Celostátní ligy futsalu

Listina sportovních hal celostátních soutěží

MĚSTO NÁZEV SH ADRESA TELEFON L Roz. Kapa(se/st)
Bělá p. Bezdězem MSH Bělá Bělá pod Bezdězem 728-616945 B 40x20 250/30
Běloves SH Běloves Náchod-Běloves, Karl. nám. 1999 731-572581 B 39x19 neznámo
Brno SH KP Vodova Brno-Královo pole, Vodova 108 541-212152 A 40x20 2900
Brno TJ Tatran Brno-Bohunice, Neužilova 35 605-950034 A 40x20 250/80
Brno TJ Sokol Brno, Obřanská 646/13 605-862969 A 40x20 360/40
Brušperk ZŠ V. Martínka Brušperk, Sportovní 584 777-727666 A 40x20 200/50
Česká Lípa MSH Č. Lípa Česká Lípa, Wedrichova 3305 602-793982 A 40x20 200/100
České Budějovice TJ Lokomotiva ČB, Třebízského 1 602-689226 B 40x20 300/50
České Budějovice MSH Stromovka ČB, Stromovka 12 386-356981 A 40X20 1100/200
Dubňany SC Dubňany Dubňany, Hodonínská 680 776-676758 A 40x20 neznáno
Františkovy Lázně SH ZŠ Františkovy Lázně, Česká 39/1 354-542429 B 40x20 150
Havířov Slavie Havířov Havířov, Astronautů 2 596-812478 B 40x20 400
Havlíčkův Brod SH TJ Jiskra HB Havlíčkův Brod, Ledečská 3028 569-428649 A 40x20 200/50
Heřmanův Městec SH Heřm. Městec Heřman. Městec, Jiráskova 916 469-695132 A 40x20 150/80
Hodonín SH TEZA Hodonín, Lipová alej 4110/23 518-340857 A 40x20 500/100
Hradec Králové SH TŘEBEŠ Hradec Králové, Na Potoce 691 495-221913 A 40x20 500/100
Cheb SH Lokomotiva Cheb, U Stadiónu 1 730-154865 A 40x20 500/100
Chomutov MSH Chomutov Chomutov, Mánesova 4980 474-651126 A 40x20 700/350
Chomutov SH Spořice Spořice, U koupaliště 545 777-644445 A 40x20 200
Chomutov SH Březenecká Březenecká 4704, Chomutov 739-676611 B 40x20 300/150
Chrudim MSH Chrudim Chrudim, Tyršovo náměstí 12 728-202004 A 40x20 720/100
Chrudim ZS Chrudim Chrudim, V průhonech 503 469-669276 A 40x20 1200/200
Jablonec n. Nisou MSH Jablonec U Přehrady 4747/20 483-368740 A 40x20 300/150
Jeseník SH Jeseník Jeseník, Dukelská 1412 774-028296 A 40x20 380/50
Jindřichův Hradec MSH J.H. U Stadiónu 1137 602-427491 A 40x20 700/100
Třešť SH ZŠ Třešť Třešť, Josefa Hory 1050/31 736-487050 A 40x20 120
Kadaň MSH Kadaň Kadaň, ul. U stadionu 2028 775-035966 A 40x20 500/75
Kladno MSH Kladno Kladno, Třída sportovců 817 312-248984 A 40x20 500/150
Kladno SH BIOS Kladno, Petra Bezruče 725-769029 A 40x19 250/50
Kopřivnice SH ZŠ E.Zátopka Kopřivnice, Sportovní 741 556-821326 B 40x20 1000
Kopřivnice SH SOUS Kopřivnice, Husova 1302 556-879138 A 40x20 300
Krupka SH SPORT Krupka, U stadionu 626 606-702217 B 39x19 250
Křenovice u Brna SH Křenovice Křenovice, ul. bří. Mrázků 544-223740 A 40x20 200
Ledeč nad Sáz. SH Gymnázium Ledeč n/S., Koželská 551, 739-673864 B 40x20 50/50
Liberec SH Dukla Liberec, Jeronýmova 7 973-261577 A 40x20 800
Liberec SH TU Harcov Liberec, Na Bohdalci 715 485-355122 A 40x20 200/50
Litomyšl SH Litomyšl Litomyšl, T.G. M. 1145 604-938724 A 40x20 200
Lovosice SH CHEMIK Lovosice, U stadionu 1022 416-532491 B 40x20 700/100
Luhačovice SH Radostova Luhačovice, Hradisko 1029 733-710356 B 40x20 400
Mělník SH Gymnázium Mělník,Pod Vrchem 3421 315-622044 A 40X20 120/100
Mladá Boleslav MSH M. Boleslav Ml. Boleslav, U stadionu 1322 722-946095 A 40x20 1620/200
Mladá Boleslav SH 5. ZŠ Ml. Boleslav, Dukelská 1112 723-356357 B 40x20 400/0
Neratovice SH Neratovice Neratovice, Jarošova 233 315-682718 A 40x20 450/150
Neveklov SH ZŠ Neveklov Neveklov u BN, Školní 301 603-243404 B 40x20 150/0
Nový Bor SH Nový Bor Nový Bor, Ke koupališti 1391 487-725296 B 40x20 400
Odry MSH Odry Odry, Komenského 596 556-730251 B 38x19 100
Ostrava, Dubina SC Dubina OVA-Dubina, Horní 287/81 775-555272 A 40x20 400/100
Ostrava, Přívoz SH Sareza OVA-Přívoz, Hrušovská 15 736-755064 A 40x20 350/100
Ostrava, Poruba SH TU VŠB OVA-Poruba, Studentská 6175 596-993434 A 40x20 200/60
Ostrava, Moravská SH TJ Ostrava OVA-MO, Varenská 3098 596-634261 B 40x20 300/50
Pardubice ČEZ Aréna Pardubice, Sukova třída 1735 466-741611 A 41x20 10200/200
Pardubice SH Dašická Pardubice, Dašická 1888 469-813513 A 40x20 550
Pardubice NH Pardubice Pardubice, V Ráji 2766 724-113065 B 40x20 180/50
Písek SH TJ Sokol Písek, Tylova ulice 382-214261 B 37x19 150/50
Plzeň SH Slavia VŠ Plzeň-Bory, U Bor. parku 21 377-423512 A 40x20 180/100
Plzeň SH ZČU Plzeň, Universitní 8 602-434133 B 40x20 neznámo
Plzeň SH Lokomotiva Plzeň, Úslavská 75 377-444 827 A 40x20 1000/400
Plzeň SH Lokomotiva 2 Plzeň, Úslavská 75 724-756133 A 40x20 100/200
Plzeň SH Lokomotiva 3 Plzeň, Úslavská 75 724-756133 A 40x20 250/50
Plzeň SH 31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 10 378-028766 B 40x20 150
Plzeň SH Šťáhlavy Šťáhlavy, U Hřiště 525 775-594941 B 40X20 neznámo
Praha Arena Sparta PHA 8, Podvinný mlýn 2131/11 266-312646 A 40x20 1100/250
Praha SH SK Slavia PHA 10, Vladivostocká 1460 602-325579 A 40x20 970/150
Praha SH Děkanka PHA 4 Děkanská Vinice I. 987/5 725-471861 A 40x20 200/80
Praha Sokol Vinohrady PHA 2, Polská 2400/1 222-252838 A 40x20 300/50
Praha SH Sparta PHA 7, Nad Král. Oborou 51 233-379715 A 40x20 1100
Praha SH Štěrboholy PHA, Štěrboholy 777-191878 A 40x20 250/80
Praha SOU Zel. pruh PHA, Zelený pruh 1294 737-239600 A 40x20 150/100
Praha SH Radotín PHA, U star. stadiónu 1589/9 608-262805 A 40x20 200/100
Praha SH Jižní Město PHA 11, Květn. vítězství 1554 734-485255 A 40x20 150/50
Praha SH Jedenáctka VS PHA 11, Mírov. hnutí 2385/3 733-348477 B 40x20 240/50
Předměřice nad Lab. SH Předměřice Předměřice, Školská 477 725-525175 B 40x20 200/50
Příbram-Dubno SH SOŠ Dubno Dubno 100, Příbram-Dubno 728-802160 B 40x20 50/80
Rousínov SH Rousínov Rousínov, Habrovanská 1199/3a 736-638398 B 40x20 150
Sedlčany SH Gymnázium Sedlčany, Nádražní 90 737-471415 A 40x20 200/50
Sezimovo Ústí SH TJ Spartak Sezimovo Ústí, Na házené 696 381-275760 A 40x20 150/50
Slavičín SH Slavičín Slavičín, Školní 29, Slavičín 605-318899 B 38x19 350
Smilovice Sportcentrum Smilovice 168 602-605144 B 40x20 150
Stochov SH Stochov Stochov, U Stadionu 531 312-652599 B 40x20 150/50
Šumperk SH Gymnázium Šumperk, Masarykovo nám. 8 583-313511 A 40x20 300
Teplice SH Teplice Teplice, Na Stínadlech 3280 607-585282 A 40x20 600/100
Tišnov SH Tišnov Tišnov, Riegrova 274 604-838229 B 39x19 250/100
Třinec SH STARS Třinec, Tyršova 275 558-331441 B 39x20 410/200
Turnov SH TJ Turnov Turnov, Skálova ul. 207 481-321435 B 39x19 300/100
Uherské Hradiště MSH SC Slovácká U. Hradiště, Stonky 860 571-891298 A 40X20 200/100
Ústí nad Labem SH WHC Krásné Březno, Keplerova 800 475-500054 B 40x20 170/30
Ústí nad Labem SC Sluneta Ústí n. L., Jateční 1026/18 725-120120 A 40x20 1000/200
Ústí nad Labem SH PF UJEP Ústí n. L., PF UJEP, Č. mlád. 8 475-283229 B 40x20 300
Veselí na Moravě SH Veselí Veselí n.M. , Kollárova 1669 518-322249 B 40x20 500
Vysoké Mýto Dům mládeže V. Mýto, ul. Gen. Závady 118 465-421777 A 39x18 200/200
Vyškov SH ZŠ Purkyňova Vyškov, Purkyňova 39 724-270098 B 39x19 400
Zlín SH Euronics Zlín, U Zimního stad. 4286 777-734888 A 40x20 2000/200
Žďár nad Sázavou SH TJ Žďár Žďár n. S., Jungmannova 1495/8 603-445837 B 40X20 200/50
Zruč nad Sázavou MSH Zruč n.S. Zruč n. S., Na Pohoří 579 721-766110 A 40x20 200/150

ČERVENĚ: nové údaje

Legenda:  A - pro všechny mistrovské soutěže,   B - utkání 2. ligy a juniorských lig