4. 12. 2019

7.kolo D 2019-20

Události 7.kola

Sedmé kolo smazalo nuly v kolonkách výher a proher, první pokoření oslabeného Perštejna přišlo v Kadani, hosté sice vymazali šestibrankové manko, ale další ztrátu již hosté nedohnali, ani hattrick Holmana nestačil. Slaný, poprvé v ve stabilnější sestavě, vydřelo první výhru v soutěži s Mělníkem B vítěznou brankou z poslední minuty. Ústí celkem hladce a vysoko přehrálo nekompletní Kolín, který se na venkovní zápasy těžko dává do kupy. Chomutov střílel branky až ve druhé části hry a musel otáčet čtyřbrankové manko s Českou Lípou, pomohlo mu vyloučení hostujícího brankáře, sám měl také vyloučeného v závěru, ale skórovali i při vlastním oslabení a soupeře nakonec přestříleli, hattrickem se blýskl Vondráček. Dva hráči Slatiny (v 7 kole měla volno) si udrželi vedoucí postavení v aktivitě Jeřábek s Tenklem T., stejně tak nyní absentující nejlepší střelec Kýček D. z České Lípy.

Statistiky: V sedmém kole byly opět 100 % domácí celky v poměru 4 0 0, hned dvě utkání přinesly jednogólové výhry, tentokrát se žádný dvouciferný výsledek neobjevil, nejvíce branek padlo v utkání Kadani s Perštejnem a to celkem 17. Nejlepším střelcům nyní stačil hattrick, vystřelili si ho Holman J. z Peštejna a Vondráček D. z Chomutova. K utkáním nastoupilo celkem rekordních 72 hráčů, nejvíce, a to 11, nominovala Kadaň, nejméně jich nasadil opět Perštejn, jen 6. Celkem bylo vstřeleno 53 branek (průměr na zápas 13,25), domácí jich vstřelili 32 (průměr na zápas 8,00), hosté se trefili 21x (průměr na zápas 5,25). Toto kolo sledovalo rekordních 285 diváků, nejvíce si jich našlo cestu do kadaňské haly, a to 185 (také nový rekord). Celkem bylo uděleno 11 žlutých karet. Dva hráči museli předčasně do sprch, červené žolíky uviděli Valta J. z Chomutova a Uličný V. z České Lípy. Nejvíce akumulovaných faulů posbíral Chomutov, celkem 12, nejslušnějšími týmv v této činnosti byly Kolín a Perštejn, jen se 5 fauly.

Dramatický duel slánské Čechie s hostující rezervou mělnického Olympiku přinesl první body domácímu celku, který si tři body vystřelil v poslední minutě hry, hosté mohou litovat neproměněného 10mPK, nepomohla jim ani závěrečná power-play, navíc hostiteli darovali i vlastence. V oboustranně bojovném utkání se vedení ujali hosté v 7 minutě brankou Hrdiny. Domácí vzápětí vyrovnali Kroutilem a po vlastní brance hostí přidali další branku Dandou P. Soupeř odpověděl snížením Prejsou z 10mPK. Stejnou výhodu zanedlouho dostali i domácí, ale výborný brankář hostí střelu vyrazil, a tak po vyrovnaném prvním poločase šli do přestávky šťastnější domácí o jedinou branku, domácí, kteří prvně nastoupili v kompletní sestavě, hrozili zejména z brejků. Na začátku druhé části hry si domácí vrátili dvoubrankové vedení Kroutilem. Hosté dostali svého hostitele pod tlak, byli v této fázi utkání herně lepší a dokázali kontrovat Tajčem. Před tím ještě neproměnili 10mPK. Domácí opět zareagovali pojišťovací brankou kapitána Jiránka. Hosté se však lehce nevzdali, brzy vstřelil další kontaktní branku Dvorný a ten samý hráč tři minuty před koncem i srovnal stav. V poslední minutě se velmi vyrovnaném utkání trefila domácí posila Mertlík a zajistila tak Čechii první vítězství v soutěži. Na konečném výsledku již nezměnila nic ani závěrečná power-play hostí. U rezervy Olympiku byl oporou výborný gólman Rusak a Hrdina s Prejsou. U domácího celku pak Kroutil a Danda P. Slaný první výhrou v soutěži stáhlo manko na tři body, ale stále je poslední, mužstvo táhne svými body Danda P. 9+3. Mělník B utrpěl třetí porážku a je ve středu tabulky na pátém místě, nejlepším v aktivitě je Prejsa T. 9+4.

Ústecká Boca Juniors celkem hladce přehrála na své palubovce kolínské SKP, hosté nepřijeli v optimální sestavě, na rozdíl od hostitele jim vázla koncovka, navíc si vylámali zuby na dobrém výkonu gólmana Sidora, domácí nakonec nebyli daleko od vstřelené desítky. Celkem jednoznačné utkání pro domácí celek, který si v pohodě zastřílel. Do vedení šli sice hosté po pěti minutách hry Králem, ale jen se dvěma hráči na střídání neměli moc šancí, zejména když v domácí brance stála neprůstřelná zeď jménem Sidor. Domácí bleskově srovnali Bendou a po čtvrthodině hry je poslal do vedení Jelen. Těsně před přestávkou přidali pojistky Memeti s Čisarem a domácí šli do poločasové přestávky s tříbrankovým vedením. Druhý poločas měl obdobný průběh, Čisar se trefil podruhé, mezi střelce se zapsal také Cibrik. Hosté kontrovali opět jedinou trefou Kopeckého. V závěrečné osmiminutovce domácí přidali ještě tři branky, sedmou branku přidal Formánek, pak se trefil i domácí gólman Sidor a střelecký účet završil svoji druhou brankou Formánek. Ústí má třetí výhru a dohrávku k dobru, také figuruje v silném středu tabulky, nejlepší v aktivitě je Memeti 4+6. Kolín venku zatím nebodoval a lepí sestavy, nejlepší v aktivitě je Slezák 8+2, kterému k tomu stačili dva starty.

Kadaňská Betis zvládl přestřelku s perštejnským Spartakem, oslabení hosté (bez brankáře Filingera) jen s jediným hráčem na střídání dokázali smazat šestibrankové manko z úvodu utkání, ale další únik hostitelského celku o tři branky již nedotáhli, hattrick hostujícího kanonýra Holmana body nepřinesl, na obou stranách se trefili Schreinerové. Velmi zajímavé a atraktivní utkání dosud neporaženého Perštejna s domácí Kadaní, mělo překvapivě jednoznačný začátek, domácí to vzali od podlahy a než se soupeř rozkoukal, svítil v 9 minutě na ukazateli skóre stav 6:0. Vše odstartoval v 6 minutě Schreiner, o chvilku později se trefil Hrdinka V., pak Sýkora, přispěl i Kaidl, Hrdinka P. a šestou branku trefil Kardos. Hosté se i z tohoto šokujícího úvodu ale brzy vzpamatovali a spustili stíhačku v podobě snížení Bubelou a Schreinerem a před přestávkou ještě přidal dva góly Rác, domácí tak šli do druhé části hry jen se dvoubrankovým náskokem. Přestávka domácí moc neprobudila, kontaktní branku přidal Holman a ve 25 minutě vyrovnal Dolejška. Na palubovce to začalo stále více přiostřovat. Domácí ztráta náskoku nezlomila a opět soupeři utekli, tentokrát na tři branky, vedení vrátil Hrdinka (dokonaný hattrick), podruhé se trefil Sýkora s Kardosem. S tímto stavem se nesmířil zejména Holman, který v závěru dvěma góly (také trefený hattrick) dal ještě šanci svému celku na případný bodový zisk, v závěrečných vteřinách je provázela i smůla, a tak body zůstaly v kadaňské hale. Kadaň odehrála zatím jen 5 utkání (také má zápas k dobru) a s 10 body je na třetím místě tabulky, 100 % v bodové aktivitě je stále Hrdinka P. 7+8. Perštejn okusil hořkost porážky, ale zůstává na čele se nadále se Slatinou, Chmelan J. 9+6 s Dolejškou M. 26 (13+13) jsou nadále 100 % ve sběru bodů v aktivitě.

Střelci kola se s pouhými 3 góly stali Holman J. z Perštejna a Vondráček D. z Chomutova. Nejlepším asistentem, nahrával celkem na 3 branky, byl Memeti A. z České Lípy.

Historické statistiky: 500 branku Kadaně, ve 4 sezóně, trefil Kardos I.

čekatelé: Navrátil J. (Kolín) – 7 branek do stovky, 9 sezóna, Škopek M. (Kolín) – 7 bodů v aktivitě do stovky, 93 (36+57), 11 sezóna, Mrština B. (Slaný) – 6 bodů v aktivitě do dvoustovky, 194 (106+88), 9 sezóna, Slatina – 9 branek do pětistovky, 3 sezóna

Sestava 7.kola:

Uličný V. (Česká Lípa) – Holman J. (Perštejn) 3x, Vondráček D. (Chomutov) 2x, Memeti I. (Česká Lípa), Kroutil R. (Slaný)

O1A0701 R.S.C. Čechie Slaný - SK Olympik Mělník B 6 : 5 (3 : 2)

Rozhodčí: Laštovička Stanislav (7,9), Svoboda Richard (7,9) Delegát: Ing. Bydžovský Zdeněk Diváků: 10 Místo konání: SH BIOS Slaný Datum konání: 1. 12. 2019 Výkop: 11:00 AF: D 6/5 – H 6/5 Fair play: D 23 – H 25
Branky (asistence): 7. Kroutil Radovan (Volgner Petr), 8. vlastní, 9. Danda Petr, 22. Kroutil Radovan (Dvořák Pavel), 28. Jiránek Jakub (Mertlík Jan), 40. Mertlík Jan (Jiránek Jakub) - 7. Hrdina Antonín (Prejsa Tomáš), 15. Prejsa Tomáš, 27. Tajč Tomáš (Babovák Michal), 29. Dvorný Radim (Prejsa Tomáš), 37. Dvorný Radim (Tajč Tomáš)
ŽK: Jiránek Jakub, Danda Lukáš, Mertlík Jan - Babovák Michal, Hrdina Antonín
R.S.C. Čechie Slaný: Dvořák Pavel, Jiránek Jakub, Kroutil Radovan, Volgner Petr, Paluba Jan, Řehák Zdeněk, Danda Petr, Danda Lukáš, Mertlík Jan
SK Olympik Mělník B: Rusak Pavlo, Prejsa Tomáš, Hnízdil Dominik, Frýzek Lukáš, Babovák Michal, Babovák Jan, Dvorný Radim, Hrdina Antonín, Tajč Tomáš, Slezák Daniel Nejlepší hráči: Kroutil R. (Slaný), Rusak P., Hrdina A. (oba Mělník B)

O1A0702 FC Atletico Chomutov - REAS Česká Lípa 8 : 6 (0 : 3)

Rozhodčí: Pašek Lukáš (8,4), Navrátilová Pavla (8,4) Delegát: Švagr Roman Diváků: 80 Místo konání: SH Chomutov Datum konání: 1. 12. 2019 Výkop: 18:15 AF: D 6/6 – H 3/3 Fair play: D 21 – H 22
Branky (asistence): 26. Myšička Karel ml. (Valta Jakub), 30. Valta Jakub (Kadlec Petr), 31. Vondráček Denis (Naďal Michal), 32. Vondráček Denis (Moravec Miloslav), 33. Valta Jakub (Myšička Karel ml.), 34. Vondráček Denis (Treml Lukáš), 35. Podzimek Jan (Myšička Karel ml.), 40. Kadlec Petr - 8. Hřeben Jiří, 11. Sedláček Václav, 19. Hřeben Jiří, 23. Matušek Patrik (Sedláček Václav), 35. Heptner Milan (Kliment Dan), 40. Heptner Milan (Kliment Dan)
ŽK: Hajný Vladimír - Nevrlý Ladislav ČK: Valta Jakub - Uličný Václav
FC Atletico Chomutov: Miklovič Lukáš, Moravec Miloslav, Treml Lukáš, Naďal Michal, Kadlec Petr, Hajný Vladimír, Myšička Karel ml., Valta Jakub, Vondráček Denis, Podzimek Jan
REAS Česká Lípa: Uličný Václav, Ondrúšek Vojtěch, Nevrlý Ladislav, Hřeben Jiří, Matušek Patrik, Sedláček Václav, Kliment Dan, Heptner Milan, Bednář Patrik Nejlepší hráči: Uličný V., Hřeben J. (oba Česká Lípa), Podzimek J. (Chomutov)

O1A0704 BOCA Juniors Ústí n/L - SKP Kolín 9 : 2 (4 : 1)

Rozhodčí: Macháček Jiří (8,4), Lutka Josef (8,4) Delegát: Košťál Milan Diváků: 10 Místo konání: SH Krupka Datum konání: 30. 11. 2019 Výkop: 19:30 AF: D 4/4 – H 4/1 Fair play: D 24 – H 27
Branky (asistence): 6. Benda Jaroslav (Cibrík Michal), 14. Jelen Karel, 18. Memeti Adrian (Jelen Karel), 19. Čisár Jan (Memeti Adrian), 24. Čisár Jan (Memeti Adrian), 28. Cibrík Michal (Knor Vasil), 32. Formánek Jiří (Čisár Jan), 35. Sidor Martin (Memeti Adrian), 39. Formánek Jiří (Čisár Jan) - 5. Král Michal, 29. Kopecký Miroslav
ŽK: Knor Vasil, Cibrík Michal - 0
BOCA Juniors Ústí n/L: Sidor Martin, Knor Vasil, Jelen Karel, Formánek Jiří, Benda Jaroslav, Memeti Adrian, Slepčík Dalibor, Urbánszký Alexandr, Cibrík Michal, Čisár Jan
SKP Kolín: Černý Jiří, Seifert Lukáš, Hejduk Zdeněk, Král Michal, Kopecký Miroslav, Kovařík Jakub, Velčovský Lubomír Nejlepší hráči: Sidor M., Benda J., Formánek J. (všichni Ústí)

O1A0705 FC Betis Kadaň - TJ Spartak Perštejn 9 : 8 (6 : 4)

Rozhodčí: Šmíd Jiří (8,6), Hanzlík Jiří (8,6) Delegát: Smreček Ladislav Diváků: 185 Místo konání: SH Kadaň Datum konání: 29. 11. 2019 Výkop: 19:30 AF: D 5/6 – H 3/2 Fair play: D 27 – H 27
Branky (asistence): 3. Schreiner Filip, 4. Hrdinka Valter, 5. Sýkora Lukáš (Hrdinka Patrik), 6. Kaidl Lukáš, 8. Hrdinka Patrik, 9. Kardos Imrich (Hrdinka Patrik), 29. Hrdinka Patrik, 32. Sýkora Lukáš, 35. Kardos Imrich - 11. Bubela Ondřej (Holman Jaroslav), 14. Schreiner Martin (Holman Jaroslav), 18. Rác Daniel, 19. Rác Daniel (Bubela Ondřej), 23. Holman Jaroslav (Chmelan Jiří), 25. Dolejška Matěj, 39. Holman Jaroslav (Rác Daniel), 40. Holman Jaroslav (Chmelan Jiří)
FC Betis Kadaň: Šinágl Ladislav, Kaidl Lukáš, Hrdinka Patrik, Hrdinka Valter, Kardos Imrich, Křesák Robert, Schreiner Filip, Sýkora Lukáš, Peinelt Jan, Kozlík David, Živnůstka David
TJ Spartak Perštejn: Dolejška Matěj, Chmelan Jiří, Schreiner Martin, Bubela Ondřej, Holman Jaroslav, Rác Daniel Nejlepší hráči: Holman J. (Perštejn), Hrdinka P., Sýkora L. (oba Kadaň)