Celostátní ligy futsalu

22. 11. 2018

Finální termínová listina 1. juniorské ligy U-17, U-19, sezóna 2018-2019

1. Seznam účastníků a složení dvojic:

1   AC Sparta Praha +   SK Slavia Praha
2   FTZS Liberec +   FC Démoni Česká Lípa
3   Svarog FC Teplice +   Gardenline Litoměřice
4   SK Olympik Mělník +   SK Interobal Plzeň
5   FC Baník Chomutov +   FC Rapid Ústí nad Labem
6   FK ERA-PACK Chrudim +   1. FC Nejzbach Vysoké Mýto
7   AC Gamaspol Jeseník +   ASM Dolní Loučky
8   FC Tango Hodonín +   HELAS Brno

2. Termíny soutěže:

1. kolo:   24. - 25. 11. 2018
2. kolo:   1. - 2. 12. 2018
3. kolo:   8. - 9. 12. 2018
4. kolo:   5. - 6. 1. 2019
5. kolo:   12. - 13. 1. 2019
6. kolo:   19. - 20. 1. 2019
7. kolo:   2. – 3. 2. 2019

3. Rozlosování soutěže a termíny

1. kolo:  24. - 25. 11. 2018 DEN DATUM ČAS HALA
Baník Chomutov, Ústí n.L. - Chrudim, Vysoké Mýto SO 24.11.2018 08.30 SH Březenecká, Chomutov
Interobal Plzeň, Mělník - Litoměřice, Svarog Teplice SO 24.11.2018 10.00 SH Neratovice
Dolní Loučky, Jeseník - Liberec, Česká Lípa NE 25.11.2018 09.00 SH Jeseník
Helas Brno, Hodonín – Sparta Praha, Slavia Praha SO 24.11.2018 10.00 SH KP Brno, Vodova

 

2. kolo :  1. - 2. 12. 2018 DEN DATUM ČAS HALA
Chrudim, Vysoké Mýto – Sparta Praha, Slavia Praha SO 1.12.2018 09.00 SH DM Vysoké Mýto
Liberec, Česká Lípa - Helas Brno, Tango Hodonín SO 1.12.2018 10.00 MSH Česká Lípa
Litoměřice, Svarog Teplice – Dolní Loučky, Jeseník SO 1.12.2018 10.00 SH Krupka
Baník Chomutov, Ústí n.L. – Interobal Plzeň, Mělník NE 2.12.2018 09.00 SH Setuza Ústí nad Labem

 

3. kolo:  8. - 9. 12. 2018 DEN DATUM ČAS HALA
Interobal Plzeň, Mělník – EP Chrudim, Vysoké Mýto SO 8.12.2018 10.00 SH Lokomotiva 3 Plzeň
Dolní Loučky, Jeseník - Chomutov, Ústí n.L. NE 9.12.2018 09.00 SH Tišnov
Helas Brno, Hodonín - Litoměřice, Svarog Teplice NE 9.12.2018 10.00 SH TEZA Hodonín
Sparta Praha, Slavia Praha - Liberec, Česká Lípa SO 8.12.2018 09.00 MSH Zruč nad Sázavou

 

4. kolo:  5. - 6. 1. 2019 DEN DATUM ČAS HALA
Chrudim, Vysoké Mýto - Liberec, Česká Lípa SO 5.1.2019 09.00 MSH Chrudim
Litoměřice, Teplice - Sparta Praha, Slavia Praha SO 5.1.2019 09.00 SH Krupka
Baník Chomutov, Ústí n.L. - Helas Brno, Hodonín SO 5.1.2019 09.00 SH Krásné Březno
Interobal Plzeň, Mělník - Dolní Loučky, AC Jeseník SO 5.1.2019 10.00 SH Lokomotiva 1 Plzeň

 

5. kolo:  12. - 13. 1. 2019 DEN DATUM ČAS HALA
Dolní Loučky, AC Jeseník - Chrudim, Vysoké Mýto NE 13.1.2019 09.00 SH Tišnov
Helas Brno, Tango Hodonín – Interobal Plzeň, Mělník NE 13.1.2019 10.00 SH TEZA Hodonín
Sparta Praha, Slavia Praha -  Chomutov, Ústí n.L. NE 13.1.2019 09.00 MSH Zruč nad Sázavou
FTZS Liberec, Česká Lípa – GL Litoměřice, Teplice SO 12.1.2019 10.00 MSH Česká Lípa

 

6. kolo:  19. - 20. 1. 2019 DEN DATUM ČAS HALA
Chrudim, Vysoké Mýto - Litoměřice, Svarog Teplice SO 19.1.2019 09.00 SH DM Vysoké Mýto
Chomutov, Rapid Ústí n.L. – Liberec, Česká Lípa SO 19.1.2019 08.30 MSH Chomutov
Interobal Plzeň, Mělník - Sparta Praha, Slavia Praha SO 19.1.2019 10.00 SH Mělník, Gymnázium
Dolní Loučky, AC Jeseník - Helas Brno, Hodonín NE 20.1.2019 09.00 SH Jeseník

 

7. kolo:  2. -3. 2. 2019 DEN DATUM ČAS HALA
Helas Brno, Tango Hodonín - Chrudim, Vysoké Mýto SO 2.2.2019 10.00 SH TEZA Hodonín
Sparta Praha, Slavia Praha - Dolní Loučky, Jeseník SO 2.2.2019 09.00 SH SK Slavia Praha
FTZS Liberec, Česká Lípa - Plzeň, Olympik Mělník NE 3.2.2019 09.00 SH Liberec, Harcov
GL Litoměřice, Teplice - Chomutov, Rapid Ústí n.L. NE 3.2.2019 13.30 SH Krupka