Události 2.kola

Po druhém odehraném kole zůstaly bez bodové ztráty jen tři celky v pořadí Brandýsek, Rakovník a Čechie Slaný, dvě mužstva zatím na body čekají, Dobřichovice a Příbram. Tři utkání se rozhodly až po změně stran, Třebusice otočily nepříznivý stav s Kralupami po půlhodině hry, Kladno s MCE Slaný a také Rakovník s Přeloučí až v posledních minutách. Čechii Slaný stačil na plný bodový zisk u Dobřichovic první poločas, Brandýsek rozstřílel domácí Příbram 13 gólovou kanonádou. Do čela aktivity se prostřílel Růžička J. z Brandýsku 12 (7+5). Tabulku střelců vede třebusický kapitán Hink J. s 8 trefami.

Statistiky: ve druhém kole byly mírně úspěšnější domácí celky v poměru 3 0 2, venku loupila jen slánská Čechie v Dobřichovicích a Brandýsek v Příbrami. Tentokrát byly k vidění dva dvouciferné výsledky, Brandýsek vyrovnal svůj rekord ve střelených brankách z prvního kola a tentokrát nadělil třináctku Příbrami, nepopulární desítku si odvezly Kralupy od Rakovníka. Nejvíce branek padlo v utkání Příbram Brandýsek, a to 17. K utkáním nastoupilo celkem 91 hráčů, nejvíce jich opět nominovala Přelouč (maximální počet 14), nejméně MCE Slaný a Brandýsek, po 7. Celkem bylo vstřeleno rekordních 69 branek (průměr na zápas 13,80), domácí jich vstřelili 35 (průměr na zápas 7,00), hosté se trefili 34x (průměr na zápas 6,80). Druhé kolo sledovalo celkem 133 diváků, nejvíce si jich našlo cestu do kladenské haly, a to 40. Uděleno bylo celkem 7 žlutých karet. Červeného žolíka uviděl Novák J. z Přelouče. Nejvíce akumulovaných faulů posbírala Čechie Slaný, celkem 11, nejslušnějším celkem v této činnosti bylo MCE Slaný s pouhými 2 fauly.

Třebusické PK nakonec nadělilo kralupskému AFC desítku, definitiva přišla až v závěrečné desetiminutovce. Utkání dvou letitých soupeřů bylo v první polovině utkání velmi vyrovnané. Již ve druhé minutě udeřili hosté Márou, reakce domácího celku netrvala dlouho, vyrovnání zařídil kapitán Hink. Tato situace se v první půli opakovala ještě dvakrát, hosté si vrátili vedení kapitánem Moravcem, ale trvalo jen minutu, než srovnal stav Šulc R., do třetice šli hosté do vedení Vymětalíkem, ale v té samé minutě se podruhé trefil domácí snajpr Hink. Spokojenější šli do poločasové přestávky přece jen hosté, těsné vedení vystřelil tři minuty před jejím koncem svoji druhou trefou Vymětalík. Také úvod druhého dějství měl podobný obraz. Čtvrté vedení hostitelského celku trefil Kala, ale brzy hostující kanonýr Vymětalík zkompletoval čistý hattrick. Jak se později ukázalo, pro hosty to byla konečná v produktivitě. Po půl hodině hry se dvakrát během jedné minuty trefil Hink, ale přehoupl tak poprvé skóre na domácí stranu. Zanedlouho přidali domácí další dvě slepené branky, Šerákem R. a Šulcem R. a bylo definitivně rozhodnuto. Čtyři minuty před koncem připravil mečbol na desítku Kala, pro Kinského. Soupeř stihl korigovat jen jedinou brankou Máry. Utkání se moc nepovedlo hostujícímu brankáři, který inkasoval čtyři branky z poloviny hřiště. Na obou stranách dominovali vyhlášení kanonýři, domácí kapitán Hink (4+0) a hostující kanonýr Vymětalík (3+3).

Kladenský Brazil si poradil se slánským MCE až po půlhodině hry, snaha hostů při power-play přišla vniveč, domácí přidali další pojistky. Velmi slušně hrané a dlouho vyrovnané utkání začali lépe hosté, když skóre otevřeli v 6 minutě Pospíšilem M. ml. Domácí trvalo poměrně dlouho, než se střelecky prosadili, ve 14 minutě srovnal stav Dlouhý, ale vzápětí vrátil hostům vedení Novotný. I toto vedení však mělo jepičí život, hostitelský celek opět srovnal, Tůmou. Poté si vzali všichni střelci delší pauzu, na další změnu skóre se čekalo celých 14 minut. To se k individuální akci odhodlal domácí Kott, a poslal svůj celek poprvé do vedení. Soupeř následně otevřel hru, hrál i power-play, ale místo zkorigování přišly další branky ve slánské síti. Nejprve navýšil vedení Zelenka, hostům ještě svitla naděje v podání kontaktní branky Pospíšila M. ml., ale domácí již zvrat nedovolili a dalšími dvěma góly v samotném závěru pečetili svoji výhru kapitán Neumann s brankářem Doležalem. Brazil si tak připsal první výhru, MCE ještě na ni musí čekat.

Slánská Čechie si veze nejtěsnější výhru od dobřichovických Sokolu, k zisku všech tří bodů jim stačilo úvodních 18 minut hry a famózní výkon brankáře Kudrny. Od samého začátku měli hosté mírnou převahu. Ve hře byly oba celky celkem vyrovnané, avšak rozdíloví hráči byli na straně hostů, neprůstřelný brankář Kudrna a střelec Kroutil. Byli to také hosté, kteří poprvé přivodili změnu skóre Moravcem. Hostitelský celek rychle odpověděl Černým. Podobný průběh měli i další minuty, hostům vrátil vedení Kroutil. Domácí sice srovnali ihned Šlapákem, ale Řehák poslal hosty opět do vedení. Ve zbylé části prvního poločasu se trefovali jen hosté, domácí jen zklamaně proklínali slánského brankáře, který předváděl nadlidský výkon. Hosté stihli do poločasové přestávky ještě čtyři zásahy, Kroutil se trefil ještě třikrát, prosadil se i kapitán Mrština a hosté šli do druhé části hry s luxusním pětibrankovým vedením. Po změně stran se domácí hráči pustili do stíhací jízdy, velice brzy snížil opět Šlapák, po půlhodině se střelecky probudil také domácí kanonýr Obermajer, a po trefě Černého činilo gólové manko jen dvě branky. Bohužel pro domácí borce přišel kontaktní gól Halenky až v poslední minutě, na víc již jim nezbyl čas. Kroutil vykroutil hostům polovinu branek (4+1), domácí střelce dlouho trápil brankář Kudrna.

Brandýsek zdecimoval domácí příbramskou Vivu 13 gólovým výpraskem, daleko lépe se popasoval s nekompletním kádrem než hostitelský celek. Utkání mělo od první minuty jednoznačný průběh, na příbramské palubovce dominovali hosté. Jako první sice otevřeli po 3 minutách hry skóre domácí, novou posilou Řezáčem, ale netrvalo dlouho a skóre se obrátilo na stranu hostů, vyrovnání zařídil kapitán Tesař a vedoucí branku trefil Růžička. Příbramští dokázali ještě srovnat skóre Kuncem L., ale pak se již hrálo podle brandýských not, jehož hráči to potvrzovali náležitě i střelecky. Hosté si do přestávky vybudovali bezpečné čtyřbrankové vedení, když se postupně prosadili Houha, Růžička s Tesařem podruhé a také Kroc P. Hned v úvodu druhé části hry sice domácí snížili Drašnarem, ale byl to jen závan, nadále se hrálo v režii hostů, kteří si dobře zastříleli. Podruhé přesně zamířil Houha. Růžička stihl po 28 minutách hry hattrick, na dvouciferný výsledek nabil Kroc L. Tomanovi. I v závěrečné osmiminutovce se měnilo skóre, Růžička se trefil počtvrté, také Houha si vystřelil hattrick a skóre hostů uzavřel hattrickem také kapitán Tesař. Domácí v závěru jen trochu korigovali Řezáčem, jehož hattrick ale nic nepřinesl. Hostující ofenzivu řídila trojice Růžička (4+3), Houha (3+3) a Tesař (3+1), u domácího celku se střelecky prosazoval jen Řezáč (3+1).

Rakovnický Atlantic přehrál na své stochovské palubovce přeloučského nováčka, Mazáky, až v závěru utkání, při přesilovce, hattrick domácího Beneše přinesl tři body, hattrick přeloučského Janeckého na body nestačil. Utkání bylo po většinu utkání velmi vyrovnané, v první půlhodině to byla přetahovaná o skóre. Lépe do utkání vstoupili hosté, kteří po šesti minutách hry vedli o dvě branky. Skóre otevřel v 5 minutě Janecký, brzy ho napodobil Novák. Hostitelský celek však velice brzy kontroval Hamouzem a po čtvrthodině hry i srovnal stav Červený. Další změny skóre v první půli nebyly, a tak se šlo do poločasové přestávky za nerozhodného stavu. Také úvod druhé části hry začali lépe hosté, kteřísi vrátili vedení Rokytou V., ale pak začal úřadovat domácí Beneš, který dvěma slepenými góly strhl vedení na domácí stranu. Pro změnu dotahovali hosté, Janeckým hned dvakrát (zkompletoval hattrick), když smazal gólovou ztrátu i po trefě Hejdy. Závěrečná osmiminutovka však přinesla branky jen domácímu celku, na které soupeř již nedokázal reagovat. Vedení domácím vrátil při přesilové hře, po vyloučení Nováka, nejlepší hráč na hřišti, Beneš, který si také vystřelil hattrick, pojistky ještě přidali Sklenka s Hejdou. U domácích kromě Beneše (3+1) exceloval i Hejda (2+3), u soupeře byl v koncovce osamocen Janecký (3+0).

Střelci kola se stali se 4 góly Hink J. z Třebusic, Kroutil R. z Čechie Slaný a Růžička J. z Brandýsku. Asistenti kola byli opět hattrickoví, Drašnar O. z Příbrami, Růžička J., Houha L. (oba Brandýsek), Hejda M. z Rakovníka a Vymětalík V. z Kralup.

Statistiky: Atlantic Rakovník se 200 zápas v 10 sezóně.

čekatelé: Atlantic Rakovník – 7 výher do stovky a čtyři body do třístovky (10 sezóna),

PK Třebusice – 2 zápasy do dvoustovky (10 sezóna), Viva Příbram – 10 zápasů do stovky (5 sezóna), Průcha J. Čechie Slaný) – 7 branek do dvoustovky (10 sezóna), Hrubik N. (Čechie Slaný) – 11 branek do dvoustovky (12 sezóna), Bůžek L. (Čechie Slaný) – 13 branek do stovky (7 sezóna), Vymětalík V. (AFC Kralupy) – 13 branek do třístovky (11 sezóna), Moravec L. (AFC Kralupy) – 13 branek do dvoustovky (13 sezóna), Mára M. (AFC Kralupy) – 4 branky do stovky (13 sezóna), Hink J. (PK Třebusice) – 10 branek do dvoustovky (10 sezóna), Zlata R. (MCE Slaný) – 5 branek do stovky (7 sezóna), Obermajer L. (Sokol Dobřichovice) – 14 branek do stovky (3 sezóna), Schwendt M. (Atlantic Rakovník) – 12 branek do stovky (6 sezóna), Tvrz P. (Atlantic Rakovník) – 15 branek do stovky (8 sezóna)

Sestava 2.kola:

Kudrna M. (Čechie Slaný) – Růžička J. (Brandýsek), Kroutil R. (Čechie Slaný), Hink J. (Třebusice) 2x, Vymětalík V. (Kralupy)

O1A0201 PK Třebusice – AFC Kralupy n/Vl 10 : 6 (3 : 4)
Rozhodčí: Cílek Martin, Stádník Vladimír Diváků: 20 Místo konání: SH BIOS Slaný Datum konání: 2. 11. 2018 Výkop: 20:45 AF: D 4/3 – H 4/3
Branky (asistence): 4. Hink Jaroslav (Kinský Lukáš), 12. Šulc Richard (Kubín Martin), 14. Hink Jaroslav, 26. Kala Lukáš (Šerák Radek), 29. Hink Jaroslav, 30. Hink Jaroslav, 33. Šerák Radek (Šulc Richard), 34. Šulc Richard, 36. Kala Lukáš (Kubín Martin), 38. Kinský Lukáš – 2. Mára Michal (Vymětalík Vladimír), 11. Moravec Lukáš (Vymětalík Vladimír), 14. Vymětalík Vladimír (Mára Michal), 17. Vymětalík Vladimír (Koláček Libor), 26. Vymětalík Vladimír (Všolák Zbyněk), 37. Mára Michal (Vymětalík Vladimír)
ŽK: Kubín Martin – Moravec Lukáš
PK Třebusice: Měkota Ondřej, Hink Jaroslav, Šerák Radek, Šulc Kryštof, Šulc Richard, Kala Lukáš, Kinský Lukáš, Kubín Martin
AFC Kralupy n/Vl: Pelc Miroslav, Moravec Lukáš, Vymětalík Vladimír, Koláček Libor, Koláček Tomáš, Všolák Zbyněk, Mára Michal, Bednárik Jan Nejlepší hráči: Hink J. (Třebusice), Vymětalík V. (Kralupy), Šerák R. (Třebusice)

O1A0202 FC Brazil Kladno – MCE Slaný 7 : 3 (2 : 2)
Rozhodčí: Chadima Miroslav, Navrátilová Pavla Diváků: 40 Místo konání: SH Kladno Datum konání: 3. 11. 2018 Výkop: 19:15 AF: D 1/5 – H 2/0
Branky (asistence): 14. Dlouhý Pavel, 17. Tůma Milan, 31. Kott Tomáš, 34. Zelenka Martin (Hudousek Marek), 38. Hudousek Marek (Nachtigal Lukáš), 39. Neumann Radislav, 40. Doležal Jan – 6. Pospíšil Miroslav ml. (Říčka Jiří), 16. Novotný Filip, 38. Pospíšil Miroslav ml. (Říčka Jiří)
FC Brazil Kladno: Doležal Jan, Neumann Radislav, Dlouhý Pavel, Zelenka Martin, Nachtigal Lukáš, Hudousek Marek, Havlíček Robin, Tůma Milan, Kott Tomáš
MCE Slaný: Pustai Simon, Volf Libor, Pospíšil Miroslav ml., Zlata René, Beneš Adam, Novotný Filip, Říčka Jiří Nejlepší hráči: Pospíšil M. ml. (MCE Slaný), Doležal J., Kott D. (oba Kladno)

O1A0203 Sokol Dobřichovice – R. S. C. Čechie Slaný 6 : 7 (2 : 7)
Rozhodčí: Polák Ivo, Orálek Kamil Diváků: 15 Místo konání: SH BIOS Dobřichovice Datum konání: 2. 11. 2018 Výkop: 20:00 AF: D 3/6 – H 7/4
Branky (asistence): 4. Černý Daniel (Janoušek Václav), 7. Šlapák Marcel (Plzák Michal), 21. Šlapák Marcel (Rada Jan), 30. Obermajer Ladislav, 34. Černý Daniel (Janoušek Václav), 40. Halenka Jakub (Obermajer Ladislav) – 3. Moravec Rudolf (Řehák Zdeněk), 6. Kroutil Radovan, 8. Řehák Zdeněk (Kroutil Radovan), 10. Kroutil Radovan (Náprstek Radek), 15. Mrština Bohumil (Švásta Ondřej), 17. Kroutil Radovan (Volgner Petr), 18. Kroutil Radovan
ŽK: 0 – Mrština Bohumil, Kroutil Radovan, Řehák Zdeněk
Sokol Dobřichovice: Geissler Jiří, Janoušek Václav, Černý Daniel, Obermajer Ladislav, Šlapák Marcel, Halenka Jakub, Rada Jan, Plzák Michal, Štědronský Martin, Onderka Adam
R. S. C. Čechie Slaný: Kudrna Michal, Mrština Bohumil, Jiránek Jakub, Kroutil Radovan, Švásta Ondřej, Moravec Rudolf, Náprstek Radek, Řehák Zdeněk, Tylšar Ondřej, Volgner Petr Nejlepší hráči: Kudrna M., Kroutil R. (oba Čechie Slaný), Halenka J. (Dobřichovice)

O1A0204 FK VIVA Příbram – Futsal Club Brandýsek 5 : 13 (2 : 6)
Rozhodčí: Čikara Petr, Peták Jan Diváků: 30 Místo konání: SH Příbram Datum konání: 4. 11. 2018 Výkop: 20:15 AF: D 3/3 – H 4/3
Branky (asistence): 3. Řezáč Filip (Drašnar Ondřej), 8. Kunc Luboš (Drašnar Ondřej), 21. Drašnar Ondřej, 36. Řezáč Filip (Drašnar Ondřej), 38. Řezáč Filip – 4. Tesař Tomáš (Růžička Jiří), 6. Růžička Jiří (Houha Lukáš), 12. Houha Lukáš (Kroc Patrik), 15. Růžička Jiří (Kroc Lukáš), 17. Tesař Tomáš (Kroc Lukáš), 18. Kroc Patrik (Růžička Jiří), 22. Houha Lukáš (Růžička Jiří), 28. Růžička Jiří, 29. Kroc Lukáš (Tesař Tomáš), 31. Toman Matěj (Kroc Patrik), 32. Růžička Jiří (Houha Lukáš), 33. Houha Lukáš (Toman Matěj), 37. Tesař Tomáš (Houha Lukáš)
FK VIVA Příbram: Kříž Petr, Drašnar Ondřej, Kunc Jakub, Kunc Luboš, Buch Zdeněk, Řezáč Filip, Hanáček Martin, Branžovský Marek
Futsal Club Brandýsek: Grubner Jan, Tesař Tomáš, Kroc Patrik, Kroc Lukáš, Toman Matěj, Růžička Jiří, Houha Lukáš Nejlepší hráči: Růžička J., Houha L., Tesař T. (všichni Brandýsek)

O1A0205 TJTZ Atlantic Rakovník – FC Mazáci Přelouč 8 : 5 (2 : 2)
Rozhodčí: Zlatník Jakub, Šnýdr Miroslav Diváků: 28 Místo konání: SH Stochov Datum konání: 2. 11. 2018 Výkop: 20:30 AF: D 3/4 – H 4/5
Branky (asistence): 7. Hamouz Robert (Sklenka Jakub), 14. Červený Jaroslav (Hejda Marek), 23. Beneš Lukáš (Vodrážka Tomáš), 25. Beneš Lukáš (Hejda Marek), 29. Hejda Marek (Beneš Lukáš), 32. Beneš Lukáš (Hejda Marek), 36. Sklenka Jakub (Červený Jaroslav), 39. Hejda Marek (Sklenka Jakub) – 5. Janecký Josef, 6. Novák Jakub (Hajn David), 21. Rokyta Václav, 27. Janecký Josef (Vančura Václav), 30. Janecký Josef (Marek Jiří)
ŽK: Sklenka Jakub – 0 ČK: 0 – Novák Jakub
TJTZ Atlantic Rakovník: Kabele Petr, Beneš Lukáš, Medřický Martin, Hadrava Jiří, Sklenka Jakub, Vodrážka Tomáš, Červený Jaroslav, Hamouz Robert, Hejda Marek, Spal Štěpán
FC Mazáci Přelouč: Marek Jiří, Šanda Petr, Hajn David, Novák Jakub, Rokyta Václav, Březina Milan, Pokorný Jan, Vančura Václav, Dlask Daniel, Janecký Josef, Smolík Tomáš, Rokyta Vojtěch, Jirka Michal, Machačný Luboš Nejlepší hráči: Beneš L., Hejda M. (oba Rakovník), Janecký J. (Přelouč)