Celostátní ligy futsalu

8. 10. 2020

Pohár SFČR 2020 - termíny, výsledky a statistiky

Čtvrtfinále Poháru SFČR 2020

Čtvrtfinalisté:
AC Sparta Praha (1. FUTSAL liga)
FK Chrudim (1. FUTSAL liga)
SK Amor Vyškov (2. liga futsalu východ)
SK Dynamo PCO České Budějovice (1. FUTSAL liga)
SK Interobal Plzeň (1. FUTSAL liga)
SK UP Olomouc (2. liga futsalu východ)
Svarog FC Teplice (1. FUTSAL liga)
vítěz Boca Juniors Krupka - SK Slavia Praha

Los čtvrtfinále proběhne v úterý 13. října od 13 hodin na FAČR.

Osmifinále Poháru SFČR 2020

P16-01
SK Olympik Mělník - AC Sparta Praha 0:6 (0:2)

Branky: 1. Vokoun (Hrdina), 16. Angellot, 28. Vokoun, 33. Bernardo (Vokoun), 34. Brahimi (Vokoun), 40. Hrdina (Brahimi)
ŽK: 16. Gombáš, 26. Šanda, 26. Hrdý - 39. Křivánek
Pondělí, 5. 10. 2020, 20.00 hodin
SH Gymnázium Mělník, hráno se bez diváků
RO: Laštovička Stanislav, Cichra David
DS: Černý Martin

P16-02
Svarog FC Teplice - FC Démoni Česká Lípa 6:0 (2:0)
Branky: 9. Keko (Deco), 18. Tato (Adriano), 23. Keko (Deco), 23. Jezin (Deco), 36. Claudio (2.PK), 37. Adriano (Deco)
ŽK: 11. Claudio, 29. Baran, 40. Šebek – 13. Bejda, 23. Abrhám, 29. Fichtner
Úterý, 6. 10. 2020, 20.00 hodin
MSH Teplice, Na Stínadlech, hraje se bez diváků
RO: Vlašič Miroslav, Lasch Jiří
DS: Košťál Milan

P16-03
Termiti Loket - SK Interobal Plzeň 2:5 (2:4)
Branky: 11. Číž (Neudert), 14. Neudert (Goybulak) - 2. Rešetár (Holý), 4. Ševčík, 11. Holý (Havel), 16. Seidler (Holý), 21. Rešetár
ŽK: Neudert - Rešetár
Neděle, 4. 10. 2020, 19.00 hodin
SH Míčových sportů Karlovy Vary, 210 diváků
RO: Melničuk Vladimír, Chládek Miroslav
DS: Henych Karel

P16-04
Boca Juniors Krupka - SK Slavia Praha
odloženo
SH Sport Krupka, hraje se bez diváků
RO: Vlašič Miroslav, Mollinger Lukáš
DS: Hanzlík Jiří

P16-05
VŠSK Univerzita Zlín - FK Chrudim 0:7 (0:5)
Branky: 6. Max (D. Drozd), 8. Doša (Felipe), 9. P. Drozd (Max), 11. Doša (R. Mareš), 14. Everton, 34. Max (Kubát), 35. D. Drozd (Kubát)
ŽK: Krajča (34.) - Malý (40.)
Středa, 30. 9. 2020, 20.30 hodin
SH Datart Zlín, 193 diváků
RO: Slanina Tomáš, Jurča Lukáš
DS: Závojský Oldřich

P16-06
FK BOCA Chotěboř - SK Amor Vyškov 4:7 (1:2)
Branky: 19. Klimeš, 22. P. Novotný, 31. Moravec (Tůma), 35. Klimeš (Moravec) – 4. Florián (Tichý), 19. Nový (Rozehnal), 30. Nový, 35. Florián, 37. Němec (Florián), 38. Buriánek, 39. Rozehnal (Horváth)
ŽK: 15. Klimeš, 27. Tůma - 32. Rozehnal 
Středa 7. 10. 2020, 20.00 hodin
SH Světlá nad Sázavou, hráno bez diváků
RO: Rygl Luboš, Soukupová Věra
DS: Venc Radek
P16-07
Flamengo Hradec Králové - SKUP Olomouc 1:12 (0:7)
Branky:  40. Votrubec (Krotil) – 3. Zapletal (Brázdil), 6. Havrda (Janečka), 10. Houdek (vlastní), 12. Janečka M. (Kováč), 18. Zapletal (Havrda), 18. Janečka M. (Brázdil), 19. Brázdil (Lošťák), 22. Lapčík (Janečka M.), 26. Brázdil (Janečka M.), 29. Kováč (Zapletal), 30. Havrda (Janečka M.), 34. Havrda (Zapletal)
ŽK: 37. Houdek, 39. Krotil – 33. Kováč, 37. Fialka
Úterý, 6. 10. 2020, 19.30 hodin
SH Třebeš Hradec Králové, hráno bez diváků
RO: Vaněk Tomáš, Kolbaba Pavel
DS: Svědiroh Miroslav

P16-08
Jakubčovice n. O. - Dynamo PCO České Budějovice 4:7 (2:2)
Branky: 15. Vavroš (Petr), 17. Vavroš (D. Molnár), 32. Vavroš (PK), 36. D. Molnár (Petr) – 9. Pouzar (D. Hric), 20. J. Hric (2. PK), 22. Benát (D. Hric), 30. Benát (D. Hric), 35. D. Hric (Pouzar), 38. Benát (D. Hric), 40. Benát
ŽK: Jasenský (DČB)
Pondělí, 5. 10. 2020, 20.15 hodin
MSH Odry, hráno bez diváků 
RO: Markovský Tomáš, Havlík Přemysl
DS: Brtníček Miloslav