10. 9. 2018

FUTis "oběžník číslo 2018/08"

Vážení futsalisté!

Nová sezona je tady. VARTA futsal ligy odstartovala a my se těšíme, jak moc bude na špici tabulky nejvyšší soutěž vyrovnaná. Čeká nás jistě ještě lepší ročník než loni.

Na své starty se těší také čeští reprezentanti. Ženy letí bojovat o premiérové EURO do Portugalsko, kde mají zajímavou kvalifikační skupinu. Držíme jim palce, aby na tom jedno postupovém místě byly právě holky trenéra Karla Krakovčíka. A tým odehraje společně s jednadvacítkou tradiční Turnaj čtyř zemí. Tentokrát ho bude hostit sportcentrum v Nymburce.

Mistrovství světa akademiků už je naopak u konce. Češi sice medaili nepřivezli, ale předvedli parádní výkony a ve velké konkurenci skončili na velice solidním šestém místě! Blíží se také ostrý start českého mistra v UEFA Futsal Champions League. Chrudimští budou opět naši zemi reprezentovat a my věříme, že se ERA-PACK dostane do elitní skupiny této prestižní evropské klubové soutěže.

Po celé léto jsme také pracovali na posunu Futsalové (R)evoluce. Další podstatné informace najdete uvnitř tohoto bulletinu.

Přejeme všem úspěšný rozjezd nové sezony 2018/19. Makáme společně pro futsal!

Otakar Mestek
Předseda Svazu futsalu ČR
Michal Pavlík
PR manažer Svazu futsalu ČR
Petr Havlík
FUTis manažer Svazu futsalu ČR

Dokument

10. 9. 2018

FUTis "oběžník číslo 2018/08"