Plzeň brzy vedla, ale Slavia dokázala výsledek otočit. Na poločasových 2:2 nakonec vyrovnal svým druhým gólem v zápase Křemen. Druhá půle byla jako přes kopírák. Na brzký gól domácího Rešetára odpověděla Slavia dvěma trefami a už to vypadalo, že sešívaní zápas vyhrají, jenže Interobal poslal po ráně Holého zápas do prodloužení.

V něm uklidnil hosty tvrdou ranou Pršič, a když Zruba z úhlu zvýšil na 6:4, zdálo se být rozhodnuto. Jenže ve druhé části prodloužení znovu snížil na rozdíl jedné branky Rešetár. Západočeši bojovali, ale vyrovnat se jim nakonec nepodařilo. Se sirénou dal ještě sedmý gól Slavie Směřička.

Rozhovor s plzeňským Janem Křemenem

Rozhovor se slávistickým Martinem Směřičkou

SK Interobal Plzeň - SK Slavia Praha 5:7pp (2:2,2:2 - 0:2,1:1)

Branky: 2. Křemen, 17. Křemen (Rešetár), 21. Rešetár (Holý), 40. Holý, 46. Rešetár (Holý) – 6. Radovanovič, 11. Jošt (Krasnič), 33. Krasnič, 39. Záruba (Radovanovič), 42. Pršič (Radovanovič), 43. Záruba, 50. Směřička.
Stav série: 0:2.

2. čtvrtfinále play off VARTA futsal ligy: Interobal Plzeň - Slavia Praha (15. 4. 2019)