Vyškov

31. 10. 2018

Okresní přebor odehrál poslední podzimní turnaj – 27.10.2018

Hrál se jeden turnaj a jeden zápas na umělkách sportovních areálů: Orel a Stadion Vyškov.

Ve Vyškově na Orlovně hrály týmy z dolní poloviny tabulky. Tým Galaxy chtěl překvapit a dlouho domácím Orlům zatápěl, ale v závěru zápasu se projevila větší zkušenost Orlů a překvapení se nekonalo. V druhém zápase pak tým Galaxy nestačil na tým Klobouček a obdržel příděl branek. Vrcholem turnaje měl být souboj Orlů s Kloboučky, ale tým hostů si brzy vypracoval dvoubrankové vedení, které dokázal udržovat až konce zápasu.

Ve Vyškově na Stadiónu se hrál pouze jeden zápas, tým Kozlan se střetl s City. Průběh zápasu a vývoj skóre byl jakoby předlohou třetího zápasu na Orlovně. Zápas potvrdil, že také nováček z Kozlan podobně jako již déle Galaxy dokážou hrát se zkušenějšími týmy vyrovnané zápasy. Kozlany takto sehrály první zápas, tak snad na jaře získají také nějaké ty body.

Odehrané čtyři zápasy už tabulku OP srovnanou před týdnem změnily jen minimálně: Vyškov City se dostal před Marefy a rezerva Klobouček se posunula před rezervu Orlů Bučovice. Výsledek posledního chybějícího zápasu mezi týmem Orli Bučovice a vlastní rezervou již do tabulky nejspíše nezasáhnou.

Čelo podzimní tabulky se náramně podobá tabulce minulého ročníku, prvních pět týmů je stejných včetně pořadí, jen Orli Bučovice se posunuli z bronzové příčky před Lazor na příčku stříbrnou.

Úspěšně, tj. s plným počtem šesti bodů za dva vítězné zápasy hracího dne hrál tým FC Kloboučky.

 

Výsledky zápasů, tabulku a následující kolo naleznete na
https://futsal.fotbal.cz/futsal/homepage/100?competitionId=O1A

Střelce branek naleznete na
https://futsal.fotbal.cz/futsal/homepage/shooters/100?competitionId=O1A