1. tř. 9.2.2020
1.třída 9.2.2020
Další turnajové kolo zvládli s plným bodovým ziskem jen Tenisáci B, kteří bez inkasované branky porazili Vršky, pak si poradili s Dlouhým Polem a nakonec, opět bez inkasované branky přehráli Pásovce Bystřici. Dvě výhry si připsaly Tenisáci C, Deratizace a Bruins. Tenisáci C v úvodu nestačili na nekompletní Deratizaci, ale pak porazili Bruins a po přestávce také Gogo. Deratizace s jediným náhradníkem vyhrála nad Tenisáky C i Gogem, ale v závěru již neměla síly na Bruins. Bruins porazil bez inkasované branky oslabené Gogo, pak si připsal porážku s Tenisáky C a na závěr porazila oslabenou a unavenou Deratizaci. 4 body si odváží Dlouhé Pole, které po remíze s Pásovci Bystřice podlehlo Tenisákům B a nakonec zdolalo Vršky. Jednu výhru získaly Vršky, které porazily Pásovci Bystřici. S jediným bodem se museli spokojit Pásovci Bystřice, který získali s Dlouhým Polem. Bez bodů zůstalo jen torzo Goga. Hrálo se slušně bez vyloučení, minimem žlutých karet. Utkání rozhodovali Macháček K., Macháček M. a Svobodný. Na čele aktivity i ve střelcích se nic nezměnilo, nadále vede v obou kategoriích s velkým náskokem Januš z Žejdlíku.
Tenisáci B (1. místo) nasadili 7 hráčů do pole z nich dva hráči byli z A celku, a začali výhrou nad Vršky bez inkasované branky, rozhodnuto do přestávky, rychlé vedení, Zoubek 1+2, pak přehráli Dlouhé Pole, opět rychlé vedení, ale soupeř ho smazal, opět rozhodl Zoubek dvěma góly v závěru, a nakonec snadná výhra, bez inkasované branky nad Pásovci Bystřice, nestavitelný Zoubek hattrick, úporná obrana soupeře nebyla nic platná.
Tenisáci C (6. místo) přijeli jen se 6 hráči do pole a úvodní duel s deratizací prohráli, defenzivní utkání rozhodl agilní zahraniční kanonýr soupeře Le Tuan, čestný úspěch zaznamenal Hocek, dvě trefené tyče, pak porazili Bruins, hra na brejky, čistý hattrick Hocka, a na závěr porazili oslabené Gogo až po přestávce, úvodní trefa gólmana přes celé hřiště do prázdné, opět aktivní Hocek, 2 góly.
Deratizace (5. místo) také značně oslabena jen s jediným náhradníkem do pole začala výhrou nad Tenisáky C, dvoubrankové rozhodující vedení zařídil Le Tuan, dobře mu sekundoval Podhorský M., pak přehrál i oslabené Gogo, rychlé vedení, dvougólový Le Tuan a Podhorský M., vše připravovali Kohoutkové, a na závěr nestačili po změně stran na Bruins, došli síly.
Bruins (3. místo) nominoval hned 9 hráčů do pole a začal jednoduchou výhrou nad torzem Goga, bez inkasované branky, rychlé vedení, hattrick Ždycha, který k tomu přidal i trefené břevno, pak ale nestačil na Tenisáky C, slabý výkon, nezvládal duo Hocek, Boťa, a nakonec po přestávce zničil unavenou Deratizaci, 2 branky Matouška, jednu si dal soupeř sám, soupeř zlobil jen do poločasu pak již neměl síly.
Dlouhé Pole (9. místo) začalo jen se 6 hráči do pole a bez brankáře, vedení, ale hodně šancí neproměněno a konečné vyrovnání soupeři vysloveně darovali, pak nestačilo na Tenisáky B v závěru utkání, dlouho je držel v naději Vilímek, ale soupeř měl Zoubka, a na závěr porazilo Vršky, hattrick Matouška, velice slušné utkání bez jediného faulu.
Pásovci Bystřice (13. místo) dorazili s optimálním počtem 8 hráčů do pole a začali remízou s Dlouhým Polem, dvakrát dotahovali náskok soupeře, vyrovnávací branku nabídl soupeř sám, pak ale nestačili na Vršky, špatná koncovka, dost faulů, soupeři nabídli i 10mPK, a nakonec prohráli jasně i s Tenisáky B, kterým nevstřelili ani jednu branku, prakticky se jen úporně bránili.
Vršky (10. místo) s 9 hráči do pole začali porážkou s Tenisáky B, kterým nevstřelili ani jednu branku, rozhodnuto do přestávky, pak ale přehráli Pásovce Bystřici, otáčení nepříznivého stavu, dva góly Orna, jeden i z 10mPK a nakonec nestačily na Dlouhé Pole, hráno bez faulů.
Gogo (11. místo) opět bez brankáře (nahradil ho Vesecký) a jen s 5 hráči do pole nevstřelilo ani jednu branku Bruinsu, jen jedna trefená tyč, pak prohrálo s Deratizací, rychlé gólové manko, a na závěr po změně stran nestačilo na Tenisáky C, i když vedlo, ale nepovedla se power play s gólmanem v poli.
Statistiky:
čekatelé: Racek – tři výhry do dvoustovky (24 sezóna), Tůma J. (Gogo) – 13 branek do stovky, 12 sezóna
Střelci dne se stali se 6 Zoubek L. z Tenisáků B a Hocek P. z Tenisáků C. Nejlepším asistentem, nahrával celkem na 4 branky, byl Zoubek L. z Tenisáků B.
Sestava dne:
Šmolík D. (Tenisáci C) – Zoubek L. (Tenisáci B), Hocek P. (Tenisáci C), Vilímek P. (Dl. Pole), Ždych J. (Bruins)
O2A1001 FK Vršky Benešov - Tenisáci Benešov B 0 : 4 (0 : 3)
Rozhodčí: Svobodný Zdeněk, Macháček Karel Branky (asistence): - 2. Zoubek Lukáš (Mareš Václav), 4. Hruška Miroslav (Zoubek Lukáš), 10. Rabiňák Ondra (Pěkný Petr), 24. Žofaj Jiří (Zoubek Lukáš) AF: D 1/2 – H 1/2 Fair play (trestné body): D 3 – H 3
FK Vršky Benešov: Barchanski Lukáš, Chobotský Jiří, Pilát Jan, Jedlička Tomáš, Orna Vítězslav, Jedlička Lukáš, Koflák Zdeněk, Král Martin, Tříška Libor, Nápravník Michal
Tenisáci Benešov B: Dvořák Jiří, Pěkný Petr, Sysel František, Hruška Miroslav, Mareš Václav, Zoubek Lukáš, Rabiňák Ondra, Žofaj Jiří Nejlepší hráč: Zoubek L. (Tenisáci B)
O2A1002 FC Pásovci Bystřice - AFC Dlouhé Pole 2 : 2 (1 : 1)
Rozhodčí: Macháček Karel, Macháček Milan Branky (asistence): 10. Helikar Matěj (Dědina Jan), 22. Svejkovský Matěj - 9. Vilímek Petr (Škvor Pavel ml.), 19. Vilímek Petr AF: D 1/3 – H 1/2 Fair play (trestné body): D 4 – H 3
FC Pásovci Bystřice: Moravec Robert, Křivánek Karel, Svejkovský Matěj, Vaširovský Marek, Voříšek František, Vasilevski Matěj, Helikar Matěj, Dědina Jan, Pylyp Jaroslav
AFC Dlouhé Pole: Khol Tomáš, Kokstein Zdeněk, Škvor Pavel ml., Matoušek David, Vilímek Petr, Filip Václav, Fadler Ondřej Nejlepší hráč: Vilímek (Dl. Pole)
O2A1003 FK Vršky Benešov - FC Pásovci Bystřice 3 : 1 (2 : 1)
Rozhodčí: Macháček Milan, Macháček Karel Branky (asistence): 13. Král Martin (Jedlička Lukáš), 14. Orna Vítězslav (Nápravník Michal), 30. Orna Vítězslav - 3. Křivánek Karel
ŽK: Heřmánek Tomáš - Moravec Robert, Helikar Matěj AF: D 0/3 – H 5/2 Fair play (trestné body): D 5 – H 9
FK Vršky Benešov: Barchanski Lukáš, Chobotský Jiří, Heřmánek Tomáš, Pilát Jan, Jedlička Tomáš, Orna Vítězslav, Jedlička Lukáš, Koflák Zdeněk, Král Martin, Tříška Libor, Nápravník Michal
FC Pásovci Bystřice: Moravec Robert, Křivánek Karel, Svejkovský Matěj, Vaširovský Marek, Voříšek František, Vasilevski Matěj, Helikar Matěj, Dědina Jan, Pylyp Jaroslav Nejlepší hráč: Orna V. (Vršky)
O2A1004 AFC Dlouhé Pole - Tenisáci Benešov B 2 : 4 (1 : 2)
Rozhodčí: Svobodný Zdeněk, Macháček Milan Branky (asistence): 7. Khol Tomáš (Vilímek Petr), 21. Vilímek Petr (Filip Václav) - 3. Žofaj Jiří (Sysel František), 5. Žofaj Jiří (Dvořák Jiří), 24. Zoubek Lukáš, 28. Zoubek Lukáš (Dvořák Jiří) AF: D 1/2 – H 0/0 Fair play (trestné body): D 3 – H 0
AFC Dlouhé Pole: Škvor Martin, Škvor Pavel ml., Kokstein Zdeněk, Matoušek David, Vilímek Petr, Filip Václav, Fadler Ondřej, Khol Tomáš
Tenisáci Benešov B: Dvořák Jiří, Pěkný Petr, Sysel František, Hruška Miroslav, Mareš Václav, Zoubek Lukáš, Rabiňák Ondra, Žofaj Jiří Nejlepší hráč: Zoubek L. (Tenisáci B)
O2A1005 FK Vršky Benešov - AFC Dlouhé Pole 2 : 5 (1 : 3)
Rozhodčí: Svobodný Zdeněk, Macháček Karel Branky (asistence): 11. Chobotský Jiří (Jedlička Tomáš), 30. Heřmánek Tomáš (Král Martin) - 1. Matoušek David (Filip Václav), 10. Khol Tomáš (Vilímek Petr), 12. Matoušek David (Filip Václav), 20. Matoušek David (Vilímek Petr), 22. Vilímek Petr (Khol Tomáš) AF: D 0/0 – H 0/0 Fair play (trestné body): D 0 – H 0
FK Vršky Benešov: Barchanski Lukáš, Chobotský Jiří, Heřmánek Tomáš, Pilát Jan, Jedlička Tomáš, Orna Vítězslav, Jedlička Lukáš, Koflák Zdeněk, Král Martin, Tříška Libor, Nápravník Michal
AFC Dlouhé Pole: Škvor Martin, Kokstein Zdeněk, Khol Tomáš, Škvor Pavel ml., Matoušek David, Vilímek Petr, Filip Václav, Fadler Ondřej Nejlepší hráč: Vilímek P. (Dl. Pole)
O2A1006 Tenisáci Benešov B - FC Pásovci Bystřice 6 : 0 (1 : 0)
Rozhodčí: Macháček Karel, Macháček Milan Branky (asistence): 10. Žofaj Jiří (Zoubek Lukáš), 17. Zoubek Lukáš (Rabiňák Ondra), 19. Zoubek Lukáš (Rabiňák Ondra), 21. Pěkný Petr (Rabiňák Ondra), 23. Sysel František (Zoubek Lukáš), 26. Zoubek Lukáš (Mareš Václav) AF: D 2/1 – H 1/1 Fair play (trestné body): D 3 – H 2
Tenisáci Benešov B: Dvořák Jiří, Pěkný Petr, Sysel František, Hruška Miroslav, Mareš Václav, Zoubek Lukáš, Rabiňák Ondra, Žofaj Jiří
FC Pásovci Bystřice: Moravec Robert, Křivánek Karel, Svejkovský Matěj, Vaširovský Marek, Voříšek František, Vasilevski Matěj, Helikar Matěj, Dědina Jan, Pylyp Jaroslav Nejlepší hráč: Zoubek L. (Tenisáci B)
O2A1007 Tenisáci Benešov C - TBC Deratizace Benešov 1 : 3 (0 : 1)
Rozhodčí: Svobodný Zdeněk, Macháček Milan Branky (asistence): 22. Hocek Petr (Boťa Josef) - 13. Le Tuan Anh, 17. Le Tuan Anh (Podhorský Miroslav), 24. Podhorský Miroslav (Beran Jan) AF: D 0/1 – H 1/4 Fair play (trestné body): D 1 – H 5
Tenisáci Benešov C: Šmolík David, Boťa Josef, Božovský David, Kučera Jaroslav, Hocek Petr, Škvor David, Kaprálek Michal
TBC Deratizace Benešov: Kohoutek Jakub, Kohoutek Miroslav, Kohoutek Miroslav ml., Beran Jan, Le Tuan Anh, Podhorský Miroslav Nejlepší hráč: Le Tuan A. (Deratizace)
O2A1008 PC Bruins Benešov - Gogo Benešov 6 : 0 (3 : 0)
Rozhodčí: Svobodný Zdeněk, Macháček Karel Branky (asistence): 2. Ždych Jindřich (Matoušek Milan), 4. Fořt Pavel, 8. Fořt Pavel (Skála Petr), 18. Ždych Jindřich (Matoušek Milan), 22. Matoušek Milan (Štěrba Pavel), 25. Ždych Jindřich (Štěrba Pavel) AF: D 0/2 – H 0/0 Fair play (trestné body): D 2 – H 0
PC Bruins Benešov: Sedlmaier Luboš, Skála Petr, Kaňka Ondřej, Zajíc Jiří, Matoušek Milan, Fořt Pavel, Horník Roman, Kahoun Ondřej, Štěrba Pavel, Ždych Jindřich
Gogo Benešov: Vesecký Aleš, Bervida Petr, Urban Martin, Holada Miloš, Žížala Zdeněk, Morávek Lukáš Nejlepší hráč: Ždych J. (Bruins)
O2A1009 TBC Deratizace Benešov - Gogo Benešov 5 : 3 (4 : 1)
Rozhodčí: Macháček Karel, Macháček Milan Branky (asistence): 1. Le Tuan Anh (Kohoutek Miroslav), 4. Podhorský Miroslav (Kohoutek Miroslav ml.), 8. Le Tuan Anh (Kohoutek Jakub), 13. Beran Jan (Kohoutek Jakub), 16. Podhorský Miroslav (Kohoutek Miroslav ml.) - 14. Žížala Zdeněk (Bervida Petr), 22. Urban Martin (Morávek Lukáš), 28. Žížala Zdeněk (Bervida Petr) AF: D 1/0 – H 1/1 Fair play (trestné body): D 1 – H 2
TBC Deratizace Benešov: Kohoutek Jakub, Kohoutek Miroslav, Kohoutek Miroslav ml., Le Tuan Anh, Beran Jan, Podhorský Miroslav
Gogo Benešov: Vesecký Aleš, Bervida Petr, Urban Martin, Holada Miloš, Žížala Zdeněk, Morávek Lukáš Nejlepší hráč: Podhorský M. (Deratizace)
O2A1010 Tenisáci Benešov C - PC Bruins Benešov 3 : 1 (2 : 0)
Rozhodčí: Svobodný Zdeněk, Macháček Karel Branky (asistence): 12. Hocek Petr (Boťa Josef), 13. Hocek Petr (Boťa Josef), 23. Hocek Petr - 25. Ždych Jindřich (Sedlmaier Luboš) AF: D 1/2 – H 1/3 Fair play (trestné body): D 3 – H 4
Tenisáci Benešov C: Šmolík David, Boťa Josef, Božovský David, Kučera Jaroslav, Hocek Petr, Škvor David, Kaprálek Michal, Hanka Libor
PC Bruins Benešov: Sedlmaier Luboš, Skála Petr, Fořt Pavel, Kaňka Ondřej, Zajíc Jiří, Matoušek Milan, Kahoun Ondřej, Horník Roman, Štěrba Pavel, Ždych Jindřich Nejlepší hráč: Hocek P. (Tenisáci C)
O2A1011 Tenisáci Benešov C - Gogo Benešov 4 : 2 (1 : 1)
Rozhodčí: Svobodný Zdeněk, Macháček Milan Branky (asistence): 14. Šmolík David, 16. Škvor David (Božovský David), 20. Hocek Petr, 30. Hocek Petr - 11. Morávek Lukáš, 23. Bervida Petr (Holada Miloš)
ŽK: 0 - Bervida Petr AF: D 2/2 – H 1/0 Fair play (trestné body): D 2 – H 3
Tenisáci Benešov C: Šmolík David, Boťa Josef, Božovský David, Kučera Jaroslav, Hocek Petr, Škvor David, Kaprálek Michal, Hanka Libor
Gogo Benešov: Vesecký Aleš, Bervida Petr, Urban Martin, Holada Miloš, Žížala Zdeněk, Morávek Lukáš Nejlepší hráč: Hocek P. (Tenisáci C)
O2A1012 PC Bruins Benešov - TBC Deratizace Benešov 6 : 3 (1 : 1)
Rozhodčí: Macháček Milan, Macháček Karel Branky (asistence): 4. Matoušek Milan (Skála Petr), 17. Ždych Jindřich (Zajíc Jiří), 20. Matoušek Milan (Horník Roman), 23. vlastní, 24. Zajíc Jiří (Matoušek Milan), 28. Kahoun Ondřej (Horník Roman) - 12. Kohoutek Miroslav (Podhorský Miroslav), 26. Le Tuan Anh, 30. Kohoutek Jakub (Kohoutek Miroslav) AF: D 0/1 – H 0/0 Fair play (trestné body): D 1 – H 0
PC Bruins Benešov: Sedlmaier Luboš, Skála Petr, Zajíc Jiří, Fořt Pavel, Kaňka Ondřej, Matoušek Milan, Kahoun Ondřej, Horník Roman, Ždych Jindřich
TBC Deratizace Benešov: Kohoutek Jakub, Kohoutek Miroslav, Kohoutek Miroslav ml., Le Tuan Anh, Beran Jan, Podhorský Miroslav Nejlepší hráč: Sedlmaier L. (Bruins)
TABULKA |
|||||||||
Rk. |
Tým |
Záp |
+ |
0 |
- |
Skóre |
Body |
PK |
(Prav) |
1. |
Tenisáci Benešov B |
21 |
19 |
1 |
1 |
90: 23 |
58 |
( 28) |
|
2. |
FC Žejdlík Benešov |
18 |
13 |
2 |
3 |
90: 49 |
41 |
( 11) |
|
3. |
PC Bruins Benešov |
18 |
13 |
0 |
5 |
66: 48 |
39 |
( 9) |
|
4. |
Dannyho Parťáci Mrač |
18 |
12 |
0 |
6 |
92: 43 |
36 |
( 12) |
|
5. |
TBC Deratizace Benešov |
18 |
11 |
2 |
5 |
78: 55 |
35 |
( 5) |
|
6. |
Tenisáci Benešov C |
18 |
9 |
3 |
6 |
49: 41 |
30 |
( -6) |
|
7. |
Ďáblové Jablonná |
18 |
7 |
2 |
9 |
45: 58 |
23 |
( -4) |
|
8. |
TJ Bystřice B |
18 |
6 |
3 |
9 |
57: 55 |
21 |
( -3) |
|
9. |
AFC Dlouhé Pole |
18 |
4 |
4 |
10 |
50: 63 |
16 |
(-11) |
|
10. |
FK Vršky Benešov |
21 |
5 |
1 |
15 |
33: 84 |
16 |
(-14) |
|
11. |
Gogo Benešov |
18 |
3 |
4 |
11 |
42: 85 |
13 |
( -8) |
|
12. |
Racek |
18 |
4 |
0 |
14 |
38: 76 |
12 |
(-12) |
|
13. |
FC Pásovci Bystřice |
18 |
2 |
2 |
14 |
40: 90 |
8 |
(-19) |
|
TABULKA AKTIVITY ke dni 09.02.2020 |
||||
Jméno |
Oddíl |
Aktivita |
Branky |
Asistence |
Januš Jan |
FC Žejdlík Benešov |
52 |
31 |
21 |
Lizák Dušan |
FC Žejdlík Benešov |
35 |
18 |
17 |
Strnad Aleš |
Dannyho Parťáci Mrač |
35 |
17 |
18 |
Klíma Petr |
Dannyho Parťáci Mrač |
33 |
16 |
17 |
Pejša Zdeněk |
TBC Deratizace Benešov |
31 |
12 |
19 |
Zdražil Lukáš |
TJ Bystřice B |
27 |
16 |
11 |
Sysel David |
Dannyho Parťáci Mrač |
27 |
11 |
16 |
TABULKA STŘELCŮ ke dni 09.02.2020 |
||
Jméno |
Oddíl |
Počet |
Januš Jan |
FC Žejdlík Benešov |
31 |
Le Tuan Anh |
TBC Deratizace Benešov |
21 |
Lizák Dušan |
FC Žejdlík Benešov |
18 |
Matoušek Milan |
PC Bruins Benešov |
17 |
Strnad Aleš |
Dannyho Parťáci Mrač |
17 |
Ždych Jindřich |
PC Bruins Benešov |
17 |
KARTY ke dni 09.02.2020 |
|||
Oddíl |
Jméno |
ŽK |
ČK |
AFC Dlouhé Pole |
Filip Václav |
1 |
0 |
AFC Dlouhé Pole |
Kokstein Zdeněk |
3 |
0 |
AFC Dlouhé Pole |
Matoušek David |
1 |
0 |
AFC Dlouhé Pole |
Škvor Martin |
1 |
1 |
AFC Dlouhé Pole |
Škvor Pavel ml. |
3 |
1 |
Ďáblové Jablonná |
Bartoš Jan |
2 |
0 |
Ďáblové Jablonná |
Pokorný Jan |
1 |
0 |
Ďáblové Jablonná |
Šeba Václav |
2 |
0 |
Ďáblové Jablonná |
Šusta Alexandr |
2 |
0 |
Ďáblové Jablonná |
Vrkoslav Roman |
1 |
0 |
Dannyho Parťáci Mrač |
Kaucký Jan |
1 |
0 |
Dannyho Parťáci Mrač |
Sysel David |
1 |
0 |
Dannyho Parťáci Mrač |
Wáclavík Jakub |
1 |
0 |
Dannyho Parťáci Mrač |
Zmek Vojtěch |
1 |
0 |
FC Pásovci Bystřice |
Helikar Matěj |
2 |
0 |
FC Pásovci Bystřice |
Křivánek Karel |
1 |
0 |
FC Pásovci Bystřice |
Moravec Robert |
3 |
0 |
FC Pásovci Bystřice |
Srb Pavel |
0 |
1 |
FC Pásovci Bystřice |
Svejkovský Matěj |
0 |
1 |
FC Pásovci Bystřice |
Vasilevski Matěj |
1 |
0 |
FC Pásovci Bystřice |
Vašák Ondřej |
1 |
1 |
FC Žejdlík Benešov |
Král Marian |
2 |
0 |
FC Žejdlík Benešov |
Mašata Jiří |
1 |
0 |
FK Vršky Benešov |
Barchanski Lukáš |
1 |
0 |
FK Vršky Benešov |
Heřmánek Tomáš |
1 |
0 |
FK Vršky Benešov |
Chobotský Jiří |
1 |
0 |
FK Vršky Benešov |
Jedlička Tomáš |
2 |
0 |
FK Vršky Benešov |
Král Martin |
1 |
0 |
FK Vršky Benešov |
Orna Vítězslav |
2 |
0 |
FK Vršky Benešov |
Tříška Libor |
1 |
0 |
Gogo Benešov |
Bervida Petr |
2 |
0 |
Gogo Benešov |
Kladiva Jiří |
1 |
0 |
Gogo Benešov |
Urban Martin |
1 |
0 |
Gogo Benešov |
Zeman Jan |
1 |
0 |
Gogo Benešov |
Žížala Zdeněk |
1 |
0 |
PC Bruins Benešov |
Fořt Pavel |
1 |
0 |
PC Bruins Benešov |
Frajták Ondřej |
1 |
0 |
PC Bruins Benešov |
Horník Roman |
1 |
0 |
PC Bruins Benešov |
Matoušek Milan |
2 |
0 |
PC Bruins Benešov |
Skála Petr |
2 |
0 |
PC Bruins Benešov |
Zajíc Jiří |
1 |
0 |
PC Bruins Benešov |
Ždych Jindřich |
1 |
0 |
Racek |
Belada Martin |
1 |
0 |
Racek |
Císař Jiří |
1 |
0 |
Racek |
Cvrček Martin |
1 |
0 |
Racek |
Kubásek Tomáš |
2 |
0 |
Racek |
Mach Marek |
1 |
0 |
Racek |
Páv Jiří |
1 |
0 |
Racek |
Skopec Matěj |
1 |
0 |
TBC Deratizace Benešov |
Kohoutek Jakub |
1 |
0 |
TBC Deratizace Benešov |
Kohoutek Miroslav ml. |
0 |
1 |
TBC Deratizace Benešov |
Pejša Zdeněk |
1 |
0 |
TBC Deratizace Benešov |
Podhorský Miroslav |
1 |
0 |
Tenisáci Benešov B |
Dvořák Daniel |
1 |
0 |
Tenisáci Benešov B |
Franěk Michal |
1 |
0 |
Tenisáci Benešov B |
Hanka David |
4 |
0 |
Tenisáci Benešov B |
Hašek Václav |
1 |
0 |
Tenisáci Benešov B |
Hruška Miroslav |
1 |
0 |
Tenisáci Benešov B |
Pěkný Petr |
1 |
0 |
Tenisáci Benešov B |
Rabiňák Ondra |
4 |
0 |
Tenisáci Benešov B |
Zoubek Lukáš |
1 |
0 |
Tenisáci Benešov B |
Žižka Ondřej |
1 |
0 |
Tenisáci Benešov C |
Kaprálek Michal |
1 |
0 |
TJ Bystřice B |
Bican Jaroslav |
0 |
1 |
TJ Bystřice B |
Laurich Karel |
1 |
0 |
TJ Bystřice B |
Malík Dominik |
1 |
0 |
TJ Bystřice B |
Vosička Borek |
2 |
0 |
TJ Bystřice B |
Zdražil Lukáš |
2 |
0 |
ZASTAVENÍ ČINNOSTI:
Vašák Ondřej (Pásovci Bystřice) – na 2 měsíce, tj. do 28.3.2020 (napadení soupeře v přerušené hře úderem do hlavy a do břicha)
Srb Pavel (Pásovci Bystřice) – na 2 SU (zbytek trestu)
PROMINUTÍ ZBYTKU TRESTU (podmíněně na zkušební bodu 3 měsíců, tj. do 28.4.2020)
Kohoutek Miroslav ml. – 2 SU
TREST SI ODSTÁLI:
Škvor Martin (Dlouhé Pole)
TABULKA FAIR – PLAY
k 9.2.2020
pořadí |
klub |
trestné body |
1. |
Tenisáci Benešov C (18) |
41 |
2. |
Gogo Benešov (18) |
44 |
3. |
TBC Deratizace Benešov (18) |
62 |
4. |
FC Žejdlík Benešov (18) |
65 |
5. |
TJ Bystřice B (18) |
67 |
6 - 7. |
PC Bruins Benešov (18) |
70 |
|
Dannyho Parťáci Mrač (18) |
70 |
8. |
Racek (18) |
72 |
9. |
FK Vršky Benešov (21) |
78 |
10. |
AFC Dlouhé Pole (18) |
78 |
11. |
FC Pásovci Bystřice (18) |
88 |
12. |
Ďáblové Jablonná (18) |
91 |
13. |
Tenisáci Benešov C (21) |
93 |