Vyškov

9. 9. 2019

Okresní přebor zahájil nový soutěžní ročník – 7.9.2019

Hrály se tři turnaje na umělkách sportovních areálů: Za Rychtou Krásensko a 2x Stadion Vyškov.

Na turnaji v Krásensku pořádající tým neuspěl, oba zápasy hrál celkem dlouho vyrovnaně, ale druhé poločasy mu nevyšly. V souboji hostujících týmů z Bučovic favorizovaní Orli jasně prohráli se Sokolem.

Ve Vyškově se v poslední době nedaří Fifáku proti Orlům. První poločas hráči Fifáku soupeře drtili, ale jen opticky. Z velkého množství šancí proměnili jen tři, to se jim druhý poločas nevyplatilo, přestalo jim to padat vůbec, a nakonec o vítězství přišli. V druhém zápase Marefy proti Orlům hrály v prvním poločase podobně jako Fifák, ale druhý poločas zvládly výrazně lépe. Ve třetím zápase se Fifák poučil, hrál soustředěně celý zápas, a nakonec dobře hrající Marefy porazil.

Na druhém turnaj ve Vyškově hostoval nováček soutěže z Ježkovic. Měl to hodně těžké, los si ním pohrál a postavil je proti zkušeným týmům. Úřadující okresní přeborník Amor a tým se zkušenostmi z KP City. Oba týmy nováčkovi hodně znepříjemnily získávání zkušeností ve futsalu. V souboji vyškovských týmů neponechal Amor nic náhodě a přesvědčivě City přehrál.

Úspěšně, tj. s plným počtem šesti bodů za dva vítězné zápasy hracího dne hrály týmy Sokol Bučovice a Amor Vyškov.

Výsledky zápasů, tabulku a následující kolo naleznete na

https://futsal.fotbal.cz/futsal/homepage/100?competitionId=O1A

Střelce branek naleznete na

https://futsal.fotbal.cz/futsal/homepage/shooters/100?competitionId=O1A