V prvním poločase se hrál vyrovnaný futsal. Český tým kontroloval řeckou hru s pivotem a sám vyčkával na své šance. Nakonec proměnil jen jednu. Ve 4. minutě si postavil nepřímý kop Knobloch a tvrdou ranou překvapil brankáře Kanellose, který míč tečoval do vlastní sítě. Stav 1:0 vydržel až do přestávky.

Futsalový boj s tvrdým soupeřem pokračoval i po přestávce. Češi výborně bránili a zároveň několikrát zahrozili. Zápas dospěl až do dramatické koncovky, při které řecký Grigorakos vyrovnal během hry bez brankáře. Gól padl 34 sekund před koncem - 1:1.

Sestřih branek

Rozhovor: Martin Brůna

Rozhovor: Adam Knobloch

Futsalová kvalifikace ME U19: Česko - Řecko (17.3.2022)

U19: Česko – Řecko 1:1 (1:0)

Branky: 4. Knobloch - 40. Grigorakos. Rozhodčí: Undrach (NOR) – Zannola (ITA). ŽK: Habart (CZE) – Grigorakos (GRE).
Česká republika: Džudža (Jerasov) – Habart, Perina, Jiří Zápotocký, Jar. Zápotocký – Vaněk, Vojtíšek, Vik, Ježek, Knobloch, Janouš. Trenér Martin Brůna.
Řecko: Kanellos (Vlastaras) – Kostakis, Passalis, Papadoupoulos, Tsepas – Protonotatrios, Pavlidis, Avlonitis, Adamopoulos, Grigorakos, Soulis. Trenér Ioannis Ziavas.

U19: Kypr - Portugalsko 0:16 (0:3)