Vyškov

18. 9. 2018

Okresní přebor pokračoval třetími podzimními turnaji – 15.9.2018

Hrály se tři turnaje na umělkách sportovních areálů: Hliník Marefy, Gymnázium Bučovice a Krásensko Za Rychtou.

Marefy přivítaly týmy z Bučovic, rezervu Orlů a Sokoly. V prvním zápase byl domácí tým favoritem, dlouho byl zápas vyrovnaný, ale v druhém poločase už bylo jasno. Druhý zápas domácích favorita neměl, avšak naopak první poločas vyšel hodně lépe hostům, domácí však v druhém poločase mohutně dotahovali a vypadalo to na zaslouženou remízu, ale remízový finiš se nezdařil. V zápase týmů z Bučovic se Orli dlouho drželi, ale stejně jako proti domácím jim v druhém poločase došel dech.

V Bučovicích domácí Orli uvítali týmy z Vyškova. Lazor nepotvrdil formu z minulé sezóny a celý zápas proti domácím tahal za kratší konec. Vynahradil si to až s City, kterému od začátku dával najevo převahu herní i brankovou. City Vyškov nestačil ani na domácí tým a přitom dodržel pasivní rozdíl šesti branek.

V Krásensku se utkal loňský vítěz s domácími ze středu tabulky a třetím do počtu byl nováček z Kozlan. Na úvod Amor jasně porazil domácí tým. Kozlany zatím sbírají zkušenosti a navíc se scházejí v nevalné sestavě. No a soupeři je doslova nešetří.

Úspěšně, tj. s plným počtem šesti bodů za oba vítězné zápasy hracího dne hrály týmy Amor Vyškov, Sokol a Orli Bučovice A.

 

Výsledky zápasů, tabulku a následující kolo naleznete na

https://futsal.fotbal.cz/futsal/homepage/100?competitionId=O1A

 

Střelce branek naleznete na

https://futsal.fotbal.cz/futsal/homepage/shooters/100?competitionId=O1A