2. 7. 2019

Dobrušský pohár ve futsalu se hraje i v letošním roce

Klub FC Santus Dobruška Vás zve na Dobrušský pohár ve futsalu. Rok 2019 je pro náš turnaj opět jubilejní. První ročník se totiž uskutečnil již před 30 lety v roce 1989. Je to tedy neuvěřitelných 30 let co Santus pořádá turnaj v malé kopané – posléze ve futsalu.

Letošní Dobrušský pohár ve futsalu se uskuteční v sobotu 20. července v Dobrušce na Městském stadionu Václava Šperla. Uspořádáme opět tři turnaje – Turnaj mužů, Turnaj žen a Turnaj veteránů nad 40 let. Poprvé v celé historii turnaje se letos celý turnaj odehraje pouze v sobotu – bude tedy jednodenní. Dopoledne se rozehrají základní skupiny v Turnaji mužů a bude zahájen Turnaj veteránů. Odpoledne se odehraje Turnaj žen a bude zahájeno atraktivní play-off Turnaje mužů, kde se okolo 19 hodiny dozvíme již devětadvacátého vítěze DoPo. Ubytování si každý tým zajišťuje sám, popřípadě od pátku je možné bezplatné stanování přímo v areálu turnaje. Po celou sobotu budeme opět nabízet pestré domácí občerstvení a v sobotu večer se uskuteční koncert místní skupiny Rocksorry. Pravidla jsou futsalová s menšími úpravami – hrací čas 2x12 min, akumulované fauly nově v celém turnaji - na jeden poločas jsou povoleny 3 fauly, po následujícím faulu následuje desetimetrový kop, čistý čas je pouze poslední dvě minuty druhého poločasu – zabránění zdržování. Kapacita mužstev v turnaji je následující: Turnaj mužů 35 mužstev (přihlášeno 21 mužstev), Turnaj žen 15 mužstev (přihlášeno již 11 týmů) a v Turnaji veteránů 10 mužstev (přihlášeno 6 týmů).      

Přihlásit Váš tým můžete už nyní a to na našem webu www.dobrusskypohar.cz – v sekci přihláška – vyplňte elektronickou přihlášku.

zdroj: Martin Eimann