Celostátní ligy futsalu

21. 11. 2022

Pohár SFČR 2022 - termíny, výsledky a statistiky

Kompletní přehled celostátní části Poháru SFČR. Termíny, obsazení, místo konání jednotlivých zápasů a také výsledky odehraných duelů.

Semifinále Poháru SFČR 2022

P04-01
ABSOLUT ČERNÝ DUB - FK CHRUDIM 1:6 (0:3)
Branky: 39. Kadlec – 9. D. Drozd (P. Drozd), 12. Éverton (Torres), 17. Max (P. Drozd), 25. Radovanovič (Éverton), 28. D. Drozd (Slováček), 36. Radovanovič.
ŽK: 8. Max (CHRU)
středa 9. 11. 2022, 19.00 hodin
MSH České Budějovice, Stromovka, 350 diváků
RO: Libor Kaštánek, Lukáš Mertl
DS: Miroslav Primus

P04-02
SPARTA PRAHA - SK SLAVIA PRAHA 3:4 (1:4)
Branky: 19. Kelmendi (Hora), 27. Hora (brahimi), 38. Kelmendi – 1. Jošt (Brychta), 8. Kuchta, 16. Jošt (Brychta), 20. Sita
ŽK: 22. Kelmendi (SPA), 30. Brahimi (SPA), 32. Simitči, trenér (SPA)
pondělí 21. 11. 2022, 20.00 hodin
SH Sportovní centrum Řepy, Praha, 350 diváků
RO: David Lafek, Radek Dragoun, David Cichra
DS: Jan Hora

Čtvrtfinále Poháru SFČR 2022

P08-01
SKUP OLOMOUC - SPARTA PRAHA 4:9 (3:3)
Branky: 2. Lošťák (Brázdil), 14. Zapletal (Šipka), 19. Lošťák (Brázdil), 30. Tilkeridis (Kočiš) – 3. Rukovci (Kelmendi), 14. Maxharraj, 20. Darrier (Rukovci), 25. Brahimi (Maxharraj), 26. Darrier (Brahimi), 29. Kelmendi (Maxharraj), 35. Rukovci, 36. Mikus (Maxharraj), 37. Maxharraj (Darrier).
ŽK: 28. Tilkeridis, 38. Šipka, 39. Kočiš, 39. Janečka Martin (trenér)  – 11. Darrier, 38. Mottl
2.ŽK-ČK: 39. Janečka Martin (trenér)   
SH UP Olomouc, 190 diváků
RO: Petr Šenkýř, Martin Kabeláč
DS: Oldřich Závojský

P08-02
FLAMENGO HRADEC KRÁLOVÉ - SK SLAVIA PRAHA 4:7 (1:5)
Branky: 11. Pečenka (Tošovský), 22. Kulhánek (Špaček), 28. Friedl, 33. Votrubec (Chromek) – 4. Kuchta (Vaktor), 7. Havrda (Homola), 12. Havrda (Sláma), 13. Havrda (Brychta), 19. Brychta (Homola), 28. Havrda (Brychta), 38. Ševčík (Vaktor).
SH Třebeš Hradec Králové, 240 diváků
RO: Jan Kliner, Pavel Kolbaba
DS: Jan Bělovský

P08-03
ABSOLUT ČERNÝ DUB - ŽABINŠTÍ VLCI BRNO 6:5pp (0:0,3:3)
Branky: 22. Novotný (Kadlec), 29. Kalousek (Janák), 35. Kalousek (Ďurica), 41. Kalousek (Kadlec), 42. Kadlec, 47. Kalousek (Kadlec) – 26. Havlín (Starý), 32. Havlín (Chroust), 35. Havlín (Chroust), 43. Havlín (Kratochvíl), 49. Havlín (pen.).
ŽK: 34. Kadlec - 8. Chroust, 9. Svoboda, 34. Bažant (as.trenéra)
MSH České Budějovice, 80 diváků
RO: Radek Dragoun, Vladimír Stádník
DS: Michal Chyba

P08-04
GMM JABLONEC NAD NISOU - FK CHRUDIM 0:15 (0:5)
Branky: 2. Capinha, 9. Éverton (Capinha), 14. Éverton, 16. Capinha (Doša), 20. Balog (Dudu), 23. Radovanovič (Slováček), 25. Éverton (Doša), 27. Éverton (Doša), 28. Javorski, 30. Mareš, 30. Radovanovič (Šejvl), 32. Capinha, 33. Doša (Éverton), 34. Éverton (Capinha), 35. Balog (Capinha).
ŽK: 20. Max (CHRU)
ČK: 40. Jáchym Šťovíček (GMM)
MSH Jablonec nad Nisou, 150 diváků
RO: Zdeněk Nagy, Michal Čurda
DS: Václav Vaněk

 
 

Osmifinále Poháru SFČR 2022

P16-01
Absolut Černý Dub - FC Rapid Ústí nad Labem 6:5 (4:3)
Branky: 3. Kadlec, 15. Kadlec (Němeček), 17. Pacholík (Kadlec), 17. Kuna, 21. Kadlec (Pacholík), 35. Pacholík (Kadlec) – 1. M. Gajdoš (J. Zápotocký), 10. Šebek (Maxa), 20. Jaroslav Zápotocký (J. Zápotocký), 23. Jiří Zápotocký, 40. M. Gajdoš (Vobořil).
neděle 11. 9. 2022, 20.00 hodin
SH Lokomotiva České Budějovice, 160 diváků
RO: Libor Kaštánek, Filip Mertl
DS: Miroslav Primus

P16-02
SK Interobal Plzeň - Sparta Praha 2:3 (0:2)
Branky: 32. Holý (Seidler), 34. Křivánek (Rick) – 3. Rukovci (Maxharraj), 10. Maxharraj (Darrier), 38. Fabricio (Brahimi)
ŽK: 32. Křivánek - 32. Mikus
pondělí 5. 9. 2022, 20.15 hodin
SH Lokomotiva Plzeň, 200 diváků
RO: David Lafek, Radek Dragoun
DS: Karel Henych

P16-03
FK GMM Jablonec nad Nisou - SK Olympik Mělník 8:7 (5:6)
Branky: 5. Hybner, 11. P. Mečíř (Hybner), 15. Šťovíček, 16. Hybner Masařík), 19. P. Mečíř, 25. Haunold, 30. Jákl (T. Mazánek), 31. Masařík – 2. Novotný (Vokoun), 3. Sváta (Vokoun), 5. Joao Carlos (Šuba), 7. Vokoun (Svata), 18. Gabčo (Novotný), 20. Vokoun (Novotný), 37. Novotný (Gabčo)
středa 7. 9. 2022, 20.30 hodin
MSH Jablonec nad Nisou, 70 diváků
RO: Michal Milner, Filip Nešněra
DS: Zbyněk Poppr

P16-04
Termiti Loket - SK Slavia Praha 1:4 (1:1)
Branky: 13. Vokáč (Neudert) – 6. Hrdina (Křemen), 30. Kuchta (Kuča), 39. Křemen, 39. Homola (Křemen).
neděle 11. 9. 2022, 18.30 hodin
SH Lázně Kynžvart
RO: Vladimír Stádník, Ondřej Ježek
DS: Václav Vaněk

P16-05
Flamengo Hradec Králové - VŠSK Futsal Zlín
nehraje se

P16-06
FK BOCA Chotěboř - FK Chrudim 0:15 (0:8)
Branky: 8. P. Drozd (D. Drozd), 9. Max (Šejvl), 9. Max (Šejvl), 14. Capinha, 15. P. Drozd (Koudelka), 15. D. Drozd (Capinha), 18. Balog (Mareš), 20. Capinha (D. Drozd), 22. Capinha (Mareš), 24. Radovanovič (Max), 29. Balog (Mareš), 33. Torres (Doša), 37. Doša (Torres), 38. Mareš (D. Drozd), 40. D. Drozd (Balog).
úterý 6. 9. 2022, 20.00 hodin
SH Světlá nad Sázavou, 150 diváků
RO: Luboš Rygl, Jan Kliner
DS: Jan Bělovský

P16-07
FC Baník Ostrava - SKUP Olomouc 5:5 (3:3 - 0:1, 1:0), 2:4 po PK
Branky: 6. Repa, 9. Polášek (Maleňák), 16. Frebort, 33. Repa (Stachel), 49. Repa (Regec) – 13. Martin Janečka (Brázdil), 15. Šipka (Pazdera), 18. Šipka (Lapčík), 29. Kmínek (Zapletal), 42. Brázdil (Radek Janečka).
ŽK: 20. Potůček – 24. Tilkeridis, 50. Radek Janečka
pondělí 12. 9. 2022, 20.30 hodin
SH SC Dubina, Ostrava
RO: Tomáš Markovský, Martin Ganaj
DS: Jiří Honěk

P16-08
Žabinští Vlci Brno - 1.FC Nejzbach Vysoké Mýto 3:2 (0:1)
Branky: 23. Trbušek (M. Chroust), 26. Chrascina (Kratochvíl), 28. Havlín - 5. Rajnoch (Jiráský), 31. Vojtíšek (Rajnoch)
ŽK: 31. Trbušek (ŽVB) 
středa 7. 9. 2022, 20.30 hodin
MSH Modřice, 140 diváků
RO: Tomáš Slanina, Lukáš Jurča
DS: Lubomír Rek