21. 3. 2019

FUTis "oběžník číslo 2019/03"

Vážení futsalisté!

Máme za sebou další období. Skoro by se dalo říct, že opět přelomové. Skončilo totiž volební období Komise futsalu a začalo nové volební období Výkonného výboru Svazu futsalu ČR. Staronovým předsedou byl dle předpokladů zvolen Otakar Mestek, nicméně v dalších patrech vedení nastaly změny, o kterých v tomto bulletinu informujeme. Všem zvoleným přejeme mnoho sil a štěstí při budování našeho sportu.

Pomalu a jistě nám vrcholí ligové soutěže mužů. Ve VARTA futsal lize se blíží konec základní části a je hodně dramatický. ERA-PACK totiž ještě o své prvenství může přijít. Ve druhých ligách mají nejblíže k postupu do nejvyšší soutěže Dynamo PCO České Budějovice a Nejzbach Vysoké Mýto. Zdali to tak dopadne, se dozvíme na konci měsíce.

O složení finálové šestice je jasno i v ženské futsalové lize a první mistry nám odkryla Juniorská liga futsalu. Napilno bylo i na reprezentační úrovni. Ženský tým se utkal se Švédkami a nyní se obměněný realizační tým chystá na Finky. Česká reprezentace do 19 let odehraje příští týden klíčovou kvalifikační skupinu v Rusku, kde bude bojovat o postup na EURO.

Držte nám všem palce!

Dokument

21. 3. 2019

FUTis "oběžník číslo 2019/03"