Adresář Oblastních a Krajských SF

ADRESÁŘ OBLASTNÍCH SVAZŮ FUTSALU

  JMÉNO ADRESA TELEFON E-MAIL
FSO A Jiří Chaloupka Bezručova 1271, 256 01 Benešov 606 883 305 j.chaloupka@post.cz
Jiří Hanzlík Husovo n. 152, 403 17 Chabařovice 731 506 202 j.hanzlik@centrum.cz
Michal Milner 5. května 816, 470 01 Č. Lípa 739 547 356 michalmilner@seznam.cz
Karel Filip Počátecká 9, 140 00 Praha 4 603 438 594 karel@psmf.cz
         
  FSO B Michal Průcha Lidická 229, 370 07 Č. Budějovice 608 870 510 pruchamich@seznam.cz
Libor Kaštánek Harantova 1725, 397 01 Písek 602 311 390 libor.kastanek@seznam.cz
Miroslav Primus U domova důchodců 29, D. Voda 608 562 625 m.primus@seznam.cz
         
  FSO C Martin Svatík V Hájku 63, 312 00 Plzeň 602 420 266 krd-kkfpk@seznam.cz
Jan Rod Karla Čapka 125, 357 09 Habartov 603 922 110 rodhonza@seznam.cz
Daniel Vomastek Litohlavy 134, 337 01 Litohlavy 774 485 515 kkfpk@seznam.cz
         
  FSO D Radek Mach U stadionu 717, 537 03 Chrudim 739 630 728 futsal-kp@seznam.cz
Vratislav Řehůřek Medkova 1310, 500 02 Hr. Králové 603 154 007 vrata-cz@seznam.cz
Marek Šípal Jungmannova 305, 565 01 Choceň 604 116 661 marek@sipalovi.eu
František Bouška   730 104 453 franzbou@seznam.cz
         
  FSO E Jiří Stix Pod Nemocnicí 29, 625 00 Brno 777 995 897 jiri.stix@centrum.cz
Martin Špicl Dolní Loučky 204, 594 55 736 684 325 mspicl@mamutsro.cz
Marek Blažek Hlavní 112, 624 00 Brno 731 509 546 marek.blazek@seznam.cz
Zdeněk Sára Labská 37, 625 00 Brno 602 789 650 autosara@seznam.cz
         
  FSO F Martin Kapsa Česká 319, 742 21 Kopřivnice 736 264 127 martin.kapsa@email.cz
Radek Březina Pod Zahradami 1295, 742 21 Kopř. 608 851 209 radek.brezina@centrum.cz
Dalibor Petrželka      

 

ADRESÁŘ KRAJSKÝCH SVAZŮ FUTSALU

Pražský Karel Filip Počátecká 9, 140 00 Praha 4 603 438 594 karel@psmf.cz
Martin Valent V. Nezvala 758, 272 04 Kladno 603 439 869 martin.valent@seznam.cz
Antonín Herzog Tuklatská 1, 100 00 Praha 10 732 200 504 herzog.antonin@email.cz
         
Středočeský Jiří Chaloupka Bezručova 1271, 256 01 Benešov 606 883 305 j.chaloupka@post.cz
Pavel Nepil Lidická 1653, 274 01 Slaný 774 777 477 pavelnepil@seznam.cz
Ladislav Kudrna 289 16 Přerov nad Labem 260 603 818 392 l.kudrna@volny.cz
Zdeněk Trlida Josefův Důl 32, 293 07 607 103 854 zdenek.trlida@seznam.cz
Michal Škopek Rim. Soboty 904, 280 02 Kolín 606 165 167 m.skopek@seznam.cz
Jaroslav Bílek Mládežnická 1271, 293 01 Ml.Bole 724 527 396 fkmb@seznam.cz
         
Ústecký Jiří Hanzlík Husovo n. 152, 403 17 Chabařovice 731 506 202 j.hanzlik@centrum.cz
Jiří Kirilák Čapkova 2023, 436 01 Litvínov 604 747 188 kirilak@seznam.cz
Josef Lutka Kmochova 15, 400 11 Ústí n.L. 603 942 084 joseflutka@seznam.cz
Jan Novotný Jirásková 275. 411 12 , Čížkovice 774 510 650 stk-ltm.novotny@seznam.cz
Petr Procházka Ruská 791/43, Děčín 4, 405 02 604 678 494 petaprochy@centrum.cz
         
Liberecký Michal Milner 5. května 816, 470 01 Č. Lípa 739 547 356 michalmilner@seznam.cz
Kamil Manda Bardějovská 2466, 470 06 Č. Lípa 603 334 445 kamil.kremil@seznam.cz
Zbyněk Poppr Jižní 1818, 470 01 Č. Lípa 737 162 596 popprovi@seznam.cz
         
Karlovarský Jan Rod Karla Čapka 125, 357 09 Habartov 603 922 110 rodhonza@seznam.cz
Tomáš Haršata Sportovní 549, 357 33 Loket 725 610 605 harastatomas@seznam.cz
Jiří Špak U trati 460, 364 64 Bečov n.T. 731 125 145 jiri.spak@volny.cz
         
Plzeňský Daniel Vomastek Litohlavy 134, 337 01 Litohlavy 774 485 515 kkfpk@seznam.cz
Ondřej Jurčík Švabinského 540,344 01 Domažlice 777 066 530 jurcikoo@tiscali.cz
Vladimír Štverák Vojanova 747/23, Skvrňany, 318 00 Plzeň    
         
Jihočeský Michal Průcha Chlum u Křemže 256, PSČ 380 02 608 870 510 pruchamich@seznam.cz
Libor Kaštánek Harantova 1450, 397 01 Písek 602 311 390 libor.kastanek@seznam.cz
Miroslav Primus U domova důchodců 29, D. Voda 608 562 625 m.primus@seznam.cz
         
Královehradecký Vratislav Řehůřek Medkova 1310, 500 02 Hr. Králové 603 154 007 vrata-cz@seznam.cz
Ivan Koláčný Pulická 636, 518 01 Dobruška 606 288 917 i.kolacni@seznam.cz
Jakub Hodoval Vysocká 560, Hradec Králové 500 11 737 733 695 jakub.hodoval@seznam.cz
         
Pardubický Radek Mach U stadionu 717, 537 03 Chrudim 739 630 728 futsal-kp@seznam.cz
Kamil Schmeiser Dolní Roveň 148, PSČ 533 91 603 908 345 kamil.schmeiser@email.cz
Marek Šípal Jungmannova 305, 565 01 Choceň 604 116 661 marek@sipalovi.eu
         
Vysočina Zdeněk Petr Na Svahu 923/4, 67401 Třebíč. 606 320 400 petrzdenek@seznam.cz
František Milichovský Kunemil 32, 582 91 Světlá n. Sáz. 608 030 204 f.mili@tiscali.cz
Marie Sobotková Puklice 75, 588 31 723 026 132 sobotkova.jihlava@seznam.cz
Zdeněk Petr ml. Modřínová 588/20, 674 01 Třebíč 607 177 269 petrzdeny@seznam.cz
Martin Minář Jestřebí 27, 588 32 Brtnice 608 600 153 minar@seznam.cz
         
Jihomoravský Jiří Stix Pod Nemocnicí 29, 625 00 Brno 777 995 897 jiri.stix@centrum.cz
Marek Blažek Hlavní 112, 624 00 Brno 731 509 546 marek.blazek@seznam.cz
David Peštál Podveská 27, 624 00 Brno 777 167 999 davidpestal@seznam.cz
Ondřej Kušnier Uherčice 240, 691 62 732 108 069 ubbi@seznam.cz
         
Zlínský Miroslav Vokulič Lhoty u Vsetína 36, 755 01 Vsetín 739 430 815 vokulicmira@seznam.cz
František Foukal Komárovice 47, 756 43 Kelč 776 733 486 frantisekfoukal@seznam.cz
Petr Valíček Okružní 417, 755 01 Vsetín 777 936 713 petr.valicek@seznam.cz
         
Olomoucký Lukáš Zbožínek Postřelmov 304 775 604 793 zbozinek.lukas@seznam.cz
Petr Honemann Vyšehoří 33, PSČ 789 01 605 133 859 petr.honemann@seznam.cz
Pavel Luběna   776 194 475 lupuscu@email.cz
František Váňa   725 982 730  
         
Moravskoslezský Jiří Honěk Ostrava 603 441 139 honekfotbal@seznam.cz
Aleš Chuděj      
Zdeněk Tomčal      
Martin Kapsa Česká 319, 742 21 Kopřivnice 736 264 127 martin.kapsa@email.cz
Vlastimil Dudziak Sládkova 27a, 702 00 Ostrava 737 243 526 dudziak.vlastimil@centrum.cz