Přitom národní tým začal dobře. Ve 3. minutě otevřela skóre Kubicová. Jenže Libanonky do přestávky výsledek otočily a vedly 2:1. Pět minut před koncem utkání znovu skórovala Kubicová. Výsledek 2:2 ale nevydržel. Bohužel pro české hráčky soupeřky v závěru rozhodly ve svůj prospěch. Tým kouče Odehnala ztroskotal na neproměněných šancích a z dějiště šampionátu neveze ani bod.

"Z výsledku jsem smutný, protože si myslím, že jsme byli lepším týmem. Bohužel jsme nedali góly, a to ani z vyložených šancí. Naopak soupeř potrestal naše chyby téměř stoprocentně," litoval trenér Michal Odehnal.

Česko - Libanon 2:3 (1:2)

Branky ČR: 3. Kubicová, 35. Kubicová.
Česko: Bubelová, Marešová - Chlumová, Furiková, Jůzlová, Kabourková, Kotalová, Kubicová, Otrubová, Petrašová, Skálová, Šimicová, Šímová. Trenér Michal Odehnal.