22. 12. 2022

Dárek pod stromeček. Spustili jsme předprodej na Galavečer futsalu

Poprvé od roku 2001 se vrací tradice futsalových galavečerů. Ten novodobý se uskuteční v sobotu 11. března 2023 v kutnohorské sportovní hale Klimeška. Bude plný zábavy a ocenění. Vstupenky si můžete zakoupit již nyní!

Tradici návratu Galavečeru futsalu si prosadil předseda SFČR Radek Lobo: „Od mého zvolení jsem sliboval, že chci tuto tradici do futsalu vrátit. V březnu nás v Kutné Hoře čeká obnovená premiéra. Cílem je společné setkání, utužování dobrých vztahů a budování tradice nové kulturní události ve futsalu. Neméně důležitým cílem je samozřejmě důstojné ocenění těch nejlepších mezi námi.“

KOUPIT VSTUPENKY

Galavečery futsalu se začaly konat v 90. letech minulého století. Konkrétně v roce 1995 a prvním místem bylo Presscentrum strahovského stadionu. „Poslední galavečer se konal v roce 2001 a vyhlašoval se na něm i Futsalista století. Tím se stal Tomáš Neumann. Pak tradice skončila a vyhlašování přešlo do akce, kterou dnes známe pod názvem Galavečer Našeho fotbalu,“ zavzpomínal Radek Klier.

Po dvaadvaceti letech se futsalový galavečer vrací. A bude v Kutné Hoře. „V městě, kde žiji, je postavená nádherná sportovní hala, která umí pojmout i kulturní události. Organizačně je to skvělé místo. Kutná Hora leží uprostřed republiky, kousek od dálnic D1 a D11, má dostatečné parkovací kapacity a hala je bezbariérová. Navíc se můžete zdržet na celý víkend a užít si krásy UNESCO města. Nedávno tam svůj galavečer měli i volejbalisté a akce vypadala velmi dobře,“ prozradil záměr s umístěním události PR manažer SFČR Michal Pavlík.

Podle něj se bude mít galavečer bohatý program. „Vyhlásíme samozřejmě všechny možné futsalové ankety, uvidíte hudební i sportovní vystoupení, a celý večer moderuje Jiří Štěpán. Po skončení hlavního programu přejde galavečer plynule do volné plesové zábavy s dražbou dresů pro Futsal za život,“ dodal Pavlík.

Už nyní si můžete pročíst kompletního průvodce galavečerem v Kutné Hoře, kterého najdete pod tímto odkazem nebo kliknutím na obrázek níže. Najdete v něm všechny důležité informace včetně programu a možnosti ubytování či vyzkoušení zajímavé gastronomie ve městě.