Události 7.kola

Kladenský Brazil v trháku, stále bez porážky navyšuje svůj náskok na minimálně 6 bodů před svými pronásledovateli, nyní si hladce poradil s kolínským SKP. Souboj o druhé místo tabulky nepoznal vítěze Kralupy se rozešly smírně se slánským MCE a oba celky mají stejnou bodovou ztrátu na kladenského lídra. Třebusice výhrou nad benešovskými Tenisáky poskočily na čtvrtou pozici, potvrdily to střelecky až po změně stran. Nováček z Kutné Hory přenechal všechny body hostujícímu slánskému Hraslu, ve velice opatrném utkání se na branky čekalo celou půlhodinu. Pozici lídra aktivity si vybojoval kralupský Vymětalík V. 26 (15+11), nejlepším střelcem zůstává nadále Volf L. z MCE Slaný s 21 zásahy.

Statistiky:

V dalším kole dopadl souboj domácí - hosté o trochu lépe pro domácí celky v poměru 2 1 1. Všechny body z venku si veze slánský Hrasl, z Kutné Hory, bod za remízu získal slánský MCE v Kralupech. Žádný dvouciferný výsledek se tentokrát neurodil. Nejvíce branek viděli diváci ve dvou duelech Kralupy – MCE Slaný a Třebusice s Benešovem, padlo po 14 brankách. K utkáním nastoupilo celkem jen 62 hráčů (smutný rekord), nejvíce jich hrálo hned ve dvou utkání, celkem 16, nejvíce hráčů nominovaly Kralupy, a to 9, nejméně jich nasadily MCE Slaný, Hrasl Slaný a PK Třebusice, po 7 hráčích. Celkem bylo vstřeleno 41 branek (průměr na zápas 10,25), domácí jich vstřelili 25 (průměr na zápas 6,25), hosté se trefili jen 16x (průměr na zápas 4,00). Toto kolo sledovalo celkem jen 55 diváků (vyrovnaný smutný rekord), nejvíce si jich našlo cestu do kutnohorské haly, a to 20. Uděleny byly jen 4 žluté karty. Hrálo se opět slušně bez vyloučení. Nejvíce akumulovaných faulů nasbíral Kolín, celkem 9, nejslušnějšími celky v této činnosti byly Kutná Hora a Třebusice, jen se 4 fauly.

Kralupské AFC si na své palubovce rozdělilo body se slánským MCE, vyrovnaný duel, souboj Vymětalíka (5+2) z MCE, domácí dvě třetiny utkání vedli, ale nakonec museli zachraňovat alespoň bod v závěru z přímého kopu. Zápas velmi dobré úrovně. V první půli domácí těžili z větší znalosti své haly a již po 4 minutách rozehrál své další galapředstavení domácí Vymětalík. Hosté však velice rychle kontrovali brankou Nykla. Brzy přišlo další vedení hostitelského celku, tentokrát se o dva slepené góly postarali Bednárik a opět Vymětalík. Soupeř vyvinul tlak na domácí hráče, ještě přidal v pohyblivosti, tato aktivita mu přinesla kontaktní branku Marouška. Po čtvrthodině hry stihl Vymětalík hattrick, soupeř opět snížil Žahourem a šel tak do šaten jen s jednobrankovým mankem. Také úvod druhé části hry vyšel lépe hostitelskému celku, šestou branku trefil Koláček T. Pak si domácí trochu zkomplikovali situaci vlastencem, ale Vymětalík při střelecké chuti vytvořil další dvoubrankový náskok. Ani ten však nebyl dostatečný, soupeř dvěma slepenými góly Kouly a Volfa srovnal stav. To ještě nebylo vše, po půlhodině hry hosté střílí první vedoucí branku Marouškem. Domácí zkoušeli hru v pěti, ale soupeř stále odolával. V předposlední minutě domácí kapitán Vymětalík prostřelil z přímého kopu jinak výborného gólmana Pustaie a tím zachránil spravedlivou remízu. Dva kralupští hráči Vymětalík V. a Koláček L. si nadále drží 100 % bodovou aktivitu. Stejné výsledky vykazuje i slánský Volf L., který se navíc i v každém utkání zapsal mezi střelce.

Lídr soutěže, kladenský Brazil si poměrně snadno poradil s kolínským SKP, ještě do přestávky si zajistil dostatečný náskok, převaha hostitelského celku pokračovala i ve druhé části hry, dva domácí hattricky Neumanna a Čičmance, hosté alespoň v závěru trefili čestný úspěch. Domácí celek v pozici favorita tohoto utkání vstoupil do utkání velice aktivně a soupeři prakticky nepůjčil míč. V prvních pěti minutách si hostitel vypracoval dvě slibné šance, které ovšem nedokázal proměnit v gólovou radost. Až 8 minuta nabídla změnu skóre, začal úřadovat domácí Čičmanec. Domácí postupně zkvalitnili koncovku a výsledkem bylo pět vstřelených branek během 6 minut. Postupně se trefili Čičmanec, Neumann, Dlouhý, Santler a opět Neumann. Druhá polovina utkání byla již herně vyrovnanější, nicméně domácí stále byli lepší. Z mnoha šancí proměnili jen dvě Neumann a Čičmanec si zkompletovali své hattricky. Hosté nulu na svém kontě smazali Borou 4 minuty před závěrečným hvizdem. Stále celá čtveřice kladenských hráčů, Neumann, Zelenka, Čičmanec a Havlíček si drží 100 % bodovou aktivitu, Čičmanec se navíc ve všech utkáních zapsal mezi střelce.

Opatrný futsal na kutnohorské palubovce N.P.C. se slánským Hraslem přinesl výhru hostům, na branky se ale čekalo hodně dlouho, minimum šancí, dlouho dominovaly obrany. Utkání se odehrávalo spíše mezi oběma šestkami, k vidění bylo málo šancí, bez zakončení, a když se nějaké naskytlo, bylo zlikvidováno obranou nebo mimo branku, zapisovatel mohl odjet na dovolenou. Ani úvod druhého dějství nenabídl žádnou změnu. První, kdo prolomil střelecké prokletí byli domácí Pacákem z 10 metrů, ale radost byla hodně krátká, protože se hosté z výkopu vrhli do útoku a během jediné minuty otočili skóre na svoji stranu, nejprve se střelou po odrazu trefil kapitán Peška a za chvíli se prosadil i Procházka, po šťastném odrazu od domácího hráče, střelou do prázdné. Pro domácí to byla velká sprcha a už se do hry nevrátili. Navíc za 6 minut přidali hosté pojistku Kubou. Domácí Pacák si drží 100 % bodovou aktivitu, ale zatím to pomohlo k jediné výhře v soutěži.

Oboustranně útočný futsal v duelu Třebusic s benešovskými Tenisáky, přinesl nakonec plný bodový zisk domácím Třebusicím, domácí byli přesnější v zakončení v závěrečné desetiminutovce, hosty držel dlouho ve hře výborný gólman Dvořák, 5x se trefil domácí Fedrhanc, 4 branky připravil Šulc, soupeř zlobil zejména v první půli. V tomto utkání oba celky vsadily na útok. Od začátku akce střídala akci, a to z obou stran. Byla to přetahovaná o vedení. První se prosadili hosté Skleničkou po 8 minutách hry, Fedrhanc však velice vyrovnal. To samé se odehrálo do poločasu ještě dvakrát, na vedení hostů, Mareš a poté Hocek domácí rychle odpovídali srovnáním stavu, Šerák R., Kubín, a těsně před poločasem jdou i domácí do vedení další trefou Fedrhance. Šťastné vedení domácích zlikvidovali hosté po 4 minutách druhého dějství další brankou Skleničky. Hostitel ale v té samé minutě si vrací vedení opět Fedrhancem, které už nepustili. Po půlhodině hry přidává další pojistku Šerák R. Soupeř sice střílí kontaktní branku Hockem, ale na další tři branky domácího celku, Hink a 2x Fedrhanc, již neodpověděli. Benešovský brankář Dvořák předváděl skvělé zákroky, ale na body to nestačilo.

Střelci kola se stali s 5 góly Vymětalík V. z Kralup a Fedrhanc A. Třebusic. Nejlepším asistentem kola byl se čtyřmi nahrávkami Šulc K. z Třebusic.

Statistiky: 1900 branku Kralup trefil v 15 sezóně Vymětalík V.

čekatelé: Zlata René (MCE Sl) – 1 branka do stovky, 9 sezóna, Husárek Dalibor (MCE Sl) – 1 asistence do stovky, 7 sezóna, Mára Michal (AFC Kralupy) – 1 branka do stovky (15 sezóna), Maroušek Jan (MCE Sl) – 1 bod do dvoustovky 199 (98+101), 9 sezóna, Moravec Lukáš (AFC Kralupy) – 4 body do čtyřstovky 396 (209+187), 14 sezóna, Koláček Libor (AFC Kralupy) – 1 asistence do stovky, 11 sezóna, Šerák Radek (PK Třebusice) – 5 bodů do třístovky, 295 (114+181), 9 sezóna, Šerák Martin (PK Třebusice) – 3 body do dvoustovky 197 (94+103), 11 sezóna, Kubín Martin (PK Třebusice) – 7 asistencí do stovky, 13 sezóna,  Zelenka Martin (FC Brazil Kl) – 1 bod do stovky, 99 (60+39), 7 sezóna, Říčka Jiří (MCE Sl) – 13 bodů do čtyřstovky 387 (265+122), 12 sezóna, Fedrhanc A. (Třebusice) – 11 asistencí do stovky, 7 sezóna, Pospíšil M. ml. (MCE Sl) – 13 branek do stovky, 7 sezóna, Nachtigal L. (Brazil Kl) – 13 bodů do stovky, 87 (39+48), 6 sezóna, Hrdlička Jiří (Hrasl Sl) – 13 bodů do stovky 87 (60+27), 4 sezóna, Klusáček P. (Hrasl Sl) – 11 bodů do stovky, 89 (53+36), 4 sezóna, MCE Slaný – 4 branky do sedmnáctistovky, 13 sezóna, Hocek P. (Benešov) – 9 bodů do stovky 91 (61+30), 5 sezóna

Sestava 7.kola:

Pustai S. (MCE Slaný) 2x – Čičmanec L. (Kladno) 3x, Fedrhac A. (Třebusice), Vymětalík V. (Kralupy) 4x, Neumann R. (Kladno)

O1A0701 AFC Kralupy - MCE Slaný 7 : 7 (4 : 3)

Rozhodčí: Trlida Zdeněk, Černý Martin Diváků: 15 Místo konání: SH Kralupy Datum konání: 19.11.2021 Výkop: 20:30 AF: D 5/3 – H 3/2 Fair play (trestné body): D 8 – H 7
Branky (asistence): 4. Vymětalík Vladimír (Moravec Lukáš), 8. Bednárik Jan (Vymětalík Vladimír), 9. Vymětalík Vladimír (Koláček Libor), 15. Vymětalík Vladimír, 21. Koláček Tomáš (Vymětalík Vladimír), 36. Vymětalík Vladimír, 39. Vymětalík Vladimír - 5. Nykl Michal (Maroušek Jan), 11. Maroušek Jan, 18. Žahour Martin (Nykl Michal), 23. Vlastní, 27. Koula Štěpán, 28. Volf Libor (Nykl Michal), 31. Maroušek Jan (Nykl Michal)
ŽK: 0 - Koula Štěpán
AFC Kralupy: Heimrath Pavel, Vymětalík Vladimír, Junek Petr, Bednárik Jan, Koláček Libor, Koláček Tomáš, Moravec Lukáš, Ševčík Patrik, Tetiva Martin
MCE Slaný: Pustai Simon, Volf Libor, Koula Štěpán, Maroušek Jan, Nykl Michal, Snovický Jan ml., Žahour Martin Nejlepší hráči: Pustai S. MCE Slaný), Heimrath P. (Kralupy), Maroušek J. (MCE Slaný)

O1A0702 FC Brazil Kladno - SKP Kolín 8 : 1 (6 : 0)

Rozhodčí: Ježek Ondřej, Pejša Tomáš Diváků: 10 Místo konání: SH ZŠ Kladno, Brjanská Datum konání: 20.11.2021 Výkop: 17:15 AF: D 4/1 – H 6/3 Fair play (trestné body): D 5 – H 11
Branky (asistence): 8. Čičmanec Lukáš (Havlíček Robin), 14. Čičmanec Lukáš (Zelenka Martin), 15. Neumann Radislav (Čičmanec Lukáš), 16. Dlouhý Pavel (Santler Dominik), 17. Santler Dominik (Zelenka Martin), 20. Neumann Radislav, 26. Neumann Radislav (Santler Dominik), 38. Čičmanec Lukáš (Neumann Radislav) - 36. Bora Aleksandr (Šváb Tomáš)
ŽK: 0 - Jílek Miroslav
FC Brazil Kladno: Doležal Jan, Neumann Radislav, Zelenka Martin, Havlíček Robin, Dlouhý Pavel, Čičmanec Lukáš, Santler Dominik, Čampulka David
SKP Kolín: Jílek Miroslav, Slezák Lukáš, Šváb Tomáš, Bora Aleksandr, Velčovský Lubomír, Kudláček Michal, Motrunich Artem, Metlushko Raman Nejlepší hráči: Čičmanec L., Neumann R., Santler D. (všichni Kladno)

O1A0703 N.P.C. Kutná Hora - Hrasl Slaný 1 : 3 (0 : 0)

Rozhodčí: Vala Luboš, Maxián Libor Diváků: 20 Místo konání: SH Kutná Hora Datum konání: 20.11.2021 Výkop: 17:30 AF: D 1/3 – H 2/5 Fair play (trestné body): D 4 – H 7
Branky (asistence): 30. Pacák Martin (Vokoun Radek) - 31. Peška Jan (Kuba Ondřej), 32. Procházka David (Peška Jan), 38. Kuba Ondřej (Peška Jan)
N.P.C. Kutná Hora: Vokoun Radek, Pacák Martin, Mukařovský David, Piskač Vít, Vojtíšek Matěj, Tugsmandakh Munkhbayasak, Tůma David, Dostál Lukáš
Hrasl Slaný: Hrdlička Jiří, Peška Jan, Procházka David, Kuba Ondřej, Hájek Tomáš, Landvojtovič Jan ml., Bardoň Lukáš Nejlepší hráči: Tugsmandakh M. (Kutná Hora), Procházka D., Hrdlička J. (oba Hrasl Slaný),

O1A0704 PK Třebusice - Tenisáci Benešov 9 : 5 (4 : 3)

Rozhodčí: Svoboda Richard, Cílek Martin Diváků: 10 Místo konání: SH Kralupy Datum konání: 19.11.2021 Výkop: 19:15 AF: D 2/2 – H 4/2 Fair play (trestné body): D 4 – H 10
Branky (asistence): 10. Fedrhanc Adam (Šulc Kryštof), 12. Šerák Radek (Šerák Martin), 14. Kubín Martin, 19. Fedrhanc Adam (Šulc Kryštof), 24. Fedrhanc Adam (Šulc Kryštof), 30. Šerák Radek (Šulc Kryštof), 32. Hink Jaroslav (Šerák Radek), 33. Fedrhanc Adam (Hink Jaroslav), 37. Fedrhanc Adam (Šerák Martin) - 8. Sklenička Martin (Hocek Petr), 11. Mareš Václav (Hocek Petr), 13. Hocek Petr (Mareš Václav), 24. Sklenička Martin (Franěk Michal), 31. Hocek Petr (Dvořák Daniel)
ŽK: 0 - Franěk Michal, Dvořák Daniel
PK Třebusice: Horsica Miroslav, Hink Jaroslav, Šulc Kryštof, Fedrhanc Adam, Šerák Martin, Šerák Radek, Kubín Martin
Tenisáci Benešov: Dvořák Jiří, Franěk Michal, Hocek Petr, Dvořák Daniel, Mareš Václav, Sklenička Martin, Hanka David, Rynda Pavel Nejlepší hráči: Fedrhanc A. (Třebusice), Dvořák J. (Benešov), Šulc K. (Třebusice)