Události 18.kola

Závěrečné kolo rozhodovalo prakticky jen o třetím místě, které uhájily Třebusice, které nadělily slánskému MCE 19 branek, jistý vítěz příbramská Viva zakončila sezónu těsnou výhrou u rakovnického Atlanticu. Druhý Brandýsek přenechal všechny body kladenskému Brazilu. Slánská Čechie rozstřílela Kralupy 15 góly. Dobřichovický Sokol nakonec opustil poslední místo, výhrou u přeloučských Mazáků. Vítězem aktivity se stal opět Hink Jaroslav z Třebusic s úctyhodným 30 bodovým náskokem 89 (59+30), vyhrál i střelce.

Statistiky: v osmnáctém kole dopadl souboj, domácí – hosté lépe pro hostující celky v poměru 2 0 3, domácí tvrze uhájily jen Třebusice a Čechie Slaný. Urodily se hned dva dvouciferné výsledky, 19 branek nadělily Třebusice slánskému MCE (zároveň nejvíce branek v utkání, 25), patnáctku připravila Čechie Kralupům. K utkáním nastoupilo celkem 84 hráčů, nejvíce jich nominovala Přelouč, a to 11, nejméně, 6, Příbram. Celkem bylo vstřeleno 81 branek (průměr na zápas 16,20), domácí jich vstřelili 50, nový rekord (průměr na zápas 10,00), hosté se trefili 31x (průměr na zápas 6,20). Toto kolo sledovalo 120 diváků, nejvíce si navštívilo přeloučskou halu, a to 55. Uděleno bylo celkem 12 žlutých karet. Hrálo se slušně, bez vyloučení. Nejvíce akumulovaných faulů posbíraly Kralupy, Přelouč a Dobřichovice, po 10, nejslušnějšími celky v této činnosti byly Rakovník a MCE Slaný, jen se 4 fauly.

Třebusické PK zničilo svoji rekordní výhrou v podobě 19 branek slánské MCE, hosté ze Slaného přijeli bez brankáře a na skóre to bylo hodně vidět, rychlé vedení domácího favorita a utkání se změnilo v exhibici. Střelecký koncert začali domácí od prvních minut, tři střely, tři branky, o které se postaral brankář Sedlák, Šulc K. a Fedrhanc. Zbytek utkání se nesl v přátelském duchu. Hosté smazali nulu na svém kontě po 10 minutách hry Nyklem. Následovaly další tři třebusické zásahy, Fedrhanc si zkompletoval hattrick, trefil se i kanonýr Hink. Hosté kontrovali opět jedinou trefou od kapitána Snovického. Do poločasu se domácí prosadili ještě čtyřikrát a připravili tak soupeři desítku, dvě trefy Hinka také znamenaly hattrick, Fedrhanc se také trefil ještě dvakrát. Dalších 9 branek si domácí schovali i do druhé části hry, Šerák R. si vystřelil hattrick, další dvě trefy měl Hink, Fedrhanc, mezi střelce se ještě zapsali Sedlák a Šerák M. U hostů kontrovali. 2x Zlata, Novotný a podruhé Nykl. Třebusice měly doma bilanci 7 0 2 a stačilo to na celkové třetí místo, Fedrhanc vydržel v pravidelné bodové aktivitě ve všech svých odehraných 9 utkáních, Hink bodoval v 16 ze 17 odehraných zápasů, Šerák R. vydržel pravidelně bez přestávky bodovat do 14.kola. MCE poslední tři zápasy nebodovalo a zakončilo sezónu na posledním místě, nejaktivnější byl Pospíšil M. ml., Nykl a Snovický.

Slánská Čechie rozdrtila na domácí palubovce Kralupy 15 góly, druhý poločas se změnil v exhibici hostitelského celku. Domácí od začátku diktovali tempo utkání a soupeři nedali ani teoretickou šanci na bodový zisk, hosté drželi nadějný stav jen do 17 minuty. Skóre otevřeli domácí již ve 2 minutě Kroutilem, hosté na tuto úvodní trefu dokázali zareagovat Kaňkou, ale ve zbytku utkání jen přihlíželi, jak narůstá skóre v jejich neprospěch. Opětovné vedení domácím vrátil kanonýr Kroutil, třetí zásah zařídil Danda, hosté sice snížili Koláčkem L., ale do přestávky ještě dvakrát inkasovali, trefil se Jiránek a Kroutil stihl i hattrick. Po změně stran domácí již předváděli střeleckou exhibici v podobě 10 branek v kralupské síti, Kroutil přidal další hattrick, po dvou brankách trefili Jiránek a Řehák, další přidali Danda, Volgner a Hrůnek. Hosté se ve 2 poločase trefili celkem 4x, Karasem, Vymětalíkem, Koláčkem T. a Harmáčkem. Čechie má odvetnou bilanci kladnou 6 0 3 a stačilo to na celkové čtvrté místo, Kroutil bodoval ve všech svých 9 odehraných utkání, aktivní byl i Řehák a Mrština. Kralupy získal z posledních pěti utkání jediný bod a skončily na předposledním 9 místě, Vymětalík bodoval ve všech svých 14 odehraných utkáních, zdatně konkuroval jen Koláček L.

Kladenský Brazil si veze nejtěsnější výhru od Brandýsku, domácí sice smazali tříbrankové manko, ale hosté si všechny body vystřelili 7 minut před koncem. Velmi vyrovnané a takticky vedené utkání, mělo rychlý spád a nepostrádalo kvalitu, ani žluté karty, které byly na obou stranách uděleny ve třech případech. Domácí, kteří představili nového gólmana, se ujali vedení v 6 minutě Holubem, ale pak jako by jim zvlhnul střelecký prach, čekali dlouhé minuty na další branky. Hosté toho využili k obratu, ve 14 minutě srovnal stav Dlouhý, více toho v koncovce první poločas nenabídl. Úvod druhé části patřil hostů, kteří třemi góly během čtyř minut utekli svému hostiteli, vedení zajistil Šašek, dále se trefil Kott a podruhé Dlouhý. Tento stav však vyburcoval spíše domácí střelce, kteří během krátké chvíle smazali tříbrankové manko, nejprve snížil Zíka, kontaktní branku zajistil kapitán Tesař a vyrovnání připravil Toman. Definitivní rozhodnutí přišlo 7 minut před koncem, kdy se trefil hostující Šašek podruhé a vystřelil svému celku další výhru. Brazil venku boduje, doma rozdává, nakonec zakončil sezónu na 6 místě, bodově se nejvíce dařilo dvojici Čampulka, Neumann. Brandýsek si přerušil šestizápasovou sérii výher, a skončil druhý, Tesař s Růžičkou bodovali ve všech svých odehraných utkáních.

Dobřichovický Sokol se na závěr venku dočkal první výhry, o jedinou branku porazil přeloučské Mazáky a stačilo to na posun v tabulce na konečné 8 místo, na body nestačilo ani 5 tref přeloučského Janeckého, hosté podnikli rozhodující ofenzivní smršť po změně stran, finiš domácím přinesl již jen snížení. Začátek utkání byl oboustranně plný nepřesností. Lépe začali domácí, v 5 minutě otevřel skóre kanonýr Janecký a tento jediný domácí střelec bojoval sám až do 37 minuty se soupeřem. Hosté záhy srovnali Obermajerem a o minutu později je poslal do vedení Plzák. Domácí zachraňoval vyrovnávací brankou Janecký. Ve druhé části hry se hostům povedl trhák v podobě 5 branek v řadě, o které se postarali Rada, Seidler, Šlapák, Obermajer a opět Seidler. S tím se nechtěl smířit Janecký, který dalšími třemi góly v řadě dal domácím naději, kterou přiživil ještě kontaktní brankou Hajn. V závěru padly na obou stranách ještě dvě branky, domácím se nepodařilo dohonit gólové manko, první pojistku hostů trefil Obermajer, druhou Rada. U domácích snižoval 2x Vančura. Dobřichovice vyhrály popáté a opustily tím dno tabulky, Obermajer, Šlapák a Janoušek bodovali ve všech svých odehraných utkáních. Přelouč jako nováček nezklamal, zakončil premiérovou sezónu na 6 pozici, Janecký bodoval i střílel branky ve všech svých 17 odehraných utkáních, nejvíce se bodově dařilo Benešovi a Sklenkovi.

Střelcem kola se stal se 7 góly Fedrhanc A. z Třebusic. Nejlepším asistentem, nahrával celkem na 5 branek, byl Šerák R. z Třebusic.

Sestava 18. kola

Sedlák M. (Třebusice) – Fedrhanc A. (Třebusice) 5x, Kroutil R. (Čechie) 6x, Janecký J. (Přelouč) 9x, Hink J. (Třebusice) 10x

O1A1801 PK Třebusice - MCE Slaný 19 : 6 (10 : 2)

Rozhodčí: Černý Martin, Svoboda Richard Diváků: 25 Místo konání: SH BIOS Slaný Datum konání: 8. 3. 2019 Výkop: 19:15 AF: D 2/4 – H 2/2
Branky (asistence): 3. Sedlák Michal (Kala Lukáš), 4. Šulc Kryštof (Kala Lukáš), 5. Fedrhanc Adam (Šulc Richard), 10. Hink Jaroslav (Sedlák Michal), 12. Fedrhanc Adam (Šerák Radek), 14. Fedrhanc Adam (Šulc Kryštof), 16. Hink Jaroslav, 18. Hink Jaroslav (Šulc Richard), 19. Fedrhanc Adam (Šerák Radek), 20. Fedrhanc Adam (Sedlák Michal), 21. Šerák Martin (Šerák Radek), 23. Šerák Radek (Sedlák Michal), 27. Šerák Radek (Hink Jaroslav), 32. Fedrhanc Adam (Hink Jaroslav), 33. Hink Jaroslav (Šerák Radek), 34. Sedlák Michal (Šerák Martin), 35. Hink Jaroslav (Šulc Richard), 36. Šerák Radek (Hink Jaroslav), 37. Fedrhanc Adam (Šulc Kryštof) - 10. Nykl Michal (Snovický Jan), 14. Snovický Jan (Kalous Lukáš), 29. Novotný Filip (Volf Libor), 34. Zlata René (Nykl Michal), 35. Zlata René, 36. Nykl Michal (Volf Libor)
PK Třebusice: Sedlák Michal, Hink Jaroslav, Šerák Radek, Šerák Martin, Šulc Kryštof, Kala Lukáš, Šulc Richard, Fedrhanc Adam
MCE Slaný: Flégl Jaroslav, Snovický Jan, Zlata René, Volf Libor, Novotný Filip, Maroušek Jan, Nykl Michal, Kalous Lukáš Nejlepší hráči: Sedlák M. (Třebusice), Volf L. (MCE Slaný), Fedrhanc A. (Třebusice)

O1A1802 R. S. C. Čechie Slaný - AFC Kralupy n/Vl 15 : 6 (5 : 2)

Rozhodčí: Bázler Jiří, Černý Martin Diváků: 10 Místo konání: SH BIOS Slaný Datum konání: 8. 3. 2019 Výkop: 21:00 AF: D 3/2 – H 7/3
Branky (asistence): 2. Kroutil Radovan, 6. Kroutil Radovan, 11. Danda Lukáš (Jiránek Jakub), 18. Jiránek Jakub, 20. Kroutil Radovan (Volgner Petr), 21. Řehák Zdeněk (Volgner Petr), 22. Kroutil Radovan, 23. Jiránek Jakub (Hrůnek Miroslav), 23. Řehák Zdeněk, 25. Jiránek Jakub (Danda Lukáš), 26. Kroutil Radovan, 29. Danda Lukáš (Hrůnek Miroslav), 35. Volgner Petr (Řehák Zdeněk), 37. Kroutil Radovan (Jiránek Jakub), 38. Hrůnek Miroslav - 2. Kaňka Jan (Harmáček Daniel), 17. Koláček Libor (Vymětalík Vladimír), 22. Karas Roman (Harmáček Daniel), 23. Vymětalík Vladimír (Kaňka Jan), 34. Koláček Tomáš, 39. Harmáček Daniel
ŽK: Řehák Zdeněk - 0
R. S. C. Čechie Slaný: Pflégr Václav, Mrština Bohumil, Jiránek Jakub, Kroutil Radovan, Hrůnek Miroslav, Moravec Rudolf, Řehák Zdeněk, Volgner Petr, Danda Lukáš
AFC Kralupy n/Vl: Pospíšil Tomáš, Karas Roman, Koláček Tomáš, Koláček Libor, Bednárik Jan, Kaňka Jan, Vymětalík Vladimír, Harmáček Daniel Nejlepší hráči: Kroutil R. (Čechie Slaný), Vymětalík V. (Kralupy), Jiránek J. (Čechie Slaný)

O1A1803 Futsal Club Brandýsek - FC Brazil Kladno 4 : 5 (1 : 1)

Rozhodčí: Šnýdr Miroslav, Říha Jaroslav Diváků: 20 Místo konání: SH Kladno Datum konání: 8. 3. 2019 Výkop: 20:00 AF: D 5/3 – H 5/4
Branky (asistence): 6. Holub Ondřej (Tesař Tomáš), 30. Zíka Jan (Toman Matěj), 31. Tesař Tomáš, 32. Toman Matěj (Holub Ondřej) - 14. Dlouhý Pavel (Čampulka David), 24. Šašek David (Kott Tomáš), 25. Kott Tomáš (Neumann Radislav), 28. Dlouhý Pavel, 33. Šašek David (Čampulka David)
ŽK: Tesař Tomáš, Holub Ondřej, Houha Lukáš - Doležal Jan, Dlouhý Pavel, Šašek David
Futsal Club Brandýsek: Švejkovský Dominik, Tesař Tomáš, Toman Matěj, Hora Petr, Kroc Patrik, Holub Ondřej, Houha Lukáš, Zíka Jan
FC Brazil Kladno: Doležal Jan, Neumann Radislav, Dlouhý Pavel, Čampulka David, Šašek David, Kott Tomáš, Danylych Denys Nejlepší hráči: Dlouhý P. (Kladno), Toman M. (Brandýsek), Čampulka D. (Kladno)

O1A1804 FC Mazáci Přelouč - Sokol Dobřichovice 8 : 9 (2 : 2)

Rozhodčí: Vala Luboš, Hervert Pavel Diváků: 55 Místo konání: SH Přelouč Datum konání: 8. 3. 2019 Výkop: 20:00 AF: D 5/5 – H 5/5
Branky (asistence): 5. Janecký Josef (Novák Jakub), 13. Janecký Josef (Novák Jakub), 33. Janecký Josef (Vančura Václav), 35. Janecký Josef, 37. Janecký Josef (Novák Jakub), 38. Hajn David (Vančura Václav), 39. Vančura Václav (Hajn David), 40. Vančura Václav (Hajn David) - 8. Obermajer Ladislav (Rada Lukáš), 9. Plzák Michal (Šlapák Marcel), 23. Rada Lukáš (Halenka Jakub), 26. Seidler Zdeněk (Rada Lukáš), 30. Šlapák Marcel (Geissler Jiří), 31. Obermajer Ladislav, 33. Seidler Zdeněk, 38. Obermajer Ladislav (Janoušek Václav), 40. Rada Lukáš
ŽK: Dlask Daniel, Šimon Jakub, Cápay Libor - 0
FC Mazáci Přelouč: Záruba Marek, Machačný Luboš, Hajn David, Novák Jakub, Vančura Václav, Jedlička Martin, Dlask Daniel, Šimon Jakub, Janecký Josef, Cápay Libor, Rokyta Vojtěch
Sokol Dobřichovice: Geissler Jiří, Šlapák Marcel, Janoušek Václav, Obermajer Ladislav, Rada Lukáš, Halenka Jakub, Plzák Michal, Štědronský Martin, Seidler Zdeněk Nejlepší hráči: Janecký J. (Přelouč), Obermajer L., Raha L. (oba Dobřichovice)

O1A1805 TJTZ Atlantic Rakovník - FK VIVA Příbram 4 : 5 (1 : 0)

Rozhodčí: Polák Ivo, Orálek Kamil Diváků: 10 Místo konání: SH Stochov Datum konání: 8. 3. 2019 Výkop: 20:30 AF: D 1/3 – H 4/3
Branky (asistence): 8. Spal Štěpán (John Petr), 22. Vodrážka Tomáš, 37. Vild Daniel, 38. Vodrážka Tomáš (Mates Tomáš) - 25. Steinbauer Petr (Hanáček Martin), 26. Hausleitner Jakub (Steinbauer Petr), 30. Riegel Jan (Drašnar Ondřej), 32. Steinbauer Petr (Hausleitner Jakub), 39. Steinbauer Petr (Drašnar Ondřej)
ŽK: Tvrz Petr - Steinbauer Petr
TJTZ Atlantic Rakovník: Řepka Zdeněk, Tvrz Petr, Karnafel Matuš, Spal Štěpán, Vild Daniel, Mates Tomáš, Vodrážka Tomáš, Tvrz Marek, John Petr
FK VIVA Příbram: Branžovský Marek, Drašnar Ondřej, Riegel Jan, Hausleitner Jakub, Hanáček Martin, Steinbauer Petr Nejlepší hráči: Steinbauer P., Drašnar O. (oba Příbram), Vodrážka T. (Rakovník)