slaný) – 2 branky do dvoustovky, 10 sezóna, Karas R. (Kralupy) – 10 branek do stovky, 14 sezóna

Sestava 16. kola:

Vokoun M. (Brandýsek) 3x – Nykl M. (MCE Slaný) 5x, Volf L. (MCE Slaný), Janoušek V. (Dobřichovice) 2x, Drašnar O. (Příbram)

O1A1601 FK Viva Příbram - FC Mazáci Přelouč 12 : 6 (8 : 1)

Rozhodčí: Peták Jan, Chyba Michal Diváků: 10 Místo konání: SH Příbram Datum konání: 21. 2. 2020 Výkop: 20:15 AF: D 3/2 – H 2/0 Fair play (trestné body): D 5 – H 2
Branky (asistence): 2. Zykán Jan (Pravda Jakub), 5. Branžovský Marek (Hausleitner Jakub), 6. Kunc Luboš (Hausleitner Jakub), 9. Drašnar Ondřej (Havelka Lukáš), 13. Hausleitner Jakub (Havelka Lukáš), 14. Drašnar Ondřej (Havelka Lukáš), 15. Trefný Josef (Branžovský Marek), 20. Havelka Lukáš (Pravda Jakub), 25. Kunc Luboš (Pravda Jakub), 28. Havelka Lukáš (Drašnar Ondřej), 29. vlastní, 33. Drašnar Ondřej (Branžovský Marek) - 10. Novák Jakub, 23. Šimon Jakub (Jirka Michal), 24. Dlask Daniel (Novák Jakub), 29. Hajn David (Novák Jakub), 39. Březina Milan (Hajn David), 40. Novák Jakub (Jedlička Martin)
FK Viva Příbram: Branžovský Marek, Drašnar Ondřej, Zykán Jan, Trefný Josef, Kunc Luboš, Pravda Jakub, Hausleitner Jakub, Havelka Lukáš
FC Mazáci Přelouč: Rokyta Vojtěch, Rokyta Václav, Hajn David, Novák Jakub, Jedlička Martin, Dlask Daniel, Šimon Jakub, Březina Milan, Jirka Michal Nejlepší hráči: Drašnar O., Hausleitner J. (oba Příbram), Rokyta Václav (Přelouč)

O1A1602 FK Stochov - TJ Sokol Dobřichovice 3 : 8 (1 : 2)

Rozhodčí: Kalík Michal, Bázler Jiří Diváků: 30 Místo konání: SH Stochov Datum konání: 22. 2. 2020 Výkop: 20:15 AF: D 4/4 – H 5/1 Fair play (trestné body): D 8 – H 6
Branky (asistence): 10. Cafourek Matěj (Dolák Dominik), 27. Schöner Pavel (Dolák Dominik), 39. Pelc Jiří (Dolák Dominik) - 12. Císař Jakub (Kočí Jan), 18. Janoušek Václav (Štědronský Martin), 22. Kočí Jan (Štědronský Martin), 27. Černý Daniel (Janoušek Václav), 31. Šlapák Marcel, 32. Janoušek Václav (Šlapák Marcel), 39. Šlapák Marcel (Janoušek Václav), 40. Janoušek Václav (Kočí Jan)
FK Stochov: Kabele Petr, Schöner Pavel, Černý Lukáš, Dolák Dominik, Dolák Lukáš, Cafourek Matěj, Majer Jiří, Pelc Jiří
TJ Sokol Dobřichovice: Geissler Jiří, Císař Jakub, Blažek Jaroslav, Štědronský Martin, Šlapák Marcel, Janoušek Václav, Černý Daniel, Kočí Jan Nejlepší hráči: Janoušek V., Šlapák M. (oba Dobřichovice), Dolák D. (Stochov)

O1A1603 Hrasl Slaný - FC Brazil Kladno 5 : 6 (1 : 3)

Rozhodčí: Orálek Kamil, Bázler Jiří Diváků: 10 Místo konání: SH BIOS Slaný Datum konání: 21. 2. 2020 Výkop: 19:15 AF: D 2/5 – H 3/5 Fair play (trestné body): D 11 – H 8
Branky (asistence): 12. Klusáček Petr (Rössler Lukáš), 21. Eichler Tomáš (Klusáček Petr), 28. Peška Jan (Eichler Tomáš), 29. Klusáček Petr (Landvojtovič Jan ml.), 38. Klusáček Petr (Eichler Tomáš) - 3. Dlouhý Pavel (Neumann Radislav), 5. Danylych Denys (Dlouhý Pavel), 13. Danylych Denys (Neumann Radislav), 23. Neumann Radislav (Čampulka David), 30. Havlíček Robin (Danylych Denys), 34. Neumann Radislav (Čičmanec Lukáš)
ŽK: Klusáček Petr, Landvojtovič Jan ml. - 0
Hrasl Slaný: Dlouhý Michal, Peška Jan, Kuba Ondřej, Klusáček Petr, Landvojtovič Jan ml., Rössler Lukáš, Eichler Tomáš
FC Brazil Kladno: Doležal Jan, Čičmanec Lukáš, Neumann Radislav, Čampulka David, Dlouhý Pavel, Havlíček Robin, Danylych Denys Nejlepší hráči: Neumann R. (Kladno), Klusáček P. (Hrasl Slaný), Čičmanec L. (Kladno)

O1A1604 Futsal Club Brandýsek - PK Třebusice 4 : 2 (2 : 2)

Rozhodčí: Laštovička Stanislav, Chadima Miroslav Diváků: 28 Místo konání: SH Kladno Datum konání: 19. 2. 2020 Výkop: 20:15 AF: D 5/4 – H 5/4 Fair play (trestné body): D 13 – H 11
Branky (asistence): 7. Kroc Patrik, 14. Čížek Jakub (Kroc Patrik), 28. Tesař Tomáš (Kroc Patrik), 37. Čížek Jakub (Vokoun Martin) - 17. Fedrhanc Adam (Kubín Jan), 20. Šulc Kryštof (Šerák Radek)
ŽK: Vokoun Martin, Čížek Jakub - Fedrhanc Adam
Futsal Club Brandýsek: Vokoun Martin, Tesař Tomáš, Toman Matěj, Zíka Jan, Kroc Patrik, Kroc Lukáš, Čížek Jakub, Růžička Jiří
PK Třebusice: Dráb Václav, Hink Jaroslav, Šulc Kryštof, Fedrhanc Adam, Šerák Martin, Šerák Radek, Kubín Jan, Šulc Richard Nejlepší hráči: Vokoun M. (Brandýsek), Dráb V. (Třebusice), Růžička J. (Brandýsek)

O1A1605 MCE Slaný - AFC Kralupy 17 : 7 (9 : 3)

Rozhodčí: Bázler Jiří, Svoboda Richard Diváků: 10 Místo konání: SH BIOS Slaný Datum konání: 21. 2. 2020 Výkop: 20:45 AF: D 3/3 – H 7/7 Fair play (trestné body): D 8 – H 14
Branky (asistence): 2. Nykl Michal (Volf Libor), 4. Nykl Michal, 5. Volf Libor (Nykl Michal), 7. Říčka Jiří, 8. Maroušek Jan (Beneš Adam), 14. Nykl Michal (Volf Libor), 15. Zlata René (Maroušek Jan), 18. Nykl Michal (Volf Libor), 20. Volf Libor, 21. Volf Libor (Kalous Lukáš), 29. Nykl Michal (Pustai Simon), 32. Nykl Michal (Volf Libor), 36. Maroušek Jan (Beneš Adam), 37. Volf Libor, 38. Nykl Michal (Volf Libor), 39. Maroušek Jan (Nykl Michal), 40. Volf Libor - 7. Junek Petr (Harmáček Daniel), 8. Junek Petr (Moravec Lukáš), 10. Harmáček Daniel (Moravec Lukáš), 28. Harmáček Daniel (Bednárik Jan), 30. Mošnička Roman (Pelc Miroslav), 31. Mošnička Roman (Koláček Libor), 39. Mošnička Roman (Junek Petr)
ŽK: Beneš Adam - 0
MCE Slaný: Pustai Simon, Volf Libor, Zlata René, Kalous Lukáš, Flégl Jaroslav, Beneš Adam, Nykl Michal, Maroušek Jan, Říčka Jiří
AFC Kralupy: Pelc Miroslav, Koláček Libor, Karas Roman, Junek Petr, Harmáček Daniel, Marhons Lukáš, Mošnička Roman, Bednárik Jan, Moravec Lukáš Nejlepší hráči: Volf L., Nykl M. (oba MCE Slaný), Mošnička R. (Kralupy)