OP 15.2.2020
Okresní přebor 15.2.2020
Další turnajové kolo zvládla bez bodové ztráty jen Tisem, která zvládla duel s Vlašimí, nekompletní Úročnici nadělila 11 branek a po přestávce si poradila s Eltsenem, výborný Šmejkal P., dobře mu pomáhali Hlaváč j. ml. Dvě výhry si odváží Bystřice a Vlašim. Bystřice o jedinou branku porazila oslabenou Úročnici, po změně stran otočila nepříznivý stav s Eltsenem a nakonec podlehla těsně Vlašimi, v každém utkání bodovali Mádl s Zdražilem. Vlašim v úvodu nestačila na Tisem, ale pak po přestávce strhla vedení na svoji stranu s Arsenalem a v posledních vteřinách si vystřelila výhru nad Bystřicí, spolehlivý Kašpar R., dařilo se i Kubínovi M. Jednu výhru získalo torzo Úročnice, která s jediným hráčem na střídání poslechla o jedinou branku Bystřici, pak ale zdolala Arsenal a na závěr inkasovala těžkou porážku s Tismí, dařilo se Hájkovi. Po jednom bodu se vzájemného duelu získal Eltsen a Arsenal. Eltsen bez několika opor ztratil dvoubrankové vedení nad Arsenalem, a nakonec v závěru zachraňoval alespoň bod, přišel však o dva vyloučené hráče, poté v ještě více oslabené sestavě nezvládl druhý poločas s Bystřicí a podobný průběh mělo i utkání s Tismí, pravidelně bodoval Shapoval. Arsenal také nekompletní přišel v závěru o dva body s Eltsenem, když otočil dvoubrankové manko, pak nestačil na nekompletní Úročnici a po přestávce přišel o vedení nad Vlašimí, tři góly Sahuly stačily na celkové vedení v tabulce střelců soutěže. Dva hráči uviděli červeného žolíka, oba patří Eltsenu, Petrů L. a Kačer. Utkání řídila trojice Velebil, Macháček M., Macháček K. Na čele aktivity si pojistil vedení Šmejkal P. z Tismi (nyní 8+6), celkově má již 12 bodový náskok, 51 (21+30). Střelcům nyní vládne s jednogólovým náskokem Sahula T. z Arsenalu.
Tisem (3. místo) začala jen se šesti hráči do pole a vypořádala se i s absencí gólmana, kterého nahradil hráč z pole Havránek, a přesto vše vyhrála, nejprve přehrála Vlašim, když si vybudovala až čtyřbrankové vedení a Havránek přišel o neprůstřelnost až po půlhodině hry, hru režíroval Šmejkal P., dal i dvě branky, ale neproměnil 10mPK, pak měla poměrně snadnou práci s torzem Úročnice (hrála bez možnosti střídání), které nadělila 11 branek, Šmejkal P. 4+4, hattrick Bartůška, a na závěr po změně stran zničila odpor i Eltsenu, ke spolehlivému Šmejkalovi P. (tentokrát 10mPK proměnil) se přidal i Hlaváč J. ml.
Bystřice (4. místo) také se šesti hráči do pole vstoupila do tohoto turnaje těsnou výhrou nad Úročnicí, dvougólový Mádl, trefená tyč, pak otáčela nepříznivý stav s Eltsenem v závěrečné desetiminutovce, trefená tyč, měla i štěstí, když soupeř za nerozhodného stavu neproměnil penaltu, a nakonec ve vyrovnané utkání přišla v samotném závěru o výhru nad Vlašimí, rozhodující branka padla v posledních vteřinách, nepomohl čistý hattrick Jasze.
Vlašim (5. místo) začala jen se šesti hráči do pole a v úvodu nestačila na Tisem, dlouho nemohla pokořit náhradního gólmana soupeře, proměněný 10mPK v závěru jen zmírnil porážku, poté, s doplněna ještě o jednoho hráče, po změně stran otočila nepříznivý stav s Arsenalem, u obratu byl Pohorský J. (1+2) a Kubín M. (2+2), a na závěr se štěstím porazila v závěrečných vteřinách utkání Bystřici, když opět musela dohánět gólové manko.
Úročnice (7. místo) nastoupila k prvnímu utkání jen s 5 hráči do pole a nestačila na Bystřici, celkem vyrovnaný duel, velkou překážkou byl ale Malík v brance soupeře, pak již hrála bez možnosti střídání a přesto si poradila s také nekompletním Arsenalem, kterému definitivně utekla v polovině utkání, Hájek 2+2, a na závěr opět bez možnosti střídání již neměla síly vzdorovat Tismi a inkasovala jedenáctku, Hájek podruhé dva góly.
Eltsen (8. místo) začal s osmi hráči do pole a nejprve si rozdělil body s Arsenalem, ztráta dvoubrankového vedení a nakonec zachraňuje alespoň bod v závěru, přichází však o dva vyloučené hráče, poté jen s jediným náhradníkem dlouho vzdoruje Bystřici, ale nezvládá druhý poločas, zlom nastal po neproměněné penaltě za stavu 3:3, dvougólový Shapoval a Čaban, a nakonec nezvládl ani druhý poločas s Tismí, ze dvou 10mPK proměnil jen jeden.
Arsenal (11. místo) opět nekompletní se třemi veterány představil jen šest hráčů do pole a začal remízou s Eltsenem, po obratu přišel o výhru v závěru utkání, dvougólový Sahula, dvě tyče, ta druhá v posledních vteřinách utkání, pak již nestačil na oslabenou Úročnici, nezvládl závěr poločasu, nedůsledná obrana a na závěr přišel o dvoubrankové vedení nad Vlašimí v polovině utkání, neproměněný 10mPK za stavu 2:1.
Statistiky:
Svou 200 branku si v 8 sezóně vystřelil Shapoval S. z Eltsenu.
čekatelé: Eltsen Bn – 1 výhra do dvousté výhry, 24 sezóna, Stibůrek A. (Bystřice) – 8 branek do stovky (9 sezóna), Hovorka V. (Vlašim) – 10 branek do stovky, 9 sezóna, Sobotka L. (Eltsen) – 8 branek do stovky, 17 sezóna, Hlaváč J. ml. (Tisem) – 6 branek do třístovky, 17 sezóna), Sahula Z. (Arsenal) – 8 branek do třístovky, 16 sezóna
Střelcem dne se stal s 8 góly Šmejkal P. z Tismi. Nejlepším asistentem, nahrával celkem na 6 branek, byl také Šmejkal P. z Tismi.
Sestava dne:
Malík D. (Bystřice) – Šmejkal P. (Tisem), Hlaváč J. ml. (Tisem), Kašpar R. (Vlašim), Mádl J. (Bystřice)
O1A1101 TJ Bystřice - Lalula Úročnice 3 : 2 (3 : 1)
Rozhodčí: Macháček Karel, Macháček Milan Branky (asistence: 3. Jendele Dominik (Zdražil Lukáš), 7. Mádl Jan (Zdražil Lukáš), 19. Mádl Jan (Balata Vojtěch) - 6. Novák Tomáš (Radačovský Marek), 30. Hájek Matyáš AF: D 3/2 – H 1/2 Fair play (trestné body): D 5 – H 3
TJ Bystřice: Malík Dominik, Mádl Jan, Brabenec Vojtěch, Zdražil Lukáš, Stibůrek Jan, Balata Vojtěch, Jendele Dominik
Lalula Úročnice: Čížek Jiří, Hájek Matyáš, Radačovský Marek, Hošek Robin, Novák Tomáš, Radil Tomáš Nejlepší hráč: Malík D. (Bystřice)
O1A1102 FC Arsenal Benešov - Eltsen Benešov 3 : 3 (0 : 2)
Rozhodčí: Macháček Karel, Velebil Tomáš Branky (asistence): 23. Sahula Tomáš (Sochor Jaroslav), 29. Sahula Tomáš, 30. Sochor Jaroslav (Klabík Pavel) - 16. Ruš David (Kačer Adam), 18. Petrů Lukáš (Shapoval Serhyi), 35. Shapoval Serhyi (Petrů Lukáš)
ŽK: Klabík Pavel - Ruš David ČK: 0 - Petrů Lukáš, Kačer Adam AF: D 3/5 – H 4/2 Fair play (trestné body): D 10 – H 14
FC Arsenal Benešov: Mravec Jakub, Klabík Pavel, Chrpa Martin, Sahula Tomáš, Kumpošt Petr, Sochor Jaroslav, Rybka Zdeněk
Eltsen Benešov: Vrbovec David, Petrů Lukáš, Kubásek Miroslav, Filip Roman, Shapoval Serhyi, Čaban Ondřej, Ruš David, Kačer Adam, Sobotka Lukáš Nejlepší hráč: Sochor J. (Arsenal)
O1A1103 FC Tisem - R. S. Vlašim 5 : 3 (1 : 0)
Rozhodčí: Macháček Milan, Velebil Tomáš Branky (asistence): 14. Hlaváč Jaroslav ml. (Zeman Josef), 25. Šmejkal Jan, 28. Šmejkal Petr (Zeman Josef), 29. Hlaváč Jaroslav ml. (Šach Petr), 35. Šmejkal Petr (Sochůrek Matěj) - 30. Kašpar Radim (Kubín Michal), 33. Pohorský Daniel (Kašpar Radim), 40. Kašpar Radim
ŽK: Havránek Milan, Sochůrek Matěj - 0 AF: D 4/5 – H 3/5 Fair play (trestné body): D 13 – H 8
FC Tisem: Havránek Milan, Hlaváč Jaroslav ml., Šmejkal Petr, Šmejkal Jan, Šach Petr, Zeman Josef, Sochůrek Matěj
R. S. Vlašim: Vacek Tomáš, Kašpar Radim, Kubín Michal, Kubín Tomáš, Pohorský Jan, Pohorský Daniel, Sedmík Jaromír Nejlepší hráč: Šmejkal P. (Tisem)
O1A1104 Lalula Úročnice - FC Arsenal Benešov 6 : 2 (4 : 1)
Rozhodčí: Macháček Karel, Velebil Tomáš Branky (asistence): 9. Hájek Matyáš (Hošek Robin), 18. Novák Tomáš (Hájek Matyáš), 19. Radil Tomáš, 20. Hošek Robin (Novák Tomáš), 27. Hájek Matyáš (Hošek Robin), 39. Novák Tomáš (Hájek Matyáš) - 16. Rybka Zdeněk (Kumpošt Petr), 38. Kumpošt Petr (Rybka Zdeněk)
ŽK: Novák Tomáš - 0 AF: D 2/1 – H 1/0 Fair play (trestné body): D 5 – H 1
Lalula Úročnice: Čížek Jiří, Hošek Robin, Novák Tomáš, Hájek Matyáš, Radil Tomáš
FC Arsenal Benešov: Mravec Jakub, Klabík Pavel, Chrpa Martin, Sahula Tomáš, Kumpošt Petr, Sochor Jaroslav, Rybka Zdeněk Nejlepší hráč: Hájek M. (Úročnice)
O1A1105 Eltsen Benešov - TJ Bystřice 4 : 6 (3 : 2)
Rozhodčí: Macháček Karel, Macháček Milan Branky (asistence): 17. Shapoval Serhyi, 19. Shapoval Serhyi (Kubásek Miroslav), 20. Čaban Ondřej (Shapoval Serhyi), 40. Čaban Ondřej (Sobotka Lukáš) - 1. Stibůrek Jan (Balata Vojtěch), 5. Stibůrek Jan (Balata Vojtěch), 22. Mádl Jan (Stibůrek Jan), 30. Zdražil Lukáš (Mádl Jan), 33. Brabenec Vojtěch (Mádl Jan), 36. Zdražil Lukáš
ŽK: 0 - Malík Dominik, Brabenec Vojtěch, Vosička Borek AF: D 2/0 – H 2/3 Fair play (trestné body): D 2 – H 11
Eltsen Benešov: Vrbovec David, Sobotka Lukáš, Kubásek Miroslav, Shapoval Serhyi, Čaban Ondřej, Ruš David
TJ Bystřice: Malík Dominik, Mádl Jan, Brabenec Vojtěch, Zdražil Lukáš, Stibůrek Jan, Balata Vojtěch, Vosička Borek Nejlepší hráč: Mádl J. (Bystřice)
O1A1106 FC Arsenal Benešov - R. S. Vlašim 3 : 5 (2 : 1)
Rozhodčí: Macháček Milan, Macháček Karel Branky (asistence): 14. Sahula Tomáš (Kumpošt Petr), 19. Chrpa Martin (Rybka Zdeněk), 22. Sochor Jaroslav (Chrpa Martin) - 1. Pohorský Daniel (Pohorský Jan), 24. Kubín Michal (Kubín Tomáš), 25. Kašpar Radim (Kubín Tomáš), 36. Pohorský Jan (Kubín Michal), 38. Kubín Michal (Pohorský Jan)
ŽK: Rybka Zdeněk - 0 AF: D 3/2 – H 5/3 Fair play (trestné body): D 7 – H 8
FC Arsenal Benešov: Mravec Jakub, Rybka Zdeněk, Chrpa Martin, Klabík Pavel, Sahula Tomáš, Kumpošt Petr, Sochor Jaroslav
R. S. Vlašim: Vacek Tomáš, Kašpar Radim, Kubín Michal, Kubín Tomáš, Pohorský Jan, Pohorský Daniel, Sedmík Jaromír, Kašpar Michal Nejlepší hráč: Pohorský J. (Vlašim)
O1A1107 Lalula Úročnice - FC Tisem 3 : 11 (1 : 5)
Rozhodčí: Macháček Milan, Velebil Tomáš Branky (asistence): 20. Hošek Robin (Novák Tomáš), 31. Hájek Matyáš, 40. Hájek Matyáš - 4. Vaněček Dušan (Bartůšek Adam), 7. Bartůšek Adam (Šmejkal Petr), 11. Šmejkal Petr (Šach Petr), 18. Šmejkal Petr (Hlaváč Jaroslav ml.), 19. Šmejkal Petr (Vaněček Dušan), 23. Bartůšek Adam (Šmejkal Petr), 25. Bartůšek Adam (Sochůrek Matěj), 27. Hlaváč Jaroslav ml. (Šmejkal Petr), 33. Šmejkal Petr (Havránek Milan), 38. Vaněček Dušan (Sochůrek Matěj), 40. Hlaváč Jaroslav ml. (Šmejkal Petr) AF: D 1/1 – H 1/0 Fair play (trestné body): D 2 – H 1
Lalula Úročnice: Čížek Jiří, Hájek Matyáš, Hošek Robin, Novák Tomáš, Radil Tomáš
FC Tisem: Havránek Milan, Hlaváč Jaroslav ml., Šmejkal Jan, Šmejkal Petr, Vaněček Dušan, Zeman Josef, Sochůrek Matěj, Šach Petr, Bartůšek Adam Nejlepší hráč: Šmejkal P. (Tisem)
O1A1108 R. S. Vlašim - TJ Bystřice 5 : 4 (1 : 1)
Rozhodčí: Velebil Tomáš, Macháček Karel Branky (asistence): 11. Kašpar Michal (Pohorský Daniel), 28. Kašpar Radim (Kašpar Michal), 36. Kubín Michal (Pohorský Jan), 38. Pohorský Jan (Kašpar Radim), 40. Kubín Michal - 8. Jasz Adam (Mádl Jan), 28. Jasz Adam (Zdražil Lukáš), 33. Jasz Adam (Brabenec Vojtěch), 38. Zdražil Lukáš (Jasz Adam)
ŽK: Pohorský Jan - Stibůrek Jan AF: D 1/2 – H 4/1 Fair play (trestné body): D 5 – H 7
R. S. Vlašim: Vacek Tomáš, Kašpar Radim, Kubín Michal, Pohorský Jan, Sedmík Jaromír, Kašpar Michal, Pohorský Daniel
TJ Bystřice: Malík Dominik, Mádl Jan, Brabenec Vojtěch, Zdražil Lukáš, Stibůrek Jan, Jasz Adam Nejlepší hráč: Jasz A. (Bystřice)
O1A1109 Eltsen Benešov - FC Tisem 3 : 7 (1 : 1)
Rozhodčí: Macháček Milan, Velebil Tomáš Branky (asistence): 5. Shapoval Serhyi (Kačer Adam), 25. Kačer Adam (Shapoval Serhyi), 36. Kačer Adam - 2. Šach Petr (Hlaváč Jaroslav ml.), 23. Sochůrek Matěj (Bartůšek Adam), 28. Hlaváč Jaroslav ml. (Šmejkal Petr), 33. Hlaváč Jaroslav ml. (Šmejkal Petr), 36. Vaněček Dušan (Bartůšek Adam), 39. Šmejkal Petr (Hlaváč Jaroslav ml.), 40. Šmejkal Petr
ŽK: Petrů Lukáš, Ruš David - Bartůšek Adam AF: D 1/5 – H 5/6 Fair play (trestné body): D 10 – H 13
Eltsen Benešov: Vrbovec David, Petrů Lukáš, Kubásek Miroslav, Shapoval Serhyi, Kačer Adam, Sobotka Lukáš, Ruš David
FC Tisem: Havránek Milan, Hlaváč Jaroslav ml., Šmejkal Petr, Šmejkal Jan, Vaněček Dušan, Zeman Josef, Sochůrek Matěj, Šach Petr, Bartůšek Adam Nejlepší hráč: Šmejkal P. (Tisem)
TABULKA |
|||||||||
Rk. |
Tým |
Záp |
+ |
0 |
- |
Skóre |
Body |
PK |
(Prav) |
1. |
Tenisáci Benešov |
17 |
13 |
3 |
1 |
82: 34 |
42 |
( 15) |
|
2. |
OTS Benešov |
17 |
13 |
1 |
3 |
122: 56 |
40 |
( 19) |
|
3. |
FC Tisem |
17 |
12 |
2 |
3 |
115: 51 |
38 |
( 14) |
|
4. |
TJ Bystřice |
17 |
11 |
2 |
4 |
77: 45 |
35 |
( 5) |
|
5. |
R. S. Vlašim |
17 |
10 |
3 |
4 |
74: 62 |
33 |
( 9) |
|
6. |
United Okrouhlice |
17 |
6 |
2 |
9 |
45: 64 |
20 |
( -4) |
|
7. |
Lalula Úročnice |
17 |
6 |
0 |
11 |
53: 72 |
18 |
( -9) |
|
8. |
Eltsen Benešov |
17 |
5 |
2 |
10 |
73: 91 |
17 |
( -7) |
|
9. |
SF Sídliště Benešov |
17 |
5 |
2 |
10 |
64: 84 |
17 |
(-10) |
|
10. |
FK Bojovníci Václavice |
17 |
4 |
4 |
9 |
61: 84 |
16 |
(-14) |
|
11. |
FC Arsenal Benešov |
17 |
4 |
1 |
12 |
51: 84 |
13 |
( -8) |
|
12. |
Kopeček Chotýšany |
17 |
2 |
0 |
15 |
34:124 |
6 |
(-21) |
TABULKA AKTIVITY ke dni 17.02.2020 |
||||
Jméno |
Oddíl |
Aktivita |
Branky |
Asistence |
Šmejkal Petr |
FC Tisem |
51 |
21 |
30 |
Naňák Petr |
OTS Benešov |
39 |
18 |
21 |
Shapoval Serhyi |
Eltsen Benešov |
38 |
17 |
21 |
Peter Jakub |
SF Sídliště Benešov |
36 |
21 |
15 |
Hašek Matěj |
FK Bojovníci Václavice |
29 |
16 |
13 |
Komárek Oldřich |
SF Sídliště Benešov |
29 |
16 |
13 |
Hanuš Marek |
OTS Benešov |
28 |
17 |
11 |
Jasz Adam |
TJ Bystřice |
28 |
17 |
11 |
Kašpar Radim |
R. S. Vlašim |
27 |
11 |
16 |
TABULKA STŘELCŮ ke dni 17.02.2020 |
||
Jméno |
Oddíl |
Počet |
Sahula Tomáš |
FC Arsenal Benešov |
22 |
Peter Jakub |
SF Sídliště Benešov |
21 |
Šmejkal Petr |
FC Tisem |
21 |
Melichar Jakub |
FC Tisem |
18 |
Naňák Petr |
OTS Benešov |
18 |
Hanuš Marek |
OTS Benešov |
17 |
Jasz Adam |
TJ Bystřice |
17 |
Shapoval Serhyi |
Eltsen Benešov |
17 |
KARTY ke dni 17.02.2020 |
|||
Oddíl |
Jméno |
ŽK |
ČK |
Eltsen Benešov |
Kačer Adam |
0 |
1 |
Eltsen Benešov |
Petrů Kamil |
2 |
0 |
Eltsen Benešov |
Petrů Lukáš |
1 |
1 |
Eltsen Benešov |
Ruš David |
4 |
0 |
Eltsen Benešov |
Vrbovec David |
1 |
0 |
FC Arsenal Benešov |
Bukovaz Lukáš |
1 |
0 |
FC Arsenal Benešov |
Chrpa Martin |
1 |
0 |
FC Arsenal Benešov |
Klabík Pavel |
2 |
0 |
FC Arsenal Benešov |
Klabík Tomáš |
1 |
0 |
FC Arsenal Benešov |
Rybka Zdeněk |
1 |
0 |
FC Tisem |
Bartůšek Adam |
3 |
0 |
FC Tisem |
Fišer Petr |
0 |
1 |
FC Tisem |
Hašek Petr |
1 |
1 |
FC Tisem |
Havránek Milan |
1 |
0 |
FC Tisem |
Hlaváč Jaroslav ml. |
1 |
0 |
FC Tisem |
Melichar Jakub |
2 |
0 |
FC Tisem |
Sochůrek Matěj |
3 |
0 |
FC Tisem |
Znamenáček Radek |
1 |
0 |
FK Bojovníci Václavice |
Břicháček Jan |
0 |
1 |
FK Bojovníci Václavice |
Krejčí Michael |
1 |
0 |
FK Bojovníci Václavice |
Pýcha Pavel |
2 |
0 |
FK Bojovníci Václavice |
Šindelář Petr |
1 |
0 |
Kopeček Chotýšany |
Sysel Josef |
2 |
0 |
Lalula Úročnice |
Horký Jakub |
0 |
1 |
Lalula Úročnice |
Novák Tomáš |
3 |
0 |
Lalula Úročnice |
Radil Tomáš |
1 |
0 |
OTS Benešov |
Moudrý Kamil |
1 |
0 |
OTS Benešov |
Pavlečko Vladimír |
2 |
0 |
OTS Benešov |
Vlasák Dominik |
1 |
0 |
OTS Benešov |
Vlasák Libor |
1 |
0 |
R. S. Vlašim |
Hovorka Viktor |
1 |
0 |
R. S. Vlašim |
Kašpar Michal |
1 |
0 |
R. S. Vlašim |
Kudyn Roman |
2 |
0 |
R. S. Vlašim |
Linhart Filip |
1 |
0 |
R. S. Vlašim |
Motyčka Tomáš |
2 |
0 |
R. S. Vlašim |
Pohorský Daniel |
1 |
0 |
R. S. Vlašim |
Pohorský Jan |
1 |
0 |
R. S. Vlašim |
Sedmík Jaromír |
1 |
0 |
SF Sídliště Benešov |
Komárek Oldřich |
3 |
0 |
SF Sídliště Benešov |
Paňák Miroslav |
1 |
1 |
SF Sídliště Benešov |
Pešek Ondřej |
4 |
0 |
SF Sídliště Benešov |
Peter Jakub |
1 |
0 |
SF Sídliště Benešov |
Svoboda Rudolf |
4 |
0 |
SF Sídliště Benešov |
Valko Daniel |
1 |
0 |
Tenisáci Benešov |
Balík Tomáš |
1 |
0 |
Tenisáci Benešov |
Franěk Michal |
0 |
1 |
Tenisáci Benešov |
Hašek Václav |
1 |
0 |
Tenisáci Benešov |
Průcha Štěpán |
3 |
0 |
TJ Bystřice |
Brabenec Vojtěch |
3 |
0 |
TJ Bystřice |
Hašek Zdeněk |
2 |
0 |
TJ Bystřice |
Konopiský Adam |
1 |
0 |
TJ Bystřice |
Malík Dominik |
2 |
0 |
TJ Bystřice |
Stibůrek Jan |
2 |
0 |
TJ Bystřice |
Vosička Borek |
1 |
0 |
TJ Bystřice |
Zdražil Lukáš |
1 |
0 |
United Okrouhlice |
Breburda Pavel |
3 |
0 |
United Okrouhlice |
Horák Jakub |
1 |
0 |
United Okrouhlice |
Stěhule Jakub |
4 |
0 |
United Okrouhlice |
Stěhule Ondřej |
0 |
1 |
ZASTAVENÍ ČINNOSTI:
Ruš David (Eltsen) – 1 SU (4 ŽK)
PROMINUTÍ ZBYTKU TRESTU (podmíněně na zkušební bodu 3 měsíců, tj. do 20.4.2020)
Břicháček Jan (Václavice) – 1 SU
TREST SI ODSTÁLI:
Svoboda Rudolf (Sídliště Benešov), Stěhule Ondřej (Okrouhlice – ČK: podražení soupeře ve vyložené brankové příležitosti), Stěhule Jakub (Okrouhlice – 4 ŽK), Hašek Petr (Tisem), Horký Jakub (Úročnice), Petrů Lukáš (Etsen – ČK za 2 ŽK), Kačer Adam (Etlsen – ČK za 2 ŽK)
TABULKA FAIR – PLAY
k 15.2.2020
pořadí |
klub |
trestné body |
1. |
Kopeček Chotýšany |
48 |
2. |
Lalula Úročnice |
61 |
3. |
OTS Benešov |
68 |
4. |
FC Arsenal Benešov |
81 |
5. |
FK Bojovníci Václavice |
83 |
6. |
Tenisáci Benešov |
84 |
7. |
TJ Bystřice |
87 |
8. |
United Okrouhlice |
90 |
9. |
SF Sídliště Benešov |
96 |
10 - 11. |
Eltsen Benešov |
98 |
R. S. Vlašim |
98 |
|
12. |
FC Tisem |
104 |