Události 3.kola:

Po třech odehraných kolech se na čele soutěže osamostatnil F.C. Brandýsek, který opět střelecky znemožnil dalšího soupeře, rekordních 19 branek inkasoval Atlantic Rakovník. Čtyři celky mají po dvou výhrách v pořadí PK Třebusice, Brazil Kladno, R.S.C. Čechie Slaný a Atlantic Rakovník. Bez bodu je zatím Sokol Dobřichovice, na první výhru čekají také AFC Kralupy. Druhé poločasy přinesly výhry Třebusicím s přeloučskými Mazáky a kladenskému Brazilu v AFC Kralupech. 18 branek bylo k vidění mezi slánským MCE a dobřichovickými Sokoly, přestřelku lépe zvládli slánští. První výhru má i příbramská Viva, která bodovala u slánské Čechie. Do čela aktivity se prostřílel Tesař T. z Brandýsku 16 (8+8), nejlepším střelcem je Hink J. z Třebusic 12 tref a nejlepším asistentem je Kroc L. z Brandýsku, který připravil 9 branek.

Statistiky: v třetím kole byly mírně úspěšnější hostující celky v poměru 2 0 3, neporazitelnost domácích tvrzí si zajistily jen Brandýsek a MCE Slaný. Také toto kolo urodilo dva dvouciferné výsledky, Brandýsek rekordním výsledkem 19 vstřelených branek znemožnil Atlantic Rakovník (v tomto utkání také padlo nejvíce branek a to 24) a Sokol Dobřichovice inkasoval u MCE Slaný 11 gólů. K utkáním nastoupilo celkem 81 hráčů, nejvíce jich opět nominoval FC Mazáci Přelouč (pokaždé maximální počet 14), nejméně PK Třebusice a Atlantic Rakovník, po 7. Celkem bylo vstřeleno rekordních 73 branek (průměr na zápas 14,60), domácí jich vstřelili 41, také rekord (průměr na zápas 8,20), hosté se trefili 32x (průměr na zápas 6,40). Druhé kolo sledovalo celkem rekordních 175 diváků, nejvíce si jich našlo cestu do přeloučské haly, a to 60. Uděleno bylo celkem 8 žlutých karet. Předčasně do sprch museli dva hráči, červeného žolíka uviděli Drašnar O. z Vivy a Kott T. z Brazilu. Nejvíce akumulovaných faulů posbíraly Třebusice, celkem 12, nejslušnějším celkem v této činnosti byly Dobřichovice se 4 fauly.

Třebusice otočily stav s domácími přeloučskými Mazáky až v posledních minutách utkání, opět řádil kanonýr Hink, domácí nevyužily výhodu širšího početního kádru. Vyrovnané utkání, ve kterém jako první dal o sobě poprvé v tomto utkání vědět hostující kanonýr Hink v 8 minutě hry. Domácí opět nasadili maximální počet 14 hráčů, a ještě do poločasu strhli vedení na svoji stranu. Nejprve ve 13 minutě vyrovnal Machačný a tři minuty před poločasovým hvizdem zařídil těsné vedení Janecký. Po změně stran už se zdálo že domácí využijí početní hráčskou převahu a svého soupeře přehrají. Hostům hrajícím jen se dvěma hráči na střídání začali ubývat síly, ale tentokrát vyhrála jejich zkušenost. V závěru jejich kapitán a ostrostřelec Hink využil několika zaváhání domácích hráčů v obraně a třemi góly během tří minut vrátil svému celku vedení, které znamenalo i plný bodový zisk. Na domácí straně se Janecký trefil ve všech třech odehraných utkáních, nyní (1+0), to ale na body nestačilo. Hostující kanonýr Hink si drží čtyřgólový průměr ze všech odehraných utkáních, nyní (4+0) a táhne svůj celek za výhrami.

Brandýsek si na domácí kladenské palubovce pohrál s nekompletním rakovnickým Atlanticem a nadělil mu rekordním 19 branek, domácí si dobře potrénovali střelbu a zapotili zapisovatele utkání. Klidné utkání za výrazné převahy domácího celku, která střílel od prvních minut jednu branku za druhou. Kanonádu otevřel ve 3 minutě Houha, brzy navýšil vedení kapitán Tesař. Další zásahy do rakovnické sítě přišly až po 10 minutách hry, postupně se trefili Tesař, Toman, Kroc L., opět Toman s Krocem L. Hosté se zmohli těsně před přestávkou jen na čestný úspěch Beneš. Ani po změně stran domácí nepolevili ve střelbě, trefil se Růžička, mečbol na desítku si připravil sám Muller. Druhou desítku odstartoval Kroc L., dvě další branky trefil Tesař, jednu Toman, další tři si připojil Muller, jednu ještě Houha. Hosté byli nebezpeční hlavně z brejků, domácí obranu prověřoval Hejda, který se trefil 2x, porážku trochu mírnili ještě Beneš a Žalud. Brandýsek pokračuje v gólových hodech Muller (6+2), Tesař (3+4), Toman (4+1) třetí výhra 45 vstřelených branek. Rakovník poprvé klopýtl, Hejda (2+1).

Příbramská Viva zcela zaslouženě vyloupila slánskou Čechii, hosty nezastavilo ani vyloučení Drašnara, hostitelskému celku nepomohla, kromě přesilovky, ani power-play. Od začátku byli aktivnější hosté a byli to také oni, kteří otevřeli skóre v 9 minutě Řezáčem. Ve 13 minutě sice domácí vyrovnali Průchou, ale další zásah do poločasu již nepřidali, naopak sami ještě třikrát inkasovali. Během dvou minut pokořili domácího gólmana Havelka, Drašnar a opět Havelka. Hosté si náskok hlídali i po změně stran. Domácím hned v úvodu se naskytla příležitost utkání zdramatizovat, po snížení Průchou měli výhody přesilové hry, po vyloučení Drašnara, ale tu nevyužili ke vstřelení kontaktního gólu a bylo definitivně rozhodnuto. Hosté si vrátili tříbrankové vedení Kuncem. V závěru padaly branky střídavě na obou stranách, domácím nevyšla ani závěrečná power-play, při níž inkasovali ještě dvakrát. Na Řehákovo snížení zareagoval soupeř dvěma góly od Řezáče a Havelky (zkompletovaný hattrick). Domácí ještě snížili Náprstkem, ale poslední slovo měli opět hosté, Řezáč trefil v závěrečné minutě také hattrick. Viva získala první výhru, kterou zařídili svými hattricky Řezáč (3+3) a Havelka (3+0). Domácí zažili první prohru, kterou neodvrátil ani Průcha (2+0).

Přestřelku u slánského MCE s dobřichovickými Sokoly zvládly lépe domácí, hosté zlobili jen v úvodní čtvrthodině hry, poté již dominoval hostitelský celek. Oba celky čekaly na svoji první výhru, lepší vstup do utkání měli hosté. Jako první provedl změnu skóre ve 2 minutě hostující Onderka. Domácí sice odpověděli vyrovnávací brankou Volfa, ale byl to opět Onderka, který vrátil svému celku vedení, které ještě navýšil Plzák. Slánští kontrovali kontaktní brankou Pospíšila M. ml., ale po 10 minutách hry hosté znovu vedli o dvě branky po trefě Šlapáka. Poté však hostům jako by zvlhnul střelecký prach a nastal ještě do poločasové přestávky velký obrat. Nejprve snížil Maroušek a Pospíšil J. ml. srovnal stav, poté v minutových intervalech strhli vedení na domácí stranu Zíma s Volfem. Po změně stran hostům ještě svitla naděje v podobě snížení Obermajerem, ale domácí pokračovali ve zlepšeném výkonu a žádné další drama nepřipustili. Své druhé trefy si připsali Zíma s Marouškem, další dva zásahy stihl i Pospíšil M. ml. a 11 gól trefil kapitán Snovický. U hostů se ještě mezi střelce zapsali Plzák s Halenkou, ale všechny body zůstaly zcela zaslouženě u hostitelského celku. U slánského celku byl nejaktivnější Pospíšil M. ml. (4+1), u soupeře Obermajer (1+3).

Kladenský Brazil si veze všechny body z Kralup, domácí zlobili svého soupeře jen do přestávky, hosté využili převahu po změně stran k obratu ve skóre. Souboj domácí zkušenosti s kladenským mládím rozhodly i výkony obou brankářů, i tady měli hosté výrazně navrch. Úvod utkání začal lépe pro hostitelský celek, již ve 2 minutě se trefil domácí kanonýr Vymětalík. Hosté sice po šesti minutách hry vyrovnali Dvořákem, ale domácí si vrátili ještě do poločasu vedení kapitánem Koláčkem L. Po změně stran však domácímu týmu začal docházet dech a z chutí hrající mladý tým Brazilu toho náležitě využil. Do kolen srazily Kralupy i chyb brankáře, kdežto jehoi protějšek několikrát svůj celek výrazně podržel. Již po 3 minutách druhé půle srovnal stav Kott, definitivní náskok si hosté vytvořili po půlhodině hry, kdy se trefili Havlíček s Nachtigalem. V závěru přišly ještě další pojistky kladenského celku, podruhé se prosadil Havlíček a 10mPK proměnil Dlouhý. Domácí trochu zmírnili hrozivé skóre dvěma zásahy Vymětalíka (zkompletovaný hattrick), ale poslední slovo měli hosté Zelenkou. Kaňkou na výhře hostí bylo velmi „dětské“ vyloučení mladého Kotta. Domácí celek se stále opírá o střelecké schopnosti Vymětalíka (3+0), ale je osamocen, a tak stále čeká na první výhru. U hostů byl nejaktivnější Dlouhý (1+3) a skvělý byl brankář Obrcián.

Střelcem kola se stal s 5 góly Muller D. z Brandýsku. Asistentem kola byl také hráč Brandýsku Kroc L., který přihrával na 6 branek.

Statistiky:

čekatelé: Atlantic Rakovník – 7 výher do stovky a čtyři body do třístovky (10 sezóna),

PK Třebusice – 1 zápas do dvoustovky (10 sezóna), Viva Příbram – 9 zápasů do stovky (5 sezóna), Průcha J. Čechie Slaný) – 5 branek do dvoustovky (10 sezóna), Hrubik N. (Čechie Slaný) – 11 branek do dvoustovky (12 sezóna), Bůžek L. (Čechie Slaný) – 13 branek do stovky (7 sezóna), Vymětalík V. (AFC Kralupy) – 10 branek do třístovky (11 sezóna), Moravec L. (AFC Kralupy) – 13 branek do dvoustovky (13 sezóna), Mára M. (AFC Kralupy) – 4 branky do stovky (13 sezóna), Hink J. (PK Třebusice) – 6 branek do dvoustovky (10 sezóna), Zlata R. (MCE Slaný) – 5 branek do stovky (7 sezóna), Obermajer L. (Sokol Dobřichovice) – 13 branek do stovky (3 sezóna), Schwendt M. (Atlantic Rakovník) – 12 branek do stovky (6 sezóna), Tvrz P. (Atlantic Rakovník) – 15 branek do stovky (8 sezóna)

Sestava 3.kola:

Obrcián L. (Brazil Kladno) – Tesař T. (FC Brandýsek), Muller D. (FC Brandýsek), Hink J. (PK Třebusice) 3x, Pospíšil M. ml. (MCE Slaný)

O1A0301 FC Mazáci Přelouč - PK Třebusice 3 : 5 (2 : 1)

Rozhodčí: Hervert Pavel, Vala Luboš Diváků: 60 Místo konání: SH Přelouč Datum konání: 10. 11. 2018 Výkop: 19:30 AF: D 5/4 – H 6/6
Branky (asistence): 13. Machačný Luboš (Pokorný Jan), 17. Janecký Josef, 40. Vančura Václav - 8. Hink Jaroslav (Šerák Radek), 25. Čížek František (Kubín Jan), 37. Hink Jaroslav, 39. Hink Jaroslav, 40. Hink Jaroslav
ŽK: 0 - Hink Jaroslav, Kubín Jan
FC Mazáci Přelouč: Rokyta Vojtěch, Rokyta Václav, Šanda Petr, Hajn David, Novák Jakub, Březina Milan, Pokorný Jan, Vančura Václav, Jedlička Martin, Šimon Jakub, Janecký Josef, Cápay Libor, Dlask Daniel, Machačný Luboš
PK Třebusice: Horsica Miroslav, Hink Jaroslav, Kubín Jan, Šerák Radek, Kubín Martin ml., Čížek František, Šulc Richard Nejlepší hráči: Hink J. (Třebusice), Janecký J. (Přelouč), Horsica M. (Třebusice)

O1A0302 Futsal Club Brandýsek - TJTZ Atlantic Rakovník 19 : 5 (7 : 1)

Rozhodčí: Pejša Jakub, Laštovička Stanislav Diváků: 40 Místo konání: SH Kladno Datum konání: 9. 11. 2018 Výkop: 19:15 AF: D 5/4 – H 3/2
Branky (asistence): 3. Houha Lukáš (Kroc Patrik), 4. Tesař Tomáš (Kroc Lukáš), 9. Tesař Tomáš (Kroc Lukáš), 10. Toman Matěj (Tesař Tomáš), 11. Kroc Lukáš (Růžička Jiří), 12. Toman Matěj (Kroc Lukáš), 18. Kroc Lukáš (Tesař Tomáš), 22. Růžička Jiří (Müller David), 23. Müller David (Houha Lukáš), 25. Müller David (Tesař Tomáš), 27. Kroc Lukáš (Růžička Jiří), 29. Tesař Tomáš (Müller David), 30. Toman Matěj (Tesař Tomáš), 32. Müller David (Janjič Aleksandar), 34. Toman Matěj (Kroc Lukáš), 36. Houha Lukáš (Kroc Lukáš), 37. Müller David (Kroc Lukáš), 38. Müller David (Kroc Patrik), 40. Tesař Tomáš (Toman Matěj) - 19. Beneš Lukáš (Hejda Marek), 24. Žalud Radek (Vodrážka Tomáš), 36. Hejda Marek (Žalud Radek), 37. Hejda Marek, 38. Beneš Lukáš (Žalud Radek)
ŽK: Houha Lukáš - 0
Futsal Club Brandýsek: Janjič Aleksandar, Tesař Tomáš, Růžička Jiří, Müller David, Toman Matěj, Kroc Patrik, Kroc Lukáš, Houha Lukáš
TJTZ Atlantic Rakovník: Vodrážka Michal, Doležal Adam, Hejda Marek, Beneš Lukáš, Vodrážka Tomáš, Hadrava Jiří, Žalud Radek Nejlepší hráči: Tesař T., Muller D. (oba Brandýsek), Hejda M. (Rakovník)

O1A0303 R. S. C. Čechie Slaný - FK VIVA Příbram 4 : 8 (1 : 4)

Rozhodčí: Trlida Zdeněk, Dragoun Radek Diváků: 25 Místo konání: SH BIOS Slaný Datum konání: 11. 11. 2018 Výkop: 11:00 AF: D 5/3 – H 2/4
Branky (asistence): 13. Průcha Josef (Řehák Zdeněk), 22. Průcha Josef (Kvapil Tomáš), 29. Řehák Zdeněk, 37. Náprstek Radek (Kudrna Michal) - 9. Řezáč Filip (Kunc Luboš), 16. Havelka Lukáš (Řezáč Filip), 17. Drašnar Ondřej (Zykán Jan), 18. Havelka Lukáš (Kunc Luboš), 28. Kunc Luboš (Řezáč Filip), 32. Řezáč Filip, 35. Havelka Lukáš (Řezáč Filip), 40. Řezáč Filip (Branžovský Marek)
ŽK: 0 - Riegel Jan, Havelka Lukáš ČK: 0 - Drašnar Ondřej
R. S. C. Čechie Slaný: Kudrna Michal, Jiránek Jakub, Švásta Ondřej, Průcha Josef, Řehák Zdeněk, Moravec Rudolf, Náprstek Radek, Volgner Petr, Kvapil Tomáš
FK VIVA Příbram: Branžovský Marek, Zykán Jan, Drašnar Ondřej, Kunc Luboš, Hanáček Martin, Řezáč Filip, Riegel Jan, Havelka Lukáš Nejlepší hráči: Branžovský M., Havelka L. (oba Příbram), Průcha J. (Čechie Slaný)

O1A0304 MCE Slaný - Sokol Dobřichovice 11 : 7 (6 : 4)

Rozhodčí: Gryc Leoš, Kudrna Ladislav Diváků: 30 Místo konání: SH BIOS Slaný Datum konání: 9. 11. 2018 Výkop: 20:45 AF: D 4/3 – H 3/1
Branky (asistence): 4. Volf Libor (Zíma Tomáš), 8. Pospíšil Miroslav ml. (Zíma Tomáš), 14. Maroušek Jan (Říčka Jiří), 16. Pospíšil Miroslav ml. (Zíma Tomáš), 17. Zíma Tomáš (Volf Libor), 18. Volf Libor (Maroušek Jan), 29. Zíma Tomáš (Pospíšil Miroslav ml.), 31. Maroušek Jan (Snovický Jan), 34. Pospíšil Miroslav ml. (Volf Libor), 36. Pospíšil Miroslav ml., 39. Snovický Jan (Maroušek Jan) - 2. Onderka Adam, 4. Onderka Adam, 7. Plzák Michal (Obermajer Ladislav), 10. Šlapák Marcel (Obermajer Ladislav), 27. Obermajer Ladislav (Rada Jan), 35. Plzák Michal (Onderka Adam), 38. Halenka Jakub (Obermajer Ladislav)
ŽK: Snovický Jan - 0
MCE Slaný: Pustai Simon, Snovický Jan, Volf Libor, Pospíšil Miroslav ml., Zíma Tomáš, Maroušek Jan, Říčka Jiří, Novotný Filip
Sokol Dobřichovice: Geissler Jiří, Plzák Michal, Kustoš Adam, Obermajer Ladislav, Šlapák Marcel, Halenka Jakub, Rada Jan, Onderka Adam Nejlepší hráči: Pospíšil M. ml. (MCE Slaný), Obermajer L. (Dobřichovice), Volf L. (MCE Slaný)

O1A0305 AFC Kralupy n/Vl - FC Brazil Kladno 4 : 7 (2 : 1)

Rozhodčí: Nejedlo Tomáš, Černý Martin Diváků: 20 Místo konání: SH Kralupy Datum konání: 11. 11. 2018 Výkop: 18:00 AF: D 2/7- H 2/6
Branky (asistence): 2. Vymětalík Vladimír (Koláček Libor), 11. Koláček Libor, 37. Vymětalík Vladimír, 40. Vymětalík Vladimír (Koláček Libor) - 7. Dvořák Josef (Nachtigal Lukáš), 23. Kott Tomáš (Dlouhý Pavel), 28. Havlíček Robin (Dlouhý Pavel), 30. Nachtigal Lukáš (Čampulka David), 36. Havlíček Robin (Neumann Radislav), 37. Dlouhý Pavel, 40. Zelenka Martin (Dlouhý Pavel)
ŽK: Ocásek Vítězslav - 0 ČK: 0 - Kott Tomáš
AFC Kralupy n/Vl: Pospíšil Tomáš, Koláček Libor, Koláček Tomáš, Tetiva Martin, Vymětalík Vladimír, Moravec Lukáš, Mára Michal, Ocásek Vítězslav, Karas Roman
FC Brazil Kladno: Obrcián Lukáš, Neumann Radislav, Zelenka Martin, Doležal Jan, Dlouhý Pavel, Čampulka David, Nachtigal Lukáš, Tůma Milan, Dvořák Josef, Havlíček Robin, Kott Tomáš Nejlepší hráči: Obrcián L., Dlouhý P. (oba Kladno), Vymětalík V. (Kralupy)