1. utkání
FC Tango Hodonín – Žabinští Vlci Brno  5 : 1 (2 : 0)
6´ Beneš (Ťok), 7´ Michalec (Ťok), 30´ Ťok (Beneš), 38´ Čech (Jaňulík), 45´ Sopůšek – 37´ Kratochvíl (Havlín)
ŽK: 0 – 37´ Starý

V utkání byli lepšími hráči z Hodonína, kdy kontrolovali hru. Ve 2. poločase se odhodlali Vlci k Power play a vytvořili si spousty možností ke vstřelení branky, avšak ani z bezprostřední blízkosti nedokázali dopravit míč do opuštěné branky soupeře.

2. utkání
Helas Brno – FC Tango Hodonín  2 : 5 (1 : 2)
5´ Svoboda (Poul), 32´ Poul (Šarkozy) – 13´ Čech (Ťok), 25´ Sopůšek, 38´ Sopůšek, 42´ Sopůšek (Ťok), 45´ Čech (Bohun)
ŽK: 32´ Daněk, 34´ Gajdáss – 0

Toto utkání přineslo patřičnou úroveň, bojovnost a bylo se na co koukat. Po té co Tango po vstřelených brankách, kdy se dostali do vedení 3 : 2 sáhl trenér Galia  k Power play, do které nasadil i Davida Cupáka, který do té doby do utkání nezasáhl. Ve 42 minutě jsme mohli vidět v akci Sopůška, který se postavil k PVK z ostrého úhlu a poslal míč neuvěřitelně do šibenice Helasu. V následující Power play ani zkušenosti Cupáka nepomohly a Helas inkasoval do opuštěné branky gól na konečných 5 : 2. Tímto výsledkem se Tango nominovalo do celostátní části Poháru SFČR.

3. utkání
Žabinští Vlci Brno - Helas Brno 4 : 5 (3 : 2)
3´ Kratochvíl (Hanuš), 19´ Kratochvíl (Chráscina), 25´ Starý (Havlín), 29´ Havlín (Večeřa) – 10´ Presl (Dajdácz), 13´ Cupák D. (Cupák V.), 31´ Cupák D., 43´ Sarkozy (Presl), 45´ Mužík (Presl)

Utkání ve kterém Vlci většinu času vedli, aby nakonec prohráli brankou v poslední minutě.

Všechny utkání odřídili rozhodčí Čep Radim, Kincl Miroslav a Slanina Tomáš. Poděkování patří Michalu Letzlovi za připravené prostory a za obsluhu časomíry. O slavnostní předání pohárů vítězi se postaral člen VV JMKSF Popek Petr.

Text a foto: Kamil Bednář