Vyškov

12. 6. 2019

Okresní přebor odehrál sedmé jarní turnaje – 8.6.2019

Hrály se tři turnaje na umělkách sportovních areálů: Hliník Marefy, Orli a Stadion Vyškov.

V Marefách domácí tým hostil Vyškovský Fifák a Krásensko. Udržel si formu z minulé soboty a oběma hostujícím týmům nasázel 12 branek. Zvláště od Fifáku se čekal tuhý souboj, nějak jim to nesedlo, ale pak si Krásensko odvezlo ještě větší náklad, a navíc Fifák udržel nulu.

Ve Vyškově na Orlovně se turnaj rozšířil o jeden odložený zápas. V úvodním zápase pořádající tým Orli neuspěl proti Sokolu. Dlouho sice držel se Sokolem krok, ale v závěru ho neudržel. V následujícím zápase Amor Sokol nečekaně vysoko rozstřílel. Ve třetím zápase se odehrálo derby Vyškovských a Bučovských Orlů. Favoritem byl Bučovický tým a také tuto roli přesvědčivě potvrdil. Jako čtvrtý se hrál zápas Amoru a Orlů z Bučovic. Kdo z diváků vydržel, tak si užil vrcholný okresní futsal. Bylo znát, že se jedná o první a třetí tým tabulky, a přestože Amor má titul již jistý, hrál naplno. Těžil ze zisku mírného náskoku na úvodu, který pak udržoval až do vítězného konce.

Ve Vyškově na Stadionu se hrály dva odložené zápasy. V obou sice přesvědčivě vyhrál Lazor, ale tradičně umožnil soupeřům dost korigovat výši porážky.

Úspěšně, tj. s plným počtem šesti bodů za dva vítězné zápasy hracího dne hrály týmy JČ Marefy, Amor Vyškov a Lazor Vyškov.

Výsledky zápasů, tabulku a následující kolo naleznete na

https://futsal.fotbal.cz/futsal/homepage/100?competitionId=O1A

Střelce branek naleznete na

https://futsal.fotbal.cz/futsal/homepage/shooters/100?competitionId=O1A