12. 10. 2017

Chrudim se postaví hvězdnému výběru španělské Barcelony!

Úvodní hrací den UEFA Futsal Cupu v italské Padově je minulostí, Chrudimští získali důležitý bod proti italskému Luparense a do druhého vystoupení budou tak vstupovat dobře naladěni. Jejich dalším soupeřem bude jeden z nejlepších futsalových týmů světa a hlavní aspirant na postup – tým FC Barcelona!

Opatrný rozjezd a koncert v závěru

Chrudim se s italským Luparense v úvodním hracím dnu rozešla smírně, za to španělská Barcelona nezaváhala. Proti maďarskému Györu sice nezačala úplně nejlépe, postupem času se ale velkoklub z Katalánska rozjel a konto soupeře zatížil hned sedmi brankami. K jednomu vlastnímu gólu se přidala pětice střelců, nejvíce vidět byl dvougólový Leo Santana. Györ navíc v závěru utkání odpadl i fyzicky, poslední tři branky vtěsnala Barcelona do rozmezí tří minut.

FC Barcelona – ETO Futsal Györ 7:0 (2:0)

Branky: 7. Adolfo (Esquerdinha), 19. Dyego (Ferrao), 23. Esquerdinha, 26. Ferrao (Barreto Neto), 37. Leo Santana (Barreto Neto), 38. Fábio Aguiar (vla.), 39. Leo Santana (Joselito)


FC Barcelona: Juanjo – Aicardo, Dyego, Ferrao, Joselito – Tolra, Leo Santana, Barreto Neto, Adolfo, Mario Rivillos, Roger, Rafael López, Esquerdinha.


ETO Futsal Györ: Tóth – Fábio Aquair, Álex, Juanra (C), Dávid – Klacsák, González Martinez, Vas, Sáhó, Bognár, Köfalvï

Bilance dvou porážek není lichotivá, je čas jí změnit

Před Chrudimí je třetí měření sil s Barcelonou v historii, předchozí dvě skončila pro ERA-PACK neúspěchem. V roce 2012 v elitní fázi ve Španělsku se barcelonští futsalisté před vlastními fanoušky ukázali v kvalitním světle, Chrudimským mnoho nepovolili a nakonec zvítězili vysoko 6:0. Následně se obě mužstva potkala o rok později, tentokrát pro změnu v pardubické ČEZ Areně. Zde byl ERA-PACK Barceloně vyrovnaným soupeřem, nakonec se ale před pozdějším vítězem UEFA Futsal Cupu musel sklonit. Jak to bude vypadat 12. října v Padově?

Sledujte stream, případně přenos na onlajny.com!

Chrudimský tým se pro vás, fanoušky, snaží zajistit odkaz na stream a nyní to vypadá, že bude úspěšné! Kromě textového přenosu na onlajny.com lze utkání sledovat v přenosu na Facebookovém profilu PMG Sport či na webových stránkách futsalové Barcelony. Zápas startuje ve čtvrtek 12. října v 18 hodin!

STREAM

zdroj: fkerapack.cz