OP 16.2.2019
OP 16.2.2019
V pořadí 11 turnajové kolo nepřineslo žádné větší překvapení. Plný bodový zisk si připsala jen Bystřice, která je nyní druhá, 6 bodů vybojovaly dva celky, Tisem (třetí v tabulce) a Okrouhlice (6 místo tabulky). Dva celky vyhrát jedno své utkání, Arsenal (7. místo) a Sídliště (8. místo). Bez bodu odjela jen Jablonná (11. místo). V utkání bylo uděleno 8 žlutých karet. Jediným červeným hříšníkem byl Melichar J. z Tismi. Utkání řídíla trojice Chaloupka, Borek, Žarnecki. Lídrem aktivity je stále Vobecký P. 46 (26+20), ale již má jen 1 bodový náskok před svým spoluhráčem Vávrou M.
Bystřice nominovala 7 hráčů do pole a začala výhrou nad Tismí, lepší koncovka po rychlých akcích, trefená tyč z 10mPK, odolala i tříminutové power-play soupeře, poté přehrála Jablonnou po změně stran, lepší fyzický fond, opět trefená tyč, hosty dlouho ve hře držel gólman, a nakonec o jedinou branku zdolala Arsenal, pohodlné vedení, darované branky soupeřem.
Tisem nastoupila k prvnímu utkání se 7 hráči do pole a nestačila na Bystřici, hosté lepší v koncovce, hodně faulů, trefená tyč, jediná branka až po půlhodině hry, poté již s 8 hráči v poli přestřílela Sídliště po přestávce, přečkala bez úhony oslabení, dvě trefené z tyče, v závěru měla i více sil a v posledním vystoupení, posílena o Hampla, výsledkově hladce přehrála Okrouhlici, hattrick Hlaváče J. ml.
Okrouhlice přijela jen se šesti hráči do pole a začala těsnou výhrou nad Arsenalem, rychlé vedení, lepší koncovka, ustála bez úhony i power-play soupeře, poté nestačila na Tisem, rozdílná koncovka, silnější lavička, a nakonec porazila Jablonnou, když otáčela nepříznivý stav v závěrečné šestiminutovce, k tomu i dvě trefené tyče.
Arsenal nastoupil opět bez brankáře (nahradil ho hráč z pole) a začal ze 7 hráči v poli zesnou porážkou z Okrouhlicí, laciné branky v úvodu, neproměňování šancí, tři trefené tyče, vlastenec, nepomohla ani závěrečná power-play, ani 5 branek Sahuly, poté doplněn o další dva hráče rozdrtil vysoko nekompletní a trochu i unavené Sídliště 12 góly, 4v se trefil Prégr se Sahulou, k tomu nastřelená tyč a nakonec opět porážka o jedinou branku s Bystřicí, opět darované branky soupeři v úvodu a závěrečné stahování manka vyrovnání nepřineslo, hattrick kanonýra Sahuly.
Sídliště začalo se 7 hráči v poli a nestačilo v úvodu na Tisem, drželo se jen do přestávky, trefená tyč, poté vysoko porazilo Jablonnou, lepší koncovka, téměř u všeho byl Peter, opět trefená tyč a nakonec nestačilo se silami vzdorovat Arsenalu, zraněný Petr nedohrál, s jediným náhradníkem moc šancí nemělo, inkasovalo i při power-play.
Jablonná s 8 hráči do pole začal porážkou se Sídlištěm, nestačila po přestávce, špatná koncovka, nedůsledné bránění, to ještě gólman toho hodně vychytal, poté vzdorovala Bystřici jen první poločas, opět vynikající brankář Šach porážce nezabránil, v závěru chyběly i síly, a nakonec podlehla i Okrouhlici i když první poločas vyhrála, trefená tyč, ale s jediným hráčem na střídání nestačila po změně stran.
Střelcem dne se stal s 12 góly Sahula T. z Arsenalu. Nejlepším asistentem byl Šmejkal P. z Tismi., který připravil 7 branek.
Statistiky: Svoji 100 branku v 7 sezóně vstřelil Strnad A. z Okrouhlice.
čekatelé: Tisem – 16 branek do dvoutisícovky (25 sezóna), Veselý O. (Mrač) – 3 branky do dvoustovky (17 sezóna), Kašpar M. (Vlašim) – 5 branek do dvoustovky (15 sezóna), Kubásek M. (Eltsen) – 6 branek do stovky (18 sezóna), Bohata M. (Mrač) – 11 branek do stovky (12 sezóna), Hampešt J. (Bystřice) – 3 branky do stovky 13 sezóna), Sobotka L. (Eltsen) – 13 branek do stovky (16 sezóna), Ruš D. (Eltsen) – 13 branek do stovky (10 sezóna), Petrů L. (Eltsen) – 8 branek do stovky (12 sezóna)
Sestava dne:
Šach M. (Jablonná) – Šmejkal P. (Tisem), Sahula T. (Arsenal), Hašek Z. (Bystřice), Breburda P. (Okrouhlice)
O1A1101 Ď. Jablonná - SF Sídliště Bn 4 : 8 (1 : 3)
Rozhodčí: Žarnecki Robert, Chaloupka Jiří AF: D 2/3 – H 3/2 Branky (asistence): 15. Novák Richard (Libra Ondřej), 25. Vrkoslav Roman (Šeba Václav), 34. Libra Ondřej (Novák Richard), 38. Vrkoslav Roman (Mlejnek Martin) - 2. Peter Jakub, 18. Peter Jakub (Paňák Miroslav), 20. Paňák Miroslav (Peter Jakub), 27. Peter Jakub (Svoboda Rudolf), 32. Svoboda Rudolf (Peter Jakub), 35. Pešek Ondřej (Svoboda Rudolf), 39. Svoboda Rudolf (Paňák Miroslav), 40. Peter Jakub (Svoboda Rudolf)
ŽK: 0 - Lehký Lukáš
Ď. Jablonná: Šach Martin, Mlejnek Martin, Šeba Václav, Červ Josef, Novák Richard, Švejda Pavel, Libra Ondřej, Bartoš Jan, Vrkoslav Roman
SF Sídliště Bn: Brůža Martin, Paňák Miroslav, Kolenčík Martin, Stibůrek Martin, Pešek Ondřej, Svoboda Rudolf, Lehký Lukáš, Peter Jakub Nejlepší hráč: Peter J. (Sídliště)
O1A1102 FC Tisem - TJ Bystřice 1 : 4 (0 : 2)
Rozhodčí: Chaloupka Jiří, Borek Alexandr AF: D 1/5 – H 1/4 Branky (asistence): 30. Hlaváč Jaroslav ml. (Havránek Milan) - 15. Mádl Jan (Hašek Zdeněk), 16. Konopiský Adam (Jasz Adam), 22. Stibůrek Jan, 39. Mádl Jan (Zdražil Lukáš)
FC Tisem: Sejk Martin, Hlaváč Jaroslav ml., Zeman Josef, Valter Martin, Fišer Petr, Vaněček Dušan, Havránek Milan, Šmejkal Petr
TJ Bystřice: Vondrák Petr, Konopiský Adam, Stibůrek Jan, Jasz Adam, Hašek Zdeněk, Zdražil Lukáš, Mádl Jan, Balata Vojtěch Nejlepší hráč: Stibůrek J. (Bystřice)
O1A1103 FC Arsenal Bn - Utd. Okrouhlice 5 : 6 (3 : 3)
Rozhodčí: Borek Alexandr, Žarnecki Robert AF: D 0/3 – H 4/3 Branky (asistence): 8. Sahula Tomáš (Chrpa Martin), 10. Sahula Tomáš (Chrpa Martin), 15. Sahula Tomáš (Rybka Zdeněk), 31. Sahula Tomáš, 39. Sahula Tomáš (Rybka Zdeněk) - 4. Breburda Pavel (Falc Jan ml.), 7. Pivoňka Jiří (Breburda Pavel), 19. Strnad Aleš (Breburda Pavel), 28. Breburda Pavel, 32. Falc Jan ml. (Stěhule Jakub), 38. Strnad Aleš (Breburda Pavel)
FC Arsenal Bn: Kahoun Jiří, Klabík Pavel, Chrpa Martin, Sahula Tomáš, Prégr Dominik, Rybka Zdeněk, Kočí Matěj, Chrpa Marek
Utd. Okrouhlice: Benák Martin, Stěhule Jakub, Falc Jan, Falc Jan ml., Pivoňka Jiří, Strnad Aleš, Breburda Pavel Nejlepší hráč: Breburda P. (Okrouhlice)
O1A1104 SF Sídliště Bn - FC Tisem 5 : 8 (3 : 4)
Rozhodčí: Žarnecki Robert, Chaloupka Jiří AF: D 2/5 – H 4/1 Branky (asistence): 4. Kolenčík Martin (Paňák Miroslav), 17. Stibůrek Martin (Svoboda Rudolf), 18. Lehký Lukáš (Kolenčík Martin), 32. Kolenčík Martin (Paňák Miroslav), 39. Svoboda Rudolf (Lehký Lukáš) - 14. Valter Martin (Fišer Petr), 15. Fišer Petr (Zeman Josef), 16. Melichar Jakub (Šmejkal Petr), 20. Fišer Petr (Vaněček Dušan), 21. Hlaváč Jaroslav ml. (Šmejkal Petr), 31. Hlaváč Jaroslav ml. (Šmejkal Petr), 35. Zeman Josef (Fišer Petr), 37. Šmejkal Petr (Valter Martin)
ŽK: Lehký Lukáš - 0 ČK: 0 - Melichar Jakub
SF Sídliště Bn: Brůža Martin, Paňák Miroslav, Kolenčík Martin, Stibůrek Martin, Pešek Ondřej, Svoboda Rudolf, Lehký Lukáš, Peter Jakub
FC Tisem: Sejk Martin, Vaněček Dušan, Fišer Petr, Hlaváč Jaroslav ml., Melichar Jakub, Šmejkal Petr, Havránek Milan, Zeman Josef, Valter Martin Nejlepší hráč: Kolenčík M. (Sídliště)
O1A1105 TJ Bystřice - Ď. Jablonná 6 : 3 (2 : 2)
Rozhodčí: Borek Alexandr, Chaloupka Jiří AF: D 1/4 – H 3/2 Branky (asistence): 13. Balata Vojtěch (Konopiský Adam), 16. Balata Vojtěch (Hašek Zdeněk), 22. Stibůrek Jan (Jasz Adam), 31. Mádl Jan, 32. Zdražil Lukáš (Hašek Zdeněk), 37. Zdražil Lukáš (Hašek Zdeněk) - 7. Červ Josef (Novák Richard), 18. Červ Josef (Libra Ondřej), 34. Červ Josef (Šach Martin)
ŽK: 0 - Šeba Václav, Novák Richard
TJ Bystřice: Vondrák Petr, Konopiský Adam, Stibůrek Jan, Jasz Adam, Hašek Zdeněk, Zdražil Lukáš, Mádl Jan, Balata Vojtěch
Ď. Jablonná: Šach Martin, Mlejnek Martin, Šeba Václav, Červ Josef, Novák Richard, Švejda Pavel, Libra Ondřej, Bartoš Jan, Vrkoslav Roman Nejlepší hráč: Šach M. (Jablonná)
O1A1106 FC Tisem - Utd. Okrouhlice 8 : 4 (3 : 1)
Rozhodčí: Chaloupka Jiří, Žarnecki Robert AF: D 2/1 – H 4/0 Branky (asistence): 3. Hampl Petr (Šmejkal Petr), 8. Hlaváč Jaroslav ml. (Šmejkal Petr), 19. Hlaváč Jaroslav ml. (Šmejkal Petr), 28. Šmejkal Petr (Hlaváč Jaroslav ml.), 33. Vaněček Dušan (Hampl Petr), 35. Šmejkal Petr (Hampl Petr), 36. Hlaváč Jaroslav ml. (Šmejkal Petr), 40. Zeman Josef (Fišer Petr) - 5. Falc Jan ml. (Breburda Pavel), 25. Breburda Pavel, 27. Strnad Aleš (Breburda Pavel), 37. Strnad Aleš
FC Tisem: Sejk Martin, Hampl Petr, Fišer Petr, Hlaváč Jaroslav ml., Vaněček Dušan, Šmejkal Petr, Havránek Milan, Zeman Josef, Valter Martin
Utd. Okrouhlice: Benák Martin, Stěhule Jakub, Falc Jan, Falc Jan ml., Pivoňka Jiří, Breburda Pavel, Strnad Aleš Nejlepší hráč: Hampl P. (Tisem)
O1A1107 SF Sídliště Bn - FC Arsenal Bn 4 : 12 (0 : 5)
Rozhodčí: Borek Alexandr, Žarnecki Robert AF: D 3/1 – H 1/0 Branky (asistence): 22. Kolenčík Martin (Paňák Miroslav), 27. Paňák Miroslav (Kolenčík Martin), 36. Paňák Miroslav (Svoboda Rudolf), 38. Kolenčík Martin (Stibůrek Martin) - 3. Prégr Dominik (Kočí Matěj), 4. Sahula Tomáš (Moulík Jiří), 14. Moulík Jiří (Bubeník Martin), 17. Sahula Tomáš (Moulík Jiří), 19. Prégr Dominik (Kočí Matěj), 25. Kočí Matěj (Chrpa Martin), 26. Sahula Tomáš (Moulík Jiří), 28. Prégr Dominik (Klabík Tomáš), 29. Prégr Dominik (Klabík Tomáš), 37. Kočí Matěj (Moulík Jiří), 39. Sahula Tomáš (Chrpa Martin), 40. Chrpa Martin (Sahula Tomáš)
SF Sídliště Bn: Brůža Martin, Paňák Miroslav, Kolenčík Martin, Stibůrek Martin, Pešek Ondřej, Peter Jakub, Svoboda Rudolf
FC Arsenal Bn: Kahoun Jiří, Klabík Pavel, Chrpa Martin, Sahula Tomáš, Prégr Dominik, Kočí Matěj, Chrpa Marek, Bubeník Martin, Klabík Tomáš, Moulík Jiří Nejlepší hráč: Sahula T. (Arsenal)
O1A1108 Utd. Okrouhlice - Ď. Jablonná 4 : 2 (1 : 2)
Rozhodčí: Chaloupka Jiří, Borek Alexandr AF: D 3/3 – H 2/3 Branky (asistence): 20. Falc Jan (Falc Jan ml.), 28. Strnad Aleš, 34. Pivoňka Jiří (Falc Jan ml.), 36. Strnad Aleš (Breburda Pavel) - 4. Vrkoslav Roman (Bartoš Jan), 12. Vrkoslav Roman (Mlejnek Martin)
ŽK: Benák Martin - Bartoš Jan
Utd. Okrouhlice: Benák Martin, Stěhule Jakub, Falc Jan, Falc Jan ml., Pivoňka Jiří, Breburda Pavel, Strnad Aleš
Ď. Jablonná: Šach Martin, Mlejnek Martin, Šeba Václav, Červ Josef, Bartoš Jan, Vrkoslav Roman Nejlepší hráč: Strnad A. (Okrouhlice)
O1A1109 TJ Bystřice - FC Arsenal Bn 6 : 5 (4 : 2)
Rozhodčí: Borek Alexandr, Žarnecki Robert AF: D 2/2 – H 1/1 Branky (asistence): 2. Hašek Zdeněk (Jasz Adam), 5. Stibůrek Jan (Balata Vojtěch), 8. Balata Vojtěch (Hašek Zdeněk), 16. Konopiský Adam (Balata Vojtěch), 25. Hašek Zdeněk (Balata Vojtěch), 28. Jasz Adam (Stibůrek Jan) - 6. Prégr Dominik (Moulík Jiří), 12. Sahula Tomáš (Kahoun Jiří), 33. Bubeník Martin (Prégr Dominik), 34. Sahula Tomáš (Moulík Jiří), 37. Sahula Tomáš (Kahoun Jiří)
ŽK: Stibůrek Jan - 0
TJ Bystřice: Vondrák Petr, Konopiský Adam, Stibůrek Jan, Jasz Adam, Hašek Zdeněk, Mádl Jan, Balata Vojtěch
FC Arsenal Bn: Kahoun Jiří, Klabík Pavel, Sahula Tomáš, Prégr Dominik, Kočí Matěj, Bubeník Martin, Klabík Tomáš, Moulík Jiří Nejlepší hráč: Balata V. (Bystřice)
TABULKA |
|||||||||
Rk. |
Tým |
Záp |
+ |
0 |
- |
Skóre |
Body |
PK |
(Prav) |
1. |
OTS Bn |
15 |
12 |
1 |
2 |
130: 42 |
37 |
( 19) |
|
2. |
TJ Bystřice |
16 |
11 |
1 |
4 |
78: 57 |
34 |
( 13) |
|
3. |
FC Tisem |
15 |
11 |
0 |
4 |
78: 52 |
33 |
( 15) |
|
4. |
Tenisáci Bn |
15 |
9 |
5 |
1 |
48: 28 |
32 |
( 5) |
|
5. |
R. S. Vlašim |
15 |
8 |
2 |
5 |
83: 56 |
26 |
( 2) |
|
6. |
Utd. Okrouhlice |
16 |
8 |
0 |
8 |
61: 73 |
24 |
( 0) |
|
7. |
FC Arsenal Bn |
15 |
4 |
2 |
9 |
68: 75 |
14 |
( -7) |
|
8. |
SF Sídliště Bn |
16 |
3 |
5 |
8 |
50: 81 |
14 |
(-13) |
|
9. |
D. Parťáci Mrač |
17 |
4 |
2 |
11 |
58:106 |
14 |
(-10) |
|
10. |
Eltsen Bn |
17 |
3 |
3 |
11 |
51:101 |
12 |
(-15) |
|
11. |
Ď. Jablonná |
15 |
1 |
3 |
11 |
49: 83 |
6 |
(-21) |
TABULKA AKTIVITY ke dni 17.02.2019 |
||||
Jméno |
Oddíl |
Aktivita |
Branky |
Asistence |
Vobecký Pavel |
OTS Bn |
46 |
26 |
20 |
Vávra Martin |
OTS Bn |
45 |
23 |
22 |
Sahula Tomáš |
FC Arsenal Bn |
36 |
27 |
9 |
Shapoval Serhyi |
Eltsen Bn |
31 |
22 |
9 |
Kašpar Radim |
R. S. Vlašim |
29 |
16 |
13 |
Vlasák Dominik |
OTS Bn |
29 |
15 |
14 |
Moudrý Kamil |
OTS Bn |
28 |
13 |
15 |
Svoboda Rudolf |
SF Sídliště Bn |
27 |
6 |
21 |
Hanuš Marek |
OTS Bn |
26 |
13 |
13 |
Hlaváč Jaroslav ml. |
FC Tisem |
25 |
16 |
9 |
Hampl Petr |
FC Tisem |
25 |
13 |
12 |
TABULKA STŘELCŮ ke dni 17.02.2019 |
||
Jméno |
Oddíl |
Počet |
Sahula Tomáš |
FC Arsenal Bn |
27 |
Vobecký Pavel |
OTS Bn |
26 |
Vávra Martin |
OTS Bn |
23 |
Shapoval Serhyi |
Eltsen Bn |
22 |
Hlaváč Jaroslav ml. |
FC Tisem |
16 |
Kašpar Radim |
R. S. Vlašim |
16 |
Naňák Petr |
OTS Bn |
15 |
Strnad Aleš |
Utd. Okrouhlice |
15 |
Vlasák Dominik |
OTS Bn |
15 |
KARTY ke dni 17.02.2019 |
|||
Oddíl |
Jméno |
ŽK |
ČK |
Ď. Jablonná |
Bartoš Jan |
2 |
0 |
Ď. Jablonná |
Libra Ondřej |
1 |
0 |
Ď. Jablonná |
Mlejnek Martin |
2 |
0 |
Ď. Jablonná |
Novák Richard |
2 |
0 |
Ď. Jablonná |
Rabiňák Lukáš |
1 |
0 |
Ď. Jablonná |
Šeba Václav |
1 |
0 |
Ď. Jablonná |
Štrobach Miloslav |
0 |
1 |
D. Parťáci Mrač |
Kaucký Václav |
1 |
0 |
D. Parťáci Mrač |
Kříž Jakub |
2 |
0 |
D. Parťáci Mrač |
Samko Petr |
1 |
0 |
D. Parťáci Mrač |
Sysel Josef |
1 |
0 |
D. Parťáci Mrač |
Tranta Jan |
1 |
0 |
D. Parťáci Mrač |
Veselý Ondřej |
1 |
0 |
D. Parťáci Mrač |
Vrňák Zdeněk |
1 |
0 |
Eltsen Bn |
Bubeník Ladislav |
1 |
0 |
Eltsen Bn |
Kačer Adam |
3 |
0 |
Eltsen Bn |
Pana Artur |
1 |
0 |
Eltsen Bn |
Petrů Lukáš |
2 |
0 |
Eltsen Bn |
Sedlák Radek |
2 |
0 |
Eltsen Bn |
Shapoval Serhyi |
3 |
0 |
FC Arsenal Bn |
Chrpa Martin |
1 |
0 |
FC Arsenal Bn |
Prégr Dominik |
1 |
0 |
FC Arsenal Bn |
Sahula Tomáš |
1 |
0 |
FC Tisem |
Hašek Petr |
0 |
1 |
FC Tisem |
Hlaváč Jaroslav ml. |
1 |
0 |
FC Tisem |
Melichar Jakub |
1 |
1 |
FC Tisem |
Šmejkal Petr |
1 |
0 |
OTS Bn |
Hanuš Marek |
1 |
0 |
OTS Bn |
Lehán Marko |
1 |
0 |
OTS Bn |
Vlasák Dominik |
1 |
0 |
OTS Bn |
Zákostelský Jan |
1 |
0 |
R. S. Vlašim |
Kašpar Michal |
4 |
0 |
R. S. Vlašim |
Kašpar Radim |
1 |
0 |
R. S. Vlašim |
Kudyn Roman |
1 |
0 |
R. S. Vlašim |
Linhart Filip |
1 |
0 |
R. S. Vlašim |
Motyčka Tomáš |
1 |
0 |
R. S. Vlašim |
Přitasil Josef |
0 |
1 |
R. S. Vlašim |
Turek David |
1 |
0 |
R. S. Vlašim |
Vacek Tomáš |
1 |
0 |
SF Sídliště Bn |
Komárek Oldřich |
1 |
0 |
SF Sídliště Bn |
Lehký Lukáš |
4 |
0 |
SF Sídliště Bn |
Paňák Miroslav |
0 |
1 |
SF Sídliště Bn |
Svoboda Rudolf |
3 |
0 |
Tenisáci Bn |
Hanka David |
1 |
0 |
Tenisáci Bn |
Hašek Václav |
4 |
0 |
Tenisáci Bn |
Kořínek Josef |
1 |
0 |
Tenisáci Bn |
Mareš Václav |
2 |
0 |
Tenisáci Bn |
Zach Ondřej |
3 |
0 |
Tenisáci Bn |
Žižka Ondřej |
2 |
0 |
TJ Bystřice |
Brabenec Vojtěch |
1 |
0 |
TJ Bystřice |
Hašek Zdeněk |
2 |
0 |
TJ Bystřice |
Malík Dominik |
1 |
0 |
TJ Bystřice |
Říha Tomáš |
1 |
0 |
TJ Bystřice |
Stibůrek Jan |
1 |
0 |
Utd. Okrouhlice |
Benák Martin |
1 |
0 |
Utd. Okrouhlice |
Stěhule Jakub |
1 |
0 |
Utd. Okrouhlice |
Strnad Aleš |
0 |
1 |
TREST SI ODSTÁLI:
Štorbach Miloslav (Jablonná), Melichar Jakub (Tisem – ČK za 2 ŽK), Lehký Lukáš (Sídliště - 4 ŽK)
KONTUMACE a POKUTA:
Mrač – kontumace utkání O1A1006 D. Parťáci Mrač – Tenisáci Benešov 0:5 z důvodu nedostavení se k utkání, pokuta 1.000 Kč (RMS příloha 1, bod 1 a). Pokuta bude odečtena z jistiny na konci sezóny.
TABULKA FAIR – PLAY
k 18.2.2019
pořadí |
klub |
trestné body |
1. |
Arsenal Bn (15) |
54 |
2 . |
OTS Bn (15) |
61 |
3. |
Okrouhlice (16) |
68 |
4. |
Bystřice (16) |
70 |
5. |
Vlašim (15) |
77 |
6. |
Eltsen Bn (17) |
79 |
7. |
Jablonná (15) |
87 |
8. |
Mrač (17) |
88 |
9. |
Sídliště Bn (16) |
93 |
10 - 11. |
Tisem (15) |
98 |
|
Tenisáci Bn (15) |
98 |