8. 3. 2019

Devatenácté kolo VARTA futsal ligy pokračuje v pátek večer

Čtyřmi duely pokračuje v pátek večer program 19. kola VARTA futsal ligy. Výsledky všech zápasů můžete tradičně sledovat na webu www.onlajny.com!

Páteční porgram 19. kola VARTA futsal ligy

20:00 ERA-PACK Chrudim - Helas Brno
20:00 Olympik Mělník - FTZS Liberec
20:00 VŠB-TU Ostrava - Interobal Plzeň
20:30 Sparta Praha - Uherské Hradiště

Futsalisté Uherského Hradiště čeká těžký oříšek na palubovce Sparty, která se pyšní nejlepším útokem. "Ještě před nedávnem jsme si mohli o střetnutí proti Spartě nechat jenom zdát. I proto jsme měli v úmyslu vyrazit do Prahy už dopoledne a ještě před zápasem navštívit Matějskou pouť, abychom se na zdejších atrakcích co nejvíce zadaptovali na jeho očekávaný scénář," usmíval se trenér Bazooky Jaroslav Hastík a s nadsázkou dodal: "Hráči však nedostali dovolenou, a tak se budeme modlit, aby se někde na D1 nezpříčil kamion a my stihli začátek. Na duel proti futsalovým světoběžníkům se přesto těšíme, nehodláme spáchat harakiri a ani nestojíme o žádný zápis do knihy rekordů."

Poslední tým tabulky hostí Plzeň. "Čeká nás teď poslední profi tým. Budeme chtít navázat určitě na náš domácí zapas se Slavií a soupeře potrápit. Už budeme v daleko lepší sestavě oproti Teplicím, takže by to mělo být v pohodě," podotkl trenér VŠB-TU Ostrava Martin Kapsa. Plzeň však vyráží na východ Čech i s aktuálně ve výborné formě hrajícím Lukášem Rešetárem, který má před zápasem jasno: "Do Ostravy jedeme určitě zvítězit. Máme teď sérii čtyř zápasů, ve kterých musíme urvat dvanáct bodů, abychom šli do play off z pozice, ve kterou jsme po Novém roce doufali. Očekávám, že Ostrava bude chtít vycházet ze zabezpečené obrany a spoléhat na rychlé protiútoky. Bude na nás, kolik si dokážeme vytvořit šancí a jak je dokážeme proměňovat."

Jeden zápas druhé ligy

Druhé futsalové ligy nabídnou pouze jedno utkání. V předehrávce 20. kola se v pátek večer utká domácí GMM Jablonec nad Nisou proti FC Baník Chomutov. Duel startuje ve 20.30 hodin.