30. 6. 2012

Chance Futsal liga - Ročník 2011/2012

Konečné pořadí Chance Futsal ligy 2011/12:

1.	Chrudim
2.	Bohemians 1905
3.	Tango Brno
4.	Vysoké Mýto
5.	Balticflora Teplice
6.	Torf Pardubice
7.	Benago Zruč n.S.
8.	Slavia Praha
9.	SAT-AN Kladno
10.	Indoss Plzeň
11.	Delta Real Šumperk
12.	ANDY Liberec

Mistrem Chance Futsal ligy pro ročník 2011/12 se stal ERA-PACK Chrudim.

Z Chance Futsal ligy sestupují týmy Delta Real Šumperk a ANDY Liberec. Účast v Chance Futsal lize pro ročník 2012/13 si zajistili vítězové 2.ligy "západ" (Démoni Česká Lípa), resp. 2.ligy "východ" (Helas Brno).

 


Finále


ERA-PACK Chrudim - Bohemians 1905 6 : 1 (3 : 0)
Rozhodčí: Henych Karel (8), Blažej Petr (8), Hofmann Rudolf Delegát: Pelikán Martin Diváků: 523
Branky: 3. Max Prates Weber (Mareš Michal I), 9. Mareš Michal I (Sobral Cacau Ricardo), 20. Mareš Roman, 24. Mareš Michal I (Max Prates Weber), 26. Douglas Desilva Junior, 36. Sobral Cacau Ricardo - 39. Bellada Václav (Štverák Tomáš)
ŽK: 0 - Koudelka Tomáš
ERA-PACK Chrudim: Meller Tomáš, Mareš Roman, Popelka Petr, Max Prates Weber, Vladyka Petr, Sobral Cacau Ricardo, Douglas Desilva Junior, Mareš Michal II, Mareš Michal I, Rešetár Lukáš, Slováček Matěj, Žďánský Jakub Trenér: Bartušek Jaroslav
Bohemians 1905: Vozár Mario, Kopecký Marek, Pleyer Petr, Štverák Tomáš, Novotný Jiří, Stejskal Pavel, Vodecký Igor, Zapletal Petr, Junek Petr, Bellada Václav, Bellada Jaroslav, Koudelka Tomáš Trenér: Bartošek Vlastimil


Bohemians 1905 - ERA-PACK Chrudim 6 : 5 (4 : 1)
Rozhodčí: Kresta Jan (), Černý Ondřej , Lasch Jiří Delegát: Svoboda Miroslav Diváků: 400
Branky: 3. Vodecký Igor (Koudelka Tomáš), 10. Koudelka Tomáš (Kopecký Marek), 16. Vodecký Igor, 19. Junek Petr (Vodecký Igor), 42. Kopecký Marek, 50. Dlouhý Martin - 9. Rešetár Lukáš (Douglas Desilva Junior), 21. Rešetár Lukáš (Mareš Michal I), 24. Rešetár Lukáš (Mareš Michal I), 28. Rešetár Lukáš (Douglas Desilva Junior), 44. Sobral Cacau Ricardo (Mareš Roman)
ŽK: Kopecký Marek, Novotný Jiří, Zapletal Petr - Mareš Michal I ČK: Vodecký Igor - 0
Bohemians 1905: Vozár Mario, Kopecký Marek, Vodecký Igor, Dlouhý Martin, Štverák Tomáš, Novotný Jiří, Junek Petr, Stejskal Pavel, Koudelka Tomáš, Zapletal Petr, Pleyer Petr, Bellada Jaroslav Trenér: Dlouhý Martin
ERA-PACK Chrudim: Meller Tomáš, Mareš Roman, Popelka Petr, Max Prates Weber, Vladyka Petr, Sobral Cacau Ricardo, Douglas Desilva Junior, Rešetár Lukáš, Slováček Matěj, Bouška Tomáš, Mareš Michal I, Žďánský Jakub Trenér: Bartušek Jaroslav


ERA-PACK Chrudim - Bohemians 1905 9 : 1 (5 : 0)
Rozhodčí: Kaštánek Libor (8,2), Venc Radek (8,4), Bělovský Jan Delegát: Blažek Marek Diváků: 648
Branky: 10. Vladyka Petr (Rešetár Lukáš), 11. Slováček Matěj, 13. Vladyka Petr (Douglas Desilva Junior), 14. Mareš Roman, 19. Douglas Desilva Junior, 29. Douglas Desilva Junior (Sobral Cacau Ricardo), 37. Mareš Michal I (Mareš Roman), 38. Rešetár Lukáš (Vladyka Petr), 39. Slováček Matěj (Mareš Roman) - 32. Šnídl Petr (Kopecký Marek)
ŽK: 0 - Novotný Jiří
ERA-PACK Chrudim: Meller Tomáš, Mareš Roman, Max Prates Weber, Rešetár Lukáš, Slováček Matěj, Sobral Cacau Ricardo, Vladyka Petr, Mareš Michal I, Mareš Michal II, Douglas Desilva Junior, Popelka Petr, Žďánský Jakub Trenér: Bartušek Jaroslav
Bohemians 1905: Vozár Mario, Kopecký Marek, Junek Petr, Dlouhý Martin, Koudelka Tomáš, Novotný Jiří, Pleyer Petr, Šnídl Petr, Štverák Tomáš, Zapletal Petr, Stejskal Pavel, Bellada Jaroslav Trenér: Bartošek Vlastimil


Bohemians 1905 - ERA-PACK Chrudim 2 : 8 (1 : 4)
Rozhodčí: Blažej Petr (), Henych Karel , Černý Ondřej Delegát: Kirilák Jiří Branky: 13. Vodecký Igor (Štverák Tomáš), 24. Štverák Tomáš (Kopecký Marek) - 13. Slováček Matěj (Max Prates Weber), 15. Max Prates Weber (Mareš Michal I), 18. Douglas Desilva Junior, 19. Rešetár Lukáš (Max Prates Weber), 29. Vladyka Petr (Sobral Cacau Ricardo), 34. Douglas Desilva Junior, 35. Mareš Roman, 38. Mareš Michal I (Rešetár Lukáš)
Bohemians 1905: Vozár Mario, Kopecký Marek, Junek Petr, Koudelka Tomáš, Pleyer Petr, Stejskal Pavel, Šnídl Petr, Štverák Tomáš, Vodecký Igor, Zapletal Petr, Bellada Jaroslav, Dlouhý Martin Trenér: Bartošek Vlastimil
ERA-PACK Chrudim: Meller Tomáš, Mareš Roman, Mareš Michal I, Rešetár Lukáš, Slováček Matěj, Sobral Cacau Ricardo, Vladyka Petr, Max Prates Weber, Douglas Desilva Junior, Bouška Tomáš, Popelka Petr, Žďánský Jakub Trenér: Bartušek Jaroslav

 


Semifinále


ERA-PACK Chrudim - Vysoké Mýto 9 : 1 (5 : 1)
Rozhodčí: Kresta Jan (7,2), Lasch Jiří (7,3), Černý Martin Delegát: Tanáč Vladislav Diváků: 400
Branky: 3. Douglas Desilva Junior (Sobral Cacau Ricardo), 4. Douglas Desilva Junior, 7. Mareš Michal I (Max Prates Weber), 11. Max Prates Weber (Mareš Michal I), 13. Max Prates Weber (Mareš Michal I), 21. Douglas Desilva Junior (Popelka Petr), 27. Slováček Matěj (Max Prates Weber), 33. Mareš Roman, 39. Max Prates Weber (Sobral Cacau Ricardo) - 9. Semerád Miroslav (Gerčák Libor)
ŽK: 0 - Jeníček Petr
ERA-PACK Chrudim: Meller Tomáš, Mareš Roman, Popelka Petr, Max Prates Weber, Vladyka Petr, Sobral Cacau Ricardo, Douglas Desilva Junior, Mareš Michal II, Slováček Matěj, Bouška Tomáš, Mareš Michal I, Žďánský Jakub Trenér: Bartušek Jaroslav
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Formánek Pavel, Brychta Michal, Jeníček Petr, Jiráský Michal, Gerčák Jakub, Forgáč Ondřej, Semerád Miroslav, Dostál Zdeněk, Novotný Pavel, Munzberger Petr, Morong Tomáš Trenér: Páral Roman


Vysoké Mýto - ERA-PACK Chrudim 4 : 4 (2 : 2)
Rozhodčí: Blažej Petr (8), Černý Ondřej (8), Molík Jan Delegát: Navalaný Josef Diváků: 600
Branky: 13. Munzberger Petr, 15. Jeníček Petr (Dostál Zdeněk), 39. Munzberger Petr (Dostál Zdeněk) - 8. Max Prates Weber (Sobral Cacau Ricardo), 14. Max Prates Weber (Mareš Roman), 28. Douglas Desilva Junior (Vladyka Petr), 34. Mareš Michal I (Douglas Desilva Junior), 40. Vlastní Douglas, 44. Mareš Michal I (Mareš Roman), 45. Douglas Desilva Junior (Mareš Roman), 48. Mareš Michal I (Mareš Roman)
ŽK: Formánek Pavel, Jeníček Petr, Dostál Zdeněk - Meller Tomáš, Mareš Roman, Vladyka Petr
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Formánek Pavel, Brychta Michal, Jeníček Petr, Michalec Roman, Jiráský Michal, Gerčák Jakub, Forgáč Ondřej, Semerád Miroslav, Dostál Zdeněk, Munzberger Petr, Morong Tomáš, Vlastní Douglas Trenér: Páral Roman
ERA-PACK Chrudim: Meller Tomáš, Mareš Roman, Popelka Petr, Max Prates Weber, Vladyka Petr, Sobral Cacau Ricardo, Douglas Desilva Junior, Dobrovolný Marián, Mareš Michal II, Bouška Tomáš, Mareš Michal I, Žďánský Jakub Trenér: Bartušek Jaroslav


ERA-PACK Chrudim - Vysoké Mýto 10 : 2 (4 : 1)
Rozhodčí: Honěk Jiří (7,4), Sebök Ladislav (7,1), Klečacký Marek Delegát: Pavlas Jan Diváků: 523
Branky: 5. Douglas Desilva Junior (Vladyka Petr), 13. Vladyka Petr (Popelka Petr), 14. Mareš Michal I (Sobral Cacau Ricardo), 17. Max Prates Weber (Mareš Michal I), 25. Vladyka Petr (Douglas Desilva Junior), 26. Douglas Desilva Junior (Popelka Petr), 29. Mareš Michal I (Douglas Desilva Junior), 30. Rešetár Lukáš, 31. Douglas Desilva Junior, 36. Sobral Cacau Ricardo - 7. Formánek Pavel, 34. Jiráský Michal
ŽK: 0 - Jeníček Petr
ERA-PACK Chrudim: Meller Tomáš, Popelka Petr, Max Prates Weber, Vladyka Petr, Sobral Cacau Ricardo, Douglas Desilva Junior, Rešetár Lukáš, Mareš Michal II, Slováček Matěj, Bouška Tomáš, Mareš Michal I, Žďánský Jakub Trenér: Bartušek Jaroslav
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Formánek Pavel, Brychta Michal, Jeníček Petr, Michalec Roman, Jiráský Michal, Gerčák Jakub, Forgáč Ondřej, Semerád Miroslav, Dostál Zdeněk, Munzberger Petr, Morong Tomáš Trenér: Páral Roman


Tango Brno - Bohemians 1905 3 : 4 (1 : 0)
Rozhodčí: Henych Karel (6,7), Venc Radek (7,4), Chládek Miroslav Delegát: Blažek Marek Diváků: 400
Branky: 3. Seidler Michal (Kovacs Michal), 23. Belej Michal (Brůna Martin), 24. Havel Jan (Havel Josef) - 30. Štverák Tomáš (Vodecký Igor), 36. Šnídl Petr (Kopecký Marek), 39. Kopecký Marek (Štverák Tomáš), 40. Pleyer Petr (Stejskal Pavel)
ŽK: Kovacs Michal - 0
Tango Brno: Kubíček Václav, Chadzidis Dimostenis, Belej Michal, Veselovský Tomáš, Seidler Michal, Záruba Radim, Kovacs Michal, Havel Jan, Havel Josef, Brůna Martin, Cieslar Josef, Zrzavý Lukáš Trenér: Berky Marián
Bohemians 1905: Vozár Mario, Kopecký Marek, Koudelka Tomáš, Novotný Jiří, Zapletal Petr, Šnídl Petr, Pleyer Petr, Junek Petr, Štverák Tomáš, Vodecký Igor, Stejskal Pavel, Bellada Jaroslav


Bohemians 1905 - Tango Brno 8 : 2 (4 : 0)
Rozhodčí: Kaštánek Libor (8), Hofmann Rudolf (8), Smreček Ladislav Delegát: Návesník Pavel Diváků: 350
Branky: 4. Štverák Tomáš (Kopecký Marek), 9. Junek Petr (Novotný Jiří), 10. Štverák Tomáš (Kopecký Marek), 13. Štverák Tomáš (Kopecký Marek), 27. Junek Petr (Vodecký Igor), 34. Junek Petr (Novotný Jiří), 35. Vodecký Igor, 37. Koudelka Tomáš - 29. Kovacs Michal (Chadzidis Dimostenis), 35. Chadzidis Dimostenis (Kovacs Michal)
ŽK: Junek Petr - 0
Bohemians 1905: Vozár Mario, Kopecký Marek, Koudelka Tomáš, Šnídl Petr, Stejskal Pavel, Junek Petr, Štverák Tomáš, Novotný Jiří, Pleyer Petr, Vodecký Igor, Zapletal Petr, Bellada Jaroslav Trenér: Bartošek Vlastimil
Tango Brno: Kubíček Václav, Havel Josef, Kovacs Michal, Havel Jan, Belej Michal, Záruba Radim, Veselovský Tomáš, Chadzidis Dimostenis, Seidler Michal, Brůna Martin, Slavík Jaroslav, Zrzavý Lukáš Trenér: Berky Marián


Tango Brno - Bohemians 1905 0 : 3 (0 : 1)
Rozhodčí: Venc Radek (7,8), Gasnárek Michal (6,9), Bělovský Jan Delegát: Hoffman Petr Diváků: 686
Branky: - 20. Pleyer Petr (Stejskal Pavel), 30. Kopecký Marek (Koudelka Tomáš), 37. Vozár Mario
ŽK: Chadzidis Dimostenis, Kovacs Michal - Vodecký Igor
Tango Brno: Zrzavý Lukáš, Havel Josef, Brůna Martin, Seidler Michal, Chadzidis Dimostenis, Veselovský Tomáš, Záruba Radim, Havel Jan, Kovacs Michal, Belej Michal, Svoboda Milan, Kubíček Václav Trenér: Berky Marián
Bohemians 1905: Vozár Mario, Kopecký Marek, Koudelka Tomáš, Stejskal Pavel, Šnídl Petr, Junek Petr, Novotný Jiří, Štverák Tomáš, Vodecký Igor, Pleyer Petr, Zapletal Petr, Bellada Jaroslav Trenér: Bartošek Vlastimil

 



 

Čtvrtfinále


ERA-PACK Chrudim - SAT-AN Kladno 13 : 1 (6 : 1)
Rozhodčí: Honěk Jiří (8,2), Klečacký Marek (8), Markovský Tomáš Delegát: Žižka Alois Diváků: 525
Branky: 3. Mareš Michal I (Mareš Roman), 7. Slováček Matěj (Mareš Michal I), 8. Max Prates Weber, 14. Sobral Cacau Ricardo (Vladyka Petr), 15. Rešetár Lukáš (Vladyka Petr), 20. Slováček Matěj (Mareš Michal I), 25. Max Prates Weber (Mareš Michal I), 26. Douglas Desilva Junior (Rešetár Lukáš), 27. Douglas Desilva Junior, 28. Rešetár Lukáš (Sobral Cacau Ricardo), 31. Max Prates Weber (Slováček Matěj), 34. Douglas Desilva Junior (Vladyka Petr), 35. Vladyka Petr (Sobral Cacau Ricardo) - 11. Veselý Jiří (Fitzel Tomáš)
ŽK: Mareš Roman - Veselý Jiří, Fitzel Tomáš, Chrobák Marek
ERA-PACK Chrudim: Meller Tomáš, Mareš Roman, Popelka Petr, Max Prates Weber, Vladyka Petr, Sobral Cacau Ricardo, Douglas Desilva Junior, Rešetár Lukáš, Mareš Michal II, Slováček Matěj, Žďánský Jakub, Mareš Michal I
SAT-AN Kladno: Čížek Jindřich, Veselý Jiří, Müller David, Fitzel Tomáš, Chrobák Marek, Abrham Tomáš, Chaloupka David, Hafenrichter Pavel, Studený Vítek, Konečný Marek


SAT-AN Kladno - ERA-PACK Chrudim 2 : 7 (1 : 3)
Rozhodčí: Kresta Jan (7,5), Lasch Jiří (7,5), Hofmann Rudolf Delegát: Svoboda Miroslav Diváků: 450
Branky: 14. Švambera Jan, 21. Fitzel Tomáš - 3. Max Prates Weber (Mareš Roman), 7. Rešetár Lukáš (Mareš Roman), 8. Mareš Roman, 23. Rešetár Lukáš (Douglas Desilva Junior), 27. Max Prates Weber (Mareš Michal I), 29. Max Prates Weber, 31. Douglas Desilva Junior (Meller Tomáš)
ŽK: Müller David, Chrobák Marek, Hafenrichter Pavel, Švambera Jan, Abrham Tomáš - Sobral Cacau Ricardo, Slováček Matěj
SAT-AN Kladno: Čížek Jindřich, Veselý Jiří, Müller David, Fitzel Tomáš, Chrobák Marek, Jaráb Michal, Chaloupka David, Hafenrichter Pavel, Studený Vítek, Švambera Jan, Konečný Marek, Abrham Tomáš Trenér: Hlaváč Petr
ERA-PACK Chrudim: Meller Tomáš, Mareš Roman, Max Prates Weber, Vladyka Petr, Sobral Cacau Ricardo, Douglas Desilva Junior, Rešetár Lukáš, Mareš Michal II, Mareš Michal I, Žďánský Jakub, Slováček Matěj, Bouška Tomáš Trenér: Bartušek Jaroslav


ERA-PACK Chrudim - SAT-AN Kladno 9 : 1 (5 : 0)
Rozhodčí: Linhart Karel (5,7), Gasnárek Michal (8), Slanina Tomáš Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 452
Branky: 1. Mareš Roman (Mareš Michal I), 5. Vladyka Petr (Mareš Roman), 7. Slováček Matěj (Max Prates Weber), 9. Douglas Desilva Junior (Sobral Cacau Ricardo), 10. Douglas Desilva Junior (Sobral Cacau Ricardo), 11. Max Prates Weber, 31. Douglas Desilva Junior (Popelka Petr), 34. Mareš Michal I (Mareš Roman), 35. Slováček Matěj (Mareš Roman) - 21. Jaráb Michal (Veselý Jiří)
ŽK: Mareš Roman - 0 ČK: 0 - Zieber Michal
ERA-PACK Chrudim: Meller Tomáš, Mareš Michal I, Popelka Petr, Max Prates Weber, Vladyka Petr, Sobral Cacau Ricardo, Douglas Desilva Junior, Rešetár Lukáš, Mareš Michal II, Slováček Matěj, Mareš Roman, Žďánský Jakub Trenér: Bartušek Jaroslav
SAT-AN Kladno: Konečný Marek, Veselý Jiří, Chaloupka David, Jaráb Michal, Studený Vítek, Výborný Kamil, Vašák Marek, Švambera Jan, Čížek Jindřich, Zieber Michal Trenér: Hlaváč Petr


Tango Brno - Benago Zruč n.S. 8 : 3 (3 : 3)
Rozhodčí: Hofmann Rudolf (8), Linhart Karel (8), Kincl Miroslav Delegát: Hoffman Petr Diváků: 220
Branky: 3. Seidler Michal (Belej Michal), 8. Buršík Tomáš (Záruba Radim), 18. Chadzidis Dimostenis, 24. Brůna Martin (Belej Michal), 32. Chadzidis Dimostenis (Seidler Michal), 35. Brůna Martin (Seidler Michal), 37. Kovacs Michal, 38. Kubíček Václav - 1. Váňa Petr (Klíma Jan), 6. Rodek Marcel (Váňa Petr), 9. Váňa Petr (Lištván Jan)
ŽK: Havel Josef, Chadzidis Dimostenis - Lištván Jan
Tango Brno: Kubíček Václav, Belej Michal, Havel Jan, Havel Josef, Chadzidis Dimostenis, Kovacs Michal, Záruba Radim, Buršík Tomáš, Seidler Michal, Brůna Martin, Havel Josef, Bočánek Ondřej Trenér: Berky Marián
Benago Zruč n.S.: Klíma Jan, Rodek Marcel, Lištván Jan, Váňa Petr, Dastych David, Mareš Martin, Veselý Tomáš, Veselý Jan, Kvíčala Filip Trenér: Simitči Beni


Benago Zruč n.S. - Tango Brno 5 : 3 (2 : 1)
Rozhodčí: Henych Karel (8,4), Chládek Miroslav (8,1), Melničuk Vladimír Delegát: Primus Miroslav Diváků: 275
Branky: 4. Rodek Marcel (Brahimi Azem), 13. Ježdík Jiří (Váňa Petr), 22. Brahimi Azem (Váňa Petr), 34. Brahimi Azem, 38. Váňa Petr (Lištván Jan) - 17. Kovacs Michal (Seidler Michal), 23. Kovacs Michal (Belej Michal), 38. Záruba Radim (Seidler Michal)
ŽK: Mareš Martin - Kovacs Michal, Záruba Radim
Benago Zruč n.S.: Mareš Martin, Rodek Marcel, Brahimi Azem, Veselý Tomáš, Váňa Petr, Klíma Jan, Hájek Jakub, Lištván Jan, Ježdík Jiří, Kvíčala Filip Trenér: Simitči Beni
Tango Brno: Kubíček Václav, Belej Michal, Havel Jan, Chadzidis Dimostenis, Kovacs Michal, Seidler Michal, Záruba Radim, Brůna Martin, Buršík Tomáš, Havel Josef, Cieslar Josef, Bočánek Ondřej Trenér: Berky Marián


Tango Brno - Benago Zruč n.S. 6 : 3 (3 : 1)
Rozhodčí: Markovský Tomáš (6), Honěk Jiří (7), Rek Lubomír Delegát: Bednář Kamil Diváků: 340
Branky: 3. Kovacs Michal (Belej Michal), 16. Kovacs Michal (Seidler Michal), 20. Seidler Michal, 21. Chadzidis Dimostenis (Belej Michal), 24. Seidler Michal (Belej Michal), 37. Chadzidis Dimostenis - 20. Ježdík Jiří, 23. Brahimi Azem (Ježdík Jiří), 24. Brahimi Azem (Lištván Jan)
ŽK: Chadzidis Dimostenis, Záruba Radim, Havel Jan, Brůna Martin - Klíma Jan ČK: 0 - Rodek Marcel
Tango Brno: Kubíček Václav, Chadzidis Dimostenis, Belej Michal, Buršík Tomáš, Záruba Radim, Seidler Michal, Kovacs Michal, Havel Jan, Havel Josef, Brůna Martin, Cieslar Josef, Zrzavý Lukáš Trenér: Berky Marán
Benago Zruč n.S.: Klíma Jan, Rodek Marcel, Brahimi Azem, Kvíčala Filip, Váňa Petr, Ježdík Jiří, Lištván Jan, Simitči Ago, Mareš Martin, Pospíšil Bohumil Trenér: Simitči Beni


Benago Zruč n.S. - Tango Brno 1 : 6 (1 : 5)
Rozhodčí: Hofmann Rudolf (7,9), Kaštánek Libor (7,9), Lasch Jiří Delegát: Chyba Michal Diváků: 350
Branky: 8. Brahimi Azem (Lištván Jan) - 3. Belej Michal (Kovacs Michal), 10. Kovacs Michal (Belej Michal), 17. Belej Michal (Kovacs Michal), 18. Cieslar Josef (Veselovský Tomáš), 18. Havel Jan (Veselovský Tomáš), 38. Brůna Martin (Seidler Michal)
Benago Zruč n.S.: Klíma Jan, Simitči Ago, Brahimi Azem, Hájek Jakub, Lištván Jan, Mareš Martin, Váňa Petr, Pospíšil Bohumil, Kvíčala Filip, Veselý Tomáš, Ali Feras, Novotný Vojtěch Trenér: Simitči Beni
Tango Brno: Kubíček Václav, Havel Josef, Belej Michal, Brůna Martin, Cieslar Josef, Havel Jan, Kovacs Michal, Seidler Michal, Veselovský Tomáš, Záruba Radim, Slavík Jaroslav, Bočánek Ondřej Trenér: Berky Marián


Bohemians 1905 - Torf Pardubice 3 : 2 (2 : 0)
Rozhodčí: Černý Ondřej (8,1), Blažej Petr (8), Černý Martin Delegát: Kalina Josef Diváků: 200
Branky: 11. Kopecký Marek (Štverák Tomáš), 12. Pleyer Petr (Stejskal Pavel), 25. Kopecký Marek, 29. Vlastní (Pleyer) - 22. Urbanec Tomáš (Kroulík Radovan)
ŽK: Novotný Jiří, Štverák Tomáš - 0 ČK: 0 - Urbanec Tomáš
Bohemians 1905: Vozár Mario, Pleyer Petr, Novotný Jiří, Štverák Tomáš, Kopecký Marek, Šnídl Petr, Koudelka Tomáš, Stejskal Pavel, Vodecký Igor, Zapletal Petr, Junek Petr, Bellada Jaroslav Trenér: Bartošek Vlastimil
Torf Pardubice: Šimon David, Beran Jiří, Urbanec Tomáš, Jeřábek Jan, Chvála Miloš, Slováček Jakub, Mikan Radek, Fidra Jan, Netolický Roman, Vratišovský Filip, Kroulík Radovan, Vlastní (Pleyer), Molnár Lukáš Trenér: Růžička Miloslav


Torf Pardubice - Bohemians 1905 2 : 8 (0 : 5)
Rozhodčí: Henych Karel (7,3), Melničuk Vladimír (5,6), Chládek Miroslav Delegát: Amler Evžen Diváků: 200
Branky: 21. Mikan Radek (Kroulík Radovan), 38. Netolický Roman (Jeřábek Jan) - 7. Vodecký Igor (Kopecký Marek), 12. Štverák Tomáš (Kopecký Marek), 15. Štverák Tomáš (Vodecký Igor), 19. Štverák Tomáš (Kopecký Marek), 20. Štverák Tomáš (Vodecký Igor), 23. Junek Petr (Šnídl Petr), 25. Vodecký Igor (Štverák Tomáš), 29. Koudelka Tomáš (Zapletal Petr)
ŽK: Malý Roman, Jeřábek Jan, Mikan Radek - Junek Petr
Torf Pardubice: Šimon David, Beran Jiří, Kroulík Radovan, Malý Roman, Jeřábek Jan, Chvála Miloš, Slováček Jakub, Mikan Radek, Fidra Jan, Netolický Roman, Vratišovský Filip, Molnár Lukáš Trenér: Růžička Miloslav
Bohemians 1905: Vozár Mario, Kopecký Marek, Novotný Jiří, Zapletal Petr, Koudelka Tomáš, Šnídl Petr, Junek Petr, Štverák Tomáš, Vodecký Igor, Bellada Jaroslav, Stejskal Pavel, Pleyer Petr Trenér: Bartošek Vlastimil


Bohemians 1905 - Torf Pardubice 9 : 4 (5 : 0)
Rozhodčí: Venc Radek (7,5), Kincl Miroslav (7), Gasnárek Michal Delegát: Lobo Radek Diváků: 200
Branky: 7. Junek Petr (Stejskal Pavel), 14. Štverák Tomáš (Koudelka Tomáš), 15. Kopecký Marek (Koudelka Tomáš), 17. Novotný Jiří, 18. Vodecký Igor (Koudelka Tomáš), 22. Kopecký Marek (Vodecký Igor), 23. Pleyer Petr (Novotný Jiří), 27. Štverák Tomáš (Vodecký Igor), 28. Pleyer Petr - 25. Chvála Miloš (Beran Jiří), 32. Mikan Radek (Beran Jiří), 38. Kroulík Radovan, 40. Mikan Radek
ŽK: Koudelka Tomáš - Kroulík Radovan, Slováček Jakub
Bohemians 1905: Vozár Mario, Kopecký Marek, Junek Petr, Koudelka Tomáš, Novotný Jiří, Pleyer Petr, Stejskal Pavel, Šnídl Petr, Štverák Tomáš, Vodecký Igor, Zapletal Petr, Bellada Jaroslav Trenér: Dlouhý Martin
Torf Pardubice: Šimon David, Beran Jiří, Jeřábek Jan, Kroulík Radovan, Mikan Radek, Netolický Roman, Urbanec Tomáš, Slováček Jakub, Kašpar Jiří, Vratišovský Filip, Fidra Jan, Chvála Miloš Trenér: Růžička Miloslav


Balticflora Teplice - Vysoké Mýto 3 : 3 (0 : 1)
Rozhodčí: Trlida Zdeněk (8), Černý Martin (8), Smreček Ladislav Delegát: Hora Jan Diváků: 200
Branky: 25. Tolstov Alexandr (Dziatlau Andrei), 28. Vlastní, 30. Kiliján Jakub (Mamiyev Alexandr), 48. Pakhomov Daniil (Salák Michal) - 16. Formánek Pavel (Brychta Michal), 48. Novotný Pavel (Semerád Miroslav)
Balticflora Teplice: Kalina Jan, Salák Michal, Sokovnin Sergey, Pakhomov Daniil, Tichý Petr, Dziatlau Andrei, Mažári Patrik, Tolstov Alexandr, Račuk Michal, Mamiyev Alexandr, Fau Tomáš, Kiliján Jakub
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Formánek Pavel, Brychta Michal, Jeníček Petr, Michalec Roman, Jiráský Michal, Forgáč Ondřej, Semerád Miroslav, Dostál Zdeněk, Novotný Pavel, Munzberger Petr, Morong Tomáš, Vlastní


Vysoké Mýto - Balticflora Teplice 6 : 5 (3 : 0)
Rozhodčí: Venc Radek (8), Kincl Miroslav (7,8), Linhart Karel Delegát: Pelikán Martin Diváků: 520
Branky: 6. Formánek Pavel (Semerád Miroslav), 12. Semerád Miroslav (Formánek Pavel), 21. Formánek Pavel (Brychta Michal), 35. Gerčák Libor, 40. Semerád Miroslav - 14. Vlastní, 26. Salák Michal (Tolstov Alexandr), 33. Sokovnin Sergey (Salák Michal), 38. Pakhomov Daniil (Tichý Petr), 39. Salák Michal (Sokovnin Sergey), 40. Salák Michal
ŽK: Jiráský Michal, Munzberger Petr - Sokovnin Sergey, Salák Michal
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Formánek Pavel, Brychta Michal, Jeníček Petr, Michalec Roman, Forgáč Ondřej, Dostál Zdeněk, Jiráský Michal, Novotný Pavel, Munzberger Petr, Morong Tomáš, Semerád Miroslav, Vlastní Trenér: Páral Roman
Balticflora Teplice: Račuk Michal, Tolstov Alexandr, Sokovnin Sergey, Kiliján Jakub, Pakhomov Daniil, Salák Michal, Tichý Petr, Kalina Jan, Fau Tomáš, Mažári Patrik, Nikitin Aleksandr, Mamiyev Alexandr Trenér: Ivanov Nikolay


Balticflora Teplice - Vysoké Mýto 3 : 11 (2 : 6)
Rozhodčí: Blažej Petr (7,4), Černý Ondřej (7,4), Rybka Zdeněk Delegát: Drobný Ladislav Diváků: 450
Branky: 10. Pakhomov Daniil, 12. Salák Michal, 13. Vlastní Kalina, 15. Vlastní Tichý, 35. Konečný Marek (Salák Michal) - 6. Formánek Pavel (Gerčák Libor), 9. Formánek Pavel, 11. Jeníček Petr (Semerád Miroslav), 17. Munzberger Petr (Michalec Roman), 25. Dostál Zdeněk, 27. Gerčák Libor, 30. Semerád Miroslav (Formánek Pavel), 31. Michalec Roman (Dostál Zdeněk), 40. Jeníček Petr (Novotný Pavel)
ŽK: Kalina Jan, Konečný Marek - Munzberger Petr
Balticflora Teplice: Kalina Jan, Tolstov Alexandr, Sokovnin Sergey, Pakhomov Daniil, Mamiyev Alexandr, Nikitin Aleksandr, Konečný Marek, Mažári Patrik, Kiliján Jakub, Salák Michal, Tichý Petr, Račuk Michal Trenér: Ivanov Nikolay
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Formánek Pavel, Brychta Michal, Jeníček Petr, Michalec Roman, Jiráský Michal, Forgáč Ondřej, Semerád Miroslav, Dostál Zdeněk, Novotný Pavel, Munzberger Petr, Morong Tomáš, Vlastní Kalina, Vlastní Tichý Trenér: Páral Roman



ZÁKLADNÍ ČÁST

TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
1. Chrudim 22 21 1 0 198: 37 64 ( 31)
2. Tango Brno 22 19 1 2 135: 58 58 ( 25)
3. Bohemians 1905 22 15 1 6 105: 64 46 ( 13)
4. Balticflora Teplice 22 10 5 7 94: 76 35 ( 2)
5. Vysoké Mýto 22 9 4 9 94: 97 31 ( -2)
6. Torf Pardubice 22 9 4 9 100:102 31 ( -2)
7. Benago Zruč n.S. 22 8 2 12 101:100 26 ( -7)
8. SAT-AN Kladno 22 6 6 10 62: 85 24 ( -9)
9. Slavia Praha 22 7 3 12 67: 81 24 ( -9)
10. Indoss Plzeň 22 4 5 13 77:120 17 (-16)
11. Delta Real Šumperk 22 4 4 14 81:160 16 (-17)
12. ANDY Liberec 22 2 0 20 72:206 6 (-27)

 

22.kolo


Vysoké Mýto - Balticflora Teplice 2 : 2 (0 : 1)
Rozhodčí: Linhart Karel (7), Rybka Zdeněk (7), Tomeš Vítězslav Delegát: Glogar Ladislav Diváků: 485
Branky: 26. Brychta Michal (Formánek Pavel), 40. Formánek Pavel (Semerád Miroslav) - 9. Tichý Petr (Salák Michal), 37. Sokovnin Sergey (Salák Michal)
ŽK: Jeníček Petr - Račuk Michal, Mamiyev Alexandr, Konečný Marek
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Formánek Pavel, Brychta Michal, Jeníček Petr, Michalec Roman, Jiráský Michal, Forgáč Ondřej, Semerád Miroslav, Dostál Zdeněk, Novotný Pavel, Munzberger Petr, Morong Tomáš Trenér: Páral Roman
Balticflora Teplice: Račuk Michal, Pakhomov Daniil, Dziatlau Andrei, Salák Michal, Tichý Petr, Mamiyev Alexandr, Konečný Marek, Sokovnin Sergey, Kalina Jan, Nikitin Aleksandr, Mažári Patrik Trenér: Ivanov Nikolay


Delta Real Šumperk - Bohemians 1905 4 : 10 (3 : 2)
Rozhodčí: Markovský Tomáš (7,4), Klečacký Marek (7,2), Ježek Martin Delegát: Starý Ladislav Diváků: 250
Branky: 15. Navrátil Petr (Václavský Ladislav), 16. Šimák David (Sokol Richard), 17. Navrátil Petr, 37. Kohoutek Marek - 9. Dombi Karel (Stejskal Pavel), 19. Junek Petr (Šnídl Petr), 23. Junek Petr (Šnídl Petr), 25. Kopecký Marek (Štverák Tomáš), 27. Pleyer Petr (Stejskal Pavel), 31. Štverák Tomáš (Stejskal Pavel), 32. Kopecký Marek, 35. Kopecký Marek (Koudelka Tomáš), 39. Šnídl Petr (Pleyer Petr), 40. Štverák Tomáš (Junek Petr)
ŽK: Václavský Ladislav, Nedvěd Dominik, Klemsa Jaroslav - Dombi Karel
Delta Real Šumperk: Netopil Radim, Navrátil Petr, Sokol Richard, Václavský Ladislav, Nedvěd Dominik, Tezner Jiří, Kohoutek Marek, Reichl Dominik, Klemsa Jaroslav, Šimák David, Hatala Dominik Trenér: Klusák Petr
Bohemians 1905: Vozár Mario, Kopecký Marek, Štverák Tomáš, Šnídl Petr, Pleyer Petr, Koudelka Tomáš, Junek Petr, Stejskal Pavel, Dombi Karel, Bellada Jaroslav, Bellada Václav Trenér: Bartošek Vlastimil


Indoss Plzeň - Tango Brno 0 : 5 (0 : 2)
Rozhodčí: Černý Ondřej (8), Blažej Petr (8), Houdek Jiří Delegát: Tanáč Vladislav Diváků: 200
Branky: - 13. Belej Michal (Seidler Michal), 19. Seidler Michal (Belej Michal), 24. Seidler Michal (Brůna Martin), 33. Belej Michal (Veselovský Tomáš), 37. Seidler Michal (Belej Michal)
ŽK: Havlas Marek, Míka David - Chadzidis Dimostenis ČK: Kasýk Zdeněk - 0
Indoss Plzeň: Kolařík Václav, Kučera Petr, Havlas Marek, Vnuk Tomáš, Míka Martin, Koc Václav, Míka David, Holý Michal, Kasýk Zdeněk, Böhm Lukáš, Grätsch Dominik Trenér: Kadlec Tomáš
Tango Brno: Zrzavý Lukáš, Chadzidis Dimostenis, Havel Josef, Záruba Radim, Seidler Michal, Belej Michal, Havel Jan, Veselovský Tomáš, Cieslar Josef, Brůna Martin, Kubíček Václav Trenér: Berky Marian


Chrudim - ANDY Liberec 24 : 0 (24 : 0)
Rozhodčí: Kresta Jan (8), Hofmann Rudolf (8), Komzák Martin Delegát: Pivovarčík Miroslav Diváků: 450
Branky: 1. Max Prates Weber (Mareš Michal), 3. Rešetár Lukáš (Douglas Desilva Junior), 4. Vladyka Petr, 5. Douglas Desilva Junior (Vladyka Petr), 6. Mareš Michal (Max Prates Weber), 7. Slováček Matěj (Mareš Roman), 8. Max Prates Weber (Rešetár Lukáš), 9. Vladyka Petr (Douglas Desilva Junior), 10. Mareš Michal II (Douglas Desilva Junior), 11. Mareš Michal (Max Prates Weber), 12. Max Prates Weber (Mareš Michal), 12. Slováček Matěj (Mareš Roman), 13. Douglas Desilva Junior (Meller Tomáš), 14. Vladyka Petr (Rešetár Lukáš), 14. Mareš Michal II (Vladyka Petr), 15. Vladyka Petr (Douglas Desilva Junior), 16. Douglas Desilva Junior, 16. Vladyka Petr (Douglas Desilva Junior), 16. Mareš Michal II (Douglas Desilva Junior), 18. Mareš Michal (Max Prates Weber), 19. Max Prates Weber (Slováček Matěj), 20. Max Prates Weber (Slováček Matěj), 20. Mareš Roman (Mareš Michal), 20. Mareš Michal (Slováček Matěj)
Chrudim: Meller Tomáš, Mareš Roman, Popelka Petr, Max Prates Weber, Vladyka Petr, Douglas Desilva Junior, Rešetár Lukáš, Mareš Michal II, Slováček Matěj, Bouška Tomáš, Mareš Michal, Žďánský Jakub Trenér: Bartuěek Jaroslav
ANDY Liberec: Vogt Dominik, Jíra Marek, Kulhánek Michal, Žoček Jakub Trenér: nepřítomen Liberec


Torf Pardubice - Benago Zruč n.S. 5 : 9 (3 : 2)
Rozhodčí: Lasch Jiří (7), Černý Martin (7), Slanina Tomáš Delegát: Pelikán Martin Diváků: 250
Branky: 9. Slováček Jakub (Jeřábek Jan), 10. Fidra Jan (Chvála Miloš), 19. Mikan Radek (Slováček Jakub), 23. Chvála Miloš, 25. Malý Roman (Mikan Radek) - 5. Filinger David (Brahimi Azem), 11. Filinger David (Váňa Petr), 23. Garces Caro Angellott (Lištván Jan), 24. Garces Caro Angellott (Rodek Marcel), 25. Lištván Jan (Rodek Marcel), 34. Váňa Petr (Garces Caro Angellott), 36. Rodek Marcel (Filinger David), 38. Garces Caro Angellott, 39. Lištván Jan
ŽK: 0 - Brahimi Azem
Torf Pardubice: Šimon David, Beran Jiří, Malý Roman, Urbanec Tomáš, Jeřábek Jan, Chvála Miloš, Slováček Jakub, Mikan Radek, Fidra Jan, Netolický Roman, Molnár Lukáš Trenér: Růžička Miloslav
Benago Zruč n.S.: Mareš Martin, Filinger David, Rodek Marcel, Garces Caro Angellott, Brahimi Azem, Váňa Petr, Dastych David, Lištván Jan, Ali Feras Trenér: nepřítomen Benago


Slavia Praha - Kladno 4 : 4 (0 : 3)
Rozhodčí: Henych Karel (6,6), Venc Radek (6,7), Petr Zdeněk Delegát: Amler Evžen Diváků: 600
Branky: 1. Oliva Petr, 34. Oliva Petr, 36. Oliva Petr (Fichtner Tomáš), 40. Matějka Tomáš - 16. Studený Vítek (Müller David), 19. Hlava David, 20. Müller David (Veselý Jiří), 24. Hlava David (Müller David)
ŽK: Hrdina Martin, Rott Miroslav - Čížek Jindřich, Veselý Jiří, Hafenrichter Pavel
Slavia Praha: Krajč Marian, Wojnar Mikoláš, Sop Martin, Fichtner Tomáš, Oliva Petr, Vandas Pavel, Hrdina Martin, Havrda Ondřej, Míča Ondřej, Rott Miroslav, Matějka Tomáš, Kučera Martin Trenér: Štorc Aleš
Kladno: Čížek Jindřich, Veselý Jiří, Müller David, Fitzel Tomáš, Abrham Tomáš, Hafenrichter Pavel, Hlava David, Studený Vítek, Výborný Kamil, Konečný Marek Trenér: Hlaváč Petr


 

21.kolo


Kladno - Vysoké Mýto 1 : 4 (0 : 0)
Rozhodčí: Klečacký Marek (7,2), Sebök Ladislav (7,2), Lasch Jiří Delegát: Kalina Josef Diváků: 180
Branky: 38. Abrham Tomáš (Fitzel Tomáš) - 22. Munzberger Petr (Brychta Michal), 24. Jiráský Michal (Gerčák Libor), 25. Michalec Roman (Gerčák Libor), 34. Semerád Miroslav (Gerčák Libor)
ŽK: Veselý Jiří - Brychta Michal, Dostál Zdeněk, Semerád Miroslav
Kladno: Konečný Marek, Veselý Jiří, Müller David, Chrobák Marek, Fitzel Tomáš, Chaloupka David, Abrham Tomáš, Hafenrichter Pavel, Studený Vítek, Výborný Kamil, Zieber Michal, Čížek Jindřich Trenér: Hlaváč Petr
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Formánek Pavel, Brychta Michal, Jeníček Petr, Michalec Roman, Jiráský Michal, Forgáč Ondřej, Dostál Zdeněk, Semerád Miroslav, Novotný Pavel, Munzberger Petr, Morong Tomáš Trenér: Páral Roman


Benago Zruč n.S. - Slavia Praha 4 : 2 (1 : 1)
Rozhodčí: Kincl Miroslav (7,1), Gasnárek Michal (7,1), Linhart Karel Delegát: Svědiroh Miroslav Diváků: 190
Branky: 19. Rodek Marcel (Garces Caro Angellott), 28. Rodek Marcel (Lištván Jan), 38. Rodek Marcel (Lištván Jan), 39. Garces Caro Angellott (Klíma Jan) - 16. Matějka Tomáš (Šafránek Ondra), 30. Rott Miroslav
ŽK: 0 - Fichtner Tomáš ČK: 0 - Holeček Michal
Benago Zruč n.S.: Klíma Jan, Mareš Martin, Váňa Petr, Brahimi Azem, Garces Caro Angellott, Hájek Jakub, Lištván Jan, Rodek Marcel, Dastych David Trenér: DT Benago
Slavia Praha: Krajč Marian, Wojnar Mikoláš, Matějka Tomáš, Holeček Michal, Šafránek Ondra, Sop Martin, Rott Miroslav, Havrda Ondřej, Fichtner Tomáš, Štorc Aleš, Knobloch Ondřej Trenér: Štorc Aleš


ANDY Liberec - Torf Pardubice 3 : 14 (0 : 6)
Rozhodčí: Chládek Miroslav (7,2), Melničuk Vladimír (7,2), Smreček Ladislav Delegát: Drobný Ladislav Diváků: 120
Branky: 32. Kouba Jakub (Žoček Jakub), 35. Jíra Marek (Vogt Dominik), 39. Žoček Jakub - 1. Mikan Radek (Urbanec Tomáš), 2. Jeřábek Jan II, 4. Šimon David, 7. Mikan Radek (Slováček Jakub), 16. Netolický Roman (Chvála Miloš), 17. Jeřábek Jan II, 23. Fidra Jan (Netolický Roman), 26. Urbanec Tomáš (Beran Jiří), 27. Urbanec Tomáš, 31. Urbanec Tomáš, 32. Chvála Miloš (Beran Jiří), 33. Fidra Jan (Chvála Miloš), 36. Beran Jiří, 39. Mikan Radek
ŽK: Jíra Marek, Kulhánek Michal - Jeřábek Jan II, Molnár Lukáš
ANDY Liberec: Vogt Dominik, Jíra Marek, Kozák Petr, Kouba Jakub, Kulhánek Michal, Bína Pavel, Žoček Jakub, Král Miroslav, Betyar Miroslav Trenér: nepřítomen Liberec
Torf Pardubice: Šimon David, Netolický Roman, Beran Jiří, Malý Roman, Urbanec Tomáš, Jeřábek Jan II, Chvála Miloš, Slováček Jakub, Mikan Radek, Fidra Jan, Vratišovský Filip, Molnár Lukáš Trenér: Malý Roman


Tango Brno - Chrudim 2 : 5 (1 : 4)
Rozhodčí: Kaštánek Libor (8), Venc Radek (8), Mráz Roman Delegát: Hoffman Petr Diváků: 1080
Branky: 5. Havel Jan (Záruba Radim), 36. Havel Josef (Seidler Michal) - 7. Mareš Michal (Mareš Roman), 8. Douglas Desilva Junior (Vladyka Petr), 14. Douglas Desilva Junior (Vladyka Petr), 20. Douglas Desilva Junior (Rešetár Lukáš), 31. Rešetár Lukáš (Vladyka Petr)
ŽK: Kovacs Michal, Havel Josef, Havel Jan - Rešetár Lukáš
Tango Brno: Kubíček Václav, Kovacs Michal, Seidler Michal, Chadzidis Dimostenis, Havel Josef, Havel Jan, Brůna Martin, Belej Michal, Veselovský Tomáš, Záruba Radim, Buršík Tomáš, Zrzavý Lukáš Trenér: Berky Marian
Chrudim: Meller Tomáš, Mareš Roman, Popelka Petr, Max Prates Weber, Vladyka Petr, Sobral Cacau Ricardo, Douglas Desilva Junior, Rešetár Lukáš, Slováček Matěj, Bouška Tomáš, Mareš Michal, Žďánský Jakub Trenér: Bartušek Jaroslav


Bohemians 1905 - Indoss Plzeň 11 : 2 (7 : 1)
Rozhodčí: Markovský Tomáš (7), Honěk Jiří (8), Vaněk Václav Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 150
Branky: 4. Dlouhý Martin (Šnídl Petr), 5. Koudelka Tomáš (Štverák Tomáš), 11. Pleyer Petr (Koudelka Tomáš), 13. Vodecký Igor (Koudelka Tomáš), 14. Vodecký Igor, 15. Bellada Václav, 17. Pleyer Petr (Vozár Mario), 21. Novotný Jiří (Junek Petr), 31. Pleyer Petr (Štverák Tomáš), 32. Junek Petr, 33. Štverák Tomáš (Koudelka Tomáš) - 4. Míka David, 35. Böhm Lukáš (Koc Václav)
ŽK: 0 - Koc Václav, Míka David, Havlas Marek
Bohemians 1905: Vozár Mario, Dlouhý Martin, Junek Petr, Koudelka Tomáš, Pleyer Petr, Šnídl Petr, Vodecký Igor, Novotný Jiří, Štverák Tomáš, Bellada Václav, Bellada Jaroslav, Dombi Karel Trenér: Bartošek Vlastimil
Indoss Plzeň: Hajžman Marek, Kučera Petr, Míka Martin, Koc Václav, Míka David, Grätsch Dominik, Holý Michal, Kasýk Zdeněk, Böhm Lukáš, Havlas Marek, Kolařík Václav Trenér: Šindelář Petr


Balticflora Teplice - Delta Real Šumperk 8 : 3 (3 : 0)
Rozhodčí: Kresta Jan (8), Černý Ondřej (8), Hofmann Rudolf Delegát: Chyba Michal Diváků: 210
Branky: 8. Konečný Marek (Kiliján Jakub), 14. Salák Michal (Tolstov Alexandr), 17. Sokovnin Sergey (Salák Michal), 29. Mažári Patrik (Kiliján Jakub), 31. Salák Michal (Sokovnin Sergey), 35. Vlastní, 36. Pakhomov Daniil (Sokovnin Sergey), 37. Tichý Petr (Salák Michal), 40. Konečný Marek (Mamiyev Alexandr) - 27. Moravec Matouš (Šimák David), 39. Klemsa Jaroslav (Netopil Radim)
ŽK: 0 - Klemsa Jaroslav, Moravec Matouš ČK: 0 - Málko Ondřej
Balticflora Teplice: Tolstov Alexandr, Pakhomov Daniil, Kalina Jan, Salák Michal, Tichý Petr, Kiliján Jakub, Mamiyev Alexandr, Konečný Marek, Mažári Patrik, Sokovnin Sergey, Nikitin Aleksandr, Račuk Michal Trenér: Ivanov Nikolay
Delta Real Šumperk: Netopil Radim, Málko Martin, Navrátil Petr, Málko Ondřej, Klemsa Jaroslav, Šimák David, Moravec Matouš, Vlastní Trenér: nepřítomen Šumperk


 

20.kolo


Vysoké Mýto - Delta Real Šumperk 2 : 6 (2 : 3)
Rozhodčí: Venc Radek (7), Lasch Jiří (7), Šmíd Jiří Delegát: Pelikán Martin Diváků: 320
Branky: 6. Zdražil Jiří (Formánek Pavel), 8. Jiráský Michal - 11. Málko Ondřej, 12. Navrátil Petr (Klemsa Jaroslav), 19. Sokol Richard, 25. Navrátil Petr (Václavský Ladislav), 39. Sokol Richard (Netopil Radim), 40. Navrátil Petr (Netopil Radim)
ŽK: 0 - Václavský Ladislav
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Formánek Pavel, Zdražil Jiří, Jeníček Petr, Michalec Roman, Jiráský Michal, Unger Jaroslav, Semerád Miroslav, Dostál Zdeněk, Novotný Pavel, Munzberger Petr, Morong Tomáš Trenér: Páral Roman
Delta Real Šumperk: Netopil Radim, Málko Martin, Navrátil Petr, Málko Ondřej, Sokol Richard, Václavský Ladislav, Moravec Matouš, Šimák David, Klemsa Jaroslav, Hatala Dominik Trenér: Klusák Petr


Indoss Plzeň - Balticflora Teplice 2 : 4 (2 : 2)
Rozhodčí: Melničuk Vladimír (7,8), Kaštánek Libor (8,1), Chládek Miroslav Delegát: Lobo Radek Diváků: 180
Branky: 1. Holý Michal (Kučera Petr), 18. Míka Martin (Kučera Petr) - 9. Tichý Petr (Kiliján Jakub), 11. Tichý Petr (Sokovnin Sergey), 33. Kiliján Jakub, 39. Tichý Petr
ŽK: Hajžman Marek - Račuk Michal, Mamiyev Alexandr ČK: 0 - Dziatlau Andrei
Indoss Plzeň: Hajžman Marek, Kučera Petr, Míka Martin, Havlas Marek, Grätsch Dominik, Holý Michal, Kasýk Zdeněk, Peteřík Tomáš, Böhm Lukáš, Kadlec Tomáš, Kolařík Václav Trenér: Kadlec Tomáš
Balticflora Teplice: Kalina Jan, Tolstov Alexandr, Dziatlau Andrei, Račuk Michal, Mamiyev Alexandr, Mažári Patrik, Tichý Petr, Kiliján Jakub, Sokovnin Sergey, Nikitin Aleksandr Trenér: Ivanov Nikolay


Bohemians 1905 - Chrudim 2 : 7 (0 : 6)
Rozhodčí: Pražák Martin (7,6), Sebök Ladislav (7,8), Milner Michal Delegát: Svoboda Miroslav Diváků: 200
Branky: 26. Junek Petr (Stejskal Pavel), 39. Koudelka Tomáš - 2. Slováček Matěj, 9. Max Prates Weber (Mareš Roman), 13. Vladyka Petr, 17. Mareš Michal (Mareš Roman), 18. Douglas Desilva Junior (Meller Tomáš), 19. Popelka Petr (Vladyka Petr), 27. Mareš Michal
ŽK: Stejskal Pavel - Meller Tomáš, Popelka Petr, Sobral Cacau Ricardo
Bohemians 1905: Vozár Mario, Junek Petr, Koudelka Tomáš, Stejskal Pavel, Pleyer Petr, Dlouhý Martin, Vodecký Igor, Zapletal Petr, Štverák Tomáš, Novotný Jiří, Bellada Jaroslav, Šnídl Petr Trenér: Bartošek Vlastimil
Chrudim: Meller Tomáš, Mareš Roman, Popelka Petr, Max Prates Weber, Vladyka Petr, Sobral Cacau Ricardo, Douglas Desilva Junior, Rešetár Lukáš, Mareš Michal II, Slováček Matěj, Mareš Michal, Žďánský Jakub Trenér: Bartušek Jaroslav


Torf Pardubice - Tango Brno 0 : 5 (0 : 2)
Rozhodčí: Honěk Jiří (7,8), Kresta Jan (7,7), Vítek Jakub Delegát: Navalaný Josef Diváků: 200
Branky: - 5. Havel Jan (Havel Josef), 14. Belej Michal (Havel Josef), 29. Seidler Michal (Belej Michal), 33. Kovacs Michal (Seidler Michal), 40. Belej Michal (Seidler Michal)
ŽK: Malý Roman, Urbanec Tomáš - Belej Michal
Torf Pardubice: Šimon David, Beran Jiří, Malý Roman, Urbanec Tomáš, Jeřábek Jan II, Chmelík Zdeněk, Chvála Miloš, Slováček Jakub, Mikan Radek, Fidra Jan, Vratišovský Filip, Molnár Lukáš Trenér: Růžička Miloslav
Tango Brno: Zrzavý Lukáš, Belej Michal, Chadzidis Dimostenis, Havel Jan, Buršík Tomáš, Brůna Martin, Záruba Radim, Cieslar Josef, Kovacs Michal, Havel Josef, Seidler Michal, Bočánek Ondřej Trenér: Berky Marián


Slavia Praha - ANDY Liberec 8 : 2 (1 : 0)
Rozhodčí: Chládek Miroslav (8), Blažej Petr (8,1), Hofmann Rudolf Delegát: Novotný Josef Diváků: 490
Branky: 1. Wojnar Mikoláš, 23. Rott Miroslav, 24. Matějka Tomáš (Holeček Michal), 29. Holeček Michal, 32. Havrda Ondřej, 33. Wojnar Mikoláš (Hrdina Martin), 34. Holeček Michal (Hrdina Martin), 34. Wojnar Mikoláš (Holeček Michal) - 23. Bína Pavel (Kozák Petr), 40. Kouba Jakub
ŽK: 0 - Jíra Marek, Kulhánek Michal
Slavia Praha: Krajč Marian, Wojnar Mikoláš, Fichtner Tomáš, Sop Martin, Hrdina Martin, Havrda Ondřej, Míča Ondřej, Holeček Michal, Rott Miroslav, Matějka Tomáš, Knobloch Ondřej Trenér: Štorc Aleš
ANDY Liberec: Vogt Dominik, Jíra Marek, Kozák Petr, Kouba Jakub, Kulhánek Michal, Bína Pavel, Žoček Jakub, Král Miroslav Trenér: nepřítomen Liberec


Kladno - Benago Zruč n.S. 4 : 3 (1 : 3)
Rozhodčí: Hofmann Rudolf (7,1), Trlida Zdeněk (7,4), Říha Jaroslav Delegát: Primus Miroslav Diváků: 350
Branky: 17. Chrobák Marek, 27. Švambera Jan (Chrobák Marek), 38. Müller David - 7. Amrani Fovad (Rodek Marcel), 19. Rodek Marcel (Amrani Fovad), 20. Garces Caro Angellott, 32. Vlastní
ŽK: Chrobák Marek, Švambera Jan - Garces Caro Angellott, Váňa Petr
Kladno: Konečný Marek, Veselý Jiří, Müller David, Fitzel Tomáš, Chrobák Marek, Chaloupka David, Abrham Tomáš, Hafenrichter Pavel, Studený Vítek, Jaráb Michal, Švambera Jan, Čížek Jindřich, Vlastní Trenér: Hlaváč Petr
Benago Zruč n.S.: Mareš Martin, Simitči Ago, Lištván Jan, Amrani Fovad, Garces Caro Angellott, Váňa Petr, Brahimi Azem, Rodek Marcel, Klíma Jan Trenér: nepřítomen


 

19.kolo


Benago Zruč n.S. - Vysoké Mýto 7 : 6 (3 : 3)
Rozhodčí: Černý Ondřej (6,9), Krupa Jan (6,9), Vaněk Václav Delegát: Žižka Alois Diváků: 200
Branky: 11. Amrani Fovad (Garces Caro Angellott), 27. Brahimi Azem (Amrani Fovad), 27. Filinger David, 34. Garces Caro Angellott, 38. Rodek Marcel (Simitči Ago) - 2. vlastní, 7. Munzberger Petr (Novotný Pavel), 9. Jiráský Michal (Gerčák Libor), 10. Munzberger Petr, 19. vlastní, 22. Zdražil Jiří (Formánek Pavel), 30. Dostál Zdeněk (Michalec Roman), 31. Formánek Pavel
ŽK: Mareš Martin, Amrani Fovad - Formánek Pavel, Munzberger Petr, Novotný Pavel ČK: Filinger David - 0
Benago Zruč n.S.: Klíma Jan, Mareš Martin, Simitči Ago, Rodek Marcel, Lištván Jan, Garces Caro Angellott, Váňa Petr, Brahimi Azem, Amrani Fovad, Filinger David, vlastní Trenér: Simitči Beni
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Morong Tomáš, Formánek Pavel, Brychta Martin, Zdražil Jiří, Munzberger Petr, Michalec Roman, Semerád Miroslav, Novotný Pavel, Dostál Zdeněk, Jiráský Michal, Forgáč Ondřej Trenér: Páral Roman


ANDY Liberec - Kladno 3 : 4 (2 : 1)
Rozhodčí: Venc Radek (8,2), Pražák Martin (6,8), Petr Zdeněk Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 130
Branky: 5. Kulhánek Michal (Vogt Dominik), 20. Žoček Jakub (Kulhánek Michal), 26. Jíra Marek - 18. Fitzel Tomáš (Švambera Jan), 33. Chrobák Marek (Abrham Tomáš), 35. Chrobák Marek (Švambera Jan), 40. Švambera Jan (Chrobák Marek)
ŽK: 0 - Švambera Jan, Abrham Tomáš
ANDY Liberec: Vogt Dominik, Jíra Marek, Kozák Petr, Kouba Jakub, Kulhánek Michal, Žoček Jakub, Bartůněk Pavel Trenér: Kulhavý Jiří
Kladno: Čížek Jindřich, Veselý Jiří, Hafenrichter Pavel, Švambera Jan, Chaloupka David, Abrham Tomáš, Chrobák Marek, Hlava David, Fitzel Tomáš, Jaráb Michal, Studený Vítek, Konečný Marek Trenér: Hlaváč Petr


Tango Brno - Slavia Praha 5 : 0 (1 : 0)
Rozhodčí: Gasnárek Michal (8,4), Linhart Karel (8,2), Slanina Tomáš Delegát: Vokulič Miroslav Diváků: 460
Branky: 16. Brůna Martin (Seidler Michal), 23. Buršík Tomáš (Seidler Michal), 32. Svoboda Milan (Cieslar Josef), 38. Seidler Michal (Brůna Martin), 39. Seidler Michal
ŽK: 0 - Knobloch Ondřej
Tango Brno: Kubíček Václav, Svoboda Milan, Brůna Martin, Buršík Tomáš, Záruba Radim, Havel Josef, Havel Jan, Veselovský Tomáš, Kovacs Michal, Seidler Michal, Cieslar Josef, Zrzavý Lukáš Trenér: Berky Marian
Slavia Praha: Krajč Marian, Štorc Aleš, Vejvoda Michal, Oliva Petr, Kokeš Filip, Hrdina Antonín, Sop Martin, Šmíd Jan, Rott Miroslav, Matějka Tomáš, Knobloch Ondřej Trenér: Baborák Jiří


Bohemians 1905 - Torf Pardubice 1 : 3 (1 : 3)
Rozhodčí: Lasch Jiří (7,2), Rybka Zdeněk (7), Říha Jaroslav Delegát: Tanáč Vladislav Diváků: 200
Branky: 6. Štverák Tomáš (Koudelka Tomáš) - 2. Chmelík Zdeněk (Beran Jiří), 13. Fidra Jan (Šimon David), 20. Fidra Jan
ŽK: Kopecký Marek - Urbanec Tomáš
Bohemians 1905: Vozár Mario, Kopecký Marek, Štverák Tomáš, Novotný Jiří, Vodecký Igor, Dlouhý Martin, Pleyer Petr, Stejskal Pavel, Koudelka Tomáš, Zapletal Petr, Junek Petr, Bellada Jaroslav Trenér: Bartošek Vlastimil
Torf Pardubice: Šimon David, Netolický Roman, Beran Jiří, Malý Roman, Urbanec Tomáš, Jeřábek Jan II, Chmelík Zdeněk, Chvála Miloš, Slováček Jakub, Fidra Jan, Vratišovský Filip, Molnár Lukáš Trenér: Růžička Miloslav


Balticflora Teplice - Chrudim 0 : 3 (0 : 2)
Rozhodčí: Hofmann Rudolf (7), Mráz Roman (6), Kaštánek Libor Delegát: Poppr Zbyněk Diváků: 220
Branky: - 1. Mareš Roman (Max Prates Weber), 12. Slováček Matěj (Mareš Roman), 38. Rešetár Lukáš
ŽK: Salák Michal - Meller Tomáš
Balticflora Teplice: Tolstov Alexandr, Dziatlau Andrei, Pakhomov Daniil, Kalina Jan, Salák Michal, Tichý Petr, Mamiyev Alexandr, Konečný Marek, Mažári Patrik, Fau Tomáš, Sokovnin Sergey, Račuk Michal Trenér: Ivanov Nikolay
Chrudim: Meller Tomáš, Mareš Roman, Max Prates Weber, Vladyka Petr, Sobral Cacau Ricardo, Douglas Desilva Junior, Rešetár Lukáš, Mareš Michal II, Slováček Matěj, Mareš Michal, Žďánský Jakub, Sobreira DeMelo Rodrigo Trenér: Formánek Zdeněk


Delta Real Šumperk - Indoss Plzeň 5 : 5 (3 : 4)
Rozhodčí: Honěk Jiří (6,8), Klečacký Marek (6,6), Sebök Ladislav Delegát: Hoffman Petr Diváků: 250
Branky: 8. Klemsa Jaroslav, 9. Málko Martin (Málko Ondřej), 15. Klemsa Jaroslav (Hruda Tomáš), 22. Navrátil Petr (Málko Martin), 27. Navrátil Petr (Václavský Ladislav) - 6. Peteřík Tomáš (Böhm Lukáš), 6. Böhm Lukáš, 14. Mižár Jakub (Trantina Filip), 19. Míka David (Mižár Jakub), 32. Kučera Petr (Trantina Filip)
ŽK: Málko Ondřej, Moravec Matouš - Vnuk Tomáš, Peteřík Tomáš
Delta Real Šumperk: Hatala Dominik, Málko Martin, Navrátil Petr, Sokol Richard, Václavský Ladislav, Málko Ondřej, Šinogl Matěj, Moravec Matouš, Klemsa Jaroslav, Hruda Tomáš, Netopil Radim Trenér: Klusák Petr
Indoss Plzeň: Kolařík Václav, Kučera Petr, Vnuk Tomáš, Trantina Filip, Koc Václav, Míka David, Holý Michal, Kasýk Zdeněk, Peteřík Tomáš, Mižár Jakub, Böhm Lukáš Trenér: Kadlec Tomáš


 

18.kolo


Vysoké Mýto - Indoss Plzeň 9 : 2 (4 : 0)
Rozhodčí: Sebök Ladislav (7), Markovský Tomáš (7), Schmeiser Kamil Delegát: Pivovarčík Miroslav Diváků: 400
Branky: 2. Novotný Pavel (Gerčák Libor), 4. Semerád Miroslav (Vágner Jakub), 11. Jiráský Michal (Novotný Pavel), 12. Munzberger Petr (Novotný Pavel), 24. Vágner Jakub, 29. Dostál Zdeněk (Michalec Roman), 32. Formánek Pavel, 39. Jeníček Petr (Formánek Pavel), 40. Formánek Pavel - 31. Kasýk Zdeněk (Böhm Lukáš), 35. Kučera Petr
ŽK: Zdražil Jiří, Jeníček Petr, Michalec Roman - Vnuk Tomáš, Míka Martin, Míka David, Böhm Lukáš
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Formánek Pavel, Zdražil Jiří, Jeníček Petr, Michalec Roman, Jiráský Michal, Vágner Jakub, Semerád Miroslav, Dostál Zdeněk, Novotný Pavel, Munzberger Petr, Morong Tomáš Trenér: Páral Roman
Indoss Plzeň: Hajžman Marek, Kučera Petr, Vnuk Tomáš, Míka Martin, Koc Václav, Míka David, Grätsch Dominik, Kasýk Zdeněk, Böhm Lukáš, Kolařík Václav, Kadlec Tomáš Trenér: Kadlec Tomáš


Chrudim - Delta Real Šumperk 15 : 0 (8 : 0)
Rozhodčí: Melničuk Vladimír (6), Houdek Jiří (6), Bělovský Jan Delegát: Bednář Kamil Diváků: 421
Branky: 4. Vladyka Petr, 9. Max Prates Weber (Popelka Petr), 12. Mareš Michal II (Douglas Desilva Junior), 13. Mareš Roman (Slováček Matěj), 15. Max Prates Weber (Mareš Roman), 16. Mareš Roman (Sobral Cacau Ricardo), 18. Mareš Michal II (Vladyka Petr), 20. Vladyka Petr (Douglas Desilva Junior), 32. Max Prates Weber (Rešetár Lukáš), 33. Vladyka Petr (Douglas Desilva Junior), 34. Popelka Petr (Vladyka Petr), 36. Rešetár Lukáš (Popelka Petr), 38. Mareš Roman (Slováček Matěj), 38. Max Prates Weber, 39. Slováček Matěj (Max Prates Weber)
Chrudim: Meller Tomáš, Mareš Roman, Popelka Petr, Max Prates Weber, Vladyka Petr, Sobral Cacau Ricardo, Rešetár Lukáš, Mareš Michal II, Slováček Matěj, Bouška Tomáš, Žďánský Jakub, Douglas Desilva Junior Trenér: Formánek Zdeněk
Delta Real Šumperk: Hatala Dominik, Málko Martin, Václavský Ladislav, Málko Ondřej, Navrátil Petr, Šimák David, Žalman Michal, Reichl Dominik Trenér: Klusák Petr


Torf Pardubice - Balticflora Teplice 3 : 3 (3 : 0)
Rozhodčí: Henych Karel (7,1), Chládek Miroslav (6,9), Vomastek Daniel Delegát: Blažek Marek Diváků: 200
Branky: 11. Urbanec Tomáš (Beran Jiří), 17. Beran Jiří (Kroulík Radovan) - 6. Vlastní, 25. Sokovnin Sergey (Tolstov Alexandr), 27. Sokovnin Sergey, 40. Salák Michal (Sokovnin Sergey)
ŽK: Kroulík Radovan, Mikan Radek - Mažári Patrik
Torf Pardubice: Šimon David, Beran Jiří, Kroulík Radovan, Urbanec Tomáš, Jeřábek Jan, Chmelík Zdeněk, Chvála Miloš, Slováček Jakub, Mikan Radek, Fidra Jan, Netolický Roman, Molnár Lukáš, Vlastní Trenér: Růžička Miloslav
Balticflora Teplice: Račuk Michal, Dziatlau Andrei, Pakhomov Daniil, Tolstov Alexandr, Salák Michal, Tichý Petr, Kiliján Jakub, Mamiyev Alexandr, Fau Tomáš, Sokovnin Sergey, Mažári Patrik Trenér: Ivanov Nikolay


Slavia Praha - Bohemians 1905 5 : 3 (1 : 2)
Rozhodčí: Kaštánek Libor (), Černý Martin . Diváků: 850
Branky: 15. Míča Ondřej (Matějka Tomáš), 27. Míča Ondřej (Wojnar Mikoláš), 38. Havrda Ondřej (Šafránek Ondra), 40. Fichtner Tomáš (Rott Miroslav), 40. Fichtner Tomáš - 7. Zapletal Petr (Vodecký Igor), 14. Dlouhý Martin (Novotný Jiří), 30. Koudelka Tomáš (Vodecký Igor)
ŽK: Fichtner Tomáš - Kopecký Marek, Stejskal Pavel
Slavia Praha: Krajč Marian, Wojnar Mikoláš, Sop Martin, Fichtner Tomáš, Cais Václav, Šafránek Ondra, Havrda Ondřej, Míča Ondřej, Rott Miroslav, Matějka Tomáš, Knobloch Ondřej, Vandas Pavel Trenér: Baborák Jiří
Bohemians 1905: Vozár Mario, Kopecký Marek, Dlouhý Martin, Štverák Tomáš, Vodecký Igor, Pleyer Petr, Stejskal Pavel, Novotný Jiří, Junek Petr, Koudelka Tomáš, Bellada Jaroslav, Zapletal Petr Trenér: Bartošek Vlastimil


Kladno - Tango Brno 1 : 4 (0 : 1)
Rozhodčí: Nagy Zdeněk (7,2), Krupa Jan (7,5), Čurda Michal Delegát: Návesník Pavel Diváků: 450
Branky: 21. Hlava David (Fitzel Tomáš) - 10. Havel Josef (Záruba Radim), 33. Chadzidis Dimostenis (Kovacs Michal), 36. Seidler Michal (Záruba Radim), 37. Seidler Michal
ŽK: Švambera Jan - Chadzidis Dimostenis, Svoboda Milan, Seidler Michal
Kladno: Čížek Jindřich, Šnídl Petr, Müller David, Fitzel Tomáš, Chrobák Marek, Hlava David, Hafenrichter Pavel, Jaráb Michal, Chaloupka David, Švambera Jan, Abrham Tomáš, Konečný Marek Trenér: Hlaváč Petr
Tango Brno: Kubíček Václav, Chadzidis Dimostenis, Svoboda Milan, Brůna Martin, Buršík Tomáš, Cieslar Josef, Záruba Radim, Havel Josef, Seidler Michal, Kovacs Michal, Havel Jan, Zrzavý Lukáš Trenér: Berky Marian


ANDY Liberec - Benago Zruč n.S. 3 : 20 (2 : 10)
Rozhodčí: Lasch Jiří (7), Kresta Jan (6), Řeháček Lubomír Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 160
Branky: 12. Kulhánek Michal (Žoček Jakub), 20. Bína Pavel (Němec Josef), 27. Betyar Miroslav (Kulhánek Michal) - 0. Rexha Agon, 3. Váňa Petr (Amrani Fovad), 6. Rodek Marcel (Brahimi Azem), 9. Váňa Petr (Amrani Fovad), 11. Rodek Marcel (Garces Caro Angellott), 14. Brahimi Azem (Rodek Marcel), 15. Amrani Fovad (Váňa Petr), 16. Váňa Petr (Garces Caro Angellott), 17. Lištván Jan (Rexha Agon), 18. Rodek Marcel, 18. Garces Caro Angellott, 22. Simitči Ago, 27. Váňa Petr (Lištván Jan), 29. Garces Caro Angellott (Rexha Agon), 30. Garces Caro Angellott (Rexha Agon), 31. Váňa Petr (Brahimi Azem), 32. Amrani Fovad (Ali Feras), 33. Garces Caro Angellott (Rodek Marcel), 38. Garces Caro Angellott (Rexha Agon), 39. Váňa Petr (Rodek Marcel)
ŽK: Kutílek Ondřej, Kozák Petr - 0
ANDY Liberec: Vogt Dominik, Kutílek Ondřej, Kozák Petr, Kouba Jakub, Kulhánek Michal, Betyar Miroslav, Němec Josef, Jíra Marek, Král Miroslav, Bína Pavel, Žoček Jakub Trenér: Kulhavý Jiří
Benago Zruč n.S.: Mareš Martin, Simitči Ago, Amrani Fovad, Lištván Jan, Garces Caro Angellott, Rodek Marcel, Brahimi Azem, Váňa Petr, Rexha Agon, Ali Feras, Klíma Jan Trenér: Simitči Beni


 

17.kolo


ANDY Liberec - Vysoké Mýto 6 : 7 (1 : 3)
Rozhodčí: Blažej Petr (7,4), Linhart Karel (7), Černý Martin Delegát: Hora Jan Diváků: 200
Branky: 20. Kulhánek Petr (Makula Kamil), 25. Bína Pavel (Makula Kamil), 26. Betyar Miroslav (Kouba Jakub), 32. Jíra Marek, 39. Makula Kamil, 40. Bína Pavel (Vogt Dominik) - 3. Novotný Pavel, 12. Vágner Jakub (Dostál Zdeněk), 14. Vágner Jakub, 24. Formánek Pavel, 31. Vágner Jakub (Semerád Miroslav), 33. Formánek Pavel (Vágner Jakub), 35. Formánek Pavel
ŽK: Žoček Jakub, Makula Kamil - 0
ANDY Liberec: Vogt Dominik, Kutílek Ondřej, Kozák Petr, Kouba Jakub, Kulhánek Michal, Betyar Miroslav, Kulhánek Petr, Jíra Marek, Žoček Jakub, Král Miroslav, Bína Pavel, Makula Kamil Trenér: Kulhavý Jiří
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Formánek Pavel, Jeníček Petr, Michalec Roman, Jiráský Michal, Vágner Jakub, Unger Jaroslav, Semerád Miroslav, Dostál Zdeněk, Novotný Pavel, Munzberger Petr, Morong Tomáš Trenér: nepřítomen Vysoké Mýto


Tango Brno - Benago Zruč n.S. 8 : 4 (5 : 1)
Rozhodčí: Markovský Tomáš (8), Sebök Ladislav (6), Molík Jan Delegát: Starý Ladislav Diváků: 570
Branky: 3. Seidler Michal (Kovacs Michal), 6. Belej Michal (Seidler Michal), 7. Svoboda Milan (Seidler Michal), 8. Buršík Tomáš (Chadzidis Dimostenis), 16. Belej Michal (Seidler Michal), 22. Buršík Tomáš (Záruba Radim), 37. Záruba Radim (Seidler Michal), 39. Kubíček Václav (Kovacs Michal) - 12. Amrani Fovad (Garces Caro Angellott), 22. Amrani Fovad (Garces Caro Angellott), 35. Brahimi Azem (Lištván Jan), 40. Garces Caro Angellott (Rodek Marcel)
ŽK: Seidler Michal - Amrani Fovad, Brahimi Azem
Tango Brno: Kubíček Václav, Chadzidis Dimostenis, Svoboda Milan, Buršík Tomáš, Belej Michal, Záruba Radim, Seidler Michal, Kovacs Michal, Berky Marian, Zrzavý Lukáš, Veselovský Tomáš, Cieslar Josef Trenér: Berky Marian
Benago Zruč n.S.: Mareš Martin, Rodek Marcel, Simitči Ago, Garces Caro Angellott, Amrani Fovad, Lištván Jan, Dastych David, Brahimi Azem, Rexha Agon, Klíma Jan, Ali Feras Trenér: Simitči Beni


Bohemians 1905 - Kladno 4 : 1 (1 : 0)
Rozhodčí: Černý Ondřej (7,4), Klečacký Marek (7,2), Honěk Jiří Delegát: Kalina Josef Diváků: 250
Branky: 14. Junek Petr (Dlouhý Martin), 35. Kopecký Marek (Dlouhý Martin), 37. Novotný Jiří (Dlouhý Martin), 40. Štverák Tomáš (Novotný Jiří) - 36. Vincenc Tomáš
ŽK: 0 - Chrobák Marek, Fitzel Tomáš ČK: 0 - Veselý Jiří
Bohemians 1905: Vozár Mario, Kopecký Marek, Junek Petr, Novotný Jiří, Stejskal Pavel, Pleyer Petr, Vodecký Igor, Štverák Tomáš, Dlouhý Martin, Zapletal Petr, Bellada Václav, Bellada Jaroslav Trenér: Bartošek Vlastimil
Kladno: Čížek Jindřich, Veselý Jiří, Müller David, Hlava David, Chrobák Marek, Fitzel Tomáš, Hafenrichter Pavel, Jaráb Michal, Studený Vítek, Vincenc Tomáš, Abrham Tomáš, Konečný Marek Trenér: Hlaváč Petr


Balticflora Teplice - Slavia Praha 2 : 3 (0 : 2)
Rozhodčí: Lasch Jiří (8), Melničuk Vladimír (7,7), Smreček Ladislav Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 200
Branky: 21. Salák Michal, 30. Konečný Marek - 10. Cais Václav (Fichtner Tomáš), 18. Šafránek Ondra (Matějka Tomáš), 39. Fichtner Tomáš (Matějka Tomáš)
ŽK: Pakhomov Daniil, Salák Michal, Sokovnin Sergey - 0 ČK: 0 - Cais Václav
Balticflora Teplice: Pakhomov Daniil, Tolstov Alexandr, Dziatlau Andrei, Kalina Jan, Fau Tomáš, Kiliján Jakub, Konečný Marek, Mamiyev Alexandr, Salák Michal, Sokovnin Sergey, Račuk Michal, Mažári Patrik Trenér: Ivanov Nikolay
Slavia Praha: Krajč Marian, Matějka Tomáš, Vejvoda Michal, Fichtner Tomáš, Cais Václav, Sop Martin, Havrda Ondřej, Hrdina Martin, Rott Miroslav, Vandas Pavel, Kučera Martin, Šafránek Ondra Trenér: Štorc Aleš


Delta Real Šumperk - Torf Pardubice 3 : 8 (2 : 1)
Rozhodčí: Kincl Miroslav (7,7), Venc Radek (8), Rek Lubomír Delegát: Glogar Ladislav Diváků: 200
Branky: 12. Hruda Tomáš (Sokol Richard), 19. Málko Martin (Klemsa Jaroslav), 34. Navrátil Petr (Hruda Tomáš) - 13. Mikan Radek (Kroulík Radovan), 23. Beran Jiří (Kroulík Radovan), 28. Urbanec Tomáš, 30. Beran Jiří (Mikan Radek), 37. Netolický Roman (Šimon David), 38. Mikan Radek (Chmelík Zdeněk), 39. Chmelík Zdeněk, 40. Mikan Radek (Šimon David)
ŽK: Klemsa Jaroslav - Mikan Radek
Delta Real Šumperk: Hatala Dominik, Málko Martin, Klemsa Jaroslav, Navrátil Petr, Šimák David, Málko Ondřej, Moravec Matouš, Sokol Richard, Hruda Tomáš, Netopil Radim Trenér: Klusák Petr
Torf Pardubice: Šimon David, Beran Jiří, Kroulík Radovan, Urbanec Tomáš, Jeřábek Jan, Chmelík Zdeněk, Chvála Miloš, Slováček Jakub, Mikan Radek, Fidra Jan, Netolický Roman, Molnár Lukáš Trenér: Růžička Miloslav


Indoss Plzeň - Chrudim 2 : 7 (1 : 0)
Rozhodčí: Kresta Jan (7), Houdek Jiří (6,8), Henych Karel Delegát: Svoboda Miroslav Diváků: 130
Branky: 12. Míka Martin (Kasýk Zdeněk), 38. Vlastní, 40. Míka David - 21. Sobral Cacau Ricardo (Rešetár Lukáš), 25. Douglas Desilva Junior (Sobral Cacau Ricardo), 27. Rešetár Lukáš (Vladyka Petr), 30. Mareš Michal (Rešetár Lukáš), 34. Max Prates Weber (Mareš Michal), 35. Max Prates Weber (Mareš Michal)
ŽK: Míka Martin, Kasýk Zdeněk - Mareš Roman
Indoss Plzeň: Hajžman Marek, Kučera Petr, Vnuk Tomáš, Míka Martin, Koc Václav, Fürbacher Karel, Kasýk Zdeněk, Mižár Jakub, Böhm Lukáš, Grätsch Dominik, Kolařík Václav, Míka David Trenér: Kadlec Tomáš
Chrudim: Meller Tomáš, Mareš Roman, Popelka Petr, Max Prates Weber, Vladyka Petr, Douglas Desilva Junior, Rešetár Lukáš, Dobrovolný Marián, Slováček Matěj, Mareš Michal, Žďánský Jakub, Sobral Cacau Ricardo, Vlastní Trenér: Bartušek Jaroslav


 

16.kolo


Vysoké Mýto - Chrudim 2 : 11 (1 : 5)
Rozhodčí: Honěk Jiří (7,4), Pražák Martin (7,1), Tomeš Vítězslav Delegát: Navalaný Josef Diváků: 495
Branky: 4. Novotný Pavel, 40. Dostál Zdeněk (Jeníček Petr) - 6. Max Prates Weber (Mareš Roman), 10. Slováček Matěj (Mareš Roman), 11. Max Prates Weber (Mareš Roman), 12. Popelka Petr (Rešetár Lukáš), 18. Vladyka Petr, 24. Vladyka Petr, 27. Douglas Desilva Junior (Mareš Michal), 29. Max Prates Weber (Mareš Michal), 30. Max Prates Weber (Mareš Roman), 31. Vladyka Petr (Bouška Tomáš), 37. Max Prates Weber
ŽK: 0 - Mareš Roman
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Zdražil Jiří, Jeníček Petr, Michalec Roman, Jiráský Michal, Vágner Jakub, Unger Jaroslav, Semerád Miroslav, Dostál Zdeněk, Novotný Pavel, Melechovský Aleš, Černík Vojtěch Trenér: nepřítomen Nejzbach
Chrudim: Meller Tomáš, Mareš Roman, Popelka Petr, Max Prates Weber, Vladyka Petr, Douglas Desilva Junior, Rešetár Lukáš, Mareš Michal II, Slováček Matěj, Bouška Tomáš, Mareš Michal, Žďánský Jakub Trenér: Bartušek Jaroslav


Torf Pardubice - Indoss Plzeň 8 : 3 (3 : 1)
Rozhodčí: Venc Radek (7,3), Černý Martin (7,2), Petr Zdeněk Delegát: Pelikán Martin Diváků: 180
Branky: 6. Beran Jiří (Mikan Radek), 15. Mikan Radek (Šimon David), 19. Urbanec Tomáš (Kroulík Radovan), 23. Fidra Jan (Jeřábek Jan), 34. Fidra Jan (Jeřábek Jan), 35. Fidra Jan (Jeřábek Jan), 39. Mikan Radek, 40. Šimon David - 11. Böhm Lukáš (Vnuk Tomáš), 32. Böhm Lukáš, 33. Kasýk Zdeněk (Böhm Lukáš)
ŽK: Jeřábek Jan, Chvála Miloš - Vnuk Tomáš
Torf Pardubice: Šimon David, Beran Jiří, Kroulík Radovan, Urbanec Tomáš, Jeřábek Jan, Fidra Jan, Mikan Radek, Chvála Miloš, Netolický Roman, Vratišovský Filip, Molnár Lukáš, Chmelík Zdeněk Trenér: Růžička Miroslav
Indoss Plzeň: Kolařík Václav, Holý Michal, Vnuk Tomáš, Míka Martin, Koc Václav, Fürbacher Karel, Mižár Jakub, Böhm Lukáš, Kasýk Zdeněk, Bereczký Tomáš, Havlas Marek, Tříska David Trenér: Kadlec Tomáš


Slavia Praha - Delta Real Šumperk 6 : 2 (2 : 1)
Rozhodčí: Chládek Miroslav (7,4), Houdek Jiří (7,2), Melničuk Vladimír Delegát: Primus Miroslav Diváků: 300
Branky: 10. Havrda Ondřej (Šafránek Ondra), 18. Holeček Michal (Hrdina Martin), 24. Rott Miroslav (Fichtner Tomáš), 34. Holeček Michal (Hrdina Martin), 36. Holeček Michal (Matějka Tomáš), 40. Cais Václav (Havrda Ondřej) - 11. Málko Martin, 39. Navrátil Petr
ŽK: 0 - Málko Ondřej
Slavia Praha: Krajč Marian, Matějka Tomáš, Hrdina Martin, Wojnar Mikoláš, Holeček Michal, Šafránek Ondra, Míča Ondřej, Havrda Ondřej, Knobloch Ondřej, Rott Miroslav, Fichtner Tomáš, Cais Václav Trenér: Baborák Jiří
Delta Real Šumperk: Hatala Dominik, Málko Martin, Navrátil Petr, Málko Ondřej, Václavský Ladislav, Moravec Matouš, Hruda Tomáš, Šimák David, Koukola Petr Trenér: Klusák Petr


Kladno - Balticflora Teplice 2 : 2 (1 : 1)
Rozhodčí: Kaštánek Libor (7,9), Kresta Jan (7,8), Mráz Roman Delegát: Drobný Ladislav Diváků: 200
Branky: 6. Chrobák Marek (Fitzel Tomáš), 37. Fitzel Tomáš (Müller David) - 5. Salák Michal, 31. Sidnei Roberto Rosa (Tichý Petr)
ŽK: Šnídl Petr - Salák Michal, Dziatlau Andrei, Sidnei Roberto Rosa
Kladno: Čížek Jindřich, Veselý Jiří, Müller David, Šnídl Petr, Fitzel Tomáš, Chrobák Marek, Fujdiar Josef, Jaráb Michal, Hafenrichter Pavel, Konečný Marek, Hlava David, Švambera Jan Trenér: Hlaváč Petr
Balticflora Teplice: Račuk Michal, Dziatlau Andrei, Pakhomov Daniil, Salák Michal, Tichý Petr, Kiliján Jakub, Konečný Marek, Fau Tomáš, Sokovnin Sergey, Kalina Jan, Mamiyev Alexandr, Sidnei Roberto Rosa Trenér: Ivanov Nikolay


Benago Zruč n.S. - Bohemians 1905 2 : 3 (1 : 0)
Rozhodčí: Hofmann Rudolf (7,2), Kincl Miroslav (7,1), Havíř Milan Delegát: Chyba Michal Diváků: 200
Branky: 10. Garces Caro Angellott (Amrani Fovad), 32. Garces Caro Angellott - 26. Vodecký Igor (Koudelka Tomáš), 31. Junek Petr (Stejskal Pavel), 35. Dlouhý Martin (Kopecký Marek)
ŽK: 0 - Kopecký Marek, Koudelka Tomáš
Benago Zruč n.S.: Mareš Martin, Simitči Ago, Rodek Marcel, Rexha Agon, Amrani Fovad, Lištván Jan, Váňa Petr, Brahimi Azem, Dastych David, Klíma Jan, Ali Feras, Garces Caro Angellott Trenér: Simitči Beni
Bohemians 1905: Vozár Mario, Kopecký Marek, Dlouhý Martin, Koudelka Tomáš, Junek Petr, Novotný Jiří, Stejskal Pavel, Pleyer Petr, Vodecký Igor, Štverák Tomáš, Zapletal Petr, Bellada Jaroslav Trenér: Hrneček Martin


ANDY Liberec - Tango Brno 0 : 3 (0 : 1)
Rozhodčí: Rybka Zdeněk (7,2), Trlida Zdeněk (7,3), Kudrna Ladislav Delegát: Amler Evžen Diváků: 300
Branky: - 4. Chadzidis Dimostenis (Havel Josef), 29. Kovacs Michal (Belej Michal), 37. Kovacs Michal (Seidler Michal)
ŽK: Betyar Miroslav, Kozák Petr - Havel Josef, Havel Jan
ANDY Liberec: Vogt Dominik, Kutílek Ondřej, Kulhánek Petr, Bína Pavel, Kouba Jakub, Betyar Miroslav, Kozák Petr, Jíra Marek, Žoček Jakub, Král Miroslav Trenér: Kulhavý Jiří
Tango Brno: Kubíček Václav, Chadzidis Dimostenis, Svoboda Milan, Brůna Martin, Slavík Jaroslav, Belej Michal, Havel Josef, Havel Jan, Seidler Michal, Buršík Tomáš, Kovacs Michal, Zrzavý Lukáš Trenér: Berky Marian


 

15.kolo


Vysoké Mýto - Tango Brno 3 : 6 (1 : 2)
Rozhodčí: Skřítecký Aleš (3,6), Gasnárek Michal (3,6), Rek Lubomír Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 590
Branky: 19. Semerád Miroslav (Formánek Pavel), 30. Formánek Pavel (Novotný Pavel), 36. Formánek Pavel (Novotný Pavel) - 10. Chadzidis Dimostenis (Havel Josef), 20. Veselovský Tomáš (Havel Josef), 35. Havel Josef (Belej Michal), 37. Seidler Michal, 38. Havel Jan, 40. Seidler Michal (Zrzavý Lukáš)
ŽK: Formánek Pavel - 0
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Formánek Pavel, Zdražil Jiří, Jeníček Petr, Michalec Roman, Jiráský Michal, Vágner Jakub, Unger Jaroslav, Semerád Miroslav, Novotný Pavel, Munzberger Petr, Morong Tomáš Trenér: Páral Roman
Tango Brno: Kubíček Václav, Seidler Michal, Kovacs Michal, Veselovský Tomáš, Havel Jan, Havel Josef, Belej Michal, Brůna Martin, Záruba Radim, Chadzidis Dimostenis, Svoboda Milan, Zrzavý Lukáš Trenér: Berky Marián


Bohemians 1905 - ANDY Liberec 8 : 2 (4 : 1)
Rozhodčí: Chládek Miroslav (8), Melničuk Vladimír (8), Gryc Leoš Delegát: Návesník Pavel Diváků: 250
Branky: 11. Zapletal Petr (Dlouhý Martin), 16. Zapletal Petr, 19. Štverák Tomáš (Kopecký Marek), 20. Koudelka Tomáš (Kopecký Marek), 26. Novotný Jiří (Zapletal Petr), 32. Kopecký Marek (Štverák Tomáš), 36. Pleyer Petr (Štverák Tomáš), 37. Junek Petr (Štverák Tomáš) - 10. Kulhánek Petr (Kulhánek Michal), 25. Kulhánek Petr
ŽK: Koudelka Tomáš, Junek Petr - Kulhánek Michal, Kulhánek Petr
Bohemians 1905: Vozár Mario, Kopecký Marek, Zapletal Petr, Koudelka Tomáš, Novotný Jiří, Pleyer Petr, Štverák Tomáš, Stejskal Pavel, Junek Petr, Dlouhý Martin, Bellada Václav, Bellada Jaroslav Trenér: Bartošek Vlastimil
ANDY Liberec: Vogt Dominik, Kutílek Ondřej, Betyar Miroslav, Kulhánek Michal, Kouba Jakub, Kozák Petr, Kulhánek Petr, Žoček Jakub, Mrija Andrea Trenér: Kulhavý Jiří


Balticflora Teplice - Benago Zruč n.S. 4 : 3 (1 : 1)
Rozhodčí: Černý Ondřej (8,5), Lasch Jiří (8,3), Šmíd Jiří Delegát: Svoboda Miroslav Diváků: 250
Branky: 16. Tichý Petr, 30. Salák Michal (Pakhomov Daniil), 36. Salák Michal (Sokovnin Sergey), 39. Pakhomov Daniil - 19. Brožek Daniel (Amrani Fovad), 33. Lištván Jan (Amrani Fovad), 38. Simitči Ago (Rodek Marcel)
ŽK: 0 - Amrani Fovad
Balticflora Teplice: Tolstov Alexandr, Dziatlau Andrei, Pakhomov Daniil, Kalina Jan, Račuk Michal, Salák Michal, Tichý Petr, Kiliján Jakub, Mažári Patrik, Sokovnin Sergey, Konečný Marek, Mamiyev Alexandr Trenér: Simitči Beni
Benago Zruč n.S.: Mareš Martin, Filinger David, Simitči Ago, Lištván Jan, Brožek Daniel, Rodek Marcel, Rexha Agon, Brahimi Azem, Amrani Fovad, Ali Feras Trenér: Ivanov Nikoay


Delta Real Šumperk - Kladno 5 : 5 (4 : 3)
Rozhodčí: Linhart Karel (7,5), Kincl Miroslav (7,2), Molík Jan Delegát: Žižka Alois Diváků: 230
Branky: 4. Václavský Ladislav (Hruda Tomáš), 5. Šinogl Matěj (Málko Martin), 16. Hruda Tomáš, 18. Vlastní, 26. Navrátil Petr (Málko Martin) - 9. Chrobák Marek (Fitzel Tomáš), 10. Vlastní, 12. Chrobák Marek (Šnídl Petr), 22. Veselý Jiří (Fujdiar Josef), 31. Chrobák Marek (Müller David)
ŽK: Václavský Ladislav - Šnídl Petr
Delta Real Šumperk: Netopil Radim, Málko Martin, Klemsa Jaroslav, Šinogl Matěj, Navrátil Petr, Moravec Matouš, Václavský Ladislav, Hruda Tomáš, Tezner Jiří, Sokol Richard, Hatala Dominik, Vlastní Trenér: Klusák Petr
Kladno: Konečný Marek, Veselý Jiří, Müller David, Fitzel Tomáš, Chrobák Marek, Šnídl Petr, Hafenrichter Pavel, Fujdiar Josef, Studený Vítek, Čížek Jindřich, Vlastní Trenér: Hlaváč Petr


Indoss Plzeň - Slavia Praha 4 : 6 (2 : 2)
Rozhodčí: Mráz Roman (5,8), Hofmann Rudolf (6), Kaštánek Libor Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 200
Branky: 17. Kučera Petr, 20. Míka Martin (Kučera Petr), 28. Grätsch Dominik (Vnuk Tomáš), 31. Míka Martin (Kučera Petr) - 5. Holeček Michal (Šafránek Ondra), 8. Hrdina Martin (Holeček Michal), 23. Fichtner Tomáš (Cais Václav), 35. Holeček Michal, 38. Oliva Petr, 40. Holeček Michal
ŽK: Kučera Petr, Trantina Filip, Holý Michal, Peteřík Tomáš - Hrdina Martin, Cais Václav ČK: Grätsch Dominik - 0
Indoss Plzeň: Kolařík Václav, Kučera Petr, Vnuk Tomáš, Trantina Filip, Míka Martin, Koc Václav, Fürbacher Karel, Holý Michal, Grätsch Dominik, Peteřík Tomáš, Böhm Lukáš, Hajžman Marek Trenér: Kadlec Tomáš
Slavia Praha: Krajč Marian, Oliva Petr, Matějka Tomáš, Šafránek Ondra, Holeček Michal, Rott Miroslav, Hrdina Martin, Fichtner Tomáš, Vandas Pavel, Sop Martin, Cais Václav, Kučera Martin Trenér: Baborák Jiří


Chrudim - Torf Pardubice 9 : 3 (4 : 2)
Rozhodčí: Sebök Ladislav (7,9), Blažej Petr (8), Vaněk Václav Delegát: Svědiroh Miroslav Diváků: 435
Branky: 1. Max Prates Weber, 2. Mareš Roman (Max Prates Weber), 3. Vladyka Petr (Douglas Desilva Junior), 20. Mareš Roman (Slováček Matěj), 21. Slováček Matěj, 25. Mareš Michal II (Žďánský Jakub), 28. Mareš Roman, 29. Max Prates Weber (Mareš Michal), 38. Max Prates Weber - 8. Beran Jiří (Kroulík Radovan), 11. Fidra Jan (Netolický Roman), 27. Fidra Jan (Mikan Radek)
ŽK: Žďánský Jakub - Netolický Roman
Chrudim: Žďánský Jakub, Meller Tomáš, Mareš Roman, Popelka Petr, Max Prates Weber, Vladyka Petr, Douglas Desilva Junior, Rešetár Lukáš, Dobrovolný Marián, Mareš Michal II, Slováček Matěj, Mareš Michal Trenér: Bartušek Jaroslav
Torf Pardubice: Šimon David, Beran Jiří, Kroulík Radovan, Malý Roman, Urbanec Tomáš, Slováček Jakub, Mikan Radek, Fidra Jan, Netolický Roman, Vratišovský Filip, Nachtigal Petr Trenér: Růžička Miloslav


 

14.kolo


Vysoké Mýto - Torf Pardubice 8 : 6 (3 : 4)
Rozhodčí: Trlida Zdeněk (6,3), Krupa Jan (4,3), Nagy Zdeněk Delegát: Pivovarčík Miroslav Diváků: 665
Branky: 8. Novotný Pavel, 11. Novotný Pavel (Stejskal David), 27. Formánek Pavel, 28. Novotný Pavel, 33. Formánek Pavel (Gerčák Libor), 38. Zdražil Jiří (Unger Jaroslav), 40. Michalec Roman - 9. Beran Jiří (Kroulík Radovan), 10. Vlastní, 12. Kroulík Radovan (Beran Jiří), 13. Mikan Radek (Kroulík Radovan), 15. Kroulík Radovan, 26. Urbanec Tomáš (Jeřábek Jan II), 32. Netolický Roman (Fidra Jan)
ŽK: Jeníček Petr, Gerčák Jakub - Kroulík Radovan, Jeřábek Jan II, Netolický Roman ČK: Melechovský Aleš - 0
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Formánek Pavel, Jeníček Petr, Zdražil Jiří, Michalec Roman, Vágner Jakub, Unger Jaroslav, Gerčák Jakub, Stejskal David, Novotný Pavel, Melechovský Aleš, Morong Tomáš, Vlastní Trenér: Páral Roman
Torf Pardubice: Kašpar Jiří, Beran Jiří, Kroulík Radovan, Malý Roman, Urbanec Tomáš, Jeřábek Jan II, Slováček Jakub, Mikan Radek, Fidra Jan, Netolický Roman, Šimon David Trenér: Růžička Miloslav


Slavia Praha - Chrudim 0 : 7 (0 : 4)
Rozhodčí: Melničuk Vladimír (7), Černý Martin (7), Vaněk Václav Delegát: Tanáč Vladislav Diváků: 200
Branky: - 1. Mareš Michal (Mareš Roman), 14. Mareš Roman (Mareš Michal), 15. Max Prates Weber (Slováček Matěj), 16. Douglas Desilva Junior (Rešetár Lukáš), 23. Max Prates Weber (Slováček Matěj), 33. Rešetár Lukáš (Douglas Desilva Junior), 34. Max Prates Weber (Rešetár Lukáš)
Slavia Praha: Krajč Marian, Matějka Tomáš, Wojnar Mikoláš, Cais Václav, Rott Miroslav, Holeček Michal, Míča Ondřej, Sop Martin, Vandas Pavel, Kučera Martin, Havrda Ondřej, Šafránek Ondra Trenér: Baborák Jiří
Chrudim: Žďánský Jakub, Meller Tomáš, Mareš Roman, Max Prates Weber, Vladyka Petr, Douglas Desilva Junior, Rešetár Lukáš, Dobrovolný Marián, Mareš Michal II, Slováček Matěj, Bouška Tomáš, Mareš Michal Trenér: Bartošek Jaroslav


Kladno - Indoss Plzeň 3 : 3 (1 : 0)
Rozhodčí: Lasch Jiří (7,8), Černý Ondřej (7,7), Smreček Ladislav Delegát: Hora Jan Diváků: 250
Branky: 14. Chrobák Marek (Vincenc Tomáš), 23. Fujdiar Josef (Müller David), 24. Müller David (Chrobák Marek) - 29. Grätsch Dominik (Vnuk Tomáš), 38. Peteřík Tomáš (Holý Michal), 40. Peteřík Tomáš (Kučera Petr)
ŽK: Švambera Jan, Šnídl Petr - Vnuk Tomáš, Míka David, Grätsch Dominik, Peteřík Tomáš, Mižár Jakub, Böhm Lukáš
Kladno: Chrobák Marek, Fujdiar Josef, Müller David, Konečný Marek, Veselý Jiří, Vincenc Tomáš, Chaloupka David, Fitzel Tomáš, Švambera Jan, Šnídl Petr, Hlava David, Čížek Jindřich Trenér: Hlaváč Petr
Indoss Plzeň: Hajžman Marek, Kučera Petr, Vnuk Tomáš, Míka David, Míka Martin, Fürbacher Karel, Grätsch Dominik, Holý Michal, Peteřík Tomáš, Mižár Jakub, Kolařík Václav, Böhm Lukáš Trenér: Radlec Tomáš


Benago Zruč n.S. - Delta Real Šumperk 6 : 6 (3 : 1)
Rozhodčí: Kaštánek Libor (7,3), Rybka Zdeněk (7,2), Mráz Roman Delegát: Blažek Marek Diváků: 232
Branky: 7. Brahimi Azem (Rodek Marcel), 11. Filinger David, 17. Brožek Daniel (Filinger David), 28. Filinger David (Amrani Fovad), 34. Amrani Fovad, 38. Vlastní, 40. Rodek Marcel (Rexha Agon) - 10. Málko Martin (Málko Ondřej), 24. Hruda Tomáš, 30. Navrátil Petr (Málko Ondřej), 31. Václavský Ladislav, 37. Málko Ondřej (Málko Martin)
ŽK: 0 - Málko Ondřej, Navrátil Petr, Moravec Matouš
Benago Zruč n.S.: Mareš Martin, Simitči Ago, Filinger David, Brožek Daniel, Váňa Petr, Amrani Fovad, Rexha Agon, Brahimi Azem, Rodek Marcel, Ali Feras, Klíma Jan Trenér: Simitči Beni
Delta Real Šumperk: Hatala Dominik, Málko Martin, Málko Ondřej, Navrátil Petr, Václavský Ladislav, Sokol Richard, Moravec Matouš, Šinogl Matěj, Hruda Tomáš, Netopil Radim, Vlastní Trenér: nepřítomen Šumperk


ANDY Liberec - Balticflora Teplice 1 : 6 (1 : 2)
Rozhodčí: Houdek Jiří (8), Henych Karel (8), Hofmann Rudolf Delegát: Drobný Ladislav Diváků: 150
Branky: 18. Žoček Jakub (Runt Pavel) - 2. Tolstov Alexandr (Salák Michal), 17. Salák Michal (Dziatlau Andrei), 23. Tolstov Alexandr (Konečný Marek), 33. Sokovnin Sergey (Pakhomov Daniil), 35. Pakhomov Daniil (Salák Michal), 38. Dziatlau Andrei (Tolstov Alexandr)
ŽK: Jíra Marek - 0
ANDY Liberec: Vogt Dominik, Kutílek Ondřej, Betyar Miroslav, Jíra Marek, Runt Pavel, Kozák Petr, Kulhánek Petr, Žoček Jakub, Makula Kamil, Sentivan Miroslav Trenér: Kulhavý Jiří
Balticflora Teplice: Kalina Jan, Dziatlau Andrei, Pakhomov Daniil, Tolstov Alexandr, Račuk Michal, Salák Michal, Tichý Petr, Kiliján Jakub, Mažári Patrik, Sokovnin Sergey, Konečný Marek, Mamiyev Alexandr Trenér: Nikolay Ivanov


Tango Brno - Bohemians 1905 4 : 3 (3 : 0)
Rozhodčí: Venc Radek (7,3), Honěk Jiří (7,3), Linhart Karel Delegát: Bednář Kamil Diváků: 450
Branky: 3. Kovacs Michal (Chadzidis Dimostenis), 8. Brůna Martin (Kovacs Michal), 18. Veselovský Tomáš (Záruba Radim), 29. Chadzidis Dimostenis (Veselovský Tomáš) - 22. Dlouhý Martin (Koudelka Tomáš), 32. Novotný Jiří (Dlouhý Martin), 33. Koudelka Tomáš (Vodecký Igor)
ŽK: Havel Josef - Zapletal Petr, Koudelka Tomáš ČK: 0 - Vodecký Igor
Tango Brno: Zrzavý Lukáš, Svoboda Milan, Kovacs Michal, Veselovský Tomáš, Havel Jan, Havel Josef, Záruba Radim, Belej Michal, Brůna Martin, Chadzidis Dimostenis, Seidler Michal, Kubíček Václav Trenér: Berky Marián
Bohemians 1905: Vozár Mario, Kopecký Marek, Dlouhý Martin, Junek Petr, Stejskal Pavel, Štverák Tomáš, Pleyer Petr, Vodecký Igor, Novotný Jiří, Zapletal Petr, Koudelka Tomáš, Bellada Jaroslav Trenér: Hrneček Martin


 

13.kolo


Vysoké Mýto - Bohemians 1905 4 : 5 (3 : 4)
Rozhodčí: Hofmann Rudolf (8), Rybka Zdeněk (7), Ježek Martin Delegát: Hoffman Petr Diváků: 595
Branky: 14. Formánek Pavel (Semerád Miroslav), 17. Semerád Miroslav (Gerčák Libor), 19. Melechovský Aleš (Formánek Pavel), 40. Jeníček Petr - 5. Vodecký Igor (Koudelka Tomáš), 6. Novotný Jiří (Stejskal Pavel), 13. Vodecký Igor (Koudelka Tomáš), 16. Kopecký Marek (Štverák Tomáš), 29. Vodecký Igor (Dlouhý Martin)
ŽK: Vágner Jakub - Stejskal Pavel
Vysoké Mýto: Novotný Pavel, Gerčák Libor, Formánek Pavel, Jeníček Petr, Michalec Roman, Vágner Jakub, Unger Jaroslav, Gerčák Jakub, Semerád Miroslav, Melechovský Aleš, Brychta Martin, Morong Tomáš Trenér: Páral Roman
Bohemians 1905: Vozár Mario, Kopecký Marek, Štverák Tomáš, Koudelka Tomáš, Dlouhý Martin, Junek Petr, Stejskal Pavel, Pleyer Petr, Vodecký Igor, Novotný Jiří, Zapletal Petr, Bellada Jaroslav Trenér: Bartošek Vlastimil


Balticflora Teplice - Tango Brno 1 : 6 (1 : 4)
Rozhodčí: Kaštánek Libor (7,9), Blažej Petr (7,9), Černý Ondřej Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 400
Branky: 14. Tolstov Alexandr (Sokovnin Sergey) - 8. Veselovský Tomáš (Záruba Radim), 15. Záruba Radim (Veselovský Tomáš), 16. Belej Michal (Havel Josef), 18. Seidler Michal (Belej Michal), 33. Seidler Michal (Havel Josef), 40. Seidler Michal (Havel Josef)
ŽK: Salák Michal - 0
Balticflora Teplice: Dziatlau Andrei, Pakhomov Daniil, Tolstov Alexandr, Kalina Jan, Račuk Michal, Salák Michal, Tichý Petr, Mažári Patrik, Kiliján Jakub, Mamiyev Alexandr, Sokovnin Sergey, Konečný Marek Trenér: nepřítomen Teplice
Tango Brno: Zrzavý Lukáš, Chadzidis Dimostenis, Svoboda Milan, Brůna Martin, Belej Michal, Záruba Radim, Havel Josef, Havel Jan, Veselovský Tomáš, Seidler Michal, Kubíček Václav Trenér: Berky Marián


Delta Real Šumperk - ANDY Liberec 8 : 6 (4 : 1)
Rozhodčí: Pražák Martin (6,6), Honěk Jiří (7), Sebök Ladislav Delegát: Starý Ladislav Diváků: 220
Branky: 3. Václavský Ladislav (Hruda Tomáš), 9. Václavský Ladislav (Sokol Richard), 15. Navrátil Petr (Málko Martin), 20. Navrátil Petr, 24. Málko Martin (Klemsa Jaroslav), 33. Moravec Matouš (Šimák David), 39. Málko Martin, 40. Málko Martin (Šimák David) - 13. Jíra Marek (Král Miroslav), 27. Kulhánek Michal, 31. Král Miroslav (Makula Kamil), 34. Kulhánek Michal, 36. Král Miroslav (Jíra Marek), 37. Bína Pavel
ŽK: Václavský Ladislav - Kulhánek Michal, Král Miroslav, Makula Kamil
Delta Real Šumperk: Hatala Dominik, Málko Ondřej, Málko Martin, Moravec Matouš, Hruda Tomáš, Klemsa Jaroslav, Václavský Ladislav, Šimák David, Sokol Richard, Šinogl Matěj, Navrátil Petr, Netopil Radim Trenér: Klusák Petr
ANDY Liberec: Vogt Dominik, Bína Pavel, Kozák Petr, Kulhánek Michal, Kutílek Ondřej, Jíra Marek, Žoček Jakub, Král Miroslav, Makula Kamil, Kulhánek Petr Trenér: Kulhavý Jiří


Indoss Plzeň - Benago Zruč n.S. 2 : 4 (1 : 2)
Rozhodčí: Henych Karel (4,8), Chládek Miroslav (6,3), Melničuk Vladimír Delegát: Chyba Michal Diváků: 200
Branky: 16. Vnuk Tomáš (Kučera Petr), 40. Kučera Petr (Vnuk Tomáš) - 17. Amrani Fovad, 18. Brožek Daniel (Filinger David), 28. Filinger David (Simitči Ago), 38. Amrani Fovad
ŽK: 0 - Filinger David, Lištván Jan
Indoss Plzeň: Hajžman Marek, Kučera Petr, Vnuk Tomáš, Míka Martin, Koc Václav, Míka David, Fürbacher Karel, Grätsch Dominik, Peteřík Tomáš, Böhm Lukáš, Kolařík Václav Trenér: Kadlec Tomáš
Benago Zruč n.S.: Mareš Martin, Simitči Ago, Filinger David, Rodek Marcel, Lištván Jan, Brahimi Azem, Rexha Agon, Brožek Daniel, Ali Feras, Klíma Jan, Váňa Petr, Amrani Fovad Trenér: Simitči Beni


Chrudim - Kladno 7 : 0 (1 : 0)
Rozhodčí: Linhart Karel (7,3), Venc Radek (7,4), Petr Zdeněk Delegát: Pavlas Jan Diváků: 472
Branky: 20. Max Prates Weber, 22. Douglas Desilva Junior (Mareš Roman), 24. Rešetár Lukáš (Max Prates Weber), 28. Rešetár Lukáš (Vladyka Petr), 29. Max Prates Weber (Douglas Desilva Junior), 31. Douglas Desilva Junior, 37. Rešetár Lukáš (Douglas Desilva Junior)
ŽK: Žďánský Jakub, Popelka Petr, Douglas Desilva Junior - Vincenc Tomáš, Chaloupka David
Chrudim: Max Prates Weber, Douglas Desilva Junior, Žďánský Jakub, Meller Tomáš, Mareš Roman, Popelka Petr, Vladyka Petr, Rešetár Lukáš, Dobrovolný Marián, Mareš Michal II, Slováček Matěj, Bouška Tomáš Trenér: Bartušek Jaroslav
Kladno: Čížek Jindřich, Šnídl Petr, Müller David, Vincenc Tomáš, Chaloupka David, Fitzel Tomáš, Chrobák Marek, Čurda Jan, Švambera Jan, Fujdiar Josef, Hlava David, Konečný Marek Trenér: Hlaváč Petr


Torf Pardubice - Slavia Praha 6 : 5 (3 : 2)
Rozhodčí: Klečacký Marek (4,5), Markovský Tomáš (4,5), Vítek Jakub Delegát: Lobo Radek Diváků: 150
Branky: 3. Jeřábek Jan (Chvála Miloš), 16. Jeřábek Jan (Chvála Miloš), 17. Mikan Radek (Beran Jiří), 18. Vlastní, 26. Mikan Radek, 27. Beran Jiří, 33. Kroulík Radovan (Beran Jiří) - 19. Matějka Tomáš (Oliva Petr), 30. Holeček Michal, 31. Holeček Michal (Hrdina Martin), 40. Wojnar Mikoláš (Holeček Michal)
ŽK: Šimon David, Kroulík Radovan, Netolický Roman - Oliva Petr, Hrdina Martin ČK: 0 - Knobloch Ondřej
Torf Pardubice: Šimon David, Beran Jiří, Kroulík Radovan, Konečný Roman, Urbanec Tomáš, Jeřábek Jan, Chvála Miloš, Slováček Jakub, Mikan Radek, Fidra Jan, Netolický Roman, Kašpar Jiří Trenér: Růžička Miloslav
Slavia Praha: Knobloch Ondřej, Wojnar Mikoláš, Kroh Jaroslav, Oliva Petr, Havrda Ondřej, Šafránek Ondra, Hrdina Martin, Sop Martin, Rott Miroslav, Matějka Tomáš, Krajč Marian, Holeček Michal, Vlastní Trenér: Baborák Jiří


 

12.kolo


Vysoké Mýto - Slavia Praha 2 : 0 (1 : 0)
Rozhodčí: Venc Radek (6,7), Sebök Ladislav (6,6), Petr Zdeněk Delegát: Amler Evžen Diváků: 475
Branky: 20. Vágner Jakub (Formánek Pavel), 40. Stejskal David
ŽK: Unger Jaroslav, Stejskal David - 0
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Formánek Pavel, Brychta Martin, Zdražil Jiří, Jeníček Petr, Vágner Jakub, Unger Jaroslav, Stejskal David, Semerád Miroslav, Dostál Zdeněk, Melechovský Aleš, Morong Tomáš Trenér: Roman Páral
Slavia Praha: Knobloch Ondřej, Matějka Tomáš, Oliva Petr, Hrdina Martin, Havrda Ondřej, Rott Miroslav, Kamas Michal, Kroh Jaroslav, Wojnar Mikoláš, Blabla Petr, Krajč Marian Trenér: Jiří Baborák


Kladno - Torf Pardubice 3 : 3 (1 : 1)
Rozhodčí: Hofmann Rudolf (7), Kresta Jan (7), Šmíd Jiří Delegát: Drobný Ladislav Diváků: 250
Branky: 15. Šnídl Petr (Chrobák Marek), 32. Holub Antonín, 37. Chrobák Marek - 17. Kroulík Radovan (Beran Jiří), 26. Jeřábek Jan II (Chvála Miloš), 38. Mikan Radek
ŽK: Veselý Jiří, Müller David, Čurda Jan - Jeřábek Jan II
Kladno: Čížek Jindřich, Veselý Jiří, Müller David, Šnídl Petr, Fitzel Tomáš, Holub Antonín, Čurda Jan, Chrobák Marek, Hafenrichter Pavel, Fujdiar Josef, Vincenc Tomáš, Konečný Marek Trenér: Petr Hlaváč
Torf Pardubice: Šimon David, Netolický Roman, Beran Jiří, Kroulík Radovan, Malý Roman, Konečný Roman, Jeřábek Jan II, Chvála Miloš, Slováček Jakub, Mikan Radek, Vratišovský Filip, Kašpar Jiří Trenér: Miloslav Růžička


Benago Zruč n.S. - Chrudim 3 : 7 (0 : 3)
Rozhodčí: Melničuk Vladimír (7,5), Henych Karel (7,5), Černý Martin Delegát: Primus Miroslav Diváků: 235
Branky: 30. Rodek Marcel (Rexha Agon), 36. Rodek Marcel, 37. Filinger David (Lištván Jan) - 1. Max Prates Weber (Mareš Roman), 9. Rešetár Lukáš (Mareš Michal II), 16. Douglas Desilva Junior (Vladyka Petr), 21. Max Prates Weber (Slováček Matěj), 26. Douglas Desilva Junior (Mareš Roman), 28. Max Prates Weber (Bouška Tomáš), 29. Rešetár Lukáš (Max Prates Weber)
ŽK: Hájek Jakub - Max Prates Weber
Benago Zruč n.S.: Mareš Martin, Filinger David, Lištván Jan, Rodek Marcel, Rexha Agon, Alaj Ramadasn Dani, Brahimi Azem, Ježdík Jiří, Novotný Pavel, Hájek Jakub, Výborný Tomáš, Klíma Jan Trenér: Beni Simitči
Chrudim: Žďánský Jakub, Max Prates Weber, Douglas Desilva Junior, Meller Tomáš, Mareš Roman, Vladyka Petr, Rešetár Lukáš, Dobrovolný Marián, Mareš Michal II, Slováček Matěj, Bouška Tomáš, Mareš Michal Trenér: Jaroslav Bartušek


ANDY Liberec - Indoss Plzeň 9 : 7 (5 : 2)
Rozhodčí: Černý Ondřej (8,2), Blažej Petr (8,2), Čurda Michal Delegát: Maurer Miroslav Diváků: 200
Branky: 5. Zeman Michal (Donát Vladislav), 5. Král Miroslav, 7. Kulhánek Petr (Vogt Dominik), 8. Král Miroslav, 17. Betyar Miroslav (Donát Vladislav), 31. Betyar Miroslav (Kutílek Ondřej), 33. Bína Pavel, 38. Král Miroslav (Vogt Dominik), 40. Vogt Dominik - 15. Trantina Filip (Peteřík Tomáš), 18. Blažek Jakub (Peteřík Tomáš), 26. Míka David (Kučera Petr), 30. Peteřík Tomáš, 32. Holý Michal, 34. Míka David, 39. Míka David (Holý Michal)
ŽK: Kutílek Ondřej, Kulhánek Petr, Zeman Michal, Král Miroslav - Míka David, Holý Michal
ANDY Liberec: Vogt Dominik, Kutílek Ondřej, Bína Pavel, Jíra Marek, Kozák Petr, Kulhánek Michal, Kulhánek Petr, Zeman Michal, Donát Vladislav, Král Miroslav, Žoček Jakub, Betyar Miroslav Trenér: Jiří Kulhavý
Indoss Plzeň: Kolařík Václav, Kučera Petr, Trantina Filip, Koc Václav, Míka David, Grätsch Dominik, Holý Michal, Blažek Jakub, Peteřík Tomáš, Mižár Jakub, Böhm Lukáš Trenér: Tomáš Kadlec


Tango Brno - Delta Real Šumperk 15 : 4 (8 : 1)
Rozhodčí: Markovský Tomáš (7), Klečacký Marek (6,6), Kincl Miroslav Delegát: Bednář Kamil Diváků: 500
Branky: 3. Havel Jan (Seidler Michal), 4. Svoboda Milan (Veselovský Tomáš), 7. Seidler Michal, 8. Seidler Michal (Veselovský Tomáš), 11. Seidler Michal (Havel Jan), 18. Belej Michal (Havel Josef), 18. Seidler Michal, 20. Belej Michal (Seidler Michal), 23. Havel Josef, 27. Svoboda Milan (Seidler Michal), 28. Záruba Radim (Chadzidis Dimostenis), 36. Belej Michal (Havel Josef), 37. Seidler Michal (Záruba Radim), 39. Brůna Martin (Veselovský Tomáš), 40. Brůna Martin (Svoboda Milan) - 8. Václavský Ladislav (Málko Martin), 35. Novotný Pavel (Šinogl Matěj), 39. Navrátil Petr (Málko Martin), 40. Novotný Pavel (Hatala Dominik)
ŽK: Kovacs Michal - Navrátil Petr, Málko Ondřej, Hruda Tomáš
Tango Brno: Kubíček Václav, Havel Josef, Havel Jan, Belej Michal, Svoboda Milan, Záruba Radim, Seidler Michal, Chadzidis Dimostenis, Veselovský Tomáš, Kovacs Michal, Brůna Martin, Zrzavý Lukáš Trenér: Berky Marián
Delta Real Šumperk: Netopil Radim, Málko Martin, Navrátil Petr, Václavský Ladislav, Málko Ondřej, Hruda Tomáš, Šinogl Matěj, Klemsa Jaroslav, Hatala Dominik, Novotný Pavel Trenér: Petr Klusák


Bohemians 1905 - Balticflora Teplice 3 : 2 (1 : 1)
Rozhodčí: Houdek Jiří (7,4), Chládek Miroslav (7,4), Kudrna Ladislav Delegát: Pavlas Jan Diváků: 220
Branky: 4. Štverák Tomáš (Kopecký Marek), 36. Kopecký Marek (Junek Petr), 38. Junek Petr - 18. Martin DoSantos Hugo José (Tolstov Alexandr), 34. Salák Michal (Pereira Ricardo)
Bohemians 1905: Vozár Mario, Kopecký Marek, Pleyer Petr, Stejskal Pavel, Štverák Tomáš, Koudelka Tomáš, Dlouhý Martin, Vodecký Igor, Novotný Jiří, Zapletal Petr, Junek Petr, Bellada Jaroslav Trenér: Vlastimil Bartošek
Balticflora Teplice: Pakhomov Daniil, Sokovnin Sergey, Tolstov Alexandr, Pereira Ricardo, Martin DoSantos Hugo José, Kalina Jan, Račuk Michal, Ladeira Guilherme, Kiliján Jakub, Salák Michal, Fau Tomáš, Mamiyev Alexandr Trenér: neuveden


 

11.kolo


Balticflora Teplice - Vysoké Mýto 3 : 2 (1 : 0)
Rozhodčí: Henych Karel (7,6), Lasch Jiří (7,8), Melničuk Vladimír Delegát: Svoboda Miroslav Diváků: 250
Branky: 1. Ladeira Guilherme (Tolstov Alexandr), 23. Sokovnin Sergey (Pakhomov Daniil), 34. Tolstov Alexandr (Salák Michal) - 37. Formánek Pavel (Brychta Martin), 39. Brychta Martin (Dostál Zdeněk)
ŽK: Pakhomov Daniil, Martin DoSantos Hugo José - Vágner Jakub
Balticflora Teplice: Tolstov Alexandr, Pakhomov Daniil, Martin DoSantos Hugo José, Kalina Jan, Račuk Michal, Salák Michal, Tichý Petr, Kiliján Jakub, Sokovnin Sergey, Konečný Marek, Fau Tomáš, Ladeira Guilherme Trenér: Alexandr Sigilin
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Formánek Pavel, Brychta Martin, Unger Jaroslav, Jeníček Petr, Vágner Jakub, Gerčák Jakub, Stejskal David, Semerád Miroslav, Dostál Zdeněk, Melechovský Aleš, Till Lukáš Trenér: Roman Páral


Bohemians 1905 - Delta Real Šumperk 12 : 0 (5 : 0)
Rozhodčí: Blažej Petr (7,5), Milner Michal (7,5), Řeháček Lubomír Delegát: Svědiroh Miroslav Diváků: 200
Branky: 1. Kopecký Marek (Štverák Tomáš), 3. Zapletal Petr (Pleyer Petr), 9. Kopecký Marek, 20. Kopecký Marek (Štverák Tomáš), 20. Vodecký Igor, 26. Dlouhý Martin (Junek Petr), 28. Vodecký Igor (Kopecký Marek), 29. Dlouhý Martin (Stejskal Pavel), 31. Zapletal Petr (Štverák Tomáš), 33. Novotný Jiří (Kopecký Marek), 36. Štverák Tomáš (Stejskal Pavel), 40. Štverák Tomáš
ŽK: 0 - Klemsa Jaroslav
Bohemians 1905: Vozár Mario, Kopecký Marek, Stejskal Pavel, Junek Petr, Koudelka Tomáš, Vodecký Igor, Štverák Tomáš, Novotný Jiří, Dlouhý Martin, Pleyer Petr, Zapletal Petr, Bellada Jaroslav Trenér: Vlastimil Bartošek
Delta Real Šumperk: Hatala Dominik, Klemsa Jaroslav, Moravec Matouš, Václavský Ladislav, Šinogl Matěj, Šimák David, Hruda Tomáš, Macek Martin, Netopil Radim Trenér: Petr Klusák


Tango Brno - Indoss Plzeň 5 : 4 (2 : 0)
Rozhodčí: Trlida Zdeněk (7,2), Černý Martin (7), Štola Lubomír Delegát: Tanáč Vladislav Diváků: 450
Branky: 7. Kovacs Michal (Chadzidis Dimostenis), 10. Záruba Radim (Kubíček Václav), 24. Svoboda Milan (Seidler Michal), 26. Záruba Radim, 33. Seidler Michal (Belej Michal) - 32. Míka David (Vnuk Tomáš), 34. Vnuk Tomáš (Mižár Jakub), 34. Míka David, 39. Mižár Jakub (Kučera Petr)
ŽK: Svoboda Milan - Vnuk Tomáš, Míka David, Peteřík Tomáš
Tango Brno: Zrzavý Lukáš, Seidler Michal, Kovacs Michal, Belej Michal, Záruba Radim, Havel Josef, Havel Jan, Slavík Jaroslav, Svoboda Milan, Kubíček Václav, Chadzidis Dimostenis, Brůna Martin Trenér: Marian Berky
Indoss Plzeň: Kolařík Václav, Kučera Petr, Vnuk Tomáš, Trantina Filip, Koc Václav, Míka David, Holý Michal, Peteřík Tomáš, Mižár Jakub, Grätsch Dominik, Böhm Lukáš Trenér: Tomáš Kadlec


ANDY Liberec - Chrudim 3 : 15 (2 : 6)
Rozhodčí: Pražák Martin (6,8), Sebök Ladislav (7), Molík Jan Delegát: Poppr Zbyněk Diváků: 550
Branky: 6. Král Miroslav, 12. Král Miroslav, 26. Donát Vladislav - 5. Vladyka Petr (Popelka Petr), 8. Douglas Desilva Junior (Vladyka Petr), 8. Douglas Desilva Junior, 9. Mareš Michal II, 13. Vladyka Petr (Mareš Michal II), 19. Max Prates Weber (Mareš Michal), 25. Vladyka Petr (Popelka Petr), 27. Max Prates Weber (Mareš Michal), 27. Max Prates Weber, 27. Max Prates Weber, 29. Mareš Michal II (Vladyka Petr), 31. Mareš Michal (Popelka Petr), 34. Max Prates Weber, 38. Douglas Desilva Junior (Mareš Michal), 40. Mareš Michal II (Mareš Michal)
ŽK: Král Miroslav - 0
ANDY Liberec: Vogt Dominik, Kutílek Ondřej, Bína Pavel, Jíra Marek, Kozák Petr, Kulhánek Michal, Betyar Miroslav, Kulhánek Petr, Donát Vladislav, Král Miroslav, Žoček Jakub Trenér: Jiří Kulhavý
Chrudim: Žďánský Jakub, Max Prates Weber, Douglas Desilva Junior, Meller Tomáš, Popelka Petr, Vladyka Petr, Mareš Michal II, Dobrovolný Marián, Slováček Matěj, Bouška Tomáš, Mareš Michal Trenér: Jaroslav Bartušek


Benago Zruč n.S. - Torf Pardubice 1 : 3 (0 : 0)
Rozhodčí: Honěk Jiří (8,5), Markovský Tomáš (8,4), Klečacký Marek Delegát: Lobo Radek Diváků: 200
Branky: 3. Lištván Jan - 26. Mikan Radek, 29. Netolický Roman, 37. Šimon David
ŽK: Brahimi Azem - 0 ČK: Ali Feras - 0
Benago Zruč n.S.: Ali Feras, Filinger David, Alaj Ramadasn Dani, Lištván Jan, Rexha Agon, Brahimi Azem, Novotný Pavel, Ježdík Jiří, Rodek Marcel, Rodrigues Renan, Výborný Tomáš Trenér: Beni Simitči
Torf Pardubice: Kašpar Jiří, Netolický Roman, Beran Jiří, Jeřábek Jan II, Kroulík Radovan, Malý Roman, Chvála Miloš, Slováček Jakub, Mikan Radek, Vratišovský Filip, Šimon David Trenér: Miloslav Růžička


Kladno - Slavia Praha 4 : 2 (3 : 1)
Rozhodčí: Houdek Jiří (7,5), Kaštánek Libor (7,5), Říha Jaroslav Delegát: Starý Ladislav Diváků: 200
Branky: 6. Chaloupka David (Hafenrichter Pavel), 17. Šnídl Petr, 18. Holub Antonín (Čížek Jindřich), 32. Chrobák Marek (Hafenrichter Pavel) - 3. Hrdina Martin (Oliva Petr), 30. Matějka Tomáš (Oliva Petr)
ŽK: 0 - Knobloch Ondřej, Matějka Tomáš ČK: 0 - Fichtner Tomáš
Kladno: Čížek Jindřich, Veselý Jiří, Müller David, Šnídl Petr, Holub Antonín, Čurda Jan, Fujdiar Josef, Hafenrichter Pavel, Švambera Jan, Chaloupka David, Chrobák Marek, Konečný Marek Trenér: Petr Hlaváč
Slavia Praha: Knobloch Ondřej, Wojnar Mikoláš, Fichtner Tomáš, Oliva Petr, Havrda Ondřej, Šafránek Ondra, Hrdina Martin, Blabla Petr, Kamas Michal, Rott Miroslav, Matějka Tomáš, Krajč Marian Trenér: Aleš Štorc


 

10.kolo


Vysoké Mýto - Kladno 2 : 2 (2 : 2)
Rozhodčí: Rybka Zdeněk (6,6), Milner Michal (7,5), Řeháček Lubomír Delegát: Žižka Alois Diváků: 355
Branky: 1. Formánek Pavel (Vágner Jakub), 13. Formánek Pavel (Melechovský Aleš) - 10. Chaloupka David (Müller David), 14. Veselý Jiří (Vincenc Tomáš)
ŽK: Stejskal David, Melechovský Aleš - Šnídl Petr, Čurda Jan ČK: 0 - Fitzel Tomáš
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Formánek Pavel, Jeníček Petr, Jiráský Michal, Vágner Jakub, Unger Jaroslav, Stejskal David, Semerád Miroslav, Dostál Zdeněk, Munzberger Petr, Melechovský Aleš, Morong Tomáš Trenér: Roman Páral
Kladno: Čížek Jindřich, Veselý Jiří, Müller David, Vincenc Tomáš, Šnídl Petr, Chrobák Marek, Fitzel Tomáš, Chaloupka David, Hafenrichter Pavel, Čurda Jan, Fujdiar Josef, Konečný Marek Trenér: Petr Hlaváč


Slavia Praha - Benago Zruč n.S. 2 : 2 (1 : 1)
Rozhodčí: Trlida Zdeněk (4,5), Krupa Jan (6,1), Nagy Zdeněk Delegát: Návesník Pavel Diváků: 250
Branky: 19. Havrda Ondřej, 35. Matějka Tomáš (Hrdina Martin) - 16. Filinger David, 27. Novotný Pavel (Filinger David)
ŽK: Oliva Petr, Hrdina Martin - Simitči Ago, Lištván Jan, Alaj Ramadasn Dani
Slavia Praha: Knobloch Ondřej, Oliva Petr, Kroh Jaroslav, Havrda Ondřej, Hrdina Martin, Blabla Petr, Šafránek Ondra, Rott Miroslav, Kamas Michal, Matějka Tomáš, Fichtner Tomáš, Krajč Marian Trenér: Aleš Štorc
Benago Zruč n.S.: Mareš Martin, Simitči Ago, Rodek Marcel, Lištván Jan, Ježdík Jiří, Alaj Ramadasn Dani, Rexha Agon, Filinger David, Novotný Pavel, Brahimi Azem, Ali Feras Trenér: Beni Simitči


Torf Pardubice - ANDY Liberec 8 : 5 (5 : 0)
Rozhodčí: Smreček Ladislav (6,8), Lasch Jiří (6,9), Schmeiser Kamil Delegát: Glogar Ladislav Diváků: 250
Branky: 5. Mikan Radek, 6. Beran Jiří (Kroulík Radovan), 7. Malý Roman (Kroulík Radovan), 16. Konečný Roman (Fidra Jan), 20. Malý Roman, 37. Šimon David (Chvála Miloš), 37. Beran Jiří, 39. Netolický Roman (Mikan Radek) - 23. Jíra Marek (Makula Kamil), 30. Kulhánek Michal (Makula Kamil), 31. Betyar Miroslav (Donát Vladislav), 35. Kulhánek Michal (Jíra Marek), 39. Kulhánek Michal (Kutílek Ondřej)
ŽK: Konečný Roman - Jíra Marek, Kulhánek Michal, Král Miroslav, Makula Kamil
Torf Pardubice: Šimon David, Beran Jiří, Kroulík Radovan, Malý Roman, Konečný Roman, Jeřábek Jan II, Chvála Miloš, Slováček Jakub, Mikan Radek, Fidra Jan, Netolický Roman, Kašpar Jiří Trenér: Miloslav Růžička
ANDY Liberec: Vogt Dominik, Kutílek Ondřej, Jíra Marek, Kulhánek Michal, Kozák Petr, Žoček Jakub, Betyar Miroslav, Král Miroslav, Donát Vladislav, Makula Kamil Trenér: Jiří Kulhavý


Chrudim - Tango Brno 9 : 3 (5 : 2)
Rozhodčí: Černý Ondřej (7,3), Houdek Jiří (7), Bělovský Jan Delegát: Navalaný Josef Diváků: 750
Branky: 1. Mareš Michal (Max Prates Weber), 9. Vladyka Petr (Mareš Michal), 13. Douglas Desilva Junior (Vladyka Petr), 14. Douglas Desilva Junior, 19. Mareš Michal (Max Prates Weber), 23. Popelka Petr (Vladyka Petr), 27. Max Prates Weber (Mareš Michal), 33. Max Prates Weber (Mareš Roman), 39. Mareš Roman - 9. Belej Michal (Zrzavý Lukáš), 19. Záruba Radim (Havel Josef), 40. Slavík Jaroslav (Veselovský Tomáš)
ŽK: Popelka Petr, Douglas Desilva Junior - Kovacs Michal
Chrudim: Max Prates Weber, Douglas Desilva Junior, Meller Tomáš, Mareš Roman, Popelka Petr, Vladyka Petr, Rešetár Lukáš, Slováček Matěj, Bouška Tomáš, Žďánský Jakub, Mareš Michal, Dobrovolný Marián Trenér: Jaroslav Bartušek
Tango Brno: Zrzavý Lukáš, Chadzidis Dimostenis, Brůna Martin, Slavík Jaroslav, Kovacs Michal, Belej Michal, Záruba Radim, Havel Josef, Havel Jan, Veselovský Tomáš, Seidler Michal, Kubíček Václav Trenér: Marian Berky


Indoss Plzeň - Bohemians 1905 2 : 4 (1 : 1)
Rozhodčí: Venc Radek (6,5), Kaštánek Libor (6,5), Petr Zdeněk Delegát: Primus Miroslav Diváků: 250
Branky: 20. Míka David, 40. Koc Václav - 19. Novotný Jiří (Stejskal Pavel), 35. Novotný Jiří (Kopecký Marek), 37. Dlouhý Martin (Novotný Jiří), 39. Novotný Jiří
ŽK: Vnuk Tomáš, Míka David, Míka Martin - Kopecký Marek, Novotný Jiří, Zapletal Petr
Indoss Plzeň: Hajžman Marek, Kučera Petr, Vnuk Tomáš, Míka David, Míka Martin, Koc Václav, Fürbacher Karel, Holý Michal, Blažek Jakub, Peteřík Tomáš, Mižár Jakub, Chrž Ondřej Trenér: Tomáš Kadlec
Bohemians 1905: Vozár Mario, Kopecký Marek, Junek Petr, Dlouhý Martin, Stejskal Pavel, Vodecký Igor, Koudelka Tomáš, Štverák Tomáš, Novotný Jiří, Zapletal Petr, Frohna Jakub, Bellada Jaroslav Trenér: Vlastimil Bartošek


Delta Real Šumperk - Balticflora Teplice 3 : 6 (3 : 5)
Rozhodčí: Kincl Miroslav (8), Skřítecký Aleš (8), Gasnárek Michal Delegát: Pivovarčík Miroslav Diváků: 220
Branky: 3. Hruda Tomáš (Moravec Matouš), 8. Málko Ondřej (Navrátil Petr), 20. Opravil Zdeněk (Málko Ondřej) - 1. Ladeira Guilherme (Tolstov Alexandr), 2. Pereira Ricardo (Martin DoSantos Hugo José), 8. Pereira Ricardo (Ladeira Guilherme), 9. Tolstov Alexandr (Ladeira Guilherme), 14. Sokovnin Sergey, 40. Sokovnin Sergey
ŽK: Málko Martin, Opravil Zdeněk - Pereira Ricardo, Ladeira Guilherme
Delta Real Šumperk: Netopil Radim, Málko Martin, Navrátil Petr, Málko Ondřej, Moravec Matouš, Václavský Ladislav, Sokol Richard, Klemsa Jaroslav, Hruda Tomáš, Opravil Zdeněk, Šimák David, Hatala Dominik Trenér: Petr Klusák
Balticflora Teplice: Kalina Jan, Tolstov Alexandr, Pereira Ricardo, Martin DoSantos Hugo José, Pakhomov Daniil, Konečný Marek, Mažári Patrik, Tichý Petr, Sokovnin Sergey, Ladeira Guilherme Trenér: neuveden


 

9.kolo


Delta Real Šumperk - Vysoké Mýto 3 : 3 (1 : 1)
Rozhodčí: Markovský Tomáš (7,8), Honěk Jiří (8). Delegát: Pelikán Martin Diváků: 180
Branky: 15. Hruda Tomáš, 24. Navrátil Petr (Málko Ondřej), 36. Málko Martin (Opravil Zdeněk) - 2. Jeníček Petr (Stejskal David), 29. Jeníček Petr (Unger Jaroslav), 33. Dostál Zdeněk (Semerád Miroslav)
ŽK: Sokol Richard, Opravil Zdeněk - Formánek Pavel
Delta Real Šumperk: Hatala Dominik, Málko Martin, Sokol Richard, Opravil Zdeněk, Václavský Ladislav, Navrátil Petr, Hruda Tomáš, Klemsa Jaroslav, Málko Ondřej, Gruntorád Martin, Moravec Matouš, Macek Martin Trenér: Petr Klusák
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Formánek Pavel, Dostál Zdeněk, Zdražil Jiří, Jeníček Petr, Jiráský Michal, Unger Jaroslav, Lipavský Tomáš, Stejskal David, Semerád Miroslav, Munzberger Petr, Morong Tomáš Trenér: Roman Páral


Balticflora Teplice - Indoss Plzeň 3 : 3 (1 : 2)
Rozhodčí: Krupa Jan (5,6), Nagy Zdeněk (5,6). Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 200
Branky: 4. Tolstov Alexandr (Ladeira Guilherme), 26. Salák Michal (Tichý Petr), 27. Leite Joao (Pereira Ricardo) - 2. Holý Michal (Vnuk Tomáš), 17. Kučera Petr (Vnuk Tomáš), 30. Mižár Jakub (Holý Michal)
ŽK: Pakhomov Daniil - Kučera Petr ČK: Salák Michal, Leite Joao - 0
Balticflora Teplice: Tolstov Alexandr, Pereira Ricardo, Pakhomov Daniil, Leite Joao, Kalina Jan, Ladeira Guilherme, Kiliján Jakub, Tichý Petr, Salák Michal, Sokovnin Sergey, Konečný Marek, Račuk Michal Trenér: Nikolay Ivanov
Indoss Plzeň: Kolařík Václav, Kučera Petr, Vnuk Tomáš, Koc Václav, Míka David, Míka Martin, Grätsch Dominik, Holý Michal, Mižár Jakub, Hajžman Marek Trenér: Tomáš Kadlec


Chrudim - Bohemians 1905 5 : 3 (3 : 0)
Rozhodčí: Honěk Jiří (7,7), Hofmann Rudolf (7,4), Markovský Tomáš Delegát: Amler Evžen Diváků: 460
Branky: 6. Max Prates Weber (Mareš Roman), 9. Douglas Desilva Junior (Rešetár Lukáš), 9. Rešetár Lukáš, 34. Mareš Michal, 38. Douglas Desilva Junior (Max Prates Weber) - 22. Dlouhý Martin (Stejskal Pavel), 25. Novotný Jiří (Dlouhý Martin), 38. Junek Petr
ŽK: Mareš Roman, Slováček Matěj - Dlouhý Martin, Vodecký Igor, Zapletal Petr
Chrudim: Max Prates Weber, Douglas Desilva Junior, Žďánský Jakub, Meller Tomáš, Mareš Roman, Popelka Petr, Vladyka Petr, Rešetár Lukáš, Mareš Michal II, Slováček Matěj, Mareš Michal, Bouška Tomáš Trenér: Jaroslav Bartušek
Bohemians 1905: Vozár Mario, Dlouhý Martin, Junek Petr, Stejskal Pavel, Vodecký Igor, Koudelka Tomáš, Štverák Tomáš, Novotný Jiří, Frohna Jakub, Zapletal Petr, Bellada Jaroslav Trenér: Vlasimil Bartošek


Tango Brno - Torf Pardubice 5 : 1 (1 : 1)
Rozhodčí: Venc Radek (6,2), Gasnárek Michal (6,9). Delegát: Blažek Marek Diváků: 350
Branky: 13. Veselovský Tomáš (Chadzidis Dimostenis), 24. Kovacs Michal (Belej Michal), 30. Seidler Michal (Kovacs Michal), 37. Belej Michal (Havel Jan), 39. Havel Josef (Havel Josef) - 9. Fidra Jan (Malý Roman)
ŽK: Zrzavý Lukáš, Havel Josef - 0
Tango Brno: Zrzavý Lukáš, Chadzidis Dimostenis, Svoboda Milan, Brůna Martin, Slavík Jaroslav, Kovacs Michal, Belej Michal, Havel Jan, Havel Josef, Veselovský Tomáš, Seidler Michal, Kubíček Václav Trenér: Marian Berky
Torf Pardubice: Kašpar Jiří, Beran Jiří, Kroulík Radovan, Malý Roman, Jeřábek Jan II, Slováček Jakub, Mikan Radek, Fidra Jan, Vratišovský Filip Trenér: Miloslav Růžička


ANDY Liberec - Slavia Praha 0 : 7 (0 : 2)
Rozhodčí: Černý Martin (7,5), Blažej Petr (7,2). Delegát: Hora Jan Diváků: 460
Branky: - 18. Rott Miroslav (Blabla Petr), 18. Rott Miroslav, 24. Rott Miroslav (Blabla Petr), 26. Matějka Tomáš (Rott Miroslav), 29. Oliva Petr, 37. Matějka Tomáš (Hrdina Martin), 39. Rott Miroslav
ŽK: Kutílek Ondřej, Kulhánek Petr - Oliva Petr, Hrdina Martin
ANDY Liberec: Kos Ondřej, Vogt Dominik, Kutílek Ondřej, Kulhánek Michal, Jíra Marek, Runt Pavel, Vrabec Pavel, Štajner Jiří, Betyar Miroslav, Zeman Michal, Kulhánek Petr, Žoček Jakub Trenér: Jiří Kulhavý
Slavia Praha: Knobloch Ondřej, Wojnar Mikoláš, Havrda Ondřej, Fichtner Tomáš, Oliva Petr, Šafránek Ondra, Hrdina Martin, Kamas Michal, Blabla Petr, Rott Miroslav, Matějka Tomáš, Krajč Marian Trenér: Aleš Štorc


Benago Zruč n.S. - Kladno 1 : 3 (1 : 1)
Rozhodčí: Houdek Jiří (7), Pražák Martin (7,2). Delegát: Hoffman Petr Diváků: 200
Branky: 10. Rodek Marcel (Alaj Ramadasn Dani) - 20. Švambera Jan, 32. Fujdiar Josef (Čurda Jan), 38. Šnídl Petr
ŽK: Brahimi Azem, Alaj Ramadasn Dani - Čížek Jindřich, Švambera Jan
Benago Zruč n.S.: Mareš Martin, Simitči Ago, Rodek Marcel, Filinger David, Lištván Jan, Novotný Pavel, Ježdík Jiří, Brahimi Azem, Rexha Agon, Alaj Ramadasn Dani, Ali Feras Trenér: Beni Simitči
Kladno: Čížek Jindřich, Veselý Jiří, Müller David, Vincenc Tomáš, Holub Antonín, Švambera Jan, Šnídl Petr, Fitzel Tomáš, Hafenrichter Pavel, Čurda Jan, Fujdiar Josef, Konečný Marek Trenér: Petr Hlaváč


 

8.kolo


Vysoké Mýto - Benago Zruč n.S. 4 : 2 (1 : 0)
Rozhodčí: Kincl Miroslav (7,3), Gasnárek Michal (7,2), Vomastek Daniel Delegát: Blažek Marek Diváků: 505
Branky: 1. Formánek Pavel (Semerád Miroslav), 31. Jeníček Petr (Formánek Pavel), 39. Formánek Pavel, 39. Jeníček Petr - 29. Lištván Jan (Filinger David), 38. Simitči Ago (Rexha Agon)
ŽK: 0 - Alaj Ramadasn Dani, Rodek Marcel ČK: Vágner Jakub, Melechovský Aleš - 0
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Formánek Pavel, Dostál Zdeněk, Zdražil Jiří, Jeníček Petr, Jiráský Michal, Vágner Jakub, Unger Jaroslav, Stejskal David, Semerád Miroslav, Melechovský Aleš, Morong Tomáš Trenér: Roman Páral
Benago Zruč n.S.: Mareš Martin, Simitči Ago, Filinger David, Lištván Jan, Novotný Pavel, Alaj Ramadasn Dani, Brahimi Azem, Rexha Agon, Rodek Marcel, Ali Feras Trenér: Beni Simitči


Kladno - ANDY Liberec 9 : 6 (6 : 4)
Rozhodčí: Melničuk Vladimír (7,2), Černý Ondřej (7,3), Chládek Miroslav Delegát: Drobný Ladislav Diváků: 250
Branky: 10. Chrobák Marek (Müller David), 12. Chaloupka David (Švambera Jan), 15. Fitzel Tomáš (Chrobák Marek), 16. Švambera Jan (Hafenrichter Pavel), 18. Chrobák Marek (Fitzel Tomáš), 18. Müller David, 22. Šnídl Petr (Fitzel Tomáš), 24. Švambera Jan (Chaloupka David), 27. Švambera Jan (Chaloupka David) - 1. Kulhánek Petr (Kutílek Ondřej), 8. Vrabec Pavel (Král Miroslav), 9. Král Miroslav (Vrabec Pavel), 19. Král Miroslav, 23. Kouba Jakub (Král Miroslav), 29. Jíra Marek (Kos Ondřej)
ŽK: Veselý Jiří, Chrobák Marek, Švambera Jan - Kulhánek Petr, Žoček Jakub, Král Miroslav
Kladno: Konečný Marek, Veselý Jiří, Šnídl Petr, Vincenc Tomáš, Fitzel Tomáš, Chrobák Marek, Chaloupka David, Fujdiar Josef, Švambera Jan, Hafenrichter Pavel, Čížek Jindřich, Müller David Trenér: Petr Hlaváč
ANDY Liberec: Kos Ondřej, Kutílek Ondřej, Jíra Marek, Vrabec Pavel, Kouba Jakub, Kulhánek Petr, Žoček Jakub, Král Miroslav, Kulhánek Michal, Makula Kamil Trenér: Kulhavý JIří


Slavia Praha - Tango Brno 3 : 3 (2 : 2)
Rozhodčí: Kaštánek Libor (7,3), Mráz Roman (7,3), Rybka Zdeněk Delegát: Chyba Michal Diváků: 170
Branky: 40. Rott Miroslav (Hrdina Martin) - 8. Brůna Martin (Belej Michal), 9. Vlastní, 12. Vlastní (Kovacs Michal), 12. Seidler Michal, 35. Seidler Michal (Havel Jan)
ŽK: Šafránek Ondra, Hrdina Martin - Zrzavý Lukáš, Havel Josef
Slavia Praha: Krajč Marian, Wojnar Mikoláš, Havrda Ondřej, Fichtner Tomáš, Uhlíř Tomáš, Blabla Petr, Šafránek Ondra, Hrdina Martin, Kamas Michal, Rott Miroslav, Matějka Tomáš, Knobloch Ondřej, Vlastní Trenér: Alwš Štorc
Tango Brno: Zrzavý Lukáš, Chadzidis Dimostenis, Svoboda Milan, Brůna Martin, Slavík Jaroslav, Kovacs Michal, Belej Michal, Záruba Radim, Havel Jan, Havel Josef, Bočánek Ondřej, Seidler Michal Trenér: Marian Berky


Torf Pardubice - Bohemians 1905 0 : 4 (0 : 1)
Rozhodčí: Skřítecký Aleš (7,6), Linhart Karel (7,7), Pražák Martin Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 250
Branky: - 5. Štverák Tomáš (Kopecký Marek), 32. Koudelka Tomáš (Kopecký Marek), 36. Pleyer Petr (Dlouhý Martin), 40. Junek Petr
ŽK: Jeřábek Jan II, Chvála Miloš, Netolický Roman - Kopecký Marek, Štverák Tomáš
Torf Pardubice: Šimon David, Beran Jiří, Kroulík Radovan, Malý Roman, Jeřábek Jan II, Fidra Jan, Slováček Jakub, Mikan Radek, Chvála Miloš, Netolický Roman, Vratišovský Filip, Kašpar Jiří Trenér: Miloslav Růžička
Bohemians 1905: Vozár Mario, Kopecký Marek, Dlouhý Martin, Junek Petr, Pleyer Petr, Stejskal Pavel, Vodecký Igor, Koudelka Tomáš, Štverák Tomáš, Novotný Jiří, Zapletal Petr, Kudrna Michal Trenér: Vlastimil Bartošek


Chrudim - Balticflora Teplice 8 : 2 (4 : 0)
Rozhodčí: Honěk Jiří (5,8), Hofmann Rudolf (5,8), Klečacký Marek Delegát: Lobo Radek Diváků: 1050
Branky: 13. Douglas Desilva Junior (Vladyka Petr), 15. Douglas Desilva Junior (Mareš Roman), 16. Vladyka Petr (Douglas Desilva Junior), 20. Max Prates Weber (Mareš Roman), 25. Rešetár Lukáš (Douglas Desilva Junior), 38. Mareš Roman, 39. Douglas Desilva Junior (Mareš Michal), 40. Vladyka Petr - 34. Salák Michal (Kiliján Jakub), 38. Dziatlau Andrei (Sokovnin Sergey)
ŽK: Mareš Michal - 0 ČK: 0 - Kalina Jan
Chrudim: Meller Tomáš, Mareš Michal, Popelka Petr, Max Prates Weber, Vladyka Petr, Sobral Cacau Ricardo, Douglas Desilva Junior, Rešetár Lukáš, Mareš Michal II, Slováček Matěj, Mareš Roman, Žďánský Jakub Trenér: Bartušek Jaroslav
Balticflora Teplice: Kalina Jan, Dziatlau Andrei, Pakhomov Daniil, Salák Michal, Tichý Petr, Kiliján Jakub, Mamiyev Alexandr, Konečný Marek, Fau Tomáš, Sokovnin Sergey, Račuk Michal Trenér: Ivanov Nikolay


Indoss Plzeň - Delta Real Šumperk 7 : 4 (4 : 2)
Rozhodčí: Hofmann Rudolf (7), Trlida Zdeněk (7,4), Vaněk Václav Delegát: Kalina Josef Diváků: 180
Branky: 10. Míka David (Trantina Filip), 12. Míka Martin (Kučera Petr), 19. Míka David (Trantina Filip), 20. Vnuk Tomáš, 29. Kučera Petr (Míka Martin), 29. Míka David, 40. Peteřík Tomáš - 2. Navrátil Petr (Moravec Matouš), 13. Málko Martin, 26. Vlastní, 28. Málko Martin
ŽK: Kučera Petr, Koc Václav - Opravil Zdeněk, Moravec Matouš
Indoss Plzeň: Kolařík Václav, Kučera Petr, Vnuk Tomáš, Míka Martin, Trantina Filip, Koc Václav, Míka David, Fürbacher Karel, Holý Michal, Peteřík Tomáš, Mižár Jakub, Hajžman Marek Trenér: Tomáš Kadlec
Delta Real Šumperk: Netopil Radim, Málko Martin, Navrátil Petr, Opravil Zdeněk, Václavský Ladislav, Málko Ondřej, Moravec Matouš, Klemsa Jaroslav, Hruda Tomáš, Hatala Dominik, Vlastní Trenér: Petr Klusák


 

7.kolo


Indoss Plzeň - Vysoké Mýto 4 : 4 (4 : 2)
Rozhodčí: Kresta Jan (4,8), Milner Michal (4,6), Šmíd Jiří Delegát: Svoboda Miroslav Diváků: 145
Branky: 8. Míka Martin (Mižár Jakub), 10. Peteřík Tomáš (Míka David), 19. Míka Martin (Míka David), 19. Peteřík Tomáš - 4. Dostál Zdeněk (Zdražil Jiří), 14. Semerád Miroslav (Gerčák Libor), 23. Semerád Miroslav (Gerčák Libor), 30. Semerád Miroslav (Formánek Pavel)
ŽK: Kučera Petr, Vnuk Tomáš, Holý Michal - Formánek Pavel, Munzberger Petr, Jeníček Petr
Indoss Plzeň: Hajžman Marek, Kučera Petr, Vnuk Tomáš, Míka Martin, Trantina Filip, Koc Václav, Míka David, Fürbacher Karel, Holý Michal, Peteřík Tomáš, Mižár Jakub, Kolařík Václav Trenér: Tomáš Kadlec
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Formánek Pavel, Gerčák Jakub, Munzberger Petr, Zdražil Jiří, Dostál Zdeněk, Jeníček Petr, Jiráský Michal, Semerád Miroslav, Melechovský Aleš, Till Lukáš Trenér: Roman Páral


Delta Real Šumperk - Chrudim 3 : 13 (2 : 9)
Rozhodčí: Mráz Roman (6,8), Venc Radek (6,9), Kaštánek Libor Delegát: Svědiroh Miroslav Diváků: 350
Branky: 16. Hruda Tomáš (Málko Ondřej), 20. Málko Ondřej (Hruda Tomáš), 38. Málko Martin - 4. Sobral Cacau Ricardo (Douglas Desilva Junior), 6. Vladyka Petr (Sobral Cacau Ricardo), 9. Max Prates Weber (Vladyka Petr), 9. Bouška Tomáš, 10. Douglas Desilva Junior (Vladyka Petr), 11. Vladyka Petr (Bouška Tomáš), 13. Max Prates Weber (Mareš Roman), 14. Mareš Michal II (Mareš Roman), 19. Douglas Desilva Junior (Vladyka Petr), 28. Mareš Michal (Douglas Desilva Junior), 35. Douglas Desilva Junior, 40. Vladyka Petr (Slováček Matěj), 40. Slováček Matěj
ŽK: Málko Ondřej - Popelka Petr
Delta Real Šumperk: Netopil Radim, Málko Martin, Macek Martin, Moravec Matouš, Šimák David, Klemsa Jaroslav, Navrátil Petr, Václavský Ladislav, Málko Ondřej, Křepelka Jan, Hruda Tomáš, Hatala Dominik Trenér: Petrr Klusák
Chrudim: Žďánský Jakub, Max Prates Weber, Sobral Cacau Ricardo, Douglas Desilva Junior, Meller Tomáš, Mareš Roman, Vladyka Petr, Mareš Michal II, Slováček Matěj, Bouška Tomáš, Mareš Michal, Popelka Petr Trenér: Jaroslav Bartušek


Balticflora Teplice - Torf Pardubice 13 : 4 (4 : 0)
Rozhodčí: Melničuk Vladimír (7,5), Hofmann Rudolf (7,4), Říha Jaroslav Delegát: Maurer Miroslav Diváků: 200
Branky: 6. Ladeira Guilherme (Tolstov Alexandr), 9. Ladeira Guilherme, 14. Martin DoSantos Hugo José (Pereira Ricardo), 16. Ladeira Guilherme (Martin DoSantos Hugo José), 23. Pereira Ricardo (Salák Michal), 24. Ladeira Guilherme (Dziatlau Andrei), 27. Martin DoSantos Hugo José, 29. Martin DoSantos Hugo José, 30. Mažári Patrik (Tolstov Alexandr), 36. Pereira Ricardo (Martin DoSantos Hugo José), 36. Konečný Marek, 39. Konečný Marek, 40. Mažári Patrik (Konečný Marek) - 27. Jeřábek Jan II (Netolický Roman), 28. Mikan Radek, 39. Mikan Radek, 40. Malý Roman (Mikan Radek)
ŽK: Ladeira Guilherme, Pereira Ricardo - 0
Balticflora Teplice: Tolstov Alexandr, Martin DoSantos Hugo José, Pereira Ricardo, Dziatlau Andrei, Račuk Michal, Kalina Jan, Mažári Patrik, Ladeira Guilherme, Sokovnin Sergey, Salák Michal, Konečný Marek Trenér: Nikolay Ivanov
Torf Pardubice: Šimon David, Kašpar Jiří, Beran Jiří, Kroulík Radovan, Malý Roman, Konečný Roman, Jeřábek Jan II, Chvála Miloš, Slováček Jakub, Mikan Radek, Fidra Jan, Netolický Roman Trenér: Miloslav Růžička


Bohemians 1905 - Slavia Praha 4 : 2 (3 : 0)
Rozhodčí: Henych Karel (6,9), Černý Ondřej (5), Gryc Leoš Delegát: Poppr Zbyněk Diváků: 400
Branky: 8. Junek Petr (Novotný Jiří), 10. Štverák Tomáš, 15. Koudelka Tomáš, 29. Štverák Tomáš (Pleyer Petr) - 32. Hrdina Martin, 40. Rott Miroslav (Šafránek Ondra)
ŽK: Vodecký Igor - Rott Miroslav
Bohemians 1905: Vozár Mario, Kopecký Marek, Dlouhý Martin, Junek Petr, Pleyer Petr, Stejskal Pavel, Vodecký Igor, Koudelka Tomáš, Štverák Tomáš, Zapletal Petr, Novotný Jiří, Kudrna Michal Trenér: Jiří Samek
Slavia Praha: Knobloch Ondřej, Hrdina Martin, Oliva Petr, Uhlíř Tomáš, Fichtner Tomáš, Šafránek Ondra, Rott Miroslav, Wojnar Mikoláš, Matějka Tomáš, Blabla Petr, Kamas Michal, Krajč Marian Trenér: Aleš Štorc


Tango Brno - Kladno 6 : 1 (1 : 0)
Rozhodčí: Markovský Tomáš (8), Honěk Jiří (8), Rek Lubomír Delegát: Starý Ladislav Diváků: 310
Branky: 6. Havel Josef (Chadzidis Dimostenis), 23. Vlastní, 26. Belej Michal (Záruba Radim), 35. Seidler Michal (Chadzidis Dimostenis), 36. Kovacs Michal (Belej Michal), 37. Chadzidis Dimostenis (Záruba Radim), 39. Belej Michal (Záruba Radim)
ŽK: 0 - Müller David, Chrobák Marek
Tango Brno: Zrzavý Lukáš, Chadzidis Dimostenis, Brůna Martin, Kovacs Michal, Belej Michal, Záruba Radim, Havel Josef, Havel Jan, Veselovský Tomáš, Seidler Michal, Slavík Jaroslav, Bočánek Ondřej Trenér: Marian Berky
Kladno: Konečný Marek, Hafenrichter Pavel, Müller David, Studený Vítek, Fujdiar Josef, Vincenc Tomáš, Šnídl Petr, Chrobák Marek, Chaloupka David, Čížek Jindřich, Fitzel Tomáš, Vlastní Trenér: Petr Hlaváč


Benago Zruč n.S. - ANDY Liberec 8 : 4 (6 : 1)
Rozhodčí: Trlida Zdeněk (7,2), Nagy Zdeněk (5), Čurda Michal Delegát: Chyba Michal Diváků: 250
Branky: 2. Lištván Jan, 7. Lištván Jan (Simitči Ago), 16. Filinger David, 17. Filinger David (Lištván Jan), 18. Alaj Ramadasn Dani (Brahimi Azem), 20. Alaj Ramadasn Dani, 26. Novotný Pavel (Filinger David), 33. Rodek Marcel (Rexha Agon) - 17. Král Miroslav, 33. Žoček Jakub (Sentivan Miroslav), 35. Betyar Miroslav, 37. Runt Pavel (Král Miroslav)
ŽK: Lištván Jan - Kos Ondřej, Peškar Jaroslav, Kulhánek Petr, Král Miroslav, Sentivan Miroslav
Benago Zruč n.S.: Mareš Martin, Simitči Ago, Lištván Jan, Novotný Pavel, Brahimi Azem, Rexha Agon, Filinger David, Alaj Ramadasn Dani, Rodek Marcel, Ali Feras Trenér: Beni Simitči
ANDY Liberec: Kos Ondřej, Kutílek Ondřej, Jíra Marek, Betyar Miroslav, Runt Pavel, Peškar Jaroslav, Kulhánek Petr, Makula Kamil, Král Miroslav, Sentivan Miroslav, Žoček Jakub Trenér: Jiří Kulhavý


 

6.kolo


Vysoké Mýto - ANDY Liberec 13 : 2 (4 : 1)
Rozhodčí: Sebök Ladislav (7,4), Honěk Jiří (7,3), Vítek Jakub Delegát: Pavlas Jan Diváků: 395
Branky: 2. Vágner Jakub (Dostál Zdeněk), 2. Munzberger Petr, 3. Formánek Pavel, 12. Dostál Zdeněk (Stejskal David), 18. Melechovský Aleš (Semerád Miroslav), 22. Vágner Jakub (Semerád Miroslav), 24. Dostál Zdeněk, 32. Dostál Zdeněk (Jiráský Michal), 33. Vágner Jakub, 34. Formánek Pavel (Stejskal David), 34. Jeníček Petr, 37. Formánek Pavel, 40. Formánek Pavel (Semerád Miroslav) - 27. Makula Kamil, 38. Makula Kamil
ŽK: Gerčák Libor, Vágner Jakub, Munzberger Petr - Kos Ondřej, Kulhánek Petr, Král Miroslav
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Formánek Pavel, Melechovský Aleš, Jeníček Petr, Jiráský Michal, Vágner Jakub, Gerčák Jakub, Stejskal David, Semerád Miroslav, Munzberger Petr, Dostál Zdeněk, Till Lukáš Trenér: Roman Páral
ANDY Liberec: Kos Ondřej, Jíra Marek, Kutílek Ondřej, Kutílek Pavel, Žoček Jakub, Kulhánek Petr, Kulhánek Michal, Makula Kamil, Král Miroslav Trenér: Jiří Kulhavý


Benago Zruč n.S. - Tango Brno 2 : 4 (1 : 3)
Rozhodčí: Melničuk Vladimír (8,2), Henych Karel (8,2), Chládek Miroslav Delegát: Bednář Kamil Diváků: 290
Branky: 9. Rodek Marcel (Alaj Ramadasn Dani), 28. Rexha Agon (Alaj Ramadasn Dani) - 15. Havel Jan (Veselovský Tomáš), 16. Seidler Michal (Belej Michal), 18. Belej Michal (Kovacs Michal), 30. Seidler Michal (Belej Michal)
ŽK: Filinger David, Lištván Jan - Kovacs Michal
Benago Zruč n.S.: Mareš Martin, Simitči Ago, Filinger David, Alaj Ramadasn Dani, Rexha Agon, Lištván Jan, Brahimi Azem, Novotný Pavel, Rodek Marcel, Ali Feras Trenér: Beni Simitči
Tango Brno: Zrzavý Lukáš, Svoboda Milan, Brůna Martin, Kovacs Michal, Belej Michal, Záruba Radim, Slavík Jaroslav, Havel Josef, Havel Jan, Veselovský Tomáš, Seidler Michal, Bočánek Ondřej Trenér: Marian Berky


Kladno - Bohemians 1905 2 : 5 (0 : 2)
Rozhodčí: Trlida Zdeněk (7,3), Hofmann Rudolf (7,3), Blažej Petr Delegát: Hora Jan Diváků: 250
Branky: 23. Chaloupka David (Hafenrichter Pavel), 23. Fujdiar Josef - 10. Kopecký Marek (Zapletal Petr), 12. Junek Petr, 31. Kopecký Marek, 33. Kopecký Marek, 38. Stejskal Pavel (Pleyer Petr)
ŽK: Čížek Jindřich, Veselý Jiří, Fitzel Tomáš, Švambera Jan - Stejskal Pavel, Vodecký Igor
Kladno: Čížek Jindřich, Veselý Jiří, Chrobák Marek, Fitzel Tomáš, Čurda Jan, Holub Antonín, Švambera Jan, Chaloupka David, Fujdiar Josef, Konečný Marek, Hafenrichter Pavel, Vašák Marek Trenér: Petr Hlaváč
Bohemians 1905: Vozár Mario, Kopecký Marek, Stejskal Pavel, Vodecký Igor, Štverák Tomáš, Junek Petr, Novotný Jiří, Pleyer Petr, Koudelka Tomáš, Zapletal Petr, Kudrna Michal, Dlouhý Martin Trenér: Vlastimil Bartošek


Slavia Praha - Balticflora Teplice 3 : 8 (2 : 3)
Rozhodčí: Smreček Ladislav (8,3), Houdek Jiří (8,5), Lasch Jiří Delegát: Lobo Radek Diváků: 400
Branky: 6. Wojnar Mikoláš (Kamas Michal), 8. Fichtner Tomáš, 33. Kamas Michal - 2. Martin DoSantos Hugo José (Ladeira Guilherme), 3. Martin DoSantos Hugo José, 17. Salák Michal (Pereira Ricardo), 24. Tolstov Alexandr, 30. Dziatlau Andrei (Salák Michal), 32. Martin DoSantos Hugo José, 35. Pereira Ricardo (Tolstov Alexandr), 39. Pereira Ricardo
ŽK: Wojnar Mikoláš, Rott Miroslav, Fichtner Tomáš - Dziatlau Andrei ČK: Míča Ondřej - Mamiyev Alexandr
Slavia Praha: Krajč Marian, Matějka Tomáš, Wojnar Mikoláš, Rott Miroslav, Míča Ondřej, Šafránek Ondra, Fichtner Tomáš, Kamas Michal, Sop Martin, Kroh Jaroslav, Blabla Petr, Kučera Martin Trenér: Aleš Štorc
Balticflora Teplice: Račuk Michal, Tolstov Alexandr, Martin DoSantos Hugo José, Pereira Ricardo, Dziatlau Andrei, Ladeira Guilherme, Salák Michal, Konečný Marek, Mamiyev Alexandr, Kiliján Jakub Trenér: Nikolay Ivanov


Torf Pardubice - Delta Real Šumperk 2 : 3 (0 : 0)
Rozhodčí: Kincl Miroslav (7,1), Rybka Zdeněk (7,2), Bělovský Jan Delegát: Blažek Marek Diváků: 200
Branky: 23. Kroulík Radovan (Mikan Radek), 28. Chvála Miloš (Malý Roman) - 25. Navrátil Petr (Málko Ondřej), 28. Křepelka Jan, 34. Hruda Tomáš (Málko Ondřej)
ŽK: Kašpar Jiří, Netolický Roman - Málko Martin
Torf Pardubice: Kašpar Jiří, Beran Jiří, Kroulík Radovan, Malý Roman, Konečný Roman, Jeřábek Jan II, Fidra Jan, Slováček Jakub, Chvála Miloš, Mikan Radek, Netolický Roman, Šimon David Trenér: Miloslav Růžička
Delta Real Šumperk: Netopil Radim, Málko Martin, Navrátil Petr, Václavský Ladislav, Moravec Matouš, Málko Ondřej, Klemsa Jaroslav, Šimák David, Křepelka Jan, Hruda Tomáš, Hatala Dominik, Sokol Richard Trenér: nepřítomen


Chrudim - Indoss Plzeň 15 : 1 (4 : 1)
Rozhodčí: Gasnárek Michal (7), Skřítecký Aleš (7), Rek Lubomír Delegát: Hoffman Petr Diváků: 500
Branky: 5. Bouška Tomáš, 11. Vladyka Petr (Bouška Tomáš), 13. Mareš Michal (Vladyka Petr), 20. Max Prates Weber (Vladyka Petr), 23. Max Prates Weber (Slováček Matěj), 29. Dobrovolný Marián (Bouška Tomáš), 30. Sobral Cacau Ricardo (Dobrovolný Marián), 33. Mareš Roman (Slováček Matěj), 36. Sobral Cacau Ricardo, 38. Vladyka Petr (Popelka Petr), 39. Mareš Roman (Mareš Michal), 39. Vladyka Petr, 39. Vladyka Petr - 1. Holý Michal (Vnuk Tomáš), 24. Vlastní, 32. Vlastní
ŽK: Mareš Roman, Mareš Michal - 0
Chrudim: Max Prates Weber, Sobral Cacau Ricardo, Meller Tomáš, Mareš Roman, Popelka Petr, Vladyka Petr, Dobrovolný Marián, Mareš Michal, Slováček Matěj, Bouška Tomáš, Mareš Michal, Žďánský Jakub, Vlastní Trenér: Jaroslav Bartušek
Indoss Plzeň: Kolařík Václav, Kučera Petr, Vnuk Tomáš, Trantina Filip, Koc Václav, Fürbacher Karel, Holý Michal, Mižár Jakub, Langer Jakub, Böhm Lukáš Trenér: Tomáš Kadlec


 

5.kolo


Chrudim - Vysoké Mýto 7 : 1 (3 : 1)
Rozhodčí: Pražák Martin (6,8), Blažej Petr (7,9), Bělovský Jan Delegát: Žižka Alois Diváků: 635
Branky: 1. Max Prates Weber (Mareš Roman), 15. Max Prates Weber (Sobral Cacau Ricardo), 18. Vladyka Petr, 25. Sobral Cacau Ricardo (Dos Santos Willian), 32. Slováček Matěj, 35. Max Prates Weber (Mareš Roman), 39. Sobral Cacau Ricardo (Mareš Roman) - 14. Jiráský Michal (Melechovský Aleš)
ŽK: Slováček Matěj - Vágner Jakub
Chrudim: Max Prates Weber, Sobral Cacau Ricardo, Meller Tomáš, Dos Santos Willian, Mareš Roman, Popelka Petr, Vladyka Petr, Mareš Michal, Slováček Matěj, Bouška Tomáš, Mareš Michal, Žďánský Jakub Trenér: Jaroslav Bartušek
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Formánek Pavel, Dostál Zdeněk, Zdražil Jiří, Jiráský Michal, Jeníček Petr, Vágner Jakub, Gerčák Jakub, Stejskal David, Munzberger Petr, Melechovský Aleš, Till Lukáš Trenér: Roman Páral


Indoss Plzeň - Torf Pardubice 6 : 6 (2 : 0)
Rozhodčí: Kaštánek Libor (7,4), Mráz Roman (7,4), Houdek Jiří Delegát: Návesník Pavel Diváků: 200
Branky: 9. Vnuk Tomáš, 17. Koc Václav (Holý Michal), 30. Trantina Filip (Kučera Petr), 33. Koc Václav (Vnuk Tomáš), 39. Mižár Jakub (Holý Michal), 40. Holý Michal (Vnuk Tomáš) - 27. Kroulík Radovan (Beran Jiří), 33. Beran Jiří (Slováček Jakub), 34. Konečný Roman (Chvála Miloš), 35. Jeřábek Jan II (Chvála Miloš), 38. Slováček Jakub (Mikan Radek), 39. Kroulík Radovan
ŽK: Hajžman Marek, Míka David - Netolický Roman, Slováček Jakub, Mikan Radek, Šimon David
Indoss Plzeň: Hajžman Marek, Kučera Petr, Vnuk Tomáš, Míka Martin, Trantina Filip, Míka David, Koc Václav, Fürbacher Karel, Holý Michal, Mižár Jakub, Langer Jakub, Chrž Ondřej Trenér: Tomáš Kadlec
Torf Pardubice: Kašpar Jiří, Netolický Roman, Beran Jiří, Kroulík Radovan, Malý Roman, Konečný Roman, Jeřábek Jan II, Chvála Miloš, Slováček Jakub, Mikan Radek, Vratišovský Filip, Šimon David Trenér: Miloslav Růžička


Delta Real Šumperk - Slavia Praha 4 : 3 (3 : 2)
Rozhodčí: Honěk Jiří (8), Markovský Tomáš (7,2), Sebök Ladislav Delegát: Glogar Ladislav Diváků: 300
Branky: 9. Málko Martin (Málko Ondřej), 16. Tezner Jiří (Málko Ondřej), 19. Navrátil Petr, 31. Málko Martin - 13. Wojnar Mikoláš (Matějka Tomáš), 18. Oliva Petr, 33. Šafránek Ondra (Matějka Tomáš)
ŽK: Klemsa Jaroslav, Málko Martin, Hruda Tomáš - Oliva Petr, Šafránek Ondra
Delta Real Šumperk: Netopil Radim, Málko Ondřej, Moravec Matouš, Klemsa Jaroslav, Málko Martin, Tezner Jiří, Navrátil Petr, Šimák David, Macek Martin, Hruda Tomáš, Hatala Dominik Trenér: Pewtr Klusák
Slavia Praha: Krajč Marian, Oliva Petr, Fichtner Tomáš, Kamas Michal, Matějka Tomáš, Kroh Jaroslav, Šafránek Ondra, Míča Ondřej, Wojnar Mikoláš, Rott Miroslav, Vandas Pavel, Kučera Martin Trenér: Aleš Štorc


Balticflora Teplice - Kladno 5 : 4 (2 : 1)
Rozhodčí: Kresta Jan (7,3), Milner Michal (7,1), Nagy Zdeněk Delegát: Poppr Zbyněk Diváků: 200
Branky: 3. Pakhomov Daniil (Dziatlau Andrei), 17. Pakhomov Daniil, 35. Martin DoSantos Hugo José (Pereira Ricardo), 37. Ladeira Guilherme (Tolstov Alexandr), 38. Tolstov Alexandr (Pereira Ricardo) - 13. Fitzel Tomáš (Müller David), 27. Chrobák Marek (Hafenrichter Pavel), 30. Fitzel Tomáš (Hafenrichter Pavel), 36. Fitzel Tomáš (Müller David)
ŽK: Račuk Michal, Pakhomov Daniil, Dziatlau Andrei - Veselý Jiří, Chrobák Marek
Balticflora Teplice: Tolstov Alexandr, Martin DoSantos Hugo José, Pakhomov Daniil, Dziatlau Andrei, Pereira Ricardo, Račuk Michal, Ladeira Guilherme, Konečný Marek, Blažek Jiří, Mažári Patrik, Brejcha Karel, Kiliján Jakub Trenér: Nikolay Ivanov
Kladno: Čížek Jindřich, Veselý Jiří, Müller David, Chaloupka David, Fitzel Tomáš, Chrobák Marek, Hafenrichter Pavel, Vašák Marek, Švambera Jan, Fujdiar Josef, Šnídl Petr, Konečný Marek Trenér: Petr Hlaváč


Bohemians 1905 - Benago Zruč n.S. 7 : 3 (2 : 1)
Rozhodčí: Rybka Zdeněk (7,1), Černý Martin (7), Vaněk Václav Delegát: Primus Miroslav Diváků: 200
Branky: 9. Junek Petr (Stejskal Pavel), 10. Kopecký Marek, 29. Junek Petr (Stejskal Pavel), 31. Štverák Tomáš (Koudelka Tomáš), 33. Štverák Tomáš (Koudelka Tomáš), 37. Štverák Tomáš, 40. Junek Petr - 15. Novotný Pavel (Novotný Pavel), 29. Rodek Marcel (Brahimi Azem), 32. Filinger David (Alaj Ramadasn Dani)
ŽK: Kopecký Marek, Novotný Jiří - Simitči Ago, Rodek Marcel
Bohemians 1905: Vozár Mario, Kopecký Marek, Zapletal Petr, Vodecký Igor, Stejskal Pavel, Dlouhý Martin, Pleyer Petr, Novotný Jiří, Junek Petr, Štverák Tomáš, Koudelka Tomáš, Kudrna Michal Trenér: Bartošek Vlastimil
Benago Zruč n.S.: Mareš Martin, Simitči Ago, Filinger David, Alaj Ramadasn Dani, Rexha Agon, Lištván Jan, Novotný Pavel, Rodek Marcel, Brahimi Azem, Jovanovič Djorde Trenér: Beni Simitči


Tango Brno - ANDY Liberec 13 : 2 (8 : 1)
Rozhodčí: Skřítecký Aleš (6,7), Gasnárek Michal (6,9), Vomastek Daniel Delegát: Amler Evžen Diváků: 630
Branky: 3. Záruba Radim (Kovacs Michal), 6. Záruba Radim (Havel Josef), 7. Kovacs Michal (Seidler Michal), 9. Kovacs Michal (Havel Jan), 13. Belej Michal (Seidler Michal), 15. Záruba Radim (Veselovský Tomáš), 16. Kovacs Michal (Belej Michal), 16. Belej Michal, 23. Seidler Michal (Belej Michal), 25. Brůna Martin (Seidler Michal), 29. Kovacs Michal (Brůna Martin), 31. Svoboda Milan, 36. Belej Michal (Veselovský Tomáš) - 4. Jíra Marek, 25. Jíra Marek
ŽK: Havel Jan - 0
Tango Brno: Bočánek Ondřej, Chadzidis Dimostenis, Brůna Martin, Kovacs Michal, Belej Michal, Záruba Radim, Havel Josef, Havel Jan, Veselovský Tomáš, Seidler Michal, Slavík Jaroslav, Svoboda Milan Trenér: Marian Berky
ANDY Liberec: Kos Ondřej, Kutílek Ondřej, Kulhánek Petr, Jíra Marek, Žoček Jakub, Kulhánek Michal, Makula Kamil, Betyar Miroslav, Kraus Pavel Trenér: Jiří Kulhavý


 

4.kolo


Tango Brno - Vysoké Mýto 11 : 2 (5 : 0)
Rozhodčí: Rybka Zdeněk (7,3), Venc Radek (7,2), Slanina Tomáš Delegát: Hoffman Petr Diváků: 440
Branky: 4. Seidler Michal (Belej Michal), 5. Záruba Radim (Havel Jan), 11. Seidler Michal (Belej Michal), 18. Seidler Michal (Belej Michal), 20. Záruba Radim (Chadzidis Dimostenis), 22. Belej Michal (Kovacs Michal), 28. Belej Michal, 29. Havel Jan (Chadzidis Dimostenis), 32. Seidler Michal (Zrzavý Lukáš), 34. Brůna Martin (Seidler Michal), 35. Seidler Michal (Brůna Martin) - 22. Jeníček Petr, 30. Jiráský Michal
ŽK: Chadzidis Dimostenis - Formánek Pavel, Munzberger Petr
Tango Brno: Zrzavý Lukáš, Chadzidis Dimostenis, Brůna Martin, Slavík Jaroslav, Kovacs Michal, Belej Michal, Záruba Radim, Havel Jan, Veselovský Tomáš, Svoboda Milan, Seidler Michal, Bočánek Ondřej Trenér: Berky Marian
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Formánek Pavel, Gerčák Jakub, Jeníček Petr, Jiráský Michal, Morong Tomáš, Munzberger Petr, Semerád Miroslav, Vágner Jakub, Zdražil Jiří, Lipavský Tomáš, Stejskal David Trenér: Páral Roman


ANDY Liberec - Bohemians 1905 4 : 5 (2 : 1)
Rozhodčí: Krupa Jan (7), Milner Michal (7), Milner Michal Diváků: 200
Branky: 14. Zeman Michal (Kutílek Ondřej), 16. Kulhánek Petr (Král Miroslav), 23. Donát Vladislav (Zeman Michal), 38. Král Miroslav (Jíra Marek) - 5. Kopecký Marek (Štverák Tomáš), 29. Stejskal Pavel, 30. Novotný Jiří, 32. Koudelka Tomáš, 40. Novotný Jiří (Junek Petr)
ŽK: Kulhánek Michal - Kopecký Marek
ANDY Liberec: Vogt Dominik, Kutílek Ondřej, Kulhánek Petr, Kulhánek Michal, Bína Pavel, Zeman Michal, Žoček Jakub, Král Miroslav, Jíra Marek, Donát Vladislav, Bína Pavel Trenér: Kulhavý Jiří
Bohemians 1905: Vozár Mario, Bellada Jaroslav, Bellada Václav, Dlouhý Martin, Junek Petr, Kopecký Marek, Koudelka Tomáš, Novotný Jiří, Pleyer Petr, Stejskal Pavel, Štverák Tomáš, Vodecký Igor Trenér: Bartošek Vlastimil


Benago Zruč n.S. - Balticflora Teplice 8 : 6 (3 : 2)
Rozhodčí: Kaštánek Libor (8,3), Hofmann Rudolf (8,1), Mráz Roman Delegát: Tanáč Vladislav Diváků: 220
Branky: 9. Novotný Pavel (Filinger David), 18. Brahimi Azem (Lištván Jan), 19. Filinger David, 22. Filinger David (Mareš Martin), 24. Rodek Marcel (Rexha Agon), 26. Filinger David, 33. Filinger David, 36. Filinger David - 9. Ladeira Guilherme (Sokovnin Sergey), 9. Ladeira Guilherme, 23. Pereira Ricardo (Tolstov Alexandr), 33. Tolstov Alexandr (Pereira Ricardo), 38. Tolstov Alexandr (Pakhomov Daniil), 39. Tolstov Alexandr (Ladeira Guilherme)
ŽK: Klíma Jan - Ladeira Guilherme, Leite Joao
Benago Zruč n.S.: Mareš Martin, Simitči Ago, Filinger David, Lištván Jan, Novotný Pavel, Brahimi Azem, Rexha Agon, Rodek Marcel, Jovanovič Djorde, Klíma Jan Trenér: Beni Simitči
Balticflora Teplice: Kalina Jan, Pereira Ricardo, Tolstov Alexandr, Pakhomov Daniil, Leite Joao, Růžička Michal, Sokovnin Sergey, Ladeira Guilherme, Konečný Marek, Mažári Patrik Trenér: Nikolay Ivanov


Kladno - Delta Real Šumperk 5 : 2 (1 : 1)
Rozhodčí: Lasch Jiří (7,1), Smreček Ladislav (7,4), Gryc Leoš Delegát: Svoboda Miroslav Diváků: 190
Branky: 2. Zieber Michal, 37. Müller David (Šnídl Petr), 38. Fitzel Tomáš (Holub Antonín), 39. Chrobák Marek, 40. Müller David (Veselý Jiří) - 9. Navrátil Petr (Tezner Jiří), 30. Málko Ondřej
ŽK: 0 - Málko Ondřej, Šimák David
Kladno: Čížek Jindřich, Veselý Jiří, Müller David, Hlava David, Fujdiar Josef, Šnídl Petr, Holub Antonín, Hafenrichter Pavel, Zieber Michal, Chrobák Marek, Fitzel Tomáš, Konečný Marek Trenér: Hlaváč Petr
Delta Real Šumperk: Netopil Radim, Málko Ondřej, Tezner Jiří, Navrátil Petr, Klemsa Jaroslav, Moravec Matouš, Macek Martin, Šimák David, Václavský Ladislav, Nedvěd Dominik Trenér: Klusák Petr


Slavia Praha - Indoss Plzeň 4 : 2 (2 : 1)
Rozhodčí: Kresta Jan (5,7), Pražák Martin (5,9), Hanzlík Jiří Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 600
Branky: 13. Kamas Michal (Fichtner Tomáš), 19. Kroh Jaroslav (Wojnar Mikoláš), 24. Rott Miroslav (Oliva Petr), 25. Šafránek Ondra (Kamas Michal) - 7. Míka David (Míka Martin), 30. Míka Martin
ŽK: Kroh Jaroslav - Míka David, Grätsch Dominik
Slavia Praha: Krajč Marian, Oliva Petr, Fichtner Tomáš, Kamas Michal, Matějka Tomáš, Uhlíř Tomáš, Kroh Jaroslav, Rott Miroslav, Šafránek Ondra, Míča Ondřej, Wojnar Mikoláš, Pytloun Jaroslav Trenér: Aleš Štorc
Indoss Plzeň: Hajžman Marek, Kučera Petr, Vnuk Tomáš, Koc Václav, Míka David, Míka Martin, Grätsch Dominik, Holý Michal, Mižár Jakub, Langer Jakub, Chrž Ondřej, Böhm Lukáš Trenér: Tomáš Kadlec


Torf Pardubice - Chrudim 4 : 4 (1 : 3)
Rozhodčí: Nagy Zdeněk (8,2), Krupa Jan (8,1), Kudrna Ladislav Delegát: Maurer Miroslav Diváků: 400
Branky: 15. Kroulík Radovan (Mikan Radek), 25. Beran Jiří (Slováček Jakub), 28. Beran Jiří (Chvála Miloš), 33. Mikan Radek - 10. Vladyka Petr (Sobral Cacau Ricardo), 13. Vladyka Petr (Sobral Cacau Ricardo), 18. Popelka Petr (Vladyka Petr), 26. Vladyka Petr (Sobral Cacau Ricardo)
ŽK: Fidra Jan - Mareš Michal, Mareš Michal II, Mareš Roman
Torf Pardubice: Šimon David, Netolický Roman, Jeřábek Jan II, Chvála Miloš, Fidra Jan, Slováček Jakub, Mikan Radek, Malý Roman, Beran Jiří, Kroulík Radovan, Konečný Roman Trenér: Růžička Miloslav
Chrudim: Meller Tomáš, Douglas Desilva Junior, Max Prates Weber, Sobral Cacau Ricardo, Žďánský Jakub, Dobrovolný Marián, Mareš Michal, Mareš Michal II, Mareš Roman, Slováček Matěj, Vladyka Petr, Popelka Petr Trenér: Bartušek Jaroslav


 

3.kolo


Torf Pardubice - Vysoké Mýto 6 : 7 (3 : 2)
Rozhodčí: Černý Martin (8), Hofmann Rudolf (8), Blažej Petr Delegát: Navalaný Josef Diváků: 160
Branky: 6. Mikan Radek (Beran Jiří), 14. Netolický Roman (Konečný Roman), 19. Mikan Radek (Malý Roman), 23. Konečný Roman (Jeřábek Jan II), 25. Šimon David, 26. Malý Roman - 5. Stejskal David (Munzberger Petr), 11. Formánek Pavel (Semerád Miroslav), 29. Stejskal David (Gerčák Libor), 30. Gerčák Jakub (Michalec Roman), 32. Stejskal David (Formánek Pavel), 40. Dostál Zdeněk (Formánek Pavel), 40. Munzberger Petr
ŽK: Netolický Roman, Mikan Radek, Kroulík Radovan - Jeníček Petr, Vágner Jakub, Stejskal David
Torf Pardubice: Šimon David, Netolický Roman, Mikan Radek, Beran Jiří, Malý Roman, Konečný Roman, Kroulík Radovan, Jeřábek Jan II, Chvála Miloš, Slováček Jakub, Vratišovský Filip, Kašpar Jiří Trenér: MIloslav Růžička
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Formánek Pavel, Dostál Zdeněk, Jeníček Petr, Michalec Roman, Vágner Jakub, Unger Jaroslav, Gerčák Jakub, Stejskal David, Semerád Miroslav, Munzberger Petr, Morong Tomáš Trenér: Roman Páral


Chrudim - Slavia Praha 3 : 0 (1 : 0)
Rozhodčí: Sebök Ladislav (8), Kincl Miroslav (8), Vomastek Daniel Delegát: Pivovarčík Miroslav Diváků: 520
Branky: 1. Max Prates Weber (Mareš Roman), 21. Mareš Michal (Mareš Roman), 34. Mareš Michal (Rešetár Lukáš)
ŽK: Mareš Michal - Fichtner Tomáš
Chrudim: Max Prates Weber, Žďánský Jakub, Meller Tomáš, Mareš Roman, Popelka Petr, Vladyka Petr, Rešetár Lukáš, Dobrovolný Marián, Mareš Michal, Slováček Matěj, Dos Santos Willian, Mareš Michal Trenér: Jaroslav Bartušek
Slavia Praha: Krajč Marian, Oliva Petr, Uhlíř Tomáš, Kroh Jaroslav, Fichtner Tomáš, Šafránek Ondra, Blabla Petr, Kamas Michal, Vandas Pavel, Sop Martin, Kučera Martin Trenér: Aleš Štorc


Indoss Plzeň - Kladno 3 : 1 (2 : 1)
Rozhodčí: Henych Karel (5,6), Melničuk Vladimír (4,6), Houdek Jiří Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 300
Branky: 11. Vnuk Tomáš (Míka Martin), 16. Peteřík Tomáš (Holý Michal), 36. Holý Michal (Vnuk Tomáš) - 13. Šnídl Petr (Fujdiar Josef)
ŽK: Koc Václav, Míka David, Peteřík Tomáš - Čurda Jan, Fitzel Tomáš ČK: Kolařík Václav - 0
Indoss Plzeň: Kolařík Václav, Kučera Petr, Vnuk Tomáš, Míka Martin, Koc Václav, Míka David, Grätsch Dominik, Holý Michal, Peteřík Tomáš, Mižár Jakub, Langer Jakub, Hajžman Marek Trenér: Tomáš Kadlec
Kladno: Čížek Jindřich, Veselý Jiří, Hlava David, Chaloupka David, Šnídl Petr, Čurda Jan, Fitzel Tomáš, Hafenrichter Pavel, Holub Antonín, Vašák Marek, Fujdiar Josef, Konečný Marek Trenér: Petr Hlaváč


Delta Real Šumperk - Benago Zruč n.S. 3 : 6 (2 : 2)
Rozhodčí: Gasnárek Michal (6,5), Skřítecký Aleš (6,3), Tomeš Vítězslav Delegát: Pavlas Jan Diváků: 200
Branky: 8. Málko Ondřej, 13. Navrátil Petr (Václavský Ladislav), 29. Málko Ondřej (Málko Martin) - 1. Simitči Ago (Alaj Ramadasn Dani), 11. Filinger David (Lištván Jan), 23. Lištván Jan (Filinger David), 25. Brahimi Azem (Rexha Agon), 28. Simitči Ago (Brahimi Azem), 33. Simitči Ago (Rexha Agon)
ŽK: Klemsa Jaroslav - Simitči Ago ČK: Málko Martin - 0
Delta Real Šumperk: Netopil Radim, Málko Martin, Navrátil Petr, Václavský Ladislav, Málko Ondřej, Macek Martin, Šinogl Matěj, Šimák David, Nedvěd Dominik, Klemsa Jaroslav, Moravec Matouš, Urban Filip Trenér: Petr Klusák
Benago Zruč n.S.: Jovanovič Djorde, Simitči Ago, Alaj Ramadasn Dani, Rexha Agon, Brahimi Azem, Filinger David, Lištván Jan, Veselý Jan, Klíma Jan, Ali Feras Trenér: Beni Simitči


Balticflora Teplice - ANDY Liberec 8 : 3 (5 : 1)
Rozhodčí: Černý Ondřej (8,2), Lasch Jiří (7,7), Hanzlík Jiří Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 340
Branky: 4. Martin DoSantos Hugo José, 6. Tolstov Alexandr (Pereira Ricardo), 17. Pakhomov Daniil (Kalina Jan), 18. Martin DoSantos Hugo José (Tolstov Alexandr), 20. Leite Joao (Martin DoSantos Hugo José), 25. Martin DoSantos Hugo José (Tolstov Alexandr), 35. Pereira Ricardo (Martin DoSantos Hugo José), 35. Konečný Marek - 5. Jíra Marek, 33. Vrabec Pavel (Kutílek Ondřej), 36. Betyar Miroslav (Kulhánek Michal)
ŽK: 0 - Jíra Marek, Betyar Miroslav
Balticflora Teplice: Pereira Ricardo, Martin DoSantos Hugo José, Dziatlau Andrei, Pakhomov Daniil, Tolstov Alexandr, Leite Joao, Kalina Jan, Růžička Michal, Blažek Jiří, Mažári Patrik, Konečný Marek, Brejcha Karel Trenér: Nikolai Ivanov
ANDY Liberec: Kos Ondřej, Jíra Marek, Kutílek Ondřej, Vrabec Pavel, Kulhánek Michal, Betyar Miroslav, Kulhánek Petr, Žoček Jakub Trenér: Kulhavý Jiří


Bohemians 1905 - Tango Brno 2 : 7 (2 : 2)
Rozhodčí: Blažej Petr (5,7), Kaštánek Libor (7,7), Mráz Roman Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 320
Branky: 2. Novotný Jiří, 5. Koudelka Tomáš (Kudrna Michal) - 8. Chadzidis Dimostenis, 19. Seidler Michal (Kovacs Michal), 22. Seidler Michal (Belej Michal), 30. Seidler Michal (Kovacs Michal), 36. Seidler Michal (Belej Michal), 39. Seidler Michal, 40. Havel Jan (Chadzidis Dimostenis)
ŽK: 0 - Kubíček Václav, Brůna Martin
Bohemians 1905: Vozár Mario, Kopecký Marek, Novotný Jiří, Dlouhý Martin, Pleyer Petr, Koudelka Tomáš, Stejskal Pavel, Vodecký Igor, Frohna Jakub, Zapletal Petr, Kudrna Michal, Bellada Václav Trenér: Bartůšek Vlasta
Tango Brno: Kubíček Václav, Chadzidis Dimostenis, Brůna Martin, Slavík Jaroslav, Kovacs Michal, Belej Michal, Záruba Radim, Havel Jan, Seidler Michal, Berky Marian, Veselovský Tomáš, Zrzavý Lukáš Trenér: Štěrba Petr


 

2.kolo


Bohemians 1905 - Vysoké Mýto 4 : 1 (1 : 0)
Rozhodčí: Houdek Jiří (8), Černý Ondřej (8), Henych Karel Delegát: Návesník Pavel Diváků: 250
Branky: 20. Pleyer Petr, 28. Vodecký Igor (Zapletal Petr), 37. Novotný Jiří (Koudelka Tomáš), 39. Kopecký Marek (Novotný Jiří) - 35. Munzberger Petr (Gerčák Libor)
ŽK: Frohna Jakub - Stejskal David, Munzberger Petr, Vágner Jakub
Bohemians 1905: Vozár Mario, Kopecký Marek, Frohna Jakub, Vodecký Igor, Stejskal Pavel, Koudelka Tomáš, Pleyer Petr, Dlouhý Martin, Novotný Jiří, Kudrna Michal, Bellada Václav, Zapletal Petr Trenér: JIří Samek
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Formánek Pavel, Dostál Zdeněk, Jeníček Petr, Jiráský Michal, Unger Jaroslav, Stejskal David, Gerčák Jakub, Semerád Miroslav, Munzberger Petr, Morong Tomáš, Vágner Jakub Trenér: Roman Páral


Tango Brno - Balticflora Teplice 5 : 4 (3 : 4)
Rozhodčí: Honěk Jiří (5,3), Sebök Ladislav (6,3), Markovský Tomáš Delegát: Bednář Kamil Diváků: 550
Branky: 3. Seidler Michal (Brůna Martin), 11. Havel Jan (Chadzidis Dimostenis), 15. Belej Michal (Seidler Michal), 30. Brůna Martin (Seidler Michal), 39. Seidler Michal (Brůna Martin) - 1. Leite Joao (Konečný Marek), 6. Salák Michal (Martin DoSantos Hugo José), 6. Pakhomov Daniil, 14. Salák Michal (Leite Joao)
ŽK: Chadzidis Dimostenis, Kovacs Michal, Havel Jan, Veselovský Tomáš - Pereira Ricardo
Tango Brno: Zrzavý Lukáš, Chadzidis Dimostenis, Brůna Martin, Slavík Jaroslav, Kovacs Michal, Belej Michal, Záruba Radim, Havel Josef, Havel Jan, Bočánek Ondřej, Veselovský Tomáš, Seidler Michal Trenér: Marián Berky
Balticflora Teplice: Kalina Jan, Pereira Ricardo, Martin DoSantos Hugo José, Dziatlau Andrei, Pakhomov Daniil, Tolstov Alexandr, Leite Joao, Salák Michal, Růžička Michal, Konečný Marek, Mažári Patrik, Brejcha Karel Trenér: Nikolay Ivanov


ANDY Liberec - Delta Real Šumperk 7 : 3 (0 : 0)
Rozhodčí: Trlida Zdeněk (7,1), Pražák Martin (7,2), Černý Martin Delegát: Maurer Miroslav Diváků: 200
Branky: 23. Jíra Marek, 25. Runt Pavel (Vrabec Pavel), 27. Donát Vladislav (Zeman Michal), 32. Kulhánek Michal (Vrabec Pavel), 34. Runt Pavel, 35. Zeman Michal, 36. Kulhánek Michal (Vrabec Pavel) - 23. Málko Martin (Málko Ondřej), 30. Málko Martin (Václavský Ladislav), 40. Málko Martin (Málko Ondřej)
ŽK: 0 - Málko Martin, Šimák David
ANDY Liberec: Kos Ondřej, Jíra Marek, Kutílek Ondřej, Runt Pavel, Sentivan Miroslav, Donát Vladislav, Betyar Miroslav, Kulhánek Michal, Zeman Michal, Kouba Jakub, Vrabec Pavel, Žoček Jakub Trenér: Kulhavý Jiří
Delta Real Šumperk: Netopil Radim, Málko Ondřej, Málko Martin, Navrátil Petr, Václavský Ladislav, Moravec Matouš, Šimák David, Macek Martin, Nedvěd Dominik, Urban Filip Trenér: Petr Klusák


Benago Zruč n.S. - Indoss Plzeň 2 : 5 (1 : 3)
Rozhodčí: Venc Radek (7,4), Linhart Karel (7,1), Kincl Miroslav Delegát: Amler Evžen Diváků: 220
Branky: 18. Filinger David, 33. Brahimi Azem (Alaj Ramadasn Dani) - 8. Holý Michal, 9. Kučera Petr (Vnuk Tomáš), 16. Vnuk Tomáš, 27. Kučera Petr (Vnuk Tomáš), 33. Mižár Jakub
ŽK: Filinger David - Vnuk Tomáš
Benago Zruč n.S.: Jovanovič Djorde, Simitči Ago, Filinger David, Rexha Agon, Lištván Jan, Brahimi Azem, Alaj Ramadasn Dani, Hájek Jakub, Veselý Jan, Klíma Jan, Ali Feras Trenér: Beni Simitči
Indoss Plzeň: Hajžman Marek, Kučera Petr, Vnuk Tomáš, Trantina Filip, Koc Václav, Míka David, Grätsch Dominik, Mižár Jakub, Holý Michal, Peteřík Tomáš, Langer Jakub, Chrž Ondřej Trenér: Tomáš Kadlec


Kladno - Chrudim 2 : 8 (1 : 3)
Rozhodčí: Kaštánek Libor (7,8), Blažej Petr (7,8), Říha Jaroslav Delegát: Chyba Michal Diváků: 460
Branky: 3. Veselý Jiří, 16. Fitzel Tomáš (Šnídl Petr) - 4. Slováček Matěj (Mareš Michal I), 16. Mareš Michal II (Vladyka Petr), 18. Rešetár Lukáš (Vladyka Petr), 21. Max Prates Weber (Mareš Michal I), 22. Mareš Roman (Mareš Michal I), 32. Mareš Michal I, 36. Slováček Matěj (Mareš Roman), 37. Slováček Matěj (Max Prates Weber)
ŽK: Chrobák Marek - Popelka Petr
Kladno: Konečný Marek, Veselý Jiří, Holub Antonín, Hafenrichter Pavel, Čurda Jan, Hlava David, Fitzel Tomáš, Chrobák Marek, Šnídl Petr, Vašák Marek, Fujdiar Josef, Čížek Jindřich Trenér: Hlaváč Petr
Chrudim: Žďánský Jakub, Max Prates Weber, Vladyka Petr, Dos Santos Willian, Slováček Matěj, Rešetár Lukáš, Popelka Petr, Mareš Roman, Mareš Michal I, Mareš Michal II, Meller Tomáš Trenér: Bartušek Jaroslav


Slavia Praha - Torf Pardubice 1 : 4 (0 : 0)
Rozhodčí: Milner Michal (7,2), Rybka Zdeněk (7,1), Hofmann Rudolf Delegát: Primus Miroslav Diváků: 250
Branky: 37. Kosina Jan (Oliva Petr) - 23. Netolický Roman (Kroulík Radovan), 27. Mikan Radek (Konečný Roman), 38. Netolický Roman (Mikan Radek), 40. Chvála Miloš (Mikan Radek)
ŽK: Kokeš Filip, Kosina Jan - 0
Slavia Praha: Krajč Marian, Oliva Petr, Uhlíř Tomáš, Šafránek Ondra, Rott Miroslav, Blabla Petr, Fichtner Tomáš, Kroh Jaroslav, Kokeš Filip, Míča Ondřej, Kosina Jan, Kučera Martin Trenér: Aleš Štorc
Torf Pardubice: Kašpar Jiří, Netolický Roman, Mikan Radek, Beran Jiří, Konečný Roman, Kroulík Radovan, Jeřábek Jan II, Chvála Miloš, Slováček Jakub, Vratišovský Filip, Šimon David Trenér: Miloslav Růžička


 

1.kolo


Slavia Praha - Vysoké Mýto 1 : 6 (0 : 2)
Rozhodčí: Kresta Jan (6,7), Lasch Jiří (6,6), Vaněk Václav Delegát: Lobo Radek Diváků: 150
Branky: 29. Kokeš Filip - 16. Gerčák Jakub, 20. Dostál Zdeněk, 30. Gerčák Libor, 35. Semerád Miroslav (Gerčák Jakub), 39. Dostál Zdeněk (Stejskal David), 39. Stejskal David
ŽK: Fichtner Tomáš - 0
Slavia Praha: Krajč Marian, Oliva Petr, Kokeš Filip, Kosina Jan, Macháček Roman, Kroh Jaroslav, Fichtner Tomáš, Uhlíř Tomáš, Rott Miroslav, Blabla Petr, Kamas Michal, Kučera Martin Trenér: Aleš Štorc
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Formánek Pavel, Dostál Zdeněk, Jeníček Petr, Michalec Roman, Unger Jaroslav, Gerčák Jakub, Munzberger Petr, Jiráský Michal, Stejskal David, Semerád Miroslav, Morong Tomáš Trenér: Roman Páral


Torf Pardubice - Kladno 3 : 1 (2 : 1)
Rozhodčí: Honěk Jiří (6,3), Markovský Tomáš (6), Pražák Martin Delegát: Svědiroh Miroslav Diváků: 150
Branky: 8. Beran Jiří (Malý Roman), 18. Kroulík Radovan, 28. Beran Jiří (Kroulík Radovan) - 28. Fitzel Tomáš (Chrobák Marek)
ŽK: Beran Jiří, Malý Roman, Jeřábek Jan II - Hlava David, Hafenrichter Pavel
Torf Pardubice: Netolický Roman, Beran Jiří, Malý Roman, Konečný Roman, Jeřábek Jan II, Chvála Miloš, Slováček Jakub, Mikan Radek, Kašpar Jiří, Vratišovský Filip, Šimon David, Kroulík Radovan Trenér: Miloslav Růžička
Kladno: Čížek Jindřich, Veselý Jiří, Hlava David, Holub Antonín, Čurda Jan, Fujdiar Josef, Konečný Marek, Fitzel Tomáš, Chrobák Marek, Hafenrichter Pavel, Studený Vítek, Šnídl Petr Trenér: Petr Hlaváč


Chrudim - Benago Zruč n.S. 9 : 1 (3 : 1)
Rozhodčí: Henych Karel (7,8), Melničuk Vladimír (7,6), Černý Ondřej Delegát: Starý Ladislav Diváků: 470
Branky: 3. Mareš Roman, 13. Vladyka Petr (Rešetár Lukáš), 13. Sobral Cacau Ricardo, 15. Mareš Michal (Mareš Roman), 22. Slováček Matěj (Mareš Michal), 26. Vladyka Petr (Sobral Cacau Ricardo), 35. Slováček Matěj (Mareš Roman), 38. Rešetár Lukáš (Mareš Michal), 39. Rešetár Lukáš (Mareš Roman) - 18. Alaj Ramadasn Dani (Filinger David)
ŽK: Mareš Roman - Simitči Ago
Chrudim: Max Prates Weber, Sobral Cacau Ricardo, Douglas Desilva Junior, Meller Tomáš, Mareš Roman, Popelka Petr, Vladyka Petr, Rešetár Lukáš, Slováček Matěj, Žďánský Jakub, Dobrovolný Marián, Mareš Michal Trenér: Jaroslav Bartušek
Benago Zruč n.S.: Jovanovič Djorde, Simitči Ago, Filinger David, Alaj Ramadasn Dani, Rexha Agon, Klíma Jan, Lištván Jan, Veselý Jan, Hájek Jakub, Brahimi Azem Trenér: Beni Simitči


Indoss Plzeň - ANDY Liberec 8 : 1 (2 : 1)
Rozhodčí: Hofmann Rudolf (7,5), Černý Martin (7,1), Kudrna Ladislav Delegát: Maurer Miroslav Diváků: 250
Branky: 3. Koc Václav (Vnuk Tomáš), 21. Holý Michal, 25. Vnuk Tomáš (Holý Michal), 28. Holý Michal (Vnuk Tomáš), 29. Koc Václav (Kučera Petr), 34. Peteřík Tomáš (Míka David), 34. Peteřík Tomáš, 35. Koc Václav (Holý Michal) - 4. Kraus Pavel (Jíra Marek)
ŽK: Míka David - Kutílek Ondřej, Žoček Jakub, Král Miroslav, Jíra Marek
Indoss Plzeň: Kučera Petr, Vnuk Tomáš, Míka David, Míka Martin, Holý Michal, Peteřík Tomáš, Mižár Jakub, Hajžman Marek, Kolařík Václav, Koc Václav, Grätsch Dominik Trenér: Tomáš Kadlec
ANDY Liberec: Kutílek Ondřej, Kos Ondřej, Žoček Jakub, Král Miroslav, Betyar Miroslav, Jíra Marek, Kulhánek Michal, Opočenský Radek, Kraus Pavel Trenér: Jiří Kulhavý


Delta Real Šumperk - Tango Brno 7 : 10 (3 : 4)
Rozhodčí: Krupa Jan (6,1), Nagy Zdeněk (6), Molík Jan Delegát: Žižka Alois Diváků: 250
Branky: 5. Václavský Ladislav (Málko Martin), 13. Navrátil Petr (Málko Martin), 16. Klemsa Jaroslav (Málko Ondřej), 22. Moravec Matouš (Málko Martin), 24. Vlastní, 27. Václavský Ladislav, 34. Moravec Matouš (Sokol Richard), 40. Navrátil Petr - 6. Buršík Tomáš (Chadzidis Dimostenis), 9. Belej Michal (Seidler Michal), 18. Seidler Michal (Belej Michal), 20. Belej Michal, 25. Chadzidis Dimostenis (Havel Jan), 26. Seidler Michal (Belej Michal), 36. Seidler Michal (Belej Michal), 38. Chadzidis Dimostenis, 38. Seidler Michal
ŽK: Václavský Ladislav, Navrátil Petr, Sokol Richard - Chadzidis Dimostenis, Havel Jan
Delta Real Šumperk: Václavský Ladislav, Macek Martin, Moravec Matouš, Málko Ondřej, Málko Martin, Navrátil Petr, Sokol Richard, Klemsa Jaroslav, Šinogl Matěj, Nedvěd Dominik, Urban Filip, Netopil Radim Trenér: Petr Klusák
Tango Brno: Chadzidis Dimostenis, Brůna Martin, Buršík Tomáš, Kovacs Michal, Belej Michal, Havel Jan, Zrzavý Lukáš, Seidler Michal, Kubíček Václav, Svoboda Milan, Slavík Jaroslav, Záruba Radim, Vlastní Trenér: Marian Berky


Balticflora Teplice - Bohemians 1905 2 : 2 (2 : 1)
Rozhodčí: Venc Radek (6,9), Smreček Ladislav (6,8), Gryc Leoš Delegát: Drobný Ladislav Diváků: 400
Branky: 4. Pereira Ricardo (Tolstov Alexandr), 6. Pakhomov Daniil - 1. Junek Petr (Vodecký Igor), 33. Štverák Tomáš (Novotný Jiří)
ŽK: Pereira Ricardo, Martin DoSantos Hugo José, Leite Joao - Kopecký Marek, Pleyer Petr, Koudelka Tomáš, Novotný Jiří ČK: Mamiyev Alexandr - Štverák Tomáš
Balticflora Teplice: Pereira Ricardo, Pakhomov Daniil, Martin DoSantos Hugo José, Dziatlau Andrei, Tolstov Alexandr, Leite Joao, Kalina Jan, Konečný Marek, Mažári Patrik, Mamiyev Alexandr, Brejcha Karel Trenér: Nikolay Ivanov
Bohemians 1905: Kopecký Marek, Dlouhý Martin, Pleyer Petr, Stejskal Pavel, Junek Petr, Vodecký Igor, Koudelka Tomáš, Štverák Tomáš, Kudrna Michal, Vozár Mario, Frohna Jakub, Novotný Jiří Trenér: Bartošek Vlastimil