Vyškov

5. 6. 2019

Okresní přebor odehrál šesté jarní turnaje – 1.6.2019

Hrály se čtyři turnaje na umělkách sportovních areálů: Hliník Marefy, Gymnázium Bučovice, Za Rychtou Krásensko a Stadion Vyškov.

V Marefách domácí tým hostil Vyškovské City a Orly. Oba hostující týmy doslova přejel. City a Orli se pak soustředily na vzájemný zápas, celý zápas vyrovnaný a otevřený až do konce. Šťastnějšími pak byli hráči Orlů.

V Bučovicích také kraloval pořádající tým A-týmu Orlů. Zápas s Fifákem byl vyrovnaný, ale konečný výsledek je jasný díky přesnější koncovce domácích. Fifák ve druhém zápase přehrával Galaxy, vedl již 5:2, ale závěr zápasu podcenil, a nakonec se obával o plný počet bodů. Galaxy pak dostaly od domácího týmu vyšší příděl.

V Krásensku za Rychtou se opět dařilo pořádajícímu týmu. Papírově slabší tým šťastně porazil rezervu Orlů a pak remízoval v brankové přestřelce s rezervou Klobouček, která na jaře dosud soupeře válela a probojovala se na dohled týmům na bedně tabulky.

Ve Vyškově doplnil Lazor úspěšné pořádající týmy do plného počtu. Sokolu se totiž v poslední době nedařilo a tentokrát se sešel v dobré sestavě a hned to bylo znát na hře. Lazor sice vyhrál, ale potřeboval k tomu hodně sil a také trochu štěstí. Třetí tým na turnaji oběma soupeřům jen sekundoval. Na jaře sice sestavu posílil a začal sbírat body, ale posily pak přestaly chodit a současní hráči Kozlan jen sbírají zkušenosti a brankové příděly.

Úspěšně, tj. s plným počtem šesti bodů za dva vítězné zápasy hracího dne hrály týmy JČ Marefy, Orli Bučovice A a Lazor Vyškov.

 

Výsledky zápasů, tabulku a následující kolo naleznete na

https://futsal.fotbal.cz/futsal/homepage/100?competitionId=O1A

 

Střelce branek naleznete na

https://futsal.fotbal.cz/futsal/homepage/shooters/100?competitionId=O1A