Události 3. kola:

Po třetím kole zůstala bez bodové ztráty jen Slatina, která v přímém souboji o lídra tabulky zdolala v závěrečných vteřinách slánský Hrasl. Pohodová výhra turnovského Dalmachu nad ústeckým torzem s Combixu, který nevstřelil ani jednu branku. Přesvědčivá dvouciferná výhra pražských Kobylis u kolínského SKP, domácí se nadále trápí v koncovce. Chomutovské derby zvládlo o jedinou branku lépe Atletico, bylo plné emocí i za asistence Policie ČR. Lídrem aktivity je nadále Punčochář Michal ze Slatiny 14 (12+2), který je zároveň i nejlepším střelcem. Vedoucím asistentem je Faltýnek Tomáš z pražských Kobylis se 7 přihrávkami.

Statistiky: v třetím kole dopadl souboj domácí hosté 3:1, venku bodovaly jen pražské Kobylisy v Kolíně, kde také padlo branek v utkání, a to 16. K utkáním nastoupilo celkem 65 hráčů, nejvíce jich nominoval 11, Dalmach Turnov. Celkem bylo vstřeleno 41 branek (průměr na zápas 10,25), domácí jich vstřelili 21 (průměr na zápas 5,25), hosté se trefili 20x (průměr na zápas 5,00). Druhé kolo sledovalo celkem rekordních 220 diváků, nejvíce si jich našlo cestu do chomutovské a turnovské haly, a to po 100. Uděleny bylo celkem 10 žlutých karet. Hrálo se slušně, bez vyloučení, přesto bude mít DK práci s vedoucím mužstva Baníku B. Nejvíce akumulovaných faulů posbíral kolínský SKP, celkem 10, nejslušnějším celkem v této činnosti byl ústecký Combix, jen se 4 fauly.

Pražské Kobylisy si odváží od kolínského SKP všechny body, hosté daleko lépe proměňovali své šance a podržel je i gólman, domácí hráči opět zklamali v koncovce. Hostitelský celek vůbec nezachytil začátek utkání a již ve 2 minutě svítilo na ukazateli skóre 0:2, skóre otevřel po třech minutách hry Mareček a vzápětí přidal pojistku Lovecký. Přestože měli domácí hráči spoustu šancí, proměňování bylo jejich největší slabinou i zásluhou hostujícího brankáře. Na kontaktní branku kapitána Slezáka hosté bleskově odpověděli Faltýnkem. V 10 minutě domácí opět snížili, trefil se Funda, ale soupeř opět kontroval, tentokrát přidal tři branky v řadě během tří minut, postupně se mezi střelce zapsali Mareček podruhé a Faltýnek si dokonce vystřelil hattrick. Domácí sice snížili Škopkem, ale do poločasové přestávky šli s tříbrankovým mankem. Hosté často k pojištění vedení využívali rychlé protiútoky. Po změně stran snížili domácí na rozdíl dvou branek Kovaříkem, ale ve zbytku utkání jim notně zvlhla střelecká muška, hostující brankář již nepustil za svá záda ani jeden míč. Hosté zabezpečili obranu a svého hostitele už téměř do velké šance nepustili. Zato hosté v závěrečné osmiminutovce spustili uragán v podobě 6 branek a připravili tak domácímu celku těžkou dvoucifernou porážku. Sedmou branku trefil kapitán Vácha, Faltýnek se trefil počtvrté, mečbol na desítku připravil Vácha pro Marečka (zkompletovaný hattrick). Ten samý hráč načal i druhou desítku, skóre uzavřel v poslední minutě střelecky naladěný Faltýnek svým pátým gólem. Kobylisy si připsaly druhou výhru, téměř polovinu branek trefil Faltýnek (5+4), dobře mu sekundoval Mareček (4+3). Kolínští ještě nebodovali.

V dramatickém a vyrovnaném duelu získala nakonec všechny body domácí Slatina, která srazila na kolena slánský Hrasl 30 vteřin před koncem, hattrickem Punčocháře. Vyrovnané utkání dvou dosud neporažených celků rozhodl ve prospěch domácího celku nejlepší hráč utkání Michal Punčochář. Brankový festival zahájil již ve 3 minutě domácí Tenkl T. Hosté za 2 minuty vyrovnali Kubou. Tento průběh se opakoval ještě dvakrát, domácím vrátil vedení Tenkl M., za 120 vteřin srovnává Landvojtovič V. Ani třetí vedení domácích po střele Punčocháře netrvalo déle než dvě minuty, potřetí srovnává Rossler. Další branky do půle nepadly, a tak šly oba celky do poločasové přestávky za nerozhodného stavu. Na začátku druhé části hry to byli naopak hosté, kteří se brankou Procházky ujali poprvé vedení. Vzápětí domácí Punčochář neproměnil klasickou penaltu (brankář hostí míč vyrazil do zázemí), ale tentýž hráč ještě ve 24 minutě vyrovnal na 4:4. Taktovky se ujali opět domácí a po půlhodině hry si vrátili vedení Tenklem M. Hosté ještě 4 minuty před koncem do třetice srovnali Kubou, ale závěrečné vteřiny utkání patřili domácímu kanonýru Punčochářovi, který trefil všechny body půlminuty před koncem. Hráči Slatiny těžili z důrazu při osobních soubojích o míč, precizními kombinacemi a úspěšnou střelbou. Hrasl se představil jako kompaktní tým s technicky i střelecky vybavenými hráči. Obě mužstva nastřelila 2x tyč soupeřovi branky. Hrálo se v rychlém tempu, rytířsky, v duchu fair-play. Ofenzivu domácích řídil Punčochář (3+0) s Tenklem T. (1+3). U hostů vyčníval Rossler (1+3).

Chomutovské derby ovládlo o jedinou branku Atletico, finiš rezervy Baníku přišel pozdě, vulgárního diváka umravňovala přivolaná Policie ČR, nervy na uzdě neudržel hostující vedoucí mužstva. Utkání přineslo přítomným divákům hezké akce na obou stranách. První poločas byl vyrovnaný a také skóre tomu odpovídalo, Jako první udeřili domácí v 6 minutě hry Králem. Po čtvrthodině hry hosté srovnali kapitánem Zoulou, a jelikož další branky do přestávky již nepadly, tak začalo druhé dějství na nerozhodného stavu. Vysoké tempo hry pokračovalo, domácí si rychle vrátili vedení Vondráčkem. Na další změny skóre si diváci museli počkat do závěrečných minut. Drama začal vedoucí hostujícího mužstva, který byl 5 minut před koncem vykázán z lavičky a ve zbytku utkání ani po něm se bohužel neuklidnil. Další branku si baníkovští vstřelili sami a brzy na to přidal další pojistku Král. Hosté však zabojovali a utkání ještě stihli zdramatizovat dvěma góly, snižovali Tykal a Dolechek. Domácí nakonec vítězství uhájili. Pohledné utkání pokazil vulgární divák a nepřístojnosti smyslů zbaveného vedoucího hostujícího mužstva, který pokračoval i po skončení utkání v šatně rozhodčích. Rezerva Baniku tak nadále čeká na první body v soutěži.

Turnovský Dalmach si celkem hladce poradil s nekompletním ústeckým Combixem, aniž by obdržel branku. Celé utkání se hrálo za neustále převahy domácího celku. Soupeř dorazil k utkání jen s jediným hráčem na střídání a přijatelné skóre držel jen do poločasové přestávky. Domácí svou převahu poprvé zužitkovali v 5 minutě Špínou. Po čtvrthodině hry přidal pojistku Šimek, a to bylo do přestávky vše. V utkání nevalné úrovně se domácím začalo střelecky dařit až v závěrečné čtvrtině utkání, kdy přišly dvě slepené branky Fedorka a Hurta D. Pátou branku přidal Špína (druhý zásah) a v posledních minutách hry stihl vystřelit hattrick Hurt D. Hosté se k ničemu prakticky nedostali, tak zcela zaslouženě odjeli s prázdnou a bez vstřelené branky. Domácí střelecky táhnul Hurt D. (3+1), tři branky připravil Randák. Combix zůstává po třech kolech na nule. Dalmach se posunul na druhou příčku.

Střelcem kola se stal s 5 góly Faltýnek T. z pražských Kobylis, který zároveň i nejlépe nahrával, připravil čtyři branky.

Statistiky:

čekatelé: Landvojtovič J. ml. (Hrasl Slaný) - 7 bodů v aktivitě do dvoustovky (192+101), 8 branek do stovky, 8 sezóna, Procházka D. (Hrasl Slaný) – 8 branek do stovky, 8 sezóna, Landvojtovič V. (Hrasl Slaný) – 11 bodů v aktivitě, 89 (50+39), 8 sezóna, Seifert L. (SKP Kolín) – 6 bodů v aktivitě do stovky 94 (50+44), 6 sezóna, Škopek Michal (SKP Kolín) – 10 bodů v aktivitě do stovky 90 (36+54), 10 sezóna, Kovařík J. (SKP Kolín) – 12 bodů v aktivitě do stovky 88 (57+31), 5 sezóna

Sestava 3.kola:

Havelka L. (Praha) 2x – Mareček J. (Praha), Punčochář M. (Slatina) 2x, Hurt D. (Turnov), Faltýnek T. (Praha)

O1A0301 SKP Kolín - FK Kobylisy Praha 4 : 12 (3 : 6)

Rozhodčí: Černý Martin (8,4), Čikara Petr (8,4) Delegát: Gryc Leoš Diváků: 10 Místo konání: SH Kolín Datum konání: 17. 11. 2018 Výkop: 19:15 AF: D 6/4 – H 4/4
Branky (asistence): 6. Slezák Lukáš (Škopek Michal), 10. Funda Ladislav, 15. Škopek Michal (Štítkovec Jan), 22. Kovařík Jakub - 3. Mareček Jakub (Faltýnek Tomáš), 4. Lovecký Tomáš (Mareček Jakub), 6. Faltýnek Tomáš (Lovecký Tomáš), 12. Mareček Jakub (Lovecký Tomáš), 13. Faltýnek Tomáš (Vácha Zdeněk), 14. Faltýnek Tomáš (Mareček Jakub), 32. Vácha Zdeněk (Faltýnek Tomáš), 36. Faltýnek Tomáš (Havelka Lukáš), 37. Vácha Zdeněk (Faltýnek Tomáš), 38. Mareček Jakub (Vácha Zdeněk), 39. Mareček Jakub (Faltýnek Tomáš), 40. Faltýnek Tomáš (Mareček Jakub)
ŽK: Štítkovec Jan - Faltýnek Tomáš
SKP Kolín: Černý Jiří, Slezák Lukáš, Škopek Michal, Funda Ladislav, Bora Aleksandr, Kudláček Michal, Kovařík Jakub, Štítkovec Jan
FK Kobylisy Praha: Havelka Lukáš, Vácha Zdeněk, Lovecký Tomáš, Mareček Jakub, Faltýnek Tomáš, Skirka Lukáš Nejlepší hráči: Vácha Z., Havelka L., Mareček J. (všichni Praha),

O1A0302 FC Slatina 2006 - HRASL Slaný 6 : 5 (3 : 3)

Rozhodčí: Laštovička Stanislav (8,4), Čikara Petr (8,3) Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 10 Místo konání: SH Kladno Datum konání: 18. 11. 2018 Výkop: 20:00 AF: D 2/4 – H 4/5
Branky (asistence): 2. Tenkl Tomáš (Paluka Lukáš), 5. Tenkl Martin (Beneš Jan), 9. Punčochář Michal (Tenkl Tomáš), 11. Tenkl Martin, 24. Punčochář Michal (Tenkl Tomáš), 39. Punčochář Michal (Tenkl Tomáš) - 4. Kuba Ondřej (Rössler Lukáš), 7. Landvojtovič Vít (Rössler Lukáš), 11. Rössler Lukáš (Kozák Petr), 22. Procházka David (Dlouhý Michal), 36. Kuba Ondřej (Rössler Lukáš)
ŽK: Tenkl Martin - Klusáček Petr
FC Slatina 2006: Šídlo Kamil, Paluka Lukáš, Kapitán Jakub, Ludvík Jan, Tenkl Tomáš, Beneš Jan, Majer Jiří, Tenkl Martin, Punčochář Michal
HRASL Slaný: Dlouhý Michal, Klusáček Petr, Kuba Ondřej, Procházka David, Landvojtovič Vít, Rössler Lukáš, Kozák Petr, Eichler Tomáš Nejlepší hráči: Punčochář M., Tenkl M. (oba Slatina), Kuba O. (Slaný)

O1A0303 FC Atletico Chomutov - FC Baník Chomutov B 4 : 3 (1 : 1)

Rozhodčí: Plzák Daniel (8,3), Menšík Jaroslav (8,3) Delegát: Švagr Roman Diváků: 100 Místo konání: SH Chomutov Datum konání: 18. 11. 2018 Výkop: 18:15 AF: D 4/2 – H 2/5
Branky (asistence): 6. Král Jan (Bachor Filip), 22. Vondráček Denis (Hajný Vladimír), 37. vlastní, 39. Král Jan - 16. Zoula Ladislav (Gedeon Filip), 39. Tykal Tomáš (Cicko Tomáš), 40. Dolechek Danyil (Zoula Ladislav)
ŽK: Kopečný Patrik, Hajný Vladimír - Zoula Ladislav
FC Atletico Chomutov: Otáhal Václav, Moravec Miloslav, Bachor Filip, Kadlec Petr, Kopečný Patrik, Myšička Karel, Hajný Vladimír, Král Jan, Vondráček Denis, vlastní
FC Baník Chomutov B: Kulhánek Tomáš, Zoula Ladislav, Cicko Tomáš, Šinkovic Michal, Procházka David, Tykal Tomáš, Gedeon Filip, Dolechek Danyil Nejlepší hráči: Gedeon F. (Baník Chomutov B), Moravec M. (Atletico Chomutov), Cicko T. (Baník Chomutov B)

O1A0304 TJ FC Dalmach Turnov - Gold Combix Ústí n/L 7 : 0 (2 : 0)

Rozhodčí: Vrtal Bohumil (8,4), Čurda Michal (8,4) Delegát: Táborský Josef Diváků: 100 Místo konání: SH Turnov Datum konání: 18. 11. 2018 Výkop: 19:00  D 3/3 – H 2/2
Branky (asistence): 5. Špína Marcel (Fedorko Jan), 15. Šimek Jiří (Hurt Daniel), 27. Fedorko Jan, 28. Hurt Daniel (Randák Matěj), 33. Špína Marcel, 39. Hurt Daniel (Randák Matěj), 40. Hurt Daniel (Randák Matěj)
ŽK: Hurt Daniel - Reischel Ondřej, Kupka Radek
TJ FC Dalmach Turnov: Semenský Martin, Krejčík Aleš, Prokopec Petr, Pařízek Michal, Randák Matěj, Fedorko Jan, Pecka Tomáš, Vítek Pavel, Hurt Daniel, Šimek Jiří, Špína Marcel
Gold Combix Ústí n/L: Reischel Ondřej, Friedl Tomáš, Kupka Radek, Barnat Petr, Vondráček Michal, Schmied Lukáš Nejlepší hráči: Hurt D., Krejčík A. (oba Turnov), Kupka R. (Ústí)