Celostátní ligy futsalu

Listina sportovních hal celostátních soutěží

LISTINA SPORTOVNÍCH HAL CELOSTÁTNÍCH SOUTĚŽÍ 2019-2020
Stav ke dni 25. 9. 2019

MĚSTO

NÁZEV SH

ADRESA

TELEFON

L

Roz.

Kapa(se/st)

Bělá p. Bezdězem

MSH Bělá

Bělá pod Bezdězem

728-616945

B

40x20

250/30

Bílovec

SH ZŠ Bílovec

Bílovec, Komenského 701/3

604-832734

B

40x20

400/100

Brno

SH KP Vodova

Brno-Královo pole, Vodova 108

541-212152

A

40x20

2900

Brno

TJ Tatran

Brno-Bohunice, Neužilova 35

605-950034

A

40x20

250/80

Brno

TJ Sokol

Brno, Obřanská 646/13

605-862969

A

40x20

360/40

Brušperk

ZŠ V. Martínka

Brušperk, Sportovní 584

777-727666

A

40x20

200/50

Budišov n.Budiš.

SH Budišov

Dukelská 726, Budišov n.Bud.

739-774955

B

40x20

100/50

Česká Lípa

MSH Č. Lípa

Česká Lípa, Wedrichova 3305

602-793982

A

40x20

200/100

České Budějovice

TJ Lokomotiva

ČB, Třebízského 1

602-689226

B

40x20

300/50

České Budějovice

MSH Stromovka

ČB, Stromovka 12

386-356981

A

40X20

1100/200

Dubňany

SC Dubňany

Dubňany, Hodonínská 680

776-676758

A

40x20

neznáno

Františkovy Lázně

SH ZŠ

Františkovy Lázně, Česká 39/1

354-542429

B

40x20

150

Havířov

Slavie Havířov

Havířov, Astronautů 2

596-812478

B

40x20

400

Havlíčkův Brod

SH TJ Jiskra HB

Havlíčkův Brod, Ledečská 3028

569-428649

A

40x20

200/50

Heřmanův Městec

SH Heřm. Městec

Heřman. Městec, Jiráskova 916

469-695132

A

40x20

150/80

Hodonín

SH TEZA

Hodonín, Lipová alej 4110/23

518-340857

A

40x20

500/100

Hradec Králové

SH TŘEBEŠ

Hradec Králové, Na Potoce 691

495-221913

A

40x20

500/100

Cheb

SH Lokomotiva

Cheb, U Stadiónu 1

730-154865

A

40x20

500/100

Chomutov

MSH Chomutov

Chomutov, Mánesova 4980

474-651126

A

40x20

700/350

Chomutov

SH Spořice

Spořice, U koupaliště 545

777-644445

A

40x20

200

Chomutov

SH Březenecká

Březenecká 4704, Chomutov

739-676611

B

40x20

300/150

Chrudim

MSH Chrudim

Chrudim, Tyršovo náměstí 12

728-202004

A

40x20

720/100

Jablonec n. Nisou

MSH Jablonec

U Přehrady 4747/20

483-368740

A

40x20

300/150

Jeseník

SH Jeseník

Jeseník, Dukelská 1412

774-028296

A

40x20

380/50

Jindřichův Hradec

MSH J.Hradec

U Stadiónu 1137

602-427491

A

40x20

700/100

Kadaň

MSH Kadaň

Kadaň, ul. U stadionu 2028

775-035966

A

40x20

500/75

Karlovy Vary

KV Aréna

Západní 1812/73, Karlovy Vary

359-909125

A

40x20

800

Kladno

MSH Kladno

Kladno, Třída sportovců 817

312-248984

A

40x20

500/150

Kladno

SH BIOS

Kladno, Petra Bezruče

725-769029

A

40x19

250/50

Kopřivnice

SH ZŠ E.Zátopka

Kopřivnice, Sportovní 741

556-821326

B

40x20

1000

Kopřivnice

SH SOUS

Kopřivnice, Husova 1302

556-879138

A

40x20

300

Krupka

SH SPORT

Krupka, U stadionu 626

606-702217

B

39x19

250

Křenovice u Brna

SH Křenovice

Křenovice, ul. bří. Mrázků

544-223740

A

40x20

200

Ledeč nad Sáz.

SH Gymnázium

Ledeč n/S., Koželská 551,

739-673864

B

40x20

50/50

Liberec

SH Dukla

Liberec, Jeronýmova 7

973-261577

A

40x20

800

Liberec

SH TU Harcov

Liberec, Na Bohdalci 715

485-355122

A

40x20

200/50

Litomyšl

SH Litomyšl

Litomyšl, T.G. M. 1145

604-938724

A

40x20

200

Lovosice

SH CHEMIK

Lovosice, U stadionu 1022

416-532491

B

40x20

700/100

Luhačovice

SH Radostova

Luhačovice, Hradisko 1029

733-710356

B

40x20

400

Mělník

SH Gymnázium

Mělník,Pod Vrchem 3421

315-622044

A

40X20

120/100

Mladá Boleslav

MSH M. Boleslav

Ml. Boleslav, U stadionu 1322

722-946095

A

40x20

1620/200

Mladá Boleslav

SH 5. ZŠ

Ml. Boleslav, Dukelská 1112

723-356357

B

40x20

400/0

Neratovice

SH Neratovice

Neratovice, Jarošova 233

315-682718

A

40x20

450/150

Neveklov

SH ZŠ Neveklov

Neveklov u BN, Školní 301

603-243404

B

40x20

150/0

Nový Bor

SH Nový Bor

Nový Bor, Ke koupališti 1391

487-725296

B

40x20

400

Odry

MSH Odry

Odry, Komenského 596

556-730251

B

38x19

100

Olomouc

SH UP

Olomouc, U Sport.haly 2

585-631312

A

40x20

2500/500

Ostrava, Dubina

SC Dubina

OVA-Dubina, Horní 287/81

775-555272

A

40x20

400/100

Ostrava, Přívoz

SH Sareza

OVA-Přívoz, Hrušovská 15

736-755064

A

40x20

350/100

Ostrava, Poruba

SH TU VŠB

OVA-Poruba, Studentská 6175

596-993434

A

40x20

200/60

Ostrava, Moravská

SH TJ Ostrava

OVA-MO, Varenská 3098

596-634261

B

40x20

300/50

Pardubice

SH Dašická

Pardubice, Dašická 1888

469-813513

A

40x20

550

Pardubice

NH Pardubice

Pardubice, V Ráji 2766

724-113065

B

40x20

180/50

Písek

SH TJ Sokol

Písek, Tylova ulice

382-214261

B

37x19

150/50

Plzeň

SH Slavia VŠ

Plzeň-Bory, U Bor. parku 21

377-423512

A

40x20

180/100

Plzeň

SH ZČU

Plzeň, Universitní 8

602-434133

B

40x20

neznámo

Plzeň

SH Lokomotiva

Plzeň, Úslavská 75

377-444827

A

40x20

1000/400

Plzeň

SH Lokomotiva 2

Plzeň, Úslavská 75

724-756133

A

40x20

100/200

Plzeň

SH Lokomotiva 3

Plzeň, Úslavská 75

724-756133

A

40x20

250/50

Plzeň

SH 31. ZŠ

Plzeň, Elišky Krásnohorské 10

378-028766

B

40x20

150

Plzeň

SH Šťáhlavy

Šťáhlavy, U Hřiště 525

775-594941

B

40X20

neznámo

Praha

Arena Sparta

PHA 8, Podvinný mlýn 2131/11

266-312646

A

40x20

1100/250

Praha

SH SK Slavia

PHA 10, Vladivostocká 1460

602-325579

A

40x20

970/150

Praha

SH Děkanka

PHA 4 Děkanská Vinice I. 987/5

725-471861

A

40x20

200/80

Praha

Sokol Vinohrady

PHA 2, Polská 2400/1

222-252838

A

40x20

300/50

Praha

SH Sparta

PHA 7, Nad Král. Oborou 51

233-379715

A

40x20

1100

Praha

SH Štěrboholy

PHA, Štěrboholy

777-191878

A

40x20

250/80

Praha

SOU Zel. pruh

PHA, Zelený pruh 1294

737-239600

A

40x20

150/100

Praha

SH Radotín

PHA, U star. stadiónu 1589/9

608-262805

A

40x20

200/100

Praha

SH Jižní Město

PHA 11, Květn. vítězství 1554

734-485255

A

40x20

150/50

Praha

SH Jedenáctka VS

PHA 11, Mírov. hnutí 2385/3

733-348477

B

40x20

240/50

Praha

SH ZŠ Kunratice

PHA 414, Předškolní 420

724-543403

B

40x20

120/50

Předměřice nad Lab.

SH Předměřice

Předměřice, Školská 477

725-525175

B

40x20

200/50

Rousínov

SH Rousínov

Rousínov, Habrovanská 1199/3a

736-638398

B

40x20

150

Sedlčany

SH Gymnázium

Sedlčany, Nádražní 90

737-471415

A

40x20

200/50

Sezimovo Ústí

SH TJ Spartak

Sezimovo Ústí, Na házené 696

381-275760

A

40x20

150/50

Skuteč

MSH Skuteč

Skuteč, Čs. Armády 1000

775-559855

A

40x20

200/50

Slavičín

SH Slavičín

Slavičín, Školní 29, Slavičín

605-318899

B

38x19

350

Smilovice

Sportcentrum

Smilovice 168

602-605144

B

40x20

150

Stochov

SH Stochov

Stochov, U Stadionu 531

312-652599

B

40x20

150/50

Šumperk

SH Gymnázium

Šumperk, Masarykovo nám. 8

583-313511

A

40x20

300

Teplice

SH Teplice

Teplice, Na Stínadlech 3280

607-585282

A

40x20

600/100

Tišnov

SH Tišnov

Tišnov, Riegrova 274

604-838229

B

39x19

250/100

Třinec

SH STARS

Třinec, Tyršova 275

558-331441

B

39x20

410/200

Turnov

SH TJ Turnov

Turnov, Skálova ul. 207

481-321435

B

39x19

300/100

Uherské Hradiště

MSH SC Slovácká

U. Hradiště, Stonky 860

571-891298

A

40X20

200/100

Ústí nad Labem

SH WHC

Krásné Březno, Keplerova 800

475-500054

B

40x20

170/30

Ústí nad Labem

SC Sluneta

Ústí n. L., Jateční 1026/18

725-120120

A

40x20

1000/200

Ústí nad Labem

SH PF UJEP

Ústí n. L., PF UJEP, Č. mlád. 8

475-283229

B

40x20

300

Veselí na Moravě

SH Veselí

Veselí n.M. , Kollárova 1669

518-322249

B

40x20

500

Vysoké Mýto

Dům mládeže

V. Mýto, ul. Gen. Závady 118

465-421777

A

39x18

200/200

Vyškov

SH ZŠ Purkyňova

Vyškov, Purkyňova 39

724-270098

B

39x19

400

Zlín

SH Euronics

Zlín, U Zimního stad. 4286

777-734888

A

40x20

2000/200

Žďár nad Sázavou

SH TJ Žďár

Žďár n. S., Jungmannova 1495/8

603-445837

B

40X20

200/50

Zruč nad Sázavou

MSH Zruč n.S.

Zruč n. S., Na Pohoří 579

721-766110

A

40x20

200/150