Události 7.kola

Šlágr kola o vedení v soutěži vyhrál nekompletní Hrasl Slaný, který vyloupil neveklovskou palubovku benešovských Tenisáků vítězným gólem v závěru hry, zasloužené body, o které se postaral čistým hattrickem Landvojtovič V. Kralupské AFC se štěstím přehrávají na své palubovce příbramskou Legii brankou ze závěrečné vteřiny zápasu, nekompletní hosté doplatili na neproměňování šancí. Přestřelku u slánského MCE oslabené kutnohorské N.P.C. nezvládlo, sice vstřelilo 8 branek, ale 15x inkasovalo a nadále čeká na první výhru v soutěži, demolici hostů režírovala dvojice Volf L. 6+2, Fedrhanc A. 4+1. Na čele aktivity je stále s dostatečným náskokem benešovský kanonýr Průcha Š. 14+14. Soutěž fair-play nyní vede dvojice Kutná Hora, Příbram.

Statistiky

V dalším kole dopadl souboj domácí – hosté lépe pro domácí celky v poměru 2 0 1. Na cizí palubovce uspěl jen slánský Hrasl v Neveklově. Rekordní počet branek přišel ze Slaného, kde diváci viděli v duelu MCE s Kutnou Horou celkem 23 branek (15:8). Další dva zápasy skončily nejtěsnějším vítězstvím, rozhodující brankou v závěru zápasů. K utkáním nastoupilo celkem 43 hráčů (zatím nejméně), nejvíce jich nominovalo MCE Slaný, a to 9, nejméně jich nasadily všechny hostující celky, Kutná Hora, Příbram a Hrasl Slaný, jen po 6. Vstřeleno bylo celkem 37 branek (průměr na zápas 12,33), domácí jich vstřelili 22 (průměr na zápas 7,33), hosté se trefili 15x (průměr na zápas 5,00). Toto kolo sledovalo celkem 38 diváků, nejvíce jich našlo cestu do neveklovské haly, a to 21. Dva celky dostaly jednu výhodu PVK6AF, ale ani jeden ze slánských celků ji nevyužil. Uděleny byly celkem jen 3 žluté karty. Po dvou posledních kolech se opět hrálo slušně, bez vyloučení. Nejvíce akumulovaných faulů posbíral Benešov, a to 11, nejslušnějším celkem v této činnosti byla Příbram, jen se 2 fauly.

Brankové hody na slánské palubovce vyhrálo MCE, které přestřílelo kutnohorské N.P.C., rychlé vedení domácích, soupeř bojoval celou půlhodinu, než mu došli síly, slánskou ofenzivu řídila dvojice Volf L. 6+2, Fedrhanc A 4+1. Úvod utkání vyšel hostiteli skvěle, brzy měl díky dvěma trefám Volfa L. náskok, který ještě po 10 minutách hry navýšil Fedrhanc A. Soupeř sice snižuje kapitánem Pacákem M. a prakticky ve zbytku první půle si domácí stále udržují minimálně dvoubrankové vedení, další branky připojují Novotný F. a již po 16 minutách je na světě hattrick Volfa L., hosté kontrují góly Mukařovského D. a Laštovky L., mají tak v polovině utkání dvoubrankové manko. Podobný ráz nabídla i první polovina druhého dějství, hosté neustále reagují na náskok svého hostitele, Volf L. střílí svoji čtvrtou branku, hattrick si zkompletuje Fedrhanc A. Reakce hostů je o jeden zásah lepší, po další trefě Mukařovského D. se mezi střelce zapisují také Munhbayasakh M. s Birošem M. a ve 31 minutě hosté dosahují i kontaktní branky opět Laštovkou L. Bohužel hosté mají jen jednoho hráče na střídání a postupně jim začali docházet síly. Domácí větší drama nedovolili a šesti góly během 7 minut definitivně lámou odpor soupeře, Volf L. připojuje další své dvě branky, dalšími úspěšnými zakončovateli byli Marek M., Fedrhanc A. počtvrté, Koula Š. a svou druhou branku střílí i Novotný F. V poslední minutě se oba celky trefují ještě jednou, na slánské straně Beneš A., u hostů zakončuje divoké skóre utkání svoji druhou trefou Pacák M. V utkání byla k vidění celá řada hezkých akcích, ale přes velký počet branek i dost dalších neproměněných šancí. MCE Slaný se mohlo konečně zaradovat z první výhry v soutěži a nadále mu patří 6 místo tabulky, 100 % v bodové aktivitě je Volf L. 12+9, druhý hráč celkové aktivity. Kutná Hora na výhru stále čeká a zbytek soutěže se stále vzdaluje, nejlepším střelcem klubu je Mukařovský D. s 5 góly.

Dramatické utkání s neskutečným, ale vítězným závěrem připravilo kralupské AFC v duelu s příbramskou Legií, hosté smazali dvoubrankové manko, ale nakonec brankou v poslední vteřině se z výhry radují domácí, hosté doplatili na neproměňování šancí, paní štěstěna byla na straně hostitele. Utkání hrané ve vysokém tempu, staronový příbramský nováček byl techničtější, ale v 7 minutě jdou do vedení domácí po střele Valdy D. Zanedlouho připojuje pojistku Koláček T. Vzhledem k tomu, že hosté své příležitosti zahazují, drží domácí gólman Heimrath P. čisté konto. Střelecké prokletí hosté lámou až po 28 minutách hry, kontaktní brankou Venty V. Domácím brzy vrací dvoubrankové vedení Vymětalík V. Příbramští, hrající s jediným náhradníkem, však nadále bojují a odměnou jim jsou dvě slepené branky Pohořálka M. a opět Venty V., které znamenají srovnání stavu. Utkání již spěje k remízovému konci, ale v poslední vteřině dostává kralupský kanonýr Vymětalík V. se štěstím počtvrté míč za příbramského gólmana Švarce J. a mohou se radovat z plného bodového zisku. Smolné utkání pro Legii, která nastoupila nekompletní, ale doplatila na nepřesnou koncovku. Kralupy třetí výhrou v soutěži přeskakují právě Příbram, nejlepším kralupským hráčem aktivity je Valda D. 6+5. Příbram venku ve třech vystoupeních nebodovala a pohoršila si na čtvrté místo, nejlepším jejím hráčem je Drašnar O. 10+6, jemuž na tento zisk dvě utkání.

Přímý souboj o vedení v soutěží mezi domácími benešovskými Tenisáky a slánským Hraslem skončil nakonec těsnou výhrou slánských, kteří si vystřelil všechny body v samotném závěru utkání, čistý hattrick slánského Landvojtoviče V.. Vyrovnaný duel, nesmírně bojovný, plný emocí, ale i férové hry, přinesl nakonec zaslouženou výhru hostům. Do utkání lépe vstoupili domácí, již ve 3 minutě se prosadil jejich nejlepší hráč Průcha Š. Soupeř hrající s jediným náhradníkem, ale rychle zareagoval Landvojtovičem V., který čistým hattrickem během 10 minut otáčí stav ve prospěch Hraslu. Hosté měli další šance, kdy mohli své vedení pojistit, ale ty neproměňovali. Přišel pro trest v podobě kontaktní branky hostitele těsně před přestávkou od Matouška M. Ve druhé části hry domácí brzy srovnali stav kapitánem Marešem V., ale hráli nedisciplinovaně, kumulovali AF a soupeři nabídli jeden PVK6AF, který ale neproměnili. To je ale nakonec nemuselo moc mrzet, neboť 3 minuty před koncem trefil všechny body pro Hrasl Procházka D. Hrasl střídá právě Benešov na čele soutěže, nyní má dvoubodový náskok, nejlepším střelcem je se 6 góly Procházka D., v klubové aktivitě vládne kapitán Peška J. 5+5. Benešov ztrácí podruhé body, poprvé na své neveklovské palubovce, pozici lídra aktivity soutěže i střelců si nadále udržuje Průcha Š. 14+14.

Střelcem kola se stal se 6 góly Volf L. z MCE Slaný. Asistenty kola, nahrávali celkem na 3 branky, byli Mukařovský D. z Kutné Hory a dva hráči MCE Slaný Beneš A. a Nykl M.

Statistiky:

1800 branku MCE Slaný střílí ve 14 sezóně Fedrhanc A.

Svůj 100 bod aktivity, nyní 102 (64+38) získává v 5 sezóně Landvojtovič V. z Hraslu Slaný.

čekatelé: Kralupy – 9 branek do dvoutisícovky, 16 sezóna, Tošovský J. (Příbram) – 1 branka do stovky, 5 sezóna, Hrdlička J. (Hrasl Sl) – 1 bod do stovky 99 (64+35), 5 sezóna, Nykl M. (MCE Sl) – 1 bod do třístovky 299 (178+121), 8 sezóna. Fedrhanc A. (MCE Slaný) – 5 bodů do třístovky 295 (199+96), 5 sezóna, Pospíšil M. ml. (MCE Slaný) – 11 branek do stovky, Moravec L. (Kralupy) – 9 asistencí do dvoustovky, 16 sezóna, Drašnar O. (Příbram) – 11 asistencí do stovky, 7 sezóna

Sestava 7.kola:

Hrdlička J. (Hrasl Slaný) 3x – Volf L. (MCE Slaný) 2x, Fedrhanc A. (MCE Slaný), Mukařovský D. (Kutná Hora), Landvojtovič V. (Hrasl Slaný)

O1A0701 TJ Sokol Dobřichovice: volno

O1A0702 MCE Slaný - N.P.C. Kutná Hora 15 : 8 (5 : 2)

Rozhodčí: Bázler Jiří, Říha Jaroslav Diváků: 10 Místo konání: SH BIOS Slaný Datum konání: 18.11.2022 Výkop: 19:30 Hlavní pořadatel: Snovický Jan Časoměřič: Staněk Ladislav Zdravotník: Snovická Jindra AF: D 5/3 – H 2/6 Fair-play (trestné body): D 12 – H 10
Branky (asistence): 3. Volf Libor (Nykl Michal), 5. Volf Libor (Beneš Adam), 10. Fedrhanc Adam (Nykl Michal), 15. Novotný Filip (Fedrhanc Adam), 16. Volf Libor (Pustai Simon), 22. Volf Libor, 25. Fedrhanc Adam (Nykl Michal), 26. Fedrhanc Adam (Beneš Adam), 31. Marek Matyáš (Beneš Adam), 32. Volf Libor, 33. Volf Libor (Novotný Filip), 36. Fedrhanc Adam (Volf Libor), 38. Koula Štěpán (Volf Libor), 39. Novotný Filip (Marek Matyáš), 40. Beneš Adam (Marek Matyáš) - 11. Pacák Martin (Mukařovský David), 15. Mukařovský David (Biroš Martin), 20. Laštovka Lukáš (Biroš Martin), 23. Mukařovský David (Pacák Martin), 26. Tugsmandakh Munkhbayasak, 29. Biroš Martin (Mukařovský David), 31. Laštovka Lukáš (Mukařovský David), 40. Pacák Martin (Laštovka Lukáš)
ŽK: Pustai Simon, Nykl Michal - Pacák Martin
MCE Slaný: Pustai Simon, Volf Libor, Nykl Michal, Fedrhanc Adam, Novotný Filip, Beneš Adam, Koula Štěpán, Marek Matyáš, Říčka Jiří ml.
N.P.C. Kutná Hora: Dostál Lukáš, Pacák Martin, Mukařovský David, Laštovka Lukáš, Tugsmandakh Munkhbayasak, Biroš Martin Nejlepší hráči: Volf L. (MCE Sl), Mukařovský D. (K. Hora), Fedrhanc A. (MCE Sl)

O1A0703 AFC Kralupy - Legie Příbram 4 : 3 (2 : 0)

Rozhodčí: Pejša Tomáš, Svoboda Richard Diváků: 7 Místo konání: SH Kralupy Datum konání: 20.11.2022 Výkop: 18:00 Hlavní pořadatel: Listík Petr Časoměřič: Moravec Aleš Zdravotník: Koláček Tomáš AF: D 0/3 – H 2/0 Fair-play (trestné body): D 3 – H 2
Branky (asistence): 7. Valda David (Heimrath Pavel), 12. Koláček Tomáš (Valda David), 30. Vymětalík Vladimír (Bednárik Jan), 40. Vymětalík Vladimír (Tetiva Martin) - 28. Venta Václav (Bálek Matěj), 32. Pohořálek Michal (Venta Václav), 33. Venta Václav (Zákoucký Matěj)
AFC Kralupy: Heimrath Pavel, Vymětalík Vladimír, Valda David, Harmáček Daniel, Šaroch Michal, Tetiva Martin, Koláček Tomáš, Bednárik Jan
Legie Příbram: Švarc Jan, Zákoucký Matěj, Bálek Matěj, Pohořálek Michal, Venta Václav, Valta Michal Nejlepší hráči: Bálek M. (Příbram), Vymětalík V. (Kralupy), Venta V. (Příbram)

O1A0704 Tenisáci Benešov - Hrasl Slaný 3 : 4 (2 : 3)

Rozhodčí: Horák Matěj, Polák Ivo Diváků: 21 Místo konání: SH Neveklov Datum konání: 20.11.2022 Výkop: 18:00 Hlavní pořadatel: Sklenička Martin Časoměřič: Pěkný Petr Zdravotník: Fraňková Monika AF: D 5/6 – H 2/4 Fair-play (trestné body): D 11 – H 6
Branky (asistence): 3. Průcha Štěpán (Šlejmar Jakub), 19. Matoušek Milan (Průcha Štěpán), 23. Mareš Václav (Šlejmar Jakub) - 5. Landvojtovič Vít (Peška Jan), 8. Landvojtovič Vít (Klusáček Petr), 15. Landvojtovič Vít (Hrdlička Jiří), 37. Procházka David (Klusáček Petr)
Tenisáci Benešov: Franěk Michal, Mareš Václav, Šlejmar Jakub, Matoušek Milan, Rabiňák Ondra, Navrátil Lukáš, Průcha Štěpán, Kožant Petr
Hrasl Slaný: Procházka David, Peška Jan, Hrdlička Jiří, Hájek Tomáš, Klusáček Petr, Landvojtovič Vít Nejlepší hráči: Hrdlička J., Landvojtovič V., Klusáček P. (všichni Hrasl Sl)