5. 4. 2018

Finále ŠkoFL ovládli v 7. i 9. třídách zástupci Západu

Vítězi letošního ročníku se v 7. třídách stala ZŠ Edisonova Teplice a v 9. třídách ZŠ Příbram Březové Hory.

Osmý ročník ŠkoFL zakončilo Superfinále 4.4.2018 ve SH Žďár nad Sázavou.

Na turnaji v obou kategoriích byly předány z rukou předsedy KF FAČR Otakara Mesteka hodnotné ceny a vyhlášeny individuální ocenění a to: nejlepší brankář, kterým se mezi sedmáky stal Gamper Filip z Pardubic a mezi deváťáky Boudník Tomáš z Příbrami. Nejlepší hráč závěrečného finálového turnaje se mezi sedmáky stal Ingardia Alex z Teplic a mezi deváťáky Hošek Jan z Příbrami.. Celý turnaj se nesl v duchu fair play a o klid na hrací ploše se postarali rozhodčí Radim Čep, Tomáš Slanina, Zdeněk Vala a Lukáš Jurča. Za časomírou seděl zodpovědný Martin Jaroš a o celkový bezproblémový chod celého turnaje se staral Kamil Bednář.

Výsledky ŠkoFL 7. třídy:

1. semifinále
D12-ZŠ Edisonova Teplice - E12-ZŠ a MŠ Pardubice-Ohrazenice 2:2 (2:1), 2:1 na PK

Zápotocký Jiří a Bartoš Václav – Solnička Miroslav

2. semifinále
F6-ZŠ Jana Šoupala Ostrava - B3-ZŠ Příbram-Březové Hory 1:2 (0:1)

Karel Michlík – Ondřej Deml a Roman Sýbek
ŽK: Strnad Matthew – Marek Bálek

o 3. místo
E12-ZŠ a MŠ Pardubice-Ohrazenice - F6-ZŠ Jana Šoupala Ostrava 4:2 (2:0)
Patrik Břeň, Vojtěch Záruba a Radek Dalecký – Stanad Matthew a Dalibor Badošek
ŽK: 0 – Adam Bjaček

Finále
D12-ZŠ Edisonova Teplice - B3-ZŠ Příbram-Březové Hory 6:2 (4:1)
Tadeáš Rybyšar, Alex Ingardia 2, Jaroslav Zápotocký, Jan Skurovec a Radek Letocha – Marek Bálek a Tomáš Jeník
ŽK: 0 – Roman Sýbek

1.            Teplice
2.            Příbram
3.            Pardubice
4.            Ostrava


Výsledky ŠkoFL 9. třídy:

1. semifinále
D8-ZŠ a MŠ Barvířská Liberec - F11-ZŠ Jana Šoupala Ostrava 6:2 (2:2)

Šimon Hejl, Tomáš Stibor, Radek Čáp, Jan Kašpar, Jaromír Bežek a Dominik Procházka – Rostislav Chýlek a Vítězslav Cetkovský             

2. semifinále
E16-Zš a Mš Pardubice-Ohrazenice – B3-ZŠ Příbram-Březové Hory 0:2 (0:2)

0 – Jan Hošek 2

o 3. místo
F11-ZŠ Jana Šoupala Ostrava - E16-Zš a Mš Pardubice-Ohrazenice 4:4 (2:1), 2:3 na PK
Josef Jiříček, Tomáš Vraj, Vítězslav Cetkovký a Martin Michna – Tomáš Hrnčíř 3 a Ondřej Vítek
ŽK: Tomáš Vraj a Vítězslav Cetkovský – 0

Finále
D8-ZŠ a MŠ Barvířská Liberec - B3-ZŠ Příbram-Březové Hory 1:1 (0:1), 3:4 na PK

Šimon Hejl – Jan Hošek
ŽK: Jakub Samek a Jaromír Ježek – Pavel Bašík a Matěj Habart   

1.            Příbram
2.            Liberec
3.            Pardubice
4.            Ostrava

 

Závěrem je potřeba poděkovat všem školám za včasný příjezd a za výborné vystupování všech aktérů, kdy se celý turnaj odehrál v naprostém klidu.

 

https://www.facebook.com/SFLSkoFL/

Text + foto: Kamil Bednář

Finále ŠkoFL 7. a 9. tříd (4. 4. 2018)