Ještě před zápasem oba týmy popřály Vladimírovi Mikulášovi k jeho blížícím se 45. narozeninám. Český tým vybral symbolicky 45.000 Kč a slovenský tým přidal dalších 15.000 Kč.

První poločas nabídl vyrovnaný futsal evropské úrovně. Český tým se dostal do vedení v 6. minutě po ráně Jana Křemena. Do české branky se naposledy postavil Libor Gerčák a hned během prvních dvaceti minut předvedl, že má stále co nabídnout. Slovensku se nakonec podařilo vyrovnat na poločasových 1:1 v 18. minutě, kdy se radoval Zdráhal.

Šest minut po přestávce se Slováci dostali do vedení, když nepřesnou rozehrávku Koudelky potrestal Turek - 1:2. V závěrečné desetiminutovce zkusili Češi vyrovnat, ale místo toho udeřili hosté. Drahovský se trefil z přímého kopu - 1:3. Výsledek vydržel až do závěrečné sirény.

Futsalová příprava: Česká republika - Slovensko (17.12.2021, Štěpán Černý)