Jenže hned v prvním utkání turnaje OA Dušní prohrála s Gymnáziem Nad Štolou 0:3. SOŠ Jarov po bezbrankovém poločasu vyhrál nad Gymnáziem Přípotoční 4:0. Studenti této školy pak vyhráli 6:2 nad OA Dušní, přestože měli už v 1.poločasu vyloučeného brankáře za zmaření vyložené brankové příležitosti a dohrávali s jediným hráčem na střídání. Čtvrté utkání turnaje se nakonec ukázalo jako rozhodující, chlapci ze školy Nad Štolou vyhráli 4:2 nad Jarovem a v následujícím utkání potvrdili první místo výhrou 5:2 nad Přípotoční.

V posledním utkání to dlouho vypadalo na první body pro OA Dušní, ale přestože vedla pět minut před koncem o dva góly, nakonec prohrála s Jarovem 2:3 a skončila bez bodu.

Utkání měla velmi dobrou úroveň, hrálo se slušně, žlutá karta nebyla udělena žádná, padlo 33 gólů, nastoupilo celkem 35 hráčů.

Postupující škole neztratila ani bod, ve finále Konference západ proto hodně úspěchů.