Celostátní ligy futsalu

17. 12. 2019

Pohár SFČR 2019 – termíny, výsledky a statistiky

FINÁLE Poháru SFČR 2019

P01-01
Svarog FC Teplice - AC Sparta Praha 1:2 (0:2)
Branky:
39. Teka (Tato) – 3. Novak (Wilde), 14. Wilde (Kocic)
ŽK: 9. Teka, 14. Claudinho, 31. Taverna - 22. Amadeu
ČK: 40. Taverna (2. ŽK)
MSH Teplice, Na Stínadlech, 400 diváků
ČT sport LIVE, 10. 12. 2019 od 20.15 hodin,
RO: Ondřej Černý, Filip Nešněra, Jiří Lasch
DS: Zbyněk Poppr, Ladislav Smreček

 


Semifinále Poháru SFČR 2019

P04-01
Svarog FC Teplice - FK ERA-PACK Chrudim 2:1 (1:0)
Branky: 8. Baran, 37. Teka (Claudinho) – 39. Felipe (Koudelka).
ŽK: 19. Claudinho, 25. Teka - 25. Felipe
Úterý 5. 11. 2019, 20.30 hodin
MSH Teplice, Na Stínadlech, 184 diváků
RO: Filip Nešněra, Jan Kresta, Jiří Šmíd
DS: Zbyněk Poppr

P04-02
VŠSK Futsal Zlín -  AC Sparta Praha 5:9 (0:4)
Branky: 25. Konečník, 27. Krajča, 38. Lendler, 38. Torma, 40. Juhás – 2. Kocić, 11. Brahimi, 14. Novak, 15. Amadeu, 23. Brahimi, 23. Seidler, 24. Drahovský, 27. Křívanek, 28. Křivánek
SH Datart Zlín
RO: Michal Gasnárek, Přemysl Havlík, Radim Filipský
DS: Jiří Honěk

 

Čtvrtfinále Poháru SFČR 2019

P08-01
Flamengo Hradec Králové - VŠSK Zlín 5:7 (2:3)
Branky: 2. Hruška (Blažek), 5. vlastní Kašík, 34. Klíma (Libřický), 37. Melek (Kulhánek), 40. Libřický – 13. Žáček (Krajča), 16. Huťka (Krajča), 18. Krajča (Žáček), 25. Kašík (Krajča), 35. Žáček, 36. Huťka (Juhás), 39. Juhás
ŽK: 32. Žáček (Zlín)
Úterý 8. 10. 2019, 17.30 hodin
SH Třebeš Hradec Králové
RO: Tomáš Vaněk, Pavel Kolbaba
DS: Ladislav Kudrna

P08-02
AC Gamaspol Jeseník - FK ERA-PACK Chrudim 2:4 (0:2)
Branky: 30. Vavrač, 39. Vavrač (Žák) – 13. Everton (P. Drozd), 17. D. Drozd, 33. D. Drozd (Koudelka), 37. P. Drozd (Everton)
ŽK:  11. Plhák – 9. Slováček 
Středa, 9. 10. 2019, 19.00 hodin
MSH Jeseník
RO: Přemysl Havlík, Radim Filipský
DS: Jiří Honěk

P08-03
Svarog FC Teplice - FC Démoni Česká Lípa 5:1 (4:0)
Branky: 2. Teka, 16. Černý (Litvinov), 16. Claudinho (Tato), 20. Černý (Baran), 34. Litvinov (Černý) – 27. Kubelka (Havrda).
ŽK: 13. Ossorio (TE), 37. Jeronimo (TE).
Úterý, 8. 10. 2019, 20.15 hodin
MSH Teplice, Na Stínadlech
RO: Miroslav Vlašič, Jiří Šmíd
DS: Jiří Hanzlík

P08-04
AC Sparta Praha - SK Slavia Praha 5:2 (3:1)
Branky: 6. Rick (Amadeu), 9. Rick (Seidler), 20. Amadeu (Seidler), 33. Rick (Kocic), 37. Křivánek (Drahovský) – 22. Směřička (Záruba), 28. Směřička (Křemen)
Úterý, 15. 10. 2019, 20.00 hodin
MSH Zruč nad Sázavou
RO: Zdeněk Petr, Luboš Rygl
DS: Radek Venc



Osmifinále Poháru SFČR 2019

P16-01
AC Sparta Praha - SK Olympik Mělník 9:2 (6:1)
Branky: 3. Grbeša, 5. Amadeu (Drahovský), 8. Drahovský (Wilde), 15. Rick (Drahovský), 20. Wilde (Novak), 20. Wide (Kocič), 24. Kocič, 35. vlastní Vokoun, 38. Křivánek (Wilde) – 4. Žampa (Zdržálek), 38. Vokoun (Zdržálek).
Pondělí, 30. 9. 2019, 20.30 hodin
SH Arena Sparta, Praha
RO: Filip Nešněra, David Lafek
DS: Zdeněk Bydžovský

P16-02
SK Slavia Praha - Dynamo PCO České Budějovice 7:3 (2:1)
Branky: 16. Křemen (Směřička), 17. Brychta (Směřička), 24. Jošt (Křemen), 25. Křemen (Jošt), 26. Brychta (Radovanovič), 27. Radovanovič (Brychta), 31. Křemen (Jošt) – 13. Benát (Peterek), 21. Benát, 40. Hric.
Pátek, 27. 9. 2019, 20.00 hodin
SH SK Slavia Praha, Eden
RO: Stanislav Laštovička, Jiří Lasch
DS: Martin Černý

P16-03
Termiti Loket - FC Démoni Česká Lípa 1:3 (0:0)
Branky: 40. Štěrba – 24. Němec, 29. Rott, 37. Němec
ČK: Kratochvíl (Termiti)
Sobota, 28. 9. 2019, 20.30 hodin
SH Míčových sportů Karlovy Vary
RO: Miroslav Chládek, Vladimír Melničuk
DS: Karel Henych

P16-04
SK Interobal Plzeň - Svarog FC Teplice 4:9 (2:4)
Branky: 5. Slavík (Rozboud), 7. Buchta (Kovács), 26. Štrajt (Kovács), 40. Štrajt (Buchta) – 8. Baran (Mario Ossorio), 12. Sebiskveradze (Baran), 13. Claudinho (Teka), 19. Mario Ossorio (Černý), 25. Baran (Sebiskveradze), 28. Teka (Černý), 30. Mario Ossorio (Baran), 38. Baran (Šebek), 38. Tato (Černý).
ŽK: 12. Štrajt, 19. Slavík, 29. Buchta, 39. Luhový - 7. Ossorio 
Pátek, 27. 9. 2019, 20.00 hodin
SH Lokomotiva 3, Plzeň-Slovany
RO: Libor Kaštánek, Jakub Matyš
DS: Michal Chyba

P16-05
Pramen Havlíčkův Brod - Flamengo Hradec Králové 1:3 (0:1)
Branky
: 32. Plichta – 9. Eppich (Kulhánek), 38. Mašek (Bartoš), 39. Bartoš.
Neděle, 29. 9. 2019, 15.00 hodin
SH TJ Jiskra Havlíčkův Brod
RO: Jan Kliner, Pavel Kolbaba
DS: Radek Venc

P16-06
Žabinští Vlci Brno - AC Gamaspol Jeseník 3:4 (0:1)
Branky: 23. Hansl (Bouček), 32. Starý, 34. Havlín – 17. Kazár (Schneider), 21. Novák (Vavrač), 30. Plhák (Bajza), 36. Schneider (Vavrač).
Pondělí, 30. 9. 2019, 20.30 hodin
SH Tatran Bohunice, Brno
RO: Martin Kabeláč, Petr Šenkýř
DS: Kamil Bednář

P16-07
Benfica Hlinsko - VŠSK Univerzita Zlín 3:7 (1:5)
Branky: 19. Slováček, 38. Krbálek, 40. Slavík – 5. Torda, 8. Torda, 17. Krajča, 18. Huťka, 20. Torda, 21. Kašík, 26. Juhás.
ŽK: 10. Slavík, 17. Vymetal, 40. Pelikán – 4. Lendler, 40. Žáček.
Čtvrtek, 26. 9. 2019, 19.00 hodin
SH Skuteč, 170 diváků
RO: Tomáš Vaněk, Pavel Kolbaba
DS: Miroslav Svědiroh 

P16-08
FC Baník Ostrava - FK ERA-PACK Chrudim 1:5 (0:1)
Branky: 33. Myška (Blahut) - 15. Éverton (D. Drozd), 23. D. Drozd (Éverton), 27. P. Drozd (D. Drozd), 29. Doša (Éverton), 36. P. Drozd (Doša).
Neděle, 29. 9. 2019, 20.30 hodin

SH SC Ostrava-Dubina
RO: Radim Filipský, Přemysl Havlík
DS: Jiří Honěk