1. 11. 2018

2. liga - východ: Nejzbach vs Třinec, Vlci doma proti Zlínu

Šesté kolo nám nabídne znovu pět zápasů a může se stát, že právě tento víkend se začne lámat chleba. Více se dozvíte v preview...

Baracuda Jakubčovice - ASM Dolní Loučky
Jakubčovice zažívají velmi nepovedený vstup do soutěže, když se po pátém kole krčí na poslední příčce s jedním bodem. Nováček Dolní Loučky naopak překvapuje a s devíti body patří do horní poloviny tabulky. Právě tento souboj nám otevře dveře do šestého kola. Domácí potřebují nutně naplno bodovat, jinak se také může stát, že jim začne ujíždět vlak, který se bude jen těžko dojíždět.

Nejzbach Vysoké Mýto - Ocel Třinec

Jednoznačný šlágr kola v podání dvou exligových celků. Diváci se určitě mohou těšit na futsal vysoké kvality. Nejzbach minulý týden remizoval na půdě Žabinských Vlků, kteří letos prokazují vynikající formu. Třinec si otevřel střelnici v Jakubčovicích, kde úřadoval Lukáš Baron, s nímž jsme v týdnu zveřejnili rozhovor. Tento zápas může hodně napovědět o dalším průběhu sezóny, neboť na sebe naráží dva adepti na nejvyšší příčky.

Gamaspol Jeseník - USK Ostrava
Před bouřlivou atmosférou v Jeseníku se tentokrát představí nováček z Ostravy. Gamaspol se do sezóny uvedl v dobrém světle a ukazuje, že po roce v první lize mu sebevědomí nechybí. Domácí hrají ve velké pohodě a v tomto utkání jsou jasným favoritem. Vysokoškoláci ze Slezska dostali v posledních dvou zápasech dohromady 20 branek. Pokud se v Jeseníku defenzivní hra nezlepší, pak to může skončit dalším divokým výsledkem. Jeseník se před domácím publikem chce prezentovat atraktivním ofenzivním futsalem.

Žabinští Vlci Brno - VŠSK Zlín
Jak již bylo několikrát zmíněno, Žabinští vlci letos jedou na vlně velké formy. Prohráli pouze s Jeseníkem. Jejich dobré rozpoložení se pokusí narušit Zlín, který letos zatím nepokukuje po vysokých příčkách, avšak ambice týmu jsou určitě vyšší, což se může ukázat už v tomto duelu. Jediný sobotní zápas začíná v moravské metropoli patnáct minut po devatenácté hodině.

Tango Hodonín - FERRAM Opava
Šesté kolo nám uzavře souboj v hodonínské hale. Místní Tango přivítá opavský FERRAM. Nováček z Opavy neudržel minulý týden náskok s Dolními Loučky a podlehl těsně 6:5. Tango vletělo skvěle do utkání s Ostravou, což rozhodlo zbytek zápasu. Zvolí Hodonín stejnou taktiku i na dalšího nováčka? To můžete zjistit v 18:30.

zdroj: eFutsal.cz