4. 11. 2021

Blíží se další velká akce, tentokrát Futsal za život v Brně

Projekt Futsal za život chystá další velkou akci na podporu našeho kamaráda Vladimíra Mikuláše. Po Chomutovu a Praze se tentokrát sejdeme v Brně!

Pamatujete si na dvě velké akce projektu Futsal za život? Ta první proběhla v červnu 2017 v chomutovské sportovní hale a střetly se při ní poprvé v historii futsalová a fotbalová reprezentace, proběhla dražba zajímavých sportovních artefaktů a plná hala si odnesla řadu skvělých zážitků.

Podruhé se podporovatelé Vládi Mikuláše sešli na konci února 2020 v Praze na Benefičním večeru a tato „plesová“ akce byla opět velmi vydařená, došlo na tombolu i další dražbu a znovu se podařilo vygenerovat finanční podporu pro našeho bojovníka a jeho rodinu. S láskou v srdci vzpomínáme, že na obou předchozích akcích jsme se mohli s Vláďou setkat.

A do třetice, ovšem nikoliv naposledy: aktuálně finišují přípravy setkání, které proběhne v prosinci 2021 v Brně. Nazvali jsme ji jednoduše: FUTSAL ZA ŽIVOT V BRNĚ a na jihu Moravy se podporovatelé našeho kamaráda sejdou v pátek 17. prosince, konkrétně ve sportovní hale ve Vodově ulici.

Diváci zde budou mít šanci za vstupenku v ceně 100 Kč sledovat dvě sportovní utkání: od 17:30 hod. proti sobě nastoupí Tým Vládi Mikuláše a známý Real Top Praha. Koho na palubovce uvidíte?

Tým Vládi Mikuláše: jak název napovídá, půjde o tým tvořený kamarády našeho hrdiny, vesměs o bývalé futsalové reprezentanty, ovšem účast v hráčské roli slíbili také aktuální trenéři Neumann a Bartošek. A o jednom konkrétním překvapení ještě jednáme.

Real Top Praha: tým umělců či bývalých fotbalistů je dostatečně známý, dlouhodobě klade důraz na charitu a v jeho řadách Figuruje pestrá škála osobností. Účast v Brně přislíbili např. fotbalisté Petr Švancara, Marek Heinz, Vladimír Šmicer, nebo herci Leoš Noha s Ladislavem Hamplem; ovšem soupiska týmu se bude dál rozšiřovat.

Pozvánka na akci od Petra Švancary


Druhým sportovním utkáním bude souboj aktuálních futsalových reprezentací České republiky a Slovenska, které proběhne od 20:00 hod.

Pokud chcete přispět na podporu boje Vládi Mikuláše s ALS, udělejte si 17. prosince 2021 čas, bude to stát za to. Stejně jako při předchozích akcích proběhne tombola o zajímavé ceny a také další dražba sportovních artefaktů, která jako tradičně nabídne řadu zajímavých položek. O které konkrétně půjde a o dalších novinkách vás budeme postupně informovat na webu futsalzazivot.cz.

VSTUPENKY NA AKCI ZAKOUPÍTE ZDE

www.futsalzazivot.cz