9. 11. 2018

Divize F pokračuje v okleštěné podobě svým druhým kolem

Dva zápasy tohoto kola jsou odloženy. A to novojičínské derby mezi Top Dogs a Tornádem, které ještě nemá svůj termín a rovněž zápas Růžové Tlapičky Hukvaldy a Amatér Komárovice, které se odehraje těsně před koncem roku 2018. Co nás čeká ve druhém kole? Tak především souboj dvou neporažených celku Roubu Vítkovic a Jokeritu Kopřivnice.

Svůj vstup do soutěže si odbyde i rezerva Jeseníku, kterou ovšem čeká v Odrách velice těžký zápas. A doma se před svými fanoušky představí FU Kopřivnice, která bude chtít potvrdit body, které získala v Komárovicích! G.T. Trojanovice podlehly ve svém úvodním zápase Krmelínu doma 2:1 a Krmelín je tak v čele soutěže se 6 body!

Šlágr kola:

Ve šlágru kola se proti sobě postaví dva celky, které dokázali ve svých úvodních zápasech na domácích hřištích vyhrát. Teď bude mít ovšem výhodu domácího prostředí Roub Vítkovice. Mírným favoritem i vzhledem k předsezónním posílám by měl být právě Roub Vítkovice.

 

KFV Roub Vítkovice – FC Jokerit Kopřivnice

19:15 neděle 11.11.2018 (SH SAREZA Ostrava)

Pavel Michura (KFV Roub Vítkovice): „V neděli k nám přijede Jokerit a pokud mě paměť neklame, tak to bude poprvé, co jej přivítáme na naší palubovce. Ze čtyř vzájemných zápasů se nám jej podařilo porazit pouze v minulé sezóně a protože nemám hlášené žádné absence, věřím, že se nám to povede i tentokrát."

Radek Březina (FC Jokerit Kopřivnice): „Od nedělního zápasu s Roubem očekávám více taktického futsalu, než tomu bylo s Hukvaldama, kdy se hlavně ze začátku hrálo „nahoru dolů“. O kvalitách soupeře víme a největším úkolem pro nás bude uhlídat jejich největší hvězdu ex-ligového Marcela Rodka. Pokud budeme hrát naši hru, poctivě bránit, přidáme k tomu ten správný pohyb a týmovou spolupráci, věřím, že můžeme i v Ostravě uspět.“

 

Předehrávka 2.kola:

Čtvrtek 8.11. 2018 (SH Čeladná)

G.T. Trojanovice – SK Krmelín 1:2 (1:1)

 

pátek 9.11.2018

18:45    FU Kopřivnice – Oskarol Orlová (SH SOUS Kopřivnice)

sobota 10.11.2018

18:00    Beach Boys Odry – AC Gamaspol Jeseník B (SH Odry)