4. 12. 2019

6.kolo KP 2019-20

Události 6.kola

6.kolo smazalo poslední nulu k kolonce proher, lídr soutěže, MCE Slaný, doma podlehl Třebusicím, když po přestávce inkasoval 8 branek, aniž by samo nějakou vstřelil, 4 góly Nykla na body nestačily, ale dva hattricky soupeře (Hinka a Šeráka R.) ano. Totožný výsledek, ale v opačném gardu, přišel z Příbrami, která nadělila Kralupům také 12 branek, 5 z nich trefil Kunc L., hattrick připojil Řezáč, ani tady nestačily na bodový zisk 4 góly kralupského Vymětalíka. Trochu nečekaný výsledek připravilo Kladno, které vyhrálo u Brandýsku, dva góly dal domácím brankář Doležal při power-play soupeře. Hrasl Slaný si poradil s Dobřichovicemi ještě do přestávky, hosté si sami zrušili vedení dvěma vlastenci. Přelouč měla více štěstí v závěru utkání na Stochově, kde k vidění byly hned tři hattricky, dva domácí (Novotný a Hejda) body nepřinesly, soupeřův dokonaný hattrick Janeckého naopak znamenal vítěznou branku. Třebusický snajpr Hink si upevnil vedení v aktivitě, 23 (16+7), má tříbodový náskok, ve střelcích vede naprosto vyrovnaný souboj s Janeckým z Přelouče, oba mají tříbrankový náskok za 16 zásahů.

Statistiky:

V šestém kole dopadl souboj domácí – hosté trochu lépe pro hosty v poměru 2 0 3. Na svých palubovkách dokázala vyhrát jen hladce Příbram s Kralupami a Hrasl Slaný přehrál Dobřichovice. Dva totožné dvouciferné výsledky (12:4, 4:12) přišly z Příbrami, která zničila Kralupy a ze Slaného, kde Třebusice rozstřílely po přestávce MCE Slaný, v těchto utkání také padlo nejvíce branek, a to 16. K utkáním nastoupilo celkem 86 hráčů, nejvíce jich hrálo v utkání Stochova s Přeloučí, 19, nejvíce hráčů nominovala tradičně Přelouč, a to 12, nejméně jich nasadil Stochov, jen 7 hráčů. Celkem bylo vstřeleno 58 branek (průměr na zápas 11,60), domácí jich vstřelili 28 (průměr na zápas 5,60), hosté se trefili 30 x (průměr na zápas 6,00). Toto kolo sledovalo celkem jen 169 diváků, nejvíce si jich našlo cestu do slánské haly na MCE, a to 50. Uděleno bylo celkem 10 žlutých karet. Hrálo se slušně, bez vyloučení. Nejvíce akumulovaných faulů posbírala Přelouč, celkem 12, nejslušnějším celkem v této činnosti byl Stochov, s pouhými 1 faulem (nový slušný rekord).

Příbramská Viva si na své palubovce poradila s kralupským AFC, po pomalejším rozjezdu přišla gólová smršť ještě do přestávky, domácí kanonýr Kunc přispěl k výhře 5 góly, o všechny 4 góly hostí se postaral Vymětalík, ale to bylo málo, chod utkání narušovali v závěru nevhodné slovní projevy domácích diváků na hostujícího střelce. Utkání bylo z počátku poměrně vyrovnané, než padla úvodní branka hostí, v 9 minutě se poprvé prosadil Vymětalík. Domácí hráči zjistili, že by ani utkání nevyhráli, a tak přidali na rychlosti, přesnosti přihrávek a zakončení. Výsledek se dostal okamžitě, a ještě do poločasu prakticky utkání rozhodli, když rozjeli brankostroj 9 tref během 11 minut. Vyrovnání zařídil Malý, do vedení poslal hostitelský celek Kočí, další dvě branky přidal Kunc. Hosté kontrovali druhou brankou Vymětalíka, ale to bylo od hostů na dlouhou dobu v zakončení vše. Domácí své vedení neustále navyšovali, pátou branku vstřelil Hausleitner, další Řezáč, již po čtvrthodině hry si zkompletoval hattrick Kunc, svoji druhou branku trefil Řezáč a těsně před poločasovým hvizdem vsítil devátou branku Drašnar. Druhý poločas se prakticky dohrával jen z povinnosti, domácí polevili v kanonádě i díky tomu, že soupeř zlepšil obranu a přístup k utkání. Až po 11 minutách hry trefil desítku střelecky agilní Kunc, hattricku se dočkal také Řezáč a vše dokončil svým pátým zásahem Kunc. Hosté snižovali v závěru jen dalšími dvěma góly Vymětalíka. V závěru utkání se někteří domácí diváci, kteří zřejmě byli pod vlivem alkoholu, slovně pustili do kanonýra hostí Vymětalíka, a tak museli zasahovat rozhodčí i hlavní pořadatel. Příbram vyhrála po třech kolech, ve kterých si připsala jen dva body a zůstává na páté pozici, mužstvo táhnou gólově Kunc L. 13+5 a Hausleitner J. 10+1. Kralupy mají již čtvrtou porážku v soutěži a klesly na poslední desáté místo, 100 % v bodové aktivitě zůstává Vymětalík 11+7, ve všech svých pěti vystoupeních bodoval také Koláček L. 5+5.

Třebusické PK zničilo lídra soutěže, slánské MCE, kanonádou po přestávce, kdy se domácí prakticky k ničemu nedostali a museli zkousnout těžkou porážku, dva hattricky třebusických, Hinka a Šeráka, všechny domácí góly zajistil Nykl do přestávky. Hosté byli po celý zápas mírně lepší, zejména v první půli měl hostitel velký problém z jejich presinkem. Domácí držel ve hře kanonýr Nykl, ten také hned ve 2 minutě otevřel skóre, ale hosté odpověděli velmi brzy, Šerák srovnal a vedení zajistil Hink. Nykl se prosadil podruhé, ani druhý únik hostí, tentokrát o dvě branky v podání Šeráka a Fedrhance však nestačil, v závěru poločasu přidal domácí Nykl další své dvě trefy a oba celky šly do poločasové přestávky za nerozhodného stavu. Brzy po změně stran vrátil hostům vedení Šulc R. a pojistku přidal Fedrhanc. Tyto dva zásahy v slánské síti eskalovaly smršť gólů do prázdné branky a posléze domácí hráči i rezignovali. Výsledkem bylo dalších 6 branek v závěrečné devítiminutovce, sedmou branku hostí trefil brankář Sedlák, další přidal Kubín M. a v závěru stihli své hattricky Šerák a Hink. Třebusice mají sérii čtyř výher v řadě (nyní první dvouciferná) a poskočily na druhé místo tabulky, v čele aktivity i střelců mají nadále Hinka, který skóroval ve všech utkáních 23 (16+7). MCE Slaný mají první ztrátu v soutěži, ale zůstávají na čele s tříbodovým náskokem, ve všech svých pěti vystoupeních bodovali Nykl M. 14 (10+4) a Pospíšil M. 13 (5+8+).

Kladenský Brazil obral o všechny body domácí Brandýsek, hostiteli nepomohla ani power-play v 1 poločasu, při níž inkasovali další dvě branky (od gólmana Doležala), po přestávce kralovali oba gólmani. Celkem vyrovnané utkání až do závěrečných minut začali lépe hosté, které již ve 4 minutě poslal do vedení Havlíček. Domácí zareagovali hrou power-play, ale ta jim moc nevyšla, hosté se trefili podruhé, brankářem Doležalem. Domácí sice poté snížili Vaňkem, ale byl to opět hostující gólman Doležal, který se pasoval na střelce. Hostitel ještě stihl opět snížit Krocem L. a šel tak do druhého dějství s jednogólovou ztrátou. Po přestávce drželi oba gólmani dlouho čistá konta, Doležal ve druhém poločase neinkasoval ani jednou, hosté v závěru přidali ještě dvě pojistky Dlouhým. Kladno se druhou výhrou v soutěži odrazilo ode dna tabulky, na 8 pozici, Dlouhý bodoval v pěti ze šesti odehraných utkáních a je také nejlepším střelcem, celku s 5 góly. Brandýsek přerušil sérii čtyř výher v řadě a pohoršil si o dvě místa, je čtvrtý, má 100 % hráče v aktivitě, Kroce L. 5+2.

Slánský Hrasl vyhrál doma duel s dobřichovickými Sokoly, hosté se o rychlé vedení připravili sami dvěma vlastenci, po změně stran toho střelci moc nepředvedli, ani jeden celek nevyužil výhodu 10mPK. Ve tvrdém utkání hraném bez zákeřností šli již po 4 minutách do vedení hosté Onderkou, ale jak je později ukázalo, trefovali se ve zbytku utkání jen do vlastní sítě. Hostům vydrželo vedení jen 4 minuty, než vyrobili prvního vlastence. Další zásah do vlastní sítě přišel po čtvrthodině hry a domácí bez vlastního přičinění vedli. Těsně před přestávkou se trefili i domácí Kubou a odnesli si do přestávky darované dvoubrankové vedení. Ve druhé části hry to byl spíše boj mezi pokutovými územími. Oba celky měly jednu možnost zahrávat 10mPK, ale ani jeden změnu skóre nepřinesl. Jediná branka druhého poločasu přišla až v závěru utkání, od nejlepšího hráče utkání, domácího Klusáčka. Hrasl Slaný si připsal druhou výhru v soutěži a je nyní šestý, nejlepším střelcem zůstává kapitán Peška s 10 góly. Dobřichovice mají třetí porážku v řadě a pohoršily si o jedno místo, jsou sedmé, 100 % v bodové aktivitě zůstává Rada L. 14 (10+4).

Přeloučtí Mazáci si odváží šťastnou výhru ze Stochova, o vítězi se rozhodovalo až v závěrečných minutách utkání a souhra náhod byla na straně hostů. Pohledné a velice slušně hrané utkání bylo vyrovnané po celé utkání. Domácí hrající jen se dvěma náhradníky (hosté měli dvě šestky) měli lepší úvod a brzy vedli o dvě branky o které se postaral Hejda. Hosty to však nerozhodilo a dvěma slepenými góly smazali manko, nejprve snížil kapitán Rokyta Václav a o minutu později vyrovnal Sůra. Po čtvrthodině hry šli do vedení pro změnu hosté po trefě Janeckého, domácí odpověď byla blesková, mezi střelce se zapsal Novotný. Přesto šli do poločasové přestávky spokojenější hosté, kteří v závěru první půle udeřili ještě dvakrát, vedení jim vrátil Sůra a pojistku přidal Janecký. Také druhé dějství začali lépe domácí, Novotný vstřelil kontaktní branku, ale přeloučský Sůra poslal svůj celek do opětovného dvoubrankového vedení. Ani to však ještě nebylo rozhodující, po snížení Hejdou (zkompletovaný hattrick), to samé dokázal i Novotný, a 7 minut před koncem byl stav srovnaný. O zisku tří bodů rozhodli hosté až v samotném závěru, vítěznou branku (a také hattrick) vstřelil Janecký a vše ještě zakončil osmou brankou Vančura. Přelouč má čtvrtou výhru (druhá venkovní) a drží si třetí příčku, ve všech svých pěti startech bodoval i střílel branky Janecký J. 20 (16+4). Stochov má pátý zápas v řadě bez výhry (získal v nich jediný bod) a nyní je předposlední, nejlepším střelcem je nyní Hejda M. se 7 góly.

Střelcem kola se stal s 5 góly Kunc L. z Příbrami. Nejlepším asistentem, nahrával celkem na 4 branky, byl také hráč Příbrami, Kočí A.

Statistiky:  Svou 100 branku (nyní 103) si vystřelil ve 4 sezóně Kunc Luboš z Příbrami.

čekatelé: Kralupy – 1 branka do osmnáctistovky, 14 sezóna, Příbram – 13 branek do devítistovky (6 sezóna), Třebusice – 14 branek do šestnáctistovky (11 sezóna), Dobřichovice – 14 branek do šestistovky (5 sezóna), Zlata R. (MCE Sl) – 1 branka do stovky, 8 sezóna. Moravec L. (Kralupy) - 1 branka do dvoustovky, 14 sezóna, Mára M. (Kralupy) – 3 branky do stovky, 14 sezóna, Šerák R. (Třebusice) – 7 branek do stovky, 9 sezóna

Sestava 6.kola:

Doležal J. (Kladno) – Janecký J. (Přelouč) 3x, Nykl M. (MCE Sl), Vymětalík V. (Kralupy), Kunc L. (Příbram) 3x

O1A0601 FK Viva Příbram - AFC Kralupy 12 : 4 (9 : 2)

Rozhodčí: Vala Luboš, Kopic Miloslav Diváků: 15 Místo konání: SH Příbram Datum konání: 30. 11. 2019 Výkop: 20:15 AF: D 5/5 – H 3/4 Fair play (trestné body): D 14 – H 7
Branky (asistence): 9. Malý Martin (Kočí Aleš), 10. Kočí Aleš (Malý Martin), 11. Kunc Luboš (Řezáč Filip), 12. Kunc Luboš (Drašnar Ondřej), 13. Hausleitner Jakub (Kočí Aleš), 14. Řezáč Filip (Kunc Luboš), 15. Kunc Luboš (Malý Martin), 16. Řezáč Filip (Kočí Aleš), 20. Drašnar Ondřej (Kunc Luboš), 31. Kunc Luboš (Branžovský Marek), 34. Řezáč Filip (Kočí Aleš), 37. Kunc Luboš (Havelka Lukáš) - 9. Vymětalík Vladimír (Koláček Libor), 12. Vymětalík Vladimír (Bednárik Jan), 38. Vymětalík Vladimír, 40. Vymětalík Vladimír (Bednárik Jan)
ŽK: Kočí Aleš, Malý Martin - 0
FK Viva Příbram: Branžovský Marek, Drašnar Ondřej, Kočí Aleš, Kunc Luboš, Malý Martin, Pravda Jakub, Hausleitner Jakub, Řezáč Filip, Havelka Lukáš
AFC Kralupy: Horkavý Milan, Tetiva Martin, Kaňka Jan, Harmáček Daniel, Koláček Libor, Bednárik Jan, Sobotka Jiří, Vymětalík Vladimír Nejlepší hráči: Hausleitner J., Kočí A. (oba Příbram), Vymětalík V. (Kralupy)

O1A0602 MCE Slaný - PK Třebusice 4 : 12 (4 : 4)

Rozhodčí: Chadima Miroslav, Svoboda Richard Diváků: 50 Místo konání: SH BIOS Slaný Datum konání: 29. 11. 2019 Výkop: 19:15 AF: D 4/4 – H 3/5 Fair play (trestné body): D 10 – H 10
Branky (asistence): 2. Nykl Michal (Kalous Lukáš), 6. Nykl Michal (Kalous Lukáš), 17. Nykl Michal (Pospíšil Miroslav), 19. Nykl Michal (Kalous Lukáš) - 4. Šerák Radek (Kubín Martin), 6. Hink Jaroslav (Sedlák Michal), 8. Šerák Radek (Sedlák Michal), 13. Fedrhanc Adam (Hink Jaroslav), 22. Šulc Richard, 27. Fedrhanc Adam (Hink Jaroslav), 31. Sedlák Michal, 32. Šulc Richard (Kubín Martin), 34. Kubín Martin, 35. Šerák Radek, 36. Hink Jaroslav (Kala Lukáš), 40. Hink Jaroslav (Fedrhanc Adam)
ŽK: Pospíšil Miroslav - Sedlák Michal
MCE Slaný: Pustai Simon, Volf Libor, Zlata René, Pospíšil Miroslav, Žahour Martin, Nykl Michal, Kalous Lukáš, Maroušek Jan
PK Třebusice: Sedlák Michal, Hink Jaroslav, Kala Lukáš, Šulc Kryštof, Fedrhanc Adam, Šerák Radek, Kubín Martin, Šulc Richard Nejlepší hráči: Nykl M. (MCE Sl), Sedlák M., Kala L. (oba Třebusice)

O1A0603 Futsal Club Brandýsek - FC Brazil Kladno 2 : 5 (2 : 3)

Rozhodčí: Laštovička Stanislav, Cílek Martin Diváků: 36 Místo konání: SH Kladno Datum konání: 27. 11. 2019 Výkop: 20:15 AF: D 1/4 – H 1/4 Fair play (trestné body): D 7 – H 7
Branky (asistence): 11. Vaněk Oliver (Tesař Tomáš), 18. Kroc Lukáš (Tesař Tomáš) - 4. Havlíček Robin (Zelenka Martin), 11. Doležal Jan, 18. Doležal Jan, 37. Dlouhý Pavel, 40. Dlouhý Pavel
ŽK: Tesař Tomáš - Procházka Šimon
Futsal Club Brandýsek: Vokoun Martin, Tesař Tomáš, Toman Matěj, Kroc Lukáš, Kroc Patrik, Hora Petr, Houha Lukáš, Vaněk Oliver
FC Brazil Kladno: Doležal Jan, Neumann Radislav, Zelenka Martin, Procházka Šimon, Havlíček Robin, Dlouhý Pavel, Dvořák Josef, Šalamoun Martin, Kořínek Libor Nejlepší hráči: Doležal J., (Kladno), Vokoun M. (Brandýsek), Dlouhý P. (Kladno)

O1A0604 Hrasl Slaný - TJ Sokol Dobřichovice 4 : 1 (3 : 1)

Rozhodčí: Říha Jaroslav, Kalík Michal Diváků: 28 Místo konání: SH BIOS Slaný Datum konání: 29. 11. 2019 Výkop: 20:45 AF: D 5/6 – H 4/5 Fair play (trestné body): D 13 – H 15
Branky (asistence): 8. vlastní, 16. vlastní, 19. Kuba Ondřej (Procházka David), 37. Klusáček Petr (Hrdlička Jiří) - 4. Onderka Adam (Rada Lukáš)
ŽK: Landvojtovič Jan ml. - Onderka Adam, Černý Daniel, Štědronský Martin
Hrasl Slaný: Hrdlička Jiří, Peška Jan, Kuba Ondřej, Procházka David, Klusáček Petr, Landvojtovič Jan ml., Landvojtovič Vít, Eichler Tomáš
TJ Sokol Dobřichovice: Císař Jakub, Halenka Jakub, Rada Lukáš, Onderka Adam, Černý Daniel, Seidler Zdeněk, Plzák Michal, Štědronský Martin, Rada Jan Nejlepší hráči: Klusáček P., Procházka D. (oba Hrasl Sl), Černý D. (Dobřichovice)

O1A0605 FK Stochov - FC Mazáci Přelouč 6 : 8 (3 : 5)

Rozhodčí: Bázler Jiří, Pejša Jakub Diváků: 40 Místo konání: SH Stochov  Datum konání: 30. 11. 2019 Výkop: 20:15 AF: D 0/1 – H 5/7 Fair play (trestné body): D 1 – H 12
Branky (asistence): 2. Hejda Marek, 6. Hejda Marek (Dolák Dominik), 18. Novotný Jindřich, 21. Novotný Jindřich, 28. Hejda Marek, 33. Novotný Jindřich (Schöner Pavel) - 7. Rokyta Václav (Janecký Josef), 8. Sůra Jan (Vančura Václav), 16. Janecký Josef (Smolík Tomáš), 18. Sůra Jan (Vančura Václav), 19. Janecký Josef (Sůra Jan), 22. Sůra Jan (Janecký Josef), 38. Janecký Josef (Vančura Václav), 39. Vančura Václav
FK Stochov: Pokorný Zbyněk, Novotný Jindřich, Schöner Pavel, Dolák Lukáš, Hejda Marek, Pelc Jiří, Dolák Dominik
FC Mazáci Přelouč: Záruba Marek, Rokyta Václav, Hajn David, Sůra Jan, Březina Milan, Pokorný Jan, Vančura Václav, Dlask Daniel, Janecký Josef, Rokyta Vojtěch, Smolík Tomáš, Machačný Luboš Nejlepší hráči: Janecký J. (Přelouč), Novotný J. (Stochov), Vančura V. (Přelouč)