Události 6.kola

Slánský Hrasl remizuje další zápas, po ztrátě tříbrankového vedení s kralupským AFC nakonec v závěru alespoň remizuje, hosté přes ztrátu vyloučeného brankáře přiváží bod. Střelecké dostihy v Příbrami se slánským MCE vyhrála domácí Legie zejména díky ostrostřelci Drašnarovi O., který zařídil polovinu branek. První bodový zisk pro kutnohorský N.P.C. v duelu s dobřichovickými Sokoly, hosté smazali tříbrankové manko a minutu před koncem si vystřelili remízu i díky hattricku kanonýra Obermajera L. Na čele soutěže s těsným náskokem zůstávají benešovští Tenisáci, kteří měli tentokrát volný los. Na čele aktivity zůstává stále s velkým náskokem benešovský kanonýr Průcha Š. 13+13, který zároveň ovládá i střelce. Soutěž fair-play zatím vede Kutná Hora.

Statistiky

V dalším kole dopadl souboj domácí – hosté o něco lépe pro domácí celky v poměru 1 2 0. Na domácí palubovce získala plný počet bodů jen Příbram, ta připravila MCE Slaný dvoucifernou porážku a v tomto utkání padlo i nejvíce branek, celkem 19. Ostatní dvě utkání skončily nerozhodně a o rozdělování bodů shodně rozhodovaly předposlední minuty utkání. K zápasům nastoupilo celkem 47 hráčů, nejvíce jich nominovaly Kralupy, a to 9, nejméně jich nasadily Příbram a Kutná Hora, jen po 7. Vstřeleno bylo celkem 37 branek (průměr na zápas 12,33), domácí jich vstřelili 21 (průměr na zápas 7,00), hosté se trefili 16x (průměr na zápas 5,33). Toto kolo sledovalo celkem pouhých 18 diváků, nejvíce jich našlo cestu do dobřichovické haly, a to 10. Tentokrát to bylo s fauly opatrné, žádný celek nedostal výhodu PVK6AF. Uděleno bylo celkem 5 žlutých karet. Předčasně pod sprchy, po červené kartě, museli odejít hned dva gólmani, příbramský a kralupský. Nejvíce akumulovaných faulů posbíral Hrasl Slaný, a to 9, nejslušnějším celkem v této činnosti byla Příbram, se 4 fauly.

Slánský Hrasl si rozděluje body s Kralupským AFC, hosté, přes ztrátu vyloučeného brankáře, smazávají tříbrankové manko, domácí nakonec vybojují bod minutu před koncem. Vyrovnané utkání plné nasazení a zdravě vyhecované se hrálo poměrně dlouho se stavem 0:0. První vzrušení přichází ve 13 minutě, kdy je vyloučen kralupský gólman Hamák D, ale slánští přesilovku nevyužívají. Na první změnu skóre se muselo čekat až do 16 minuty, kdy jdou domácí do vedení Kubou O. Před přestávkou přidává pojistku brankář Hrdlička J. a tak jdou daleko spokojenější do pauzy domácí hráči. Hned v úvodu druhého dějství přichází třetí úder hostitele od Klusáčka P. Hosté ale v té samé minutě snižují Bednárikem J. Po půlhodině hry hosté dvěma slepenými góly Schneidera P. a Moravce L. dorovnávají manko a zanedlouho jdou dokonce i do vedení, 4 minuty před koncem ho zařizuje Menčl D. Domácí však nechtěli úplně ztratit dobře rozehrané utkání a minutu před koncem alespoň srovnávají druhou trefou Klusáčka P. Hrasl poslední dva zápasy jen remizoval a přenechal vedení v soutěži Benešovu, má dva pětigólové střelce, kapitána Pešku J. a Procházku D. Kralupy na cizí palubovce získávají 5 bod (1 2 0) a jsou průběžné čtvrté, nejlepším střelcem klubu je s 5 góly Valda D.

Přestřelka na příbramské palubovce vyzněla lépe pro domácí Legii, která si v duelu se slánským MCE získala dostatečný náskok ještě do poločasu, ve druhém poločase po vyloučení domácího gólmana se hra vyrovnala, ale hosté ztrátu nedohnali, celou polovinu branek hostitele zařídil Drašnar O., hattrick připojil Riegel J. V 1 poločase byli domácí herně i střelecky jasně lepším celkem, daleko lépe proměňovali i své šance, poklidný průběh bez ostřejších soubojů. Domácí měli raketový start a brzy vedli o dvě branky, které trefili Drašnar O. a Riegel J. O další navýšení náskoku se postaral svou druhou brankou Riegel J., hosté kontrovali gólem Pospíšila M. ml. Další minuty patřily domácímu kanonýrovi Drašnarovi O., který se trefil hned třikrát po sobě a Riegel J. stihl do poločasu svůj hattrick. Poslední slovo první půle měli hosté, kosmetická úprava skóre Nyklem M. znamenala poločasovou pětibrankovou ztrátu. Ofenzivní manévry domácího celku trochu přibrzdilo vyloučení brankáře Vančáta M. po 2 ŽK, hosté snižují Zlatem R., poté si domácí při vlastním oslabení střílí vlastence. Osmou branku Legie střílí z penalty Tošovský J. (posila z HFK Příbram), mečbol na desítku připravuje Čech J. pro Drašnara O., který těsně před koncem střílí i svoji šestou branku. Domácí účet zakončuje opět Tošovský J. a opět z penalty. Hosté snižují hrozivý stav dvěma góly Svačiny P. a Volfem L. Příbram doma vše válcuje, ale to jsou všechny získané body, dva starty stačí Drašnarovi O. k nejlepšímu střelci klubu s 10 góly. MCE Slaný stále čeká na plný bodový zisk (dosud má jen dvě domácí remízy), 100 % v bodové aktivitě je Volf L., nejlepší střelec klubu se 6 góly.

Kutnohorské N.P.C. se rozchází smírně s dobřichovickými Sokoly, dva rozdílné poločasy, hosté po změně stran díky dvojici Obermajer L. 3+0, Rada L. 0+3 doženou brankovou ztrátu, vyrovnávací trefa přichází minutu před koncem. Ze začátku utkání byla vidět na domácím týmu určitá nervozita, ale i chuť konečně urvat vítězství na domácí palubovce, což se jim v začátku utkání docela dařilo, ale první branku vstřelili až v 10 minutě Laštovkou D. Domácí pokračovali v tlaku a Mukařovský připravil další gólovku, tentokrát pro Biroše M. Hosté byli opaření až do 15 minuty, kdy se hra přelévala z jedné strany na druhou, ale nic se nedělo, protože hráli prim oba gólmani, či se zakončovalo vedle. Po čtvrthodině hry udeřili opět domácí, po hezké akci zakončoval do prázdné Tuzar L. Další tlak hostitelského celku navýšení nepřinesl, naopak se střelecky probudili také hosté, z rychlého protiútoku se trefil Halenka J. Druhý poločas začal překvapivě náporem hostí, protože začal úřadovat Rada L., který měl prsty ve třech asistencích. Tento hráč již minutu po přestávce nahrál na kontaktní branku Románovi J. Poté si vzali slovo domácí kapitánem Pacákem M. a na světě bylo opětovné dvoubrankové vedení. Zdálo se, že hosté již nedokáží reagovat, ale opak byl pravdou, sebrali zbytek sil Obermajer L. dvěma góly srovnává stav 7 minut před koncem. Pro domácí to byla trochu nečekaná sprcha, ale Tuzar L. se trefuje podruhé a vrací vedení hostiteli. Bojovnost hostů ale nakonec slavila úspěch, i když vypadali unaveně, zabrali a odměnou jim byla vyrovnávací branka Obermajera L. (dokonaný čistý hattrick) minutu před koncem. Kutná Hora měla blízko k první výhře, ale musela se spokojit i s jedním bodem, Tuzar L. si vystřelil nejlepšího střelce klubu, trefil se celkem 4x. Dobřichovice vezou z cizí palubovky první bod, nejlepší střelcem klubu je Rada L. s 11 góly.

Střelcem kola se stal se 6 góly Drašnar O. z Příbrami. Asistenty kola, nahrávali celkem na 3 branky, byli Tošovský J. z Příbrami a Rada L. z Dobřichovic.

Statistiky:

Svůj čtyřstý bod aktivity, nyní 401 (243+158) si ve 12 sezóně vystřelil Volf l. z MCE Slaný.

čekatelé: MCE Slaný – 8 branek do osmnáctistovky, 14 sezóna, Kralupy – 13 branek do dvoutisícovky, 16 sezóna, Tošovský J. (Příbram) – 1 branka do stovky, 5 sezóna, Hrdlička J. (Hrasl Sl) – 2 body do stovky 98 (64+34), 5 sezóna, Landvojtovič V. (Hrasl Sl) – 1 bod do stovky 99 (61+38), 5 sezóna, Nykl M. (MCE Sl) – 4 body do třístovky 296 (178+118), 8 sezóna. Fedrhanc A. (MCE Slaný) – 10 bodů do třístovky 290 (195+95), 5 sezóna, Pospíšil M. ml. (MCE Slaný) – 11 branek do stovky, Moravec L. (Kralupy) – 9 asistencí do dvoustovky, 16 sezóna, Drašnar O. (Příbram) – 11 asistencí do stovky, 7 sezóna

Sestava 6.kola:

Hrdlička J. (Hrasl Slaný) 2x – Drašnar O. (Příbram) 2x, Tošovský J. (Příbram), Obermajer L. (Dobřichovice) 2x, Tuzar L. (Kutná Hora)

O1A0601 Tenisáci Benešov: volno

O1A0602 Hrasl Slaný - AFC Kralupy 4 : 4 (3 : 1)

Rozhodčí: Stádník Vladimír, Říha Jaroslav Diváků: 3 Místo konání: SH BIOS Slaný Datum konání: 11.11.2022 Výkop: 19:15 Hlavní pořadatel: Bardoň Lukáš Časoměřič: Landvojtovič J. Zdravotník: Snovická Jindra AF: D 1/5 – H 4/5 Fair-play (trestné body): D 6 – H 13
Branky (asistence): 16. Kuba Ondřej (Landvojtovič Jan ml.), 18. Hrdlička Jiří (Landvojtovič Vít), 23. Klusáček Petr, 39. Klusáček Petr (Kuba Ondřej) - 23. Bednárik Jan (Moravec Lukáš), 31. Schneider Pavel (Bednárik Jan), 32. Moravec Lukáš (Bednárik Jan), 36. Menčl Dominik
ČK: 0 - Hamák Daniel
Hrasl Slaný: Hrdlička Jiří, Peška Jan, Procházka David, Kuba Ondřej, Landvojtovič Jan ml., Hájek Tomáš, Landvojtovič Vít, Klusáček Petr
AFC Kralupy: Hamák Daniel, Tetiva Martin, Bednárik Jan, Moravec Lukáš, Valda David, Schneider Pavel, Menčl Dominik, Harmáček Daniel, Junek Petr Nejlepší hráči: Menčl D. (Kralupy), Klusáček P., Hrdlička J. (oba Hrasl Sl)

O1A0603 Legie Příbram - MCE Slaný 12 : 7 (7 : 2)

Rozhodčí: Kalík Michal, Novotný Lukáš Diváků: 5 Místo konání: SH Příbram Datum konání: 11.11.2022 Výkop: 20:45 Hlavní pořadatel: Kvasnica Lukáš Časoměřič: Šperer Josef Zdravotník: Mezera Petr AF: D 2/2 – H 2/4 Fair-play (trestné body): D 10 – H 10
Branky (asistence): 2. Drašnar Ondřej (Tošovský Jakub), 3. Riegel Jan (Čech Jonáš), 8. Riegel Jan (Drašnar Ondřej), 13. Drašnar Ondřej (Tošovský Jakub), 14. Drašnar Ondřej (Riegel Jan), 19. Drašnar Ondřej (Riegel Jan), 20. Riegel Jan, 28. Tošovský Jakub, 31. Čech Jonáš (Drašnar Ondřej), 35. Drašnar Ondřej (Tošovský Jakub), 39. Drašnar Ondřej (Kvasnica Michael), 40. Tošovský Jakub - 10. Pospíšil Miroslav ml. (Nykl Michal), 20. Nykl Michal (Volf Libor), 23. Zlata René, 27. vlastní, 34. Svačina Petr (Zlata René), 37. Svačina Petr, 40. Volf Libor
ŽK: Kvasnica Michael - Hnízdil Dominik, Zlata René ČK: Vančát Milan - 0
Legie Příbram: Vančát Milan, Valta Michal, Kvasnica Michael, Tošovský Jakub, Drašnar Ondřej, Čech Jonáš, Riegel Jan
MCE Slaný: Hnízdil Dominik, Volf Libor, Zlata René, Beneš Adam, Nykl Michal, Pospíšil Miroslav ml., Snovický Jan, Svačina Petr Nejlepší hráči: Drašnar O. (Příbram), Svačina P. (MCE Sl), Tošovský J. (Příbram)

O1A0604 N.P.C. Kutná Hora - TJ Sokol Dobřichovice 5 : 5 (3 : 1)

Rozhodčí: Vala Luboš, Hervert Pavel Diváků: 10 Místo konání: SH Kutná Hora Datum konání: 13.11.2022 Výkop: 18:00 Hlavní pořadatel: Vokoun Radek Časoměřič: Lagron Michal Zdravotník: Šibrava Miroslav AF: D 3/2 – H 3/3 Fair-play (trestné body): D 5 – H 8
Branky (asistence): 10. Laštovka David (Mukařovský David), 11. Mukařovský David (Biroš Martin), 15. Tuzar Lukáš (Laštovka David), 25. Pacák Martin (Tuzar Lukáš), 35. Tuzar Lukáš (Tugsmandakh Munkhbayasak) - 16. Halenka Jakub (Meloun Jan), 21. Román Jiří (Rada Lukáš), 29. Obermajer Ladislav (Rada Jan), 33. Obermajer Ladislav (Rada Lukáš), 39. Obermajer Ladislav (Rada Lukáš)
ŽK: 0 - Román Jiří
N.P.C. Kutná Hora: Dostál Lukáš, Pacák Martin, Laštovka Lukáš, Laštovka David, Mukařovský David, Tuzar Lukáš, Biroš Martin, Tugsmandakh Munkhbayasak
TJ Sokol Dobřichovice: Geissler Jiří, Halenka Jakub, Rada Jan, Obermajer Ladislav, Rada Lukáš, Román Jiří, Meloun Jan Nejlepší hráči: Obermajer L., Rada L. (oba Dobřichovice), Tuzar L. (K. Hora)