Události 4.kola

V tomto kole se žádné větší překvapení nekonalo, papíroví favorité splnili předpoklady. Slánský Hrasl pokračuje bez bodové ztráty, Procházka D. si vystřelil hattrick, dobřichovický TJ Sokol moc šancí na úspěch neměl, čestný úspěch si vystřelil po půlhodině hry. Příbramská Legie připravila nekompletnímu kutnohorskému N.P.C. další dvoucifernou porážku, návrat Drašnara O. ve velkém stylu 4+4, hattrick přidal Čech J. Nejvíce práce měli benešovští Tenisáci se slánským MCE, hosté byli blízko smazání tříbrankového manka, domácí nakonec zachránil brankář, který v závěru chytil PVK6AF. Kralupy měly volno. Na čele aktivity zůstává benešovská dvojice Průcha Š. 10+9 a Šlejmar J. 11+4.

Statistiky

V dalším kole dopadl souboj domácí – hosté zcela jednoznačně pro domácí palubovky v poměru 3 0 0. Také v tomto kole se urodil dvouciferný výsledek, Příbram připravila 12 branek nekompletní Kutné Hoře, v tomto utkání také padlo nejvíce branek, a to celkem 18. K utkání nastoupilo celkem ve třech utkáních 47 hráčů, nejvíce jich nominovalo MCE slaný, a to 9, nejméně jich nasadila, jen 6, Kutná Hora. Vstřeleno bylo celkem 34 branek (průměr na zápas 11,33), domácí jich vstřelili 24 (průměr na zápas 8,00), hosté se trefili 10x (průměr na zápas 3,33). Toto kolo sledovalo celkem 47 diváků, nejvíce jich našlo cestu do neveklovské a příbramské haly, a to po 20. Jen jeden celek dostal jednu výhodu PVK6AF, ale MCE Slaný v této činnosti neuspělo. Uděleno bylo celkem 5 žlutých karet, nejvíce, 2, inkasoval Hrasl Slaný. Hrálo se slušně bez vyloučení. Nejvíce akumulovaných faulů posbíral Benešov, a to 10, nejslušnějšími celky v této činnosti byly MCE Slaný a Dobřichovice, se 3 fauly.

Pro slánský Hrasl byl dobřichovický TJ Sokol snadným soustem, Procházka D. si vystřelil hattrick, hosté se trefili jen 2x, z toho jednou do vlastní sítě, jednoznačný průběh. Domácí celek jen se dvěma hráči na střídání začal od prvních minut ničit soupeřovu obranu. Skóre otevřel již po 2 minutách hry Procházka D. a zanedlouho připojil pojistku Hájek T. Hosté tahali za kratší konec provazu a po čtvrthodině hry inkasovali potřetí od kapitána Pešky J. I po změně stran domácí zúročovali svoji převahu, čtvrtou branku hostitelského celku přidal Kuba O., pak se podruhé v tomto utkání trefuje Procházka D. Hosté smazali nulu na svém kontě na za tohoto nepříznivého stavu 0:5, čestný úspěch vstřelil Kalvoda O. V závěrečných minutách si hosté vstřelili ještě vlastence a 5 vteřin před závěrečným hvizdem stihl zkompletovat svůj hattrick Procházka D.

Příbramská Legie si pohrála s nekompletním kutnohorským N.P.C. a připravila mu předčasnou nadílku v podobě 12 branek, na demolici hostů se podílel 8 body (4+4) osvědčený kanonýr a posila u FK Vivy Příbram Drašnar O., hattrick připojil ještě Čech J., rozhodnuto bylo velice brzo, prakticky po úvodní čtvrthodině, hosty ještě od daleko těžší porážky uchránil výtečný gólman Dostál L. Hosté přijeli s jediným hráčem na střídání, a tak měl domácí favorit ještě snadnější a ulehčenou roli. Hostující gólman Dostál L. držel čisté konto celých 9 minut, ale stejně do přestávky lovil míč ze své sítě celkem 6x. Vše začal Valta M., v minutových intervalech navyšují vedení Čech J. a Branžovský M. (další posila z FK Vivy Příbram). Zanedlouho přichází další gólová tří minutovka domácího celku, a již v 16 minutě svítí na ukazateli skóre stav 6:0, mezi střelce se zapsali Drašnar O., podruhé Čech J. a také Bálek M. Hosté překonávají domácího gólmana až v závěru první půle, góly Biroše M. a Tuzara L. posílají svůj celek do poločasové přestávky s čtyřbrankovým mankem. I druhé dějství bylo opět v režii domácí Legie, a připravili soupeři stejnou porci branek jako v první půli. Hned v úvodu druhé části střílí svoji druhou branku Drašnar O., soupeř kontruje gólem Jeřábka R. Další dvě slepené branky znamenají druhý zásah pro Bálka M. a dokonaní hattricku Čecha J. Následuje snižovací branky hostujícího Jeřábka R. Mečbol na desítku proměňuje 8 minut před koncem svoji druhou brankou Valta M. Závěrečné minuty patří nejlepšímu hráči utkání, domácímu kanonýrovi Drašnarovi O., který střílí další své dvě branky. Hosté se v závěru také prosazují 2x, Tuzar L. se trefuje podruhé a mezi střelce se zapsal také kapitán Pacák M. Výborný výkon, přes 12 obdržených branek, předvedl gólman hostů Dostál L., který odvrátil vysoký debakl svého celku.

Benešovští Tenisáci porazili slánské MCE tím nejtěsnějším rozdílem, finiš hostů přinesl drama až do konce, hosté však za nepříznivého stavu 3:4 neproměnili PVK6AF, který benešovský gólman chytil. Utkání hrané v rychlém tempu přineslo domácím sérii šancí a krásné góly. Již ve 3 minutě domácí otevřeli skóre Skleničkou M. Soupeř sice srovnal stav Volfem L., ale ve zbytku první půle se trefoval již jen hostitelský celek, který si přenesl do druhé části hry dvoubrankové vedení. Postarali se o něj Rabiňák O. a Šlejmar J. Když po změně stran domácí odskočili na tříbrankový rozdíl druhou trefou Skleničky M., zdálo se být rozhodnuto. Ale domácí trochu zbytečně začali bránit náskok a bát o výsledek, fauly na jejich straně rostly. Hosté přistoupili ke hře power-play s pátým hráčem v poli a začali náskok snižovat. Dvěma góly v závěrečné osmiminutovce dramatizovali zápas, nejprve se prosadil Nykl M. a kontaktní branku střílí Zlata R. 4 minuty před koncem. Hosté ještě dostali výhodu PVK6AF, mohli utkání zremizovat, ale domácí gólman Tůma J. střelu chytil a položil tak základ výhry.

AFC Kralupy měly volno.

Střelcem kola se stal se 4 góly Drašnar O. z Příbrami. Asistentem kola, nahrával celkem na 4 branky, byl také Drašnar O.

Statistiky:

Premiérovou 100 branku Kutné Hory, ve 2 sezóně, trefil Jeřábek R.

Svou 100 branku vstřelil v 10 sezóně Zlata R. z MCE Slaný.

čekatelé: Mareš V. (Tenisáci Bn) – 1 bod do stovky 99 (56+43), 6 sezóna, Hrdlička J. (Hrasl Sl) – 3 body do stovky 97 (63+34), 5 sezóna, Landvojtovič V. (Hrasl Sl) – 4 body do stovky 96 (59+37), 5 sezóna, Rada L. (Dobřichovice) – 7 bodů do stovky 93 (52+41), 3 sezóna, Volf L. (MCE Slaný) - 4 body do čtyřstovky 396 (240+156), 12 sezóna, Nykl M. (MCE Sl) – 8 bodů do třístovky 292 (176+116), 8 sezóna. Fedrhanc A. (MCE Slaný) – 10 bodů do třístovky 290 (195+95), 5 sezóna, Pospíšil M. ml. (MCE Slaný) – 12 branek do stovky, Moravec L. (Kralupy) – 10 asistencí do dvoustovky, 16 sezóna, Drašnar O. (Příbram) – 13 asistencí do stovky, 7 sezóna

Sestava 4.kola:

Tůma J. (Benešov) – Drašnar O. (Příbram), Bálek M. (Příbram), Procházka D. (Hrasl Sl), Čech J. (Příbram)

O1A0401 AFC Kralupy: volno

O1A0402 Tenisáci Benešov - MCE Slaný 4 : 3 (3 : 1)

Rozhodčí: Klobása Michael, Kopic Miloslav Diváků: 20 Místo konání: SH Neveklov Datum konání: 30.10.2022 Výkop: 18:30 Hlavní pořadatel: Mára Lukáš Časoměřič: Pěkný Petr Zdravotník: Maříková Lucie AF: D 4/6 – H 0/3 Fair-play (trestné body): D 12 – H 5
Branky (asistence): 3. Sklenička Martin (Rabiňák Ondra), 15. Rabiňák Ondra (Průcha Štěpán), 18. Šlejmar Jakub (Průcha Štěpán), 28. Sklenička Martin (Průcha Štěpán) - 11. Volf Libor (Hnízdil Dominik), 32. Nykl Michal (Beneš Adam), 36. Zlata René (Marek Matyáš)
ŽK: Rozsypal Lukáš - Nykl Michal
Tenisáci Benešov: Tůma Jan, Mareš Václav, Šlejmar Jakub, Kožant Petr, Průcha Štěpán, Rabiňák Ondra, Sklenička Martin, Rozsypal Lukáš
MCE Slaný: Hnízdil Dominik, Volf Libor, Beneš Adam, Duda Jan, Zlata René, Nykl Michal, Marek Matyáš, Pustai Simon, Snovický Jan Nejlepší hráči: Tůma J. (Benešov), Zlata R. (MCE Sl), Průcha Š. (Benešov)

O1A0403 Hrasl Slaný - TJ Sokol Dobřichovice 8 : 1 (3 : 0)

Rozhodčí: Adámek Filip, Kalík Michal Diváků: 7 Místo konání: SH BIOS Slaný Datum konání: 28.10.2022 Výkop: 19:15 Hlavní pořadatel: Landvojtovič Jan ml. Časoměřič: Landvojtovič Jan Zdravotník: Andrlová Markéta AF: D 3/1 – H 2/1 Fair-play (trestné body): D 8 – H 5
Branky (asistence): 2. Procházka David, 6. Hájek Tomáš (Klusáček Petr), 16. Peška Jan (Eichler Tomáš), 22. Kuba Ondřej (Peška Jan), 29. Procházka David (Eichler Tomáš), 33. Eichler Tomáš (Landvojtovič Vít), 39. vlastní, 40. Procházka David (Kuba Ondřej) - 29. Kalvoda Ondřej
ŽK: Peška Jan, Eichler Tomáš - Babiak Matyáš
Hrasl Slaný: Klusáček Petr, Peška Jan, Landvojtovič Vít, Hájek Tomáš, Kuba Ondřej, Procházka David, Eichler Tomáš
TJ Sokol Dobřichovice: Geissler Jiří, Seidler Zdeněk, Kalvoda Ondřej, Chadima Miroslav, Beránek Daniel, Halenka Jakub, Román Jiří, Babiak Matyáš Nejlepší hráči: Román J. (Dobřichovice), Klusáček P., Hájek T. (oba Hrasl Sl)

O1A0404 Legie Příbram - N.P.C. Kutná Hora 12 : 6 (6 : 2)

Rozhodčí: Chyba Michal, Čikara Petr Diváků: 20 Místo konání: SH Příbram Datum konání: 28.10.2022 Výkop: 20:45 Hlavní pořadatel: Kvasnica Lukáš Časoměřič: Šinágl Miroslav Zdravotník: Mezera Petr AF: D 4/3 – H 3/1 Fair-play (trestné body): D 7 – H 4
Branky (asistence): 9. Valta Michal (Drašnar Ondřej), 10. Čech Jonáš (Drašnar Ondřej), 11. Branžovský Marek (Drašnar Ondřej), 14. Drašnar Ondřej (Bálek Matěj), 15. Čech Jonáš, 16. Bálek Matěj (Branžovský Marek), 21. Drašnar Ondřej (Vančát Milan), 28. Bálek Matěj (Venta Václav), 29. Čech Jonáš (Bálek Matěj), 32. Valta Michal (Drašnar Ondřej), 37. Drašnar Ondřej (Chytka František), 39. Drašnar Ondřej - 18. Biroš Martin (Vojtíšek Matěj), 19. Tuzar Lukáš, 27. Jeřábek Radim, 30. Jeřábek Radim (Pacák Martin), 38. Tuzar Lukáš, 39. Pacák Martin (Jeřábek Radim)
Legie Příbram: Vančát Milan, Venta Václav, Valta Michal, Drašnar Ondřej, Čech Jonáš, Chytka František, Bálek Matěj, Branžovský Marek
N.P.C. Kutná Hora: Dostál Lukáš, Pacák Martin, Vojtíšek Matěj, Jeřábek Radim, Tuzar Lukáš, Biroš Martin Nejlepší hráči: Drašnar O. (Příbram), Dostál L. (Kutná Hora), Bálek M. (Příbram)