Již v prvním zápase zaskočili středoškoláci z Mostu své vrstevníky z Teplic, když aktivní hrou hlavně v prvním poločase dokázali poměrně nečekaně, ale zaslouženě Teplice přehrát. Ani zlepšený výkon Teplic v druhém počase již na obrat výsledku tohoto prvního zápasu nestačil. V druhém utkání to byl opět Most, který šel do vedení s Libereckými žáky Obchodní akademie. Pak se však rozstřílel Jakub Flesner a svými dvěmma brankami otočil vývoj zápasu ještě v prvním počase. Ve druhé půli už každé mužstvo dokázalo skorovat pouze jednou, když nejprve šel Liberec do vedení 3:1 a minutu před koncem už Most pouze korigoval na konečných 3:2 pro Liberec. Před posledním zápasem bylo jasno, že Liberci stačí remíza k postupu do finále západní konference a tak hrál Liberec od počátku ze zajištěné obrany co potřeboval a žádnou velkou aktivitu nevyvíjel. Přesto dokázal z jednoho brejku udeřit a jít do vedení. Ve druhé půli pak zkusili Teplice power play, ale Liberečtí si už výsledek pohlídali a pečetily svůj postup nejvyšší výhrou dne. Nejlepším střelcem se stal Jakub Flesner se 3 brankami a nejlepším brankářem se stal zaslouženě Štěpán Myslivec, také z vítězného OA Liberec.

Výsledky:
D16-VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most – D8-HŠ, OA a SPŠ Teplice B     4 : 3  (2:0)
D18-OA Liberec – D16-VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most                       3 : 2  (2:1)
D8-HŠ, OA a SPŠ Teplice B – D18-OA Liberec                                1 : 4  (0:1)