Vyškov

3. 9. 2018

Okresní přebor zahájil nový soutěžní ročník - 1.9.2018

Hrály se tři turnaje na umělkách sportovních areálů: ZŠ Školní Bučovice, Za Rychtou Krásensko a Stadion Vyškov.

Úřadující okresní přeborník Amor zahajoval v Bučovicích s vloni pátým Sokolem a nováčkem soutěže z Rousínova. Favorit si s oběma soupeři nakonec poradil, ale po nečekaně velkém boji a relativně jen těsně shodným výsledkem. Vzájemný zápas poražených týmů velmi snadno rozhodl Sokol.

Na turnaji v Krásensku pořádající tým neuspěl, oba zápasy hrál celkem dlouho vyrovnaně, ale druhé poločasy mu nevyšly. V souboji hostujících týmů jasně vyhrál favorizovaný Lazor.

Ve Vyškově se dařilo Fifáku. Pořádající City trpělivou hrou nakonec udolal vcelku jasně. Druhý zápas dlouho vypadal stejně, ale uprostřed druhého poločasu Fifák trochu vypadl ze soustředění a najednou se během několika minut změnil stav z 5:1 na 5:6. Pak se na Fifák přiklonilo štěstíčko, když v závěrečné desetiminutovce hráči z Bučovic nedali několik tutovek a o vedení nakonec přišli. Orli z Bučovic pak dovršili smolný den, když prohráli s City také jen o jednu branku.

Úspěšně, tj. s plným počtem šesti bodů za oba vítězné zápasy hracího dne hrály týmy Amor Vyškov, Lazor-Domus Vyškov a Fifák Nouzka Vyškov.

 

Výsledky zápasů, tabulku a následující kolo naleznete na

https://futsal.fotbal.cz/futsal/homepage/100?competitionId=O1A

 

Střelce branek naleznete na

https://futsal.fotbal.cz/futsal/homepage/shooters/100?competitionId=O1A