První poločas zahájila lépe Slavia, která se jako první dostala do vedení. Svou smůlu v play off prolomil nejlepší střelec základní části David Jošt - 1:0. V samotném závěru první půle ale Interobal výsledek otočil. V obou případech skóroval Vnuk a nahrával Holý. Jenže druhý gól Plzně vyvolal vlnu emocí. Padl totiž po odrazu od Vnukovy ruky - 1:2.

Na začátku druhého dějství Interobal svůj náskok navýšil. Seidlerova bojovnost skončila jen na břevnu, ale následně zvýšil na 3:1 pro hosty Rešetár. Sešívaní se ale během druhého poločasu zlepšili a svého soupeře mačkali. Spousty šancí pochytal i Vahala. Slávistické naděje zvýšil gólem na 2:3 Záruba. Jenže ten samý hráč pak nabídl brejk Vnukovi, který zkompletoval hattrick - 2:4. Plzeňští mohou ve středu slavit postup do finále.